Sayfa 22 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7386 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korkusuz bana izleyeyim diye attigin özeti kendin izlememişsinz, hala istatistiklere bakıp konuşuyorsun. En azından özeti izle akın akın gelen atakları gör. Kalecin ekstra performans göstermiş 4 yememişsin. Şu maçı nasıl ovuyorsun inan anlamıyorum.
    Ya kardeşim özeti de izledim maçı da. Beinsportsun bizim maç özetlerini nasıl koydiğunu çok iyi biliyorum ama anlaşılan sen bilmiyorsun. Her maç inatla bizim atakları kırparak koyuyorlar özete. Ayrıca o maçta duran toptan pozisyon verisğimizi görmen için koydum oraya özeti. Neyse tamam sen o kadro ve durumla o zamanki alanyaya karşı çok daha iyi mükemmel futbol oynanabileceğine inanmaya devam et. Ben daha sana birşey anlatmaya çalışmıcam.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kardeşim özeti de izledim maçı da. Beinsportsun bizim maç özetlerini nasıl koydiğunu çok iyi biliyorum ama anlaşılan sen bilmiyorsun. Her maç inatla bizim atakları kırparak koyuyorlar özete. Ayrıca o maçta duran toptan pozisyon verisğimizi görmen için koydum oraya özeti. Neyse tamam sen o kadro ve durumla o zamanki alanyaya karşı çok daha iyi mükemmel futbol oynanabileceğine inanmaya devam et. Ben daha sana birşey anlatmaya çalışmıcam.
    Hayir basta dedin ki normal bir hoca olsa bu maç 4-5 tane yerdi. E özette zaten 4-5 bariz net pozisyonu var adamların. Hala mükemmel futbol bekliyorsun diyorsun bana. Su kadroyla pozisyon vermez kontradan bir tane atar eyv başarı derim. Kalecin ipten almış övüyorsun. Neyse Abdullah hocanın başlığında uzadı konu dediğin gibi. Anlatma daha bana anlamıyorum
    ( ゚д゚)

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@gökhants1966

Hocam futbolda genel bir yorum yapmak çok zor. Her maç her takım farklı bir sürü değişken var yorumları buna göre yapmak lazım. Futbolu buradaki taraftarlar dar kalıba sokmaya çalışıyor. Ünal Karaman'ın tekrardan Trabzonspor'un büyük takım olduğunu hatırlatması bile yetmedi taraftarımızın büyük düşünmeye başlamasına. Hatta Ünal Karaman suçlu oldu takımı tekrardan büyük takım hüviyetine soktuğu için. Bugün biz beklentileri yükselttiysek onun sayesinde. O gelmeseydi bu takımın başına şuan bu yönetim falan kalmamıştı. Bu çapsızlara kredi kazandıran da Ünal Karaman'dır. Ünal Karaman'ın ne yaptığını küçük kafalar anlayamaz maalesef. Yeri değil ama bunu da belirtmek istedim.

Mesela Hüseyin ile Campi'yi son 2 maçtaki formatta oynadığını çok az gördük. Belki büyük takımlarla olan maçlarda ancak böyle düzenli durabildik kendi sahamızda onun haricinde hatırlamıyorum yani böyle güvenli garantici bir oyun oynadığımızı. Geçen seneye benzer bi oyun oynadığımız maçlarda ise Hugo-Edgar tandemini gördük hiç olmadığı kadar net goller yedirdiler.

Campi ve Hüseyin böyle net bireysel hatalar yapmıyordu oyun akışı içinde yiyorduk golleri. Yani kötü denilen ikili bile bireysel gol yedirmedi bu kadar. Bu sene çoğu maçı stoperler yüzünden verdik özellikle duran toplarda Hugo çok kötüydü 2-3 tane gol yedirmiş olabilir. Demek ki o oyun formatında Hüseyin ile Campi gayet de iyi idare ediyorlarmış takımı. Campi'yi beğenmememe rağmen söylüyorum bunu.

Son 2 maçta takım gömülü oynadı stoperler oyunun hiçbir anında yoklar neredeyse sürekli dinç kalıyorlar takım genel olarak savunma yapmaya odaklandığı için işleri kolay oldu. Rakiplerimiz de hücum yönünden aşırı vasat olduğu için bir sıkıntı yaşamadık.

2 maçta stoperlerimizden Edgar'ı öne çıkarabilirim, çok faydalı oynadı ve kendine güveni yüksekti. Bunda takıma güven duyması da büyük pay sahibi elbette. Takımına arkadaşına güvenirsen kendin de daha özgüvenli oynarsın bu kadar basit.

Hüseyin genelde büyük maçlarda çok iyi oynuyor neden derseniz takım sadece büyük maçlarda oyunu iki yönlü iyi oynamaya çalışıyor da ondan. Diğer maçlarda tüm oyuncular savunma görevlerini aksatıyor beklerimiz dahil hepsi stoperlere bırakıyor hamallığı. Özellikle Pereira Hüseyin'e çok yükleniyordu. Mesela geçen sene pandemi sonrası Hüseyin döndükten sonra baya iyi maçlar çıkarttı. Kupa finalinde keza öyle gayet iyiydi. Takım işi sıkı tuttuğunda o da iyi görünüyor ama Avcı doğru söyledi bu takım savunma yapmak istemiyor önce bunu aşılayarak doğru karar verdi ama bunu tek yönlü değil çift yönlü oynayarak yapmalıydı. Bu şekilde takım bir oyun geliştiremez diğer takımlar ligin yarısında hayvan gibi oynamaya başladığında biz yerimizde saymış oluruz.

Ha dersen ki Edgar ile Hugo daha mı iyi Campi ile Hüseyin'den, görünüş olarak evet ama katkı açısından tartışılır. En azından şuan için. Yine de öncelikli problemimiz savunma değildi. Biz büyük takım gibi oynamaya oyuncularımızı geliştirmeye çalışırken bu ahlaksız yalancı yönetim tarafından geri adım attırıldık transferlerdeki yanlışlardan dolayı. Geçen sene daha iyi trasnferler yapsak şuan 8-9 tane net ilk 11 oyuncumuz olurdu ve bu kadar transfer yapıp takımı çorbaya çevirmezdik. Stoperlerimiz de önde oyunu kurar çok yönlü oyunculara evrilirlerdi. Tabii buna uygun çok koşan oyunu iki yönlü oynayan oyunculardan oluşan kadroyu kurmalıydık. Yönetim tamamen sallama iş yapıyor futbol aklı bu kadar berbat bir oluşum görmemiştim. Velhasıl stoperler öncelikli sorun değildi bana göre. Hüseyin-Hosseini şuan bambaşka seviyede olabilirdi doğru kadroları kursaydık.

Ortasaha mevzusuna girmeyeyim konu giriftleşiyor derine indikçe. Ama şunu söyleyeyim, ortasahan iyi olsun istiyorsan iyi oyuncuların oynadığı tarzda bir rol biç. Sen kendi taktiğini dikte etme oyunculara uygun kendilerini geliştirebilecekleri bir formata geçiş yap. O zaman hepsi değerlenir. Baker'ın olayını anlamadım fiziksel bir eksikliği kondisyonu yetmiyor ya da motivasyon problemi yaşıyor psikolojik problemleri var. Yoksa Sosa'dan daha fazla katkı verebilecek bir oyuncu. Parmak'a gelirsek ondan sürekli farklı şeyler isteniyor bir oyuncunun bu kadar ayarlarıyla oynanmaz sürekli farklı tarzlara adapte olmaya çalışıyor profesyonel futbolda bu mümkün değil. Zaten devamlılık problemi var ve öyle üst düzey bir oyuncu değil. Sen adama sürekli farklı şeyler öğren diyorsun. 2 sene önce başladığı formatta devam etseydi şimdi bambaşka bir oyuncu olmuştu belki de. Flavio tam bir rol oyuncusu kompakt ve yardımlaşmaya dayalı bir oyun oynadığımızda çok faydalı olabilir aradığımız isim mi dersen değil derim ama 2-3 senedir bu profilde bir oyuncu yoktu gönül ister daha fizikli daha kararlı bir oyuncu olsun sahaya hükmetsin ama ne kadar para o kadar köfte.

Nereden
    Trabzon
    Konu korkusuzmaraz tarafından (05.12.2020 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ahmet Suat Hoca'ya ve müzeye yaptığı ziyaretle iyice kanım ısındı kendisine..

041607089184.jpg
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün işi zor. Sivas diri bir takım.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teknik ve fizik kapasiten olursa çalışır yaparsın,olmazsa sadece videolardan izleriz.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün işi zor. Sivas diri bir takım.
    Taktik hocasi olup olmadigini gosterecegi mac bence diger maclardan daha kolay olucak.Elindeki kadro mukemmel degil ama iyi taktik ile sivas yenilmiyecek takim degil.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fırsat bulup diyemedim hayırlı olsun görevi..inşallah özlediğimiz şampiyonluğu bize getirir..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu küçük aklımızla maç öncesi serkanj oynatma eerik.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Pshycologist41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Pshycologist41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazanma alışkanlıgı mı tamam,gol yememek mi o da güzel saol Allah razı olsun ee ne kadar böyle gidecek hocam?Ne kadar daha golü at sonra vatan millet sakarya defansı yapla nereye varacagız ? Erzurum atamadı Ankaragücü atamadı kaç kere daha sıçrayacak bu çekirge?

Eskiden 3 oyuncu değişikliği hakkı varken td.lerin kötü oyuncuya katlanmalarını bir nebze anlardık oyun sonunu dusunur değişiklik yapmaya çekinirdiniz lakin 5 oyuncu değişikliği hakkın var mübarek neyi bekliyorsun.
    Maç bitmiş oyuncu değiştiriyorsun hala...Cekirge 3. kez sıçrayamadı...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas iyi oynamamasına rağmen 1 puan almayı başardı biz ise hâla oyunumuzu oturtabilmiş değiliz. 1-0'dan sonra çekirgenin bu sefer zıplayamayacağını yazmıştım. Hoca'nın ne yapıp ne edip hücum setlerini geliştirmesi lazım. Ligin en kısır takımlarından biriyiz. Mevcut yapıyla iki farkla öne geçemediğimiz her maç işkenceye dönüşür...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takım o kadar kötü ki hoca ne yapsın. Ancak Ömür,Bilal falan bu takımın seviyesinde değil hocam yapma oynatma
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

devre arası çok acil ilk 11 futbolcuları bulman lazım takıma yoksa işler yaş
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takım planlama olarak kötü sana bir yere kadar bir şey diyebiliriz eyvallah ama oturup da bizim gibi maç izlenmez kardesim. 88 e kadar niye bekliyorsun. Sahadaki adamlar yürüyemiyor bunu görmüyor musun.

Nereden
    Trabzon

Evet ünal karaman öne geçtiği maçlarda puan kaybediyor skoru tutamıyor diyen tayfa nerede. Hiç kadro falan filan demeyin adamı daha kötü kadrolarla eleştirdiniz. Sörloth da demeyin ondan önce rodollega oynuyordu forvette. Bilmesek rodollegayı da dünya yıldızı diye de anacaklar.

Ulan dakika 70 i geçmiş çıkarsana bilali de alsana oyuna flavio yu en zından ortasahaya direnç katmış olursun. Ekubanı veya bir başkasını sol çizgiye çekersin. Afobeyi çıkarmış olsa dahi yapılabilirdi bu değişiklik. Bay 1-0 yapmadı bunu. Demek ki neymiş öyle her maç 1-0 a yatmıcakmişsın.

Bana kadro kötü carttı curttu demeyin sivasın komple takımın yarısı yoktu. Hocaları bile corona olmuştu. Adamlarda gradel haricinde düzgün top oynayan yoktu. Kadro olarak kat be kat üstündük onlardan. Bu puan kaybı hocaya yazar kimse kusura bakmasın. Artık hocayı canları pahasına savunan ekip ne der bilemiyorum ama gidişat hiç iyi değil.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

spiker bile dedi son 15 dakkada 4 gol yemişsiz onlarda 4 gol atmış. olacağı buydu. ama yedeği de yok ki kimi çıkarıp kimi alsın adam

Nereden
    İstanbul

Çok kötü bir maçtı hoca için. İkinci yarı son derece rahat geçerken değişiklillerden sonra rakibin maçı kontrol altına alması hocanın kötü sınav verdiğini gösterir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

K.Ahmet varken neden Serkan'ı bekte tercih edersin ki?

Bu oyun ile kolay değil hiçbir maç
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet ünal karaman öne geçtiği maçlarda puan kaybediyor skoru tutamıyor diyen tayfa nerede. Hiç kadro falan filan demeyin adamı daha kötü kadrolarla eleştirdiniz. Sörloth da demeyin ondan önce rodollega oynuyordu forvette. Bilmesek rodollegayı da dünya yıldızı diye de anacaklar.

Ulan dakika 70 i geçmiş çıkarsana bilali de alsana oyuna flavio yu en zından ortasahaya direnç katmış olursun. Ekubanı veya bir başkasını sol çizgiye çekersin. Afobeyi çıkarmış olsa dahi yapılabilirdi bu değişiklik. Bay 1-0 yapmadı bunu. Demek ki neymiş öyle her maç 1-0 a yatmıcakmişsın.

Bana kadro kötü carttı curttu demeyin sivasın komple takımın yarısı yoktu. Hocaları bile corona olmuştu. Adamlarda gradel haricinde düzgün top oynayan yoktu. Kadro olarak kat be kat üstündük onlardan. Bu puan kaybı hocaya yazar kimse kusura bakmasın. Artık hocayı canları pahasına savunan ekip ne der bilemiyorum ama gidişat hiç iyi değil.
    Isim ne hocam? Ersagun, Gökbörü veya Ilteris olabilir mi?

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın olmayan yarısını saysana.

Ha dikkat et başka başlıkta yazdığın Anorthosis bizi elediğinde CL’de son 16’ya kaldı gibi yanlış bilgilerle dolu olmasın.

Nereden
    Bursa

Trabzonspor başında gördüğüm en kötü hoca performansı rezalet ötesi bir maç çıkardı. Sivas'a resmen 1 puan hediye etti adamlar acıdı galiba yazık 3 günde bir maç çıkıyorlar zorlamayalım rakibi mantığıyla maça çıktı. Şaka mıydı bu izlediklerimiz acaba?

Cimşir ile başlayan lanet devam ediyor. Cins cins hocalar...

Nereden
    Bursa

Tebrik ederim doğruları gördüğün için hocam.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Pozisyonunu kaybetmiyor oyuncular ama rakip topu kanatlara çok kolay taşıyor. Merkez baskısı ve kaymalarda hep geç kalıyorlar. Çok kaygısız görünüyorlar.
    Rakipler orta yaptıkları sürece de zorluk yaşıyoruz.

Bizi ayni şekilde hücuma çıkarmıyor rakipler kanatlarda alan vermiyorlar.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Su pozisyonda en son eleştirilecek adam kendisi, elinde öyle bir kadro var ki Klopp gelse ne farkeder

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

1. Doğukan Uçan