Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gürcistan - Türkiye 07/02/07

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GÜRCİSTAN: Lomaia, Shashiashvili, Salukvadze, Z.Khizanishvili, Kandelaki, Mujiri, Tskitishvili, Menteshashvili, Kvirkvelia, Zuradzi, Demetradze

TÜRKİYE :Volkan, Hamit, Aydın, Servet, İbrahim Üzülmez, Tugay, Sabri, Mehmet Aurelio, Tuncay, Arda ve Halil.

Saat: 19.00
    Stat: Boris Paichadze
    Hakem: Roman Lajuks (Letonya Fed.)
    Yayın: Show Tv

fatih hoca kadroyu açıklamış sen ne güzel kadro çıkarmışsın fatih hoca aman nazar değmesin...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Anlaşıldı gene TEKKE'siz bir milli maç izleyecem
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hattrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ara Hamiye karsi olan vefasizligi tama anlamadim. Zamaninda ki Hocanin tercihi öyle olduysa neden vefasizlik oluyorki?
    Hami su anda Genc Milli Takim Hocasi...Nasil vefa oluyor daha?
    demek yok haa vefazızlık yaa 49 kere oynamış...bunu 50 yapıp ona milli takımda bir jubile yapsaydılar bari.....yaa hami bir sezonda şu anda tam hatırlamıyorum...20 golden fazla gol atmıştı o sene milli takıma çağrılmamıştı bile......

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

27/03/1999
    TÜRKİYE
    MOLDOVA
    17
    8 G
    75 C
    SCHALKE 04
    A-MİLLİ

AVRUPA KUPASI
    GRUP ELEME 2000
    KONRAD
    PLAUTZ
    AUT
    ALİ SAMİ YEN STADI
    TÜRKİYE
    İSTANBUL
    2- 0

allah aşkına şuna bakın hami en son 99 yılında milli formayı giymiş o da schalkede oynarken.......hami trabzonspora döndükten sonra hiçmi top oynamadı allah aşkına...hele sergenli oktaylı sezonda süper oynuyordu....o sene onu milli takıma almayanları kınıyorum....(yani şenol güneş)

Nereden
    İstanbul

ya koy şu F.S.Tekke yi de izleyelim doya doya...özledik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Nolu ya 90 dakika koysa onu da gözümüzün pası silinse

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ya şu sabriyi oynatmak zorundamı onunla birlikte servet ve ibrahim üzülmez bence gereksiz adamlar ibrahim üzülmezi hiç sevemedim beğenemdimde oyun stili hiç hoşuma gitmiyor Tekke yine 11 de değil Terim efendi Şükür olmasa bile seni 11 de düşünmüyorum demek istiyor heralde yada ben duygusal düşünüyorum ne bileyim,kadroyu beğendim desem yalan olur en azından sabri servet ibrahim benim kafamda asla yerleri yok milli takımda
    Konu pacos_bill tarafından (07.02.2007 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ibrahim üzülmez i nasıl oynatırlar anlamıyorum çok gereksiz bi adam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet F.tekke yi koydu 2. yarı noldu?? kusura bakmayın objektif bakıorum fatih baya kilo almış hiçbirşey yok kendisinde yavaş yavaş düşüşe geçiyor sanırım...Kusura bakma elif duygusallıkla olmuyo sadece..Tekke artık efsane olarak kalır..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Aman zaten diğerleri çok muhteşemdi ya.... Fatih her yerde kraldır benim için o kadar

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özel maçlar farklı olur.Nasıl ki kendi takımıyla çıktığı Malaga hazırlık maçında süper bir gol atması benim için fazla önemli değilse, Milli takımın özel maçında da süper oynaması benim için önemli değildir.

Kral her yerde Kral'dır.O kadar.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz her zamanki gibi kaleciyle karşı karşıyada kilit..
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Evet ya ne kadar gol kaçırdı ...Net 3 tane

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet F.tekke yi koydu 2. yarı noldu?? kusura bakmayın objektif bakıorum fatih baya kilo almış hiçbirşey yok kendisinde yavaş yavaş düşüşe geçiyor sanırım...Kusura bakma elif duygusallıkla olmuyo sadece..Tekke artık efsane olarak kalır..
    Tekke gibi bir kralı tuncay, halil gibi kendinden bir gömlek aşağıdaki futbolcuların yedeği olarak başlatırsan ondan bişey beklemeye hakkın yoktur. Fatih gibi kendini defalarca ispatlamış müthiş bir yetenek için 45 dakika izleyip hiçbirşey yok kendisinde tabirini kullanmak büyük haksızlıktır ve hatta ayıptır. mart ayında rusya da sezon başlayınca Fatih sen ve senin gibi düşünenlere en güzel cevabı sahada vericektir. Kral Hacı Fatih Tekke....

Halit Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Fatih Terim git artık!...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Sadece Fatih Tekkeye endekslenilmis herhalde....
    Özel mac ve herkes oynayacak.
    Kadroya falan hic bir lafim yok, ne kadar oynatilmayacak futbolcular olsada.

Ama Türkiye Milli Takimi , sadece kötü futbol oynamiyor.
    Kötü giden maclarda Mahalle kabadayilikligina soyundu malesef.

Bu da Fatih Terimin Eseri.

Kapılıkaya
    Ziyaretçi

Oldum olası Fatih Terimi beğenmiyorum.Medya sayesinde ondan daha iyi hoca yokmuş havalarında olan sıradan bir hoca bence ve bunu yaptığı kadrolarla da gösteriyor zaten.
    O ne yapsa doğru oluyor ne hikmetse,yanlış yapsa dahi doğru oluyor.Hiç belli etmeden GS ye futbolcu yetiştirmenin derdinde.Güya Kayseriden Aydını aldı emi acaba neden.Bu aydın kim acaba.Arda niçin illada ilkonbir oynayacak (iyi futbolcu ama şımarmaya başladı).Trabzonspordan milli takıma çağrılacak futbolcular şu an itibarıyla Gökdeniz ve kaleci Tolga olmalı ve Gökdeniz asla yedek kalmamalıdır.Şu an itibarıyla Tolga dahi hiç olmazsa hazırlık maçlarında kaleye geçirilmelidir.İlla yedek dahi olsa FB kalecileri mi milli takımın kalesinde olacak.Sanki Ankaralı Hakan kaleye geçebilecekmiş gibi alınıyor.

subay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekke gibi bir kralı tuncay, halil gibi kendinden bir gömlek aşağıdaki futbolcuların yedeği olarak başlatırsan ondan bişey beklemeye hakkın yoktur.
    Tuncay la Fatih Tekke kiyaslamak bence bi kere yanlis. Tuncay daha cok topu orta sahadan alip ileriye oynayan oyuncudur. Hem Tuncay kesinlikle kötü bir oyuncu degil. Ben Fenerbahce yi hic sevmem ama Tuncayi begeniyorum. Tuncay kadar Fatih Tekke 90 dakika kosamaz. Tuncayin bi teknigi eksik, yoksa her yönden komple bir oyuncu, Fatih Tekke kadar becerili olmasada kafa golü de atiyor, sag ayaklada atiyor sol ayaklada.

Fatih hocanin aklinda 1. sirada Hakan Sükür var forvette zaten o belli. Ikinci sirada ise Halil ve Fatih Tekke arasinda secim yapmakta biraz zorlaniyor gibime geliyor. Bana sorarsaniz, ve ben Fatih hoca olsaydim forvette Fatih Tekke ile Nihati veya Gökhan Ünali oynatirdim, artik hangisi daha formda ise.

Nereden
    Kuzey Amerika

Ben Fatih Terimin oyle aman aman bir teknik director olduguna kesinlikle hic inanmadim ve hala inanmiyorum. O Taffarel ve Hagi olmasaydi biraz da sansi biraz zor alirdi UEFA'yi. Terim geldi zaten iyi oynayana forma verme olayi bitti. Zaten Terim'i de bunu yap su Trabzon'lu oyunculari kes diye getirdiler. Bizim yapacagimiz en iyi is Ersun'u almak olacakti ama, ben buradan defalarca soylememe ve gormeme ragmen bizim yonetim bu konuda biraz kor kaldi ya da onlarda da isi ehli vermek degilde isi nasil insanlarin sempatisini kaybetmeden gotururum hesabi vardi. Ben olsam Trabzon'lu oyuncular yerinde, bir basin toplantisi duzenler, toplanti da bize karsi Turk basininin cogunun ve diger takim taraftarlarinin bir anti patisi var, ve onlar Turkiye'nin cogunu teskil ettiginden dolayi Milli Takima gitmeyecegim derdim. Bizim Trabzon;lu oyuncular agziyla kus tutsa orada on plana cikarmazlar. Okuyun gazeteleri, Gokdenizin nasil toplara beceriksiz vurdugu yaziyor. Yahu sizin muhtesem oyunculariniz o pozislyonlari kac defa buldular ya da Gokdeniz o pozisyonlara nasil hazirladi. Bunlardan kimse bahsedmiyor. Fatih Tekke'de bence tepki koyuyor ve belki de en iyisini yapiyor. Pasif tepkidir bu. Ben Tekke ye hak veriyorum.

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih terim herzamanki angut terim ama benim kıl olduğum maçın anlatıcısı, adam hakemin verdiği doğru ama bizim aleyhimizde olan kararlarda hakemi boka soktu hatta abartıp olayı milliyetçiliğe getirdi aynı hakemi yanlış ama bizim lehimizde olan kararlarından dolayı da göklere çıkardı ,,,bunlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum, hatta tümerin pozisyonunda kırmızı kart vermeyen hakemi iyi niyetli deyip ödüllendirdi
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sen futbolcu olamazsin Tümer , sendende hoca olmaz sayin Fatih Terim.

Servetin pozisyonu yatiştirildiktan sonra kameralar Tümer'i gösterdi. Parmağiyla birisine sorarim ben sana işareti yapiyordu. Bunu göremeyen ( ! ) Fatih Hoca olaya davetiye çikardi. 2 dakika geçmeden Tümer'in rakibine çift dalmasi , bumudur profosyonellik ? Dua etsin hakemeki sari kartla geçiştirildi. Ders olarak gösterilecek bir kirmizi kart pozisyonuydu. Ve sari karti yiyen tümer hala parmağiyla sorarim sana işareti yapiyor. Tümer birak bu işleri futbol oyna futbol , seni oraya kabadayilik yap diye secmediler.

Trabzonda 1-1 biten Gürcistan maçindan sonra sucu Trabzon seyircisi üzerine atmaya çalişan beyinden yoksun zavallilar , umarim bu maçi seyredip utanmişlardir.
    Taraftarlık ; Geçim kaynağı değil , Yaşam kaynağıdır ...
    Fırtınasız denizde , herkes Kaptan ...

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Türkiye Milli takımının bir kez daha karizması çizilmiş oldu böylece tebrikler tümer Türkiye sizinle rezil oluyor
    Konu EyüpKILIÇ61 tarafından (08.02.2007 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir.
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

CESS arkadaşımın da dediği gibi trabzon halkının şotaya olan sevgisini ve gerçek futbolseverlik şölenini kıskanan ve çekemeyen istanbul sinsi basını beraberliği trabzon futbolseverinin suçuymuş gibi lanse etti şimdi de hakemi suçluyorlar peki ya istanbul takımlarında forma giydiklerinden dolayı sürekli kollandıkları için şımaran futbolcuların ve artist terimin hatalarını neden bir türlü yansıtmıyorlar
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o tümerin yaptığı hareket direk kırmızı kartlıktı. hakem hazırlık maçı olduğu için kimse zarar görmesin diye baya bi müsamaha gösterdi. ama maçın bitmesine 10 dk daha olsaydı daha fazla tartışmalar kaçınılmaz olurdu. bu ne asabiyet bu ne ciddiyetsizlik.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Fatih Terim ve Tayfasi Rezalet hucran yasamalara devam ve aldigi parayida unutdukmu allah bizi fatih terimler ve onun gibi dusunen ve Turkiyemizi hortomlayan zihniyetden kurtarsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)