Sayfa 55 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7377 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Abdullah hoca ile 12 maçta 8 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.
    Bu demektir ki kalan 20 maçta 14 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet alacak yani 46 puan daha

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

12’de 12 yapmayı düşünenler varmış.

Sezon öncesi Newton güzelleyenler bir zahmet yorum yapmasın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Herkesi babanızın oğlu sanmayın be kardeşim. Kulübün kupalar sayfasında 2019-20 Ziraat kupası kazanan teknik direktörü olarak Newton yazıyor mesela. Mesela takımın başarılı olması için o günün şartları, içinde bulunduğun konum, onca yapılan transferlerin tutma-tutmama olasılığı vs bir çok etkenle değerlendirme yapılır. Newton takımın başındayken 7 haftada 4 maçımız hakemler tarafından gasbedildi mesela, bundanda dem vurun. Abdullah hocanın başarısı müthiştir kimse bunu göz göre göre inkâr edemez, bel ki sezona Abdullah hocayla başlasak konum farklı olurdu, bunu da müneccim olmadığımız için bilemeyiz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12’de 12 yapmayı düşünenler varmış.

Sezon öncesi Newton güzelleyenler bir zahmet yorum yapmasın.
    Kimin ne yorum yaptığını bilmiyorsan boş boş atıp tutma.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimin ne yorum yaptığını bilmiyorsan boş boş atıp tutma.
    Boş yapan biri varsa o da sensin.

Nereden
    Bursa

Boş yapan biri varsa o da sensin.
    Sen şampiyonluğa giderken hocaya demediğini bırakmayacaksin, oyun eleştirmiş olacaksın, ben 4. lük kovalayan hocaya eleştiri yaptığımda boş yapmış olacağım. Bu işleri geçin.

Nereden
    İstanbul

Sen şampiyonluğa giderken hocaya demediğini bırakmayacaksin, oyun eleştirmiş olacaksın, ben 4. lük kovalayan hocaya eleştiri yaptığımda boş yapmış olacağım. Bu işleri geçin.
    Geçen sezonki kadroyla bu yılı mı karşılaştırıyorsun ?

Öne geçtiğimiz maçlarda 33-34 puan bırakan takım olmaz olsa da şampiyon olmaz.

Ben eleştirme demiyorum istediğini diyebilirsin ama kadro kalitesini de göz önünde bulundurup vicdanlı eleştiri yapacaksın.

Nereden
    Bursa

Geçen sezonki kadroyla bu yılı mı karşılaştırıyorsun ?

Öne geçtiğimiz maçlarda 33-34 puan bırakan takım olmaz olsa da şampiyon olmaz.

Ben eleştirme demiyorum istediğini diyebilirsin ama kadro kalitesini de göz önünde bulundurup vicdanlı eleştiri yapacaksın.
    Geçen sene ilk devre oynayan kadronun bundan çok bir farkı yok. Bir iki tane ismi var cismi yok adamdan dolayı abartıldı. Bircok maçta hosseini kamil yusuf ilk onbirde ortasahada oynadılar. Şuan bile ilk onbire giremeyen oyuncular.

O zaman çok da vicdanli değildiniz.

Her neyse avci'ya eleştiri bile yapmadım ben. Takımın başına ilk defa hoca geldi tarzı söylemlere abartmayın dedim o kadar.

Sezon başında gelse iyi mi olur acaba diye bile düşünmedim ayrıca, direk gelsin çok iyi olur dedim... köstek olmak falan benim becerebileceğim işler değil. Kazandıkça överim, kolay bir maçta puan kaybederse de dolaylı yoldan eleştiririm sadece, öyle hoca değil, şimdiye kadar hangi kupayı kazanmış, loser falan da yazmam merak etme.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

@artvints
    ismi var cismi yok denilen Sürmeneli Stu ligde 11 maç 4 gol 4 asist... o bile yeter farki anlatmak için hey gidi hey
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @artvints
    ismi var cismi yok denilen Sürmeneli Stu ligde 11 maç 4 gol 4 asist... o bile yeter farki anlatmak için hey gidi hey
    Ya bırak sefer iki tane penaltı atmış onu konuşuyorsun. Avcı oynatır mi o adamı ? Afobe de 4 gol attı.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ya bırak sefer iki tane penaltı atmış onu konuşuyorsun. Avcı oynatır mi o adamı ? Afobe de 4 gol attı.
    Avcı Sturridge gibi adamları yarın kapının önüne koyar,mümkün değil yani.

Nereden
    İstanbul

Geçen sene ilk devre oynayan kadronun bundan çok bir farkı yok. Bir iki tane ismi var cismi yok adamdan dolayı abartıldı. Bircok maçta hosseini kamil yusuf ilk onbirde ortasahada oynadılar. Şuan bile ilk onbire giremeyen oyuncular.

O zaman çok da vicdanli değildiniz.

Her neyse avci'ya eleştiri bile yapmadım ben. Takımın başına ilk defa hoca geldi tarzı söylemlere abartmayın dedim o kadar.

Sezon başında gelse iyi mi olur acaba diye bile düşünmedim ayrıca, direk gelsin çok iyi olur dedim... köstek olmak falan benim becerebileceğim işler değil. Kazandıkça överim, kolay bir maçta puan kaybederse de dolaylı yoldan eleştiririm sadece, öyle hoca değil, şimdiye kadar hangi kupayı kazanmış, loser falan da yazmam merak etme.
    Hiçbiri senin işin değil ama alttan alta vurmayı da iyi biliyorsun o nasıl olacak?

Geçen sezonun kadrosuyla bu yılın bir farkı yok diyorsan zaten tartışma bitmiştir.

Görmek istemiyorsun.

Hani sen diyordun ya x takımında ne yaptığı beni ilgilendirmiyor. Önemli olan benim takımım da ne yaptığı. O yüzden Avcı’ya loser vb. istediğini de önemli olan ben de ne yaptığıdır.

Ünal hocanın bizde ne yaptığıyla ilgilenirim Yoksa Rize’yi küme düşürecekti vs. demem ben.

Nereden
    Fransa

oynatmayabilir ama oynatsa da en azindan bjk maçindaki gibi kanada falan koyup savunmaya yardim etmesini beklemez herhalde, gerçek disi saçma sapan isler...
    adim gibi de emînim onu taraftarin önüne atmak için yaptigini, aha bakin kanatta yardima gelmiyor geriye diyebilmek için.... senol'un ögrencisi degil mi, kafa ayni kafa...

hiç mi hiç unutamadigim benzer bir örnek de sampiyon oldugumuz 2010-2011'de Jàjà tâtilini uzatiyor geç geliyor devre arasi Trabzon'a, hocamiz naapiyor, hayatta yapmayacagi seyi yapiyor sirf taraftara "hazir degil bakin görün" diyebilmek için gidip adami manisa kupa maçinda 11 oynatiyor birak yedegi sonradan oyuna almayi... naappiyor Jàjà ? 2 gol 1 asist mi yapiyor bir seyler yapiyor cosuyor, gollerde hoca sevinmiyor bile açin bakin... ondan sonra tabi yemedi adami sezon sonuna kadar kesmek yedek birakmak falan.... ama firsati bulunca da takimdan göndertti adami, tutmak için zerre ugrasmadi, oysa yanilmiyorsam sehre dönmeyen tek o degildi Colman da vardi ama onu tuttu takimda.... bir de sonrasinda Jàjà'nin çeyregi etmeyen Adrian'i takima aldirmasi ya da ses çikarmamasi ayri rezillik, ama ne olacak nasil olsa kuzu gibi topçu vasat olsa da önemli degil... bjkde yapar miydi böyle transfer o paralara ?
    bjkde quaresma takimla dönmeyip ülkesine gitse, göndertir miydi adami yoksa oturur konusur bir sey olmamis gibi mi hareket ederdi..... aklima geldikçe çildiriyorum

bunlarin kafasi bu iste, hakemler saha içinde canini alacak kadar hirslanir dograr seni, çikip tek 1 laf etmezsin, sinirlerine dokununca yönetime "bogazina takilirim" dersin... bu kafadan bir zurna olmaz kimse kusura bakmasin.... gidip hakemlerin bilmem kimlerin bogazina takilsaydi daha kârliydi...
    mâdem o kadar adam idi takimi seviyordu, bir süredir sîneye çektiklerini 3 5 ay daha çekecekti, takimi sampiyon yapmak için ugrasacakti, sonra da agzini açip istedigi kadar baskana sövebilirdi... muhabirlerden dogru dürüst soru bile gelmiyordu, 1-2 gicik soru gelince "siz her seyi biliyorsunuz arkadaslar" cevaplari, "bu genç çocuklarla seneye bensiz sampiyonluga oynayin da göreyim" demeleri.... Agaoglu'ndan zerre asagi kalir egosu yok adamin...

yeni takiminda bakalim isler iyi gitmeyince bogazlara takilacak mi...
    Konu Sefer A. tarafından (24.01.2021 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Hiçbiri senin işin değil ama alttan alta vurmayı da iyi biliyorsun o nasıl olacak?

Geçen sezonun kadrosuyla bu yılın bir farkı yok diyorsan zaten tartışma bitmiştir.

Görmek istemiyorsun.

Hani sen diyordun ya x takımında ne yaptığı beni ilgilendirmiyor. Önemli olan benim takımım da ne yaptığı. O yüzden Avcı’ya loser vb. istediğini de önemli olan ben de ne yaptığıdır.

Ünal hocanın bizde ne yaptığıyla ilgilenirim Yoksa Rize’yi küme düşürecekti vs. demem ben.
    Millet konuşuyor ben demiyorum
    Ben başlatan tarafta olmuyorum tartışmaları. Arada bir tahrik olup cevap veriyoruz işte, onu da çok görüyorsun. Yoksa burada ünal hocaya yazılanlarla avci'ya yazılanlar karşilaştirilamaz bile.
    Konu artvints tarafından (24.01.2021 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Eski personel ile yolları ayırdık ortalığa döküldüler hoca getirilemedi.
    Üzerine bir yerli bir yabancı yardımcı ile çalışıldı yarattıkları iğrenç ortam yüzünden başarısız olduk yine yangınları dinmedi.
    Eski personel bu arada bizden nefret eden bir camiaya gitti, gittiği takımda kariyer ortalamasını yansıtıp önceki sezonlarda olduğu gibi yine benzer sonla karşılaştı. Bizimkilerin rüyaları değişmedi.
    Üzerine eski personel ikinci kulübü ile anlaştı ateş sönmedi. Israrla her platformda kulübü küçük düşürmeye devam ediyorlar.

Dönem dönem burada da değişik tipler türeyip insanlara hakaret ediyorlar. Dün biri şutlanmış mesela. Yılmıyorlar da.

Şuan takımın başında olan hoca gayet güzel bir seri yakalamış ama değersizleştirmek için atamayacakları takla yok. En ufak bir tökezlemede yine dökülürler ortamlara...

Bu nasıl bir aşktır... Helal valla.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya abdullah avcı ile ünalı kıyaslayan futbol felan izlemesin ikisini yan yana getirmek bile abdullah avcıya hakarettir şuan takımın başında ismiyle cismiyle bir hoca var maçtan önce maçtan sonra taktik teknik konuşan bir hocamız var bize palavra sıkmıyor en azından.

Nereden
    Fransa

Millet konuşuyor ben demiyorum
    Ben başlatan tarafta olmuyorum tartışmaları. Arada bir tahrik olup cevap veriyoruz işte, onu da çok görüyorsun. Yoksa burada ünal hocaya yazılanlarla avci'ya yazılanlar karşilaştirilamaz bile.
    bjk maçinda çimsir imis hoca, dogru dedin valla o konuda yanilmisim diger konularda çiksin biri sebeplerini açiklasin bakalim niye hakki yenirken sustu da yönetimin bogazina takildi, neden ters soru gelince "siz çok biliyorsunuz" "seneye görürüm ben gidince bu gençlerle sampiyonluga oynayabilecek misiniz" demelerini.... haydi bunu da savunun
    Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski personel ile yolları ayırdık ortalığa döküldüler hoca getirilemedi.
    Üzerine bir yerli bir yabancı yardımcı ile çalışıldı yarattıkları iğrenç ortam yüzünden başarısız olduk yine yangınları dinmedi.
    Eski personel bu arada bizden nefret eden bir camiaya gitti, gittiği takımda kariyer ortalamasını yansıtıp önceki sezonlarda olduğu gibi yine benzer sonla karşılaştı. Bizimkilerin rüyaları değişmedi.
    Üzerine eski personel ikinci kulübü ile anlaştı ateş sönmedi. Israrla her platformda kulübü küçük düşürmeye devam ediyorlar.

Dönem dönem burada da değişik tipler türeyip insanlara hakaret ediyorlar. Dün biri şutlanmış mesela. Yılmıyorlar da.

Şuan takımın başında olan hoca gayet güzel bir seri yakalamış ama değersizleştirmek için atamayacakları takla yok. En ufak bir tökezlemede yine dökülürler ortamlara...

Bu nasıl bir aşktır... Helal valla.
    arkada çalan oy yigidim oy civanim olunca durduramiyoruz adamlari
    Ünal da dâhil terim pustuna güzellemeler yaparken, Avci kendisine "delikanli adam devâm eder" diyerek hepsinden gerçek delikanli oldugunu göstermistir, gerisi hikâyedir...
    mejnun güzellemeleri yapana duyurulur

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anti Ünal'cılar olarak çok baydınız artık yeter da bırakın adamın yakasını,

Ayrıca burası A.Avcı başlığı alakasız konuları tartışıp uzatmak konu başlığı ve özüne aykırı,

Tamam kıyas yapılıyor anladık da ne bu kin, nefret, düşmanlık, dahil olmak istemedikçe ayyuka çıkıyor artık bu iş.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Senol gunesten sonra ilk defa kulup binasindan iceriye bi Teknik direktör gelmistir. Kimilerinin zoruna gitse de bu gercek asla degismeyecektir.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senol gunesten sonra ilk defa kulup binasindan iceriye bi Teknik direktör gelmistir. Kimilerinin zoruna gitse de bu gercek asla degismeyecektir.
    Ne teknik direktörü, ilk kez insan girdi kapıdan. Şeyh uçmaz murid uçurur töbe estağfurullah.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yukarıda birisi 12 de 12 yapmasını beklerdim yazmış. Trabzonspor taraftarının futbol bilgisi bu kadar işte.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sene başında takıma gelebilecek tek hoca olduğunu söylüyorduk. Cuk oturmak tabiri tam olarak Avcı-Ts için yakışırdı. Ama gittiler çapsız newton’u koydular takımın başına.

Başarılı olması veya olmaması değil mesele bu takıma cv’si ile vizyonu ile gelebilecek tek kişi Avcı idi. Niye newton oldu bunun cevaplanması gerekiyor.

Kolay bir şey değil sonuçta bir takımın önemli miktarda parası ziyan oldu diyebiliriz. Bunun dışında çok kötü bir kadro planlaması ile bütün bir sezonu riske edildi. Ve önümüzde de bu hataları düzeltebilmemiz için ödememiz gereken ciddi paralar var gibi görünüyor.

Bakalım hatasından dönmek için bile 8 hafta bekleyebilen bir anlayış Avcı’nın ihtiyacı olan hamleleri yapabilecek mi?

Bu da hocanın geleceğiyle alakalı düşüncelerini gösterecektir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gozlemci gelmeden once avci ile anlasildi haberleri cikmisti her yerde. Bu yazdiginizin aynisini dusunuyodum sonunda bir teknik direktorumuz olucak diye.
    Biraz rotarli da olsa artik bir tekrik direktorumuz var. Artik maclardan once bakalim kulubedeki yine ne sacmaliklar yapicak diye dusunmuyorum.

Unal hoca`nin muazzam bir adam yonetme kabiliyeti vardi, bugun takimda Nwakaeme-Ekuban ikilisi varsa bence bu Unal hoca sayesindedir. Nwakaeme dun instagram hesabindan hoca`ya tesekkur etti, fakat tekrar bana gore Unal Karaman rezalet bir taktisyen olmakla birlikte oyun okumasi sifirdi.

Besiktasta ki basarisiz macerasindan sonra Hoca kendini adam yonetme acisindan da gelistirmis gorunuyor.

Bunun disinda bu forumda 12 macta 40 puan toplasaydi bile birileri cikip o da bisey mi be Unal hoca 41 alirdi diyenler olucaktir. Onlara mahal vermemek icin kazanmaya devam hocam

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seni bu kadar seveceğimi tahmin etmiyordum.

Posterini mi asayım odaya hocam Bu yönetimle çalışması büyük şanssızlık
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)