Sayfa 165 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 215 265 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7377 adet sonuctan sayfa basi 4,101 ile 4,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yakışır hocama

verdi verdi verdiiiii

( ゚д゚)

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Ozan Yılmaz tarafından (19.05.2022 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

+ 02:05 - 02:30 ozkan sumer, ahmet suat ozyazici, necati ozcaglayan, turgay semercioglu, ali kemal denizci, gungor sahinkaya bunlar benim hem dostum hem beraber calistigim meslektaslarim abilerim
    + 02:30 - 02:50 ve senol hoca hem hocaligimi yapti hem de iletisim halindeyiz. Ben de onlar gibi trabzonspor tarihinde yer almak istiyorum.
    + 03:40 - 05:15 saha ici parseliyasyonumuz saglikli olmalı
    + 08:00 - 11:25 altyapıdan 5 oyuncuyu a takıma aldım
    + 12:40 - 15:15 de takim savunmasindan konusuyor.
    + 17:50 - 20:40 ozkan hoca kulupteyken ve ondan once teklif vardi bu 3. teklifti
    + 20:40 - 21:10 fizik durumu ve onceki calismalarindan unal, cimsir ve eddie tesekkur
    + 24:00 - 25:20 altyapi ve genc oyunculara karsi bakisi
    + 29:00 - 30:10 altyapi ile ust yapi arasindaki baglantiyla ilgili fikirleri var
    + 32:10 - 34:05 kendinden onceki sezon takim savunmasi kotu
    + 34:10 - 35:50 takimdaki genc oyunculari tek tek sayip ilgileniyoruz
    + 36:30 - 37:50 trabzon kaynaginda (altyapi) onemli oyuncular var biliyoruz
    + 37:50 - 39:35 turk futbolu ve trabzonspor icin yeni oyuncular uretmeye devam edecegiz
    + 46:20 - 48:00 burasi buyuk kulup yeri geldi mi dominant oyun oynayacak

Genc oyuncular sozlerinin aksine hareket ediyor. Videonun yorumlarını yeniden eskiye sıralayınca en baştaki yorumda var bu süre sıralaması
    Evet bizim icin istatistikten baska bicbir anlami olmayan bir macta yine 1 tane genc oynatilmadi. Sanirim hoca istatistik kasmaya calisiyor. Su kadar mac yenilmedim su madar puan topladim falan filan. En iyisi takimdaki butun gencleri takasla falan yollayalim, altyapiyi dagitip kapatalim. Bu adam seneye de 1 tane genc oyuncu oynatmaz. Hayir abi transfer haberlerine bakiyorum hep yasli yasli moruk moruk adamlar. Sanirim kerem akturkoglu abdullah avci konusunda baya baya hakliymis.

Bir de burada bazi insanlar da baya baya neredeyse hocaya tapma noktasina geldi. Baxi galatasaraylilar nasil fatih terimi sanki tarikat lideriymis gibi kendisine sonsuz itaat edip hocalarina her yoneltilen elestiride vay efendim bizim hocamiz hata yapmaz, o her zaman en iyisini bilir, onun hicbir zman yanlisi olmaz cart curt hicbir sekilde terime toz kondurmuyorlarsa iste burada da bazi taraftarlar o yoldan gidiyor. Evet hocamiz bizi sampiyon yapti daha ne yapsin, onun hatasi olmaz. Her yaptigi icraati bir savunma arayisi icerisinde oluyorlar. Neyse abi daha fazla yazmiyim ben.
    Konu jpositve tarafından (22.05.2022 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç içerisinde de dile getirdiğim üzere şampiyonluğunu ilan eden takımların sezonu mağlubiyetle kapatması çok rastlanır bir durum. Üstelik karşımızdaki rakip de önemli bir hedef kovalıyordu. Lâkin 29 haftada 21 galibiyet alan takıma ne oldu da son 9 maçta sadece 2 galibiyet alabildi iyice düşünmemiz gerekiyor. İnşallah sezona hem transferlerle hem mental açıdan iyi bir şekilde hazırlanırız. Aksi takdirde bize yaşattığı onca güzelliğe yazık olacak...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Kuzey Amerika

oYUNCULAR ligi bitirmis kafada, soksana gencleri parcalasinlar? Yenmekmi istemiyoruz nedir bu anlamiyorum cidden as kadroyla cikmanin hic bir anlami yok. Butun takim genclerden olsaydi , hepsini kendini gostermek icin cok iyi oynucaklardi, motive olacaklardi bu maci yenerdik..

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Gençlerin oynamaması tamamen saçmalık ötesi, hiç bir açıklaması olamaz bunun.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Facebook'ta 45 yaş üstü kahvehane tayfası seneye Abdullah avciyla devam eden en büyük haindir falan diyor .
    Hami gelsin diyen var
    Azılı bir ihocuyum

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2018 yılı

ahmet ağaoğlu ve ünal karaman ile birşey başladı,yeni kadro planlaması,alt yapı oyuncuları,scouting, feda sezonları,maaş mühendisliği, kulüp içi düzenlemeler vs

2022 yılı aslında bu dönemin bir devamı ve tamamlayıcısı oldu,yani avcı ile yeni bir döneme başlamadık ama başlamış olan yapılanmayı tamamladık

4 yıl, az bir zaman değil

ne kadro tam olarak avcı nın kadrosu idi ne de oyun olarak avcı nın oyunu idi, karma bir sistem uygulandı hedefe varmak için,misal bol bol uzun top kullanımı,topla oynamada açık ara fark yaratmamak gibi

bence bu 4 yıllık yapılanmayı noktalayıp asıl avcı dönemini başlatmak gerekiyor,

haliyle vakayeme gibi oyuncularla yolları ayırmak gerekiyor, 4 yıllık bu dönemin önemli bir oyuncusu

yeni transferlerle birlikte asıl avcı projesinin bu sezon başlayacağını tahmin ediyorum,avcı nın pragmatik değil ideal (başakşehir dönemi) sistemine geri döneceği bir yeni sezon,2022-2023 sezonu

4 yıllık proje iyi-kötü ,arızaları ile birlikte ve pragmatik yöntemlerle güzel şekilde noktalandı,avcı bu zaman içinde yeni bir proje başlattı diyemeyiz,var olan projeyi tamamladı denilebilir

bu transfer dönemi çok önemli ,çünkü yeni bir projeye başlangıç sezonu,
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocam emeklerin için çok teşekkürler hem senin adına hem de kulüp adına unutulmayacak bir sezon oldu.

ikinci yarıdaki son haftalardaki düşüşü ben çok fazla sakat olmasına ve rehavete bağlıyorum.

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerbahce macindan sonra ciddi bir rezalet dusus var takimda. Her anlamda. Kimsede Avci'ya ''ne oluyor'' da dedigini hic sanmiyorum. ''20 puan fark'' mazeretide kesinlikle kabul edilemez. Onumuzdeki sezon cok cok ciddi sorunlarimiz olacak diye dusunuyorum. Hele ki sampiyonlugu tek basina (desek yanlik olmaz) getiren oyuncunun da olmadigini varsayarsak vah ki ne vah... Umarim yeni sezona kafa olarak iyi hazirlanmis bir takim olarak gireriz..

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık ya şu kafayla bu şampiyonluk büyük bir mucize.

Bu sene konya maçıyla neredeyse bitmişti zaten ondan sonrası tamamen rölanti geçti. Göztepe maçıyla %99.9 şampiyonduk.

Buna rağmen hocaya diş bileyenler var.

Hocanın eleştirilecek tek bir şeyi var bu da kupada elenmemiz daha doğrusu o şekilde elenmemiz. Onun dışında söylenecek tek bir şey bile yok.

Adam her defasında söylüyor kimseyi yanımıza yaklaştırmadık diye. İlk yarı 46 puan aldı bu takım sadece 11 puan kaybetti, ligin içinden geçtik.

Gençler konusunda da kesinlikle eleştirmiyorum batuhan’ı, emrehan’ı vs kimse işte devre arası alınanlar bunları oynatsa ne olacak hani belki emrehan koita yerine alınırdı o da belki yani. Oynatmış olmak için oynatmış olurdu. Kupa maçında gördük genç çocuğu ayakta duramıyordu denizli maçı mıydı neydi.

Bunlar bir kamp yesinler takımla birlikte ondan sonra bir karar verilir elbet hocadan iyi biliyorsunuz da niye oynatmadı diye hesap soruyorsunuz valla büyük özgüven.

Ahmetcan’ı oynatan da başkası değil ama seneye 2-3 maç daha böyle oynasın ahmetcan’a sövecek burda gençler niye oynamıyor diyenler.

Rezalet bir taraftarımız var ya inanamıyorum.

Bize şampiyonluk değil de şampiyon olamayıp arabesk yapıp acı çekmek, isyan etmek müstehaktır onu daha çok seviyoruz da neyse olan olmuş artık şampiyonluğu aldı verdi bize.

Şimdi hakemler için ağlayıp sızlıyor, elimizden şampiyonluğu aldılar diye sağa sola posta koyuyor olsaydık büyük tatmin yaşardık.

Sezon boyu hocamızın söylediği arabesk cümlelerle de müzikli klipler yapardık var ya tadından yenmezdi.
    Konu Onur Akyüz tarafından (23.05.2022 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca genç oyuncular konusunda en azından bir yarım saat kırk dakika sahaya atmasını beklerdim. Ancak ısrarla oynatmadı. İstese bizim psikolojimizi kırmak açısından en azından bunu yapabilirdi. Yapmamasını iki şekilde anlayabiliriz. Birinci ihtimal Hoca istatistiğe o kadar değer veriyor ki en ufak bir riske girmek istemiyor. İkinci ihtimal ise Hoca oyuncu oynatmak için oynatmak istemiyor en azından bir kamp dönemi gördükten sonra futbolculara şans vermek istiyor. Şimdi genel Abdullah Avcı profiline bakarsak; hepimizi sıfırdan şampiyonluğa inandırmış, artık bizi yapmazlar psikolojisinden adım adım bizi çıkarmış bir teknik adamın bencil bir puan saplantısına girdiğini zannetmiyorum. Yukarıdaki yazarın dediği gibi muhtemelen genç oyuncuları kamptan sonra tam olarak takıma dahil edecek, buradan bu anlaşılıyor. Bu konuda da Hoca'ya saygı duymak lazım.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hoca 7-37 yaş arası "genç" nüfusa şampiyonluk kutlattı. Hala daha genç menç diyene gülüyorum hahahaha ulan ya
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

beIN SPORTS Türkiye
    @beINSPORTS_TR
    Abdullah Avcı Şampiyonluk Özel, #beINSPORTS 1'de başladı!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Toraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca genç oyuncular konusunda en azından bir yarım saat kırk dakika sahaya atmasını beklerdim. Ancak ısrarla oynatmadı. İstese bizim psikolojimizi kırmak açısından en azından bunu yapabilirdi. Yapmamasını iki şekilde anlayabiliriz. Birinci ihtimal Hoca istatistiğe o kadar değer veriyor ki en ufak bir riske girmek istemiyor. İkinci ihtimal ise Hoca oyuncu oynatmak için oynatmak istemiyor en azından bir kamp dönemi gördükten sonra futbolculara şans vermek istiyor. Şimdi genel Abdullah Avcı profiline bakarsak; hepimizi sıfırdan şampiyonluğa inandırmış, artık bizi yapmazlar psikolojisinden adım adım bizi çıkarmış bir teknik adamın bencil bir puan saplantısına girdiğini zannetmiyorum. Yukarıdaki yazarın dediği gibi muhtemelen genç oyuncuları kamptan sonra tam olarak takıma dahil edecek, buradan bu anlaşılıyor. Bu konuda da Hoca'ya saygı duymak lazım.
    3. ihtimal: Hoca genç oyuncu oynatmaktan nefret ediyor

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ben genç oyuncu görmek istemiyorum arkadaşlar. Beni bu konuda ikna etti Abdullah hoca. Pozisyon bilgisi bilmezler, zamanlama hatası yaparlar, sistem falan dinlemezler, çat uzun top, bir anda top sürerek aralara dalıp telef olmalar falan... Bu meziyetler tecrübe ile elde ediliyor maalesef. Şampiyonlar ligini izleyenler 34 yaşında kariyer rekoru kıran futbolcuları görüyordur zaten. Aşırı hız ve top sürme gibi meziyetleri olursa hay hay ama aksi halde hoca haklı arkadaşlar.

Nereden
    Rize

BeinSports röportajının tamamını izleyebileceğimiz bir yer var mı?

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bein sport hocayla röportaj yapıyor

olayın üzerinden 1 gün geçiyor

ve röportajın tamamı hiçbir mecrada yok

çoh enteresan

s sport mesela,premier lig maçı oynanıyor,maç bitiyor,10 dakka sonra s sport youtube kanalında özetini vermişler hemen
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BeinSports röportajının tamamını izleyebileceğimiz bir yer var mı?
    Ben de buna bakmak için girmiştim. Bulamadım kendi sayfalarında da. Var mıdır bilen?
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam yıllar sonra bize şampiyonluğu yaşattırdığın için teşekkürler...
    Yaptırmazlar ligi iptal ederler her türlü ayak oyunu yaparlar bizim şampiyon olmamıza engel OLURLAR DİYORDUM AMA sen ve ekibin çok büyük iş başardı.

Seneye de üzerine koya koya devam inşallah...
    Demekki şampiyon olunabiliyormuş.. Gözümüz açıldı öyle 1 şampiyonluk yetmez.
    ***GeNÇ***

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Wayy beeee.
    Bizim Şampiyon Hoca İstatistik kasan Hoca olmuş.
    Neymiş Gençler neden oynamamış. Yahu 2016 nın son iki maçında gençlerle 13 gol yedik
    Kardeşim sezon şubatta bitti. Kupa daha 2 yıl önce aldık. Ya şampiyonluk
    38 sene oldu. Var mı başarabilen Hoca. Aralarından kimler kimler var bir bakın
    Ne kadrolar var.
    Sonuçta konya maçında şampiyon olduk. 13 Şubatta. Ezdik Konya yı.
    Hatamız yok mu var elbette. Ama Abdullah Hoca ya burun kıvırmak ciddi gerzeklik.
    En iyi defans oyuncumuz sakatlandı gitti. Bir ara iki defansımızda yoktu.
    En skorer oyuncumuz sakatlıktan formda dönemedi
    En tecrübeli oyuncumuz sezonun yarısı yoktu.
    1 sezon sol kanadımız olmadı
    Trabzonu yenmek şan şeref sayıldı 2. yarı. Herkes ona göre oynadı
    Bırakında 38 sene sonra şampiyon olan takımın azıcık rehavet hakkı olsun.

Oyuncu şampiyon yaptı evet ama Dorukhan ve Siopis gibi iki oyuncucyu ısrarla aldıranda Hoca. Hemde gayat uygun fiyata.
    Hoca ya dil uzatmak, hele hele burun kıvırıp başarısız diyen taraftarımsılar 38 sene daha bekler
    13 Vitor Hugo

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca a sporda canlı yayında.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca a sporda canlı yayında.
    Tamamini izledim.
    Abdullah hoca gercekten futbolu cok iyi bilen biri.
    Bi sekilde cok uzun sure klup bunyesinde tutmaliyiz.
    Bizi gercekten diger takimlardan apayri bir seviyeye getirebilir, mevcut yonetim ile.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)