Sayfa 85 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 185 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7377 adet sonuctan sayfa basi 2,101 ile 2,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Son 8 Maçta Avcı'Nın aldığı puan newton'un ilk 8 hafta performansı ile aynı.

avcı da bu sezon kusur bulmam bu kadro şuan normal şartlarda 10.sırada falan olması lazım.

adamın elinde yedek oyuncu yok haftalardır aynı kadro ile sahaya çıkıyor.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (12.04.2021 Saat 10:11 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Rize

Hocam, Şenol Güneş'i 3 defa k*çına teneke bağlayarak gönderen camia sana neler yapmaz?

Sabret.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eddie Newton'un kulupten gonderilmesine sebep olan senaryonun benzerini Avci ile son 8-9 haftada yasiyoruz. Hele hele ki Avci'nin kadrosu, Newton'un kadrosuna gore cok daha guclu ve sansli olmasina ragmen.

Ilk 4 hafta Vitor Hugo yoktu. Hatirlayin Turkmen'i, Campi'yi. Hugo geldigi an (5. hafta) ilk macina cikti; 3 hafta Edgar ile beraber oynadi; sonra Avci devraldi.

Ikinci hafta takim 11 cikaramiyordu. Baker ve Afobe ucaktan inip ertesi gun maca ciktilar. Adam eksikligi yuzunden 3'lu savunma ile cikilmak zorunda kaldi. Dokuzuncu hafta Avci ilk macina ciktigi zaman gorece oturmus, birbiri ile 5-6 haftadir beraber oynayan takimi devraldi.

Flavio, ilk 4 haftada iki kez haksiz kirmizi kart gorup, zaten sayisal olarak eksik olan kadroyu daha da eksiltti. Basaksehir macinda oyuncu yoklugundan dolayi ortasahada KAC, Safa Kinali, Lewis Baker ile oynatilmak zorunda kalindi. Fakat Avci geldikten sonra benzer bir senaryo yasanmadi; uzerine, ortasahaya Berat, Malli, Bakasetas takviyeleri yapildi.

Ilk 7 haftada sakatlik ve koronadan dolayi takim Ekuban'siz oynadi. Sekizinci haftadan sonra sahalara donen Ekuban, 7 macta 5 golluk cok iyi bir performans gostererek "seri"ye katkida bulundu.

Ilk iki hafta Marlon'un sakatligindan oturu Abdurrahim Dursun oynatilmak zorunda kalindi. Djaniny, takima 5. hafta katildi.

Parmak, ilk 7 haftada sakatliklar ve koronadan dolayi sadece 2 macta 90 dakika oynayabildi. Avci geldikten sonra devre arasina kadar mac kacirmadi.

Newton'un ilk 7 haftada birbiri ile ilk defa oynayan, cogu kez de sakatliklar, cezalar ve koronavirusten dolayi beraber dahi oynayamayan oyuncu grubu (takim diyemeyecegim) ile Avci'nin beraber oynayamaya alismis, 3 tane devre arasi transferi ile desteklenmis takiminin son 7 haftada aldigi puanlar asagi yukari esit. Sahadaki oynanan oyun ise cok farkli degil.

Hani Avci cok iyi hocaydi, seriler yapabilen taktiksel bir dehaydi? Et buradaysa kedi nerede, hayir bu elimizdeki bir taktiksel dehaysa et nerede?

En buyuk korkum ise sene sonunda Ugurcan, Yazici, Ekuban, Djaniny vb transferlerinden gelecek yuksek transfer ucretlerinin Avci'nin vasat oyuncu sevdasi yuzunden harcanmasi.

Kasket dustu, kel gorundu.
    Yahsi Bati 51:28

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

ilk 7 maç 1 galibiyet 2 ber 4 mağ
    son 7 maç 2 balibiyet 4 ber 1 mağ

nasıl aynı ya birinde 5 puan var diğerinde 10 puan
    biri diğerinin % 100 fazlası..

...............................
    birde
    hocam jairzinyoyu dikkate alma iyi bir arkadaş ama fazla hayalci..
    biraz daha zorlayıp nerdeyse ligin en iyi kadrosunu Ş yapamadın diyecek..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eddie Newton'un kulupten gonderilmesine sebep olan senaryonun benzerini Avci ile son 8-9 haftada yasiyoruz. Hele hele ki Avci'nin kadrosu, Newton'un kadrosuna gore cok daha guclu ve sansli olmasina ragmen.

Ilk 4 hafta Vitor Hugo yoktu. Hatirlayin Turkmen'i, Campi'yi. Hugo geldigi an (5. hafta) ilk macina cikti; 3 hafta Edgar ile beraber oynadi; sonra Avci devraldi.

Ikinci hafta takim 11 cikaramiyordu. Baker ve Afobe ucaktan inip ertesi gun maca ciktilar. Adam eksikligi yuzunden 3'lu savunma ile cikilmak zorunda kaldi. Dokuzuncu hafta Avci ilk macina ciktigi zaman gorece oturmus, birbiri ile 5-6 haftadir beraber oynayan takimi devraldi.

Flavio, ilk 4 haftada iki kez haksiz kirmizi kart gorup, zaten sayisal olarak eksik olan kadroyu daha da eksiltti. Basaksehir macinda oyuncu yoklugundan dolayi ortasahada KAC, Safa Kinali, Lewis Baker ile oynatilmak zorunda kalindi. Fakat Avci geldikten sonra benzer bir senaryo yasanmadi; uzerine, ortasahaya Berat, Malli, Bakasetas takviyeleri yapildi.

Ilk 7 haftada sakatlik ve koronadan dolayi takim Ekuban'siz oynadi. Sekizinci haftadan sonra sahalara donen Ekuban, 7 macta 5 golluk cok iyi bir performans gostererek "seri"ye katkida bulundu.

Ilk iki hafta Marlon'un sakatligindan oturu Abdurrahim Dursun oynatilmak zorunda kalindi. Djaniny, takima 5. hafta katildi.

Parmak, ilk 7 haftada sakatliklar ve koronadan dolayi sadece 2 macta 90 dakika oynayabildi. Avci geldikten sonra devre arasina kadar mac kacirmadi.

Newton'un ilk 7 haftada birbiri ile ilk defa oynayan, cogu kez de sakatliklar, cezalar ve koronavirusten dolayi beraber dahi oynayamayan oyuncu grubu (takim diyemeyecegim) ile Avci'nin beraber oynayamaya alismis, 3 tane devre arasi transferi ile desteklenmis takiminin son 7 haftada aldigi puanlar asagi yukari esit. Sahadaki oynanan oyun ise cok farkli degil.

Hani Avci cok iyi hocaydi, seriler yapabilen taktiksel bir dehaydi? Et buradaysa kedi nerede, hayir bu elimizdeki bir taktiksel dehaysa et nerede?

En buyuk korkum ise sene sonunda Ugurcan, Yazici, Ekuban, Djaniny vb transferlerinden gelecek yuksek transfer ucretlerinin Avci'nin vasat oyuncu sevdasi yuzunden harcanmasi.

Kasket dustu, kel gorundu.
    müdür şaka yapıyorsan hiç komik değilsin

Nereden
    Ankara

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk 7 maç 1 galibiyet 2 ber 4 mağ
    son 7 maç 2 balibiyet 4 ber 1 mağ

nasıl aynı ya birinde 5 puan var diğerinde 10 puan
    biri diğerinin % 100 fazlası..
    Alinti yapmamissin ama bu kisim bana idi galiba. Ben ayni puanlari topladilar demedim zaten. Ayni periyotta benzer performans gosterip asagi yukari esit puanlar topladilar yazmistim. Aradaki fark 5 puan (1 beraberlik, 1 galibiyet). Onu da Eddie Newton'un hoca olmayisina - ya da Avci'nin super lig tecrubesine ver.

Ben yukariya sadece istatistikleri biraktim. Ilk 7 haftada hangi oyuncunun ne kadar oynadigindan, sakatliklardan, transferlerin gelis tarihlerinden vb. Bunlar gercekler, yoruma acik degiller.

Yukaridaki gerceklerden yola cikarak 2 tane tez, bir de tahmin birakabilirim:

Tez #1: Eger bu takimi ilk 7 hafta Newton degil de Avci yonetseydi, asagi yukari ayni puani toplardi - Bir iki istisna haricinde. Ornek: Newton yuzunden kaybedilen Kasimpasa maci

Tez #2: 9. hafta itibariyle Avci yerine ortalama uzeri savunma yaptirabilen bir hoca gelseydi (ornek Mehmet Resit Akcay, Riza Calimbay vb.) takim her turlu 4-6 potasinda kendisine yer bulurdu. Zira Avci geldiginde zaten takim oturmustu, tek eksikleri savunma yapmayi bilmiyorlardi.

Tahmin: Avci'li Trabzonspor'un gelecek senelerde superlig'de elde edebilecegi maksimum basari ikinciliktir.

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müdür şaka yapıyorsan hiç komik değilsin
    Mudur, istatistigin sakasi mi olur?

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alinti yapmamissin ama bu kisim bana idi galiba. Ben ayni puanlari topladilar demedim zaten. Ayni periyotta benzer performans gosterip asagi yukari esit puanlar topladilar yazmistim. Aradaki fark 5 puan (1 beraberlik, 1 galibiyet). Onu da Eddie Newton'un hoca olmayisina - ya da Avci'nin super lig tecrubesine ver.

Ben yukariya sadece istatistikleri biraktim. Ilk 7 haftada hangi oyuncunun ne kadar oynadigindan, sakatliklardan, transferlerin gelis tarihlerinden vb. Bunlar gercekler, yoruma acik degiller.

Yukaridaki gerceklerden yola cikarak 2 tane tez, bir de tahmin birakabilirim:

Tez #1: Eger bu takimi ilk 7 hafta Newton degil de Avci yonetseydi, asagi yukari ayni puani toplardi - Bir iki istisna haricinde. Ornek: Newton yuzunden kaybedilen Kasimpasa maci

Tez #2: 9. hafta itibariyle Avci yerine ortalama uzeri savunma yaptirabilen bir hoca gelseydi (ornek Mehmet Resit Akcay, Riza Calimbay vb.) takim her turlu 4-6 potasinda kendisine yer bulurdu. Zira Avci geldiginde zaten takim oturmustu, tek eksikleri savunma yapmayi bilmiyorlardi.

Tahmin: Avci'li Trabzonspor'un gelecek senelerde superlig'de elde edebilecegi maksimum basari ikinciliktir.

Mudur, istatistigin sakasi mi olur?
    ekrem kardeşim öncelikle şunu söyliyim ben şahıs sevici değilim hiçbir zamanda olmadım şuan için abdullah avcı için sabırla gelecek sezonu bekliyorum çünkü bu rezil kadroyu o kurmadı ve bu rezil kadro ile hangi hoca olursa olsun alacağı derece max 4 lük olacaktır .

Nereden
    Ankara

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekrem kardeşim öncelikle şunu söyliyim ben şahıs sevici değilim hiçbir zamanda olmadım şuan için abdullah avcı için sabırla gelecek sezonu bekliyorum çünkü bu rezil kadroyu o kurmadı ve bu rezil kadro ile hangi hoca olursa olsun alacağı derece max 4 lük olacaktır .
    Bir ust mesajda yazdigim gibi, sene basinda kurulan kadronun ederinin 4-6 arasi bir yer oldugunu dusunuyorum. Uzerine bir de Berat, Bakasetas ve Malli alindi. Malli'nin maliyeti ile pekala bir santrafor kiralayip hucumda sinif atlayabilirdik ama Avci'nin Almanci sevdasi yuzunden kulubeye adam alindi. Hem de o maliyetlere.

Benim anlatmaya calistigim nokta su: eger takim bugun dorduncu ise, keramet Avci'da degil. Avci, hayal edemeyecegi kadar guzel bir senaryo ile takimin basina geldi.

Ek olarak, devre arasi yapilan takviyeleri de hesaba katarsak ben bu takimin ederinin max. 4.luk olacagi gorusune katilmiyorum. Senol Gunes gibi elit seviye bir teknik direktorle ilk 2 zorlanabilirdi. Gs ve fb'nin durumlari ortada.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bir ust mesajda yazdigim gibi, sene basinda kurulan kadronun ederinin 4-6 arasi bir yer oldugunu dusunuyorum. Uzerine bir de Berat, Bakasetas ve Malli alindi. Malli'nin maliyeti ile pekala bir santrafor kiralayip hucumda sinif atlayabilirdik ama Avci'nin Almanci sevdasi yuzunden kulubeye adam alindi. Hem de o maliyetlere.

Benim anlatmaya calistigim nokta su: eger takim bugun dorduncu ise, keramet Avci'da degil. Avci, hayal edemeyecegi kadar guzel bir senaryo ile takimin basina geldi.

Ek olarak, devre arasi yapilan takviyeleri de hesaba katarsak ben bu takimin ederinin max. 4.luk olacagi gorusune katilmiyorum. Senol Gunes gibi elit seviye bir teknik direktorle ilk 2 zorlanabilirdi. Gs ve fb'nin durumlari ortada.
    mesaji tam okumadan Senol'dan bahsedecektim ki meger sen de onu yazmissin... kisaca sunlari söyleyeyim :

- takim oturmus falan degildi, su an belki oturmus denebilir ama o olmayan beklerle oturmus olsa ne olur oturmasa ne olur
    - evet belki yine 4. olurduk ama MRA Riza falanlarla ancak 5.-6.-7. olan takimlarla mücâdele eder, birkaç hafta öncesinde kadar olan "yenersek sampiyonlukta biz de variz" durumu hayatta konusulmazdi bile (Riza bizdeyken yapsaydi ya aynisini, kadrosu isim misim olarak 2 kat daha iyiydi ve en önemlisi alternatifliydi üstelik)
    - Senol falan olsaydi o deplasmanlarda umulmadik gâlibiyetlerin hiçbirini alamazdik, bizde de hastaligiydi onun, soguk deplasman mi var ? yaz oraya 0 puan,, uzak deplasman mi var ? yaz oraya 0 puan geç... 2011 hâriç hiçbir sene bizi bu konuda tatmin etmedi Senol efendi... Elazig deplasmaninda 3-0 paramparça olup kovulmustu kendisi, unutmadik o günleri...

Avci'ni elestirilecek çok yönü vardir, o ayri mesele, ama o çökmüs piskolojideki takimi câmiayi ayaga kaldirmasini bildi... Senol efendi gelseydi 1 buçuk sene isterdi takimi ayaga kaldirmak için... Avci için gerçek sinav yazdan itibâren basliyor, seneye isler iyi gitmezse "vuralim öldürelim" ama yalandan yere elestirmeyelim, istatistik falan ayri mesele onlari da inkâr etmiyoruz ama az fark denilen yerde de 5 puan fark var az mi be yâhu ?
    Avci 7 8 maçlik seri yapmasa daha iyiydi o zaman, en azindan kerâmet tartismasi bile olmazdi, kadro kötü der geçerdik... iyi ki 7 maç aldi üst üste de, sene sonuna kadar aynisini bekliyorduk herhalde... zâten öyle bir sey olsa direk sampiyon olurduk 2. bile degil...
    hee olabilir miydi, fbyi yenip rüzgari arkamiza alsaydik belki olabilirdi.... hocaya kizilacak durumlar da var maçlar da var, ben hâla içerdeki sivas maçini kabullenemiyorum herifler avrupa maçindan dönmüs yedeksiz gelmis 1-0 da geriye düsmüs, sans mans da olsa gol atip 1p alip gitmisler... rezillik... oyunculara yeterince motivasyon mu asilamiyor ya da bilmiyorum valla artik her seyin ayarlanmis olduguna inaniyorum, fb alanya maçlari en asilmamiz gereken maçlar hop bakiyorsun topçular salahana gibi dolaniyor, simdi bakiyorsun yaristan iyice koptuk hop en hirsli oldugumuz maçlar son 2 maç... saçma sapan seyler, sinir bozucu

ama yok bilmem kim gelseydi daha iyisini yapardi falan hiii kaaa yeeee
    misal Avci bjknin basinda olsa su an bu kadar puan toplayamazdi diyebiliriz belki, ama ayni zamanda su da kesin ki bjknin hocasi bizim bu takimi çalistirsa, alacagi puan en az 10puan az olurdu...
    bu sene bjknin en büyük sansi gs fbnin güçsüz olmasi, ve rakiplerin cidden kendilerine kiyak geçmesi... bize böyle sezon nasip olmadi, olsa Avci'ya da gerek yok Cimsir de sampiyon yapacakti takimi... bu düzenin anasini avradini... basaksehir eseklerini destekleyip sampiyon edenlerin gelmisini geçmisini, buna göz yumanlarin da......... bir seyler bilip ses çikarmayanin da.........
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesaji tam okumadan Senol'dan bahsedecektim ki meger sen de onu yazmissin... kisaca sunlari söyleyeyim :

- takim oturmus falan degildi, su an belki oturmus denebilir ama o olmayan beklerle oturmus olsa ne olur oturmasa ne olur
    - evet belki yine 4. olurduk ama MRA Riza falanlarla ancak 5.-6.-7. olan takimlarla mücâdele eder, birkaç hafta öncesinde kadar olan "yenersek sampiyonlukta biz de variz" durumu hayatta konusulmazdi bile (Riza bizdeyken yapsaydi ya aynisini, kadrosu isim misim olarak 2 kat daha iyiydi ve en önemlisi alternatifliydi üstelik)
    - Senol falan olsaydi o deplasmanlarda umulmadik gâlibiyetlerin hiçbirini alamazdik, bizde de hastaligiydi onun, soguk deplasman mi var ? yaz oraya 0 puan,, uzak deplasman mi var ? yaz oraya 0 puan geç... 2011 hâriç hiçbir sene bizi bu konuda tatmin etmedi Senol efendi... Elazig deplasmaninda 3-0 paramparça olup kovulmustu kendisi, unutmadik o günleri...

Avci'ni elestirilecek çok yönü vardir, o ayri mesele, ama o çökmüs piskolojideki takimi câmiayi ayaga kaldirmasini bildi... Senol efendi gelseydi 1 buçuk sene isterdi takimi ayaga kaldirmak için... Avci için gerçek sinav yazdan itibâren basliyor, seneye isler iyi gitmezse "vuralim öldürelim" ama yalandan yere elestirmeyelim, istatistik falan ayri mesele onlari da inkâr etmiyoruz ama az fark denilen yerde de 5 puan fark var az mi be yâhu ?
    Avci 7 8 maçlik seri yapmasa daha iyiydi o zaman, en azindan kerâmet tartismasi bile olmazdi, kadro kötü der geçerdik... iyi ki 7 maç aldi üst üste de, sene sonuna kadar aynisini bekliyorduk herhalde... zâten öyle bir sey olsa direk sampiyon olurduk 2. bile degil...
    hee olabilir miydi, fbyi yenip rüzgari arkamiza alsaydik belki olabilirdi.... hocaya kizilacak durumlar da var maçlar da var, ben hâla içerdeki sivas maçini kabullenemiyorum herifler avrupa maçindan dönmüs yedeksiz gelmis 1-0 da geriye düsmüs, sans mans da olsa gol atip 1p alip gitmisler... rezillik... oyunculara yeterince motivasyon mu asilamiyor ya da bilmiyorum valla artik her seyin ayarlanmis olduguna inaniyorum, fb alanya maçlari en asilmamiz gereken maçlar hop bakiyorsun topçular salahana gibi dolaniyor, simdi bakiyorsun yaristan iyice koptuk hop en hirsli oldugumuz maçlar son 2 maç... saçma sapan seyler, sinir bozucu

ama yok bilmem kim gelseydi daha iyisini yapardi falan hiii kaaa yeeee
    misal Avci bjknin basinda olsa su an bu kadar puan toplayamazdi diyebiliriz belki, ama ayni zamanda su da kesin ki bjknin hocasi bizim bu takimi çalistirsa, alacagi puan en az 10puan az olurdu...
    bu sene bjknin en büyük sansi gs fbnin güçsüz olmasi, ve rakiplerin cidden kendilerine kiyak geçmesi... bize böyle sezon nasip olmadi, olsa Avci'ya da gerek yok Cimsir de sampiyon yapacakti takimi... bu düzenin anasini avradini... basaksehir eseklerini destekleyip sampiyon edenlerin gelmisini geçmisini, buna göz yumanlarin da......... bir seyler bilip ses çikarmayanin da.........
    Riza Calimbay bizdeyken Avci'nin aynisini yapti. Hatirlayin, ilk 8 hafta Ersun takimin icine edip s. olup gitmisti, sonra Riza geldi; gelir gelmez 7-8 maclik bir galibiyet serisi yakaladi. O sene sampiyon olan Gomis'li Fernando'lu Denayer'li Galatasaray'i yendi falan. Hersey iyi giderken yonetim maaslari aksatmaya basladi. Sonra Sosa falan zaten direk saldilar.

O sene Onur Kivrak'in kariyerinin en kotu senesiydi. Onunde de Hubocan falan oynuyordu.

Avci 7-8 maclik seri yapinca "muhtesem hoca", "bu adam benim babam", "kasketine kurban olayim"; Aynisini Riza yapinca "Riza"

Senol Gunes konusunda ben farkli dusunuyorum.
    Konu Ekrem D. tarafından (15.04.2021 Saat 02:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ordu

Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı

"Bakasetas'tan oyle bir beklenti var ki zannedersin Alanyaspor'un 10 numarasini degil de Zeus'un oglu Herkül'u aldik"

Hocam bu senin sözün çok beğendiğim için imza yaptım..

buraya bakasetas değilde Avcıyı koyuyorsun şuan..hem de sözün asııl sahibi..

değil Avcı..Morinho ...Kloop gelse veya 2 si hatta guardiolayıda alsalar bu kadro daha fazlasını yapamaz bence..

ya genelde şöyle argümanlar geliyor özelliklede Jairzinyo dan
    Wakayeme..Ekuban..bakasetas..Uğurcan gibi adamlar var
    işte şampiyon yap..

kardeşim bunun performans düşüklüğü var..
    fiziki yorgunluğu var..
    mental yorgunluğu var..
    diğer oyuncuların kalite eksikliği var..

bazen takımlarda 1-2 bölge eksik oluyor..
    onlar bile bizim eksiğimiz var şampiyon olamayız diyorlar..
    bizde 4-5 eksik var..
    eeee Avcı sen bizi şampiyon yapamadın..

böyle mantık olurmu..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avciyi hic istemedim ama adam geldi takimi bir duzene soktu kadro da oyle kimsede ustun gormesin bence ilk 2 kadrosu yok bu takimda ,Takim mac kazanamiyordu kume dusme potasindan aldi bir yerlere getirdi kim ne derse desin avci icin basarili bir sezon dur ,Hocayi degisip sanki klop gelicek arkadaslar hoca degissede eger oyuncular degismeden farkli bir oyunu kimse beklemesin elimizdeki mal bu.

Nereden
    İstanbul

sezon öyle böyle bitecek, gelecek sezondan umutluyum ama umarım şu koita moita saçma sapan adamları almazlar. Net oyuncular lazım bize

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

türkiyede teknik adam falan yok,varsa bile çoğu vasat,bunu nerden anlıyoruz ?

cl liverpool ilk maçı

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/3537802

yılların açık oyuncusu lucas vazquez sağbek te maça başlıyor,orginal bek odriazola yedek

el clasico da barça maçı

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/3451399

gene lucas sağbek ,önünde kim var? cm olan valverde,iki devşirme birden kanatta

liverpool rövanş maçı

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/3537806

lucas sakat olduğu için 8 numara olan valverde bu kez sağbeke geçiyor

peki avcı ne yapıyor ?

topla ilişkisi 3. lig seviyesinde olan ve defansıda kötü olan türkmeni sağbeke devşiriyor

haftalardır burda yazıyoruz,parmak ı yada flavio yu sağbeke devşir diye,ama vasat olan avcı bunu yapamıyor,türkiyede teknik adam falan yok aga

zidane hem açık oyuncusu olan lucası sağbeke devşirdi (buna yakın profil bizde parmak tır) hemde 8 numara olan valverdeyi sağbeke devşirdi(buna yakın profil bizde flavio) kaliteden bahsetmiyorum,oyuncu profili

avcı bu yüzden şampiyonluğu gene hediye etti,başakşehirde olduğu gibi,takımı haftalardır 10 kişi oynatıyor,hem defansta hemde hücumda

zidane nın yaptığı teknik direktörlüktür,avcı ise korkak hareket ederek şampiyonluğu vermiştir

avcı topla ilişkisi 3. lig seviyesinde olan serkan asanı ve türkmeni oynatarak sınıfta kalmıştır,ve sezon sonu teşekkür edilip yolların ayrılmasında fayda var,çözüm üretemiyor aga,yönetim hatalı işler yapabilir,sen çözüm üreteceksin,zidane ın yaptığı gibi,ha senin çözümün serkan asan ve türkmen ise kovulacaksın ,lamı cimi yok
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkiyede teknik adam falan yok,varsa bile çoğu vasat,bunu nerden anlıyoruz ?

cl liverpool ilk maçı

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/3537802

yılların açık oyuncusu lucas vazquez sağbek te maça başlıyor,orginal bek odriazola yedek

el clasico da barça maçı

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/3451399

gene lucas sağbek ,önünde kim var? cm olan valverde,iki devşirme birden kanatta

liverpool rövanş maçı

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/3537806

lucas sakat olduğu için 8 numara olan valverde bu kez sağbeke geçiyor

peki avcı ne yapıyor ?

topla ilişkisi 3. lig seviyesinde olan ve defansıda kötü olan türkmeni sağbeke devşiriyor

haftalardır burda yazıyoruz,parmak ı yada flavio yu sağbeke devşir diye,ama vasat olan avcı bunu yapamıyor,türkiyede teknik adam falan yok aga

zidane hem açık oyuncusu olan lucası sağbeke devşirdi (buna yakın profil bizde parmak tır) hemde 8 numara olan valverdeyi sağbeke devşirdi(buna yakın profil bizde flavio) kaliteden bahsetmiyorum,oyuncu profili

avcı bu yüzden şampiyonluğu gene hediye etti,başakşehirde olduğu gibi,takımı haftalardır 10 kişi oynatıyor,hem defansta hemde hücumda

zidane nın yaptığı teknik direktörlüktür,avcı ise korkak hareket ederek şampiyonluğu vermiştir

avcı topla ilişkisi 3. lig seviyesinde olan serkan asanı ve türkmeni oynatarak sınıfta kalmıştır,ve sezon sonu teşekkür edilip yolların ayrılmasında fayda var,çözüm üretemiyor aga,yönetim hatalı işler yapabilir,sen çözüm üreteceksin,zidane ın yaptığı gibi,ha senin çözümün serkan asan ve türkmen ise kovulacaksın ,lamı cimi yok
    Madrid dün top oynamadi ki Valverdenin oynadığını beyin güncellemesi almış Türkmen de oynar. Merkezdeki iki adamı iyi oynadi, gelen geçer her topa vurdular. Salah, Mane, Fırtına da kim daha kötü yarışına girince elediler. Sadece salah oynasa 2-0la geçmişlerdi turu. Tüm mac geri yaslandilar. Devşirme oyuncunun idare etmesi ayrı devşirme oyuncunun üretmesi ayrı.
    ( ゚д゚)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normalde hedeften kopunca gelecek sezon planına başlardık. Bu sezon Eddie giderken gelecek sezon bile bir şey olmaz bu takımdan modundaydi herkes. Hoca hiçbir şey yapmasa bu havayı dağıtmayı başardı. Beki forveti olmayan takımı şampiyonluk düşünecek konuma getirdi. Geldiğinden beri gelecek sezonu işaret eden birini bu kadar kolay yemeye utanır insan.
    ( ゚д゚)

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uyuşmazlık kurulu tupculerden 17.340.000 lira tazminat almasına hükmetmiş.
    "Bize Heryer Trabzon.."

Nereden
    Ordu

büyük çoğunluğun aksine defans takımı olmamızda benim açından hiçbir sakınca yok..
    yalnız bunu iyi yapalım..
    yani iyi bir defans takımı olalım..
    yani kaybetmeyelim..
    beraberliği kabul ederim ama kaybetmeyi sevmiyorum..

ayrıca defans yapamadığımız için çok şeyler hatta travmalar yaşamış bir kulübüz..bundan da ders alalım..

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyuşmazlık kurulu tupculerden 17.340.000 lira tazminat almasına hükmetmiş.
    İyi para. Hanımı da çalışıyorsa güzel geçinilir.

Nereden
    Ordu

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mükemmel yorum...
    kesinlikle katılıyorum..

biz şanssızmıyız kaderimiz mi böyle bilmiyorum..
    bazen kulüp olarak bizim öküzlüğümüz..
    bazende tüm olumsuzluklar bizi buluyor..

mikeli göndermek bize yazar..uefadan ceza almakta..
    ama Sturidge ye fifanın ceza vermesine ne demeli..
    yok şu takıma transfer olacakmışta yok kardeşine söylemişte..
    ulan buz şikeye bişey demeyen şerefsizler bizimi buldunuz..

bjk nin şansı olan şey yani gs fb nin puan kaybetmesi biz olunca olmaz..
    birine 87 deki pozisyon diğerine 95 deki pozisyon yüzde 1 milyon penaltı verilirdi..

bizim bu noktadaki şanssızlığımız..erkenden kopup başabaş kalırdık
    ve bizi badem ederlerdi..
    ondan sonra onu yenseydik bunu yenseydik kavgası yapardık..
    aslında bizim çoğu zaman 1 takımla çekişirken puan kaybetmemiz gayet normal..
    anormal olan bu itlerin her zaman desteklenip puan kaybettirilmemeleri..

Nereden
    İstanbul

Oyunda gelişme durdu kaç haftadır.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyük hoca yine yenilmedi.
    Özkan SÜMER

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son pozisyonda o oyuncunun indirileceği öğretilmemişse savunmayı öğrenememişiz demektir..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç başlangıcındaki mahkum oyun yakışmadı fakat sonradan toparlandık sayılır. Hatay'a karşı eldeki oyuncularla bundan daha iyisini oynamamız zordu. Yine de 4 maçtır kazanamıyorsak bazı şeyler doğru gitmiyor demektir. Hatay'ı kendimize yaklaştırmamız önemliydi ama galip gelseydik dördüncülüğü koruma açısından çok rahatlayacaktık. Neyse ki Alanya mağlup oldu umarım Antep de kazanamaz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu maçta değişiklik yapmasa yine eleştirilirdi. Yalnız çok karışık değişiklik yaptığı için mevkiler dağıldı biraz. Son pozisyonda kimin nerede olduğu belli değil.

Neyse bu sene nasip değilmiş. Takım çabalıyor ama sonuç alamıyor artık, yıpranma var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)