Sayfa 36 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7389 adet sonuctan sayfa basi 876 ile 900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Yıllar sonra takım hoca gördü" cümlesi gayet açık ve net. Senin beynin zor, çember misali anlayabiliyosa o benim sorunum değil.

Ünal fanboya bak, kendi ezikliğini dışa vurma konusunda yine geri kalmıyor ağzımdan ünal kelimesi çıkmadı ama kendi ezikliğinden konu ünalmış gibi algılıyor . Ünal hocayla hiçbi problemim yok, gönderiliş şekli yanlıştı. Ve kendisi bu takımın hocası olacak çapta değildi.
    Ya sana cevap vermeye bile değmez. Adam mesajda kendi kendisiyle çelişiyor şaka gibi. Ne okuduğunu anlıyor ne de neyi savunduğunu biliyor hey Allahım ya. Kendi fanboyluktan hayali varsayımlar kuruyor dshjdshjds geçen sene olsa ne olurdu mimimimimimimi. Trabzonum gol atamazdı desem beğenir misin

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kim neyi telafi etmeye çalışmış ? %100 penaltısı verilmemiş, aksine olmayan penaltıdan gol yiyen takıma hakemle maç kazandı iması yapıyor, kafaya bakar mısın

En basitinden şu takımın top rakipteyken rakibi nasıl karşıladığını bile göremeyen adam yorum yapmasın şurda . Alıştınız tabi her maç gol yemeye, yemeyince bi tuhaf oldunuz.
    Top rakipteyken oyunculara uzak kaliyoruz, baskı yapamıyoruz. Rize gibi bir takım bile topu ileri vurma gereği duymuyor, strese girmiyorlar. Basit bir ters topla baskıyı kırıyorlar. Yani ortada pek birşey yok henüz. Maçın sonlarinda yine panik vardı. Rakibin ceza sahası civarına gelmesini önleyemedik, karşı ayağa çıkamadık, rize'nin pozisyona girecek gücü yoktu zaten. Yedek ortasaha ile karşımıza çıktılar.

Tabi hoca da bunların farkında son iki maçtır, iyi oynadık demiyor. Düşük enerjiden bahsetti mesela ki çok doğru. Düzgün durmak önemli ama baskıyı yapamazsan hamle gücün olmazsa çok ise yaramiyor, langirt gibi oynamak bir yere kadar. Yetenek, coşku, hız lazım.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayali görüntülere sahipsin sanırım maç hakkında. Hangi rakip karşılamasından bahsediyorsun anlamadım?.
    Anlamaman gayet normal dostum, takma kafana fazla kafayı yersin gerisini okuma tenezzülünde bile bulunmadım.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Diğerleri zırva kategorisinde olduğu için cevap vermeye değmez.

Lakin burada bilgi eksikliğin var. Kuralı araştır.

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2. gol öncesinde ise Ekuban elle oynuyor gol iptal edilmeliydi gösterilmesine rağmen iptal etmediler.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Anlamaman gayet normal dostum, takma kafana fazla kafayı yersin gerisini okuma tenezzülünde bile bulunmadım.
    HAhajahhjaha inanılmaz komiksiniz ya. İşinize gelmeyen yerlerde cevap vermeye değmez okuma tenezzülünde bulunmadım hahjahjahja.

Evet gelin sıradaki?

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Top rakipteyken oyunculara uzak kaliyoruz, baskı yapamıyoruz. Rize gibi bir takım bile topu ileri vurma gereği duymuyor, strese girmiyorlar. Basit bir ters topla baskıyı kırıyorlar. Yani ortada pek birşey yok henüz. Maçın sonlarinda yine panik vardı. Rakibin ceza sahası civarına gelmesini önleyemedik, karşı ayağa çıkamadık, rize'nin pozisyona girecek gücü yoktu zaten. Yedek ortasaha ile karşımıza çıktılar.

Tabi hoca da bunların farkında son iki maçtır, iyi oynadık demiyor. Düşük enerjiden bahsetti mesela ki çok doğru. Düzgün durmak önemli ama baskıyı yapamazsan hamle gücün olmazsa çok ise yaramiyor, langirt gibi oynamak bir yere kadar. Yetenek, coşku, hız lazım.
    Sahada git gide daha iyi duran bi takım var, benim için şu aşamada önemli olan bu. Ligin en vasat altı takımlarından bile 2 şer gol yiyen takımın zor gol yiyen bi takıma dönüşmesi tesadüf değil. Bunun sebebi kapanmak falan değil, sahadaki doğru duruş. Bu takımın yedek kulübesi yok, alınan ilk 11 oyuncuları da ortada.

Önceki sayfalarda hocayı eleştirdiğim mesajlar da duruyor. İlerde çoğalamıyoruz, 2 3 kişiyle hücum ettiğimiz oluyor, bu çözülmeli. Sahadaki duruş konusunda eksikler var tabi ki, ancak ilerleme de var. Ben de bundan bahsediyorum, takım şu kötü kadro kalitesine rağmen iyi emareler veriyor.

Bi hocayı eleştirmek için eline malzeme vereceksin, o malzeme gelene kadar da mecbur sahadaki duruma bakacağız.

He tabi gereken ilermeleyi göremezsek hocayı da eleştiririz. Kimsenin fanboyluğunu yapmıyoruz.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uzun zamandan beri önde baskiyi ilk kez bu kadar yapmisken anlamiyorum bu yorumu... pas hatâlarina bile zorladik rakibi bundan sebep...
    Afobe'nin pres yapiyor dendigi yerde de Djaniny çok daha iyiydi bu konuda, o da ilginç ama takdir ettim...

haa nedir, bunu tüm maça yayamadik, ilk 20dk çok iyi yaptik bu isi, bir de son 10-15dk falan... bunu arttirmamiz gerek, orasi dogru...
    ama pas hatâsina zorladigimiz ilk 20dk alkislanmali...

benim en çok elestirecegim konu, belki topçularin suçu ama hocanin da uyarip cesâretlendirmesi gerekir sahadakileri... feykle çalim konusu ve rakibin 2 3 oyuncusunu oyundan düsüren paslar... bu konuda berbat mi berbatiz, bu konuda bizden kötüsü çok azdir ligde

Nereden
    Bursa

Sahada git gide daha iyi duran bi takım var, benim için şu aşamada önemli olan bu. Ligin en vasat altı takımlarından bile 2 şer gol yiyen takımın zor gol yiyen bi takıma dönüşmesi tesadüf değil. Bunun sebebi kapanmak falan değil, sahadaki doğru duruş. Bu takımın yedek kulübesi yok, alınan ilk 11 oyuncuları da ortada.

Önceki sayfalarda hocayı eleştirdiğim mesajlar da duruyor. İlerde çoğalamıyoruz, 2 3 kişiyle hücum ettiğimiz oluyor, bu çözülmeli. Sahadaki duruş konusunda eksikler var tabi ki, ancak ilerleme de var. Ben de bundan bahsediyorum, takım şu kötü kadro kalitesine rağmen iyi emareler veriyor.

Bi hocayı eleştirmek için eline malzeme vereceksin, o malzeme gelene kadar da mecbur sahadaki duruma bakacağız.

He tabi gereken ilermeleyi göremezsek hocayı da eleştiririz. Kimsenin fanboyluğunu yapmıyoruz.
    Bu iş zaten süreçle alakalı. Ne kadar doğru yönetilirse o kadar iyi olur. Yönetim de bu durumdaydı bir yanlış yaptılar herşey ters gitmeye başladı. O dönem çok hafife alanlar vardı o yanlışı ama geldiğimiz nokta belli. Inkar ettiler ama çare olmadı.

Hocanın son maç konuşmasını beğendim. Doğru mesajlarla, durumu samimi bir şekilde bize açıklaması işini kolaylaştırır. Maçın küçük ayrıntılara bağlı olarak değiştiğini söyledi ki çok doğru. Disiplinli oynanamasini son derece olumlu karşılıyorum zaten. Sadece iyi oynamazken farklı bir algı içine girilmesi doğru değil. Sonra gidip kayseri'ye pozisyona giremeyince algılar allak bullak oluyor.

Mesela fener'in durumu bu. Erol da şuan inkar aşamasında, 4 kere geldiler 4 gol attılar falan diyor

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandan beri önde baskiyi ilk kez bu kadar yapmisken anlamiyorum bu yorumu... pas hatâlarina bile zorladik rakibi bundan sebep...
    Afobe'nin pres yapiyor dendigi yerde de Djaniny çok daha iyiydi bu konuda, o da ilginç ama takdir ettim...

haa nedir, bunu tüm maça yayamadik, ilk 20dk çok iyi yaptik bu isi, bir de son 10-15dk falan... bunu arttirmamiz gerek, orasi dogru...
    ama pas hatâsina zorladigimiz ilk 20dk alkislanmali...

benim en çok elestirecegim konu, belki topçularin suçu ama hocanin da uyarip cesâretlendirmesi gerekir sahadakileri... feykle çalim konusu ve rakibin 2 3 oyuncusunu oyundan düsüren paslar... bu konuda berbat mi berbatiz, bu konuda bizden kötüsü çok azdir ligde
    Maçı tekrar izleyemedim ama rize'nin defalarca topa vurmadan rahatça paslaşmaya devam etmesi beni rahatsız etmişti. Iyi durduk denebilir ama rakibe düşünme fırsatı ve alan verince baskı sonuç getirmedi. Belki bir iki kere hataya zorladik ama rakip de eksik rize'ydi. Bu takım gs'yi hiç zorlayamadan 4 yedi, top tutamadı.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer Nwea Ekuban Djaniny Parmak sakatlıkları olmasaydı hoca Sivasspor ve Kayserispor maçlarını da alacaktı. Yani şuan 21 puanla resmen yarışa dahil olacaktık. Hocanın 5 maçta yedirdiği sadece 2 gol var. Üstelik maçların son dakikalarında yediğimiz saçma sapan baskı da yok. Abdullah Hoca geldiğinde dile getirdiği takım savunmasını rayına oturtuyor. 7 Maçta 15 gol yiyen adam 5 maçta sadece 2 gol yiyen bir takıma dönüştü. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. Takım savunması için hücum gücünden feragat etti hoca. Oyun gözünüze hoş gelmese de bu takımın oynayacağı en iyi oyun buydu. Hoca dokunuşu bunu gerektirir. Son maç yedek kulübesinde oyuna girip etki edecek bir Allah'ın kulu bile yoktu. Geldiğinde maç fazlalığımıza rağmen düşme hattındaydık, bugün tekrar Avrupa hedefleri planları koymaya başladık. Nankörlük etmesin kimse. Geldiğinde de dile getirdik. Hocanın oyunu sıkıcı pas üzerine kurulu ve sonuç odaklıdır. Bizim ihtiyacımız olanda buydu.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk dönem puan kaybettiğimiz ve lig sonunda son 8 sırada olan takımlar;

Gençlerbirliği (2puan) (Rakip o maçta ilk puanını almıştı)
    Göztepe (3 Puan) (Maç oynanırken 15. sıradaydı)
    Denizli (3 puan) (Öne geçip verdiğimiz maçlardan biri)

Maçların hepsi evimizde seyircili maçlardı.
    Göztepe maçında ilkonbirde hüseyin türkmen, ivanildo, ahmet canbaz, doğan erdoğan ilkonbir oynuyordu. Bizde omur, ekuban, sturridge, parmak, onazi, mikel sakatti. Goztepede ise sadece poko sakatti. Denizlispor ise surekli bize ters gelen takim. Her sene adamlara puan kaybediyoruz ve de bahsettigin 16 aralik 2019 daki macta sadece sapunaru sakatti isac sackey de ksari kart cezalisi idi. Bizde de sadece omur ile canbaz sakatti. Genclerbirligi macinda bu sever stoperde hosseini ve ivanildo, sagkanatta da avdijaj vardi. Genclerbiriginde sadece nadir ciftci sakatken bizde omur, ekuban, yusuf sari, onazi, kamil ahmet sakatti. Sturridge yine sakatliktan yeni cikmisti.

Bu sezonki maclarda hep rakiplerimiz sakatlik yonunden muzdarip bircok oyuncusundan yararlanamazken biz iseonlara nazaran cok daha iyi durumda idik. Her iki donemi karsilastirmak dogru bir yaklasim degil. Birde gereksiz yere bir mac kazandigi icin hocayi goklere cikarmasin kimse. Komik gozukuyorlar cidden. Takimin en iyi ortasahasi flavio ya sure vermezkenher hafta bakeri banmo ilkonbir oynatan yine kendisi idi. Bek oyuncularini defansa cakili oynatmak falan. Neyze benden bu kadar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçta top bizdeyken şunu oynadık.

Şu taktiği hemen birisi Abdullah hocama göndersin. Baker'ın tek yapacağı savunmanın arasına girip al ver yapmak, maksat sayı üstünlüğünü sağlamaksa Kamil sağ bek başlayıp ortaya kayabilir top bizdeyken. Sağ kanada Sarı'yı koy hop çizgide git gel yapsın. Ekuban'da Parmak'ın son maçta yaptığı ara bağlantı kurma işini yapar, kanatta harcanmaz. Parmak da sol taraftaki Marlon, Nwakaeme üçgeninin bir parçası olur. Savunmada Kamil yine yerine kayar Eku 10 numara gibi geri gelir. Uf Pep miyim ne be lşaskdşa

Şu Baker'ın yaptığın alt yapıdan bi çocuk yapar ciddi söylüyorum.

Nereden
    Trabzon

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin iyisi kötüsü yok hiçbirşey yapmadığın zaman sonuncuyu bile yenemiyorsun.Mesela Avcı olsaydı Denizli ve Kasımpaşa maçlarını alırdık ,Başakşehir ve Beşiktaş maçlarında o kadar kolay teslim olmazdık,şimdi söyleyeceğim de iddialıyım Fener maçı ikinci yarı kesinlikle dönmezdi. Bu takım geçen sene 6 tane gol attığı rakibe bile en az 6-7 tane net pozisyon veren bir takımdı,bugün ise Avcı geldiğinden beri 5 maçta toplasan 5 tane pozisyon vermemiştir takım. Bu bile başlı başına bir gelişme umarım bu adamı yem etmezler çünkü iyi niyetine sonsuz inanıyorum.
    Neee 5 maçta 5 tane pozisyon bile mi vermedik. Erzurum ve kayseri maçlarına tekrar bakmanı tavsiye ederim. Haa birde adanademir.

Nereden
    Asya Diğer

Şimdi eksik olunca puan kaybetmemiş mi olduk? Kendi sahamızda ve seyirci önünde 8 puan kaybettik. Çok net.

Kayseri ve Sivas maçlarında elimizde Tony olsa sonuç nasıl olurdu?

Her maçın hikayesi farklı mevzu zaten eksik yarıştırmak değil, olmamalı.

Toz kondurmayacağım diye sayısal verileri eğip bükmeye gerek yok.

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe maçında ilkonbirde hüseyin türkmen, ivanildo, ahmet canbaz, doğan erdoğan ilkonbir oynuyordu. Bizde omur, ekuban, sturridge, parmak, onazi, mikel sakatti. Goztepede ise sadece poko sakatti. Denizlispor ise surekli bize ters gelen takim. Her sene adamlara puan kaybediyoruz ve de bahsettigin 16 aralik 2019 daki macta sadece sapunaru sakatti isac sackey de ksari kart cezalisi idi. Bizde de sadece omur ile canbaz sakatti. Genclerbirligi macinda bu sever stoperde hosseini ve ivanildo, sagkanatta da avdijaj vardi. Genclerbiriginde sadece nadir ciftci sakatken bizde omur, ekuban, yusuf sari, onazi, kamil ahmet sakatti. Sturridge yine sakatliktan yeni cikmisti.

Bu sezonki maclarda hep rakiplerimiz sakatlik yonunden muzdarip bircok oyuncusundan yararlanamazken biz iseonlara nazaran cok daha iyi durumda idik. Her iki donemi karsilastirmak dogru bir yaklasim degil. Birde gereksiz yere bir mac kazandigi icin hocayi goklere cikarmasin kimse. Komik gozukuyorlar cidden. Takimin en iyi ortasahasi flavio ya sure vermezkenher hafta bakeri banmo ilkonbir oynatan yine kendisi idi. Bek oyuncularini defansa cakili oynatmak falan. Neyze benden bu kadar.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbol sonuç oyunudur. Adam 5 maçta 11 puan aldı ve 2 gol yedi.

Bu kadar basit.

Ve puan kaybettiği 2 maçı resmen forvetsiz oynadı. Saygı duymak lazım.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

Şimdi eksik olunca puan kaybetmemiş mi olduk? Kendi sahamızda ve seyirci önünde 8 puan kaybettik. Çok net.
    Kayseri ve Sivas maçlarında elimizde Tony olsa sonuç nasıl olurdu?
    Her maçın hikayesi farklı mevzu zaten eksik yarıştırmak değil, olmamalı.
    Toz kondurmayacağım diye sayısal verileri eğip bükmeye gerek yok.
    Kadrodaki eksikler takimim onemli oyunculari direkt ilkonbir oyunculari olunca elbetteki yazicam niye yazmiyayim. Meselaosa yerine oynayan ahmet canbaz ve dogan erdogan onun boslugunu kapatiyormu ki de burada bu durmdan yakinmicaz. Kayseri ve sivas ve diger maclarda rakiplerimizin o kadar sakati olmasaydi ne olurdu acaba bence bunu da dusunelim. Birde sivasin teknik direktoru riza calimbay da korona olmustu o macta. Bu sezon ortada henüz bir başarı diye bahsetebileceğimiz bir durum yok henüz.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu saçma kadroyla bu kadar puan alabilmesi kendisine yazar.

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu başlığı kirleten iki troll’e neden ceza verilmiyor hala? Ceza için illa küfür, hakaret içeren bir cevap mı atılması lazım?

Bu ifade özgürlüğü falan değil. Yazan iki troll büyük ihtimalle arkadaş ve sistematik bir şekilde başlığı sabote ediyorlar. Her sayfada aynı kişilerce atılmış 5-6 mesaj var ve hepsinin odağı Avcı’nın çok kötü, Karaman’ın harika olduğu vs vs ile alakalı.

Millet gelip kendi gözlemlerini, taktiksel anlayışlarını yazıyor, bu iki troll yüzünden konu sapıyo da sapıyo e yeter artık da. Çok istiyolarsa abdullah avcı 2.0 diye bir başlık açılsın bu ikisi ünal aşklarını orda yazsın gidip.
    Konu Chovy tarafından (21.12.2020 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2 tayfa var böyle olan. Biri ustaspor diğeri ünalspor destekleyen tayfa. Biraz zorlasalar gidip wallpaper sayfalarında bile güzelleme yapacaklar. Her girdiğim konunun altında alakalı alakasız şekilde konuyu bir yerlerden buna çekip sürekli aynı şeyleri yazıyorlar. Abi kulübün hocası Abdullah Avcı, başkanı Ahmet Ağaoğlu. Bunların icraatlerini eleştirmek için eski adamları saatlerce övmenize gerek yok. Şunu yanlış yapıyor, şöyle yapsa daha iyi olur deseniz de konu buradan ilerlese ne olur?

Alıntı Chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu başlığı kirleten iki troll’e neden ceza verilmiyor hala? Ceza için illa küfür, hakaret içeren bir cevap mı atılması lazım?

Bu ifade özgürlüğü falan değil. Yazan iki troll büyük ihtimalle arkadaş ve sistematik bir şekilde başlığı sabote ediyorlar. Her sayfada aynı kişilerce atılmış 5-6 mesaj var ve hepsinin odağı Avcı’nın çok kötü, Karaman’ın harika olduğu vs vs ile alakalı.

Millet gelip kendi gözlemlerini, taktiksel anlayışlarını yazıyor, bu iki troll yüzünden konu sapıyo da sapıyo e yeter artık da. Çok istiyolarsa abdullah avcı 2.0 diye bir başlık açılsın bu ikisi ünal aşklarını orda yazsın gidip.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Nereden
    Asya Diğer

Henüz hocayı göklere çıkaran kimseyi görmedim. Daha ilk basamak olan ükseverleri ikna etme süreci devam ediyor. Oraya daha var.

1- Düşmemeye oynayan takımlara puan kaybetme durumumuz geçen sezonda vardı. İlk yarıda seyircili maçlarda da vardı ( 8 puan ). Pandemi sonrası verilen aradan sonra oynanan maçlarda da oldu.
    2- Futbol sonuç oyunudur. Puan puandır.
    3- Konu bizim ve rakibin eksikleri değil ki? Sivas'a yine selam yollayamadan duramadınız. (Rıza Ç.'yi hiç sevmem bu arada ama onun puan ortalaması daha yüksek toz konduramadığınızdan)
    4- Sizler için biliyorum çok zor Ahmet C. örneği vermeden cümle kurabilmek lakin o dönemki teknik elemanın görev verdiği oyuncular arasında ilk 30'da bile değil çocuk.
    5. Gerçekten bıktık sizlerden. Sürekli aynı konular. Trabzonspor'a zarar veriyorsunuz.

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadrodaki eksikler takimim onemli oyunculari direkt ilkonbir oyunculari olunca elbetteki yazicam niye yazmiyayim. Meselaosa yerine oynayan ahmet canbaz ve dogan erdogan onun boslugunu kapatiyormu ki de burada bu durmdan yakinmicaz. Kayseri ve sivas ve diger maclarda rakiplerimizin o kadar sakati olmasaydi ne olurdu acaba bence bunu da dusunelim. Birde sivasin teknik direktoru riza calimbay da korona olmustu o macta. Bu sezon ortada henüz bir başarı diye bahsetebileceğimiz bir durum yok henüz.
    Konu Oğuz B. tarafından (21.12.2020 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nereden
    Trabzon

Henüz hocayı göklere çıkaran kimseyi görmedim. Daha ilk basamak olan ükseverleri ikna etme süreci devam ediyor. Oraya daha var.

1- Düşmemeye oynayan takımlara puan kaybetme durumumuz geçen sezonda vardı. İlk yarıda seyircili maçlarda da vardı ( 8 puan ). Pandemi sonrası verilen aradan sonra oynanan maçlarda da oldu.
    2- Futbol sonuç oyunudur. Puan puandır.
    3- Konu bizim ve rakibin eksikleri değil ki? Sivas'a yine selam yollayamadan duramadınız. (Rıza Ç.'yi hiç sevmem bu arada ama onun puan ortalaması daha yüksek toz konduramadığınızdan)
    4- Sizler için biliyorum çok zor Ahmet C. örneği vermeden cümle kurabilmek lakin o dönemki teknik elemanın görev verdiği oyuncular arasında ilk 30'da bile değil çocuk.
    5. Gerçekten bıktık sizlerden. Sürekli aynı konular. Trabzonspor'a zarar veriyorsunuz.
    Sjhsjhshdjsjdj tamam trabzonspora biz zarar veriyoruz haklisin. Olay puan ortalamasi ise huseyin cimsirinki herkesten yuksekti. Haticeye değil neticeye bakıcaksın diyorsunuz ama öyle olmuyor maalesef

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hatay ve Gs maçlarından 4 puan çıkarsa gayet iyi iş çıkarmış olacak.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Adana

İlk 8 haftada 4 mağlubiyet 1 galibiyet almış bitik takımla 5 maç 11 puan gerçekten mükemmel.

Yenemediği için eleştirildiği takımlar ise Sivas, bu ligde deplasmanda yenilmeyen tek takım. Kayseri yarım saat 10 kişi oynayıp deplasmanda galatasaraydan 1 puan alan bir takım. Yani ligde küçük büyük takım nerdeyse kalmadı herkes herkesi yeniyor önemli olan form daha çok.

Beşiktaş ilk dört haftada sadece bizi yenmiş antalya berabere. konyadan dört yemiş, gençler de yenilgi

Başakşehirin ilk golleri ve galibiyeti 5. haftada bizim karşımızda.

Fenerbahçe içerde 6 maç oynamış..9 kişi hatayı yenememiş 10 kişi beşiktaşa mağlup konyadan 2 malatyadan 3 yemiş. 87 de sabo penaltıyı atsa karagümrükte berabere bitecekti. Ama sadece bir takıma 2 fark atmış. Ve geriye düşüp tek kazandığı maç var o da bizle.

Ama bunları görmek için göz yorumlamak için az beyin lazım. Gören ve yorumlayabilenler arkanda hocam.

Keşke sene başı kamp yapma ve transferlere müdehale şansın olsaydı. Güveniyoruz sana

Nereden
    Trabzon

Eee madem kadro bu kadar kötüydü biz newtona niye gönderdik. Newton kötu hoca diye millet adam icin sayip sovuyor ama o donemde guclu rakiplere alinan kotu sonuclar kadro kotulugune yorumlaniyor. Madem o kadar kadro kotuydu biz newtoni bosuna yollmisiz. Yok newton hatali oldugu icin gonderildiyse su anda ortada inanilmaz akil almaz bir sekilde kazanilmis mac yok. Bunlar zaten olmasi gerekenler.

Sivas deplasmanda bir kez yenilmis pehhh. Maclar seyiricisiz oynaniyor ne deplasmani ev sahibi ne diyorsunuz kardesim. Sivas bize karsi hic kimseye olmadigi kadar eksikle cikti. Kayseri hakemlerin yardimina ragmen mac kazanamayan galatasaray ile berabere kalsa ne olur. Halen daha adamlar 18.sirada. Ayrica galatasarayda kayseri macinda ellabdelou, muslera, arda turan, babel, falcao, belhanda, okan kocuk olmak uzere 7 tane sakat vardi. Mac kayserinin iyi oynamasindsn cok galstasarayin kotu olmakiyla alakali. Ayni galatasaray karagumruke de yenildi bu hafta. Darica genclerbirligi diye bir 3.lig takimini zar zor 1-0 yendi.

Basaksehir lige kotu basladi birine karsi galibiyet alicaklardi o da bize denk geldi. Adamlar bizden sonra cikisa gectiler. Ayni basaksehir turgutlusporu 7-0 yendi. Sampiyonlar liginde manchester unitedi 2-1 yendi. Leipzigi sorlothun gol attigi macta elinden kacirdi. Bu basaksehire yenilmek kusur mu komik olmayin lutfen Baska bir baslilta da dedigim gibi bizim millet kadar pireyi deve yapan baska insanlar yoktur. Biraz realist olun. Bir insani ne gereginden fazla övün ne gereğinden fazla gömün. Biraz ölçülü olmasını bilin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)