Sayfa 8 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 18 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1095 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 9. Hafta l Trabzonspor 1-0 Erzurumspor | Maç Sonucu

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakalım Avcı effect olacak mı, ne oynadığını bilmeyen bir kaos futbolu görmek istemiyorum ha herşey hemen rayına oturmaz ama olumlu sinyaller almalıyız bu takım ve avcı için iyi olacaktır.
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barış Y. öyle bir muhtemel kadro paylaşıyor ki olma ihtimali yok. Biz şehir dışından takımı daha iyi takip ediyoruz galiba.
    Alıntı ANIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür oynarsa fark yeriz.
    Antonio?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaş sonuçlara bakıyorum denizlispor diye bir takım var 2 senedir bunları bir biz yenememişiz önüne gelen yeniyor. üstelik birinde de şampiyonluğa giderken yenildik.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

az önce şikecilerin maçının özetini izledim bu perotti italyada tere yatmıyordu türkiyeye geldi yerde kalkmıyor bu şikecilerin havasındanmıdır suyundanmıdır gelen karaktersizliğe soyunuyor ayrıca bu g. birliği gibi takımlara acayip uyuz oluyorum bakkal çırağı gibi hoca değiştiriyolar bu tür takımların zerre ligde olmasını istemiyorum karagümrük kasımpaşa g.birliği başakşehir gibi takımlar umarım tez elden defoluf giderler.

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sacma sapan akla mantiga uymadan yapilan transferler, en iyi oyuncularini goz gore gore kaybetmek, hoca bile olmayan adamlarla yola cikip hem sampiyonlugu hem yeni sezonu en bastan vermek, sirf ortada dolasiyor diye abdullah avciya sarilmak, aidiyet duygusu olmayan oyuncular, inancini hedefini coktan kaybetmis bir yonetim.

Yarin ki mac olum kalim maci bile olsa bu takim kazanamaz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rakipler puan kaybetmeyince moral bozuluyor. Bunlara nasıl yetişeceğiz biz, hiç hata yapmamak gerekiyor neredeyse. Devre bitene kadar kalan bütün maçları kazansak, bu hakemlerle fener yine üstümüzde olur.

Nereden
    Trabzon

Maçtan beklentim düzelen bir şeyler görmek.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ömürün oynama ihtimali az diye bi haber gördüm. Günün en güzel haberi
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maç maç gitmek en iyisi de, zirveye oynamak istiyorsak seri yapmamız lazım. Bu maçla başlayıp yeni hoca gazıyla beraber uygun fikstürde o serilerden birini yapmamız lazım.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç maç gitmek en iyisi de, zirveye oynamak istiyorsak seri yapmamız lazım. Bu maçla başlayıp yeni hoca gazıyla beraber uygun fikstürde o serilerden birini yapmamız lazım.
    Oyunu kenara bırakıp puan toplayacağız diyorsan ister istemez maç özelinden çıkıp fikstüre yoğunlaşiyorsun. Puan farkı bizi buraya itti malesef. Başımıza da bela açacak büyük ihtimalle ama yapacak birşey yok. Devre arasına kadar istediğimizi alır ve inşallah bu piskolojiden bir an önce kurtuluruz.

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim için oyundan daha çok oyuncuların ‘kazanma hırsı’ önemli gösterge olacak. sahada yürüyen, yanlış kararlara ve kötü skora isyan etmeyen oyun görmekten bıktık...
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunu kenara bırakıp puan toplayacağız diyorsan ister istemez maç özelinden çıkıp fikstüre yoğunlaşiyorsun. Puan farkı bizi buraya itti malesef. Başımıza da bela açacak büyük ihtimalle ama yapacak birşey yok. Devre arasına kadar istediğimizi alır ve inşallah bu piskolojiden bir an önce kurtuluruz.
    Hepsi takılacak. Çok puan kayıpları olacak. Hakem hataları, rakiplere bedava puanlar da olacak her zamanki gibi. Bizim şu an puan toplayıp fikstüre hiç bakmadan sonraki maçla ilgilenmemiz lazım. Devre arası bakarız tabloya. Zaten şimdi baksak bile moralimiz bozulur boş yere, o yüzden sahaya bakmak lazım. Hocaya da takıma da güveniyorum. Bu takım belki 20 puanlık değildi ama 6 puanlık takım da değil.

Nereden
    Kocaeli

Joao__xxx_xxx__xxx
    ___Parmak_xxx
    Ömür_Ekuban_Tony
    ______xxx

Stoperleri yeniledik orada daha iyiyiz ama diğer 3 mevkiye 3 oyuncu koyup geçen senenin iskeletinden gitmesi hocanın işini kolaylaştırır. Diziliş kendine kalmış artık da Uğurcanla beraber 6 oyuncu var, geçen sene şampiyonluğa oynayan kadrodan.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az önce şikecilerin maçının özetini izledim bu perotti italyada tere yatmıyordu türkiyeye geldi yerde kalkmıyor bu şikecilerin havasındanmıdır suyundanmıdır gelen karaktersizliğe soyunuyor ayrıca bu g. birliği gibi takımlara acayip uyuz oluyorum bakkal çırağı gibi hoca değiştiriyolar bu tür takımların zerre ligde olmasını istemiyorum karagümrük kasımpaşa g.birliği başakşehir gibi takımlar umarım tez elden defoluf giderler.
    talimat öyle gidiyor futbolculara. Her pozisyonda yere yatın bi noktadan tutup kurtarmaya çalışıyolar hakemlerin işini kolaylaştırması gerekiyor fenerli oyuncuların, yoksa adamlar her pozisyona çalamıyor.. fener lobisi siz atın kendinizi yere hakemler gereğini yapacak diye talimat veriyo başka açıklaması yok. Var sistemini bile göstere göstere kendi istedikleri gibi kılıf buldu oturttular.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Flavio, Marlon, Afobe, Baker.
    Net bir şekilde kötü diyebileceğim biri olmasa da böyle 4-5 tane "eh işte" oyuncu aynı anda sahada olunca toplam kalite çok düştü. Kilit oyuncularımız da formsuz/sakatken geldiğimiz durum ortada.

Çok dengesiz ama yarışabilecek bir kadromuz var(dı) bence. Hoca da tüy dikti.
    ---
    Djaniny ve Hugo'yu daha üst seviyede görüyorum.

Nereden
    İstanbul

Ömür oynamazsa şöyle bir kadro bekliyorum.

—————Uğurcan————-
    Pereira—Edgar—Hugo—Marlon(K.Ahmet)
    ————Flavio—Parmak—-
    ——————Baker—————
    Ekuban————————-Waka
    ——————Afobe—————

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barış Y. öyle bir muhtemel kadro paylaşıyor ki olma ihtimali yok. Biz şehir dışından takımı daha iyi takip ediyoruz galiba.Antonio?
    Antonio ?
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yazmayayım diyorum dayanamıyorum. En başta sizin meslek neydi? Doktor? Hemşire? Herhangi bir sağlık dalı?

Ağır geçirenlerin oranının %0.1 olduğu gibi müthiş istatistiklere nereden sahip olabiliyorsunuz? Peki bu doğruluğu tartışılmaz(!) %0.1 içinde kendiniz, eşiniz, ana babanız olduğu zaman da böyle grip yeea demeye devam edecek misiniz?

Gribal enfeksiyon arkadaş ya dediğin hastalık yüzünden hemşire olan eşim dahil etrafımda onlarca kişi yerinden kalkamadı günlerce. Tabi grip yeeaa ne olacak yeeaa demeye devam edelim biz böyle.

Siz ve sizin gibi aşı karşıtı kafada olan insanların komplo teorileriyle onlarca insan hasta oldu, belki de öldüler. Bunların vebalini almayı vicdanlarınıza nasıl sığdırıyorsunuz aklım almıyor.

Grip aşısı olup da grip aşısı yüzünden ölen kaç insan var dünyada? Aşının doğal yan etkisi olan ateş, kol ağrısı gibi basit yan etkiler için ağlanıp sızlanılacağına koca bir sene kolay kolay gribe yakalanmamanıza yardım etmesini, yakalansanız bile hafifçe atlatmanızı sağlamasını konuşalım.

Yıllardır ülkemizde görülmeyen çocuk hastalığı vakalarının suriyeden gelen mültecilerin aşılı olmaması veya aşılanmaması sebebiyle tekrar görülmeye başlaması da komplo size göre zaten. Bu mantıkla eşim başta olmak üzere etrafımdaki tüm sağlık çalışanları beni kandırmaya çalışıyor anlaşılan.

Niye evde yapmıyorlar da aşı merkezleri kuracaklar sorusundaki mantığı çözemedim. Kim dedi aşı merkezi kurulacağını? Daha ne zaman gelecek, nerede saklanacak, kim hangi sırayla vurulacak belli değil. Nereden edindiniz bu bilgiyi merak ediyorum.

Dünyada bunlarca sağlık personeli varken bu şekilde hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan ne burada ne başka bir yerde insanlara ahkam kesmeye kalkmayın. Sizin bu komplo teorisyenci aşı karşıtı söylemleriniz yüzünden 1 insan bile hayatını kaybetmesin, zarar görmesin. Kendiniz yaptırmıyorsanız yaptırmayın. Ama başkalarının hayatlarıyla da oynamayın. Sağlık konuları burada bol keseden sallamalı konuşulacak konular değil.

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maci falan biraktim, Avci´ya hic girmeyecegim ama su Corona hakkinda bilgi sahibi olmanin zor olmayacagini düsünüyorum. Corona dediginiz, Gribal bir Infeksiyon arkadas..Asi olunca nasil kurtulacaksin bu hastaliktan? Su anda Hasta, yani aslinda Virüs´ü icinde barindiran Insanlarin %95´i hicbir Symptom göstermiyor yani hasta degil. Hastaliga yakalanip agir gecirenlerin orani %0,1. Grip asisini düsünün, sizi sadece Gribi agir gecirmekten kurtariyor deniyor ama buna ragmen yan etkilerinden dolayi baska komplikasyona ugrayanalarin sayisi hicte az degil. Simdi Corona asi merkezleri kurulacak, pekiyi niye ev doktorlari bu asiyi yapmiyor diye sorsam? Neyse cevabi bilenler icin durum vahim, artik dünyada baska zamana dogru gidiyoruz..ha futbol nerede kalir, ileride görecegiz !!
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan
    Perreira Hosseini Hugo Serkan
    Flavio Parmak
    Ekuban Ömür Nwakaeme
    Djaniny

1-2 hafta içinde 11 bu olur.Bakalım bu akşam kaçı tutacak
    Konu Ogün YAZICI tarafından (22.11.2020 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmayayım diyorum dayanamıyorum. En başta sizin meslek neydi? Doktor? Hemşire? Herhangi bir sağlık dalı?

Ağır geçirenlerin oranının %0.1 olduğu gibi müthiş istatistiklere nereden sahip olabiliyorsunuz? Peki bu doğruluğu tartışılmaz(!) %0.1 içinde kendiniz, eşiniz, ana babanız olduğu zaman da böyle grip yeea demeye devam edecek misiniz?

Gribal enfeksiyon arkadaş ya dediğin hastalık yüzünden hemşire olan eşim dahil etrafımda onlarca kişi yerinden kalkamadı günlerce. Tabi grip yeeaa ne olacak yeeaa demeye devam edelim biz böyle.

Siz ve sizin gibi aşı karşıtı kafada olan insanların komplo teorileriyle onlarca insan hasta oldu, belki de öldüler. Bunların vebalini almayı vicdanlarınıza nasıl sığdırıyorsunuz aklım almıyor.

Grip aşısı olup da grip aşısı yüzünden ölen kaç insan var dünyada? Aşının doğal yan etkisi olan ateş, kol ağrısı gibi basit yan etkiler için ağlanıp sızlanılacağına koca bir sene kolay kolay gribe yakalanmamanıza yardım etmesini, yakalansanız bile hafifçe atlatmanızı sağlamasını konuşalım.

Yıllardır ülkemizde görülmeyen çocuk hastalığı vakalarının suriyeden gelen mültecilerin aşılı olmaması veya aşılanmaması sebebiyle tekrar görülmeye başlaması da komplo size göre zaten. Bu mantıkla eşim başta olmak üzere etrafımdaki tüm sağlık çalışanları beni kandırmaya çalışıyor anlaşılan.

Niye evde yapmıyorlar da aşı merkezleri kuracaklar sorusundaki mantığı çözemedim. Kim dedi aşı merkezi kurulacağını? Daha ne zaman gelecek, nerede saklanacak, kim hangi sırayla vurulacak belli değil. Nereden edindiniz bu bilgiyi merak ediyorum.

Dünyada bunlarca sağlık personeli varken bu şekilde hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan ne burada ne başka bir yerde insanlara ahkam kesmeye kalkmayın. Sizin bu komplo teorisyenci aşı karşıtı söylemleriniz yüzünden 1 insan bile hayatını kaybetmesin, zarar görmesin. Kendiniz yaptırmıyorsanız yaptırmayın. Ama başkalarının hayatlarıyla da oynamayın. Sağlık konuları burada bol keseden sallamalı konuşulacak konular değil.
    Aşı yalnızca bireyi ve onun sağlık sorunlarıyla değil, toplumla da ilgilidir. Her bireyin yaşamı onun geçmişi ve kendine yaptığı "yatırımlardan" mesul tutulduğu günümüzde, kişisel özgürlüklerini bahane edip aşı vurulmayan bir çok insan var. Toplum sağlığını umursayan devletlerin aşıyı zorunlu tutması gerekiyor. Bireyin her nasıl ve ne şekilde almış olursa olsun, kararları toplumda diğer bireylere zarar verecek şekildeyse, buna izin verilmemeli.

Bunun haricinde aşı belirli hasta grupları veya belirli yaş grupları açısından büyük risk teşkil ediyor ise, zaten bunun kararı verilir gerekirse yalnızca toplumun diğer kesimleri aşılanır.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şifo olduğu sürece kazanamayız.
    Herif bizim belalımız.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömer Şişmanoğlu gol atar 1-1 biter
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Trabzon

İlk yarım saat önemli bence. Bizimkilerin kafa ancak o kadar çalışıyor. Eğer o dönemde hasbelkader bir gol bulursak çözebiliriz maçı Avcı'nın oyun anlayışını da ancak o kadar yansıtabilirler gibi geliyor bana. Sonrasında yine refleks olarak dağınıklık baş gösterir
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O kadar kötü durumdayız ki, yeni hocayla birlikte beklenti ve heyecan dolsam da, uzun süre kendimizi tam anlamıyla ligin akışına veremeyeceğiz gibi duruyor. Uzun bir süre yeni yeni seri galibiyet hedefleri yapmanın yanında üstümüzdeki bir çok takımın maçlarını da analiz etmek durumunda kalacağız. Kısa süre sonra haftada 2 maç dönemine gireceğimiz için o döneme kadar ne kadar puan kazanabilirsek o kadar iyi. Hocanın başarılı olmasını istiyorum çünkü, ligde bütün hocaları bitirdik. orta- üst düzey diyebileceğimiz, kendini kanıtlamış ve çalışabileceğimiz hocaların hepsiyle çalıştık. Umarım bu maçla beraber yeni bir başlangıç olur, takım bir sonraki sene için ümit verir, hoca seneye de devam eder.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan
    Perreira Hosseini Hugo Serkan
    Flavio Parmak
    Ekuban Ömür Nwakaeme
    Djaniny

1-2 hafta içinde 11 bu olur.Bakalım bu akşam kaçı tutacak
    Serkan sol bek ?
    Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer Şişmanoğlu gol atar 1-1 biter
    sanirim oynamayacak bugün =)
    Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarım saat önemli bence. Bizimkilerin kafa ancak o kadar çalışıyor. Eğer o dönemde hasbelkader bir gol bulursak çözebiliriz maçı Avcı'nın oyun anlayışını da ancak o kadar yansıtabilirler gibi geliyor bana. Sonrasında yine refleks olarak dağınıklık baş gösterir
    Ziya hocam ?
    Kiev maçi öncesi böyle konusmustu kendisi, sonra ilk 30dkda 2 gol yemistik... staddaydim, Trabzonspor'un dönüm noktasiydi o maç, ne anorthosis ne baska maç, o maç idi...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)