Sayfa 1 Toplam 294 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7347 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Yeni hocamız olacağını sağır sultan biliyor. Hayırlı olsun.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Standart Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Gelen tüm haberler anlaşmanın sağlandığı yönünde. Neler olacak göreceğiz.

Ekibinin bugün akşam saatlerinde Trabzon’da olması beklenirken tecrübeli teknik adamın Salı günü Trabzon’da olacağı ifade edildi. Ekibiyle birlikte Trabzon'da bir takım temaslarda bulunan Avcı için basına açık toplantı planlanıyor.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Trabzon

Futbol direktörü gibi bir sıfatla gelirse daha çok memnun olurum.

Teknik kadroyu departman departman tasarlamada fikir verip yardımcı olabilir. En azından böyle bir bakış açısına sahip.

Hüseyin Çimşir, Abdullah Avcı'nın yardımcısı olsun isterdim. Olması gereken bir buydu bence. Ama ahmak yönetim Hüseyin'in de kaldıramayacağı bir yükü onun omzuna yükledi. Gereksiz bir misyon altında ezdiler adamı. Halbuki 2. Adamlık için çok iyi bir isimdi Hüseyin Çimşir.

Abdullah Avcı'nın bizim için en büyük sıkıntısı vasat gençlerimizi oynatmaktan imtina edecektir. Oynamayan oyuncumuz da o ışığı hiç gösteremeyebilir. Mesela Serkan bu denli öne çıkmazdı. Abdüş ve Yusuf yine ön plana çıkardı ama Serkan'ın olduğu sınıf biraz daha aşağıda.

Bireysel yeteneklerimiz kısıtlı. Sonuca ulaşmak konusunda bu nedenle geride kalıyoruz. Derli toplu, bir plan dahilinde, iyi bir strateji oyuncuların vasatlıklarını gizleyebilir. Saha içine bakışı bizim için olumlu bir durum. Daha pragmatist olması gerektiğini de BJK'de tecrübe etti. Bizi de iyi analiz etmiştir mutlaka.

Herkes kendini kanıtlamak isteyecektir bunu 1-2 galibiyetle daha yukarılara çekme şansı var.

Eğer bir uyum yakalanırsa bence kendi kariyerinde Türkiye içinde çalışacağı en uygun kulupte görev alacak. İki tarafın da birbirine fayda getireceği bir birliktelik olacak.

Burda en büyük görev yönetimde. Zaten 1 sene içinde kulübün içini boşalttı yönetim. Şimdi görevi Avcı zaaflarını, olabilecek sorunları vs detaylı çalışıp gidermek. Uygun çalışma ortamı ve motivasyonu sağlamak. Hem taraftara hem Avcı'ya karşı sorumluluklarını yerine getirmeliler.

Şu an durum çok kötü olabilir ama böyle zamanlar doğru sıçrama yapmak için en iyi zamanlardır. Bunu bir fırsat olarak görürse herkes karlı çıkarız. Yapılan aptallık ve yanlışların önüne geçemeyiz. Ancak şimdi doğruları yapma fırsatı var. Ne Avcı'ya bize yanlış yapma fırsatı verin ne de kendinizi aptal yerine düşürün.

Yönetimin enzim yerine katalizör olmayı başarması lazım.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel Futbol Takımımız Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Abdullah Avcı ile 2,5 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre, Sayın Avcı'ya;

2020/21 futbol sezou için 5.000.000.-TL garanti ücret,

2021/22 futbol sezou için 6.500.000.-TL garanti ücret,

2022/23 futbol sezou için 8.500.000.-TL garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.Saygılarımızla.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı olsun.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun.

Vallahi iyi paraya gelmiş. Ben çok daha fazla alır diye düşünüyordum.

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başarılı olmak ve bizi puan durumunda yukarılara çekmek zorunda. Başka da diyecek bir şey yok.

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun. İnşallah Trabzonspor'da çok başarılı olur. İşi elbette çok zor. Takımın kalitesi çok düşük, moraller bozuk, takım psikolojisi yerle yek yesan. Ama Ünal Karaman da Trabzonspor'u düşük kaliteli bir kadro ile zirveye oynatmıştı Abdullah Avcı'dan da bu gayreti ve bu başarıyı bekliyoruz. Birkaç hafta yani sistemini oturtana kadar takım başarısız sonuçlar alacaktır ama sabretmek ve kendisine destek vermek gerek.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Kendisine güvenim tam ilk etapta bizi düzlüğe çıkarıp yeniden yarışmacı yapar sonrasında zirveye taşıyacağına da inanıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Sayın hocamızla sezon başında anlaşılması gerektiğini düşünenlerdenim. Beşiktaş dönemindeki başarısızlığı benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Başakşehir'in şampiyonluğunun baş mimarıdır kendisi. Milli takım hocalığına kadar yükselmiş, gerek oyun tarzını gerek futbol ile ilgili yorumlarını beğenerek takip ettiğim birisi. Bence takımımızda çok başarılı olacaktır. En azından çok uzun zaman sonra gerçek bir teknik direktör ile çalışacak olmamızdan dolayı çok mutluyum.

Başarılar sayın hocam.

Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun.

Ben gelmesine karşıydım ama bu saatten sonra hocamız ve destek olmak gerekiyor.

Zor bir yükün altına girdi.

Eğer Antalyaspor'un daha fazla teklifini kabul etmediği doğruysa, ne gibi durumlarla karşılaşacağını çok iyi bildiği bir camiaya gelmeyi kabul etmesi büyük takım istediğini ve hedefi olduğunu gösteriyor.

Umarım 8.şampiyonluğu bize yaşatır.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

2 sene önce avcı'nın trabzonspor'a gelebileceğinin hayalini bile kuramazdım -hoş 2 sene evvel hoca derdimiz de yoktu ya-, sene başında gelmesini istiyordum ama bu şekil gelmesinden dolayı canım da sıkkın. neyse. hayırlı olsun.

Nereden
    Avrupa Diğer

Hayırlı olsun. Umarım başarılı olur.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 sene sonra başımıza mesleği teknik direktörlük olan biri geldi şükür
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Hocanın kısa vadede skor odaklı bir futbol oynatması gerek.
    Fikstürde buna müsait.
    Daha ilk maçtan ben sistem yaratacağım derse macerası kısa sürer.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Senin de bizimde son çıkış kapımız Hocam. umarım başarılı olursun.

hayırlı olsun.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

hami_gokdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Daha adam gelmeden adamın kuyusunu kazmaya çalışan adam Trabzonspor'a ihanet eder.

Destek olun, köstek değil.

Hadi bismillah lig bizim için yeni başlıyor.
    Geçsede yolumuz bozkırlardan,

Denizlere çıkar sokaklar..

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun inşallah mutlu ve başarılı bir 2.5 yıl olur hem kulübümüz hemde senin için.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://twitter.com/Trabzonspor/stat...24966774005766

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun katılımı ile bugün gerçekleştirilen imza töreninde yeni Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile sözleşme imzaladık.

İmza töreninde konuşan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “Uzun yıllardır Türk futboluna hizmet veren; bilgisi, karakteri, duruşu ve tecrübesiyle tartışmasız ülkemizin en iyi teknik adamlarından Sayın Abdullah Avcı’nın Trabzonsporumuzun mücadelesine ortak olmasından dolayı çok muyluyum. Hedefleri ve hayalleri olan genç bir kadromuz var. Yetenekli, zeki, hırslı ve başarıyı arzulayan bir ekibiz. Sayın Abdullah Avcı’nın hedef ve amaçlarının da hem futbolcu yapımızla hem de kulübümüzün projeksiyonuyla örtüştüğüne inanıyorum. Bu uyumun bizi başarıya taşıyacağına eminim. Umarım camiamız sabır ve samimiyetle Trabzonsporumuzun başarısı etrafında kenetlenir. Biz zaten göreve geldiğimiz ilk günden itibaren; futbolcusuyla, teknik ekibiyle, yönetimiyle ve tabii ki taraftarıyla tüm camia olarak YanYana durmanın öneminden söz ediyoruz. YanYana durduğumuzda Trabzonspor ailesinin neler başardığını gördük. Şimdi mücadelemizde bir sonraki aşamaya geçmeye ve yine YanYana durarak, BizBize inanarak ve güvenerek ilerlemeye, tüm camia olarak hazırız. İnşallah daha nice başarıları hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Öncelikle Sayın Başkanımıza, güzel sözleri ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Trabzonspor her yönüyle yakından tanıdığımız ve bildiğimiz, ayrıca samimi duygular beslediğimiz bir kulüp. Türk futboluna kazandırdığı felsefe ve elde ettiği büyük başarıların yanı sıra yetiştirdiği oyuncular ve spor adamlarıyla da bizlere her zaman öncü oldu. Bu camianın bir parçası olmaktan, verdiği mücadelenin içinde bulunmaktan, hedeflerine ortak edilmekten dolayı çok mutluyum. Yeni bir başlangıç yapıyoruz. Önümüzde uzun bir maraton var. Pandemi nedeniyle yeni dinamiklerden oluşan bir sezon var. Yetenekli, karakterli, zeki, hırslı ve başarıyı arzulayan oyuncu grubumuz var. Ancak başarı hemen yarın gelmeyecek. Çünkü zaman gerekiyor. Bizler çok çalışacağız, Sayın başkanımızın da söylediği gibi YanYana duracağız. Biliyorum ki camiamız da desteğini bizden esirgemeyecektir. Hep birlikte bu sezonu Trabzonspor’a yakışır şekilde oynayacağız. Kenetleneceğiz ve birlikte başarıya ulaşacağız” diye konuştu.
    Konu Emre Çömez tarafından (10.11.2020 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Hayırlı olsun,işi zor ama tecrübesi ile bu işin altından kalkabilecek kalitede bir TD.Ağaoğlu yönetiminin ilk gerçek manada TD tercihi oldu ama kadro kalitesi çok düştükten sonra bu hamlenin gelmiş olması ne kadar fayda sağlayacak merak konusu.

Şimdi Abdullah Avcı tercihine geçerli geçersiz bir çok konuda karşı çıkan insanlara düşen bu adama işini yapabilmesi için gerekli olan alanı vermek ve sonra da futbol alanında eleştirilerde bulunmak.

Benim için Alanya maçında sahada olmayarak olaya 1-0 geride başladı ama inşallah başkan ve yönetim onu rahat bırakır ve istediği çalışma şartlarını sunar.

Trabzonspor'un başarısı için buna çok ihtiyacı var.

Tabi bir diğer eleştirim de sözleşme süresinedir ama bu etik bir itirazdır.
    Konu sasone tarafından (10.11.2020 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Erayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Sabır gösterilmezse, Bjk'den kovulduğu gibi burdan da kovulur. Sabır gösterileceğini de zannetmiyorum.

Erayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Vallahi iyi paraya gelmiş. Ben çok daha fazla alır diye düşünüyordum.
    Bjk'den alıyor zaten alacağı parayı.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sözleşmesinde olduğu gibi 2,5 yıl kalırsa o sözleşme uzatılır diye düşünüyorum. Boşta olup da bir ekibi olan, bir sistem yaratabilecek kapasitesi olan tek hocaydı. Yönetim önüne engel çıkarmazsa başarılı olacaktır. Eddie yerinde gelmiş olsaydı şimdi en azından sahada bir oyunumuz olurdu, yazık oldu.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Nereden
    İstanbul

2.65 puan ortalamasıyla şampiyon yapar bu sezon.

Nereden
    Rize

Bence sezon sonunu göremeyecek tazminatı alıp gider. İnşallah yanılirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)