Sayfa 49 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7384 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Sistem nedir, gerçek bir teknik direktörün takıma katkısı kısa vadede nasıl ve ne kadar olur gibi soruların cevabını kendisinde bulduğumuz adam çok şükür.
    Skorlardan falan tamamen bağımsız, sahada takım halinde hareket eden bir yapıya evrilmeye başladık çok sonunda.

Özellikle takım savunmasının geldiği nokta bu kadar kısa sürede alıştığımızın çok ötesinde.

Bunun dışında takımın kondüsyon zaafının azaldığı da görülüyor.
    Henüz mükemmel değil, lakin bu takımın yıllarca profosyonel fizik-kondüsyon ekiplerinden mahrum kaldığı konusunda zerrece şüphem yoktur.

Maç sonu dili dışarıda, topu rakibe teslim edip maç bitse de kurtulsak diye zaman harcayan oyuncu grubundan son dakikalara kadar dişe diş boğuşan bir ekibe doğru dönüyoruz. (Hatay maçı hariç. Bence fizik mücadele olarak en felaket maçımızdı.)

Maçları kazanıp kaybetmek elbet önemli. Motivasyonun yüksek kalması açısından özellikle mühim.
    Ama Abdullah Avcı'nın çok uzun zamandır görmediğimiz kadar komple bir teknik direktör olduğunu, aynı derecede dolu dolu bir ekibe sahip olduğunu görmek için yukarıdakilere bakmak yeterli.
    Adam gibi hocaya destek verilirse uzun yılllar bir sistem takımı olarak ligde ve Avrupa'da çok başarılı işler yapabileceğimiz bir ekip ortaya çıkarabiliriz.

Hoca'nın gelişine de değinmek lazım.
    Çok daha stressiz, daha fazla ücret alabileceği teklif varken...
    Çevresindeki insanlar kendisine ,deli misin, ne işin var o cadı kazanında, diye telkinde bulunurken...
    Trabzonspor yönetimi kendisini tek ses halinde istiyor değilken, hatta başkan dahi başka hocadan yana iken...

Hoca, benim de Trabzonspor'un da Türk futbolundan alacağımız var, diyerek buraya geldi.

İnşaallah bu başlangıca yakışır şekilde muvaffak olur.
    Hem Hoca hem de Trabzonspor bunu hak ediyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistem nedir, gerçek bir teknik direktörün takıma katkısı kısa vadede nasıl ve ne kadar olur gibi soruların cevabını kendisinde bulduğumuz adam çok şükür.
    Skorlardan falan tamamen bağımsız, sahada takım halinde hareket eden bir yapıya evrilmeye başladık çok sonunda.

Özellikle takım savunmasının geldiği nokta bu kadar kısa sürede alıştığımızın çok ötesinde.

Bunun dışında takımın kondüsyon zaafının azaldığı da görülüyor.
    Henüz mükemmel değil, lakin bu takımın yıllarca profosyonel fizik-kondüsyon ekiplerinden mahrum kaldığı konusunda zerrece şüphem yoktur.

Maç sonu dili dışarıda, topu rakibe teslim edip maç bitse de kurtulsak diye zaman harcayan oyuncu grubundan son dakikalara kadar dişe diş boğuşan bir ekibe doğru dönüyoruz. (Hatay maçı hariç. Bence fizik mücadele olarak en felaket maçımızdı.)

Maçları kazanıp kaybetmek elbet önemli. Motivasyonun yüksek kalması açısından özellikle mühim.
    Ama Abdullah Avcı'nın çok uzun zamandır görmediğimiz kadar komple bir teknik direktör olduğunu, aynı derecede dolu dolu bir ekibe sahip olduğunu görmek için yukarıdakilere bakmak yeterli.
    Adam gibi hocaya destek verilirse uzun yılllar bir sistem takımı olarak ligde ve Avrupa'da çok başarılı işler yapabileceğimiz bir ekip ortaya çıkarabiliriz.

Hoca'nın gelişine de değinmek lazım.
    Çok daha stressiz, daha fazla ücret alabileceği teklif varken...
    Çevresindeki insanlar kendisine ,deli misin, ne işin var o cadı kazanında, diye telkinde bulunurken...
    Trabzonspor yönetimi kendisini tek ses halinde istiyor değilken, hatta başkan dahi başka hocadan yana iken...

Hoca, benim de Trabzonspor'un da Türk futbolundan alacağımız var, diyerek buraya geldi.

İnşaallah bu başlangıca yakışır şekilde muvaffak olur.
    Hem Hoca hem de Trabzonspor bunu hak ediyor.
    kendisine gerekli imkan ve ortam sağlanırsa çok başarılı olacak. biz tekrar zirveye oynayacağız. sonra her şey iyi giderken, hoca o kadar sevilecek, o kadar övülecek ki, yönetim bizim de bu başarıda payımız var ama hiç kimse bizi anmıyor, bizi kimse hatırlamayacak diye düşünecek. belli başlı yöneticiler egolarına yenilecek. bizim hiç anlamadığımız bir kargaşa olacak ve sonunda hoca gönderilecek. biz yine kamyon çarpmış gibi olacağız.

bunun olması çok olası. taraftar bu senaryoya da önlem almalı. yine aynı şeyler olursa kim suçlu artık direk uyanmamız lazım.

Nereden
    Trabzon

Başkana haksızlık ediyorsunuz.Ünal ın neden gittiğini hepimiz biliyoruz.Hangi başkan o durumda arkasında kalablirdi.Benim başkanı affedemediğim tek nokta demirören e forma vermesi.İlk geldiğinde bu yüzden düşmandım kendisine ama o kadar iyi başkanlık etti ki artık arkasındayım.Neyi niye eleştirdiğini bilmeyen taraftar topluluğu bizde maşallah.Bu kadar duygularl Hreket edilmez.Bu taraftar hacıosmanoğlu nu bile seçmiş.Bana akıldan izandan bahsetmesin lütfen.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdullah hocanın takımları hep bir standartta oynar. Kendisini yaklaşık 1 senedir aralıksız her defasında istedim. Çünkü bizim ihtiyacımız olan şey bu süreçten bir sistem teknik direktörü ile sıyrılmamız. Avcı'nın beraberlik serileri mağlubiyetleri olacaktır. Fakat takımın komple çökme durumu olmayacaktır. Nispeten kolay bir fikstür ile başladı göreve. Daha sonra Hatay Karagümrük gibi yarışmacı takımları yendi. Daha sonra Göztepe maçında yine kazandı.

Dikkat edilmesi gereken konulardan birisi Abdullah Avcı bana göre ilk defa Nweakame ve Ekuban gibi oyunu tamamen bireysel hamleleri ile çözebilen inanılmaz yetenekli isimler ile çalışıyor. Bu iki oyuncunun Avcı'nın nispeten kısır futbolunda takımı oyunda tutmasında etken oldu.

Eğer Antalyaspor maçını alırsa hoca bence kesinlikle zirve yarışına sokar takımı. Fakat ben Antalyaspor'u yenemeyeceğimize eminim. Antalya'yı yenersek eğer Konyaspor ve Gençlerbirliği maçını da alacaktır. Geriye kalıyor Beşiktaş maçı. İşte o maç ile birlikte biz ilk4e gireriz. Fakat dediğim gibi Antalyaspor'u yeneceğimizi düşünmüyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı vetheksenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkana haksızlık ediyorsunuz.Ünal ın neden gittiğini hepimiz biliyoruz.Hangi başkan o durumda arkasında kalablirdi.Benim başkanı affedemediğim tek nokta demirören e forma vermesi.İlk geldiğinde bu yüzden düşmandım kendisine ama o kadar iyi başkanlık etti ki artık arkasındayım.Neyi niye eleştirdiğini bilmeyen taraftar topluluğu bizde maşallah.Bu kadar duygularl Hreket edilmez.Bu taraftar hacıosmanoğlu nu bile seçmiş.Bana akıldan izandan bahsetmesin lütfen.
    Gönderildiği dönemde Ünal Hoca'nın övüldüğü yoktu ki!
    Gayet ciddi ve ağır eleştiriler vardı kendisine. Sürekli olarak topu rakibe teslime eden bir takımdık.
    Buna rağmen savunma yapmayı da beceremiyorduk.
    Yani topa da hakim değildik, ama sürekli de net pozisyon veriyorduk.

Hoca sevilecek canım elbette. Trabzonspor'un başında kim varsa sevilip desteklensin.
    Ama üzerine koyamamaya başladığı, hatta gerilemeye başladığı zaman da müdahale edilmesine şaşırmamak lazım.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerbahçe, Jose Sosa'nın sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti. (TRT Spor)

Abdullah Hoca ister mi ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Mevcut puan durumu ve kadroya bakınca sezon sonu tatmin edici bir başarı elde etmemiz çok zor.
    Bu tablo ise günübirlik ve geleceği düşünmeyen vizyonsuz bir yönetim ve son derece duygusal, aynı zamanda da sabırsız olan taraftarın gözünde başarısızlık olarak değerlendirilecektir.
    Sonuçta her halükarda Avcı ile yollar ayrılacak. Buna kesin gözüyle bakıyorum.
    Dolayısıyla ne kurulan sistemin ne de alınacak futbolcuların çok bir önemi yok. Çünkü gelecek yıl herşey sıfırdan başlayacak.
    Tıpkı önceki yıllarda, daha önceki yıllarda ve daha daha önceki yıllarda olduğu gibi.
    Trabzonspor kalplerinizde hala çok büyük.
    Ama endüstriyel futbolda artık öyle değiliz.
    Mayısta yağan kar gibi etkisiz zayıf ve boş. Bir Adı kalmış maalesef.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman boşver, Newton geldi de ne oldu.
    İngiltere'nin Kaybedenler kulübü üyesini aldık geldik Bu sefer orta yaş sıçrama peşinde olan isimleri alabiliriz Bir de verilecek görev doğrultusunda kendi işini yapacak adam lazım. Fuzuli kiralıkları takip eden adamı teknik direktör yapmaktan kaçınmak lazım

Mesela Kuzey Avrupa piyasası yükselişte. Stabaek alt yapısından çok oyuncu çıkıyor hem antrenör almış hem teknik ekipte o bölgede tecrübesi olan personel bulundurmuş oluruz.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönderildiği dönemde Ünal Hoca'nın övüldüğü yoktu ki!
    Gayet ciddi ve ağır eleştiriler vardı kendisine. Sürekli olarak topu rakibe teslime eden bir takımdık.
    Buna rağmen savunma yapmayı da beceremiyorduk.
    Yani topa da hakim değildik, ama sürekli de net pozisyon veriyorduk.

Hoca sevilecek canım elbette. Trabzonspor'un başında kim varsa sevilip desteklensin.
    Ama üzerine koyamamaya başladığı, hatta gerilemeye başladığı zaman da müdahale edilmesine şaşırmamak lazım.
    Söylediklerine katılıyorum.Geçen sene futbol olarak iyi değildik.Sörloth faktörü acayip etkiliydi.Oyuna hükmetmeden şampiyon oluyorduk nerdeyse.Ben ünal a karşı değilim.Gitmesinede üzüldüm ama onu yönetim göndermek istemedi.Bunun için yönetimin suçlanması saçma.Kaldıki teknik direktör olarak avci nin çırağı olamaz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı vetheksenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediklerine katılıyorum.Geçen sene futbol olarak iyi değildik.Sörloth faktörü acayip etkiliydi.Oyuna hükmetmeden şampiyon oluyorduk nerdeyse.Ben ünal a karşı değilim.Gitmesinede üzüldüm ama onu yönetim göndermek istemedi.Bunun için yönetimin suçlanması saçma.Kaldıki teknik direktör olarak avci nin çırağı olamaz.

Aa bak unutuyordum buraya o kadar hakem hatasi, kart cezalisi, sakatlik ve direkten donen toplari yazmamis

https://twitter.com/ensar8_/status/1...035535884?s=19
    Konu korkusuzmaraz tarafından (13.01.2021 Saat 18:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Sayın Abdullah Avcı,kadronun yetersiz ve kalitesiz olduğunu çok net ifade ettiniz ama sanırım laflarınızın bir ağırlığı yok veya birileri size iş verdiği için susup,elinizdeki ile oyalanmanızı istiyor.
    Sizin iyi niyetinizden şüphe etmedim,kariyeriniz tartışılmaya başlandığı bir dönemde tekrar büyük bir camiada görev almanın sorumluluğu üzerinizde,lütfen açık ve net şekilde en kısa sürede durumu taraftara izah edin.
    • Memento mori

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün işi zor.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Şahsi kanaatimce ilk hatası: Pereira'yı takımdan kesmek

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Allah sabır versin hocam
    Şu kadroya katlanmak her insanın harcı değil
    Hocam şu Serkan sevdandan vazgeç

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kendi silahıyla vuruldu. 600 pas yap, 75% topla oyna... Bal yapmayan arı misali... Stoperlerden biri yerine iki orta sahayı çıkarmasını mesaj olarak görüyorum.

Nereden
    Avrupa Diğer

Parmak ve Baker değişikliği gerizekali olmayan herkese mesajdır. Buna yönetim ve oyuncular da dahildir.

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi kanaatimce ilk hatası: Pereira'yı takımdan kesmek
    En buyuk hatasi bu. Pereira varken Pereira oynar.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serkan israrı bakalım ne zaman bitecektir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Bu maç sıfırdı. Bildiğin sıfır. Hayal kırıklığı. Böyle yavaş paslaşmakla OLMAZ. OLMAZ.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maç Hoca’ya yazar..

Rakip 10 kişiyken 65’e kadar hamle yapmamak anlamsız..

Parmak ve Serkan ısrarı aşırı anlamsız..

Oyun yan topa döndüğünde gol atmasına rağmen ben ileriye Hugo’yu koymasını beklerdim..

Hoca aşırı sağlamcı ve bu maçı bu garanticilik götürdü..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ikinci yarı başında yapması gereken değişiklikler için 25 dakika bekledi. boşa geçen 25 dakika. neyse ki antalya kontra yapmadı tümden gömüldü yoksa 1 gol daha yerdik.

oyuncu rollerinde değişiklik yapması gerekiyor nwakaeme iyice kayboldu.
    sadece aşk bizimkisi

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya mesaj falan yok bence. 10 gündür rakibin ne oynayacağı belli. Vasat hoca vasat futbol

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu bazında eleştirilecek tek nokta Hugo'yu kesmesi oldu. Özellikle oyun iyice doldur boşalta dönmüşken Hugo'yu oyuna alabilirdi. Hücum planı anlamında ne yazık ki kilidi çözebilecek bir taktiğimiz olamadı. Antalya kale önüne duvar çektiğinden dolayı sadece yan toplar üzerine yoğunlaştık. Bu set varken belki şut çekilmez denenebilir ama bu şutların sekmesi ya da penaltıya sebep olması da söz konusu olabilirdi. Kendi dönemindeki puan kayıpları Ekuban ve Nwakaeme'nın olmamasına bağlanmıştı ama bu maçta ikisi olmasına rağmen o üretkenliği bir türlü sağlayamadık. Hücum transferi konusunda bir an önce ağırlığını koyması gerekiyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Adamlarin 2 tane ilkonbir 1 tane son dakikalarda oyunu tutmak icin girenadamlari ufuk akyol 2 de transferleri yoktu macta. Ustune biz 10 gun dinlendik rakip sadece 4 gun ve bunun da yaninda rakip 10 kisi kaldi. Bu oyunun gercekten bi aciklamasi olmaz. Ortasahada bos bos ayagimizda top dolandirmaktan ne anliyoruz. Rakip bize pres bile yapmiyor. Topu kapinca oldukca hizli hucuma cikiyorlar biz topu kapinca yavas yavas pas yapa yapa hucuma cikiyoruz. Pas organizasyonunun hizi da yavasti.

Oyuncu tercihleri de hataliydi. Iki stoperden birini cikarmaliydi. Ben flavioyu almasini beklerdim oyuna ama yapmadi. Neuse daha fazla yazmiyalim. Hocayi da cok elestirmeyelim mazallah birileri gelir trol falan der bize. Sonra biz nabariz

https://twitter.com/unalyzing/status...637218306?s=19

https://twitter.com/unalyzing/status...204203520?s=20
    Konu korkusuzmaraz tarafından (16.01.2021 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Takimi gayet guzel bir seviyeye getirdi, bu futbolcularla bu kadar cidden.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)