Sayfa 86 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7377 adet sonuctan sayfa basi 2,126 ile 2,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 atıp yatma taktiği denenmedi mi bu maçta hocam?

beraberlik rekoru loading...
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (17.04.2021 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Almanya

Hocam, tüm takim kaleye girsin belki ozaman gol yemeyiz, taktiye bak

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eğer Waka sakat değilse çıkarması hataydı.
    Bunun dışında bukadar amatör topçunun olduğu bir takımda hocaya bu maç kızmadım.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 atıp yatma taktiği denenmedi mi bu maçta hocam?

beraberlik rekoru loading...
    Aynen öyle bi 1-0’a yattı ki 90. dakikada rakip sahada gol ararken kontra yiyip penaltı verdik. Keşke daha güzel yatabilseydi
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle bi 1-0’a yattı ki 90. dakikada rakip sahada gol ararken kontra yiyip penaltı verdik. Keşke daha güzel yatabilseydi
    cümleyi tekrar okumanı rica ediyorum
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

inşallah on sene takımda kalır

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 kişiyle hücum ancak bu kadar olur. Hatay bizim kalemize 6 kişi geliyor biz Hatay’ın kalesine 3 kişi gidiyoruz. Abdullah hocayla şampiyon olabiliriz ama futbol bu isterse 50 tane messi olsun.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal abiniz geri gelsin sayısız defa öne geçip ,defalarca kez puan kaybedilen maçları her maç gol yenilen maçları tekrar izleyelim bizim taraftara bu müstaak.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şairinde dediği gibi kovulması için bütün deliller elde
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocanın şu anda yapabilecegi hiç bir şey yok
    Çünkü elindeki 18 kişilik kadronun 15 i PTT de oynayacak kapasite de bile degil
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim ümidim azalıyor şahsen. Oyun anlamında hiçbir değişim yok takımda.

Kendi kadrosunu kurmasını bekliyoruz ama bunu ne kadar başaracak yönetim o da soru işareti.

İstediği her futbolcuyu alabilecek mi yönetim mesela?

Yokluklardan değer çıkarması gerekiyor. Burası böyle bir camia, başka bir yolu yok.

Hiçbir hocanın elinde eksiksiz kadro olmadı bugüne kadar.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Karakter olarak mükemmel bir insan, spor ahlakı iş ahlakı dediğinde çok güzel bir insan.

Ama oynattığı top top değil. Olacak gibi de durmuyor.

Ben 2 yediğinde 3'ü atan takım istiyorum.

1 atınca üstüne yatan değil.

Aslında biz 1-0'ın bile üstüne yatmıyoruz abi.

Bizim yaptığımız 0-0'ın üzerine yatmak.

Şans olursa 1, 2 atıyoruz. 3 yok.

Maça galip başlamışız kafasıyla oynuyoruz topu. Coşku yok, hiç yok. Maç 0-0 ama biz önde gibi keyfekeder oynuyoruz.

Böyle olmaz abi.

Karar verelim,

1- Futbol gibi futbol oynatan, bol gollü maçlar izleten bir teknik direktör mü istiyoruz

2- Maç sonu demeçleriyle, karakteriyle ağızları açık bırakan ama insanı kanser eden bir futbol oynatan teknik direktör mü

*
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maç maç değil de uzun bir süreci düşünürsek takımı taşıyabilecek bir hoca. Uzun yıllar için güvenebilirsin. Takım çok büyük düşüşler yaşamaz, sürekli gelişir, oyuncu transferleri daha sağlıklı olur, yeterince uzun kalırsa alt yapıya bile dokunur.

Oyun tarzı sebebiyle takımda yıpranmalar olmaz, sakatlık azalır, disiplinsizlik olmaz.

Skor olarak geriye düşündüğümüzde takım gerekli refleksi gösteriyor. Kazanan takımlar zaman zaman kötü oynuyor gibi gözükür normaldir. Oyunu kontrol etmenin, kaybedecek birşeyi olmayan rakiple oynamanın böyle bir tarafı var. Sürekli dolu dolu oynayarak şampiyonluk kazanan bir takım yok. Kazanmayı bilmek önemli. Tesadüfen şampiyon olamayız biz, bir sürü ortak çıkar, mecbur bir adamın planına güveneceğiz, göstere göstere şampiyon olacağız, diğer türlü kaybedince çok geriye gidiyoruz.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca gitmek isterse nolcak 2.5 sene sonunda

neyse şimdi hocanın bahanesi oldu eku sakat yusuf sarı zaten sag kanadım yok dicek orta sı fena degil anca toparlıyor ama kanat olmayınca ortanın ıslevı de azalıyor. peki ne var yorgun waka ilginc semedo, bir de sut tehtidi var azcık. baska hucum gucumuz yok gs a karsı... ekubanı oynatmak hata olur.

durum boyle olunca da macı ızlemekten bıle zevk almıyorum kı yarısmadan zevk alayım.. kafadan maglup gidiyoruz ruhsuz..

Nereden
    İstanbul

İlk defa bir teknik direktörün gitmesini çok istiyorum. Normalde sabırdan yanayım. Ama bunun gelmesini de hiç istemedim.

Takıntılı, kaprisli, kibirli, berbat futbol oynatan, çağdışı biri td bana göre. Gelecek yılımızı da hiç edecek, tazminat alıp gidecek. Son 8 maçta 7 puan topladı adam. Eline kadro yok diyenler de, Ankaragücü, Gençler hatta Erzurum vs. Kadrosuna ve futboluna baksın. Kovduğumuz Diabate'li Göztepe ye baksın. Anket yapsan kaleci, stoperler, Nwakame, Ekuban ligin en iyileri ama kadro sıfırmış.

Bu arada seri galibiyetler alırken de bu kısır, iğrenç topu oynatıyordu. Terim şansı gibi şansı vardı.

Hiç sevmediğim ve sevmeyeceğim teknik direktör.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

hocayı beğeniyorum lige bakıyorum şenol hoca harici abdullah hocadan iyi teknik direktör yok. en iyisi bizde. destek vermeliyiz elinde hocanın alternatfi yok.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En az 1 sene daha gormek lazim hoca duzgun bir insan teknik taktik bilgiside bu kadar zamandir hocalik yapiyor oyuncu yapisini kendi gelistirip degistirdigi takdirde basarili olacakdir .Yani evet bu sene covid bakiyorum liverpool dahil tum takimlari etkiledi adamlar da dyke sakatlandi takim da bir kac oyuncu ile birlikde dagildilar klop dan bahsediyoruz bazen olmayinca olmuyor .Insallah seneye bu covid den nispeten daha az etkilenerek taraftar destegi ile guzel oyun guzel sonuclar gelecekdir .

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bir ileri iki geri futbolu herkesi bunaltıyor ama bu sezonu böyle geçireceğiz. Aslında hocanın önünde hücum futbolunu geliştirecek şartlar da vardı ama takıma güveni pek yok gibi. Mutlak galibiyetle çıkılan maçlarda kaybetme ihtimalimiz bu vasat kadro ile az değil. Ben önümüzdeki sezonu bekliyorum. Kendisinin gelmesini en çok isteyenlerden biri olarak önümüzdeki sezonunun da pek bahane üretilecek sezon olmayacağını düşünüyorum. Umarım istediği transferleri yaptırır ve umarım mevcut bunalımlı futbolu her yönden rakibi bunaltıcı hale dönüştürür.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün yayında da söyledim. İlk geldiği dönemdeki galibiyet serileri, hızlı toparlanmalar ve oyundaki adım adım gelişmeler sonrası duraklama dönemine girilmesiyle eleştirilerin gelmesi normaldir. Eleştiriler gelecektir de.

Fakat bu sene için elimizde 1. ve 2. bölge oyununu ciddi şekilde çözmüş ve çözmek üzere olan bir Trabzonspor var. Trabzonspor olarak 2 seneyi aşkındır hücum anlamında etkinlik göstersek de ciddi şekilde defansif zafiyetler verdik ve hatta savunma duruşumuzu, 1. bölgedeki duruşumuzu geliştiremediğimiz için şampiyonluk bile kaybettik. 30 küsur maçı öne geçerek verdik ki bu maçların çoğunda da kötü bir futbol oynadık.

Elimizdeki koşulları bir analiz edelim. Trabzonspor 1. ve 2. bölge oyunlarını geliştirmiş durumda, üzerine fazlaca düşülen tekrarlarla oyuncu grubu nasıl bir savunma planlamasına gidilmesi gerektiğini anlamış durumda. Tabii bunu yaparken topa sahip olma anındaki savunma duruşuna değil daha ziyade topun rakipte olduğu bölümde 1. ve 2. bölgede alanın nasıl paylaşılacağını çalışmış bir görüntü veriyoruz. Mevcuttaki sorun topa sahip olduğumuzda rakip 3. bölgedeki etkinliğimiz ve yine topa sahip olduğumuzda geçişlerde bölüm bölüm rakibe açık veriyor olmamız. Peki bu sorunu daha önce çözmüş bir teknik direktörle mi çalışıyoruz? E buna da evet. Abdullah Avcı'nın yine Başakşehir'iyle sıradan bir Anadolu takımı seviyesinde yerli ağırlıklı kadrosuyla oynadığı karşılama ve savunma oyunundan sonra hemen bir iki sezon içerisinde Başakşehir'i elit oyuncu ağırlıklı bir kadroya kavuşturarak ve bu oyuncuların bazılarını kendisi elit seviyeye çıkararak ligin en etkin hücum takımlarından birisi olduğunu da biliyoruz.

Yani elimizdeki teknik direktörün mevcuttaki problemi teşhis edebileceği ve tedavi edebileceği çok açık bana kalırsa. Peki bunu neden hemen yapmıyor? Benim futbol görüşüme göre şu anki Trabzonspor kadrosu topa ön alanda hakimiyet kurabilecek bir takım değil çünkü pozisyon bilgisi paslaşma bağlantılarında oldukça zayıf bir takım var elimizde. Ön alanda yerleşik oyun oynarken pas oyununa toplu ve topsuz anlarda liderlik edebilecek oyunculara ihtiyaç duyarsınız.

Beşiktaş'ın bu sezon rakip yarı alana yerleşerek oynayabiliyor olmasında merkezde savunma geçişlerinde ve sahipsiz toplarda çok iyi bir alan ve adam paylaşma bilgisi olan Josef'in, topsuz oyunda ciddi manada mevkiisine nerdeyse Müller bilginliğinde hakim olan bir Atiba'nın, sağ kanatta sağ iç gibi sürekli orta sahanın bir parçası olarak oyuna dahil olabilen bir Ghezzal'ın, santraforda sırtı dönük oyunlarda kaliteli bir pas bağlantısı olabilen Aboubakar'ın ve özellikle ligin en dinamik sağ beki Rozier'nin oldukça büyük katkıları var. Beşiktaş kadrosu ligin en iyi kadrosu olmayabilir belki fakat ligin en doğru planlanmış kadrosu.

Trabzonsporluların Abdullah Avcı'yla görmek istediği baskın ve rakip alana yerleşilen oyunda henüz bu oyunu oluşturacak bir kadro yapısı yok. Evet bu kadro bu oyuncu grubuyla çok daha efektif olabilir fakat aynen önceki seneler gibi üç ihtimale de 90 dakika boyunca açık maçlar oynarız ve ciddi kopuşlar yaşarız. Beşiktaş maçında aynen Beşiktaş'ın istediği gibi bir oyun yapısına bürünüp, orta sahamızı boşaltmış ve ligin bana kalırsa en efektif geçiş oyunlarından birisini oynayıp Beşiktaş'ı paramparça etmiştik. Ama o maçta geçiş hücumlarından oldukça fazla pozisyon da vermiştik. Bu takımla o oyunun tercih edileceği maçların hüsrana dönüşeceğine yüksek yüzdeyle eminim. Çok daha fazla zevk alırız, orta alanlar silikleşir ve iki kalede de pozisyonlar olur ama günün sonunda sonuç almak zorlaşır.

Hocanın hanesine eksi yazan bir diğer durum ise elinde istediği oyunu gerçekleştirebilecek bir oyuncu olmasına rağmen ve üstelik bu oyuncu bonservisiyle birlikte bizde olmasına rağmen onu tercih etmiyor olması. Berat'ın yokluğunda Baker ve Parmak gibi oyunu fazlasıyla yavaşlatan, rakip baskısı kırmak nedir bilmeyen, rakip 3. bölgesinde etkin olma becerisinden yoksun iki ismi tercih edip, Flavio'yu yedek bırakması mevcutta daha iyi sonuç alabileceği koşulları da elemine ederek eleştiri oklarını üstüne çekmesine sebep oluyor ki bunda taraftarlar oldukça haklı. Berat'ın dönmesi, Ömür'ün dönmesi ve kadroya eklemlenmeleriyle birlikte rakip yarı alandaki etkinliğimizin de artacağını düşünüyorum.

Ezcümle, Abdullah Avcı'yla Trabzonsporun gelecek sene şampiyonluğa oynayacak tepe 2 takımdan birisi olacağını kesinlikle düşünüyorum. Daha önce bunu yaptı, tekrar gerçekleştirebilir. Yüksek perdeden hayal kırıklıkları yaşamanın pek bir anlamı yok. Ben bu sene geride kalan maçların tamamlanması adına gözlerimi kapatabilirim. Hocanın asıl değerlendirileceği süreç önümüzdeki yıl olacak.
    Konu Berke6198 tarafından (18.04.2021 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar eleştiriye eyvallah ama hocayı beğenmezken lütfen tuttuğunuz takımın çapına da bakın. Başakşehir'e şampiyonluk veren bir camiayız artık biz, her seneye şampiyonluk parolasıyla başlama işlerini, Trabzonspor'un tek amacı şampiyonluktur, yoksa başarısızdır geyiklerini bir tarafa bırakın. Artık bakış açımız şu olmalı, yavaş yavaş bir takım inşa edeceğiz, sonra beş senede belki bir defa şampiyonluğa oynarız. Bunun dışında, sanki her sene şampiyonluğa oynayıp canavar futbol oynuyormuş gibi kelime yapmanın bir anlamı yok. Bu Abdullah Avcı bu tipteki bir takıma gayet uygun ve yeterlidir.

Beyefendilik arayan gitsin Real Madrid'i tutsun, burası Trabzonspor, burada dikiş var dikiş!

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eleştiriye eyvallah ama hocayı beğenmezken lütfen tuttuğunuz takımın çapına da bakın. Başakşehir'e şampiyonluk veren bir camiayız artık biz, her seneye şampiyonluk parolasıyla başlama işlerini, Trabzonspor'un tek amacı şampiyonluktur, yoksa başarısızdır geyiklerini bir tarafa bırakın. Artık bakış açımız şu olmalı, yavaş yavaş bir takım inşa edeceğiz, sonra beş senede belki bir defa şampiyonluğa oynarız. Bunun dışında, sanki her sene şampiyonluğa oynayıp canavar futbol oynuyormuş gibi kelime yapmanın bir anlamı yok. Bu Abdullah Avcı bu tipteki bir takıma gayet uygun ve yeterlidir.

Beyefendilik arayan gitsin Real Madrid'i tutsun, burası Trabzonspor, burada dikiş var dikiş!
    Ulan bir de Avcı’ya loser demezler mi beni bi gülme tutuyor. En son 40 yıl önce resmi olarak şampiyon olmuş, 10 yılda bir şampiyonluğa oynayan onda da 5 yıllık takıma şampiyonluk veren kulübün taraftarı Avcı’ya loser diyor Avcı’dan önce çok winnerdık Avcı geldi loser olduk aynen
    Konu Arda' tarafından (18.04.2021 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

seçuk nickli üyeden alıntı..

Göreve geldikten sonra istanbul takımları ile kafa kafaya puan yarışına tutuşmuş bir hocayı böylesine eleştirmek büyük insafsızlıktır. Belki de olmayacak tamam ama bir tam seneyi haketmedi mi şimdi bu adam. Yani gelirken birçok kişi aman hocam bize kabus yaşatma da ne yaparsan yap modunda değil miydi herkes. Ne oldu beyler size bir özgüven gelmiş. Bu takımla ne güzel futbol ne de üst düzey bir yarış ortaya konulamaz. Hoca elindekilerle maksimumu hatta fazlasını vermiştir. Her türlü başarısızlığın sorumlusu yönetimdir. Seneye iyi bir kadro ile bakılır olmazsa olmaz. Şimdi yollamaya kalkmak nasıl bir saçmalıktır. Konuşulması bile komedi.

bende böyle düşünüyorum..
    kadro yeterli diyenede kadronun yetersiz olduğu nasıl anlatılır bilmiyorum..
    fiziksel yorgunluk diyoruz mental yorgunluk diyoruz..
    rakiplerin aynı bölgelerinde 6-7 oyuncusu var diyoruz senin 2,5 falan adamın var diyoruz..
    hiçbirşey kabul görmüyor..

o zaman açın tvleri yalandan TS kazanır kazanması lazım diyen yalancılara inanın..
    yıllardır TS yi çok sevdikleri belli..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir eksik var ama ne ?
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocam kadro çöp tamam ama fenerbahçe ve alanyaspor maçları çok net sana yazar. İki maçta da tam kadroyduk takım ne oynadı?

Bu 2 maç önümüzdeki sezonun fragmanı olmaz inşallah. öyle olursa beşiktaş macerası vol 2 olur.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir hocaya sabretmek için oynanan oyunun umut vermesi gerekiyor

ve takımdaki oyuncuların değerlerinin artması gerekiyor

ne oynanan oyunda bir gelişme var ne de oyuncular değer kazanıyor bireysel olarak,hatta tam tersi değer kaybediyorlar

hocaya yeni gelmiş muamelesi yapılıyor,avcı 9. hafta başladı işe,kaçıncı haftadayız? 34

devre arasıda 3 transfer yapıldı ,amiyane tabirle deve dişi transferler,bakesetas berat ve yunus mallı

sonuç?

ligin en kısır takımı haline geldik

hocanın türkmen ve serkan asan ısrarını saymıyorum bile,bunlar vahim tercihler ve takıntılar,buna rağmen takım oyun olarak bir ışık verse gene anlarım

şuraya bak

https://www.transfermarkt.de/trabzon...lan/verein/449

son 9 haftada 2 galibiyet

başakşehirlede aynı durumu yaşadı

https://www.transfermarkt.de/istanbu...saison_id=2018

ligin son 9 haftasında 2 galibiyet ve gs ye şampiyonluğu verme

bu haftalar gelecek sezon için bir uyarı adeta,çünkü bu ligin asıl savaşı genelde sezonun ikinci yarısında gerçekleşir,yani ilk yarıda alınan galibiyetler oldukça yanıltıcı olabilir,takımların düşme düşmeme gibi psikolojik zorlamaları olmaz

ayrıca sezonun ikinci yarısı demek teknik direktörün takımı psikolojik olarak hazırlaması demek ,yani maçlara oyuncuları konsantra etmek

avcı teknik taktiğin yanında bu olayda da sınıfta kalıyor,iyi bir motivatör değil,zaten 9 puan önde iken kimyası bozulmuştu başakşehirde ve şampiyonluğu verdi

özetle avcı ile sezona başlamak yeni sezonun kaybı demektir,açıkcası bu kanıya varmak yada bir fikir değiştirmek zaman aldı,çünkü yakından tanıyınca ve gözlemleyince defolarını daha fazla görebiliyorsun,bu yoruma ulaşmak zor olmadı,sağbekte serkan asan ve türkmen tercihi avcının vasatlığını gösterdi,

avcı overrated teknik direktördür .net

başakşehirde yıllarca bol maaşlı kariyerli oyuncularla hedefe varamayan avcı yı biz proje takımına getiriyoruz,,tutmaz aga,proje takımları için geliştirici teknik direktör gerekiyor,
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)