Sayfa 164 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 264 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7377 adet sonuctan sayfa basi 4,076 ile 4,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gençleri oynatmayacaksan sağdan soldan niye topladın??? Takıma birer ikişer adapte etmeyeceksen bu takımı gençleştirmeyeceksen gelecekten beklentin nedir??? Emekliliği gelmiş waka(kalmayabilir), Hamsik, Visca, Koita ve Gervinho gibi oyuncularla ne yapmayı planlıyorsun??? Süper ligde sezon boyu birçok maçta sergilediğimiz berbat futbol ve tempoyla Avrupa kupalarında bizi delip deşik ederlerse taraftara ne diyeceksin??? Bundan sonraki süreçte maçlarda oyuna müdahale anlamında sen de taraftar gibi olan biteni sadece izleyecek misin??? Mağlubiyetlerden, beraberliklerden ve hatta kötü oynayıp kazandığımız maçlardan gerekli dersleri çıkartacak mısın??? Önümüzdeki sezon bu yaşlı oyuncular ve temposuz futbolla taraftarı kanser mi edeceksin??? Yoksa genç, dinamik ve rakibe baskı kuran bir ekiple bizlere güzel futbol izletecek misin?

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Her şeyden çok teşekkür ederim sana Hocam.
    Her b.çku eleştiren tipler neyi beğenir anlamıyorum. İnan şuraya yazan 8-10 tipin Takımın geliri ile., harcanılan para ile bu paraya ne yapılırla alakası yok.
    Kalmış 2 hafta en yakın rakibine 9 puan takmışşın
    Kupa da kötü oynadık doğru

Ama kupayı her takım alıyor. Önemli olan şampiyonluktu, Şükürler olsun senin canın sağ olsun
    Defansın en önemli adamını kaybettin
    Defansın en önemli diğer adamından uzun sure faydalanamadın
    En skorer baka oyuncun sakatlıktan sonra yok
    En yapıcı oyuncun hamsik sakatlıktan sonra kayıp.

Sen bakma 38 senede şampiyonluk görmemiş adam 9 puan farkla şampiyon olan takımın hocasına yeteneksiz demeye getiriyor.
    Yine toplanırız. Çok kadronu kaybetme. 2-3 iyi takviye .
    13 Vitor Hugo

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

2 aydaki kötü oyun ve skor ile Kayseri’ye elenmen gelecek sezon için kredinden yedi. Bunu unutma hoca.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ANIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydaki kötü oyun ve skor ile Kayseri’ye elenmen gelecek sezon için kredinden yedi. Bunu unutma hoca.
    hoca bu şampiyonluk ile en az 3 yıl kredi kazandı

3 yıl içinde birkez daha hedefe varacağını düşünürsek 10 yıllık avcı dönemi olacağını tahmin etmek zor değil
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoca bu şampiyonluk ile en az 3 yıl kredi kazandı

3 yıl içinde birkez daha hedefe varacağını düşünürsek 10 yıllık avcı dönemi olacağını tahmin etmek zor değil
    Üç yıl dayanabilecek Trabzonlu tanımıyorum.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi ki dalgalı denizi seçtin hocam <3
    ( ゚д゚)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mucizeler ansızın oldu
    Kalbimiz de çarpmaya başladı

Teşekkür ederiz
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Allah razi olsun
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ligin son maclarinda rezil top oynamamizin nedeni en basta edgar ie. O yokken ortasahadan biri gelip geriden oyun kurmak zorunda kaliyor. Bu da zincirleme bir sekilde takimi geri kaydiriyor ve ileride cogalmaya calisirken fazla efor sarf ediliyor.

Diger nedenler de bakasetas ve hamsik gibi kilit oyuncularin uzun sureli sakatliklari ve geri sonsuklerinde de eski formlarindan cok uzak goruntu sergilemeleri. Ne kadar alternatifli kadro kurarsak kuralim bir iki oyuncunum yoklugu kulubu oyun anlamimda krize sokuyor.

Seneye eger bizle kafa kafaya yarisacak rakip veya rakipler olursa sampiyon olma ihtimalimizi cok dusuk goruyorum. Olasi sampiyon takimin en iyi 2 oyuncusu nwakaeme ve ugurcan ayriligi sonrasi neler olacagi az cok belli. Yerleri illa ki dolar da yerine kimi getirirseniz getirin asla onlarin verdigi performansi veremez. En azindan ilk sene icin. Seneye bence biizm ligdeki durumumuzu bizim ne yapacagimizdan cok rakiperin ne duzeyde oacagi belirleyecek.
    Konu jpositve tarafından (15.05.2022 Saat 04:50 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocam mini konser bile verdi

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah bundan sonra güzel ve sampiyona yakisir bir futbol oynatir. Sampiyonluktan gelen bir kredisi var artik. Güzel futbol oynatmamak icin hicbir bahane kalmadi.

Aklim hep o ilk Molde macinda kaldi. O macta oynadimiz oyunu iyi savunma ile birlestirirsek iste o zaman seviye atlamis oluruz. Mevcut halimizle gelecek sene isimiz yas.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ne kadar yaşadığımız sevinçle kafamızı kuma gömsek de takım iki aydır sahada yürüyor. Gargarayla ligi bitirdik. Şu iddiasız maçta bile sahaya koşacak diri gençleri sürmüyor, bunun da altını çizmek gerekiyor.

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Bi dünya insan şampiyon takımı sahada görmek isterdi diye düşünüyorum. Ben gidemedim ama gitsem genç bi oyuncu yerine Hamsik izlemek isterdim bugün. Yedekte daha fazla genç olabilir miydi, evet. Hatta olmalıydı. Bu eleştirilere katılıyorum.

NBA'de garbage time diye bi mevzu var. Maç koptuktan sonra takımlar vites düşürüyor veya rotasyonu oynamayan oyunculara çeviriyor. Asıl kayda değer istatistikleri de yayınlayan organizasyonlar bu garbage time'ı dışarıda tutuyorlar analiz hazırlarken.

Acaba bu olay bize de uyarlanabilir mi? Son aylarda göründüğümüz kadar kötü olmayabilir miyiz? Eleştirileri yaparken öyle mi yapmalıyız? Bilemiyorum.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Hocam bize bu günleri gösterdin
    Allah senden razı olsun

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

eminim ki elindeki kaliteli kadrosuyla harika işler yapacaktır

hocam oyuncu alırken scout ekibini de yenile ekstra yabancı bir ekibin de olması dileğiyle

bunun dışında lütfen portekiz ligine de göz atın portekizli oyuncuları da görmek isteriz
    "Annuit cœptis"

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Tarihimizin en ağır mağlubiyetlerini bitmiş ligde genç oynatma sevdasına yaşamadık mı daha 4-5 sene önce?
    Hocayı bu duruma sokmadığı için ayrıca kutlarım.
    O taraftarın karşısına bu kadro ile çıkmak yakışırdı. Sahada bu sezon süre almaya başlayan müthiş potansiyel 19'luk yeni starımız da vardı zaten. Genç oyuncu böyle kazandırılır.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    İstanbul

Öncelikle kendisine çok teşekkür ederim. Heykelinin dikilmesi lazım. Ama gelecek sezon için hiç umutlu değilim. Transferler tahmin ettiğim gibi olursa nedenleriyle ilgili de uzun bi yazı yazarım. Önce bi kadro yapılanmasını görmek lazım.

H.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Puan tablosu ve maç sonuçları anlamında harika diyebileceğimiz bir sezonu bizlere yaşattığı için teşekkür etmek vazifemiz. Ancak takımın bu harika sezonun sonlarındaki görüntüsü ve Abdullah Avcı'nın futbol mantalitesi gelecek adına pek umut vermiyor.

Bu haftaki Altay maçı ile bu sezon ilk kez bir maçımızı izlememiş oldum. Kadroyu ve yedekleri görür görmez televizyonu kapattım. Tamamen genç oyuncularla sahaya çıkması gibi bir düşüncem yoktu ama en azından devre arasında alınan gençlerden ikisini kadroya alabilir, bir tanesini oynatabilirdi. O ise yine ezberlediği kadro ile maça başlayıp, genç oyuncuların hiç birini kadroya bile almadı. Bu tercihine en çokta devre arasında alınan gençler adına üzüldüm.

Uğurcan giderse elimizdeki kalecilerin ne durumda olduğu ile ilgili bir fikrimiz yok. Altay maçında Arda ile başlasa durumunu görme imkanı bulabilirdi; o yine kolaycılığından taviz vermedi.

Gelecek yıl taraftar olarak şampiyonlar liginde en azından gruplara kalmak ve orada da üçüncü olup Avrupa liginde devam etmek gibi makul bir hayalimiz var. Benim için bu serüvendeki en büyük soru işareti Abdullah Avcı. Kendisi ligin bug'ını bulmuş; tecrübeli oyuncularla temposuz ve vasat bir futbol ortaya koyarak en kötü ilk dörtte kalıyor ve bu şekilde başarılı olarak algılanıyor. Avrupa kupaları karnesi ise koca bir sıfır, çünkü bu mantalite orada iş yapmıyor. Yönettiği takımlarda lig sonlarına doğru yaşadığı ve hiç bir şekilde çare bulamadığı düşüşün sebebi de tecrübeli oyuncular üzerine kurulu sistem tercihi. Omurgası yaşlı oyuncular üzerine kurulu olan taımları sezonun sonunu getiremiyor.

Gelecek adına umutsuz olma sebebim yapacağı transferlerin yine bu zamana kadarki ezberleri doğrultusunda olacağını düşünmem. Başka bir oyun planının olduğunu düşünmüyorum.

Şampiyonlar ligi play-off turunda en güçlü rakibin gelmesi ve bir an önce elenmemiz için dua ediyordur. Bence taraftarlar olarak bizim de aynı duaya eşlik etmemiz gerekir; çünkü bugüne kadar tanıdığımız Abdullah Avcı'nın kuracağı takım şampiyonlar ligi gruplarında bu seneki Beşiktaş'ın performansını aratabilir. Bu yüzden tek maçlık bir üzüntüyü altı maçlık derin bir üzüntüye tercih ederim.

Umarım Abdullah Avcı beni yanıltır, sandığımın tersine gelişime ve değişime açık biridir, sandığım kadar kolaya kaçan biri değildir. Gelecek sezon bu düşüncelerimde yanıldığımı görmeyi çok isterim.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı H.Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan tablosu ve maç sonuçları anlamında harika diyebileceğimiz bir sezonu bizlere yaşattığı için teşekkür etmek vazifemiz. Ancak takımın bu harika sezonun sonlarındaki görüntüsü ve Abdullah Avcı'nın futbol mantalitesi gelecek adına pek umut vermiyor.

Bu haftaki Altay maçı ile bu sezon ilk kez bir maçımızı izlememiş oldum. Kadroyu ve yedekleri görür görmez televizyonu kapattım. Tamamen genç oyuncularla sahaya çıkması gibi bir düşüncem yoktu ama en azından devre arasında alınan gençlerden ikisini kadroya alabilir, bir tanesini oynatabilirdi. O ise yine ezberlediği kadro ile maça başlayıp, genç oyuncuların hiç birini kadroya bile almadı. Bu tercihine en çokta devre arasında alınan gençler adına üzüldüm.

Uğurcan giderse elimizdeki kalecilerin ne durumda olduğu ile ilgili bir fikrimiz yok. Altay maçında Arda ile başlasa durumunu görme imkanı bulabilirdi; o yine kolaycılığından taviz vermedi.

Gelecek yıl taraftar olarak şampiyonlar liginde en azından gruplara kalmak ve orada da üçüncü olup Avrupa liginde devam etmek gibi makul bir hayalimiz var. Benim için bu serüvendeki en büyük soru işareti Abdullah Avcı. Kendisi ligin bug'ını bulmuş; tecrübeli oyuncularla temposuz ve vasat bir futbol ortaya koyarak en kötü ilk dörtte kalıyor ve bu şekilde başarılı olarak algılanıyor. Avrupa kupaları karnesi ise koca bir sıfır, çünkü bu mantalite orada iş yapmıyor. Yönettiği takımlarda lig sonlarına doğru yaşadığı ve hiç bir şekilde çare bulamadığı düşüşün sebebi de tecrübeli oyuncular üzerine kurulu sistem tercihi. Omurgası yaşlı oyuncular üzerine kurulu olan taımları sezonun sonunu getiremiyor.

Gelecek adına umutsuz olma sebebim yapacağı transferlerin yine bu zamana kadarki ezberleri doğrultusunda olacağını düşünmem. Başka bir oyun planının olduğunu düşünmüyorum.

Şampiyonlar ligi play-off turunda en güçlü rakibin gelmesi ve bir an önce elenmemiz için dua ediyordur. Bence taraftarlar olarak bizim de aynı duaya eşlik etmemiz gerekir; çünkü bugüne kadar tanıdığımız Abdullah Avcı'nın kuracağı takım şampiyonlar ligi gruplarında bu seneki Beşiktaş'ın performansını aratabilir. Bu yüzden tek maçlık bir üzüntüyü altı maçlık derin bir üzüntüye tercih ederim.

Umarım Abdullah Avcı beni yanıltır, sandığımın tersine gelişime ve değişime açık biridir, sandığım kadar kolaya kaçan biri değildir. Gelecek sezon bu düşüncelerimde yanıldığımı görmeyi çok isterim.
    Abdullah Hoca neden kolaya kaçıp Şubat'ta 20 puan fark attı diye okudum.

Hala anlamayanlar var demek ki.

Gençleriyle lige renk katan Trabzonspor tarihte kaldı.

Yeni Trabzonspor rekorlar deniyor.

Oyunu beğenmiyor olabilirsin, gençleri görmek istiyor olabilirsin.

Ama koyu ile işaretlediğim cümle kötü niyet. Adam Başakşehir'de Sevilla'yı eliyordu, son dk direğe çarpan top içeri girse.
    UEFA'ya asılmıyordu çünkü ana hedefleri ligdi. Bu sene Molde ve Roma maçlarını da mı izlemedin?

Yahu adam rakiplerin yarısının altında bir bütçeyle ligi Şubat'ta bitirdi, TFF, Fb, Bjk, Gs kaosa sürüklendi, hala debeleniyorlar.

Güya teşekkür etmiş bir de. Hemen arkasından da zehir boşaltmış. Şu nankörlük seviyesi inanılmaz ya.

BİTTİ KARDEŞİM GENÇLERİYLE KEYİFLİ FUTBOLUYLA LİGE RENK KATAN TRABZONSPOR.

Arda Akbulut'u hocam ne zaman uygun görürse, hazır görürse o zaman oynatır. Sen izlemek istediğin zaman değil.
    Konu Kaan Çetin tarafından (17.05.2022 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Dünyanın en nankör taraftar kitlesi. Hiç ama hiçbir boku beğenmeyen, her şeyin en iyisini bildiğini sanan ama hiç bir bok bilmeyen taraftar tipi.

Futbolu beğenmiyorlarmış. Olimpiyattaki maçtan sonra muhabir coşkulu oyun görecek miyiz falan diyor. Mikrofonu ağzına monte edeceksin ki bir daha o mercimek beyninden böyle sorular soramayacak.

Yahu 38 yıllık hasret bitmiş, stada 70 bin kişi gelmiş, bizimki hala rakibi sahada neden ezemedik hocam, onun derdinde.

Çünkü ezik. Hayatın her alanında ezilmiş, kaybetmiş. Trabzonspor'un başarısı yetmiyor, kesmiyor, rakibi böyle ezelim, parça pinçik edelim istiyor.

Neyse ki genç taraftar profili her şeyin farkında, bunlara benzemiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençleri oynatmayacaksan sağdan soldan niye topladın??? Takıma birer ikişer adapte etmeyeceksen bu takımı gençleştirmeyeceksen gelecekten beklentin nedir??? Emekliliği gelmiş waka(kalmayabilir), Hamsik, Visca, Koita ve Gervinho gibi oyuncularla ne yapmayı planlıyorsun??? Süper ligde sezon boyu birçok maçta sergilediğimiz berbat futbol ve tempoyla Avrupa kupalarında bizi delip deşik ederlerse taraftara ne diyeceksin??? Bundan sonraki süreçte maçlarda oyuna müdahale anlamında sen de taraftar gibi olan biteni sadece izleyecek misin??? Mağlubiyetlerden, beraberliklerden ve hatta kötü oynayıp kazandığımız maçlardan gerekli dersleri çıkartacak mısın??? Önümüzdeki sezon bu yaşlı oyuncular ve temposuz futbolla taraftarı kanser mi edeceksin??? Yoksa genç, dinamik ve rakibe baskı kuran bir ekiple bizlere güzel futbol izletecek misin?
    "genç dinamik rakibe baskı kuran ekip" hahahahaa...

Lige renk katan Trabzonspor bağımlısı anlayış.
    Bu anlayış çevresindeki FB'lilerden, GS'lilerden 'Trabzon ne sempatik takım ya, gençler falan, ne güzel top oynuyo helal olsun' cümlesini duymak ister.
    Bu arada ligi 4ncü bitirmeye razıdır.

Sempatik loser takım bağımlıları.

Genç, dinamik, SEMPATİK Trabzonspor yok artık.

Tecrübeli, istediğini alan, kötü oynayıp kazanırken rakibi deli eden ve can sıkan ANTİPATİK Trabzonspor var.

Mimarı da Abdullah Hocam. Bir kaç sene daha tahammül edeceksiniz.

Sonra gidip Mustafa Reşit Akçay'la, Ünal'la falan takılırsınız istediğiniz gibi.
    Konu Kaan Çetin tarafından (17.05.2022 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayserispor maçını oynayıp elendikten sonra bende şu fikir oluştu

abdullah avcı yı biraz guardiola ya benzettim,benzer kaderi paylaşıyorlar gibi

malum guardiola takımları genelde uzun lig maratonlarında başarılı olup cl de yarı finalllerde eleniyor

yani guardiola nın sistemi sanki uzun lig maratonları için kurgulanmış yada ona uygun dizayn edilmiş,

misal liverpool un ligde puan yada puanlar kaybetme ihtimali varken city ligde puan kaybetmiyor

avcı nın başakşehiri ve üzerine bizdeki 2 sezonuna bakalım,toplam 7 sezon, bu 7 sezonda ligde ilk 4 ün dışına çıkmamış,başakşehir gibi taraftarsız ve camiasız takım ilk 4 te kalmak hedefe varmakla eşdeğer gibi,yani son 7 uzun lig maratonunda başarılı

aynı avcı bu periyotta misal türkiye kupasında sanırım finale çıkmadı yada çıkıp kaybetti,avrupada da bir başarı yok,kısa maraton ve eleme konusunda sanırım guardiola ile aynı kaderi paylaşıyor genel mantık olarak

kayserispor , 4-2 kazandı ve finale çıktı,herkes övüyor,kayseri ligde kaç puanda aga ? 43

özetle uzun maraton oyunu ve sistemi farklıdır , avcı nın sistemi son 7 uzun maraton sisteminde çökmedi yada arıza vermedi,bu önemli bi detay

ha güzel oyun ile sistemsizliği karıştırmamak lazım ayrıca,50 defa yazdık burda,düşük tempolu pas oyunu sisteminde güzel ve tempolu oyun beklenmez,bunu bekleyerek ve bunu göremeyince takım sistemsiz demek doğru değil,takımın sistemi uzun maratona göre ayarlı ve güzel oyun beklememek lazım,36 maçta 2 mağlubiyet almak sistemsizlikle yapılamaz,sistem var,güzel oyun yok denilebilir,ayrıca avcı nın sistemi bizde zirveye ulaşmış değil,daha 2 yıl önce geldiği için,başakşehirde 5 yılın sonunda zirveye çıkmıştı,hedefe varamasada,bizde 2 yıl oldu

ayrıca hocanın maç sonu açıklamalarını tebrik ediyorum,soğukkanlı,rakibi tebrik etti,analizini yaptı,eleştirilerini yaptı,kimseye hakaret yok,

son dakika golleri sonucu oluşan bu mağlubiyet ve elenmede çoğu teknik adam bi yerlere saldırırdı türkiyede,hoca ise futbolun içinde bu tür sonuçlar olabilir deyip önümüzdeki sezonu planlayacağız dedi,olay bu abi, hocayı tebrik ediyorum
    önce ey gidi Jairzinyo diyim..
    ama yorumun mükemmel..kimsenin göremediklerini görüyorsun..

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Allah senden razı olsun. Yıllar göremediğimiz şampiyonluğu yaşattın bizlere.

Kadromuzu iyi sanıp her hoca şampiyon yapardı diye düşünenler şerefli 2.lik 3 4 culukler isteyen, sempatik Trabzon özlemi ile yaşayanlardır. Kadrodaki vasat topçuları alt alta yazsan Trabzondan İstanbula yol olur. Şampiyonluğun bas mimari olan adama saygısızlık yapmayın. Seneye zaten 2 mac kaybedince istifa diye yaygara çıkaracaksınız. O günleri bekleyin bari.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tamamıyle katıldığım yorum..

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun düşük tempo oyunda değil, o düşük tempo oyunuyla 20 puan fark yapmıştık zaten. Top sendeyken iki top çevirebilsen bitecekti maç, tempoyu düşüremediğimiz için Kayseri topu her aldığında ceza sahasına geldi. Seneye doğru takviyelerle düzeltecektir.
    ee bu da doğru..

Ya 38 yıldır beklediğimiz kupaya bizi ulaştıran ADAMA bizde 10 tane olan bi teneke için yapılan yorumlara bak!!

oyun eleştirilerine itiraz etmem ama kadro kalitesi ve maliyeti olarak 3. veya 4.sırada olan bir takımı
    HOCAMIN Şampiyon yaptığını unutmayalım..
    BÜYÜKSÜN Hocam..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizi şampiyon yapmayacaklar söylemini nerelere getirdin hocam. Oynattığı futbol, taktik, tercih herşey eleştirilebilir. Ama bu bambaşka bir şey. Bir şehri yeniden inandırmak, yeniden ayağa kaldırmak, bir rüyanın gerçek olduğuna inandırmak gibi. Teşekkürler hocam.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Hamdi Aslan Aspor da..Şampiyonluk görüntülerini görünce acayip kıskandım..
    böyle sevinç olacağını bilseydik..Hami ..Lemi falan daha fazla asılırdık maçlara gibi birşey söyledi..
    ulan siz+Şenol güneş bir nesli mahvettiniz..angutlar..

işini titizlikle ve bilimsel ve düzgün yapan Abdullah Hocamdan Allah razı olsun..

Şenol güneşe sorarlar futbolcu istermisin..ıyk mıyk..kimi istersin ıyk mıyk..
    (para işlerine bulaşmıyım diye adam futbolcu ismi bile vermiyordu ne oldu..herkes tarafından paracı ilan edildi..)
    karnından konuştu konuştu..bir nesli mahvetti ...
    şikebahçeli p.çlerin sözleri ..tavırları daha unutulmadı..ey Abdullah AVCIya laf eden hayalperestler..

bu arada Kaan Çetin e tamamıyle katılıyorum..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor ile sezonu şampiyon tamamlayan teknik direktör Abdullah Avcı’ya Trabzon Üniversitesi tarafından doktora unvanı verildi.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)