Sayfa 87 Toplam 294 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7347 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Nereden
    Rize

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan bir de Avcı’ya loser demezler mi beni bi gülme tutuyor. En son 40 yıl önce resmi olarak şampiyon olmuş, 10 yılda bir şampiyonluğa oynayan onda da 5 yıllık takıma şampiyonluk veren kulübün taraftarı Avcı’ya loser diyor Avcı’dan önce çok winnerdık Avcı geldi loser olduk aynen
    Trabzonspor taraftarının en büyük sorunu bu maalesef.

'Kaybeden olmak' değil de başka bir şey var. Bizi biz yapan şeylerle övünüyoruz. Nedir bunlar? İstanbul'u yıktık, devrim yaptık, küçük bir şehirden bir dev yarattık. Kabul. Fakat bizi biz yapan ve övündüğümüz şeylerin getirilerini, kaçınılmaz zorluklarını asla kabul etmiyoruz. Biz bir şehir takımıyız. Her ne kadar Türkiye çapında taraftarımız olsa da sayıları çok fazla değil. Bizim yaptığımız işin büyüklüğü de buradan geliyor zaten. Şampiyonluk da değil sadece. Bu küçük şehrin takımı birkaç rezil sezonu saymazsak ya yarışın içinde ya da bir tık aşağısında. 'Şampiyonluk' kısmı ayrı bir tartışma konusu ama biz BÜYÜK İŞLER YAPAN KÜÇÜK BİR KULÜBÜZ.

Medya bize asla hak ettiğimiz saygıyı göstermeyecek. Spor programlarında ayıp olmasın diye hakkımızda 3-5 göstermelik şey söylenecek, spor gazetelerinin künyesi ve kocaman reklamları hep bizim sayfamızda olacak. Örnekler çoğaltılabilir. Ve ben bunlardan gurur duyuyorum. Çünkü bizi biz yapan, 'öteki' yapan şeyler bunlar.

Looser demeyi doğru bulmuyorum ama biz böyle bir kulübüz. Tabii ki başarı istiyor herkes, başarınca da zoru başarmış olacağız yine. 10 yılda 8 şampiyonluk alan bir kulüp olursak zaten 'biz' olmaktan çıkarız. Napoli'nin şampiyonluk alamaması onlardan hiçbir şey eksiltmiyor. Taraftarları da aynı tutkuyla işlerini yapmaya devam ediyorlar.
    Konu jönts tarafından (19.04.2021 Saat 03:38 ) değiştirilmiştir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avcı loser bir teknik adam değil

avcı vasat bir teknik adam

sadece başakşehirin kendi özel ! sisteminde varolmuş ve beşiktaş milli takım ve bizde sudan çıkmış balığa dönmüştür

(başakşehirin özel sistemi nedir? taraftar yok,bol maaşlı transferler,medya baskısı yok,saha dışı masa başı rahat,gümüdağdan dolayı,uzun yıllar başarısız olsa bile çalışma imkanı,yemede yanında yat aga,)

sonuç?

avrupada sıfır başarı ,türkiyede kupa yok,türkiye kupasını bile alamadı,böyle imkanlarla ve yıllarca aynı takımda olmasına rağmen

onun için zaten overrated bir teknik adam,başakşehiri normal bir kulüp zannediyoruz,olmaması gereken bir belediye takımı,başakşehire evriliyor,sıfır taraftar ,milyonlarca avroluk maaşlı transferler buna rağmen,

misal şenol güneş böyle değil,bursasporda da oynattığı oyunla iz bıraktı,milli takımda da,bizden gittikten sonra sudan çıkmış balığa dönmedi şenol güneş
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı Başakşehir’in lige çıktığı 14/15 sezonunda defasta Yalçın Ayhan, Uğur Uçar, Alpaslan Erdem, orta sahada Sedat Ağçay, forvette Mehmet Battal ile 4. oldu. Senin uçan kaçan, her yıl şampiyonluğa oynayan, her sezon en az 1 kupa alan Trabzonspor’un o sezon 40 milyon € harcayıp Başakşehir’in arkasında bitirdi ligi
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir eksik var ama ne ?
    Oyuncu yok
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

oyuncuların vücutlarının patladığı ..sakatların 2-3 ay geri dönmediği zamanları çabuk unuttunuz..

bugün bu durum yoksa HOCA dandır..

şu takımın kalitesini Başkan ve yönetimin ve scoutların düşürdüğünü görmeyipte Hocaya saranların bi gidip algı ve öngörü testi yapması gerekir..
    yıllardır..
    beğenmezuk diye tutturup..
    iyi kötü ne varsa yıkan zihniyettir bu..
    kendi yetersizliklerinin farkında değiller (maalesef bunları söylemek zorundaydım)

ve kulübe her zaman dinamit koyanlar bunlar..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 9 lig maçında 11 puan alabildik (2 galibiyet, 2 mağlubiyet, 5 beraberlik)
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Berbat kabız bir futbol zihniyeti var.
    Pas yapan sabırla oynayan yaratıcı futbola kesinlikle karşı olan katı futbol anlayışını benimsemiş bir teknik adamdan iyi futbol beklenmez.

Şampiyonluk bekleyen uzaylı var mı hala aramızda bilmiyorum ama zevksiz tatsız bir futbolu eğlenerek seyredecek kimse yoktur sanırım.
    Maçların ilk yarılarında isabetli şutumuz yokken maçımızı seyretmek içimden gelmiyor. Oyun soğuk benide soğuttu futboldan...
    ***GeNÇ***

Nereden
    Rize

Acaba Atletico Madrid taraftarı Simeone hakkında ne düşünüyor? Gece gece aklıma düştü.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berbat kabız bir futbol zihniyeti var.
    Pas yapan sabırla oynayan yaratıcı futbola kesinlikle karşı olan katı futbol anlayışını benimsemiş bir teknik adamdan iyi futbol beklenmez.

Şampiyonluk bekleyen uzaylı var mı hala aramızda bilmiyorum ama zevksiz tatsız bir futbolu eğlenerek seyredecek kimse yoktur sanırım.
    Maçların ilk yarılarında isabetli şutumuz yokken maçımızı seyretmek içimden gelmiyor. Oyun soğuk benide soğuttu futboldan...
    ben dahil en az 5 kişi sayarım..
    Şampiyon olmayacaksa bu takımı tutmam ..hem de söverim böyle kulübe..
    yok hedefimiz eufaymış yok 2. 3. olalım falan filan..bu gibi hedefler benim için eziklik..

düzen bozuksa ..sende bu düzenden ayrılmıyorsan..
    (şike..teşvik hariç) oyunu kuralını göre oynayıp hedefe gitmeyen yönetici..başkan.. taraftar hepsi saftır ve hayalcidir bana göre

1. lik hedefi olmayan bir kulüp benim için ist. kulüplerinin uşağıdır..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dahil en az 5 kişi sayarım..
    Şampiyon olmayacaksa bu takımı tutmam ..hem de söverim böyle kulübe..
    yok hedefimiz eufaymış yok 2. 3. olalım falan filan..bu gibi hedefler benim için eziklik..

düzen bozuksa ..sende bu düzenden ayrılmıyorsan..
    (şike..teşvik hariç) oyunu kuralını göre oynayıp hedefe gitmeyen yönetici..başkan.. taraftar hepsi saftır ve hayalcidir bana göre

1. lik hedefi olmayan bir kulüp benim için ist. kulüplerinin uşağıdır..
    Merhaba uzaylı arkadaş ben dostum.

Şunu anlaman lazım ki bu takımı dünya yıldızları ile yada daha gerçekçi olarak Türkiye liginin çok üstünde bir kadro ile oluştursan bile bizi şampiyon yapmazlar. Şike hırsızlık ahlaksızlık yeterli olmazsa gerekirse ligi askıya alırlar veya bir sebepten "milli çıkarlar" gereği kapatırlar.

Bunca yaşım ve tecrübem bu çıkarımı yapmak için yeterli. Burası Türkiye, Türk gibi düşünün.
    ***GeNÇ***

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

oyuncuların vücutlarının patladığı ..sakatların 2-3 ay geri dönmediği zamanları çabuk unuttunuz..

bugün bu durum yoksa HOCA dandır..

şu takımın kalitesini Başkan ve yönetimin ve scoutların düşürdüğünü görmeyipte Hocaya saranların bi gidip algı ve öngörü testi yapması gerekir..
    yıllardır..
    beğenmezuk diye tutturup..
    iyi kötü ne varsa yıkan zihniyettir bu..
    kendi yetersizliklerinin farkında değiller (maalesef bunları söylemek zorundaydım)

ve kulübe her zaman dinamit koyanlar bunlar..
    Dikkat ettim de, Avci Trabzonspor'a imza attigindan beridir hic buyuk deprem de olmadi.

Insaat lobisi Avci'yi gondermeye calisiyor galiba
    Yahsi Bati 51:28

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Avcı'yı eleştiren adamların geçmiş mesajlarını incelerseniz azılı bir "malzemeci Newton" savunucusu olduklarını tespit edebilirsiniz..

Mesela içlerinden bir tanesini gözüme kestirdim...Tez 1 tez 2 diye bir iki safsatadan ibaret hiçbir geçerliliği olmayan argümanlarla eleştiri getirmiş Avcı'ya..

Bu şahıs geçmişte Newton'un takıma 4-3-3 oynatacağını yazan, Chelsea'den topçu getireceği hülyalarına dalan, aynı Newton'un Trabzonspor'un Avrupa'da reklam yüzü olacağını iddia eden birtakım zırvalıkları transfer dosyası başlığında sabah akşam paylaşan forumda yapılan Newton mu Avcı mı anketine Newton oyu veren futboldan gram anlamayan bir şahıs..

Dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş kepazeliği rezilliği yani yardımcının yardımcısını teknik direktör olarak takımın başına getirme cesaretini nereden alıyor sanıyorsunuz bu Ağaoğlu...İşte böyle 4-3-3 oynatacak iddiasında bulunan futbol cahili tiplerin oluşturduğu kuru gündemle başkanlar yöneticiler böyle skandal kararlara imza atıyorlar...

Şimdi de gelmiş pişkin pişkin özellikle Avcı'nın puan kaybettiği haftaları seçip bu başlıkta eveleyip geveliyor..Karnından konuşuyor dilinin altındaki baklayı çıkaramıyor..

Kafası çalışan akıllı her Trabzonsporlu Avcı'nın takımla yaz kampı geçirmesinin gerekliliğini ve istediği transferlerin yapılması gerekliliğini savunuyor o şansı hak ettiğini düşünüyor..

Newton faciasını bu kulübe yaşatmasaydınız şu an bu takım şampiyonluk potasında olacaktı bunu da biliniz...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Ankara

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı'yı eleştiren adamların geçmiş mesajlarını incelerseniz azılı bir "malzemeci Newton" savunucusu olduklarını tespit edebilirsiniz..

Mesela içlerinden bir tanesini gözüme kestirdim...Tez 1 tez 2 diye bir iki safsatadan ibaret hiçbir geçerliliği olmayan argümanlarla eleştiri getirmiş Avcı'ya..

Bu şahıs geçmişte Newton'un takıma 4-3-3 oynatacağını yazan, Chelsea'den topçu getireceği hülyalarına dalan, aynı Newton'un Trabzonspor'un Avrupa'da reklam yüzü olacağını iddia eden birtakım zırvalıkları transfer dosyası başlığında sabah akşam paylaşan forumda yapılan Newton mu Avcı mı anketine Newton oyu veren futboldan gram anlamayan bir şahıs..

Dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş kepazeliği rezilliği yani yardımcının yardımcısını teknik direktör olarak takımın başına getirme cesaretini nereden alıyor sanıyorsunuz bu Ağaoğlu...İşte böyle 4-3-3 oynatacak iddiasında bulunan futbol cahili tiplerin oluşturduğu kuru gündemle başkanlar yöneticiler böyle skandal kararlara imza atıyorlar...
    O tezlerin hicbir gecerliligi olmadigini karsi argumanlarla ispat edebiliyor musun? Edebiliyorsan buyur, soz sende.

Edemiyorsan da kendini cok zorlama. Kullandigin "safsatadan ibaret hicbir gecerliligi olmaya arguman", "hulyalara dalan", "birtakim zirvaliklar", "futboldan gram anlamayan sahis", "futbol cahili tipler" gibi yukaridan bakan, ici bos ifadeler nasil bir kognitif yapiya sahip oldugunu zaten gosteriyor.

Şimdi de gelmiş pişkin pişkin özellikle Avcı'nın puan kaybettiği haftaları seçip bu başlıkta eveleyip geveliyor..Karnından konuşuyor dilinin altındaki baklayı çıkaramıyor..
    Avci son 4 haftadir puan kaybediyor. Son 9 haftada da 7 kere puan kaybetmis. Rastgele bir yorum yapilsa 78% Avci'nin puan kaybettigi bir haftaya denk geliyor Illa yorum yapmak icin Avci'nin 3 puan aldigi bir haftayi mi beklememiz lazim?

Kafası çalışan akıllı her Trabzonsporlu Avcı'nın takımla yaz kampı geçirmesinin gerekliliğini ve istediği transferlerin yapılması gerekliliğini savunuyor o şansı hak ettiğini düşünüyor..

Newton faciasını bu kulübe yaşatmasaydınız şu an bu takım şampiyonluk potasında olacaktı bunu da biliniz...
    "Kafası çalışan akıllı her Trabzonsporlu" Avci ile Trabzonspor'un hicbir zaman sampiyon olamayacagini ongoruyordur. Yillardir en rahat sekilde teknik direktorluk yapip, hicbir kupa kazanamayan; ilk aldigi kupada kahpe bir sekilde kovdurdugu oyuncularin daha cok payi olan vasat bir teknik direktordur Avci. Tavani belli Avci'nin. Ben Trabzonspor'un tavani belli olan limitli teknik direktorler ile uzun sure calismasini istemiyorum. En fazla gecis donemi teknik direktoru olabilirler.

Nereden
    Rize

Son 20 yılın Trabzonspor teknik direktörleri:

Giray Bulak, Sadi Tekelioğlu, Hans Peter Briegel, Samet Aybaba, Ziya Doğan, Şenol Güneş, Vahid Halilodzic, Sebastio Lazaroni, Ersun Yanal, Hugo Broos, Tolunay Kafkas, Mustafa Reşit Akçay, Hami Mandıralı, Shota Arveladze, Rıza Çalımbay, Ünal Karaman, Hüseyin Çimşir, Eddie Newton ve Abdullah Avcı.

Şu listeden tam anlamıyla 'teknik direktör' (COACH) olan 3 isim yazın desem kimleri yazarsınız? Ben kendi adıma isimleri kalın yazdım.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah hoca gibi çakılı futbol oynayanların en sevdiği maçlardır büyük maçlar. Muhtemelen gömülü oynayıp 1-2 gibi kazanacağız bir maç olacak Galatasaray maçı.

Nereden
    İngiltere

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O tezlerin hicbir gecerliligi olmadigini karsi argumanlarla ispat edebiliyor musun? Edebiliyorsan buyur, soz sende.

Edemiyorsan da kendini cok zorlama. Kullandigin "safsatadan ibaret hicbir gecerliligi olmaya arguman", "hulyalara dalan", "birtakim zirvaliklar", "futboldan gram anlamayan sahis", "futbol cahili tipler" gibi yukaridan bakan, ici bos ifadeler nasil bir kognitif yapiya sahip oldugunu zaten gosteriyor.

Avci son 4 haftadir puan kaybediyor. Son 9 haftada da 7 kere puan kaybetmis. Rastgele bir yorum yapilsa 78% Avci'nin puan kaybettigi bir haftaya denk geliyor Illa yorum yapmak icin Avci'nin 3 puan aldigi bir haftayi mi beklememiz lazim?

"Kafası çalışan akıllı her Trabzonsporlu" Avci ile Trabzonspor'un hicbir zaman sampiyon olamayacagini ongoruyordur. Yillardir en rahat sekilde teknik direktorluk yapip, hicbir kupa kazanamayan; ilk aldigi kupada kahpe bir sekilde kovdurdugu oyuncularin daha cok payi olan vasat bir teknik direktordur Avci. Tavani belli Avci'nin. Ben Trabzonspor'un tavani belli olan limitli teknik direktorler ile uzun sure calismasini istemiyorum. En fazla gecis donemi teknik direktoru olabilirler.
    Bak şimdi Ekrem...

Yazdıklarımdan işine geleni alıntılamışsın işine gelmeyeni alıntılamamışsın bu şark kurnazlığını önce bi kenara bırak..

Kendi kafana göre yazdığın cümleleri, tahminleri "tez" olarak bizlere sunmanın komikliğini bi kenara bırakıyorum tez yazacak yetkinlikte olan bir insan önce yazdığı tezin altını bilimsel donelerle doldurur..

Avcı süper lig tarihinde kaç maçta teknik direktörlük yapmış kaç galibiyeti kaç mağlubiyeti var maç başına kaç puan ortalaması yakalamış elinin altında internet var önce araştır bul oku..Sonra teknik direktör olarak çıktığı maçlarda çalıştırdığı takımlara ortalama olarak yüzde kaç topa sahip olma yüzdesi kazandırmış kaç pas yüzdesi kazandırmış kaç pas isabeti kazandırmış kaç gol yemiş bir de bunlara bak..Bu soruların sevabını kısa bir internet arasştırmasıyla bulabilirsin benim yazmama gerek yok..Tez yazacaksan önce Avcı'nın şunları şunları yapamayacağını bunun nedeninin de bilimsel olarak tutulan şu şu şu istatistikler olduğunu belirtmen lazım..

Öyle Newton denen malzemeci İngiliz çakalını Avcı ile kıyaslayıp pişkin pişkin onun şu kadar galibiyeti vardı bunun bu kadar galibiyeti vardı kıyaslamasını bırak..Sen bi ara Newton için 4 3 3 oynatacak Çelsi'den topçu getirecek halisunasyonlarına kapılan adamdın..Senin çapın ve futbol bilgin futbolun teknik detaylarını yalamış yutmuş tırnağıyla kazıyarak belli bir noktaya gelmiş Avcı'yı teknik açıdan ezber bozacak nitelikte eleştirmeye yetmez..Önce kendini bileceksin..

Kasedi başa saralım..Avcı'nın Başakşehir'ın başında iken oynattığı futboldur onu Bjk'nın başına getiren..Hiç kimse tesadüfen bi yere gelmez..Bu adam arkasında hiçbir camia desteği olmadan Milli takımları çalıştırabiliyor ardından Başakşehir ile 3 sezon peş peşe lig ikincisi olabiliyor ve ülkenin iki büyük kulübünün teknik direktörlük koltuğu için terccih ediliyorsa önce oturup bi düşüneceksin..Efendim en fazla ikinci olurmuşuz şampiyon olamazmışız..Nerden biliyorsun ? Müneccim misin sen?

Senin malzemeci Newton'un kurduğu transfer ettirdiği oyuncuları çekip çekiştirip bir düzene sokup ppragmatik olarak yeteneği kısıtlı kadrodan en üst verimi almak ne zamandan beri başarısızlık oldu..Hele dur bakalım kendi kadrosunu kendi transferleri yaptırsın acelen ne? Pasaportunda Unıted Kingdom ya da Britanya yazmıyor diye mi bu burun kıvırmaların..

Anlat Ekrem dinliyorum seni..

John Lennon

Nereden
    Ankara

Bak şimdi Ekrem...

Yazdıklarımdan işine geleni alıntılamışsın işine gelmeyeni alıntılamamışsın bu şark kurnazlığını önce bi kenara bırak..

Kendi kafana göre yazdığın cümleleri, tahminleri "tez" olarak bizlere sunmanın komikliğini bi kenara bırakıyorum tez yazacak yetkinlikte olan bir insan önce yazdığı tezin altını bilimsel donelerle doldurur..

Avcı süper lig tarihinde kaç maçta teknik direktörlük yapmış kaç galibiyeti kaç mağlubiyeti var maç başına kaç puan ortalaması yakalamış elinin altında internet var önce araştır bul oku..Sonra teknik direktör olarak çıktığı maçlarda çalıştırdığı takımlara ortalama olarak yüzde kaç topa sahip olma yüzdesi kazandırmış kaç pas yüzdesi kazandırmış kaç pas isabeti kazandırmış kaç gol yemiş bir de bunlara bak..Bu soruların sevabını kısa bir internet arasştırmasıyla bulabilirsin benim yazmama gerek yok..Tez yazacaksan önce Avcı'nın şunları şunları yapamayacağını bunun nedeninin de bilimsel olarak tutulan şu şu şu istatistikler olduğunu belirtmen lazım..

Öyle Newton denen malzemeci İngiliz çakalını Avcı ile kıyaslayıp pişkin pişkin onun şu kadar galibiyeti vardı bunun bu kadar galibiyeti vardı kıyaslamasını bırak..Sen bi ara Newton için 4 3 3 oynatacak Çelsi'den topçu getirecek halisunasyonlarına kapılan adamdın..Senin çapın ve futbol bilgin futbolun teknik detaylarını yalamış yutmuş tırnağıyla kazıyarak belli bir noktaya gelmiş Avcı'yı teknik açıdan ezber bozacak nitelikte eleştirmeye yetmez..Önce kendini bileceksin..

Kasedi başa saralım..Avcı'nın Başakşehir'ın başında iken oynattığı futboldur onu Bjk'nın başına getiren..Hiç kimse tesadüfen bi yere gelmez..Bu adam arkasında hiçbir camia desteği olmadan Milli takımları çalıştırabiliyor ardından Başakşehir ile 3 sezon peş peşe lig ikincisi olabiliyor ve ülkenin iki büyük kulübünün teknik direktörlük koltuğu için terccih ediliyorsa önce oturup bi düşüneceksin..Efendim en fazla ikinci olurmuşuz şampiyon olamazmışız..Nerden biliyorsun ? Müneccim misin sen?

Senin malzemeci Newton'un kurduğu transfer ettirdiği oyuncuları çekip çekiştirip bir düzene sokup ppragmatik olarak yeteneği kısıtlı kadrodan en üst verimi almak ne zamandan beri başarısızlık oldu..Hele dur bakalım kendi kadrosunu kendi transferleri yaptırsın acelen ne? Pasaportunda Unıted Kingdom ya da Britanya yazmıyor diye mi bu burun kıvırmaların..

Anlat Ekrem dinliyorum seni..
    Bu asagilik uslupla kimse ciddiye almaz seni. Once uslubunu duzelt, ondan sonra gel adam gibi tartisalim.

Nereden
    İstanbul

newton un kötü teknik direktör olması avcının iyi teknik direktör olduğunu göstermez

avcı yı gözünüzde niye bu kadar büyüttünüz onu anlamadım,avrupada bir başarısı mı var aga,süper ligde başarısı var mı?türkiye kupasında başarılı mı?

bu avcı hayranlığı nedir hocam,avcı dediğin teknik direktör sağbekte serkan asanı türkmeni oynatan bir hoca,bundan ne bekliyorsun aga,ligin en kısır takımını yarattı,2 yıldır hücum futbolu oynayan ve türkiyede taraflı tarafsız insanlar tarafından övgü ile konuşulan bir takımımız vardı,noldu?avcı geldi ve ligin en az gol atan takımı haline döndük,avcı gelmeden önce desteklersin geldikten sonrada desteklersin,bunu anlarım,ama gelinen noktada desteklemek saçmalık,

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok önemli bir konuya değinmişsiniz. Kabus gibi zamanlardı. Gerçi doktorumuz da değişti o süreçten sonra, yanlış hatırlamıyorsam şayet...

Nereden
    Rize

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    newton un kötü teknik direktör olması avcının iyi teknik direktör olduğunu göstermez

avcı yı gözünüzde niye bu kadar büyüttünüz onu anlamadım,avrupada bir başarısı mı var aga,süper ligde başarısı var mı?türkiye kupasında başarılı mı?

bu avcı hayranlığı nedir hocam,avcı dediğin teknik direktör sağbekte serkan asanı türkmeni oynatan bir hoca,bundan ne bekliyorsun aga,ligin en kısır takımını yarattı,2 yıldır hücum futbolu oynayan ve türkiyede taraflı tarafsız insanlar tarafından övgü ile konuşulan bir takımımız vardı,noldu?avcı geldi ve ligin en az gol atan takımı haline döndük,avcı gelmeden önce desteklersin geldikten sonrada desteklersin,bunu anlarım,ama gelinen noktada desteklemek saçmalık,
    Beğendiğin bir Türk teknik direktör söyler misin? Şenol Güneş hariç.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğendiğin bir Türk teknik direktör söyler misin? Şenol Güneş hariç.
    ömer erdoğan

Nereden
    Rize

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ömer erdoğan
    Birkaç yıl daha izlemek lazım onu. Hatay aşırı derecede karambol futbol oynuyor. Büyük takımda zorlanır, tıpkı Erol Bulut gibi.

Ama Avcı'yı neden beğenmediği anladım. Ha dersen ki Ömer Erdoğan Avcı'dan iyi hoca, orada fikirlerimiz ayrışır. Ömer Erdoğan (şimdilik, kendini geliştirir bilemem), Erol Bulut hatta Sergen Yalçın bence sezonda 3-5 maç iyi futbol izleten fakat bunu sezonun geneline yayamayan hocalar. Ünal Karaman da dahil buna.

Avcı ise sezon içinde belki 10 puanlık bir maç oynamaz ama 7 puanın da altına hiçbir maçta düşmez. Sezonu da 7,5-8 ortalamayla bitirir.

Mesela Avcı, Boupendza gibi kafasına göre takılan bir oyuncu ile oynamak istemez. Ömer Erdoğan (böyle mi yapıyor bilmiyorum ama) Boupendza'ya çık takıl kafana göre diyebilir. Umarım anlatmak istediğimi doğru şekilde ifade edebildim.

Avcı'nın futbol tarzını beğenmeyebilirsin, o başka bir konu. Ben de Simeone'yi beğenmiyorum mesela ama bu onu kötü hoca yapmıyor.

Nereden
    İngiltere

Bu asagilik uslupla kimse ciddiye almaz seni. Once uslubunu duzelt, ondan sonra gel adam gibi tartisalim.
    Seninle tartışma gibi bir niyetim yok çünkü tartışılacak çapta biri değilsin bu bir..

İkincisi Hüseyin Türkmen üzerinden forumda milletin anasına bacısına imalı yolla küfreden Ekrem'den üslup öğrenecek değiliz..

Üçüncüsü "kasket düştü kel göründü" gibi bir mesaj yazıp Avcı'yla ve Avcı'nın camiada oluşturduğu sinerjiyle dalga geçmek kadar aşağılık başka bir şey yoktur...

Hadi şimdi doğru Newton başlığına..

John Lennon

Nereden
    Ankara

Seninle tartışma gibi bir niyetim yok çünkü tartışılacak çapta biri değilsin bu bir..

İkincisi Hüseyin Türkmen üzerinden forumda milletin anasına bacısına imalı yolla küfreden Ekrem'den üslup öğrenecek değiliz..

Üçüncüsü "kasket düştü kel göründü" gibi bir mesaj yazıp Avcı'yla ve Avcı'nın camiada oluşturduğu sinerjiyle dalga geçmek kadar aşağılık başka bir şey yoktur...

Hadi şimdi doğru Newton başlığına..
    Sen hangi forum yoneticisinin ikinci hesabisin?

Daha once yazdiklarim cok canini yakmis olmali ki uzun sure takip edip not almissin. Keske ben de senin adini bilseydim de, "Biz bilmemkimden uslup ogrenecek degiliz" tarzi ikinci cogul sahis kullanilarak yazilmis, birsey dedigini zanneden ama hicbir derinligi olmayan cumleler kurabilseydim.

---

Huseyin Turkmen ya da "yayla cocuklari" sacmaligi uzerinden bu takimin borclarini odeyip duze cikmasinin tek umudu olan oyuncu grubuna en kotu anlarinda ana baci sovenlere ima ile dokundurmak az bile. Dupeduz sovmedigime hayiflaniyorum.

---

Avci kim ki ben onunla dalga gecemeyecek misim? Sikeci oyuncusu Ibrahim Akin'i koruyan, "sikeye inanmiyorum" diyen Gumusdag'in emir eri Avci'yi opup basima mi koyacagim? Sizin gibi midesiz degilim ben.

Elinde nice imkanlar, arkasinda MHK varken; kulubunun butcesi Turkiye'nin en buyuk buyuksehir belediyesi tarafindan karsilaniyorken, hicbir taraftar baskisi yokken takimini en fazla 2. yapabilen bir teknik direktor vasat bir teknik direktordur. Milli takimi calistirdiginda da vasatti, Besiktas'i calistirdiginda da vasatti. Hayatinin geri kalanina da vasat bir teknik direktor olarak devam edip vasat bir teknik direktor olarak olecek.

Nereden
    Rize

Sen hangi forum yoneticisinin ikinci hesabisin?

Daha once yazdiklarim cok canini yakmis olmali ki uzun sure takip edip not almissin. Keske ben de senin adini bilseydim de, "Biz bilmemkimden uslup ogrenecek degiliz" tarzi ikinci cogul sahis kullanilarak yazilmis, birsey dedigini zanneden ama hicbir derinligi olmayan cumleler kurabilseydim.

---

Huseyin Turkmen ya da "yayla cocuklari" sacmaligi uzerinden bu takimin borclarini odeyip duze cikmasinin tek umudu olan oyuncu grubuna en kotu anlarinda ana baci sovenlere ima ile dokundurmak az bile. Dupeduz sovmedigime hayiflaniyorum.

---

Avci kim ki ben onunla dalga gecemeyecek misim? Sikeci oyuncusu Ibrahim Akin'i koruyan, "sikeye inanmiyorum" diyen Gumusdag'in emir eri Avci'yi opup basima mi koyacagim? Sizin gibi midesiz degilim ben.

Elinde nice imkanlar, arkasinda MHK varken; kulubunun butcesi Turkiye'nin en buyuk buyuksehir belediyesi tarafindan karsilaniyorken, hicbir taraftar baskisi yokken takimini en fazla 2. yapabilen bir teknik direktor vasat bir teknik direktordur. Milli takimi calistirdiginda da vasatti, Besiktas'i calistirdiginda da vasatti. Hayatinin geri kalanina da vasat bir teknik direktor olarak devam edip vasat bir teknik direktor olarak olecek.
    Hocam belli ki gerildin ama kızmayacaksan bir şey söyleyeyim.

E biz de vasatız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)