Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 64 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gürcistan - Türkiye 07/02/07

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir hazırlık maçında bile bu kadar gergin olan futbolcu ve hoca normal eleme maçlarında nasıl olur düşünmek bile istemiyorum. fatih hocanın kesınlıkle kabahatı vardı son dakkalardakı olaylardan olayların o boyuta geleceği belliydi bunu engellemesi gerekirdi gerçi o deyılmıydı isviçre maçında talimat veren futbolculara...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lanet olsun TRABZON ve TRABZONSPOR düşmanlarına. Lanet olsun ezik yalakalarına. Bu nereye kadar devam eder bilmiyorum.
    Bu arada sanki diğerleri çok iyiydi de adamların kale önünde topa bir kafa vuruşu var ki kalenin üstüne bir kale daha koy gene içeri girmez . Ama Gökdeniz'in atamadığı ( kaleciye takılan) 3 pozisyon ayyuka çıkar ...
    Fatih Tekke bence de tepkili ..Ha diyeceksiniz bu milli takım ne tepkisiymiş öyle diye . Ohhh iyi yapıyo. Madem milli takım o zaman ilk önce hoca kendine çeki düzen vericek. Bizim başımıza gelen bütün olaylara Terim efendi çanak tutmuştur. Tümer terbiyesizi kendini ilah mı sanıyo?
    İyi yapıyon TEKKEM. İlk 11'in ismi çoğu maçta bitime 20 dakka kala girecek ve biz ondan kurtarıcı görevi bekleyecez. Malagaya attığı golü izledim akşam ....Süpersin alemin kralı
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hazırlık maçı ama adamlar yendi diye birbirlerine öyle sarılıyorlardı ki.10-0 yenseniz ne olur be.Sanki dünya kupası finali.Bence ikinci yarı onlardan iyi oynadık.Futbolcular birbiriyle uyumly olsalar yenerdik.Gökdeniz yine karşı karşıya kaçırdı.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu hakem sokak maçını bile yönetemezdi.....

böyle futbol fukarası adamları nasıl bizim maçlara veriyolar anlamadım....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benim için Gürcistan artık sempatik bir ülke olmiycak..Dün akşam değişen sadece bu oldu..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gökdeniz bu hastalıktan kurtulamadı........kaleci ile karşı karşıya çok gol kaçırıyor...

milli takım dün çok kötü oynadı...ilk yarıdada ikinci yarıdada çok kötüydük vbence....

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih Terim de hazırlık maçlarına ilaç olamadı.
    Bu maçlar, Millî bilinçten uzak futbolcularla angaryadan öteye gitmiyor.

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dün Takım çok kötüydü bu kesin ama rakip takım ve hakem bizi bitirdi böyle hakem Türkiyede bile yok.

subay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kaptanlik bandi Tugay ciktiktan sonra Tümere verilmemeliydi. O anda kaptanlik yapacak birtek FATIH TEKKE vardi.

Takim dün cok kötü oynadi, ama bence Yildiray Bastürk ve Emrenin katilmasiyla cok farkli olacak insallah Milli takimimiz. Bazilari Gökdeniz onu kacirdi sunu kacirdi diyor ama Gökdeniz girene kadar bir pozisyonumuz yoktu, Gökdeniz kendi becerisiyle pozisyonlara giriyor ve cok tehlikeli oluyor, ama son vurusta beceriksiz olmasi birazda kendine olan güveni kaybetmis olabilir ondandir. Eskiden o pozisyonlari gole cevirirdi bizim süper bücür. Insallah son vuruslari da ekstra idman yapip gelistirir ve hem Trabzonspora hemde Milli takimi katkisi olur.
    Konu subay tarafından (08.02.2007 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yukarda yazan arkadaşa pek katılmıyorum.ben kendimi bildim bileli gökdeniz karşı karşıya kaldığı pozisyonların %90uıını kaçırır.
    dinamo kiev maçını hatırlarsınız.6-7 tane net kaçırıp en zorunu atmıştı.
    ama yaklaşık 2-2,5 senedir karşı karşıya pozisyona girip de attığını görmedim(abartmıyorum).idman çıkışlarına,da 1 saat kalıp çalışssa 1 ay yeterli olur hiç yoktan.

bu arda dünkü maçla ilgili merak ettiğim fatih tekkenin neden sinirlendiğiydi.naptılar sultana da sinirlendi öyle
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Fatih Tekke Rusya ligi başladıktan sonra milli takıma daha çok katkı yapar bence.

ayrıca aydın toscalı ve mehmet topuz iyi oynadılar. ayrıca gökdenizde iyi oynadı biraz son vuruşlarda sorunu var.

vokan neden 2 devre oynadı o anlamsız en azından 2. yarıda değiştirilebilirdi yedek kaleciler oraya süs diye getiriliyo galiba =)

tümer konusundada suç fatih terimin kendi takımında bile yedekde kalan bi adamı milli takıma alan zihniyete yazıklar olsun ! ve o adam son dakikada gereksiz yere gidip pislik yapıyo bence bidaha milli takıma çağrılmamalı !

sonuç olarak milli takımın işi zor gibi elemelerde .

tsmusampa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

fatih terimle çıktığımız her maç kavga dövüş ne iş ya. terim doğru dürüst kadro çıkarda al maçları. Sen boks yada güreş antrenörü değilsin şu takıma futbol oynamasını söle kavga yapın adamı tekmeleyin değil.
    Yeni başkan yeni hayaller!!!

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun TRABZON ve TRABZONSPOR düşmanlarına. Lanet olsun ezik yalakalarına. Bu nereye kadar devam eder bilmiyorum.
    Bu arada sanki diğerleri çok iyiydi de adamların kale önünde topa bir kafa vuruşu var ki kalenin üstüne bir kale daha koy gene içeri girmez . Ama Gökdeniz'in atamadığı ( kaleciye takılan) 3 pozisyon ayyuka çıkar ...
    Fatih Tekke bence de tepkili ..Ha diyeceksiniz bu milli takım ne tepkisiymiş öyle diye . Ohhh iyi yapıyo. Madem milli takım o zaman ilk önce hoca kendine çeki düzen vericek. Bizim başımıza gelen bütün olaylara Terim efendi çanak tutmuştur. Tümer terbiyesizi kendini ilah mı sanıyo?
    İyi yapıyon TEKKEM. İlk 11'in ismi çoğu maçta bitime 20 dakka kala girecek ve biz ondan kurtarıcı görevi bekleyecez. Malagaya attığı golü izledim akşam ....Süpersin alemin kralı
    ...
    +1967

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Fatih Terimin bogazina sardigi ve devamli düzelttigi battaniye cok güzeldi

Adam maca degil kendi egosuna konsantre olmus

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)