Sayfa 1 Toplam 44 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1095 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 9. Hafta l Trabzonspor 1-0 Erzurumspor | Maç Sonucu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Süper Lig 9. Hafta l Trabzonspor 1-0 Erzurumspor | Maç Sonucu

Trabzonspor'umuzun yeni teknik direktörüyle yeni bir döneme başlamak için ilk maçı. Rakip, hocasıyla beraber bize ters gelen Erzurumspor. İyi bir başlangıç ve test maçı olacak. Umarım galibiyet serisinin başlangıcı olur.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mehmet özdilek'i yenerse önü açık.

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

konu kapatılmış cevap veremedim

tahmine göre yorum yapmışsınız çok da dikkate almak gerekmiyor

Haluk Abi daha önce başkan yardımcılığını da bırakmış tı

ona sormadım sormam da ama

benimde düşündüğüm gibi muslukları açma eğilimi var ustanın son dönemleri gibi

yerel medya ve diğer unsurların doğrultusunda hareket etme

şu an avcının gelişi özevlatçılığı değil

omurgasızlık ve muslukların açılışını simgeliyor

hocadır desteklemem ama sorun da çıkartmam felsefesi bende var...

yorum üzerine fikir belirtmeyi düşünmüyorum...

alışkanlık oldu bilmeden konuşmak
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk 8 haftaya bir sünger çekip, lige yeniden başlıyormuşuz gibi düşünmemiz lazım. Kadro anlamında radikal değişikliklerden ziyade, takımın kolay gol yeme sorununu çözmemiz şart. Mehmet Özdilek'in uzun bir süredir bölüm sonu canavarımız olduğu gerçeği var. Ancak onların da katı savunma yapacağını düşünmüyorum...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

---ömür flavio----
    yusuf baker tony
    --------eku-----

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

bol gollü bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. erzurum ligin en kötü savunmasına sahip, kalecileri ise inanılmaz büyük bir rezalet. bugün 1000 tane erzurum taraftarına çevirin 999 tanesini ilk yapılacak transferi kaleye ister, acayip öfkeliler. tahminim 3-1 ya da 4-1.
    BABAMIZDAN MİRAS KARADENİZ FIRTINASI

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Güzel bir galibiyet bekliyorum.

Yeni TD ve ekibi ile iyi futbol da bekliyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her ne kadar Özdilek’in takımlarına karşı şanssız olsak da kötü gidişatı durdurmak ve yeni bir başlangıç için galibiyet şart.

Oyuncular galibiyete yeterince motive olursa yeneceğimizi düşünüyorum
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Flavio Parmak Ekuban Djaniny Nwakaeme

6.adamı kim olacak Avcı'nın merak ediyorum
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

afobe her türlü oynar.

Semedo bu form durumu ile ne yapar bilemiyorum.

ama ugurcan,pareira,hugo,edgar,flavio,parmak,ekuban,wa ka,afobe forması garanti isimler.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ömür olacak yüksek ihtimalle (bu maç için değil genel olarak). Topun bizde kalıp dolaştırılması için onu doğru şekilde kullanacaktır hoca. Kanat değil belki orta saha. Ekuban'ı sağa atıp Visca gibi bir rol verebilir. Atacağı koşularla falan Visca'dan daha faydalı işler yapabilir. Çünkü adam eksiltme özelliği de Visca'nın çok üzerinde.
    Konu ilelebeTS tarafından (10.11.2020 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

3 stoper 2 bek arti bu beşli bence ideal kadro.

Nereden
    Almanya

Baker Avcinin as adami olur pas oyununu cok sevdi icin

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Erzurum ve ankaragücünü yenemiyorsak bu ligde ne işimiz var.

Acil olarak 2 de 2 yapip 12 puan yapmaliyiz ondan sonra devami gelecektir.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny’den çok umutluydum ama maalesef benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bir kere adam mental olarak zayıfım diye bağırıyor.

Alanya maçında bunun girdiği ilk pozisyonda top ayağında olan Ekuban olsa JP’ye boş kale yaptırırdı, top ayağında olan Sörloth olsa mermi gibi vurup topu sokardı. Bunun vuruşu bir kere çok zayıftı hiç hoşuma gitmedi Alanya maçındaki hali.

Afobe’yi de beğenmiyorum ama ilk tercihim yine de o olurdu. Djaniny biraz daha mı güçlenmesi lazım artık veya ciddi bir ortamda olduğunu mu hissetmesi lazım bakacağız.

Bu ciddiyetsizlik hali maalesef birçok futbolcuda var, çapsız newton’un belki de bize en büyük hediyesi bu oldu. Takımın seromonide bile duruşu ciddiyetsiz daha doğrusu konsantrasyonu zayıf. Futbolcuların çoğunda bunu görebiliyorum.

Allahım biz çok büyük hata yaptık bu newton işiyle çok büyük bir pişmanlık yaşamalıyız. Adam her anlamda bize dip yaptırdı. Sıralamada dipteyiz, mental olarak, fiziksel olarak dipteyiz bu adam bizi mahvetti bana göre.

Bu durumun toparlanması çok zor olacak neye göre kolay galibiyet bekleniyor bunu anlamıyorum.

Çok zor maç hele mehmet özdilek burnumuzdan getirir bu maçı.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny’den çok umutluydum ama maalesef benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bir kere adam mental olarak zayıfım diye bağırıyor.

Alanya maçında bunun girdiği ilk pozisyonda top ayağında olan Ekuban olsa JP’ye boş kale yaptırırdı, top ayağında olan Sörloth olsa mermi gibi vurup topu sokardı. Bunun vuruşu bir kere çok zayıftı hiç hoşuma gitmedi Alanya maçındaki hali.

Afobe’yi de beğenmiyorum ama ilk tercihim yine de o olurdu. Djaniny biraz daha mı güçlenmesi lazım artık veya ciddi bir ortamda olduğunu mu hissetmesi lazım bakacağız.

Bu ciddiyetsizlik hali maalesef birçok futbolcuda var, çapsız newton’un belki de bize en büyük hediyesi bu oldu. Takımın seromonide bile duruşu ciddiyetsiz daha doğrusu konsantrasyonu zayıf. Futbolcuların çoğunda bunu görebiliyorum.

Allahım biz çok büyük hata yaptık bu newton işiyle çok büyük bir pişmanlık yaşamalıyız. Adam her anlamda bize dip yaptırdı. Sıralamada dipteyiz, mental olarak, fiziksel olarak dipteyiz bu adam bizi mahvetti bana göre.

Bu durumun toparlanması çok zor olacak neye göre kolay galibiyet bekleniyor bunu anlamıyorum.

Çok zor maç hele mehmet özdilek burnumuzdan getirir bu maçı.
    benim de şu maçtan tek korkum ne yazık ki mehmet özdilek o antipatik yumruğunu görmeyiz umarım...

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı'nın da gelişi ile kolay gol yemeyen bir takıma dönüşeceğiz inşallah. Geçen sene çok gol atarak kazanıyorduk, artık 1-0'lara alışmak gerekiyor. Zira golcü bir kimliğimiz yok olmayacakta yakın zamanda. Stoperlerimiz iyi, bekler çok iyi olmasa da orta sahadaki defans kurgu ve takım savunmasını Avcı oturtursa -ki meziyetlerinden biri bu diye düşünüyorum-defans tarafımızı toparlayacağız. Önde waka-eku atacak attıracak bir şekilde maçları ite ite kazanacağız diye tahmin ediyorum bundan sonraki süreçte. Bu futbol bana güzel geldi gelmedi vs diye kimse boşuna laf etmesin, şimdiden o kafaya girin bence. Mevcut kadro ve hoca ile oynayacağımız oyun aşağı yukarı bu minvalde olur. Seyirci olmaması Avcı hocanın en büyük avantajı. Adam baskıya alışkın değil, bjk de bu yüzden hatalar yaptı, oyun düzeninin dışına çıktı. Özellikle ilk dönemlerinde sistemini kurarken seyircisiz sakin sakin işini yapması bence çok önemli.

özdilek filan anlamam ben basacağız geçeceğiz, her takımda ama oyuncu ama futbolcu bir kaç belalı çıkıyor, hepsine puan verirsek işimiz var.
    Konu iyattara tarafından (11.11.2020 Saat 08:52 ) değiştirilmiştir.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allah utandırmasın.Hayırlı uğurlu olur inşallah.
    yeni hocamız.

**
    Zeki Uzundurukan'dan

NOKTA ATIŞI...

Trabzonspor Newton ile hem çok vakit, hem de çok irtifa kaybetti. Sonunda Abdullah Avcı-Trabzonspor buluşması dün gerçekleşti.
    Aslında bu buluşma ağustos ayında gerçekleşmek üzereydi ama Newton'un Başkan Ahmet Ağaoğlu'ndan bir şans istemesi ve transferlerle ilgili garanti vermesi Trabzonspor'un ligde acı bir tablo ile karşılaşmasına neden oldu.
    Kabul edilmiş her yanlışlık, bir zaferdir.
    Öncelikle Trabzonspor yönetimini, Abdullah Avcı konusunda verdiği doğru karar için tebrik ederim.
    Şu anda yerli ve yabancı hocalar içinde en doğru tercihi yaptı bordo-mavili yönetim...
    Elbette ki Abdullah Avcı'nın elinde sihirli bir değnek yok. Ama Abdullah Avcı'nın bir proje hocası olduğunu hem de bu konuda en iyilerden biri olduğunu unutmamak gerekir. Bir taraftan proje hocası olmasına rağmen, son üç sezona baktığımızda ne kadar başarılı bir yarışmacı teknik adam olduğunu da görürüz. Çünkü Türkiye'de son 3 sezonda puan ortalaması en yüksek teknik adam da Avcı'dır.

Milli maçlar arasındaki boşlukta Abdullah Avcı, Trabzonspor'da bir sistem oturtmaya çalışacaktır.
    Her sistemin geçişleri sancılı olur.
    Ama Trabzonspor'un önündeki 6 maç, nispeten zorluk derecesi kolay sayılabilecek karşılaşmalardan oluşuyor.
    Avcı, bu kolay gibi görünen 6 maçlık fikstürden iyi sonuçlar elde edebilirse, bir anda Trabzonspor'da müthiş bir kenetlenme olur.
    Camia, Abdullah hocanın arkasında dağ gibi durur. Benim görüşüme göre, bu sezon Trabzonspor, Avcı yönetiminde bir dereceye giremezse bile Abdullah Avcı'nın arkasında durmak zorunda bordo-mavili yönetim ve camia.
    Çünkü Trabzonspor, sabırsızlığı yüzünden, istikrarlı bir çizgi göstermemesi nedeniyle uzun yıllar kaybetti.
    Trabzonspor camiasının bu sezonki parolası şu olmalı:
    Sabır... Sabır... Sabır...
    Çünkü Abdullah Avcı, bu sezon sistemini sağlam temeller üzerine oturttuktan sonra önümüzdeki sezon şamiyonluğun en güçlü adayı olur. Abdullah Avcı'yı çok yakından tanırım. Eğer 2.5 yıllık sözleşmesi içinde Trabzonspor'u şampiyonluğa ulaştıracağına yürekten inanmasaydı, bu yükün altına girmezdi.

Trabzonspor şu an için puan durumunda iç açıcı bir durumda değil evet. Ama bu ligde 3 maç üst üste kazanan takımın nereden nereye yükseldiğini biliyoruz.
    O yüzden Trabzonspor için lig daha yeni başlıyor. 40 maçlık uzun maratonda her şey olabilir.
    Abdullah hocanın elinde kötü bir kadro yok. Performansı ve enerjisi düşük bir kadro var sadece.
    Abdullah Avcı öncelikle sistemini kuracaktır. Sonrasında bir saha lideri belirledikten sonra ocak ayındaki ara transfer dönemine kadar zirve yarışının içine sokacaktır Trabzonspor'u...
    Ara transfer döneminde bu takıma direkt katı verebilecek 3-4 oyuncu takviyesi, ligde Fırtına kopmasına yetecektir.
    Abdullah Avcı, Trabzonspor camiasına hayırlı olsun...

.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ---ömür flavio----
    yusuf baker tony
    --------eku-----
    ---Pereira-Parmak--
    Yusuf---Eku---Tony
    -------Djaniny------
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni hocamız.

**
    Zeki Uzundurukan'dan

NOKTA ATIŞI...

Trabzonspor Newton ile hem çok vakit, hem de çok irtifa kaybetti. Sonunda Abdullah Avcı-Trabzonspor buluşması dün gerçekleşti.
    Aslında bu buluşma ağustos ayında gerçekleşmek üzereydi ama Newton'un Başkan Ahmet Ağaoğlu'ndan bir şans istemesi ve transferlerle ilgili garanti vermesi Trabzonspor'un ligde acı bir tablo ile karşılaşmasına neden oldu.
    Öncelikle Trabzonspor yönetimini, Abdullah Avcı konusunda verdiği doğru karar için tebrik ederim.
    Şu anda yerli ve yabancı hocalar içinde en doğru tercihi yaptı bordo-mavili yönetim...
    Elbette ki Abdullah Avcı'nın elinde sihirli bir değnek yok. Ama Abdullah Avcı'nın bir proje hocası olduğunu hem de bu konuda en iyilerden biri olduğunu unutmamak gerekir. Bir taraftan proje hocası olmasına rağmen, son üç sezona baktığımızda ne kadar başarılı bir yarışmacı teknik adam olduğunu da görürüz. Çünkü Türkiye'de son 3 sezonda puan ortalaması en yüksek teknik adam da Avcı'dır.

Milli maçlar arasındaki boşlukta Abdullah Avcı, Trabzonspor'da bir sistem oturtmaya çalışacaktır.
    Ama Trabzonspor'un önündeki 6 maç, nispeten zorluk derecesi kolay sayılabilecek karşılaşmalardan oluşuyor.
    Avcı, bu kolay gibi görünen 6 maçlık fikstürden iyi sonuçlar elde edebilirse, bir anda Trabzonspor'da müthiş bir kenetlenme olur.
    Camia, Abdullah hocanın arkasında dağ gibi durur. Benim görüşüme göre, bu sezon Trabzonspor, Avcı yönetiminde bir dereceye giremezse bile Abdullah Avcı'nın arkasında durmak zorunda bordo-mavili yönetim ve camia.
    Çünkü Trabzonspor, sabırsızlığı yüzünden, istikrarlı bir çizgi göstermemesi nedeniyle uzun yıllar kaybetti.
    Çünkü Abdullah Avcı, bu sezon sistemini sağlam temeller üzerine oturttuktan sonra önümüzdeki sezon şamiyonluğun en güçlü adayı olur. Abdullah Avcı'yı çok yakından tanırım. Eğer 2.5 yıllık sözleşmesi içinde Trabzonspor'u şampiyonluğa ulaştıracağına yürekten inanmasaydı, bu yükün altına girmezdi.

Trabzonspor şu an için puan durumunda iç açıcı bir durumda değil evet. Ama bu ligde 3 maç üst üste kazanan takımın nereden nereye yükseldiğini biliyoruz.
    O yüzden Trabzonspor için lig daha yeni başlıyor. 40 maçlık uzun maratonda her şey olabilir.
    Abdullah hocanın elinde kötü bir kadro yok. Performansı ve enerjisi düşük bir kadro var sadece.
    Abdullah Avcı öncelikle sistemini kuracaktır. Sonrasında bir saha lideri belirledikten sonra ocak ayındaki ara transfer dönemine kadar zirve yarışının içine sokacaktır Trabzonspor'u...
    Ara transfer döneminde bu takıma direkt katı verebilecek 3-4 oyuncu takviyesi, ligde Fırtına kopmasına yetecektir.

.
    şu medayada bizi konuşanların sabır demesi burdan bizi vurması o kadar garip ki kaç yıldır şampiyon olmayan biz, yinede takımımızın yanında olan kombine forma stad doluluğu her şeyi yapan yine biz sabır göstermeyen yine biz istanbul takımları en ufak kötü gidişte kac bin seyirciye oynadıgını nasıl kazan kaldırdıgını görüyoruz. Yıllarca bize sabır sabır diyeye ömrümüzü yediler.
    Konu abdllh.29 tarafından (11.11.2020 Saat 11:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Bu Zeki Uzundragon'dan tiksinen, iğrenen bir tek ben miyim? Trabzonspor taraftarı böyle kaypak, adi, en kötü duyguların insanını nasıl kabullenir anlamıyorum.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Zonguldak

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Zeki Uzundragon'dan tiksinen, iğrenen bir tek ben miyim? Trabzonspor taraftarı böyle kaypak, adi, en kötü duyguların insanını nasıl kabullenir anlamıyorum.
    Çok antipatik birisi gerçekten

3 büyüklere özellikle şikecilere yalakalık yapsın dursun
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni hocamız.

**
    Zeki Uzundurukan'dan

NOKTA ATIŞI...

.
    Hoca'nın kafasındaki 11'i merak ediyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bir vakayememiz var idi onu da Avcımız alacak gibi elimizden. Bakalım, görelim çocuklar (Allah rahmet etsin)
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonsporlu olduğu için utandığım bir adam. bence trabzonsporlu da değil gerçi de. fatih terim'in medyadaki tasmalılarından biri. açın bakın 100 tane yazısında 1 kere fatih terim ya da gs aleyhine bir şey demişse ben de eşşek gibi anırırım.
    BABAMIZDAN MİRAS KARADENİZ FIRTINASI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)