Sayfa 2 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 915 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 10.Hafta | MKE Ankaragücü 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

[QUOTE=Halil Alemdar;1921394155]Ankaragücü cidden çok kötü takým. Þöyle 3-4 gollü özgüven verecek bir galibiyet alsak iyi olurdu.
    **
    Halil kardeþim;
    þundan emin ol ,çok acý ama gerçekçi olmak gerekirse
    þuanda ligin en kötü futbolunu biz oynuyoruz.
    demek o ki puan olarak ankaragücünün üstünde olabiliriz ama biz þuan için ankaragücünden daha kötüyüz.
    ligin en fazla gol yiyen takýmý biziz 15 gol
    ankaragücü 14 gol
    hiç bir maçta ankaragücü yenilse dahi rakibinden bizim yediðimiz utanýlacak baskýyý yemedi.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý iyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet ankaragücü kötü kazanmamýz lazým. Fakat eze eze kazanamýyoruz mevcut yapýda. O yüzden disiplinli sifir hata ile savunma yapýp kazanmalýyýz. Tek çare bu. Gol yemeden galibiyet5 gol atmaktan kýymetli bence. Zemin aðýrlaþýnca top yapamadik erzurum çok üzerimize geldi. Bu sefer böyle olmayacak inþallah. Þansýmýz ankaragücü ile oynamak. 2 0 alýrýz diye düþünüyorum.

SM-A705FN cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    3-0 veya 4-0 alýrýz.

Dün de söyledim 1-0 ve bizim olsun.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3-0 veya 4-0 alýrýz.

Dün de söyledim 1-0 ve bizim olsun.
    Senin gönlün benden bol abi. Ýnþallah

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

[QUOTE=UÐUR DURTAÞ;1921394181]
    Alýntý Halil Alemdar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ankaragücü cidden çok kötü takým. Þöyle 3-4 gollü özgüven verecek bir galibiyet alsak iyi olurdu.
    **
    Halil kardeþim;
    þundan emin ol ,çok acý ama gerçekçi olmak gerekirse
    þuanda ligin en kötü futbolunu biz oynuyoruz.
    demek o ki puan olarak ankaragücünün üstünde olabiliriz ama biz þuan için ankaragücünden daha kötüyüz.
    ligin en fazla gol yiyen takýmý biziz 15 gol
    ankaragücü 14 gol
    hiç bir maçta ankaragücü yenilse dahi rakibinden bizim yediðimiz utanýlacak baskýyý yemedi.
    Bundan sonra daha az gol yeriz.
    Ýzleyin ve görün.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý iyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senin gönlün benden bol abi. Ýnþallah
    Sn. AVCI'ya çok güveniyorum ve gelecek adýna çok umutluyum.

Erzurum maçýnýn ilk 25 dakikasýndaki oyun formatý bunun kanýtý
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Goztepe macinda iyi futbol oynadi a.gucu sanssizdi kolay mac olmayacak ..psikolojik esiklerden birisi bu mac alirsak futbolcularin hem ozguveni yerine gelecek hem alt siralardan kurtulup daha iyimser bakacagiz gelecege .. 1 0 olsun bizim olsun gol yemezsek her turlu atariz..

Nereden
    Ankara

Rakip 9 kisi kalmadikça bu takimin gol yemeden rakibe 3 ve üzeri gol atabilmesi imkansiz. Siz ruyanizdan uyanmazsaniz Ankaragücü uyandirir cuma aksami.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu sene sanýrým Ankaragücü'nü hiç izlemedim. Bizim oyun olgunluðumuzun yetersizliði yüzünden de Ankaragücü'nün ligin son sýrasýnda ve sadece iki puanlý oluþunu baz almak istemiyorum. Elimizde maçýn kaderini deðiþtirebilecek oyuncularýmýz ve birde mücadele gücümüz var. Kýsa vadede baþka beklentim yok. Oyun anlamýnda da parça parça doðru iþler yapýp lazým olan skoru alsak kafidir. Bir yapýlanma için en uygunsuz sezonu seçtik o veya bu sebeple. Bu açýdan neyi, ne zaman, ne seviyede oturtabileceðimizi kestiremiyorum ama bu orta saha kurgusu bizi mehter takýmý gibi iki ileri bir geri yaptýrýr o kesin.

Haricen bu maçý takýmýn bugünü izinli geçireceðini göz önünde bulundurarak, 3 idmanla oynayacaðýz. Hoca muhtemelen sadece taktik ve son idmanda maç hazýrlýðý çalýþtýrýr ama sonrasýnda 10 günlük bir boþlukla ayýn 7'sinde Sivas maçýmýz var. Oraya kadar hem dinlenme hem de hazýrlýk anlamýnda iyi bir süre kazanmýþ olacaðýz. Umarým bu periyodu sýfýr kayýpla geçeriz.
    Konu Yiðit Gayretli tarafýndan (24.11.2020 Saat 13:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Ankaragücü'nün Galatasaray maçýný izleyenler bu maçýn kolay geçmeyeceðini bilir.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Turgay Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rakip 9 kisi kalmadikça bu takimin gol yemeden rakibe 3 ve üzeri gol atabilmesi imkansiz. Siz ruyanizdan uyanmazsaniz Ankaragücü uyandirir cuma aksami.
    Belli olmaz,üstüste 3-4 maç kazanýrsak ligde iþin rengi deðiþir. Ligin boyu çok uzun.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Cok sor mac, bu sezon ümit yok takimda, tek forvetle gol bulamiyoruz, afobe ve ekuban ikili forvet oynamaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alt yapý hocalarýyla maça çýkacaklarmýþ.
    bizim alanyaspor maçýna ihsan hocayla çýktýðýmýz gibi...
    **
    **
    **
    MKE Ankaragücü Kulübü Baþkaný Fatih Mert, Fuat Çapa'da boþalan teknik direktörlük koltuðu için acele karar vermek istemediklerini belirterek, "Saðlýklý bir karar vererek, yapýmýza, bütçemize uyacak, kadromuzu iyi analiz edebilecek bir teknik direktörle anlaþmak istiyoruz." dedi.

Fatih Mert, AA muhabirine yaptýðý açýklamada, yönetim kurulunda bugün teknik direktör konusunu konuþacaklarýný söyledi.

En iyi kararý vermek istediklerini dile getiren Mert, "Bu yüzden acele etmek istemiyoruz. Saðlýklý bir karar vererek, yapýmýza, bütçemize uyacak, kadromuzu iyi analiz edebilecek bir teknik direktörle anlaþmak istiyoruz. Þu anda görüþtüðümüz hiç kimse yok. Medyada çýkan hiçbir isimle görüþmedik. Trabzonspor maçýna altyapýdaki hocalarýmýzla çýkacaðýz." ifadelerini kullandý.

"Ýnce eleyip sýk dokuyoruz"

Sarý-lacivertli kulübün baþkaný Mert, kadro kalitelerinin þu anki pozisyonlarýný yansýtmadýðýný vurgulayarak, þunlarý kaydetti:

"Kadromuzun kalitesi þu anki pozisyonumuzu yansýtmýyor. Bizim kadromuz rakiplerimize göre daha ekonomik ancak bu kalitenin diðerlerinden aþaðýda olduðunu göstermez. Kadro derinliðimiz de iyi. Maalesef þansýzlýklar oldu. Hastalýklar etkiledi. Kovid-19 nedeniyle iki maçta birçok eksikle mücadele ettik. Bizim kadar hastalýk sayýsý bir tek Hatayspor oldu. Bizim þansýzlýðýmýz hastalýk geçiren oyuncularýmýzýn ilk 11'de oynayan isimler olmasýydý. Hocamýzýn da demek ki oyuncularla bir uyum sorunu oldu. Onun da etkisi var. Sportif þansýzlýðýmýz da oldu. Ýlk 7 maçta yaþadýðýmýz þansýzlýklar ve sorunlar tekrarlanmasýn diye, teknik direktör iþini ince eleyip sýk dokuyoruz."

"Trabzonspor karþýsýnda galip geleceðimize inanýyoruz"
    Fatih Mert, Süper Lig'in 10. haftasýnda 27 Kasým Cuma günü oynayacaklarý Trabzonspor maçýný çýkýþ karþýlaþmasý olarak görüyor.

Zorlu bir maça çýkacaklarýný aktaran Mert, "Trabzonspor karþýsýnda futbolcularýn üzerlerine düþeni yapýp camiaya kendilerini affettireceklerini düþünüyorum. Kalitelerini göstereceklerdir. Bu hafta Trabzonspor karþýsýnda galip geleceðimize inanýyoruz." deðerlendirmesine bulundu.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ligin dibindeki takýmlar yeni bir hava yakalamak için böyle maçlarý bekler. Biz de gariban babasýyýz zaten. Kolay maç olmayacak. Kolaya çevirmek için erken gol bulmamýz ve sonrasýndaki pozisyonlarý cömertçe harcamamamýz lazým. Erzurum maçýný zorlaþtýran da kaçýrdýðýmýz gollerdi.

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Bu Ankara takýmý bir kaç defa Trabzonspor'un þampiyonluk mücadelesine engel olmuþtur.
    2011 yýlý 2. sezon ilk maçý ve 2019/2020 sezonu son maçta ben bunlarý unutmuyorum.
    Trabzonspor bu takýmý öyle bir yenmeli ki yerin dibine sokmalýdýr. Bir daha süper lig göremesinler inþallah.

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Rahat yeneriz, fark atarýz vs diyenlere gülüyorum. 1-0 yenersek müthiþ skor.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Aynen öyle.Ligin vasat takýmlarýndan biriyiz.Hücumda Waka ve Ekubanýn ayaðýna bakýyoruz,savunma zaten delik deþik,ortasaha otobana dönmüþ.Organize atak sayýsý çok düþük.

Bizim için çok zor maç.Rakip çok zor durumda.Bizim Alanyaspora oynadýðýmýz topu bunlar bize oynayacaklardýr.Çok sert bir maç olacak.Erken gol bulursak ve ikinciyi atarsak rakibin direncini kýrabiliriz onun dýþýnda eðer maç 0-0 veya 0-1 devam ederse ecel terleri dökeriz.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Turgay Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erzurum maç özetinden kýrpýlmýþ, gol dýþýnda kaçýrdýðýmýz pozisyonlar: https://streamable.com/g2ddsy

Hani optimist, pesimist örneði için yarý dolu bardak resmi vardý ya ona artýk ek yapýlmalý.

Ýyimser: bardaðýn yarýsý dolu
    Kötümser: bardaðýn yarýsý boþ
    Trabzonsporlu: ortada bardak falan býrakmadýnýz sattýnýz yediniz pu size novak sosa olaydý tü usta olsa böyle mi olurdu hoca içimizden olmalý cafer tosuna þans vermeliyiz türkmen ramos.....

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Erzurum'u yendik þeytanýn bacaðýný kýrdýk bunlarý da yeneceðiz heralde. 2011 aklýma geldi. Ankaragücü, þifo antalya, kayseri'ye puan kaybetmiþtik. Sýrayla tokatlamak lazým.

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gol yemeden kazanalým

theo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bizim maç öncesinde rakip hoca deðiþtirmiþ. Hoþgeldin hediyesi vermeyiz umarim.

Manava61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankaragücü baþkaný zehirli oku atmýþ: " Çýkýþ maçý olarak görüyoruz."

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Abdülkadir'i Avcý'nýn da sað kanatta oynatmasýyla benim transfer dönemine kadar kompakt bir oyuna dair umudum kalmadý.
    Mevcut orta saha oyuncularýyla Abdüs Ekuban Nwakaeme forvet düzeninin kompakt oynama ihtimali yok.

Erzurum maçý tarihimizde hatirlamak istemeyeceðimiz bir oyun oldu.

Transfer dönemine kadar Alanya maçýndaki gibi Perreira'yý orta sahaya çekip mücadeleci bir takým yaratmak gibi yama hamlelere baþvurarak oynamalýyýz

Uðurcan
    Serkan Edgar Hugo Marlon
    Perreira Flavio Parmak
    Ekuban Djaniny Nwakaeme
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

hamdi_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Ankaragücü kötü takým olabilir ama bizimde galibiyeti olmayan takýmlara puan yada puanlar vermek gibi bir huyumuz var.
    diðerlerinden farklý...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiði yerde inadým baþlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Þampiyonu TRABZONSPOR!

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Ahmet Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ankaragücü'nün Galatasaray maçýný izleyenler bu maçýn kolay geçmeyeceðini bilir.
    kardeþim ben o maçý 90 dakika izledim hatta g.saray kalecisi nin yaptýðý hata gol olsa ankaragüçlü futbolcu boþ kaleye atsa maç 1-1 bitiyordu evet ankaragücü ligin son sýrasýnda ama öyle ligde ezile ezile yenildiði bir maç yok bu maçý mutlaka almalýyýz ama öyle 4 atarýz 5 atarýz maçý olmaz gene zor geçeceðini düþünüyorum bunun en büyük sebeblerinden biri rakipten ziyade bizim oyuncu kadromuz bizim kadromuzun bu ligde öyle aman aman bir üstünlük kuracaðý bir takým malesef yok ben kazanacaðýmýzý ama gene zorlanacaðýmýzý düþünüyorum .

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ankaragücü baþkaný A SPOR canlý yayýna baðlandý bu haftaki trabzonspor maçýna altyapý hocalarý ile çýkacaðýz dedi.
    Konu redbul tarafýndan (25.11.2020 Saat 00:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)