Sayfa 35 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35 36 37 SonuncuSonuncu
Toplam 915 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 10.Hafta | MKE Ankaragücü 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý ilelebeTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam, kýsa vadede daha pragmatik olacaðýz demiþti. Þimdi de onu uyguluyor. Devreye kadar puanlarý böyle 3'er 3'er toplasýn yeter.
    Avcý geldiðinde söylemiþtim. 6'da 6 yapacak Avcý. Çünkü bu kýsýr rakibi deli eden oyun Avcý'nýn oyunu. Skoru bulup skora yatmasý bu tarz maçlarý kazanmasý adamýn þans eseri deðil. Fakat büyük maç kazanamaz bu futbol. GS maçýna kadar 4 maç kaldý. 4 maçýn hepsini alýr. Sonrasýna sonra bakacaðýz.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

carantinas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Arkadaþlar çok acele ediyorsunuz bilgisayar oyunu deðil bu her þey bir anda olmaz takým oyuncu kalitesi de çok iyi deðil. AVCI takýmýn gol yeme problemi üzerine öncelik vermiþ net þekilde belli oluyor. Yani parça parça ilerliyoruz zaten röportajlarýnda söylemiþti. Savunma yerleþimi savunma setlerimiz dikkat ederseniz düzgündü. Neredeyse pozisyon dýþý pek kalmadýk. Risk almadýk net pozisyonda vermedik. Sanki bu iþi becerecek gibiyiz. Þimdiden sonra üzerine hücum setleri de eklenecektir. Ama önce þu takým savunma iþini aradan çýkarmamýz lazým. Hücum iþi zaten bu alýnan galibiyetlerle artan özgüven ile daha iyi olacaktýr.

Takýmýn enine ve boyuna oldukça yakýn oynamasý, ekuban ve waka nýn savunmada çizgiden içeriye doðru kaymasý ortayý kapatmasý, rakip bekleri kanattan bindirme yapýnca özellikle wakanýn kanadýnda PARMAK'ýn kenara doðru gelip savunma yapmasý belli ki çalýþýlmýþ.

Sözün özü çok risk almýyoruz kontrollü oynuyoruz atarsak alýyoruz. Fikstür avantajýmýz var geriyi toparlayýp gs maçýna kadar ileriyi de ayarlarýz inþallah.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eddie Newton futbolun dogrularini uygulamaya calisti, elinde bugün ki gibi tam kadro ile cikabilse, sonuc cok baska olabilirdi. Elindeki kadroya göre oynamadi maalesef, o yüzden Sikebahce, Basaksehir ve Kasimpasa maclarinin ikinci yarilarinda cöktü. Ama bu maclarda takima neler oynatabilecegini gösterdi, sadece sabir gerekiyordu. Bugün ki kadro ile o maclara cikabilmis olsa, cok net galibiyetler alirdik. Bugün Avci bu kadroyla sadece kazandi
    Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 - 1'den Kasýmpaþaya maçý vermeseydik þuan daha olumlu bakacaktýk. Newton eðer kalsaydý bu 2 maçtan 6 puan alabileceðimizi sanmýyordum.

Fenerbahçe maçýndan sonra direk kovulsaydý keþke. Kasýmpaþa maçýný da kazanmýþ olurduk. Þuan 15 puan ile 4.cü olurduk.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Kýzmak biþeye yaramýyor Trabzona seni kemiriyor

Takým o kadar kötü ki aldýðýmýz 6 puan net taktik puandýr Avcý'ya yazar. Allah korumuþ bizi. Yoksa þuanda toplamda 8 9 puanda olurduk.
    Kaç haftadýr bakýyorum, deðiþen az þey var

Avcýya en çok kýzanlardaným, zira yönetimin çapsýzlýðý ve daðýttýðý kadro üstüne geldi, devam projesi diye düþünüyorum

Ama bunlar geçildi önümüze bakalým, çöp oyunculardan 6 puan almak-uzun süre sonra gol yememek çok iyi hocalýk ister Helal

Adamcaðýz bilali ve flavioyu hamle olarak oyuna alýyor, klübe çöp, plaza diabateyi sokmuyor bile, 5 hakký var 3 deðiþiklik yapýyor

Ben sevmesem de hakkýný yiyemem, kaostan çýkardý takýmý, güven geldi bence, þansý ve alkýþý hakediyor...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Almanya

Alýntý hanzale Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstifa da bir hizmettir, Avcý geç kalmadan bu hizmeti yapmalýdýr üsted

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Aman ha renkdas, Taraftarin %95´i istemis, onlarin istegi olmadan olmaz
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eddie Newton futbolun dogrularini uygulamaya calisti, elinde bugün ki gibi tam kadro ile cikabilse, sonuc cok baska olabilirdi. Elindeki kadroya göre oynamadi maalesef, o yüzden Sikebahce, Basaksehir ve Kasimpasa maclarinin ikinci yarilarinda cöktü. Ama bu maclarda takima neler oynatabilecegini gösterdi, sadece sabir gerekiyordu. Bugün ki kadro ile o maclara cikabilmis olsa, cok net galibiyetler alirdik. Bugün Avci bu kadroyla sadece kazandi

Vallahi hücum futbolu oynatmak göze hoþ geldiði için yanýltýyor hocam. Sen güzel oynadýðýný sanýyorsun. Verimsiz futbol. Ünal hocamýn bazý dönemleri de böyleydi. Oynardýk 85 dakika harika bir anda maç elimizden uçar giderdi. Takýmýn boyunu kýsaltýp geri çekmiþ Avcý takýmý. Belli ki puan odaklý þuanda. Yoksa ayný futbolcular çok uzun bir ara geçmedi. Avcý'da takýmý ileriye çeker pozisyona sokar seni. Fakat bu seferde kesin gol yiyorsun. Mantýklý olan Avcý'nýn yaptýðýdýr. Newton'ýn takýmý baþka Avcý'nýn takýmý baþka olsa dediðini anlarým teknik taktik baþarý derim ama. Burada ayný kadro birisi puan kazanýyor birisi hücum yaparak ligden düþürecekti bizi.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Avcý geldiðinde söylemiþtim. 6'da 6 yapacak Avcý. Çünkü bu kýsýr rakibi deli eden oyun Avcý'nýn oyunu. Skoru bulup skora yatmasý bu tarz maçlarý kazanmasý adamýn þans eseri deðil. Fakat büyük maç kazanamaz bu futbol. GS maçýna kadar 4 maç kaldý. 4 maçýn hepsini alýr. Sonrasýna sonra bakacaðýz.
    Gs'ye yenilmek her þartta normal karþýlanýr lakin hoca gelmeden evvel kaybettiðimiz saçma puanlar normal deðil.

Hoca'nýn 1-0'larý sinir bozar. Ýyidir, güzeldir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

polyana gibi ikide bir yeni gelen hocayý savunmak istemiyorum ama.. :d
    müthiþ toplantý, muazzam hatiplik, kusursuz tespitler derken þimdi oyundan tatmin olmamak tuhaf geliyor bana.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaç haftadýr bakýyorum, deðiþen az þey var

Avcýya en çok kýzanlardaným, zira yönetimin çapsýzlýðý ve daðýttýðý kadro üstüne geldi, devam projesi diye düþünüyorum

Ama bunlar geçildi önümüze bakalým, çöp oyunculardan 6 puan almak-uzun süre sonra gol yememek çok iyi hocalýk ister Helal

Adamcaðýz bilali ve flavioyu hamle olarak oyuna alýyor, klübe çöp, plaza diabateyi sokmuyor bile, 5 hakký var 3 deðiþiklik yapýyor

Ben sevmesem de hakkýný yiyemem, kaostan çýkardý takýmý, güven geldi bence, þansý ve alkýþý hakediyor...
    Ben geçen hafta dile getirdim bu durumu abi. Avcý'nýn futbolu deðil bu takým gol yemiyor sadece. Oyun ayný fakat takýmýn boyunu kýsmýþ geri çekmiþ takýmý. Bu maçta net gördüm bu durumu. Yani Avcý puan hedefi ile çýkýyor maça. Güzel futbolu falan düþünmüyor. Zaten kendisi de söylemiþti bu durumu. Bu takýmýn puan almasýnýn tek yolu bu gibi bence. Bu takým hücum futbolu oynarsa maç kazanamaz gibi. Ýnanýlmaz düþük profilli oyuncularýmýz var. 4 + 1 futbolcu bence takýmý çok kötü etkiliyor.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu takýma transfer yapmadan çok iyi futbol oynayamazdý ama maç kazanabilirdi. Hoca da þu an onu yapýyor. Devrede yapýlacak kaliteli transferlerle iþin rengi deðiþir.

hanzale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aman ha renkdas, Taraftarin %95´i istemis, onlarin istegi olmadan olmaz
    Ben baya baya ironi olsun diye yazdýmdý da renktaþ sen ciddi ciddi bunu düþünüyor musun 2. maçtan sonra

trabzonspor

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Erzurum maçýnýn tekrarýný bile izlerim ama bu maç önünde olsun kanal deðiþtiririm. Canlý takip ederken bile sýkýldým, çok kötü maçtý. Bir tane de düzgün zemin denk gelmiyor ki ne yapýyor takým bakalým. Her top sekiyor.

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok detaylý analiz yapmamýza gerek yok teknik direktörlük olarak Avcý, son 2 teknik direktörümüzün çok çok önünde her anlamda..
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Nereden
    Ankara

bu kulübün en büyük sorunu taraftarýn çapsýzlýðý
    En büyük Trabzon

Nereden
    Almanya

Alýntý hanzale Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben baya baya ironi olsun diye yazdýmdý da renktaþ sen ciddi ciddi bunu düþünüyor musun 2. maçtan sonra

Onu az cok anladim ama devrearasi bir mucize gerceklesmez ise, sonuc bu olacak, bu konuda da ciddiyim. Ha Agaoglu transfer konusunda prensiplerinden sasarsa, degisebilir durum

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Murathan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    polyana gibi ikide bir yeni gelen hocayý savunmak istemiyorum ama.. :d
    müthiþ toplantý, muazzam hatiplik, kusursuz tespitler derken þimdi oyundan tatmin olmamak tuhaf geliyor bana.
    Herþey hemen olacak, taraftarý memnun etmek zor zanaat.
    Takým kazanma alýþkanlýðýný yakalýyor, en önemlisi panik havasý bertaraf edildi. Çok saðlýklý olmamakla birlikte fikstüre bakarak yorumlamak gerekirse kör topal bý þekilde devre arasýna kadar takýmý yukarýlara taþýr. Devre arasý olasý transferleri olayý belirgin hâle getirecek. Hocaya illa not vermek gerekirse 2.yarýnýn ortalarýný bekleyecekler.

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Bir þeyi olumlu yönde deðiþtirmek ve sonuç almak uzun zaman ve bolca yapýlmýþ disiplinli tekrarlar ister.Zor ama güzel þeyler baþarmýþ insanlar bunu gayet iyi bilirler. 3 haftada þiir gibi oyun beklentisinin realist bir tarafý yoktur. Avcýnýn açýklamalarý anlaþýlýr ve tatmin edici seviyede. Bir süreci tamamlamak parça parça gerçekleþtirilebilir ki o da bunu vurguladý.

Ýki önemli sorunumuz daha var iyi bir futbolu engelleyen. Birincisi teknik direktör aksini söylese de takýmýn fiziksel kapasitesi düþük. Koþamayan, ayakta kalamayan oyuncu ne kadar teknik ve zeki olursa olsun istediðini uygulayamaz bir noktadan sonra. Ýkinci problem ise oyuncu kalitesi. Maalesef belli bölgelerde özellikle çok vasat oyunculara sahibiz. Orta ikili, sol bek ve santrafor bölgelerinde kaliteli oyuncumuz yok.

Bahsettiðim bu iki sorunu halledebilirsek gerisi sýký çalýþma ve bol tekrarla 3-6 ay içinde belirgin bir þekilde sonuçlar verir inþallah. Maça gelirsek Ömür ve Uðurcan inanýlmaz formsuzlar. Ömür'ün oyun görüþü ilerleyeceðine geriye gidiyor. Fizik desen onda da geliþme yok. Bir an önce toparlamasýný bekliyoruz.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    Ankara

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herþey hemen olacak, taraftarý memnun etmek zor zanaat.
    Takým kazanma alýþkanlýðýný yakalýyor, en önemlisi panik havasý bertaraf edildi. Çok saðlýklý olmamakla birlikte fikstüre bakarak yorumlamak gerekirse kör topal bý þekilde devre arasýna kadar takýmý yukarýlara taþýr. Devre arasý olasý transferleri olayý belirgin hâle getirecek. Hocaya illa not vermek gerekirse 2.yarýnýn ortalarýný bekleyecekler.
    hocam ben devre arasýnda yapýlacak transferin de saðlýklý olacaðýný düþünmüyorum. devre arasý alýnacaksa üst düzey bir adam alýnmalý. transfer sene sonuna býrakýlmalý. az ama öz transfer yapmalýyýz. takýma 50 vasýfsýz alacaðýmýza 1 adam alalým
    Konu serdaracýl tarafýndan (27.11.2020 Saat 23:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sivas maçýna bayaðý vakit var. Biraz hücum çalýþma fýrsatý olur.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Defansif açýdan Avcý'nýn takýma bir þeyler kattýðý çok açýk..

Takým savunmasýný iyi yapabilmen için birinci öncelik topu rakibe vermemek verdiðinde de topu çabuk geri kazanmaktýr..Ýlk yarýdaki oyunda bu iki olayý takýmda gördüm diyebilirim..Topun oyunda kaldýðý süre atýyorum 50 dakika ise bu süre içersinde topla ne kadar fazla dakika oynarsan o derece gol yeme riskini minimize edersin..Bi ara maçta kameralar Avcý'ya döndüðünde Avcý oyunculara "pas pas pas" diye baðýrýyordu..Dikkatli izleyenlerin gözünden kaçmamýþtýr o an...Baker Parmak orta sahasý hatta Flavio Baker Parmak orta sahasýna pas yaptýrmak kolay iþ deðil..Avcý merkezdeki bu yetersiz oyunculardan minimum top kaybý bekliyor ve iyi top daðýtmasýný iyi paslaþmasýný istiyor..Elimizde hem oyun zekasý hem top tekniði iyi olan Sosa Emre Salih tipinde oyuncular olsa Avcý'nýn iþi daha kolay olur ama þimdilik elindeki bu üç oyuncuyu eðitmekten bunlara karþý öðretici davranmaktan baþka bir þansý yok..Transfer dönemi geldiðinde Avcý'nýn merkez orta saha için teknik kapasitesi daha yüksek iki oyuncu isteyeceðinden adým gibi eminim..Stoperlerin ayaðýnýn iyi olmasý topu oyuna sokmasý pas yapabilmesi tek baþýna takým savunmasý için kafi deðil..Merkezdeki oyuncularýn da bu akýcýlýða katkýda bulunmasý lazým akan oyunda..

Diðer taraftan Avcý'nýn yine defansif açýdan takýma kazandýrdýðý özelliklerden biri de rakip hangi kanattan gelirse gelsin o kanada takým halinde topluca yayýlmamýz kaymamýz akmamýz kanattaki alaný sýkýþtýrmamýz..Takým boyunu kýsaltmamýz..Top rakipde iken Afobe Ekuban Nwakaeme Ömür dörtlüsü takým boyunu kýsaltmak için sürekli orta saha çizgisinde dolaþýp durdu geriye geldi..Bunlar hasbelkader deðil tamamen kenar yönetiminin talimatýyla gerçekleþecek iþlerdir..Bir baþka konu, rakibe, özellikle ilk yarýda topu kaybettiðimizde topu çabuk geri kazanmamýz için bölge bölge 4 5 kiþiyle pres yapmamýz.. Bu presi sahanýn tamamýnda yapmalýyýz ve maçýn geneline yaymalýyýz bu da zaman alacak biraz sabretmek gerekiyor..Kanatlardan Kontraya yakalandýðýmýz anlarda ise bek oyuncularýmýzýn taç çizgisinden uzaklaþýp stoperlere yanaþarak savunmanýn göbeðini kalabalýklaþtýrmasý merkezi kapatmaya çalýþmasý Avcý adýna takdire þayan bir taktik anlayýþtý..Beklerin modern futbolda stoperlere yardýmcý olmasý þarttýr..

Ofansif açýdan çok deðiþen bir durumumuz yok açýkçasý..Hücumdaki problemlerimizi çözebilmemiz kolay iþ deðil..Afrobe ile Sörloth farklý tipte santrforlar..Ekuban Afobe'nin dilinden anlamýyor Afobe de Ekuban'ýn..Sörloth-Ekuban iþbirliðine alýþmýþ taraftar aynýsýný istiyor ama olmaz o iþ..Afobe Sörloth gibi orta sahaya kadar gelip top alýp top süremez ofsayttan kaçamaz Ekuban'ýn milimetrik paslarýna doðru koþular yapacak oyuncu deðil Afobe..Oyunu rakip yarý alanda oynarsan ceza sahasýna kanatlardan servis yaparsan belki Afobe'nin içinden ceza sahasý golcülüðü çýkabilir ama sanmýyorum..

Transfer döneminde iyi bir pivot santrfor daha almamýz lazým..Rakip stoperlerin kucaðýna oturup her iki stoperi de yoracak yýpratacak hava toplarýný indirecek Ekuban Ömür Nwakaeme üçlüsüne servis yapabilecek verkaça girebilecek kurt bir santrforumuz olmalý..Ben diyim Adebayor siz deyin Sörloth bu ikisi gibi olmalý ve Avcý'nýn bu tarz bir santrfor isteyeceðine de eminim..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam ben devre arasýnda yapýlacak transferin de saðlýklý olacaðýný düþünmüyorum. devre arasý alýnacaksa üst düzey bir adam alýnmalý. transfer sene sonuna býrakýlmalý. ama az ama öz transfer yapmalýyýz. takýma 50 vasýfsýz alacaðýmýza 1 adam alalým
    Orasý öyle de hocam, bý piyango vursada Szymek gibi birini bulsak, hani yakýn tarihimiz de devre arasýnda becerebildigimiz ender güzelliklerden biriydi. Tadý damaðýmýzda kaldý, hani inþallah beceripte bakýnýyoruzdur diyelim.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý carantinas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar çok acele ediyorsunuz bilgisayar oyunu deðil bu her þey bir anda olmaz takým oyuncu kalitesi de çok iyi deðil. AVCI takýmýn gol yeme problemi üzerine öncelik vermiþ net þekilde belli oluyor. Yani parça parça ilerliyoruz zaten röportajlarýnda söylemiþti. Savunma yerleþimi savunma setlerimiz dikkat ederseniz düzgündü. Neredeyse pozisyon dýþý pek kalmadýk. Risk almadýk net pozisyonda vermedik. Sanki bu iþi becerecek gibiyiz. Þimdiden sonra üzerine hücum setleri de eklenecektir. Ama önce þu takým savunma iþini aradan çýkarmamýz lazým. Hücum iþi zaten bu alýnan galibiyetlerle artan özgüven ile daha iyi olacaktýr.

Takýmýn enine ve boyuna oldukça yakýn oynamasý, ekuban ve waka nýn savunmada çizgiden içeriye doðru kaymasý ortayý kapatmasý, rakip bekleri kanattan bindirme yapýnca özellikle wakanýn kanadýnda PARMAK'ýn kenara doðru gelip savunma yapmasý belli ki çalýþýlmýþ.

Sözün özü çok risk almýyoruz kontrollü oynuyoruz atarsak alýyoruz. Fikstür avantajýmýz var geriyi toparlayýp gs maçýna kadar ileriyi de ayarlarýz inþallah.
    Parça parça ilerlesek sorun çözülür zaten. Bir parça deðiþirsin. Sonra baktýn tuttu öbür soruna geçersin.
    Avcý su an atarsam 3 atamazsam 1 puan alayým diyor. Ýki mactýr da atýyor. Geriye düþse belki risk alýr. Ben sabretmeye razýyým. Takýmda net bir golcü diyebileceðimiz biri yok malesef.
    13 Vitor Hugo

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

2 maç 6 puan yenilen gol sýfýr çok iyi..þöyle 5 maçlýk bi seri yaparsak sonra farklý þeyler konuþabiliriz. hoca doðru seçim olacak gibi duruyor..tebrikler ts

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Karþýmýzda Ankaragücü deðil de Göztepe Sivas filan olsa 5 tane yemiþtik. Ankaragücü o derece kötü takým ki bize gol atamadýlar. Ama yine de bizim takýmdan daha iyi yaptýklarý bir sürü þey var adamlarýn...

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

çok uzun süredir gol atýp yemediðimiz iki maç üstüste geçiremedik. bu açýdan iyi. ama bu rakiplerin zayýflýðýyla mý ilgili yoksa bizim baþarýmýz mý bunu söylemek için erken. daha derli toplu bir takýma benzemeye baþladýk. ama oynadýðýmýz oyun seyiriciyi tatmin edici deðil. ama böyle gidersek biþiler oturacak gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)