Sayfa 122 Toplam 296 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7384 adet sonuctan sayfa basi 3,026 ile 3,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Hakem vs muhabbetleri dışında yorumcuların teknik yorumlarını dinlemeye çalıştım. Tüm konuşmalarının yüzde 5i falan da olsa bir şeyler özetledim kendimce.

Ilk argüman ve genel kabul Trabzonspor'un penaltıya kadar pozisyon üretemediği şeklinde. Çok yanlış bir düşünce değil. Ama aynı kişiler şb'nin sanki sekiz kişi oynadığını, hiç gol aramadığını söyleyerek eleştiride bulundular. Bu ikisi birleşince şöyle bir tablo ortaya çıkıyor, tüm hatlarıyla savunma yapan, beşli bir blokla ceza alanını kapatan bir takım, Hamsik, nwakeme, peres gibi üretim silahlarından mahrum, maç içi sebeplerle Cornelius'u içeri erken atamayan bir takım. Bu iki faktörü de göz önünde bulundurursak, bu maç Trabzonspor'un üretim eksiğine dair bir şeyler söyler mi, bence çok fazla söylemez.

Trabzonspor boş pas yaptı. Tempoyu gereksiz yere düşük tuttu. İkinci argüman. Oyunu kendi alanında karşılayan, bir kişi eksik bir rakibin üstüne dikine toplarla gidip, kapıya çarpıp geri dönmek yerine yana pas yapıp, amiyane tabirle rakibi topun peşinde koşturup, boşluk aramak özellikle de değişiklik hakları ve seçenekleri kısıtlı hale gelmişken mantıklı bir düşünce değil midir? Bu tartışılabilir, hoca maçı kazandığı için tartışmayı da kazanmış oluyor bence.

Argüman 3, kim atılmasa maç farklı olurdu. Olurdu veya olmazdı, geçmiş olayları varsayımlar üzerinden okumak çok doğru değildir. Belki 11e 11 daha açık oynayan bir şb daha çok alan verecekti. Maç başında olduğu gibi rahat pozisyonlara girecektik, belki Rossi falan iki tane daha atacaktı, belli olmaz bu işler yani.

Hakem diyerek, bizle ilgili konuşurken hep ama ile başlayan cümleler kurarak genel olarak bize karşı bi haksızlık seziyorum medyada. Kim iyi top oynuyor da biz bu kadar eleştiri alıyoruz, milletin 15 20 milyon euro dediği stoper ceza alanında güreşiyor hala laf yok. Altay'ın Uğurcan'dan kötü olduğunu anlamak için gerçek manada topu içeri almasını beklediler.

Neyse uzun lafın kısası, lige renk katmayan, hakemi baskı altına alan, maçı bir şekilde kazanan, liderlerden oluşan takımımıza başarılar, hocama saygılar. Gelecek o kupa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Pozisyon 1 - maç başı Gervinho vurdu novak eli ile kurtardı.
    Pozisyon 2- Djanini Edgar ın ara pasında kaçtı kırmızı kart oldu.
    Pozisyon 3- Bakasetas araya kaçtı , sol çaprazdan vurdu kalecinin sağından dışarı çıktı.
    Pozisyon 4- Bakasetas duran toptan ortaladı, Vitor Hugo altı pastan kafa ile bomboş kaçırdı.
    Pozisyon 5- Peres uzaktan vurdu kaleci bizim sol kanadımıza doğru çeldi, sol taraftan Wakame'den gelen orta sonrası altı pasta önce Denswill, sonra Hugo vurdu savunmadan geri geldi. Sonra Bakasetas vurdu auta gitti.
    Pozisyon 6- Abdulkadir sol çaprazdan boş vurdu, kalecinin sağından dışarı çıktı.
    Pozisyon 7 - Yusuf Sarı sağdan ortaladı, Dorukhan'ın kafası direkten döndü.
    Pozisyon 8 - penaltı
    Pozisyon 9- son dakika golü.

10 kişi, sadece ama sadece savunma yapan takıma karşı oynadık. Gol adına hiçbir aksiyon düşünmediler.
    Biz Konya'da 8. Dakika 10 kişi kaldık, 2. yarıda maç çevirdik. Nerdeyse 2-3 yapıyorduk.
    45-65 arası biraz kısır geçti. Wakame sakatlandı, Peres sakatlandı..
    Bunların üzerine son değişikliği bekletmek zorunda kaldı hoca. Yoksa oraya Cornelius lazım çok belli. Lakin yanlış duymadıysam Denswill dahil 3 kişi sakatlanarak çıkmış.
    Riske etmek istemedi son değişiklikleri demekki.

Böyle bir maçta başka pozisyon olmaz.
    Adamlar 10 kişi kapanmak dışında hiçbir şey denemedi.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (20.10.2021 Saat 08:59 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok artık Hamsik olmadan derbi kazanmışız, hala rağmenli cümleler..

Cornelius da hastaydı bu arada, 20 dakikadan fazla oynayamazdı.
    Cornelius eğer en fazla 20 dk oynayabiliyorsa tamam ama yok saglikli da 70 e kadar beklediyse evet hocaya rağmen kazandık

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

mesela bugün lizbonun attığı gollerden sonra duran topla ilgili bir sürü şey okudum twitterda. adım kadar eminim göztepe maçında çalışılmış bi yan top golü atacağız. böyle şeylerde çok güveniyorum hocaya. sezona da iyi başlamıştık bu meselede, devamı gelmedi, gelmeli.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abdullah hocanın anlayışı cidden herkese uymuyor. Bu oyum bir temaşayı da barındırıyor bu sebeple bir şans hissettiğinde kaptırıp gitmek çok olası ama o anda durmak doğru anı beklemek doğru olan ve bu hiç de kolay bir şey değil. Coşkuyu baskılamaya kendisini inandırmış ve oyuncularını da inandırmaya gayret eden bir adama ancak saygı duyulur. Ha ben de isterim ki deli gibi hücum edelim şut bombardımanına tutalım rakip kaleyi heyecandan yerimde duramayayım ama profesyonellik buna müsaade etmiyor. Bu işin içinde uzun vadeli başarı var para var istikrar var sistem oturtmak var var da var. Bunları gördükçe topçu olsaydım bile iyi bir profesyonel olamayacağımı anlıyorum. Bu seviyeler hiç kolay değil sahiden
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozisyon 1 - maç başı Gervinho vurdu novak eli ile kurtardı.
    Pozisyon 2- Djanini Edgar ın ara pasında kaçtı kırmızı kart oldu.
    Pozisyon 3- Bakasetas araya kaçtı , sol çaprazdan vurdu kalecinin sağından dışarı çıktı.
    Pozisyon 4- Bakasetas duran toptan ortaladı, Vitor Hugo altı pastan kafa ile bomboş kaçırdı.
    Pozisyon 5- Peres uzaktan vurdu kaleci bizim sol kanadımıza doğru çeldi, sol taraftan Wakame'den gelen orta sonrası altı pasta önce Denswill, sonra Hugo vurdu savunmadan geri geldi. Sonra Bakasetas vurdu auta gitti.
    Pozisyon 6- Abdulkadir sol çaprazdan boş vurdu, kalecinin sağından dışarı çıktı.
    Pozisyon 7 - Yusuf Sarı sağdan ortaladı, Dorukhan'ın kafası direkten döndü.
    Pozisyon 8 - penaltı
    Pozisyon 9- son dakika golü.

10 kişi, sadece ama sadece savunma yapan takıma karşı oynadık. Gol adına hiçbir aksiyon düşünmediler.
    Biz Konya'da 8. Dakika 10 kişi kaldık, 2. yarıda maç çevirdik. Nerdeyse 2-3 yapıyorduk.
    45-65 arası biraz kısır geçti. Wakame sakatlandı, Peres sakatlandı..
    Bunların üzerine son değişikliği bekletmek zorunda kaldı hoca. Yoksa oraya Cornelius lazım çok belli. Lakin yanlış duymadıysam Denswill dahil 3 kişi sakatlanarak çıkmış.
    Riske etmek istemedi son değişiklikleri demekki.

Böyle bir maçta başka pozisyon olmaz.
    Adamlar 10 kişi kapanmak dışında hiçbir şey denemedi.
    Sıralamada ufak bir hata var. Bakasetas'ın çaprazdan vurduğu golden önceydi. Yani fb 11 kişiydi. Yani fb'yi 11 kişi olmalarının özgüveniyle daha rahat hareket ettirebiliyorduk.

İzah etmeye çalıştım. Min Jae ilk kartını orta sahada Gervinho kovalarken, ikinci kartını da Edgar'ın tek pasla araya bıraktığı topta Gervinho'yu kovalarken gördü. Görmeseydi o pozisyondan veya benzerlerinden gol çıkarmamız çok olasıydı. Takım buna çalışmış ve hoca bunu planlamış.

Ayrıca duran toptan maç çözmek ayıp değil. Rakibi hataya, penaltıya, ceza sahası önünde faullere zorlamak ayıp değil. Bunları iyi beceren oyuncuların varsa bol bol istersin.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah avci bjk dönemini taktik açıdan analiz et. Kurduğu takımı aldığı futbolcuları yaz. Caner'i hangi pozisyonda oynattı ne amaçladı bir anlat, büyük taktik üstadısın ya anlarsın. Rize göztepe performanslarını koşuyorsun, karşında kabak gibi bjk performansı var, nasıl kiviracaksin görelim.

Sergen büyük taktik deha ya o takımı aldı şampiyon oldu.
    Avcının bjk performansını ovecek halim yok, o dönem dalga geçmiştik ama Sergen aldı şampiyon yaptı büyük hata.

Takıma Rosier, Ghezzal, Josef ve Aboubakar geldi. Takımın seviyesi kat kat arttı. Bu adamlar ilk haftalarda yokken paok ve rio aveye kaybedip elendiler. Lige de Ali Sansalanla bizi yenerek başladılar ama sonrasında çok kötüydü. Ne zaman ki büyük toplar geldi o zaman oynamaya başladılar.

Avcının Caner'i sahte bek kullanması çok mantıklıydı bence. Beke göre de iyi oynamıştı. İleri üçlüsü Boyd, Lens, Güven, Nkodou (en yetenekli adam), Diaby olan bir takım. Çok da şey yapmamak lazım. Forvet forvet diye yalvardı Umut Nayirle oynadı falan.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Adamın hakkını verin. Vermeseniz de böyle giderse zorla vereceksiniz. Eksikleri yok mu? Var. Oraları eleştirelim hep beraber zaten. Onun haricinde ortada gerçekler de var. Geldiğinden beri adamın aldığı puan ortada. Adam bu işi biliyor. Şu an ligin en iyi teknik direktörü.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

41 lig maçı 2.3 puan ortalaması
    9 maçtır namağlup
    Dış sahada hiç kaybetmemiş
    22 maçtır kaybetmiyor
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Trabzon

Puan ortalaması 2.3 değil 2.09

24G 14B 3M

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gelirken kafamda çok soru işareti vardı ama hepsini sildi süpürdü varolsun

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugüne kadar gördüğüm, Trabzon'a gelmiş en iyi teknik direktör kendisi. Ben hiçbir zaman bu kadar rahat maç izlediğimi hatırlamıyorum. Fener maçında ilk dakikalardan yedik ama maçı çevireceğimiz konusunda rahattım. Yediğimiz gole üzülmedim bile. Aynı şekilde galatasaray bize iki gol attığında da aşırı rahattım. O maç dönecekti yani. Çünkü takımın başında Avcı var ve bu güveni o veriyor. Bu sezon maç kaybetmemiz çok zor. Kaybetsek bile futbol şansıyla kaybederiz, başka bir şey değil.

Ayrıca Trabzonsporun bam güm her maç 5-6 gol atıp şampiyonluk yaşadığı sarısına kapılmış kitle şampiyonluk kazandığımız yıllardaki gol sayılarımıza baksın. Ligin son sıralarındaki takımlarla neredeyse aynı sayıda gol atmışız. Trabzon her zaman savunmayı güçlü tutan bir takım olmuştur, takımın genetiği bu. He bugün çok korkak, defansif diye eleştirilen adam Trabzonu ligdeki en çok gol atan ve en çok pozisyona sokan takım haline getirmiş. Eleştirecek bir şey kalmamış ortada ama hala amaçsızca saldırıyorlar, anlaması güç.

Umarım 10 yıl daha bizimle olur. Bizimle genetiği çok iyi uyuştu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Her şeyden vazgeçtim.. İzleyin tüm takımları ve ilk 11 dışında kalan oyunculardan bizim kadar verim alan ikinci bir takım bulun.
    Denswill, Ömür, Trondsen, Siopis, Yusuf Sarı, Djanini...

Beşiktaş yedekleri bunlardan daha mı zayıf? Yada Fenerbahçe'nin? En kötüsü Gs'nin?
    Bu güçlü bir oyun olmadan olacak iş değildi. Oyuncu merkezli değil, oyun merkezli kurulunca sistem, oyuncu değişse de oyun kalite olarak düşse de aynı kalıyor.

Velhasılı, Avcı gibi hocalar uzun süreler aynı takımı çalıştırmaya meyilli hocalar olduğundan inşaallah çok uzun süre birlikte devam edeceğiz.
    5 seneden aşağı olmamalı birliktelik.

Bu arada hocanın ve başkanın aralık ayında def edileceğini falan yazan, 10 kişi kalınmış maçta beraberlikten istifade ortalığı karıştırmaya çalışan de tipler ebediyen toprağın altına...
    Yok olunuz...

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah avci bjk dönemini taktik açıdan analiz et. Kurduğu takımı aldığı futbolcuları yaz. Caner'i hangi pozisyonda oynattı ne amaçladı bir anlat, büyük taktik üstadısın ya anlarsın. Rize göztepe performanslarını koşuyorsun, karşında kabak gibi bjk performansı var, nasıl kiviracaksin görelim.

Sergen büyük taktik deha ya o takımı aldı şampiyon oldu.
    Ünal'ın evladı önce Abdullah Avcı'nın kurduğu kadro ile Sergen'in bjk'yı şampiyon yaptığı kadronun aynı olmadığını bi zahmet öğren..

Abdullah Avcı dediğin adamın bi mazisi var..Hasbelkader, şansla, birilerinin torpiliyle veya bir takımın eski topçusu olma hüviyetiyle bir yerlere gelmiş biri değil Avcı..Bunu tabii ben iddia etmiyorum rakamlar öyle söylüyor..

Süper ligde Avcı 374 maça çıkmış 180 galibiyet 99 beraberlik 95 mağlubiyet almış..Çalıştırdığı takımlarda 639 puan toplamış ki maç başına ortalama puanı 1.71..Salt Trabzonspor'daki ortalaması 2'nin üzerinde..

Ayrıca Avcı Başakşehir ile..

14-15 sezonunda ligi 4.

15-16 sezonunda ligi 4.

16-17 sezonunda ligi 2.

17-18 sezonunda ligi 3.

18-19 sezonunda ligi 2. bitirmiş ve Başakşehir'deki son 3 sezonunda 2.15, 2.12 ve 1.97 gibi maç başı puan ortalamasını yakalamış bir adam..Bu ortalamalar bir takımın şampiyonluğa yaklaşma ortalamalarıdır..

Başakşehir isim değiştirmeden önce Büyükşehir belediyespor olarak süper ligde iken aynı Avcı o kulübü de bir defasında 6. bir defasında 4. sıraya oturtup ligi bitirmiştir..

Geçen sezon da bu adam bizim takımın başında 2.03'lük maç başı puan ortalaması yakalarken şu anda 2.33'lük puan ortalaması ile ligi sallamaktadır..

Rakamlardan da anlaşılacağı ve Görüldüğü üzere seneler boyunca Abdullah Avcı lig sıralamasında çıtayı hep yukarılara taşımış ivme kat etmiş ligi domine etmiş bunları da arkasında herhangi bir taraftar basın medya camia desteği olmadan gerçekleştirmiştir..

Şimdi bize Ünal'ın rakamlarını bi anlatsana sen..Ünal neyi başarmış hangi takımı nereden almış nereye getirmiş bi söylesene..Edebiyat parçalamadan kıvırmadan net bir dille rakamlarla gel bana..Ünal'ın referans alınacak neyi var..Beşiktaş kulübü tonla eski topçusu varken Avcı'yı seçme sebebi işte yukarıdaki rakamlar..Trabzonspor da aynı rakamlara bakarak Avcı'nın referansını makul bulmuş ve göreve getirmiştir..Senin Ünal'ının neyi var anlatsana..

Ünal'ın Rize ve Göztepe kulüplerini çalıştırmasının sebebi bile Trabzonspor'un büyüklüğünden kaynaklanan bir şeydir..Ünal'ı Trabzonspor gibi bir büyük kulüp göreve getirmişse biz neden getirmeyelim düşüncesiyle hareket etmiştir Anadolu takımlarının yöneticileri..Yoksa kimse Ünal'ı adam yerine koyup takımının başına teknik direktör diye getirmez..

Avcı-Bjk evliliğini ikide bir temcit pilavı gibi önümüze koyup ağlayacağına Ünal'ın Karabük macerasını bi anlat hele dinliyorum seni..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal'ın evladı önce Abdullah Avcı'nın kurduğu kadro ile Sergen'in bjk'yı şampiyon yaptığı kadronun aynı olmadığını bi zahmet öğren..

Abdullah Avcı dediğin adamın bi mazisi var..Hasbelkader, şansla, birilerinin torpiliyle veya bir takımın eski topçusu olma hüviyetiyle bir yerlere gelmiş biri değil Avcı..Bunu tabii ben iddia etmiyorum rakamlar öyle söylüyor..

Süper ligde Avcı 374 maça çıkmış 180 galibiyet 99 beraberlik 95 mağlubiyet almış..Çalıştırdığı takımlarda 639 puan toplamış ki maç başına ortalama puanı 1.71..Salt Trabzonspor'daki ortalaması 2'nin üzerinde..

Ayrıca Avcı Başakşehir ile..

14-15 sezonunda ligi 4.

15-16 sezonunda ligi 4.

16-17 sezonunda ligi 2.

17-18 sezonunda ligi 3.

18-19 sezonunda ligi 2. bitirmiş ve Başakşehir'deki son 3 sezonunda 2.15, 2.12 ve 1.97 gibi maç başı puan ortalamasını yakalamış bir adam..Bu ortalamalar bir takımın şampiyonluğa yaklaşma ortalamalarıdır..

Başakşehir isim değiştirmeden önce Büyükşehir belediyespor olarak süper ligde iken aynı Avcı o kulübü de bir defasında 6. bir defasında 4. sıraya oturtup ligi bitirmiştir..

Geçen sezon da bu adam bizim takımın başında 2.03'lük maç başı puan ortalaması yakalarken şu anda 2.33'lük puan ortalaması ile ligi sallamaktadır..

Rakamlardan da anlaşılacağı ve Görüldüğü üzere seneler boyunca Abdullah Avcı lig sıralamasında çıtayı hep yukarılara taşımış ivme kat etmiş ligi domine etmiş bunları da arkasında herhangi bir taraftar basın medya camia desteği olmadan gerçekleştirmiştir..

Şimdi bize Ünal'ın rakamlarını bi anlatsana sen..Ünal neyi başarmış hangi takımı nereden almış nereye getirmiş bi söylesene..Edebiyat parçalamadan kıvırmadan net bir dille rakamlarla gel bana..Ünal'ın referans alınacak neyi var..Beşiktaş kulübü tonla eski topçusu varken Avcı'yı seçme sebebi işte yukarıdaki rakamlar..Trabzonspor da aynı rakamlara bakarak Avcı'nın referansını makul bulmuş ve göreve getirmiştir..Senin Ünal'ının neyi var anlatsana..

Ünal'ın Rize ve Göztepe kulüplerini çalıştırmasının sebebi bile Trabzonspor'un büyüklüğünden kaynaklanan bir şeydir..Ünal'ı Trabzonspor gibi bir büyük kulüp göreve getirmişse biz neden getirmeyelim düşüncesiyle hareket etmiştir Anadolu takımlarının yöneticileri..Yoksa kimse Ünal'ı adam yerine koyup takımının başına teknik direktör diye getirmez..

Avcı-Bjk evliliğini ikide bir temcit pilavı gibi önümüze koyup ağlayacağına Ünal'ın Karabük macerasını bi anlat hele dinliyorum seni..
    Ben abdullah hoca kötü hocadir demiyorum sen bir hocayı yerin dibine sokarken diğerini göklere çıkarıyorsun.

Abdullah hoca yıllarca ıstanbul belediye'de çalıştı, vasat bir takimi vardı. Siradan bir kontra atak takimiydi. Son anda ligde kaldiklari da oldu. Sonra milli takıma geldi. Başarılı diyemeyiz elemeleri tamamlatmadilar. Baya baskı yedi.

Sonra yine aynı takıma döndü. Stat tesis yaptılar, yatırımlarını artırdılar. Hoca da kademe kademe yükseltti takımı. Bjk'ye gitti, kadroyu kendi kurdu devre arasında ayrıldı. Ben başarısız olmasını normal karşılıyorum bjk'nin yönetim probleminden dolayı ama iyi top oynatamadı. Ama sen göztepe rize karabük performanslarından sonuç çıkarabiliyorsun. Göztepe performansı gayet normaldi, kadronun karşılığını verdi, rize en fazla ligte kalmaya oynar zaten. Karabük zaten ligten düşmüş tamamen genç oyuncularla ikinci lige hazırlandı son 8 maç.

Performans vereceği tek takım trabzonspor'du gayet iyi bir perfomans izledik. Şampiyonla arasında 6 puan farkla ligi 4. bitirdi. Ertesi sene on elemeleri geçip gruplara kaldı. Lig yarısında başkaşehir'in 1 puan arkasında 3.yken takımdan ayrıldı. Ayrıca ünal iş bulmasını trabzonspor'a borçlu diyorsun ama trabzonspor'u seçtiğinde 18 yaşında milli takımda oynayan bir oyuncudan bahsediyoruz. Trabzonspor'a ihtiyacı yoktu yani. Kariyeri boyunca istanbul takimlari peşinde koştu ama kalmayı tercih etti. Yıllarca klüpte yardımcı antrenörlük yaptı, camianin adami oldu. Bu adama şans verilmeyecek de kime verilecek ? Dunyanin her yerinde, en buyuk kulüplerde bunu görüyoruz. Hakkını da verdi zaten ama senin gibiler yarım sezonu daha çok gördü ışte.

Sergen o kadroyla şampiyon oldu demedim, takımı aldı şampiyon yaptı dedim. Aldığı kadroyla da performansı iyiydi ayrıca. Neredeyse bize yetişiyorlardi 3. oldular. Sonraki sene de şampiyon oldu.

Abdullah avci bize geldi. Çok başarılı gidiyor, bunda trabzonspor'un büyüklüğünün de payı var. Başkaşehir gibi sentetik bir klüp dışında performansı yoktu. Bir klüpte 10 sene boyunca baskı olmadan çalışırak geldi buralara, bu şansı herkese vermiyorlar. Istanbul belediye'de hocayken mili takım verdiler, daha nasıl bir şans verilecek ? Hak etmiş miydi o şansı ? Potansiyeline güvendiler. O sayede tecrübeler kazandı. Direk tepeden başarılı olarak inmedi yaşadığı acı tecrübelerle gelişti.

Yani sonuç olarak bu klüpte neler yaptığı önemli benim için. Abdullah avci'ya sunulan imkanlar daha iyi olmak üzere iki hoca da gayet iyi işler çıkardı.
    Konu artvints tarafından (22.10.2021 Saat 06:25 ) değiştirilmiştir.

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şuraya bir plaka yazalım.
    ***GeNÇ***

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Abdullah hoca son 10 senenin en donanımlı hocası ondan sonra Sota gelir.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarın kağıt üzerinde kolay gözükse de derbi sonrası olası rehavetin çökeceği maç, yani kolay olmayacak.Başarılar dilerim.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam 5 maçı 10 kişi oynamamıza rağmen;

76F64E18-C36F-48F8-9974-45C1631D9FF2.jpg
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuraya bir plaka yazalım.
    Roma'yı eleyemedi diye hocaya sallamak da nasıl bir seviye artık anlamıyorum. Aklınca dalga geçmeden aç da kadrolara bak. Napoli öncesi rotasyona yaptı. Ibanez ve Patricio dışında tamamı farklı on bir.

Birinin eleme maçı, diğerinin grup maçı olduğunu söylemeye bile gerek yok. Bu maçı 50-0 kaybetse de gruptan çıkacağız rahatlığı var. fblilerle aynı reaksiyonu vermeniz üzücü.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam 5 maçı 10 kişi oynamamıza rağmen;

76F64E18-C36F-48F8-9974-45C1631D9FF2.jpg
    Gs 2-0'dan geri dönüş + verilmeyen penaltı.

Konya 90 dk eksik oynayıp son dk Gervinho'nun karşı karşıya kaçırışı..

Puan kayıpları da ilginç

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Roma'yı eleyemedi diye hocaya sallamak da nasıl bir seviye artık anlamıyorum. Aklınca dalga geçmeden aç da kadrolara bak. Napoli öncesi rotasyona yaptı. Ibanez ve Patricio dışında tamamı farklı on bir.

Birinin eleme maçı, diğerinin grup maçı olduğunu söylemeye bile gerek yok. Bu maçı 50-0 kaybetse de gruptan çıkacağız rahatlığı var. fblilerle aynı reaksiyonu vermeniz üzücü.
    Hava buz gibi, yer sert ve rüzgarli önünde Napoli maci var ben olsam bende rotasyonun kralini yapardim. Orda bir sürü sakat verme riski vardi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hocam net olalım.. cinlerimiz mi var

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Nwakaeme yok. Bakasetas yok. Peres yok. Maç kime yazar beyler siz söyleyin.

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Umarım bu kötü oyun, verilen pozisyonlar bir planın parçasıydı!
    Konu omondoles tarafından (23.10.2021 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)