Sayfa 131 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7384 adet sonuctan sayfa basi 3,251 ile 3,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçlarda kimsenin dikkatini çekmiyor ama her maç 4-5 as oyuncumuz oynayamıyor.

Adam o kadar iyi ki bu farkedilmiyor bile..

Mesela bu maç;
    -gervinho
    -baka
    -trondsen
    -peres
    -cornelius
    -djaniny

6 as oyuncu aslında bu. Hadi gervinho-cornelius-djaniny bu üçü 2 kontenjan aslında desek 5 eksik. Hadi cornelyus oynadı diyelim 4 eksik.

Çoğu maç böyle.

İki orta saha oyuncusundan bek oyuncusu yaptı da elimiz rahatladı, biz bu adamın kıymetini yeterince bilmiyoruz..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Dikkatimi çekti, hoca birçok konuşmasında Ertuğrul Doğan'ı anıyor, çok iyi anlaşıyorlar belli ki.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Buyuk adamsin hocam
    TRABZONSPOR

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artvints ve tayfası nerede?

Akıllarınca hocaya laf sokup teknik, taktik konuşuyorlardı.
    Artvints Gervinho'nun yanında sulu gözlerle izliyor )) Buraya yazmaya yüzü yok twitterda deniyor şansını.
    Ağasarlı_61

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

artvints gibi isimlerin sorunu değişime karşi ve aabit düşüncelere sahip olmaları. Kibirlerinden ötürü hatalarından asla vazgeçmiyorlar. Aylarca inatla Ünal Karaman'ı savundular. Şimdi de işler iyi gittiği için ortadan kayboldular. Merak ediyorum şampiyon olduğumuzda nasıl kutlayacaklar, nasil sevinecekler.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itiraf ediyorum ben de hic uyum saglayamaz diye dusunuyordum.Cunku oynattigi sabir ve kontrol futbolu tribunlerden tepki gorur diye dusunuyordum.Ama ilk sene pandeminin bos tribunleri ona istedigi baslangic imkanini verdi.Tam artik seyirci stresi yasar mi derken de bu sene kurdugu cok dogru kadroyla daha da onemlisi sabit fikirli olmayip kulubun ruhuna uygun bir sekilde yepyeni bir tarza gecmesiyle cok basarili oldu.
    Yanilmaktan cok mutluyum,Allah tamamina erdirsin simdiden kulup tarihindeki yerin hazir
    ilk 4 hafta uyuşuk oyununu oynatmıştı sonra olmayınca değişim gösterdi. her ne kadar rakipler bizden fazla şut çeksede her maç kilit oyuncular maçı alıyor. hakemlerde bu sene dokunmuyor fazla bize her sene doğrarlardı.

tahmin etmediğim kadar hırslı hoca şehri ve kulübü fazlasıyla özümsemiş ve takıma hakim durumda.

eğer değişim göstermeseydi bu halde olmazdık iyi ki bunu yapmış.
    sadece aşk bizimkisi

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Foruma neredeyse bir yıldır vakit ayırıp giremedim. Geçen yıl bu vakitlerde hoca gaddarca eleştirildiği için Berke ile duyduğumuz endişeyi dile getirmiştik. Gelinen noktada hoca kendisini sevmeyen yada en ufak olumsuzluğu büyüten herkesi kazana kazana devam ediyor. Geldiği günden beri tırnaklarıyla kazıya kazıya herkesin saygısını ve sevgisini kazanmayı bildi. Kazanmadığı bir kupa kaldı, ona da çok yakın. Berke'nin ilgili mesajı aşağıda. @M.berke Gayretli

Abi hislerimi bire bir anlamışsın çünkü hakikaten tedirgin hissediyorum. Bu kulübün daha önceki tüm vukuatları aklıma geldikçe Abdullah Hoca gibi şansı elimizden çekip alacaklar diye gerim gerim geriliyorum. Ve orda tepkim bir yandan da sosyal medyada yorum yapan, sesini duyurmaya çalışan yayıncı kısmınaydı. İnsanlar çok fazla dinliyorlar, fikirlerini özümsüyorlar veya etkileniyorlar. Bu açıdan herkes yorumlarına dikkat etmeli, eleştirilerin altı dolu olmalı çünkü sosyal medyanın olmayanı var etme gibi bir tavrı vardır. Aynı fikirde olmayan koskoca bir güruh, çok güvenilir bir insanın söyledikleri yüzünden kendi fikirlerini bile manipüle edip o kişinin söylediklerine motive olabilirler. Eleştiri veya övgü, bunların hepsi altı dolu şekilde yapılması gereken işler.

Abdullah Hoca'yı sezonun başından beri istiyordum çünkü verebileceği şeyleri biliyorum ki bunu sen de yazmışsın abi. İki elin parmağı kadardık. Allah da yüzümüze güldü, bu birliktelik şu ana kadar güzel bir sonuç doğurdu. En azından gelecek 4-5 senemiz tartışmasız şekilde hocaya emanet edilebilir. Altı oyulmasın, onu da yukarı çekecek bir futbol organizasyonu kurulsun yeter ki.
    Konu Mehmet Cihan Kocaman tarafından (05.12.2021 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Top ile cikarken Orta sahadaki oyuncularin deplase olmasi, yeri geldiginde mesela Siopis‘in sol kanada gecmesi, bunj gören Denswill‘in ortaya gecmesi, rakibin böylece bizi karsilama konusunda kafasinin karismasi….

Buram buram taktik kokuyor… Öyle gaz ile calisan sözde teknik direktörler degil, taktik bilgisiyle rakibi döven bir Teknik Adam !

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her ne kadar oynattığı futbolu kendi futbol mentaliteme ters geldiği için beğenmezsemde aldığımız puanları ve mevcut lig tablosunu çok beğeniyorum.
    Hedef odaklı futbol oynatıyor ama coşkulu değil yavaş hatta çok yavaş bir futbol.
    Bir sahneyi 3 bölümde oynatan diziler gibi...

Bu sene böyle olsun hocam galip gelip şikecilere ders verelim aldığımız skorlarla.
    Seneye de oynadığımız akıcı ve baskıcı futbol ile ders veririz.

Öncelikli hedef şampiyonluğun ütopya olmadığını göstermek.

İnşallah ligin sonunda bugünkü pozisyonda kalabiliriz....
    ***GeNÇ***

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece bir akıl koca bir organizasyonu dönüştürebiliyor.
    Hoca geldi, aklı duygunun önüne koyacağız dedi. Ve yaptı.

Önce oyuncuları sonra yönetimi ve taraftarı buna ikna etti.

Galibiyet serilerinin sırrı coşku değil, akıl.
    Planlama, uygulama, sürekli iyileştirme, tekrar etme, her detaya ciddiyetle odaklanma.

İstanbul'un canını sıkan da bu. Nasıl olur da Trabzon gibi bir şehir "her şeyi" bizden daha iyi yönetir?

Şu an inkar aşamasındalar. Tesadüf, şans, devlet takımı zaten diyorlar.

Ama kabullenmek zorunda kalacaklar. Ve hoca o gün onları da dönüştürmüş olacak.

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Teşekkürler Abdullah Hocam.

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mütevaziliği ve kibirli olmaması daha değerli yapıyor.
    Tebrikler..
    Emekleri çaldın yine.
    Günahkarsın Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayız Fenerbahçe !

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon öne geçtiğimiz 11 maçın 10'unu kazanmışız. Puan kaybedilen tek maç 10. dakikada Hugonun atıldığı Konya deplasmanı.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arasına kendimizi attığımızda hocanın geçen sezonundan devre arasına kadar geçen süresiyle ilgili güzel bir yazı yazmayı planlıyorum. Gelene kadar yollarını o kadar gözleyip, tatildeyken bile mesai harcayıp bir şeyler yazmış birisi olarak bunu hak ediyorum artık
    Merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum. Doyurucu bir yazı olacağına eminim. Şimdiden kolay gelsin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bakasetas ve Hamsik ile savunma defolarimiz vardı. Bakasetas sakatlanınca Siopis, Berat ve tabii ki Ömür ile daha dengeli bir takim olduk. Bugün Ömür yok iken tekrar Hamsik ve Bakasetas'a döndün ve arkalarında hangi akla yetersiz Beratı oynattin hocam ben anlayamadım. İnşallah Ömür iyi durumdadır ve maça girer de bir nebze döndürme şansımız olur maçı.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bakasetas ilk 11 gelince tekrardan aynı sorunları yaşamaya başladık.

içerdeki maçlarda bakasetas deplasmanda siopis oynamalı.

bu benim görüşüm.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakem ve saha şartları konuşulabilir ama bir takım komple kötüyse bunda en büyük pay teknik adamındır. İnşallah bu puan kaybı takımın üzerindeki stresi azaltıp ders çıkarmamızı sağlar. Aksi takdirde düşüşe geçersek yaşanacak panikle birlikte hiç istemediğimiz noktalara gideriz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Afrika Diğer

Söylememe gerek yok ama ilk maç kaybında saçma sapan konuşan çok olacaktır ve buna hazırlanmışsındır diye umuyorum hocam.

Bildiğin yoldan devam et. Biz sana da takımına da inanıyoruz. Bu mağlubiyeti de sonraki olası maç kayıpları için uyarı olarak gördüğümden faydalı buluyorum. Bu deplasmanlara hazırlıklı olmalıyız.

Şampiyon olacağız.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyunu falan geçtim de bu takım neden Antalya'ya kaybetmek için gitti hocam

Takımın tamamı maçın başından sonuna kadar kaybetmek için mücadele etti

NEDEN?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olur böyle yol kazaları önemli değil ama kurban olayım şu Hamsik kaleye yakın oynasın. İlla biri kaleye yakın olacaksa forvetlerden önce Hamsik oraya yazılsın. Bu adamın ne işi var liberoda hocam.

Nereden
    İstanbul

Rakiplerin orta sahayı kalabalık tutup orta sahamızı paralize etmesine bir çare bulmalı. Haftalardır orta sahamız oyunda yok. Geriden topla çıkamıyoruz bu şekilde. Yan pas geri pas yan pas geri pas üstüne top kaptırıp fırsat veriyoruz. İkinci yarı maçlar bundan da zor olacak. Dikkat.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen hafta olduğu gibi Berat-siopis yapmalıydı ama büyük ihtimalle yabancı sınırından yapamadı. İsmail, Peres kadar aol bek oynar, onu koysaydı keşke.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hadi solda daha hızlı diye Peresle başladın hocam saygı duyuyorum. 2 yi yiyene kadar riske atmadin hadi ona da saygı duydum. Yenik duruma düşmüşüz , 3 pas yapamıyoruz, ne sağ taraf ne sol taraf işliyor. Bunu görüp geç koçum Peres bari iki şuradan bindir demek aklına gelmiyor mu hocam.

Zaten iyi top oynamiyorduk Nwakamenin yokluğunda çok daha fazla zorlanacagiz. Şu 3 hafta Allah yardımcın olsun hocam.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kendisi için çoğunlukla söylenen şey bir B planının olmaması idi. Bugün de bu eksikliği yaşadık aslında. Skor ne olursa olsun aynı futbol bir yere kadar. Umarım önümüzdeki haftalarda sıkıntılı anlar için farklı bir plan ortaya koyar. Bugün çözüldük ama devamı gelmesin.
    Konu erolizmts tarafından (11.12.2021 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

[KAPLAN] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ciddi anlamda ofansif kanat eksikliği çekiyoruz. Ayrıca kenardan oyuna direkt katkı sağlayacak isim sayısı yok denecek kadar az.

Ben de bugünden bağımsız olarak en azından oyunun belli bölümlerinde de olsa daha iyi futbol izlemek istiyorum ancak bu sene o sene değil diyerek kaçınmaya çalışıyorum.

Bu sene şampiyon olmalım. Çünkü bu sene o sene. Gerekirse tek bir maçı bile domine etmeyelim.
    .
    . Futbol yetenekli aptalların oyunu olmamalı.
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)