Sayfa 116 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7377 adet sonuctan sayfa basi 2,876 ile 2,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam bir looser. Şampiyonluk mücadelesi veremeyeceğini 2 maçta belli etti. Bizi idare eder işimizi görür ama zirve mücadelesi veremez..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sanki kusursuz bir düzeni varmış gibi her maç ayni şekilde başlıyor. Sonra maç içinde bir sürü enteresan hamle görüyoruz.

Bu sirada da her maç rotasyon yapan, genç oyuncuları sahaya atan, doğru dürüst bir onbir yakalayamamış, bir sürü yeni transferi deneyen vitor'un arkasında kalıyoruz.

Bu kadar kasmaya gerek yoktu diye düşünüyor insan.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suç sende değil, seni hoca diye bu takımda getirende. Yoksa Rambo Okan'a da söylesen, aha hazır para der, gelir hocalık yapar.

Bugünlerin araştırması, soruşturması da olacak elbet. Sabır.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocalık bir durum olduğunu düşünmüyorum.Uğurcan-Hugo-Hüseyin hatta Edgar saçma sapan hatalarla takımı yakacak,biz hocaya kızacağız.Adam maça 11 kişi başlayıp 11 kişi bitireceğini düşünerek ona göre kurgu yapıyor.İlginç bir futbol bilgisine sahip oyuncularının birinin 8. dakikada,diğerinin 70.dakikada atılacağını bilemez tabiki.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu adamın herhangi bir takımla şampiyonluk yaşama ihtimali yok.
    Fener maçını ya kazanıp 4. olacağız ya da kaybedip şampiyon.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siopis'e neden kafayı taktın bilmiyorum ama artık bu inadından vazgeçmenin vakti geldi de geçiyor. Elinde Hamsik ve Bakasetas varken birinin bunların arkasını toplaması gerekiyor ki bu kişinin Berat olmadığını görmeyen kalmadı.

Ayrıca takım ikinci yarı iyi kötü rakip alanda oynarken ve sadece son paslarda/şutlarda/ortalarda sorun yaşarken birden 4-2-4'e dönmen beni şaşırttı. İşin kötü yanı takımı da şaşırttı ki 15 dk bocaladık resmen. Yapman gereken sağdaki müptezeli çıkarıp yerine Gervinho almaktı ama sen komple sistemi değiştin. Pek sonuç aldığımız da söylenemez.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    İstanbul

Geçen sezondan bu sezonu düşünen, transfer planlamasını eksiksiz yapmasa da geç yapmayan bir takım olarak oynadığımız futbol tam olarak hayal kırıklığı. Yani hâlâ orta sahada büyük gedikler verip geçiş hücumu yiyoruz. Hocam hani futbol santim santim oynanıyordu, hani son yıllardaki orta saha geçirgenliğinden bahsedip duruyordun....Bu mu çözüm?

Hücum desen rakibin istediği düzeyde yavaş ve rakibin düzenini bozmayacak paslardan oluşuyor. İki kamp geçirdin sonuç bu mu? Ben hiç yakıştıramıyorum. Kafamdaki Abdullah Avcıyla alakası yok.

Maçların çoğunda ana planın tutmuyor. Takım savunmasına çözüm bulamazsa yandık. Kapanırken bile kötü görüntü veriyoruz. Ortalattırıp şut attırıyoruz daha ne olacak? Yarışı önde de götürsek kapanır kapanır bir travma daha yaşarız. Ki bu oyunla o bile zor.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki kusursuz bir düzeni varmış gibi her maç ayni şekilde başlıyor. Sonra maç içinde bir sürü enteresan hamle görüyoruz.

Bu sirada da her maç rotasyon yapan, genç oyuncuları sahaya atan, doğru dürüst bir onbir yakalayamamış, bir sürü yeni transferi deneyen vitor'un arkasında kalıyoruz.

Bu kadar kasmaya gerek yoktu diye düşünüyor insan.
    aga etme hadi hocayi elestirdin de çakma hoca pereira'yi isin içine katmak da nedir ? ayip gerçekten...
    herif hakemlerle birlikte 12 kisiyle oynuyor sahada, vitor mitor nedir yaa
    sen uçup elle topu kornere at, penalti verilmesin, o zaman bir sey demeyecegim
    korkudan maçi bitiren hakemleri geçtim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga etme hadi hocayi elestirdin de çakma hoca pereira'yi isin içine katmak da nedir ? ayip gerçekten...
    herif hakemlerle birlikte 12 kisiyle oynuyor sahada, vitor mitor nedir yaa
    sen uçup elle topu kornere at, penalti verilmesin, o zaman bir sey demeyecegim
    korkudan maçi bitiren hakemleri geçtim
    Bizim hoca biraz rakibe göre oynasaydı, takımın direncini artirsaydi şimdi 7'de 7'yi kutluyorduk ama çöp vitor'un arkasında kaldık.

Nereden
    İstanbul

Adam deplasmanda 20 küsür maç yenilmeme serisi yakalatmış, içeride en son yenildiğin maçı hatırlamıyorsun, rakiplerin olan 4 kulübün bütçe olarak yarısı kadar parayla bu takımı kafaya oynatıyor daha ne yapsın yani. Geldiğinden beri kafaya oynuyor muyuz, oynuyoruz bitti. Ver adama 4-5 yıl süre illaki kalan eksiklerini de tamamlar bu kadar aşağılayacak eleştiriye hiç gerek yok. Hüseyin ve Serkanı oynattığı için ben de çok eleştiriyordum ama eline imkan geçtiği anda sahada işi olmayan adamların biletini kesti. Her şey zamanla bu sezon ilk 2 de olsak yeter.

Şu saçma yerli yabancı kuralı olmasa belki 7de 7 yapmış olurduk. Hocayı ve oyuncuları eleştirmeyi bırakıp yönetimi topa tutmak lazım 3 ay sonra seçim var sesleri çıkmıyor tffye karşı.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Siopis ezberini bozması lazım. Bu adam illa son 10 dk mı oynayacak her maç ? Kalıplaşmış şekilde Baka-Siopis değişikliği yapıyorsun hocam.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakemin direkt olarak doğramasıyla doğru orantılı puan kaybedince nasıl çıkmışlar ama sığınaklarından, saldırıyorlar adama. Helal beyler, siz düzenin özetisiniz işte.

Takımın çatır çatır top oynadığı maçlarda oyuncularının hakkını tek başına korumak zorunda kalan iyi bir teknik direktöre saldırmak için pusuda bekliyorsunuz çünkü siz bu memleketin özetisiniz. Bu memleket böyledir, kendi başarısında ve üstüne üstlük dış müdahaleye maruz kalmış adamı tek lokmada yutar. Yeter ki kendisi haklı çıksın.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Bu taraftara çimşir, tekke, rıza, samet gibi adamlar lazım.
    Eminim pek çoğu bunlardan biri tekrar gelirse başarılı olacağımıza inanıyordur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Maçların tamamında bazı savunma zaafiyetleri var.
    Lakin bu hocayı sırtlanlara yem edeceğimiz anlamına gelmez.

Bir aksilik olsa da hocaya sallasam diye pusuda bekleyen akbabalara yedirilmeyecek kadar kaliteli bir hocamız var.

Eksikler var, bunu çözecek olan da bu hoca.
    Leş yiyiciler değil.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam bir looser. Şampiyonluk mücadelesi veremeyeceğini 2 maçta belli etti. Bizi idare eder işimizi görür ama zirve mücadelesi veremez..
    Abdullah Bey'in gevşetici özelliğini nerede gördünüz?
    Naber?

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abdullah hocayı bende yeri geldiğinde eleştiriyorum ama gerçek olan bişey varki yerli hoca anlamında söylüyorum buna şenol güneş de dahil şuan türkiyede abdullah avcıdan daha iyi bir yerli hoca yok he siz dersenizki illa trabzonlu olsun ama taştan olsun boşta fatih tekke hüseyin cimşir giray bulak gibi çapsızlarda mevcut.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Lig daha uzun çok şeyler değişir hoca da sistemini oturtur. Geçen seneden önemli oyuncular da kaldı ama yeni katılanlar da oldu. Yabancı kuralı gelmese hoca belki de iyi bir altı numara da aldıracaktı iyi bir sol bek de sağ kanat da. Bazı transferlerdeki dahline elbette kızıyorum. Yunus İsmail ve koita sıkıntılı transferler. Kamil gibi zaman zaman sakatlansa da olduğunda görevini yapabilen bir jokerin gönderilmesini de manasız buldum hala da buluyorum. Derdimize çare değil elbette doğru ama bu kamil İsmail'i ona katlar. Derdimize çare olmayacak alelade bir adamı alacağımıza alt yapıdan birini koysak daha iyiydi. Bu konularda kendisine kızgınım çünkü alınmaları bir tarafa gönderilmeleri problem olacak. Dolayısıyla kulübün üzerinde olumsuz etki bırakacaklar. Öte yandan neyi hedeflediğini de bilmek isterim. Esasında sorulsa bunu kendisi de anlatır. Biz mevcut kadroyla başarılı olacaksak mesafeleri ciddi anlamda sıkıştırmamız gerekiyor. Eğer takım bunu uymuyorsa bundan ya vazgeçmeli ya da oyuncularını sisteme göre seçmeli. Ya da tamamen rasyonel davranıp makul olanı ortaya koymalı. Orta sahayı daha diri oyunculardan kurmalı mesela. Bizim için yani taraftar için hangi oyuncunun oynadığı ya da kesildiği mühim değildir. Hoca sensin performans veremiyorsa kes hak edene ver formayı. Buna bakasetas da dahil nwakaeme de. Hocanın bir otorite problemi olduğunu şahsen düşünmüyorum ama orta sahanın bu kadar boş kaldığı özellikle hamsikin her maç canı çıkarken ileriden herhangi bir desteğin gelmediği yerde bir ikna problemi yaşanabilir. Hoca geçen sene şartlar ne gösteriyorsa ona uygun şekilde sahaya çıkardı takımı ve başarılı oldu. Bu sene de yapması gereken bu esasında. Kendisi gibi olmasını bekliyorum ben açıkçası. Fakat eğer ben büyük takım hocasıyım o yüzden coşkulu oynamak istiyorum diyorsan da bu kadro onu yapamaz hocam. Asker yok bu 11de herkes general anasını satayım. Tercihi yap işte. Fener maçı mesela benim umrumda değil. Bir önceki maçı yenilip feneri yensen ne yenmesen ne. Her maç aynı değerde. Her maçın da hikayesi farklı. Senden daha rasyonel olmanı bekliyoruz hocam. İstediğin kadar iyi oyna kazanamazsan yığınların se kesilmez gerçi onlar hiçbir şeyle mutlu olmaz ya neyse. Sen kazanmaya kazanan oyunu kurmaya bak bizi o ilgilendirir sadece.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdullah hocayı bende yeri geldiğinde eleştiriyorum ama gerçek olan bişey varki yerli hoca anlamında söylüyorum buna şenol güneş de dahil şuan türkiyede abdullah avcıdan daha iyi bir yerli hoca yok he siz dersenizki illa trabzonlu olsun ama taştan olsun boşta fatih tekke hüseyin cimşir giray bulak gibi çapsızlarda mevcut.
    Gerçek olan bir şey varmış o da Şenol dahil en iyi yerli hocaymış. Yahu bunu Avcı'nın sülalesini toplasan iddia edemez bırak gerçeği. Bahse konu gerçeği hangi veri hangi dayanak desteklendiyor? Trabzon kariyerleri mi milli takım mı yoksa bjk kariyerleri mi? Ne Avcı'yı Şenol'dan iyi yapıyor? Başakşehir'deki kompakt oyunu mu yoksa dün şut açısı yakalamak için canını çıkaran Trabzonspor mu?

Ben sana diyeyim hitabeti, diksiyonu ve transfer konusundaki dahli dışında Şenol'dan hiçbir artı özelliği yok. Üzgünüm.

İsmail diye ağlaya duralım şenol bir tarafta ismail diğer tarafta şu an hangi köyde oynadığını merak ettiğim beck ile güle oynaya şampiyon oldu. Rakip de vitor'du. İşte saha. Yapsın aynısını.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Avcı,taktik ve futbol konusunda tüm yerli hocaları cebinden çıkartır

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek olan bir şey varmış o da Şenol dahil en iyi yerli hocaymış. Yahu bunu Avcı'nın sülalesini toplasan iddia edemez bırak gerçeği. Bahse konu gerçeği hangi veri hangi dayanak desteklendiyor? Trabzon kariyerleri mi milli takım mı yoksa bjk kariyerleri mi? Ne Avcı'yı Şenol'dan iyi yapıyor? Başakşehir'deki kompakt oyunu mu yoksa dün şut açısı yakalamak için canını çıkaran Trabzonspor mu?

Ben sana diyeyim hitabeti, diksiyonu ve transfer konusundaki dahli dışında Şenol'dan hiçbir artı özelliği yok. Üzgünüm.

İsmail diye ağlaya duralım şenol bir tarafta ismail diğer tarafta şu an hangi köyde oynadığını merak ettiğim beck ile güle oynaya şampiyon oldu. Rakip de vitor'du. İşte saha. Yapsın aynısını.
    müdür sen anlat bakalım bizde dinleyelim senin abdullah avcıdan daha iyidir dediğin yerli kimdir necidir ne başarısı vardır heee bana şenol güneş dersen sana ağır konuşurum.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akbabalar toplanmış.

Saçma sapan eleştirilerle.

Vitorun ne bok yediğini son maçta dahi görmediyseniz, boş yere laga luga yapmayın.

Eksiklikler var zamanla daha da iyi olacak inşallah.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim hoca biraz rakibe göre oynasaydı, takımın direncini artirsaydi şimdi 7'de 7'yi kutluyorduk ama çöp vitor'un arkasında kaldık.
    8 de 8 le başlayıp şampiyon olamayan fb ile bir takım sayıyordun sen..

güzel bir örnekti..

takım gelişmeden oyuncuların performansı artmadan ve iyi bir oyun bulmadan kazansak bile şampiyon olamayız(sen de aynısını söylüyorsun zaten)

benim tespitlerim..gerçi herkesle aynı
    1-takımın boyu çok açılıyor..
    2-rakibe baskı kuramıyoruz..
    3- temaslı oynamıyoruz..
    4- top rakipteyken rakibe baskı yapamıyoruz 2li 3lü..

defans yapamıyoruz yanii gol yemediğimiz maç var mı..
    defansa çok önem veriyorum imzama bile yazdım..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nereden
    Bursa

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 de 8 le başlayıp şampiyon olamayan fb ile bir takım sayıyordun sen..

güzel bir örnekti..

takım gelişmeden oyuncuların performansı artmadan ve iyi bir oyun bulmadan kazansak bile şampiyon olamayız(sen de aynısını söylüyorsun zaten)

benim tespitlerim..gerçi herkesle aynı
    1-takımın boyu çok açılıyor..
    2-rakibe baskı kuramıyoruz..
    3- temaslı oynamıyoruz..
    4- top rakipteyken rakibe baskı yapamıyoruz 2li 3lü..

defans yapamıyoruz yanii gol yemediğimiz maç var mı..
    defansa çok önem veriyorum imzama bile yazdım..
    Diğeri de gs'ydi ayni sene, bursa sampiyon oldu. Ben başından beri ilk onbir düşündüğü kadroda problemler görüyorum, kafama yatmıyor. Önemli olan skor tabi ama iyi oyunu skor için oynuyorsun zaten keyif için değil. 5, 6 hafta kayıpsız gidebilirsin detaylarda kazanarak ama sorunlar düzelmezse er geç puan kayıpları başlar.

Birbirine uyumlu bir kadro kurulur, rakip kaleye giderken can çekişmeyiz, rakibi karşılarken coşkulu oluruz yine 15 puanimiz olur, o zaman oyuncu performanslarını değerlendiririz sadece.

Ama sahaya çıkan takımın yapısal problemleri varsa ben rahatsız oluyorum, maç performansina odaklanamiyorum. Sanki yokuş yukari takımı ittiriyormuşuz gibi geliyor. Kanallar tıkanmış, takım akmıyor.

Bu noktada teknik taktik olarak bu kadar övülen bir hocanın oyuncu ismine bakmadan sorunu düzeltmeye çalıştığına dair bir emare görmek istiyorum.

Takımda bir sorun görmüyorsa, oyundan memnunsa o zaman diyecek birşeyim yok, benim için tamamen skora döner bu iş. Kazanırsa büyük hoca olur, kaybederse kötü. Gelecek görmediğim veya fikir olarak katılmadığım bir düzene anlık yorum yapabilirim ancak bir süreden sonra.

Hocayı yedirmeyiz falan benim bilmediğim, göremediğim bir hava mi var klüpte ? Kim yemek istiyor hocayı ?

Skorlar iyi olur yarışta kalırsak hoca işine devam eder. Yok yarış dışına çıkarsak her hocanın başına geldiği gibi tartışılır. Avci'ya özel bir durum yok.

Bana göre ne yönetim değişmeli ne de hoca. Çünkü biz taraftar her türlü tecrübeyi yaşamışken işe yeni başlayan hoca ve yönetimin daha önce defalarca gördüğümüz basit hatalarına sabır edemeyiz. Başarinin kıyısında gezen adamların hatalarını düzeltmesi daha olası.

Çok kötü günler yaşanacak ki yeniden başlamanın anlamı olsun. Ancak o zaman bugünlerin değerini anlarız.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

skor bulmaya çalışırken ikinci yarılarda fanteziye kaymasına anlam veremiyorum ve bu güvenimi sarsıyor.
    bu takımın en önemli ve özel 2 oyuncusu bakasetas ile hamsik. oyun sıkıştığında bu oyuncuların becerilerini görmemiz gerekirken 4-2-4 yüzünden sadece dönen top almaya çalışmalarını izlemek zorunda kalıyoruz ki onu da beceremiyorlar. ne gerek var hocam ya.
    ben düşündüm ve hocam için bir çıkış yolu buldum, riskse risk.
    uğurcan, peres, edgar, hugo, ismail, berat, hamsik, bakasetas, tony, djaniny, cornellius 11i maçlara fena başlamıyor bununla devam edelim. baktık 60a kadar skor gelmiyor, iç sahadayız, vurup almamız lazım buyrun:
    1864476_Trabzonspor.jpg
    edgar - ahmetcan
    peres dorukhan siopis gervinho
    bakasetas hamsik
    djaniny cornelius

altını çizdiklerim oyuna sonradan girecekler.
    hamsik ve bakasetasa son 20 dakika adam kovalatacağımıza arkalarını toplayalım, şovu izleyelim.

görsel epey düşük pikselde yüklenmiş
    Konu Murathan tarafından (28.09.2021 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)