Hesaplipazar
Sayfa 35 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35 36 37 SonuncuSonuncu
Toplam 915 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 875 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 10.Hafta | MKE Ankaragc 0-1 Trabzonspor | Ma Sonucu

Sercan Kele - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt ilelebeTS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Adam, ksa vadede daha pragmatik olacaz demiti. imdi de onu uyguluyor. Devreye kadar puanlar byle 3'er 3'er toplasn yeter.
    Avc geldiinde sylemitim. 6'da 6 yapacak Avc. nk bu ksr rakibi deli eden oyun Avc'nn oyunu. Skoru bulup skora yatmas bu tarz malar kazanmas adamn ans eseri deil. Fakat byk ma kazanamaz bu futbol. GS mana kadar 4 ma kald. 4 man hepsini alr. Sonrasna sonra bakacaz.
    Dozer Cemil sezonunda bize den baka takm kaptanlarnn kupa kaldrmamasdr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

carantinas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2013
    Nereden
    Afyon
    Ya
    34

Arkadalar ok acele ediyorsunuz bilgisayar oyunu deil bu her ey bir anda olmaz takm oyuncu kalitesi de ok iyi deil. AVCI takmn gol yeme problemi zerine ncelik vermi net ekilde belli oluyor. Yani para para ilerliyoruz zaten rportajlarnda sylemiti. Savunma yerleimi savunma setlerimiz dikkat ederseniz dzgnd. Neredeyse pozisyon d pek kalmadk. Risk almadk net pozisyonda vermedik. Sanki bu ii becerecek gibiyiz. imdiden sonra zerine hcum setleri de eklenecektir. Ama nce u takm savunma iini aradan karmamz lazm. Hcum ii zaten bu alnan galibiyetlerle artan zgven ile daha iyi olacaktr.

Takmn enine ve boyuna olduka yakn oynamas, ekuban ve waka nn savunmada izgiden ieriye doru kaymas ortay kapatmas, rakip bekleri kanattan bindirme yapnca zellikle wakann kanadnda PARMAK'n kenara doru gelip savunma yapmas belli ki allm.

Szn z ok risk almyoruz kontroll oynuyoruz atarsak alyoruz. Fikstr avantajmz var geriyi toparlayp gs mana kadar ileriyi de ayarlarz inallah.

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Eddie Newton futbolun dogrularini uygulamaya calisti, elinde bugn ki gibi tam kadro ile cikabilse, sonuc cok baska olabilirdi. Elindeki kadroya gre oynamadi maalesef, o yzden Sikebahce, Basaksehir ve Kasimpasa maclarinin ikinci yarilarinda ckt. Ama bu maclarda takima neler oynatabilecegini gsterdi, sadece sabir gerekiyordu. Bugn ki kadro ile o maclara cikabilmis olsa, cok net galibiyetler alirdik. Bugn Avci bu kadroyla sadece kazandi
    Alnt Sercan Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    3 - 1'den Kasmpaaya ma vermeseydik uan daha olumlu bakacaktk. Newton eer kalsayd bu 2 matan 6 puan alabileceimizi sanmyordum.

Fenerbahe mandan sonra direk kovulsayd keke. Kasmpaa man da kazanm olurduk. uan 15 puan ile 4.c olurduk.
    Bilenle tartabilirsin. Bilmeyenle de tartabilirsin. Ama bildiini sananla tartmak ahmaklktr. Konfys

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Standart Kzmak bieye yaramyor Trabzona seni kemiriyor

Takm o kadar kt ki aldmz 6 puan net taktik puandr Avc'ya yazar. Allah korumu bizi. Yoksa uanda toplamda 8 9 puanda olurduk.
    Ka haftadr bakyorum, deien az ey var

Avcya en ok kzanlardanm, zira ynetimin apszl ve datt kadro stne geldi, devam projesi diye dnyorum

Ama bunlar geildi nmze bakalm, p oyunculardan 6 puan almak-uzun sre sonra gol yememek ok iyi hocalk ister Helal

Adamcaz bilali ve flavioyu hamle olarak oyuna alyor, klbe p, plaza diabateyi sokmuyor bile, 5 hakk var 3 deiiklik yapyor

Ben sevmesem de hakkn yiyemem, kaostan kard takm, gven geldi bence, ans ve alk hakediyor...
    Poker masasnda ilk yarm saatte yolunacak enayinin kim olduunu anlayamazsanz, o enayi sizsiniz demektir.

yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Alnt hanzale Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    stifa da bir hizmettir, Avc ge kalmadan bu hizmeti yapmaldr sted

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    Aman ha renkdas, Taraftarin %95i istemis, onlarin istegi olmadan olmaz
    Bilenle tartabilirsin. Bilmeyenle de tartabilirsin. Ama bildiini sananla tartmak ahmaklktr. Konfys

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt Fanatik34 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eddie Newton futbolun dogrularini uygulamaya calisti, elinde bugn ki gibi tam kadro ile cikabilse, sonuc cok baska olabilirdi. Elindeki kadroya gre oynamadi maalesef, o yzden Sikebahce, Basaksehir ve Kasimpasa maclarinin ikinci yarilarinda ckt. Ama bu maclarda takima neler oynatabilecegini gsterdi, sadece sabir gerekiyordu. Bugn ki kadro ile o maclara cikabilmis olsa, cok net galibiyetler alirdik. Bugn Avci bu kadroyla sadece kazandi

Vallahi hcum futbolu oynatmak gze ho geldii iin yanltyor hocam. Sen gzel oynadn sanyorsun. Verimsiz futbol. nal hocamn baz dnemleri de byleydi. Oynardk 85 dakika harika bir anda ma elimizden uar giderdi. Takmn boyunu ksaltp geri ekmi Avc takm. Belli ki puan odakl uanda. Yoksa ayn futbolcular ok uzun bir ara gemedi. Avc'da takm ileriye eker pozisyona sokar seni. Fakat bu seferde kesin gol yiyorsun. Mantkl olan Avc'nn yaptdr. Newton'n takm baka Avc'nn takm baka olsa dediini anlarm teknik taktik baar derim ama. Burada ayn kadro birisi puan kazanyor birisi hcum yaparak ligden drecekti bizi.

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    34

Avc geldiinde sylemitim. 6'da 6 yapacak Avc. nk bu ksr rakibi deli eden oyun Avc'nn oyunu. Skoru bulup skora yatmas bu tarz malar kazanmas adamn ans eseri deil. Fakat byk ma kazanamaz bu futbol. GS mana kadar 4 ma kald. 4 man hepsini alr. Sonrasna sonra bakacaz.
    Gs'ye yenilmek her artta normal karlanr lakin hoca gelmeden evvel kaybettiimiz sama puanlar normal deil.

Hoca'nn 1-0'lar sinir bozar. yidir, gzeldir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Murathan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    25

polyana gibi ikide bir yeni gelen hocay savunmak istemiyorum ama.. :d
    mthi toplant, muazzam hatiplik, kusursuz tespitler derken imdi oyundan tatmin olmamak tuhaf geliyor bana.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt Tekke Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ka haftadr bakyorum, deien az ey var

Avcya en ok kzanlardanm, zira ynetimin apszl ve datt kadro stne geldi, devam projesi diye dnyorum

Ama bunlar geildi nmze bakalm, p oyunculardan 6 puan almak-uzun sre sonra gol yememek ok iyi hocalk ister Helal

Adamcaz bilali ve flavioyu hamle olarak oyuna alyor, klbe p, plaza diabateyi sokmuyor bile, 5 hakk var 3 deiiklik yapyor

Ben sevmesem de hakkn yiyemem, kaostan kard takm, gven geldi bence, ans ve alk hakediyor...
    Ben geen hafta dile getirdim bu durumu abi. Avc'nn futbolu deil bu takm gol yemiyor sadece. Oyun ayn fakat takmn boyunu ksm geri ekmi takm. Bu mata net grdm bu durumu. Yani Avc puan hedefi ile kyor maa. Gzel futbolu falan dnmyor. Zaten kendisi de sylemiti bu durumu. Bu takmn puan almasnn tek yolu bu gibi bence. Bu takm hcum futbolu oynarsa ma kazanamaz gibi. nanlmaz dk profilli oyuncularmz var. 4 + 1 futbolcu bence takm ok kt etkiliyor.

ilelebeTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2014
    Nereden
    Kocaeli

Bu takma transfer yapmadan ok iyi futbol oynayamazd ama ma kazanabilirdi. Hoca da u an onu yapyor. Devrede yaplacak kaliteli transferlerle iin rengi deiir.

hanzale - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.12.2012
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    34

Alnt Fanatik34 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aman ha renkdas, Taraftarin %95i istemis, onlarin istegi olmadan olmaz
    Ben baya baya ironi olsun diye yazdmd da renkta sen ciddi ciddi bunu dnyor musun 2. matan sonra

trabzonspor

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Erzurum mann tekrarn bile izlerim ama bu ma nnde olsun kanal deitiririm. Canl takip ederken bile skldm, ok kt mat. Bir tane de dzgn zemin denk gelmiyor ki ne yapyor takm bakalm. Her top sekiyor.

Kemal ztel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2012
    Nereden
    stanbul

ok detayl analiz yapmamza gerek yok teknik direktrlk olarak Avc, son 2 teknik direktrmzn ok ok nnde her anlamda..
    #11Yattara | 97 Telliolu

yelik tarihi
    11.05.2008
    Nereden
    Ankara

bu kulbn en byk sorunu taraftarn apszl
    En byk Trabzon

yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Alnt hanzale Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben baya baya ironi olsun diye yazdmd da renkta sen ciddi ciddi bunu dnyor musun 2. matan sonra

Onu az cok anladim ama devrearasi bir mucize gerceklesmez ise, sonuc bu olacak, bu konuda da ciddiyim. Ha Agaoglu transfer konusunda prensiplerinden sasarsa, degisebilir durum

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Alnt Murathan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    polyana gibi ikide bir yeni gelen hocay savunmak istemiyorum ama.. :d
    mthi toplant, muazzam hatiplik, kusursuz tespitler derken imdi oyundan tatmin olmamak tuhaf geliyor bana.
    Herey hemen olacak, taraftar memnun etmek zor zanaat.
    Takm kazanma alkanln yakalyor, en nemlisi panik havas bertaraf edildi. ok salkl olmamakla birlikte fikstre bakarak yorumlamak gerekirse kr topal b ekilde devre arasna kadar takm yukarlara tar. Devre aras olas transferleri olay belirgin hle getirecek. Hocaya illa not vermek gerekirse 2.yarnn ortalarn bekleyecekler.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

worldmaster - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2005
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    32

Bir eyi olumlu ynde deitirmek ve sonu almak uzun zaman ve bolca yaplm disiplinli tekrarlar ister.Zor ama gzel eyler baarm insanlar bunu gayet iyi bilirler. 3 haftada iir gibi oyun beklentisinin realist bir taraf yoktur. Avcnn aklamalar anlalr ve tatmin edici seviyede. Bir sreci tamamlamak para para gerekletirilebilir ki o da bunu vurgulad.

ki nemli sorunumuz daha var iyi bir futbolu engelleyen. Birincisi teknik direktr aksini sylese de takmn fiziksel kapasitesi dk. Koamayan, ayakta kalamayan oyuncu ne kadar teknik ve zeki olursa olsun istediini uygulayamaz bir noktadan sonra. kinci problem ise oyuncu kalitesi. Maalesef belli blgelerde zellikle ok vasat oyunculara sahibiz. Orta ikili, sol bek ve santrafor blgelerinde kaliteli oyuncumuz yok.

Bahsettiim bu iki sorunu halledebilirsek gerisi sk alma ve bol tekrarla 3-6 ay iinde belirgin bir ekilde sonular verir inallah. Maa gelirsek mr ve Uurcan inanlmaz formsuzlar. mr'n oyun gr ilerleyeceine geriye gidiyor. Fizik desen onda da gelime yok. Bir an nce toparlamasn bekliyoruz.
    "Primum non nocere" (nce zarar verme)!

yelik tarihi
    11.05.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt Fatih ztrk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herey hemen olacak, taraftar memnun etmek zor zanaat.
    Takm kazanma alkanln yakalyor, en nemlisi panik havas bertaraf edildi. ok salkl olmamakla birlikte fikstre bakarak yorumlamak gerekirse kr topal b ekilde devre arasna kadar takm yukarlara tar. Devre aras olas transferleri olay belirgin hle getirecek. Hocaya illa not vermek gerekirse 2.yarnn ortalarn bekleyecekler.
    hocam ben devre arasnda yaplacak transferin de salkl olacan dnmyorum. devre aras alnacaksa st dzey bir adam alnmal. transfer sene sonuna braklmal. az ama z transfer yapmalyz. takma 50 vasfsz alacamza 1 adam alalm
    Konu serdaracl tarafndan (27.11.2020 Saat 23:29 ) deitirilmitir.
    En byk Trabzon

ilelebeTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2014
    Nereden
    Kocaeli

Sivas mana baya vakit var. Biraz hcum alma frsat olur.

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Defansif adan Avc'nn takma bir eyler katt ok ak..

Takm savunmasn iyi yapabilmen iin birinci ncelik topu rakibe vermemek verdiinde de topu abuk geri kazanmaktr..lk yardaki oyunda bu iki olay takmda grdm diyebilirim..Topun oyunda kald sre atyorum 50 dakika ise bu sre iersinde topla ne kadar fazla dakika oynarsan o derece gol yeme riskini minimize edersin..Bi ara mata kameralar Avc'ya dndnde Avc oyunculara "pas pas pas" diye baryordu..Dikkatli izleyenlerin gznden kamamtr o an...Baker Parmak orta sahas hatta Flavio Baker Parmak orta sahasna pas yaptrmak kolay i deil..Avc merkezdeki bu yetersiz oyunculardan minimum top kayb bekliyor ve iyi top datmasn iyi paslamasn istiyor..Elimizde hem oyun zekas hem top teknii iyi olan Sosa Emre Salih tipinde oyuncular olsa Avc'nn ii daha kolay olur ama imdilik elindeki bu oyuncuyu eitmekten bunlara kar retici davranmaktan baka bir ans yok..Transfer dnemi geldiinde Avc'nn merkez orta saha iin teknik kapasitesi daha yksek iki oyuncu isteyeceinden adm gibi eminim..Stoperlerin ayann iyi olmas topu oyuna sokmas pas yapabilmesi tek bana takm savunmas iin kafi deil..Merkezdeki oyuncularn da bu akcla katkda bulunmas lazm akan oyunda..

Dier taraftan Avc'nn yine defansif adan takma kazandrd zelliklerden biri de rakip hangi kanattan gelirse gelsin o kanada takm halinde topluca yaylmamz kaymamz akmamz kanattaki alan sktrmamz..Takm boyunu ksaltmamz..Top rakipde iken Afobe Ekuban Nwakaeme mr drtls takm boyunu ksaltmak iin srekli orta saha izgisinde dolap durdu geriye geldi..Bunlar hasbelkader deil tamamen kenar ynetiminin talimatyla gerekleecek ilerdir..Bir baka konu, rakibe, zellikle ilk yarda topu kaybettiimizde topu abuk geri kazanmamz iin blge blge 4 5 kiiyle pres yapmamz.. Bu presi sahann tamamnda yapmalyz ve man geneline yaymalyz bu da zaman alacak biraz sabretmek gerekiyor..Kanatlardan Kontraya yakalandmz anlarda ise bek oyuncularmzn ta izgisinden uzaklap stoperlere yanaarak savunmann gbeini kalabalklatrmas merkezi kapatmaya almas Avc adna takdire ayan bir taktik anlayt..Beklerin modern futbolda stoperlere yardmc olmas arttr..

Ofansif adan ok deien bir durumumuz yok akas..Hcumdaki problemlerimizi zebilmemiz kolay i deil..Afrobe ile Srloth farkl tipte santrforlar..Ekuban Afobe'nin dilinden anlamyor Afobe de Ekuban'n..Srloth-Ekuban ibirliine alm taraftar aynsn istiyor ama olmaz o i..Afobe Srloth gibi orta sahaya kadar gelip top alp top sremez ofsayttan kaamaz Ekuban'n milimetrik paslarna doru koular yapacak oyuncu deil Afobe..Oyunu rakip yar alanda oynarsan ceza sahasna kanatlardan servis yaparsan belki Afobe'nin iinden ceza sahas golcl kabilir ama sanmyorum..

Transfer dneminde iyi bir pivot santrfor daha almamz lazm..Rakip stoperlerin kucana oturup her iki stoperi de yoracak ypratacak hava toplarn indirecek Ekuban mr Nwakaeme lsne servis yapabilecek verkaa girebilecek kurt bir santrforumuz olmal..Ben diyim Adebayor siz deyin Srloth bu ikisi gibi olmal ve Avc'nn bu tarz bir santrfor isteyeceine de eminim..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Alnt serdaracl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam ben devre arasnda yaplacak transferin de salkl olacan dnmyorum. devre aras alnacaksa st dzey bir adam alnmal. transfer sene sonuna braklmal. ama az ama z transfer yapmalyz. takma 50 vasfsz alacamza 1 adam alalm
    Oras yle de hocam, b piyango vursada Szymek gibi birini bulsak, hani yakn tarihimiz de devre arasnda becerebildigimiz ender gzelliklerden biriydi. Tad damamzda kald, hani inallah beceripte baknyoruzdur diyelim.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

Alnt carantinas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar ok acele ediyorsunuz bilgisayar oyunu deil bu her ey bir anda olmaz takm oyuncu kalitesi de ok iyi deil. AVCI takmn gol yeme problemi zerine ncelik vermi net ekilde belli oluyor. Yani para para ilerliyoruz zaten rportajlarnda sylemiti. Savunma yerleimi savunma setlerimiz dikkat ederseniz dzgnd. Neredeyse pozisyon d pek kalmadk. Risk almadk net pozisyonda vermedik. Sanki bu ii becerecek gibiyiz. imdiden sonra zerine hcum setleri de eklenecektir. Ama nce u takm savunma iini aradan karmamz lazm. Hcum ii zaten bu alnan galibiyetlerle artan zgven ile daha iyi olacaktr.

Takmn enine ve boyuna olduka yakn oynamas, ekuban ve waka nn savunmada izgiden ieriye doru kaymas ortay kapatmas, rakip bekleri kanattan bindirme yapnca zellikle wakann kanadnda PARMAK'n kenara doru gelip savunma yapmas belli ki allm.

Szn z ok risk almyoruz kontroll oynuyoruz atarsak alyoruz. Fikstr avantajmz var geriyi toparlayp gs mana kadar ileriyi de ayarlarz inallah.
    Para para ilerlesek sorun zlr zaten. Bir para deiirsin. Sonra baktn tuttu br soruna geersin.
    Avc su an atarsam 3 atamazsam 1 puan alaym diyor. ki mactr da atyor. Geriye dse belki risk alr. Ben sabretmeye razym. Takmda net bir golc diyebileceimiz biri yok malesef.
    11 SorlotH (King of the North)

emrahtuna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

2 ma 6 puan yenilen gol sfr ok iyi..yle 5 malk bi seri yaparsak sonra farkl eyler konuabiliriz. hoca doru seim olacak gibi duruyor..tebrikler ts

Harun CAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2005
    Nereden
    Trabzon

Karmzda Ankaragc deil de Gztepe Sivas filan olsa 5 tane yemitik. Ankaragc o derece kt takm ki bize gol atamadlar. Ama yine de bizim takmdan daha iyi yaptklar bir sr ey var adamlarn...

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

ok uzun sredir gol atp yemediimiz iki ma stste geiremedik. bu adan iyi. ama bu rakiplerin zayflyla m ilgili yoksa bizim baarmz m bunu sylemek iin erken. daha derli toplu bir takma benzemeye baladk. ama oynadmz oyun seyiriciyi tatmin edici deil. ama byle gidersek biiler oturacak gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)