Sayfa 168 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 68 118 158 166 167 168 169 170 178 218 268 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7389 adet sonuctan sayfa basi 4,176 ile 4,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70 li 80 li yillari su an yasiyor olsaydik ahmet suat ozyazici, ozkan sumer falan gelmesin derdin belki de. Sonra kulupte birkac senedir gorev yapan trabzonlu hocalar hasan ucuncu, ihsan derelioglu, hamit cihan da var. Yerel medyada herhangi biri hakkinda takimin basina gecsin hicbir zaman yazmadi.

Yakin zamanda kulupte gorev yaptilar veya top oynadilar ve deyaslari da genc. Ayrica henuz teknik direktorluk tecrubeleri de yok. (Cimsirinki de ufak bir tecrube sayilir hoca olarak gecirdigi zaman bakimindan) Yani cok ozel bir nedeni yok. Haa su var mesela kalkip da tuncay sanli falan yardimci hoca olacaksa onu istemem mesela. Isimiz gucumuz yok fenere hoca yetistiricez. Kendi camiasi sahip ciksin o ve onun gibi isimlere.

Ayrica kulube yillarca hizmet etmis adamlarin birazcik ayricaligi olsun. Mesela besiktasta ismael atibayi gonderecek haberleri cikti butun besiktaslilar ayaga kalkti. Neredeyse yonetimle ismaeli ikisini bir yiyeceklerdi. Sonradan yabanci kontenjani sayisi bu sezonla ayni olacagi aciklaninca atiba nin gonderilmesine gerek kalmadi ismael ve yonetim acisindan. Ozetle demek istedigim vefa ve minnet onemli seyler. Son olarak atibanin yasi ve mevcut formundan, dunya kupasinda oynama isteginden bahsetmeme gerek yok herhalde.
    Hayır kıyaslamanız birkaç alandan yanlış benim gözümde. Öncelikle o zamanlar zaten efsane yeni yeni doğuyor ve kendi değerleriyle değer kazanıyor. Burası bir kere çok farklı. Şimdiki yapı daha karma bir yapı olmak zorunda. Nitekim başarı da böyle geldi. Bir diğer yandan ahmet suat hoca ve özkan sümer hoca ilk çıkışlarından itibaren hem istatistik, hem oyun, hem de donanım açısından günümüzdeki çoğu hocadan daha iyi. Bırakalım çimşiri tekkeyi avcıdan da terimden de daha iyi hocalardı. Onları günümüzdekilerle kıyaslamak haksızlık olur.

Benim derdim biraz vasatın tahakkümü ile. Biraz da dediğim gibi yerel medyanın içindeki o özevlat aşkı ile. Genelde takip etmiyorum. Ama bugünlerde seslerini çok çıkarmamaları normal. Zaten genelde puan kaybedilen maçlardan sonra ortaya çıkıyorlar.

Saydığınız isimler içerisinden bir gökdenize olumlu bakıyorum. O da profesyonelliğinden ötürü. Kendi isteğini, bilgi, birikim seviyesini bilemiyorum.

Hüseyin ise ünal hoca sonrası o koltuğa oturabilecek seviyede olmadığını bilmeliydi. Herkes teknik direktör olacak diye bir şey yok. Belki çok iyi bir yardımcı olabilirdi. Ama geçmiş dönemden dolayı kısa zamanda yeniden kulübede göreceğimizi sanmıyorum.

Ortak hedefimiz kulübenin güçlenmesi. Kulüp için iyi olacaksa ben yanılmaya razıyım. Ama hocanın da istanbuldan, kendine yakın kişilerden birini getireceğini düşünüyorum.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sanırım hala bir yardımcı antrenör açığı(duran top) var yanına çok iyi bir kondisyoner de iyi giderdi
    Konu Yiğit SARI tarafından (11.07.2022 Saat 10:49 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ali kemal denizci teknik ekibe mi katıldı ?

Nereden
    İçel

iyi bir hocaydı her şeye rağmen....

ceday99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mixfruit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir hocaydı her şeye rağmen....
    bunu yazmak için mi üye oldun. aferin.

Nereden
    İstanbul

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sayin Abdullah Avci, genc Oyuncu kazandiramaz..onlara bu güveni veremeyen bir Kisinin takimina genc Oyuncu almakta cok degisik geliyor bana..sakatliklar olmasa Ahmetcan gibi Oyuncu kazanamayacaktik mesela!

isin taktik kisminda ise yine vasat..duran Top Organizasyonu yok oglu yok...Wakayeme gibi cok yönlü bir Oyuncuyu, sadece solkanatta degerlendirmis olmasi, herseyi anlatiyor zaten!!

Berat gibi potansiyeli yüksek bir Genc, geriye geriye gidiyorsa, bunun sorumlusu ilk oalara Hoca´dir. Gelen tekliflere ragmen onu göndermeyen yine sayin Avci. Buna binaen ayni bölgeye Dogucan´i aldiranda sayin Avci. Ve biz hala o bölgede eksigiz. Cok güzel bir Kadro mühendisligi..takimin en büyük sorunu bu maalesef!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayin Abdullah Avci, genc Oyuncu kazandiramaz..onlara bu güveni veremeyen bir Kisinin takimina genc Oyuncu almakta cok degisik geliyor bana..sakatliklar olmasa Ahmetcan gibi Oyuncu kazanamayacaktik mesela!

isin taktik kisminda ise yine vasat..duran Top Organizasyonu yok oglu yok...Wakayeme gibi cok yönlü bir Oyuncuyu, sadece solkanatta degerlendirmis olmasi, herseyi anlatiyor zaten!!

Berat gibi potansiyeli yüksek bir Genc, geriye geriye gidiyorsa, bunun sorumlusu ilk oalara Hoca´dir. Gelen tekliflere ragmen onu göndermeyen yine sayin Avci. Buna binaen ayni bölgeye Dogucan´i aldiranda sayin Avci. Ve biz hala o bölgede eksigiz. Cok güzel bir Kadro mühendisligi..takimin en büyük sorunu bu maalesef!!

size ve sizin gibi düşünenlere tamer gibi hocalar lazım

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

genc oyuncu konusuna eyvallah, ahmetcan konusuna da eyvallah ama duran top konusuna katilmiyorum. Kendisi sampiyonluk sonrasindaki roportajlarinda dedi duran top konusuna hic karismiyorum. Sadece kenardan izliyorum o isle egemen orkmaz ilgileniyor diye. Berat da buyuk ihtimal kendini alkol, uyusturucu, kari kiz alemleri, sabahlara kadar eglenmelere vermistir. Mesela sergen yalcin kac tane hica ile calisti futbolculugunda ama kimse adam edemedi bunu. Gonderilmemesinin de nedeni lig maclarinda sakatlik ve cezali durumuna gore son 10 - 20 dakika kala oyuna sokmak icindir. Haa bunun oynadigi topu altyapidan hakan yesil falan oynayamaz mi diycen bunun bilemiyorum.

Gecende kendisi dedi u19 takimi da bizim hemen yanimizdaki sahada bizimle ayni zamanda bizimle syni antremanlari yapiyor. Yeri geldiginde oradaki bazi oyunculari a takimda malzeme olarak kullaniyorum diye anlatti. Herhalde antremanlarda sakat veya agrisi olan oyuncu sayisina gore cift kale maclarda kadroyu tamamlamak icin oradan oyuncu aliyordur as takima.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hocam bu dört-üç-üç falan değil, dört-hiç-üç falan. lütfen kurtul şu takıntından. uyuşuk oyunu oynayabilecek kadro kaliten yok, oynatabilecek kaliten de yok belli ki. sal bizi ya.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

y.erdoğan'ı gönderin hocam nedir bu seviyede bu amatörlükler?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Edilen lafları hakediyorsun hoca.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon öncesi hazırlık maçlarına yoğun antrenman temposuyla çıkıldığından alınan sonuçlara çok fazla takılmamak lazım fakat 4 maç itibariyle takım çok da iyi sinyaller vermedi. Rakipler 6-7 hazırlık maçıyla sezona girerken bizim en azından bir maç daha araya sıkıştırmamız lazımdı. İnşallah Sivas karşısında kazanılacak Süper Kupa ile takımın havası da değişir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

hocam cumartesi kupa istiyoruz, alıştırdın kusura bakma

Hocam sevgiler, saygılar. Yaşattıkların için tekrar teşekkürler. Minnettarlığım büyük. Değişmeye ve gelişmeye devam. Bizler her zaman takımın yanındayız!

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genc oyuncu konusuna eyvallah, ahmetcan konusuna da eyvallah ama duran top konusuna katilmiyorum. Kendisi sampiyonluk sonrasindaki roportajlarinda dedi duran top konusuna hic karismiyorum. Sadece kenardan izliyorum o isle egemen orkmaz ilgileniyor diye. Berat da buyuk ihtimal kendini alkol, uyusturucu, kari kiz alemleri, sabahlara kadar eglenmelere vermistir. Mesela sergen yalcin kac tane hica ile calisti futbolculugunda ama kimse adam edemedi bunu. Gonderilmemesinin de nedeni lig maclarinda sakatlik ve cezali durumuna gore son 10 - 20 dakika kala oyuna sokmak icindir. Haa bunun oynadigi topu altyapidan hakan yesil falan oynayamaz mi diycen bunun bilemiyorum.

Gecende kendisi dedi u19 takimi da bizim hemen yanimizdaki sahada bizimle ayni zamanda bizimle syni antremanlari yapiyor. Yeri geldiginde oradaki bazi oyunculari a takimda malzeme olarak kullaniyorum diye anlatti. Herhalde antremanlarda sakat veya agrisi olan oyuncu sayisina gore cift kale maclarda kadroyu tamamlamak icin oradan oyuncu aliyordur as takima.
    Egemen Hoca ilgileniyor diye bir bahane mi olabilir? Ilgileniyor, berbat sonuclar doguruyorsa ki, müdahele edersin! Berat konusunda, eger dediginiz gibi yoldan sapmis olsa, satisina izin verirdi. Lakin böyle bir sey oldugunu hic düsünmüyorum..Abdullah Avci öncesi, kaleye zorlayan bir Berat varken, su anda Ortacizgiyi gecmeye korkan biri var..maalesef!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    İstanbul

başarılar

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu dört-üç-üç falan değil, dört-hiç-üç falan. lütfen kurtul şu takıntından. uyuşuk oyunu oynayabilecek kadro kaliten yok, oynatabilecek kaliten de yok belli ki. sal bizi ya.
    kes lan dümbük

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler hocam kupayla başladık

Net bir penaltı atan futbolcu istirham ediyorum lütfen
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğum günün kutlu olsun hocam

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kupaları, kafalarına vura vura öğretecek bazılarına saygı duymayı.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kısa sürede bu kadar kupa kazanmak kolay bir değil. Kayseri maçında şanssızlıklar yaşamasak belki Türkiye Kupası'nı da alacaktık...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)