Sayfa 164 Toplam 168 Sayfadan BirinciBirinci ... 64 114 154 162 163 164 165 166 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4176 adet sonuctan sayfa basi 4,076 ile 4,100 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avc | Teknik Direktr

Steril61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Genleri oynatmayacaksan sadan soldan niye topladn??? Takma birer ikier adapte etmeyeceksen bu takm genletirmeyeceksen gelecekten beklentin nedir??? Emeklilii gelmi waka(kalmayabilir), Hamsik, Visca, Koita ve Gervinho gibi oyuncularla ne yapmay planlyorsun??? Sper ligde sezon boyu birok mata sergilediimiz berbat futbol ve tempoyla Avrupa kupalarnda bizi delip deik ederlerse taraftara ne diyeceksin??? Bundan sonraki srete malarda oyuna mdahale anlamnda sen de taraftar gibi olan biteni sadece izleyecek misin??? Malubiyetlerden, beraberliklerden ve hatta kt oynayp kazandmz malardan gerekli dersleri kartacak msn??? nmzdeki sezon bu yal oyuncular ve temposuz futbolla taraftar kanser mi edeceksin??? Yoksa gen, dinamik ve rakibe bask kuran bir ekiple bizlere gzel futbol izletecek misin?

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    45

Her eyden ok teekkr ederim sana Hocam.
    Her b.ku eletiren tipler neyi beenir anlamyorum. nan uraya yazan 8-10 tipin Takmn geliri ile., harcanlan para ile bu paraya ne yaplrla alakas yok.
    Kalm 2 hafta en yakn rakibine 9 puan takmn
    Kupa da kt oynadk doru

Ama kupay her takm alyor. nemli olan ampiyonluktu, krler olsun senin cann sa olsun
    Defansn en nemli adamn kaybettin
    Defansn en nemli dier adamndan uzun sure faydalanamadn
    En skorer baka oyuncun sakatlktan sonra yok
    En yapc oyuncun hamsik sakatlktan sonra kayp.

Sen bakma 38 senede ampiyonluk grmemi adam 9 puan farkla ampiyon olan takmn hocasna yeteneksiz demeye getiriyor.
    Yine toplanrz. ok kadronu kaybetme. 2-3 iyi takviye .
    13 Vitor Hugo

ANIL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.03.2011
    Nereden
    Aydn
    Ya
    31

2 aydaki kt oyun ve skor ile Kayseriye elenmen gelecek sezon iin kredinden yedi. Bunu unutma hoca.
    Bir Bak Tarihe Trk'e Ba Kaldranlarn Sonu Ne Olmu-Bilge KAAN

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt ANIL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2 aydaki kt oyun ve skor ile Kayseriye elenmen gelecek sezon iin kredinden yedi. Bunu unutma hoca.
    hoca bu ampiyonluk ile en az 3 yl kredi kazand

3 yl iinde birkez daha hedefe varacan dnrsek 10 yllk avc dnemi olacan tahmin etmek zor deil
    Dahi AVCI'y tebrik ediyorum

hay1699 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2005
    Nereden
    Bursa

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hoca bu ampiyonluk ile en az 3 yl kredi kazand

3 yl iinde birkez daha hedefe varacan dnrsek 10 yllk avc dnemi olacan tahmin etmek zor deil
    yl dayanabilecek Trabzonlu tanmyorum.

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

yi ki dalgal denizi setin hocam <3
    ( ゚д゚)

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Mucizeler anszn oldu
    Kalbimiz de arpmaya balad

Teekkr ederiz
    "Dnyada bir yerdeyim ben"

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

Allah razi olsun
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

yelik tarihi
    16.04.2022
    Nereden
    Belika

Ligin son maclarinda rezil top oynamamizin nedeni en basta edgar ie. O yokken ortasahadan biri gelip geriden oyun kurmak zorunda kaliyor. Bu da zincirleme bir sekilde takimi geri kaydiriyor ve ileride cogalmaya calisirken fazla efor sarf ediliyor.

Diger nedenler de bakasetas ve hamsik gibi kilit oyuncularin uzun sureli sakatliklari ve geri sonsuklerinde de eski formlarindan cok uzak goruntu sergilemeleri. Ne kadar alternatifli kadro kurarsak kuralim bir iki oyuncunum yoklugu kulubu oyun anlamimda krize sokuyor.

Seneye eger bizle kafa kafaya yarisacak rakip veya rakipler olursa sampiyon olma ihtimalimizi cok dusuk goruyorum. Olasi sampiyon takimin en iyi 2 oyuncusu nwakaeme ve ugurcan ayriligi sonrasi neler olacagi az cok belli. Yerleri illa ki dolar da yerine kimi getirirseniz getirin asla onlarin verdigi performansi veremez. En azindan ilk sene icin. Seneye bence biizm ligdeki durumumuzu bizim ne yapacagimizdan cok rakiperin ne duzeyde oacagi belirleyecek.
    Konu jpositve tarafndan (15.05.2022 Saat 04:50 ) deitirilmitir.

Forum Yneticisi Yiit SARI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

Hocam mini konser bile verdi

Gmshaneli61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.07.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

Insallah bundan sonra gzel ve sampiyona yakisir bir futbol oynatir. Sampiyonluktan gelen bir kredisi var artik. Gzel futbol oynatmamak icin hicbir bahane kalmadi.

Aklim hep o ilk Molde macinda kaldi. O macta oynadimiz oyunu iyi savunma ile birlestirirsek iste o zaman seviye atlamis oluruz. Mevcut halimizle gelecek sene isimiz yas.

hay1699 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2005
    Nereden
    Bursa

Ne kadar yaadmz sevinle kafamz kuma gmsek de takm iki aydr sahada yryor. Gargarayla ligi bitirdik. u iddiasz mata bile sahaya koacak diri genleri srmyor, bunun da altn izmek gerekiyor.

Emre. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2013
    Nereden
    Kastamonu
    Ya
    23

Bi dnya insan ampiyon takm sahada grmek isterdi diye dnyorum. Ben gidemedim ama gitsem gen bi oyuncu yerine Hamsik izlemek isterdim bugn. Yedekte daha fazla gen olabilir miydi, evet. Hatta olmalyd. Bu eletirilere katlyorum.

NBA'de garbage time diye bi mevzu var. Ma koptuktan sonra takmlar vites dryor veya rotasyonu oynamayan oyunculara eviriyor. Asl kayda deer istatistikleri de yaynlayan organizasyonlar bu garbage time' darda tutuyorlar analiz hazrlarken.

Acaba bu olay bize de uyarlanabilir mi? Son aylarda grndmz kadar kt olmayabilir miyiz? Eletirileri yaparken yle mi yapmalyz? Bilemiyorum.

cem1990 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.02.2010
    Nereden
    Rize
    Ya
    31

Hocam bize bu gnleri gsterdin
    Allah senden raz olsun

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika

eminim ki elindeki kaliteli kadrosuyla harika iler yapacaktr

hocam oyuncu alrken scout ekibini de yenile ekstra yabanc bir ekibin de olmas dileiyle

bunun dnda ltfen portekiz ligine de gz atn portekizli oyuncular da grmek isteriz
    "Annuit cptis"

Ouz B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.09.2006
    Nereden
    Asya Dier

Tarihimizin en ar malubiyetlerini bitmi ligde gen oynatma sevdasna yaamadk m daha 4-5 sene nce?
    Hocay bu duruma sokmad iin ayrca kutlarm.
    O taraftarn karsna bu kadro ile kmak yakrd. Sahada bu sezon sre almaya balayan mthi potansiyel 19'luk yeni starmz da vard zaten. Gen oyuncu byle kazandrlr.
    Hakszln envn grdk. Bu mu kanun? En gaml sefletlere dtk. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artk yeter olsun; Artk yeter olsun bu den zulm- cehlet.
    FIRTINAHTLALEFSANE
    we the north

yelik tarihi
    31.01.2021
    Nereden
    stanbul
    Ya
    22

ncelikle kendisine ok teekkr ederim. Heykelinin dikilmesi lazm. Ama gelecek sezon iin hi umutlu deilim. Transferler tahmin ettiim gibi olursa nedenleriyle ilgili de uzun bi yaz yazarm. nce bi kadro yaplanmasn grmek lazm.

H.Emre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    anakkale

Puan tablosu ve ma sonular anlamnda harika diyebileceimiz bir sezonu bizlere yaatt iin teekkr etmek vazifemiz. Ancak takmn bu harika sezonun sonlarndaki grnts ve Abdullah Avc'nn futbol mantalitesi gelecek adna pek umut vermiyor.

Bu haftaki Altay ma ile bu sezon ilk kez bir mamz izlememi oldum. Kadroyu ve yedekleri grr grmez televizyonu kapattm. Tamamen gen oyuncularla sahaya kmas gibi bir dncem yoktu ama en azndan devre arasnda alnan genlerden ikisini kadroya alabilir, bir tanesini oynatabilirdi. O ise yine ezberledii kadro ile maa balayp, gen oyuncularn hi birini kadroya bile almad. Bu tercihine en okta devre arasnda alnan genler adna zldm.

Uurcan giderse elimizdeki kalecilerin ne durumda olduu ile ilgili bir fikrimiz yok. Altay manda Arda ile balasa durumunu grme imkan bulabilirdi; o yine kolayclndan taviz vermedi.

Gelecek yl taraftar olarak ampiyonlar liginde en azndan gruplara kalmak ve orada da nc olup Avrupa liginde devam etmek gibi makul bir hayalimiz var. Benim iin bu servendeki en byk soru iareti Abdullah Avc. Kendisi ligin bug'n bulmu; tecrbeli oyuncularla temposuz ve vasat bir futbol ortaya koyarak en kt ilk drtte kalyor ve bu ekilde baarl olarak alglanyor. Avrupa kupalar karnesi ise koca bir sfr, nk bu mantalite orada i yapmyor. Ynettii takmlarda lig sonlarna doru yaad ve hi bir ekilde are bulamad dn sebebi de tecrbeli oyuncular zerine kurulu sistem tercihi. Omurgas yal oyuncular zerine kurulu olan tamlar sezonun sonunu getiremiyor.

Gelecek adna umutsuz olma sebebim yapaca transferlerin yine bu zamana kadarki ezberleri dorultusunda olacan dnmem. Baka bir oyun plannn olduunu dnmyorum.

ampiyonlar ligi play-off turunda en gl rakibin gelmesi ve bir an nce elenmemiz iin dua ediyordur. Bence taraftarlar olarak bizim de ayn duaya elik etmemiz gerekir; nk bugne kadar tandmz Abdullah Avc'nn kuraca takm ampiyonlar ligi gruplarnda bu seneki Beikta'n performansn aratabilir. Bu yzden tek malk bir znty alt malk derin bir zntye tercih ederim.

Umarm Abdullah Avc beni yanltr, sandmn tersine geliime ve deiime ak biridir, sandm kadar kolaya kaan biri deildir. Gelecek sezon bu dncelerimde yanldm grmeyi ok isterim.

Kaan etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt H.Emre Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Puan tablosu ve ma sonular anlamnda harika diyebileceimiz bir sezonu bizlere yaatt iin teekkr etmek vazifemiz. Ancak takmn bu harika sezonun sonlarndaki grnts ve Abdullah Avc'nn futbol mantalitesi gelecek adna pek umut vermiyor.

Bu haftaki Altay ma ile bu sezon ilk kez bir mamz izlememi oldum. Kadroyu ve yedekleri grr grmez televizyonu kapattm. Tamamen gen oyuncularla sahaya kmas gibi bir dncem yoktu ama en azndan devre arasnda alnan genlerden ikisini kadroya alabilir, bir tanesini oynatabilirdi. O ise yine ezberledii kadro ile maa balayp, gen oyuncularn hi birini kadroya bile almad. Bu tercihine en okta devre arasnda alnan genler adna zldm.

Uurcan giderse elimizdeki kalecilerin ne durumda olduu ile ilgili bir fikrimiz yok. Altay manda Arda ile balasa durumunu grme imkan bulabilirdi; o yine kolayclndan taviz vermedi.

Gelecek yl taraftar olarak ampiyonlar liginde en azndan gruplara kalmak ve orada da nc olup Avrupa liginde devam etmek gibi makul bir hayalimiz var. Benim iin bu servendeki en byk soru iareti Abdullah Avc. Kendisi ligin bug'n bulmu; tecrbeli oyuncularla temposuz ve vasat bir futbol ortaya koyarak en kt ilk drtte kalyor ve bu ekilde baarl olarak alglanyor. Avrupa kupalar karnesi ise koca bir sfr, nk bu mantalite orada i yapmyor. Ynettii takmlarda lig sonlarna doru yaad ve hi bir ekilde are bulamad dn sebebi de tecrbeli oyuncular zerine kurulu sistem tercihi. Omurgas yal oyuncular zerine kurulu olan tamlar sezonun sonunu getiremiyor.

Gelecek adna umutsuz olma sebebim yapaca transferlerin yine bu zamana kadarki ezberleri dorultusunda olacan dnmem. Baka bir oyun plannn olduunu dnmyorum.

ampiyonlar ligi play-off turunda en gl rakibin gelmesi ve bir an nce elenmemiz iin dua ediyordur. Bence taraftarlar olarak bizim de ayn duaya elik etmemiz gerekir; nk bugne kadar tandmz Abdullah Avc'nn kuraca takm ampiyonlar ligi gruplarnda bu seneki Beikta'n performansn aratabilir. Bu yzden tek malk bir znty alt malk derin bir zntye tercih ederim.

Umarm Abdullah Avc beni yanltr, sandmn tersine geliime ve deiime ak biridir, sandm kadar kolaya kaan biri deildir. Gelecek sezon bu dncelerimde yanldm grmeyi ok isterim.
    Abdullah Hoca neden kolaya kap ubat'ta 20 puan fark att diye okudum.

Hala anlamayanlar var demek ki.

Genleriyle lige renk katan Trabzonspor tarihte kald.

Yeni Trabzonspor rekorlar deniyor.

Oyunu beenmiyor olabilirsin, genleri grmek istiyor olabilirsin.

Ama koyu ile iaretlediim cmle kt niyet. Adam Baakehir'de Sevilla'y eliyordu, son dk diree arpan top ieri girse.
    UEFA'ya aslmyordu nk ana hedefleri ligdi. Bu sene Molde ve Roma malarn da m izlemedin?

Yahu adam rakiplerin yarsnn altnda bir bteyle ligi ubat'ta bitirdi, TFF, Fb, Bjk, Gs kaosa srklendi, hala debeleniyorlar.

Gya teekkr etmi bir de. Hemen arkasndan da zehir boaltm. u nankrlk seviyesi inanlmaz ya.

BTT KARDEM GENLERYLE KEYFL FUTBOLUYLA LGE RENK KATAN TRABZONSPOR.

Arda Akbulut'u hocam ne zaman uygun grrse, hazr grrse o zaman oynatr. Sen izlemek istediin zaman deil.
    Konu Kaan etin tarafndan (17.05.2022 Saat 16:05 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    stanbul

Dnyann en nankr taraftar kitlesi. Hi ama hibir boku beenmeyen, her eyin en iyisini bildiini sanan ama hi bir bok bilmeyen taraftar tipi.

Futbolu beenmiyorlarm. Olimpiyattaki matan sonra muhabir cokulu oyun grecek miyiz falan diyor. Mikrofonu azna monte edeceksin ki bir daha o mercimek beyninden byle sorular soramayacak.

Yahu 38 yllk hasret bitmi, stada 70 bin kii gelmi, bizimki hala rakibi sahada neden ezemedik hocam, onun derdinde.

nk ezik. Hayatn her alannda ezilmi, kaybetmi. Trabzonspor'un baars yetmiyor, kesmiyor, rakibi byle ezelim, para pinik edelim istiyor.

Neyse ki gen taraftar profili her eyin farknda, bunlara benzemiyor.

yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt Steril61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Genleri oynatmayacaksan sadan soldan niye topladn??? Takma birer ikier adapte etmeyeceksen bu takm genletirmeyeceksen gelecekten beklentin nedir??? Emeklilii gelmi waka(kalmayabilir), Hamsik, Visca, Koita ve Gervinho gibi oyuncularla ne yapmay planlyorsun??? Sper ligde sezon boyu birok mata sergilediimiz berbat futbol ve tempoyla Avrupa kupalarnda bizi delip deik ederlerse taraftara ne diyeceksin??? Bundan sonraki srete malarda oyuna mdahale anlamnda sen de taraftar gibi olan biteni sadece izleyecek misin??? Malubiyetlerden, beraberliklerden ve hatta kt oynayp kazandmz malardan gerekli dersleri kartacak msn??? nmzdeki sezon bu yal oyuncular ve temposuz futbolla taraftar kanser mi edeceksin??? Yoksa gen, dinamik ve rakibe bask kuran bir ekiple bizlere gzel futbol izletecek misin?
    "gen dinamik rakibe bask kuran ekip" hahahahaa...

Lige renk katan Trabzonspor bamls anlay.
    Bu anlay evresindeki FB'lilerden, GS'lilerden 'Trabzon ne sempatik takm ya, genler falan, ne gzel top oynuyo helal olsun' cmlesini duymak ister.
    Bu arada ligi 4nc bitirmeye razdr.

Sempatik loser takm bamllar.

Gen, dinamik, SEMPATK Trabzonspor yok artk.

Tecrbeli, istediini alan, kt oynayp kazanrken rakibi deli eden ve can skan ANTPATK Trabzonspor var.

Mimar da Abdullah Hocam. Bir ka sene daha tahamml edeceksiniz.

Sonra gidip Mustafa Reit Akay'la, nal'la falan taklrsnz istediiniz gibi.
    Konu Kaan etin tarafndan (17.05.2022 Saat 16:19 ) deitirilmitir.

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kayserispor man oynayp elendikten sonra bende u fikir olutu

abdullah avc y biraz guardiola ya benzettim,benzer kaderi paylayorlar gibi

malum guardiola takmlar genelde uzun lig maratonlarnda baarl olup cl de yar finalllerde eleniyor

yani guardiola nn sistemi sanki uzun lig maratonlar iin kurgulanm yada ona uygun dizayn edilmi,

misal liverpool un ligde puan yada puanlar kaybetme ihtimali varken city ligde puan kaybetmiyor

avc nn baakehiri ve zerine bizdeki 2 sezonuna bakalm,toplam 7 sezon, bu 7 sezonda ligde ilk 4 n dna kmam,baakehir gibi taraftarsz ve camiasz takm ilk 4 te kalmak hedefe varmakla edeer gibi,yani son 7 uzun lig maratonunda baarl

ayn avc bu periyotta misal trkiye kupasnda sanrm finale kmad yada kp kaybetti,avrupada da bir baar yok,ksa maraton ve eleme konusunda sanrm guardiola ile ayn kaderi paylayor genel mantk olarak

kayserispor , 4-2 kazand ve finale kt,herkes vyor,kayseri ligde ka puanda aga ? 43

zetle uzun maraton oyunu ve sistemi farkldr , avc nn sistemi son 7 uzun maraton sisteminde kmedi yada arza vermedi,bu nemli bi detay

ha gzel oyun ile sistemsizlii kartrmamak lazm ayrca,50 defa yazdk burda,dk tempolu pas oyunu sisteminde gzel ve tempolu oyun beklenmez,bunu bekleyerek ve bunu gremeyince takm sistemsiz demek doru deil,takmn sistemi uzun maratona gre ayarl ve gzel oyun beklememek lazm,36 mata 2 malubiyet almak sistemsizlikle yaplamaz,sistem var,gzel oyun yok denilebilir,ayrca avc nn sistemi bizde zirveye ulam deil,daha 2 yl nce geldii iin,baakehirde 5 yln sonunda zirveye kmt,hedefe varamasada,bizde 2 yl oldu

ayrca hocann ma sonu aklamalarn tebrik ediyorum,soukkanl,rakibi tebrik etti,analizini yapt,eletirilerini yapt,kimseye hakaret yok,

son dakika golleri sonucu oluan bu malubiyet ve elenmede ou teknik adam bi yerlere saldrrd trkiyede,hoca ise futbolun iinde bu tr sonular olabilir deyip nmzdeki sezonu planlayacaz dedi,olay bu abi, hocay tebrik ediyorum
    nce ey gidi Jairzinyo diyim..
    ama yorumun mkemmel..kimsenin gremediklerini gryorsun..

Alnt iyattara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocam Allah senden raz olsun. Yllar gremediimiz ampiyonluu yaattn bizlere.

Kadromuzu iyi sanp her hoca ampiyon yapard diye dnenler erefli 2.lik 3 4 culukler isteyen, sempatik Trabzon zlemi ile yaayanlardr. Kadrodaki vasat topular alt alta yazsan Trabzondan stanbula yol olur. ampiyonluun bas mimari olan adama saygszlk yapmayn. Seneye zaten 2 mac kaybedince istifa diye yaygara karacaksnz. O gnleri bekleyin bari.

SM-A705FN cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    tamamyle katldm yorum..

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sorun dk tempo oyunda deil, o dk tempo oyunuyla 20 puan fark yapmtk zaten. Top sendeyken iki top evirebilsen bitecekti ma, tempoyu dremediimiz iin Kayseri topu her aldnda ceza sahasna geldi. Seneye doru takviyelerle dzeltecektir.
    ee bu da doru..

Ya 38 yldr beklediimiz kupaya bizi ulatran ADAMA bizde 10 tane olan bi teneke iin yaplan yorumlara bak!!

oyun eletirilerine itiraz etmem ama kadro kalitesi ve maliyeti olarak 3. veya 4.srada olan bir takm
    HOCAMIN ampiyon yaptn unutmayalm..
    BYKSN Hocam..
    "ampiyonluk bile kaybedebilirsiniz, nmzdeki yllardaki ampiyonluklar sizi bekliyor.
    Ama eer karakterinizi kaybederseniz, her eyinizi kaybedersiniz, her eyinizi. "
    bunu imzam yapmalym..BAKANIM karaktersize Saplam

arda.61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Nereden
    Trabzon

Bizi ampiyon yapmayacaklar sylemini nerelere getirdin hocam. Oynatt futbol, taktik, tercih herey eletirilebilir. Ama bu bambaka bir ey. Bir ehri yeniden inandrmak, yeniden ayaa kaldrmak, bir ryann gerek olduuna inandrmak gibi. Teekkrler hocam.

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Hamdi Aslan Aspor da..ampiyonluk grntlerini grnce acayip kskandm..
    byle sevin olacan bilseydik..Hami ..Lemi falan daha fazla aslrdk malara gibi birey syledi..
    ulan siz+enol gne bir nesli mahvettiniz..angutlar..

iini titizlikle ve bilimsel ve dzgn yapan Abdullah Hocamdan Allah raz olsun..

enol gnee sorarlar futbolcu istermisin..yk myk..kimi istersin yk myk..
    (para ilerine bulamym diye adam futbolcu ismi bile vermiyordu ne oldu..herkes tarafndan parac ilan edildi..)
    karnndan konutu konutu..bir nesli mahvetti ...
    ikebaheli p.lerin szleri ..tavrlar daha unutulmad..ey Abdullah AVCIya laf eden hayalperestler..

bu arada Kaan etin e tamamyle katlyorum..
    "ampiyonluk bile kaybedebilirsiniz, nmzdeki yllardaki ampiyonluklar sizi bekliyor.
    Ama eer karakterinizi kaybederseniz, her eyinizi kaybedersiniz, her eyinizi. "
    bunu imzam yapmalym..BAKANIM karaktersize Saplam

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Trabzonspor ile sezonu ampiyon tamamlayan teknik direktr Abdullah Avcya Trabzon niversitesi tarafndan doktora unvan verildi.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)