Sayfa 20 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7377 adet sonuctan sayfa basi 476 ile 500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nispeten 2 zayıf rakiple başlamak şans oldu, yoksa bu futbolla puan alması zor bu takımın, tabi suçu hocada bulmamak lazım şimdilik en azından defansif etkinliği uzun bir süre sonra arttı takımın fakat bu rakip kaynaklı da böyle gözüküyor olabilir, kazanarak ilerlemek krediyi arttıracak etken, çalışmaya devam
    Hocam bu ligde zayıf takım yok birşeyler yapmadan kazanamıyorsun bu takım kaşımpasadan son 5 dakikada 2 gol yiyecek bir takım değildi kimse kusura bakmasın. Bu kadar kolay gol yiyen bir takımın 2 maçta gol yemeyi geçtim 2 tane pozisyon bile vermemesi birşeylerin değiştiğinin göstergesidir. Biz geçen sene lig sonuncusu dağılmış Kayseri’ye 6 tane atarken bile en az 10 tane net pozisyon vermiş bir takımız.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk olarak lewis baker'a dokunduğunu yavaş yavaş onun performansının artacağını ve onunla birlikte hücum performansımızın da artacağını düşünüyorum...

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca!!!..
    Savunmadan başladın sanırım işe..
    Zamanındaki Başakşehir gibi topu rakibe verip 1-0 ı oynuyorsun.
    İlk kıstas maçın Sivas bakalım ne olacak..
    Başarılar Hoca!

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

İlk defa basın toplantısında futboldan bahseden bir hocamız oldu. En azından teşhis ve tedavi konusunda doğru adımları atıyor. Başarılı olur ya da olmaz ama hoca gibi hoca.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı lizarazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa basın toplantısında futboldan bahseden bir hocamız oldu. En azından teşhis ve tedavi konusunda doğru adımları atıyor. Başarılı olur ya da olmaz ama hoca gibi hoca.
    Kesinlikle
    S.G Ü.K hiçbiri hoca gibi konusmuyordu, A.A en azindan "hocayim" diyor her yönüyle... ama basarili olur ama olmaz, ama yanlislar yapar ama elestiririz söveriz her sey olabilir o ayri mesele
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Ankara

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca!!!..
    Savunmadan başladın sanırım işe..
    Zamanındaki Başakşehir gibi topu rakibe verip 1-0 ı oynuyorsun.
    İlk kıstas maçın Sivas bakalım ne olacak..
    Başarılar Hoca!

Başakşehir topu hiçbir zaman rakibe vermiyordu. Biz de öyle bir oyun peşinde değiliz. Futbolda topu rakibe veren kaybetmeye mahkumdur
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk olarak lewis baker'a dokunduğunu yavaş yavaş onun performansının artacağını ve onunla birlikte hücum performansımızın da artacağını düşünüyorum...
    Aynen
    En büyük Trabzon

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu ligde zayıf takım yok birşeyler yapmadan kazanamıyorsun bu takım kaşımpasadan son 5 dakikada 2 gol yiyecek bir takım değildi kimse kusura bakmasın. Bu kadar kolay gol yiyen bir takımın 2 maçta gol yemeyi geçtim 2 tane pozisyon bile vermemesi birşeylerin değiştiğinin göstergesidir. Biz geçen sene lig sonuncusu dağılmış Kayseri’ye 6 tane atarken bile en az 10 tane net pozisyon vermiş bir takımız.
    geçen yıl ile bu seneyi karşılaştırmak artık doğru değil,

geçen yılki takım leblebi gibi istediği zaman gidip gol atıyordu,

bu yıl defansı ve hücumu değiştirdik, defansta yüzümüz biraz olsun gülmeye başladı fakat şimdi de forvet ve orta saha boş kaldı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 maçta da pozisyon mu vermedik hele de erzurum maçı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 maçta da pozisyon mu vermedik hele de erzurum maçı
    5 firsatçik verdik, verdiysek de 4'ü Ugurcan'in topu elinden kaçirmasi ve duran top... bizim kaçirdiklarimiz çok daha net idi geçen hafta
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lizarazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen. Cok Trabzonspor’lu hocalarimiz taktik konusmayi bize cok layik gormezdi.
    Ajitasyon yapmayi daha cok severlerdi. Az sikisinca ‘Bilseniz ne sartlar altinda’ vs vs..
    Futbol yoksunlari.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Duran topta 11 oyuncuyla ceza sahasında iki sıra şeklinde dizilip alan savunması yapmamız çok iyi. Trabzonspor'da ilk defa görüyoruz.

Ama bir tane gol yeriz hemen alan savunması doğru mi şeklinde tartışma başlatır yorumcular. O güne kadar bir tanesi lafını etmez tabi.

Bir

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 firsatçik verdik, verdiysek de 4'ü Ugurcan'in topu elinden kaçirmasi ve duran top... bizim kaçirdiklarimiz çok daha net idi geçen hafta
    Ceza sahası önüne kadar rakibi getirirsen sağdan soldan 50 tane orta yapmadına izin verirsen herhalde. Uğurcan elinden kaçırmış kaçırmamış rakip sana bir kere baskı kurmuş senin 3.bölgene çok rahat geliyorlar. Bu şekilde iyi savunma yapıldı denilmez. Hele de forvetten başlayan takım savunması hiç denilmez. Sen rakibini oraya kadar getirirsen herhalde kalende pozisyon verirsen. Uğurcan elinden kaçırmasa bir başkası ayağının altından kaçırır.
    Konu korkusuzmaraz tarafından (30.11.2020 Saat 01:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Ayrıca kadronun yetersizliğine de katılmıyorum. Ünal karaman ile kamil ahmet ve hosseini den oluşan ortasahayla kaç maç kazandık. Avrupa maçlarında bile ezilmedik rakibimize. Insan derelioğlu da alanyaya karşı pereirayı ortasaha oynattı ve lider alanayay karşı ortasahamız ezilmedi. Bu tür farklı uygulamalar keşfetmek teknik direktörun işi. Yok ortadahamız ligin en kötüsü falan deniyor. Ee kardeşim alanyaya karşı niye süzgeç gibi her gsleni gideni geçirmeyip iyi bir görüntü verdi bu ortasaha.

Ünal karaman uefa maçlarında yetersiz kadro yüzünden kamil ahmet ile hosseini doğan erdoğanı ortasahada oynattığında takımın ezilmemesine rağmen maçı kaybettiği için burada acımasızca eleştirilirken kimse vay efendim kadro çok kötü diyemiyorken şimdilerde vay efendim takım cok kötü ortasahamız berbat.

Oynadığımız 2 takımdan ilkonbire sadece erzurumdan obertan yazılabilir birde belki forvet muhammet reşat yazılabilir. Başka yok. Bu ligde genel anlamda kadrosu bizden daha iyi kaç takım vardır acaba. Hal böyleyken kadro çok kötü fala muhabbeti yanlış oluyor. Ortasahaya direnç katmak amacıyla hosseini veya pereira ilkonbir oynatılabilirken bunlardan hiçbirini yapmayıp sadece önlibero olmamasından dolayı komple kadroya kötü denemez. Birde bazı mevkilerdeki kötü oyuncu peformansını yükseltmek de hocanın işi. Yani demek iztediğim kadro kötü diye hem kendinizi hem de başkalarını kandırmaya gerek yok. Başka şeylerde kondisyon durumu, sahada belli bir dakkikadan sonra oyuncuların koşamama nedeninde falan kusur bulun biraz da.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca kadronun yetersizliğine de katılmıyorum. Ünal karaman ile kamil ahmet ve hosseini den oluşan ortasahayla kaç maç kazandık. Avrupa maçlarında bile ezilmedik rakibimize. Insan derelioğlu da alanyaya karşı pereirayı ortasaha oynattı ve lider alanayay karşı ortasahamız ezilmedi. Bu tür farklı uygulamalar keşfetmek teknik direktörun işi. Yok ortadahamız ligin en kötüsü falan deniyor. Ee kardeşim alanyaya karşı niye süzgeç gibi her gsleni gideni geçirmeyip iyi bir görüntü verdi bu ortasaha.

Ünal karaman uefa maçlarında yetersiz kadro yüzünden kamil ahmet ile hosseini doğan erdoğanı ortasahada oynattığında takımın ezilmemesine rağmen maçı kaybettiği için burada acımasızca eleştirilirken kimse vay efendim kadro çok kötü diyemiyorken şimdilerde vay efendim takım cok kötü ortasahamız berbat.

Oynadığımız 2 takımdan ilkonbire sadece erzurumdan obertan yazılabilir birde belki forvet muhammet reşat yazılabilir. Başka yok. Bu ligde genel anlamda kadrosu bizden daha iyi kaç takım vardır acaba. Hal böyleyken kadro çok kötü fala muhabbeti yanlış oluyor. Ortasahaya direnç katmak amacıyla hosseini veya pereira ilkonbir oynatılabilirken bunlardan hiçbirini yapmayıp sadece önlibero olmamasından dolayı komple kadroya kötü denemez. Birde bazı mevkilerdeki kötü oyuncu peformansını yükseltmek de hocanın işi. Yani demek iztediğim kadro kötü diye hem kendinizi hem de başkalarını kandırmaya gerek yok. Başka şeylerde kondisyon durumu, sahada belli bir dakkikadan sonra oyuncuların koşamama nedeninde falan kusur bulun biraz da.
    müdür sen hangi takımın maçını izliyorsunda gelip burda yorum yazıyorsun ya senin kadron zayıf 3 tane orta saha ile sezona girdin hani diyorsun ya ünal onla oynadı bunla oynadı diye ilk sezon elinde yusuf vardı sosa onazi vardı vardı geçen sezon sosa shorlot novak mikel vardı strurıdge vardı bu sezon elle tutulur bana bir tane adam söyle belki hugo denilebilir sen kadro kaliteli diyorsun ya sen futbol bilmiyorsun yada sırf eleştirmek için burada yorum yazıyorsun.

Nereden
    Trabzon

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müdür sen hangi takımın maçını izliyorsunda gelip burda yorum yazıyorsun ya senin kadron zayıf 3 tane orta saha ile sezona girdin hani diyorsun ya ünal onla oynadı bunla oynadı diye ilk sezon elinde yusuf vardı sosa onazi vardı vardı geçen sezon sosa shorlot novak mikel vardı strurıdge vardı bu sezon elle tutulur bana bir tane adam söyle belki hugo denilebilir sen kadro kaliteli diyorsun ya sen futbol bilmiyorsun yada sırf eleştirmek için burada yorum yazıyorsun.
    Hocam sen yorum yapmadan önce yazıyı tam oku. Ünalla ilgili ben ne dedim sen ne diyon. On libero diyorum kamil hosseini diyorum sakatlarin cok oldugu donemler diyorum. Kadro kalitesini de millet abartiyor diyorum. Alti ustu siradan super lig diger takimlarin birkaci haric bizden cok cok kotu. Lutfen yazilanlari tam olarak anlayarak oku ondan sonra yorum yap. Birde gelmis bana antremanlara bile cikmayan sturridge ve surekli hafif tempoda kosan mikeli yaziyorsun. Buradan bile futbola nasil baktigin belli oluyor.

Bu sezon gecen sezonki oyunculardan sadece abdulkadir omur cok kotu. Yeni transferlerden 4 u ilk onbir oynuyor. Onlardan sadece forvette cok cok buyuk problemimiz var diyebiliriz. Sayet senin dedigin gibi olsaydi. Su an her onune gelenden 4 5 gol yiyip ligin averaj takimi olmustuk. Biraz diger super lig maclarini da izle lutfen. Ligin en iyisi denilen onca transfere ragmen karbonat erolun takimi uzayli futbolu cok mu iyi futbol oynuyor sence ki bu ligin en iyisi denilen takim yani.

Sergen basaksehiri bir dunya eksigine ragmen sagbekte dorukhan stoperde necip montero solbekte ridvan yilmaz ve kalede utku yuvakuran ile yendi. Besiktas basaksehir gibi bir takimi bir dunya eksigine ragmen dogru bir taktikle yenebiliyorken biz alt siralardaki takimlarla oynayacagimiz zaman kadromuz cok kotu diye isyan edicez oyle mi. Ayrica bu ligin kalitesi de diplerde oyle cok ust duzey futbol falan da oynanmiyor burada.

Hocamìzin doğru taktik uyguladığında bu ligde yenemeyeceği tskım yok bu kadro ile. Tabi birkaç eksik var ama öyle çok abartılacak durumda da değil bunlar. Bu yüzden kadro kalitesi diye bahaneler üretmeyin ve de lutfen her mevkide oynayan oyunculardan da ronaldo, messi performansi beklemeyin. Umarim simdi ne demek istedigimi anlamissindir.
    Konu korkusuzmaraz tarafından (30.11.2020 Saat 03:48 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir topu hiçbir zaman rakibe vermiyordu. Biz de öyle bir oyun peşinde değiliz. Futbolda topu rakibe veren kaybetmeye mahkumdur
    Didier deschamps 2018 dünya kupasında ortalama %44.57 oranla topa sahip olarak fransayı şampiyon yaptı. Bu bahsettiğin şey futbolda olmazsa olmaz değil.

1 https://www.futbolarena.com/dunya-ku...betti-354300h/

2 https://www.milliyet.com.tr/amp/skor...alandi-1744373

3 https://m.haberturk.com/topa-sahip-o...du-2182840-amp

4 https://www.mackolik.com/futbol/habe...j15sdlyxjcy4ln

5 https://tardini.co/direkt-oyundan-to...p-6b4d0cd3bc3e

6 https://amp.evrensel.net/yazi/81891/...udnun-hikayesi

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef elde edilen başarıları sadece olumsuz tarafları anlatarak parlatıyoruz.

Unal Hocanın elinde rakibi orta sahadan sırtına alarak ceza sahasına kadar topu süren ve golünü atan, yıl sonunda gol kralı olan Sorloth vardı.

Performansı üst düzey olan Nwakaeme, Uğurcan, Novak, Sosa ve Pereira vardı. Her ne kadar istediğimiz performansı alamasak da yedek kulübemizde Sturridge, Obi mikel oturuyordu.

Bu gibi durumlara hiç değinmeden hoseini orta sahada oynadı, doğan ilk 11de çıkmak zorunda kaldı demek biraz algıda seçicilik.

Geçen yılki Sorloth, Sosa, Novak, Nwakaeme, Ugurcan, Ekuban 6lısını ligde her hangi bir takıma koy, açık ara liderliğe oynar.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçlık ve anlık planları bir kez görünce her daim olabilirmiş fikrine kapılmak, futbolun hastalıklı hücrelerinden birisidir. Bir futbolcuya bir mevkiiyi emanet etmek, onun oraya adaptasyonu sağlanamadığı sürece sadece dakikalık veya maçlık önlemlerden olabilir. Dolayısıyla geçmişte Hosseini'nin ön libero oynaması, geçtiğimiz Alanya maçında Pereiera'nın orta saha oynaması gibi hususlar tek seferlik, tabiri caizse "kullan at" çözümlerdendir.

Üstelik çok uzak değil, Majid'in ön libero performansını bir hatırlamaya çalışın, son yılların en kötü ön libero performansıydı. Sırf orda forma şansı buldu diye oynayabildiği anlamına gelmiyor.

Hoca maç kazanırken bir yandan mevkii alışkanlığı da sağlamak durumunda. Tamamen kendi kurduğu kadrodan sonra başlayalım eleştirmeye.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

2 galibiyetten sonra hemen hücum zamanı demeye başladık. Forumda olmasa bile sosyal medyada genel durum bu.
    Adam gelmeden önce ne olursa olsun galibiyet isteyen biz şimdi de hücum futbolu istiyoruz.

Takım 2 maçta galip geldi diye beklentiyi yükseltmeyelim.

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıyas yapılmasını mantıklı görmüyorum. Kim kimden iyidir o da tartışılır her fikre saygı duyuyorum ancak son tahlilde teknik adamın kendisini ve işini taraftara iyi anlatmasından çok oyuncuya iyi anlatması mühimdir.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Topu kaptıktan sonra kontra atak ile ortasaha ya kadar hızla gelip bir anda frene basıp topu Uğurcan'a gönderme işini çözmemiz lazım

O kadar çok sıkıldım ki bu durumdan.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topu kaptıktan sonra kontra atak ile ortasaha ya kadar hızla gelip bir anda frene basıp topu Uğurcan'a gönderme işini çözmemiz lazım

O kadar çok sıkıldım ki bu durumdan.
    Bu meselenin baş sorumlusu Baker. Baker'ın sayfasında son maç pasları paylaşılmış yana , geriye... Bu huyundan çok vazgeçecek gibi de durmuyor, karakterini tanıyacak kadar izledik bence devre arası iyisi alınıp teşekkür edilebilir

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

8 hafta 6 puan vs 2 hafta 6 puan
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 hafta 6 puan vs 2 hafta 6 puan
    Buna şu açıdan da bakmamız lazım özellikle Antep maçında maçı almışken VARın penaltı uydurması ve Denizli maçında biri verildiği halde kullandırtılmayan 3 penaltı (biri son dk Serkan'a) ile giden 4 puan hanemizde olsa (diğer maçlardaki hataları hiç saymıyorum), şu an 16 puan ve önümüzde kolay maçlarla zirve hesapları yapıyor olurduk.

Bu 2 maçta da Erzurum maçı baya baya şanstı, hele VARın rakip golü iptal etmesi (yukardaki örnekler düşünülünce) bizim başımıza pek gelecek şey değildi. O maç Avcı'nın şansı oldu.

Bu hafta Avcı istediklerini yaptı, rakibe sıfır pozisyon verildi, bu biraz da rakibin durumuyla alakalıydı ama takım hiç pozisyona girmeden maçı bitirdi.

Bu açılardan bakınca 2 maç 6 puan, oyun olarak şu an ligin çook altlarındayız, aldığımız puanın bile altındayız. Yavaş yavaş bu oyun iyileşir ve önümüzdeki 10 haftada minimum puan kaybı yaparsak o zaman Avcı'yı değerlendirebiliriz.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)