Sayfa 9 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7389 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun.
    Sezon başında ismi geçerken seçeneksizliği de göz önüne alarak olumluydum kendisine. BJK dönemi dışındaki çoğu endişeye hak veriyorum. O koşullarda kötü iş çıkarmamıştı.
    Umarım aidiyetini görürüz ve bayrak adamlığa kadar gider.
    +
    Trabzonspor td pozisyonunun liyakat kazanması adına da sevindim. Her boşlukta MRA veya Giray Bulak gibi isimlerin adının geçmesi bile sinir bozucu.
    Konu Hakan tarafından (13.11.2020 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İmzayı attıktan sonra dün ilk defa antrenmana çıkan Abdullah Avcı'ya futbolcuların son verileri verildiğinde adeta şoka uğradı. Eddie Newton zamanın günde 1 antrenman yapan ve maçlardan sonra 2 gün izinli olan futbolcuların kondisyon verileri %32 seviyesinde.

bu gerçekse ki sahada ki güçsüzlük bunu doğruluyordu newton hiç çalıştırmamış bu takımı

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öncelikle hayırlı olsun. Umarım başarılı bir Trabzonspor kariyeri olur. Beşiktaş performansı beni pek korkutmuyor çünkü orada yaşadıkları da başarısızlığa sebep olan şeylerden biri. Yönettim bir an da değişti ve yeni yönetimin kendisini istemediği açıktı. Sınırlı bir kadro vardı elinde ve bence en önemlisi hırs yoktu. Şu an hoca hırs dolu gözüküyor.

Hadi bakalım umarım bu macera güzel tamamlanır.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben kendisine karşı son derece olumlu yaklaşıyorum... bir yorum yapmak icin de en az 10 maç bekleyeceğim... hos aynı şeyi newton icin de dedik ama 10 maç kalamadı...

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.youtube.com/watch?v=5RoT...nel=TivibuSpor

Video kafasındaki oyunu anlatıyor bütünüyle.
    Önce takım savunması, sonra geçiş oyununu oturtuyor.
    Sonra Başakşehir'le 34 maçın 14'ünde önde basarak oynatıyor takımı.

En son varmak istediği yeri videoda 44.15 ve sonrasında anlatıyor.
    Oyunu rakip yarı alana yerleşip pas ve iade oyunu oynarken:
    'Bireysel yetenekleri olan, dar alanda problem çözen kenar oyuncularının sayısını artırıcam'

Tony ve Ömür akla geliyor hemen. Hatta Diabate bile kullanışlı hale gelebilir.

Tabi öncelik takım savunması.
    Takımın blok halinde bir KUŞ SÜRÜSÜ olarak hareket etmeyi öğrenmesi.
    Çalışarak olacak. Sonrası çorap söküğü gibi gelecek.
    Konu Kaan Çetin tarafından (13.11.2020 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmzayı attıktan sonra dün ilk defa antrenmana çıkan Abdullah Avcı'ya futbolcuların son verileri verildiğinde adeta şoka uğradı. Eddie Newton zamanın günde 1 antrenman yapan ve maçlardan sonra 2 gün izinli olan futbolcuların kondisyon verileri %32 seviyesinde.

bu gerçekse ki sahada ki güçsüzlük bunu doğruluyordu newton hiç çalıştırmamış bu takımı
    abi bizim kondisyonumuzda hiç sııkıntı olurmu takımın kondisyoneri gökhan kandemir koyu trabzonlu öz evlat yani o iyi çalıştırtırmıştır takımı bu adam artık kimim adamıysa hocalar değişiyor ama bu gökhan kandemir ne hikmetse hep orada kalıyordu abdullah avcı ile artık bu da değişti takım en azından 60 dan sonra dili dışarda dolaşmaz.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şampiyon olmaktan daha çok istediğim yıldız yetiştirmen. Bunu Başakşehirde görmedik umarım burda bu misyonu üstlenirsin.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bingolts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyon olmaktan daha çok istediğim yıldız yetiştirmen. Bunu Başakşehirde görmedik umarım burda bu misyonu üstlenirsin.
    Cengiz Ünder?
    Edin Visca?
    Hala gelişimi devam eden İrfan Can Kahveci'nin ilk 2 yılını üstlenmesi?
    Epureanu?
    Bir yıldız olmasa da şu an her takımın kadrosunda isteyeceği ve Başakşehir için yıldız sayılabilecek Mahmut Tekdemir?
    Mert Günok?
    Konu Berke6198 tarafından (13.11.2020 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendisine sicak bakmasam bile bu saat den sonra basarilar diliyorum. Avci devre arasina alacaklari kötü sonuclar ona bağlamamak lazim kadro yu adam etmezo icin devre arasinin sonunda bakmak lazim. Kendisine basarilar dilerim
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Visca cengiz adebayor'lu dönemini beğeniyordum. Daha dinamik bir takımdı. Kapanan takımlara karşı yaratıcı yetenekli ayni zamanda geniş alanda hızlı enerjik kanat oyuncuları bulmak zorundayız bize uygun futbol için.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu kadroyla bu yönetimle hocayla ilgili yorum yapmayın bence

bu kadro tamamen değiştikten sonra yapılan yorumlar daha sağlıklı olur

çünkü tekrar ediyorum hocanın sistem oyuncuları ve ona bütçe sağlanmadıkça gerçek abdullah avcıyı göremeyiz

etkisi olur şu kadroya rağmen ama yeterli olmaz o yüzden kendisine daha uygun şartlarda değerlendirmeliyiz ki zaten uygun şartlar oluştuğunda kendisi bizim klube temel kurabilecek+ başarıya götürecek yapıya ve zekaya sahip zaten.

yani değerlendirmeye de gerek yok zaten. uygun şartları verin arkanıza yaslanın o kadar net...

genel kadro yapımız değişmedikçe babayı alırız.

hocanın bu konuya acil müdahalesi şart

bunu bunu al diyeceksin hocam. yani çekinme ne gerekiyorsa stoper mi .. şu bu ....
    Konu erenslash tarafından (13.11.2020 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Abdullah Avcı: "Benim başarısızlığım, yapamadıklarım konuşuluyor, 'Abdullah Avcı ne yaptı ki?' deniyor ya, o 2 sezon iki maç zaten kusurlu ilan edildi. Hakemlerin hakemlikleri bitirildi. O sezon şampiyonluk bizim elimizden alındı. O yüzden şunu söylüyorum, benimde Trabzonspor'unda Türk futbolundan alacağı var. Bu alacağı tahsil etmeye geldim".
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Avcı: "Benim başarısızlığım, yapamadıklarım konuşuluyor, 'Abdullah Avcı ne yaptı ki?' deniyor ya, o 2 sezon iki maç zaten kusurlu ilan edildi. Hakemlerin hakemlikleri bitirildi. O sezon şampiyonluk bizim elimizden alındı. O yüzden şunu söylüyorum, benimde Trabzonspor'unda Türk futbolundan alacağı var. Bu alacağı tahsil etmeye geldim".
    Hoca'nın hırs yapması güzel ama bunu göstereceği yer saha. Daha takımın başında maça çıkmadan polemiklere girmemesi gerekiyor. Ha şu da bir gerçek ki 2019'daki GS maçında saha içinde nasıl dayak yediklerini herkes görmüştü lâkin 8 puan öndeyken son 7 maçta 1 galibiyet alınması da sadece hakeme indirgenecek bir mevzu değil...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    Trabzon

Abdullah hocam Hizipçi antrenörlerden sonra, Galatasaraylı başka bir hizipçi Ulaş Özdemir'in de işine çomak sokmuş herhalde.

Ünal Karaman olayından sonra ortalarda görünmüyordu. Haberler çıkmaya başlamış Abdullah hoca kendi medya ekibiyle çalışmak istiyor şeklinde

Mehmet Yiğit Alp'in adamları tasfiye mi ediliyor Görüşmeleri MYA yaptı. Albayrak grubu sonrasına hazırlık mı acaba Enteresan.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah hocam Hizipçi antrenörlerden sonra, Galatasaraylı başka bir hizipçi Ulaş Özdemir'in de işine çomak sokmuş herhalde.

Ünal Karaman olayından sonra ortalarda görünmüyordu. Haberler çıkmaya başlamış Abdullah hoca kendi medya ekibiyle çalışmak istiyor şeklinde

Mehmet Yiğit Alp'in adamları tasfiye mi ediliyor Görüşmeleri MYA yaptı. Albayrak grubu sonrasına hazırlık mı acaba Enteresan.
    ahahahahha şu olay doğruysa ilk iş kasket çekecem kafaya.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

https://www.youtube.com/watch?v=js7xAjlH2zE

https://www.youtube.com/watch?v=fW3Uj3c0Pro&app=desktop

Bu adam gitti de en olmucak insanla kendini karşılaştırdı. Yalnız şenol güneş de iyi cevap verdi avcıya Avcı kovulup yerine sergen getirildiğinde de tıpkı avcının dediği gibi sadece ortasahaya transfer yapılmıştı. O da 6 aylığına kiralanan boateng idi. Adamla bu sezon maliyetinden dolayı devam edilmemişti.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ersen Küçük
    @
    Ersenvedakucuk

Avcı gelir gelmez ilk icraatı takımdan önce medya departmanı ele almış. Eğer doğru ise Sayın Avcı sen ilk takımı dizayn et. Medya işi bizim işimiz ve laikiyle oradakiler yapıyor. S I K I N T I yok....@Trabzonspor

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Baskani bunu yaziyorsa, Avci cok iyi is yapiyor.
    Bunlar böyle havladimi bilin ki isler yolunda gidiyor.

Nereden
    Ankara

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=js7xAjlH2zE

https://www.youtube.com/watch?v=fW3Uj3c0Pro&app=desktop

Bu adam gitti de en olmucak insanla kendini karşılaştırdı. Yalnız şenol güneş de iyi cevap verdi avcıya Avcı kovulup yerine sergen getirildiğinde de tıpkı avcının dediği gibi sadece ortasahaya transfer yapılmıştı. O da 6 aylığına kiralanan boateng idi. Adamla bu sezon maliyetinden dolayı devam edilmemişti.
    sergen'in de şurada 2-3 haftası kaldı.
    En büyük Trabzon

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

hoca başarılı olur olmaz , yerelde kayanayan (kaynayacak olan) kazan hocaya huzurlu çalışma imkanı verir vermez hepsi ortada hatta hoca aleyhine ama bir tek şu açıdan seviniyorum ; takım uzun zamandır ilk kez doğru düzgün antrene ediliyor ve kulübedeki o çöp yapı dağıtıldı. Buradaki olumlu gelişmenin bile neticelerini görmeye başlarız sahada.
    hiç bir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler olur
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yerel medyadaki ve ulusalda olup beyinleri yerel kalmış olan yobazların Avcı hakkındaki düşüncelerini gördükçe mutlu oluyorum. Bu yobazlarla aynı düşüncede olmayı hiç istemem.

Ancak ortada şöyle bir gerçek de var. Bu yobazların etki alanı sandığımızdan daha yüksek ve yaptıkları algılar tabanda karşılık bulabiliyor. O yüzden de istemedikleri adamı göndermeleri uzun sürmüyor. Abdullah Avcı ne kadar direnebilecek bakalım? Ya da yönetim ne kadar arkasında durabilecek?
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosyal medyanın güçlenmesiyle birlikte yerel medyanın gücü diye bir şey kalmadı. O iş 90'larda öyleydi.

Yerel medya denilen oluşumun varlık gösterme ihtimali sadece yönetimin ortak kararıyla kelle alınması istendiğinde devreye sokulabiliyor. Tuncay Lakot'un Ünal Karaman'a Konyaspor maçı sonrası sorduğu soru ve peşine ortalıktan kaybolması gibi.

Yeni nesil ve sosyal medyanın gücünü kavramış taraftar kitlesi -ki artık değil kulüpler, devletlerin işleyişleri bile Twitter'la doğru orantılı- bu yemlemelere gelmiyor, birliği bu sebepten dolayı bozulmuyor. Günün birinde bir yerel medya mensubunun herhangi bir sorusu hocayı ve camiayı bölme aşamasına gelirse bilin ki yönetim yine kelle almak istiyor. O açıdan içim hem çok rahat hem de hiç rahat değil. Yönetim hocanın altını oyup gitmesini istemediği sürece hoca bu takımda şayet başarılı olursa kalacaktır ve kendisinden sonra işleyecek bir yapı bırakacaktır.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Trabzon

Erdi Tokul, Antalyaspor'a gitmiş. (Alemi Ersun) Kulüpte kaliteli olduğuna dair duyduğum nadir kişilerdendi. ( Yalan da olabilir ) Bazı isimler kulübün çalışanı ve hafızası olmalı.

Tabi yetersiz olabilir ya da çok iyidir ama Abdullah hoca çalışmak istememiştir. Her şeyi de silip atmamak lazım. Hayırlısı.

Akılda soru işareti kalmadan her şeyi dizayn etmek lazım. Böyle uygun görülmüşse oyna devam.
    Konu mmert tarafından (14.11.2020 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Merak ediyorum acaba bu avcı fenere gitseydi emre belözoğlu ile volkan demireli istemiyorum diyebilecek miydi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)