Hesaplipazar
Sayfa 36 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 34 35 36 37 SonuncuSonuncu
Toplam 915 adet sonuctan sayfa basi 876 ile 900 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 10.Hafta | MKE Ankaragc 0-1 Trabzonspor | Ma Sonucu

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Standart 27 Aralk ANA TEST

Alnt Sercan Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben geen hafta dile getirdim bu durumu abi. Avc'nn futbolu deil bu takm gol yemiyor sadece. Oyun ayn fakat takmn boyunu ksm geri ekmi takm. Bu mata net grdm bu durumu. Yani Avc puan hedefi ile kyor maa. Gzel futbolu falan dnmyor. Zaten kendisi de sylemiti bu durumu. Bu takmn puan almasnn tek yolu bu gibi bence. Bu takm hcum futbolu oynarsa ma kazanamaz gibi. nanlmaz dk profilli oyuncularmz var. 4 + 1 futbolcu bence takm ok kt etkiliyor.
    Flavio, Bilal insanlklarn bilemem futbol konuuyorsak, sperligde 11 oynabilecekler takm yok maalesef,

Pereira tecrbeyle gtryor ama artk hcuma gc yetmiyor dikkat edersen

Marlon, Pintodan bile kt, el kapatarak ceza alannda mdahaleyi bilmiyor,

Parmak, gc olsa adeta niesta ama gc yok bildiin samanalevi Yekta-Aykut-zer

Nwakaeme eski gc olsa 2 net gol vard, kale tutturamad

Afobe, yemekte biley eksik dersin vazgemezsin, yle, olur mu bilemedim

Baker ans haketti-mr konuulan aksine iyi, yalnz kalyor, topu tutuyorsak mr sayesinde

Uurcan, kibiri brakp en zor kiiye top atmazsa kusursuz

Ekuban savamad an yok

Yani, klbe p tesiyken, 11 de en az 3 p var maalesef, zooor ki zor, lkede KALEDEN TOP IKARTTIRILMAYAN tek takmz, herkes zm 3 adam kale izgimize hapsediyor, bitiyoruz!

Gs manda AVCININ YN belli olur, 27 Aralkda kazanrsa devre aras 3 adamla bambaka seviyeye gidilir, ZRA LGNZ P, en iyi takmlarn en iyileri 68 lik Falcao-78 lik Atiba-58 lik Sosa Cisse-65 lik dembaba
    Poker masasnda ilk yarm saatte yolunacak enayinin kim olduunu anlayamazsanz, o enayi sizsiniz demektir.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.11.2008
    Nereden
    stanbul

3-4 isim hari kadro p.
    Kadro mhendislii sfr.
    Pereira,Marlon, Parmak,mr,Serkan fizik olarak yetersiz. Sayca fazla olmalar sknt. A.Omur hari hepsi takm savunmasnn paralar.
    Ekuban,Nwakaeme,mr + santrafor ayn anda sahada olunca topsuz oyunda adam kovalamaktan tesi zor.
    Ne 6 numara ne 8 numara var
    Milyon eurolar verilen plaza,Flavio,Diabate,,djanini ,Afobe 'nin katklar ortada.
    Hangi kafayla bu futbolcular aldlar anlamak mmkn deil. 700 bin Euro plazaya verene kadar herhangi bir ligden dk bteli 6-8 no alinabilirdi.

Bu enkazn altna giren Abdullah Avci'y deli cesaretinden dolay tebrik ediyorum.

Yanlmyorsam Bjk'den alaca tazminat bizden alaca paradan daha ok. Antalyaspor'un teklifi de daha iyiymi

Demekki inanc var. Umarm baarr. Visca gibi bir ok dk bteli baar ykleri var. Umarm Beikta'ta ki transferleri kendisi yapmamtr.
    Oflu

TrabzonVictory - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2016
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Kazanmak Sper oldu Tebrikler Trabzonspor'umuz helal olsun. Abdullah Hoca ve Futbolcular iyi iler yapyorlar, alyorlar. Kolay gol yeme sorunu zld, imdi bunun daha zerine ekleyip ilerleyen haftalarda hem takm olarak iyi defans hemde rakibi boan pres altna alan (bunun iin kondisyonu dengeli sakatlk olmadan ykseltmek lazm) organize atak taktikleri ile gol ve goller bulan Takm olutuu zaman harika iler yapm olacaz ondan sonra baar gelecektir ve sistem yava yava oturacaktr...

yatmaztara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Rusya
    Ya
    30
    Rabona'y Flip Flap ile tamamlam ilk ocuk...

mustafakaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Bu oyunla sivas, gztepe gibi ofansif taraf nispeten daha gl takmlar bizi lerdi, belerdi diyenler var, belki. Ama ne sivas, ne gztepe erzurum ve ankaragc kadar sert savunma yapan takmlar deiller, yani aldmz iki tane 1-0 lk galibiyeti bytmenin anlam yok ama o kadar da kmsenecek galibiyetler deil.
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz.

Sefaenes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    49

kimi arkadaslar Ankaragc lig sonuncusu deyip Trabzonsporu elestiriyorlar tamam iyi oynamiyoruz ama biz gecensene sampiyonlugu lig sonunculara puan kaybederek sampiyonlugu kacirdik hakemler disinda. Iyi futbol disinda bize 3 puan lazim bende burada sinir oluyorum canli seyrettim mi.
    Mitomani Baskan, korkak bir hoca istemiyorum.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Ma sonunda Bein muhabirinin hali neydi yle. Uurcan'a Yusuf Yazc abinle konuuyor musunuz diyor. Baker'a da Chelsea'de att frikik gollerini hatrlyoruz falan...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.01.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    32

Guclenmeden kimseye kafa tutamazsin. Bu kadro ile bir yere guclenebilirsin.

2 haftada 6 puan birazcik olsun guclenmemize sebep oldu ama kadro olarak cok zayifiz.

Baker kotu futbolcu degil, Parmak da kotu futbolcu degil ama insiyatif alip oyun yonlendiremezler. Bu gelistirilebilir bir ozelik ama okadar vaktimiz yok. 6/8 olarak alinacak futbolcu bu acigi kapatir.

Fiksturden yana sansli oldugumuzu soyluyorlar ama bu bizim icin gecerli degil bence, bizim takimi goren rakipler birseyler cikartmak icin ugras verirler. Cekinilecek 2 futbolcu var bizde suan, Ekuban ve Nwakaeme. Onlarinda 1i cok formsuz.

Haftaya Sivas macimiz var, tek avantajimiz bu haftada mac yapiyor Sivas avrupa liginde. Villareal insallah onlari baya bir yorar.
    15-16 Utanc sezonu

ada DENZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2008
    Nereden
    orum
    Ya
    33

Pereirann muadili kitsiou dur.ankaragcnn sabeki...
    Adam tm istatistiklerde lider. Oynad tm malarda Nwakaeme onu bir kez dahi geemedi
    Devre arasnda kitsiou y almalyz
    "Eer yasalara sayg gsterilmesini istiyorsak, nce sayg gsterilecek yasalar yapmak lazmdr."
    Louis D. Brandeis

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    34

Alnt DeAgLeMaNyAq Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma sonunda Bein muhabirinin hali neydi yle. Uurcan'a Yusuf Yazc abinle konuuyor musunuz diyor. Baker'a da Chelsea'de att frikik gollerini hatrlyoruz falan...
    Bein'in en kt muhabiri olabilir. Dn zelinde sylemiyorum. Mala alakasz soru soran bir yaps var. Dn Nirvana'syd iin. Yusuf abin ne demektir yahu.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Cezal ye
    yelik tarihi
    12.07.2011
    Nereden
    Bursa

Alnt hanzale Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kesinlikle iir gibi oynayan bir takm vard, Avc hazra kondu diyebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    Hahahahah ne makara adamsn abi ya. ok ironik bi bireysin. Sen de doru olduunu biliyorsun ama iine gelmiyor konuyu saptrp akaya vurmak daha kolay tabii.

yelik tarihi
    30.12.2007
    Nereden
    Trabzon

Oyunsal anlamda kalitenin dk olduu bir mat ama nemli olann 3 puan olduu bir mat ve bizde gerekeni yaptk.

2 mata 6 puan yeni bir balang iin ok nemliydi.Daha da nemlisi ise 2 golle 6 puann gelmesiydi.Savunma anlamnda ve skoru koruma anlamnda iyiye gittiimizi gsteren iaretler bunlar.

Gelecek adna bu matan karabilecegimiz iki olumlu ey vard.Birincisi geriye dnlerde topun arkasna geme konusunda en disiplinli oynadmz ma diyebiliriz.ikinci ey ise frikikten gol atmakt.Baker ilk denizli manda byle gol atacaginin sinyalini vermiti.Aslnda bu gol iin ge bile kald.Elimizdeki tek orjinal frikiki,barajn stnden topu geirmekte zorlanmyor.Ters ayakl blgesi falan dinlemeden tm frikikleri o kullanmal.Daha nceki malarda bu ekilde boa harcadmz bir sr frikik var.Mesela bi mata sol ayakl blgesi diye marlona frikik attirdmz bile oldu.frikik kullanmak meziyet ister yle herkesin harc deildir.Ters ayak dz ayak ters blge dz blge bakmadan btn frikikleri baker kullanmal gl ayagina uygun yerde ise kaleye vurmal uygun yerde deilse orta ile ceza sahasna gndermeli.

Savunma hatt yine iyi ma kard.Stoperler yine en yksek verimi aldmz blge oldu.Sonrasinda en verimli ileri uurcan yapt.Bek oyuncularida fena ma karmadlar.marlonun oyuna katlm hal yeterli olmasa da ya gen gelimeye msait.

Orta sahada parmak ve baker iin defansif ynnde iyidiler ama hcum ynnde zayf kaldlar.iki ynl oyunda daha hareketli olmallar.Boa kp top isteme konusunda hala tempolar dk.

Ofansif blgede takmn en iyisi abdlkadir mr idi.nwakame,ekuban ve afobenin vasatn stne kamad mata 3.bolgedeki tek hareketli oyuncu mr idi birok topa pas istasyonu oldu.Birkac da olumlu driblingi var.

Ilerdeki lnn verimsiz olma sebeplerinden bahsedersek;

Nwakamenin durumu takm savunmasna katk ile alakal iki ynl oynamaya alnca bu durumu yayor.Hoca ncelii takm savunmasna verince doal olarak oda gcn topun arkasnda durarak harcyor.Bu teknige sahip oyuncunun milli olma saysnn az olma sebebi de zaten bu konudaki yetersizlii bakalm zaman iinde uyum salayabilecek mi.Abdullah hoca takm savunmasna nem vererek doru olan yapyor.

Afobenin durum ise fizik gcnn hal istenilen seviyede olmamasi,

Ekuubanin durum ise gemiten gelen bir eksiklik oyun istikrar yok.T.direktorler iin en tehlikeli oyuncu tipi bir mata man adam olabiliyor,doal olarak bir sonraki mata da oyun plann onun zerine kuruyorsun ama o gn ayn eyleri yapamayabiliyor ve hocann kafasndaki plani alt st edebiliyor ve ma zora sokabiliyor.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

iir gibi deil elbet oyun.

Ama bu kadro ile bile takm gibi oynad.. Beraber.
    Topu rakibe teslim etmedi. Savunurken de beraber, saldrrken de beraber.
    Hcumda Abdlkadir dnda birileri daha i grseydi...

Santrafora geen seneki gibi efektif bir adam gelseydi... O zaman geen seneki gibi daha net sonu alrdk da ite kolay deil bulmak.

Takmn banda hoca olduu belli vesselam. Daha iyi olaca da kesin.
    Nerdeyse pozisyon vermedi takm.
    Ama iir gibi falan, abartmayalm.
    Daha yolu uzun!

chener - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Antalya

Birileri transferlerde kulb iyi yemi. Takmn kalitesi ok dt. 1-0 lk galibiyetler bu adan olumlu. Orta saha ve hcum hatt n'olacak bilmiyorum.
    YA DIINDASINDIR EMBERN YA DA NDE YER ALACAKSIN.KENDN NDEYKEN KAFAN DIINDAYSA ARES YOK KARDEM.

bingolts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Kupa malar balasn yeni yzler grrz inallah. Ben bir ka genten umutluyum. zellikle Sleyma Farukcan Arakan ve Salihten
    Benim iin bir sevdadr Trabzonspor Solumasamda havasn am renklerine

Ahmet Ta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2013
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

lk etapta gidicekler belli... Campi, Huseini, Plaza devre aras bu n yollayp 6, 10 numara ve sol bek bulmalyz en salamndan....Sezon sonu da Pereria, Marlon, Afobe, Baker yollanp, Sa Bek, 8 numara, Forvet alnp takm %50 deitirmek art... Yani 3+3 transfer ve bunlarn 4'nn st dzey olmas art

Ahmet Ta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2013
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

Alnt bingolts Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kupa malar balasn yeni yzler grrz inallah. Ben bir ka genten umutluyum. zellikle Sleyma Farukcan Arakan ve Salihten
    Valla Kupada tm genleri grmek lazm bence ama en zor rakip bize geldi nerdeyse as kadro klcan dnyorum.. Bana kalsa yle karm..
    .................. Erce......
    Serkan.... Atakan... Hugo..... Farukcan.....
    ..................... Flavio...............
    Diabate .... Parmak.... Cebeci......Waka....
    .................... Djaniny............. Bir gen bir tecrbeli serpitirip denenmeli... Tamamen gen oynaynca oyun kalitesi ok dyor ve hangi gencin kuma iyi, hangi genten olur anlalmyor, tamamen tecrbeli de olmaz lig mana yorgun karlar.... Karma kadro en iyisi..

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

nce savunma (imdilik bunun ad gol yememe)... Erzurum manda gol pozisyonu verdik, gol yemedik. Dn akam ise pozisyon da vermedik. Top Ankaragc'ndeyken ileride Afobe ve mr'le 4-4-2'ye dndk. Zaten rakibin oyunu belli, kanatlara uzun top at. Ekuban ve Nwakaeme geriye destek verince kilitledik. Oyun kalitesi daha yksek bir takma kar da bunu test etmek lzm...

kinci aama topa sahip olma. lk devre top ayamza yakt dorusu, iyi pas yaptk. Bu daha da gelitirilebilir. Biraz zaman, doru yerleim ve daha hzl oymamak gerek. Golden nceki faul pozisyonundaki gibi, topu kapnca hzl ve doru karar verme. Bence o pozisyonu kontra olarak deerlendirebiliriz. Presle top kap ve hzl hcuma k.

nc nokta kanattan hcumu unuttuk. Bunu bekliyordum. Geen sezon Beikta'ta da benzer durum tartlmt. Hatta son dnemdeki "Caner'in ortalar" mevzusunu da buna katabiliriz. O bildiimiz JP sanki nc blgeye gemesi yasakm gibi oynamyor mu? Dier kanatta Nwakaeme de durgundu. Parmak-Baker'n zeks, yaratcl, pas kalitesi te burada aranyor.

Tatar Kemal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.08.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Bu galibiyet gzel oldu. Takmn kalitesi ortada. Takmn bu haliyle ciddi rakiplere kar ma kazanmas ok zor. Abdullah Avc da bunun farknda. Bu sebeple ligin zayf takmlarna kar alnacak galibiyetler nemli. Devre arasnda bir ka kaliteli takviye olmazsa bu kadro ile ilk 10'a girmek imkansz gibi. Ankaragc ok zayf bir ekipmi. Ligde oynanan bu vasfsz futbola kar Trabzonspor'a fark atacak bir ok takm mevcut. imdiden tedbir almak gerek ama nasl? Mecburen devre arasna kadar byle idare edilecek.

yelik tarihi
    11.05.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt ada DENZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Pereirann muadili kitsiou dur.ankaragcnn sabeki...
    Adam tm istatistiklerde lider. Oynad tm malarda Nwakaeme onu bir kez dahi geemedi
    Devre arasnda kitsiou y almalyz
    aynen
    En byk Trabzon

Trabzonspor Kongre yesi
    Anl C - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt Kemal ztel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok detayl analiz yapmamza gerek yok teknik direktrlk olarak Avc, son 2 teknik direktrmzn ok ok nnde her anlamda..
    Bence 1996 sonras gelmi en iyi isim Avci'dr(96 ncesine tank olmadm iin birey diyemiyorum).

Ki Avci bana kalirsa Gnes'ten daha da donanmli biri.

Yani o yzden son 25 yilin en donanml ismi takimin banda.
    Fikri hr, vizyonu hr bir ynetim istiyorum!
    62-23-07

hofsaale - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2010
    Nereden
    Almanya
    Ya
    26

ki ma arka arkaya gol yemedik...
    Sonunda takmn banda antrenr var..
    Sevinelim diye sevmedik.....

yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

aynen katlyorum. trabzonspor'un nefes alarak oynad 2dk yoktu. Ankaragc lmne oynad, son gcne kadar da savat... geen sene ankaragc'n o iyi dediimiz kadroyla yenememitik... olumsuz sinyalleri herkes gryor, olumlu sinyaller de var demek istedim

bu takma iyi bir merkez oyun kurucu ve ileyen kanatlar lazm, rakiplerin bekleri srekli ceza sahamzdayken bizim bekler hala geride, kanatlarn ise ieri kat eden bir fonksiyonu var. bence avc buraya da neter atacak...

iyattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Yahu gerekten ok ilgin. Geen seneki takmdaki iyi olan hi bir ey yok. Bitmi gitmi kalmam. Fakat geen senenin en nemli eksii stoper tandemi en iyi yer bu sene. Hayret vallahi.

Abdullah Avc byle oynatr. Allah'tan seyirci yok hemen ugultular kard bu oyun tarzina. Adam diyor takm savunmas oturticaz. Gerisi yava yava diyor. Dorusu da bu. Takmn paunlara ihtiyac var. Gze ho gelen oyun ile kaybedilen puanlara deil. Kald ki adam ful defans yapaym dese flavio yu oynatr omuru bakeri ekubani filan keser. Adam topa sahip olup top takipte iken de yaslanp alan daraltyor. Hemde hucumcu gzken bir kadroya. Kornerlere dikkat edin harika bir alan savunmas var. Gol yiyeceiz diye korkup azald vallahi kornerden. Acil olarak uygulanmas gereken her eyi yapt adam.

Bjk deki 8 malk seriyi bekliyorum inallah. 8 olmaz 6 olur sknt yok. te ite alalm malar.

Bazen Sevin Bazen Keder
    YATTARA Oynasn Yeter!!!

Cezal ye
    yelik tarihi
    16.07.2012
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Kornerlerde ki savunmay ben de farkettim.Orada ok salam duruyoruz.Adam yerleimleri ok iyi.ki matr duran toplarda sorun yaamyoruz.

Avc gerekten geri kalm bir antrenr modunda olsa Flavio vs. ne kadar kazma varsa ortasahada oynatrd ama yle yapmad.Orta alan mevkileri aslen kanat oyuncusu Parmak ve 10 numara Bakerden kurmak cesaret gerektirir.Bunu yapan adama geriye ekiliyor demek doru deil.Ortasahasnda gbekte mevkileri aslen farkl olan oyuncular oynatan bir takm savunmac takm deildir.Avc hem hcumu hem de savunmay iyi yaptrmak istiyor.Bu takmn ayrca sol kanadnda ligin temposu en dk adam var.Avc byle bir takmla kompakt oyun oynatmaya ve savunma yapmaya alyor.Bu ok zor birey.

Savunmac aryorsanz Newtona bakabiliriz.Adam resmen korkan tekiydi.Ortasahada Flavio ve Kamil kazmalarn ayn anda oynatan bir adamdan bahsediyoruz.Ziya Doan mentalitesinden farksz bir durum bu.

Avcnn elinde fena olmayan iki stoper var.Kalecimiz fena deil.Sa bek Pereira fena deil.Hcum hattnda Ekuban iyi.Onun haricinde sol bek,2 ortasaha,kanatlar,santrafor falan hep vasat.Bu takma sol bek,2 ortasaha,2 kanat ve bir forvet lazm aslen.Bunlarn hemen olmayaca da belli.

Marlon,Parmak,Baker,mr,Nwakeame ve Afobe bu takmda yedek olmas gereken isimlerdir.Bu yazdm 6 oyuncu yedek kalmaldr.Nedenlerini de aklym.

Marlon hem ofansif hem de defansif adan yetersiz.

Parmak dribbling kabiliyeti iyi ama enerjisi,pas kalitesi ve oyun zekas yetersiz.Topla gidiyor ama doru ve etkili paslar veremiyor.

Baker yetenekli ve teknik bir isim ama Sosa kabiliyetinde deil.Oyunu onunda zerinden oynayamyorsunuz nk o basit oyunu tercih ediyor.apraza ve dikine uzun ve etkili paslar gndermiyor.Topa basp gerektiinde dribbling ve verkala oyunu ynlendirme gibi bir derdi yok.Fazla sorumluluk almyor.Bu da bizim iin yeterli olmuyor.

mrn teknii ve dribbling becerisi ok iyi onun dnda kocaman bir sfr.lk 11 oyuncusu deil.

Nwakeame modern futbola aykr bir kanat oyuncusu.Hz yok,ayrca tempo sfr.Kontra ataa uygun deil.Savunma oyununa uygun deil.Oyunu rakip sahaya ykarsan iyi ama top rakibe geip bask yediin an takm savunmada 10 kii oynatyor ayrca kontralarda takm yavalatyor.Kabul ederse alternatif olarak kalsn,etmezse gnderilsin.imdi Waka olmazsa takm biter diyenler olabilir,bu da bizim takmn berbat olduunu gsterir.Modern bir futbol takm kuracaksn;oyun kurucu da olacak,sprinter adam da olacak,bitirici adam da olacak.

Afobe zaten komple p.Yedek bile olmas soru iareti yaratabilecek kadar yetersiz bir isim.

imdi bana tepki gsterenler olabilir,hayal kurma diyenler olabilir.Ben bunlar yaplabilir demiyorum nk ok zor olduunu biliyorum.Ben sadece olmas gerekenleri sylyorum,bunlar yaplr veya yaplamaz orasn bilemem.
    Konu gkhants1966 tarafndan (28.11.2020 Saat 17:17 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)