Sayfa 184 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 4,576 ile 4,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı? | Abdullah Avcı ile Anlaşma Sağlandı!

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bitmek bilmeyen Unal Hoca midir tartismasi.

Unal Hoca maasini gununde alan cok yetenekli hucumculara sevgi ve ozgurluk verdi.
    İyi hucum edebilen ama savunma yapmayi bilmeyen ve standardi olmayan bir takim olusturdu.
    Bir oyun insa edemedi ve dolayisiyla yarina bir miras birakamadi.

İyi bir ‘teknik direktor’ olsaydi super ligde baska bir takimda basarili olabilirdi ya da PTT liginde bir takimi super lige cikarabilirdi. Super ligde Mehmet Ozdilek kadar, İsmail Kartal kadar dahi tercih edilmiyor olusu gercege dair bir seyleri anlatir.

İleride yine gelecektir, maasini gununde alan yetenekli hucumcular olmazsa Rize’de, Konya’da oldugu gibi basarisiz olup gonderilecektir.

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca olarak kim gelir bilmiyorum ancak lütfen opsiyonlu olsun çünkü bu yönetim gidici bari yeni gelen yönetimin önü açılsın aksi taktirde sürekli tazminy verilmek zorunda kalıyor ve kulüp zarar görüyor .

Bir ilke olarak bir yönetim görev süresinden fazla kimse ile anlaşma yapmamalı. Uzun vade gerekiyorsa opsiyonu gelecek hocaya şart koşmalı.
    bu sene SAMPİYONUZ.

Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A spor taner karaman trabzonspor tamer tuna ile 3 yıllığına anlaştı pazartesi açıklanacak.
    Neden 3 yıllık bu yönetim 3 yıl görevde kalacak mı ki ?
    bu sene SAMPİYONUZ.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tanjugunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden 3 yıllık bu yönetim 3 yıl görevde kalacak mı ki ?
    kardeşim A spor yorumcusu taner karaman söyledi anlaşma 3 senelik dedi ve pazartesi açıklancağını söyledi .

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mert Küçükoğlu
    @AgnusDei61
    ·
    1d
    Tamer Tuna'nın ekibi

Yardımcı antrenörleri: Tahsin Tam, Şakir Özkayımoğlu, Can Güçer

Kaleci antrenörü: Özden Öngün

Fitness antrenörü: Mehdi Dolu Arslan

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitmek bilmeyen Unal Hoca midir tartismasi.

Unal Hoca maasini gununde alan cok yetenekli hucumculara sevgi ve ozgurluk verdi.
    İyi hucum edebilen ama savunma yapmayi bilmeyen ve standardi olmayan bir takim olusturdu.
    Bir oyun insa edemedi ve dolayisiyla yarina bir miras birakamadi.

İyi bir ‘teknik direktor’ olsaydi super ligde baska bir takimda basarili olabilirdi ya da PTT liginde bir takimi super lige cikarabilirdi. Super ligde Mehmet Ozdilek kadar, İsmail Kartal kadar dahi tercih edilmiyor olusu gercege dair bir seyleri anlatir.

İleride yine gelecektir, maasini gununde alan yetenekli hucumcular olmazsa Rize’de, Konya’da oldugu gibi basarisiz olup gonderilecektir.
    Baştan aşağı yanlış bir değerlendirme. Bir kere futbol maaşı gününde ödenince oyuncuların coştuğu bir spor değil çok sığ bir bakış açısı, bir sürü etkenden sadece biri. Futbolculara ben sizi seviyorum ve size özgürlük veriyorum çıkın oynayın diye bir formül olsa herhalde bunu uygulayan her hoca başarılı olurdu ki bu özgürlük vermek taktiksel bir takım şeyleri aşmayı gerektirir yoksa özgürlük ver her maç 5'lik ol var mı böyle bir şey bu sözcükleri açmak lazım yazıldığı gibi basit durmuyor. Oyuncularla bir bağ oluşturmak çok kolay bir şeymiş gibi konuşuyorsunuz öyle olsa her hoca başarırdı bunu ve piyasada bu kadar değişiklik olmazdı hoca konusunda.

İyi hücum eden ve aynı zamanda savunma da yapabilen bir takımdık ilk senesi için konuşuyorum, çünkü daha dengeli bir kadroydu eksikliklerine rağmen. Bir oyun inşa etti yani hem de kendi kurmadığı ve uyumsuz denilen kadrodan çıkardı bunu. Yedekte de oyuncunun olmadığı bir durumda. İkinci yarıları oynamak için iyi bir yedek kadro şarttır. Özellikle kadronda yaşlı oyuncular varsa isimleri biliyorsunuz zaten.

İnşa ettiği oyun yönetim tarafından dünyanın en saçma transfer planlamalarıyla sabote edildi ve dolayısıyla miras bırakmasına izin verilmedi. Yine hocanın suçu yok. Transfer edilen oyuncular bir bir gönderildi zaten o sene demek ki miras bırakılacak inşa edilecek bir oyuncu grubu kurmamışsın en başta Sturridge'i osu busu gitmiş, geriye Canbazlar Yusuf Sarılar, Fıratcan Üzümler kalmış bunlardan bir sistem yaratmasını bekliyorsanız orasını bilemem tabii. Hatta o kadar eksiğin varmış ki 50 tane transfer yapmana rağmen hala transfere ihtiyacın var bu şartlarda sürdürülebilir bir başarıdan Ünal Karaman'ın gitmesinin üzerinden 1 sene geçmesine rağmen söz edilemiyor.

Başarı gittiğin takımlarla ve kadrosuyla alakalıdır. Gittiği takımların sanki geçmişte bir başarısı veya süper kadrosu varmış gibi konuşmanızı anlayamadım doğrusu hocayı kötülemek için bu kadar kasmaya gerek yok. Şampiyon olması gereken Rize kadrosunu kümede tutamadı deyin geçin işte.

Hani alt liglerde gittiği takımlara baktım şimdi yıllardır denemesine rağmen Süper Lig'e çıkamayan Adana Demir ve nerede olduğu bilinmeyen Şanlıurfa. Hani Ünal Karaman'dan önce bu takımlar Süper Lig'e çıkmış düşmüş falan olsa diyeceğim ki Ünal Hoca bunları çıkaramadı başarısız oldu. Veya şuan çok iyi durumda olsalar demek ki Ünal Hoca başarısızmış bak başka hocalar bu takımları uçurdu diyemiyoruz. Yani yine saçma sapan varsayımlar..

Ünal Karaman iyi takım seçemiyor çünkü o takımların başına gelebilecek lobisi yok. Hep zor durumdaki takımlar kalmış hocaya. Türkiye'deki antrenör seçimleri de malum birçok faktör var. Şunun adamı bu menajerin tavsiyesi şunun kankası mevzuları hocalık yeteneğinin önüne geçiyor.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert Küçükoğlu
    @AgnusDei61
    ·
    1d
    Tamer Tuna'nın ekibi

Yardımcı antrenörleri: Tahsin Tam, Şakir Özkayımoğlu, Can Güçer

Kaleci antrenörü: Özden Öngün

Fitness antrenörü: Mehdi Dolu Arslan
    Aralarında umarım Trabzonlu yoktur

Nereden
    İstanbul

kardeşim A spor yorumcusu taner karaman söyledi anlaşma 3 senelik dedi ve pazartesi açıklancağını söyledi .
    Evet bende duydum ve sitemim yönetime zaten ya bıkmadık mı herkese tazminat ödemekten biz büyük kulüp isek opsiyonu kabul ettirmeliyiz. Bunu da gelen hocalara güzellikle izah edebiliriz burası büyük bir camia biz yarışmacı bir takımız 1+1 yapalım hem sene sonu hamle yapma şansın olur hemde ola ki bir yönetim değişikliğinde yeni yönetimin elini güçlendirmiş olursun ya böyle koca camiaları şahısların önünde aciz bırakmak hiç hoş olmuyor ben eminim ki kendi şirketleri olsa bu şekilde acemice tazminatlar ödettirmez kimse . Ama nasıl olsa sahipsiz para hesap sorulmayan sorumluluklar koca kulüpler işte böyle batıyor .

330 bin Euro ne kadar ufak telafuz ediliyor oysa TL kurunda ne kadar yüksek paralar bilmem kaç binforma satacaksin ki o kadar para kazansın kulüp.

Artık devir ekonomi devri parayı yönetme devri maalesef amatör futbol öldü. Para furbolu satın aldı o yüzden çok iyi yönetilmeli kulüplerimiz.
    bu sene SAMPİYONUZ.

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kim gelirse gelsin kabul görmez.. 2030 yılına kadar sürecek çöküş dönemine hoşgeldiniz..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Adamdaki rahatlığa bak birde aldığı hocaya 3 yıllık imza atacakki kendi sene sonu defolunca birde yeni yönetim tameri göndermek için bir dünya daha tazminat versin rezalet kepaze bir yönetim.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

Tamer Tuna fazla hücumcuyla oynuyor. Ünal Karamandan sonra biz de genelde 4 hücumcu, arkada da Sosa falanla oynuyorduk. Bunun artısı da oluyordu eksisi de. Eksileri düzeltebilir mi net konuşamıyorum Oyun disiplinini sağlamalı öncelikle. Zor durumdayız, mental olarak takıma ağırlığını koyup oyuncuları ayağa kaldırabilir mi endişeliyim.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...saison_id/2019

Çok yetenekli trabzonspor kadrosu ve yedekleri mutlaka maç maç çıkılan kadrolari değerlendirin. Hafızaniz varsa hangi maç ne havada oynandı, oyuncuların seviyesi neydi bir gözden geçirin.

Ünal hoca ile bir maçta 5 yedik, bir maçta 4 yedik. 3 macta falan da 3 yedik. Toplam 5 macta 2'den fazla gol yedik avrupa maclari dahil.

Öne geçtiğimiz maçlarda çok da beraberlik aldık doğru ama 2 3 farklı öne geçip 4 gol yiyerek hiç yenilmedik. Bunu yakın dönemlerde iç sahada anadolu takımlarına karşı tam 3 kez yaşadık. Ilki alanya maçıydı, travma bitti derken bu sene kabus geri döndü.

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan aşağı yanlış bir değerlendirme. Bir kere futbol maaşı gününde ödenince oyuncuların coştuğu bir spor değil çok sığ bir bakış açısı, bir sürü etkenden sadece biri. Futbolculara ben sizi seviyorum ve size özgürlük veriyorum çıkın oynayın diye bir formül olsa herhalde bunu uygulayan her hoca başarılı olurdu ki bu özgürlük vermek taktiksel bir takım şeyleri aşmayı gerektirir yoksa özgürlük ver her maç 5'lik ol var mı böyle bir şey bu sözcükleri açmak lazım yazıldığı gibi basit durmuyor. Oyuncularla bir bağ oluşturmak çok kolay bir şeymiş gibi konuşuyorsunuz öyle olsa her hoca başarırdı bunu ve piyasada bu kadar değişiklik olmazdı hoca konusunda.

İyi hücum eden ve aynı zamanda savunma da yapabilen bir takımdık ilk senesi için konuşuyorum, çünkü daha dengeli bir kadroydu eksikliklerine rağmen. Bir oyun inşa etti yani hem de kendi kurmadığı ve uyumsuz denilen kadrodan çıkardı bunu. Yedekte de oyuncunun olmadığı bir durumda. İkinci yarıları oynamak için iyi bir yedek kadro şarttır. Özellikle kadronda yaşlı oyuncular varsa isimleri biliyorsunuz zaten.

İnşa ettiği oyun yönetim tarafından dünyanın en saçma transfer planlamalarıyla sabote edildi ve dolayısıyla miras bırakmasına izin verilmedi. Yine hocanın suçu yok. Transfer edilen oyuncular bir bir gönderildi zaten o sene demek ki miras bırakılacak inşa edilecek bir oyuncu grubu kurmamışsın en başta Sturridge'i osu busu gitmiş, geriye Canbazlar Yusuf Sarılar, Fıratcan Üzümler kalmış bunlardan bir sistem yaratmasını bekliyorsanız orasını bilemem tabii. Hatta o kadar eksiğin varmış ki 50 tane transfer yapmana rağmen hala transfere ihtiyacın var bu şartlarda sürdürülebilir bir başarıdan Ünal Karaman'ın gitmesinin üzerinden 1 sene geçmesine rağmen söz edilemiyor.

Başarı gittiğin takımlarla ve kadrosuyla alakalıdır. Gittiği takımların sanki geçmişte bir başarısı veya süper kadrosu varmış gibi konuşmanızı anlayamadım doğrusu hocayı kötülemek için bu kadar kasmaya gerek yok. Şampiyon olması gereken Rize kadrosunu kümede tutamadı deyin geçin işte.

Hani alt liglerde gittiği takımlara baktım şimdi yıllardır denemesine rağmen Süper Lig'e çıkamayan Adana Demir ve nerede olduğu bilinmeyen Şanlıurfa. Hani Ünal Karaman'dan önce bu takımlar Süper Lig'e çıkmış düşmüş falan olsa diyeceğim ki Ünal Hoca bunları çıkaramadı başarısız oldu. Veya şuan çok iyi durumda olsalar demek ki Ünal Hoca başarısızmış bak başka hocalar bu takımları uçurdu diyemiyoruz. Yani yine saçma sapan varsayımlar..

Ünal Karaman iyi takım seçemiyor çünkü o takımların başına gelebilecek lobisi yok. Hep zor durumdaki takımlar kalmış hocaya. Türkiye'deki antrenör seçimleri de malum birçok faktör var. Şunun adamı bu menajerin tavsiyesi şunun kankası mevzuları hocalık yeteneğinin önüne geçiyor.
    müdür emin ol ünal karamanın babası senin kadar oğlunu savunmaz

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcular Eddie Newton'u istemediler deniyor, bu nasıl bir iştir ki, oyuncu grubu hocaya saygısı, işlerine saygısı yok!
    Bu oyuncu grubu varsa dağıtılmalı ve kadro dışı bırakılmalıdır!
    Böyle bir söylem doğruysa sorun o zaman ne hocada ne de yönetimdedir!

Evvela, işini yapmayan futbolcuları kovacaksın!
    Kim kalıp da oynamayı istiyorsa o kalsın!
    Kimse kendini kulübün üzerinde görmemelidir!
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bastan asagi sacmalik.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.com.tr/tra...saison_id/2019

Çok yetenekli trabzonspor kadrosu ve yedekleri mutlaka maç maç çıkılan kadrolari değerlendirin. Hafızaniz varsa hangi maç ne havada oynandı, oyuncuların seviyesi neydi bir gözden geçirin.

Ünal hoca ile bir maçta 5 yedik, bir maçta 4 yedik. 3 macta falan da 3 yedik. Toplam 5 macta 2'den fazla gol yedik avrupa maclari dahil.

Öne geçtiğimiz maçlarda çok da beraberlik aldık doğru ama 2 3 farklı öne geçip 4 gol yiyerek hiç yenilmedik. Bunu yakın dönemlerde iç sahada anadolu takımlarına karşı tam 3 kez yaşadık. Ilki alanya maçıydı, travma bitti derken bu sene kabus geri döndü.
    Ünal Karaman'ı çok eleştirdim ama ona yapılan en büyük hakaret H.Çimşir ve Newtonla karşılaştırmak olur. Pandemiden sonra tamamen bitiğiz. Bu takım 6-0dan bile maç verir. Hiç abartmıyorum. 7-8 kişilik bir takım organize oynasın bizden iyi savunma yapar.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcular Eddie Newton'u istemediler deniyor, bu nasıl bir iştir ki, oyuncu grubu hocaya saygısı, işlerine saygısı yok!
    Bu oyuncu grubu varsa dağıtılmalı ve kadro dışı bırakılmalıdır!
    Böyle bir söylem doğruysa sorun o zaman ne hocada ne de yönetimdedir!

Evvela, işini yapmayan futbolcuları kovacaksın!
    Kim kalıp da oynamayı istiyorsa o kalsın!
    Kimse kendini kulübün üzerinde görmemelidir!

Kendini yıldız sanan futbolcuları fiyatını bulduğu anda satmak yönetimsel başarıdır!

Ezcümle yeni teknik adam kim olursa olsun, bu oyuncu grubu dağıtılmadan ve kadro içindeki fitne odakları temizlenmeden onun da başarılı olacağını zannetmiyorum.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ünalcılarla tartışmayın teknik değerlendirme yapmazlar mesela Ünal şu sistemi oynatır şu taktik anlayışı vardır futbola şu yeniliği getirmiştir minvalinde ağızlarından bir tane laf alamazsınız sadece Ünal'ın oyuncularla kurduğu ilişkiden aşk tablosundan ve motivasyon gücünden bahsedip gevezelik yaparlar..Edebiyatçı duygusal adamlar bunlar..Futbolda ise edebiyata duygusallığa yer yoktur..Günümüz futbolu tamamen bilimsel metodlarla antrene edilir ve bu metodlar sahada pratiğe dökülür..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her kim gelirse gelsin mevcut sorunlar:

- onazinin gidişinden beridir süregelen 'süpürücü' oyuncu eksikliği

- öne geçilen maçlarda en çok puan kaybeden takım olma hüviyeti

- avrupadan men kararından beridir oyuncular üzerinde süregelen 'mental kopuş'

- takımda lider oyuncu olmaması, her oyuncunun kendi kafasına göre sorumsuz takılması

işte bu yüzden ya ünal karaman gibi oyuncuları kucaklayıp pohpohlayarak, ya da otorite kurabilecek birisi olmalı
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Kençler benden sizlere tavsiye. Hoca felan işi hikaye. On yıllardır yaşadığımız tecrübe mukabilnde siz şimdiden başkan kim olacak kısmına kafa patlatın derim. Ortada ciddi bir kaos var ve bu vizyonsuzluk/çapsızlık ile bunlar ilk devreyi bitirebilir bizlere de kafayı yedirtmezler yatıp kalkıp dua edelim.

Ve yine yatıp kalkıp dua edin de İHO geri gelmesin.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Bursa

müdür emin ol ünal karamanın babası senin kadar oğlunu savunmaz
    Herhalde savunacağım adama verilen kadrolara bak ortaya çıkardığı şeye bak abartısız Trabzonspor'un namusunu kurtardı adam yeniden büyük bir kulüp olduğunu herkese hatırlattı. Bu bütçelerle ve oyuncularla bu şekilde başarılı olabilecek hoca tanımıyorum ben Şenol Güneş dahil. Hatırlarsınız Emre Güral'ı bile oynatmamak için ne kadar direnmişti öyle cins bir hocaydı memnun olmadığı kadroda işi inatçılığa götürürdü hep.

Bu adam sırf Trabzon sevdası yüzünden takımda kaldı. Yapılan oyuncu transferleri resmen hocaya ana avrat sövmekten farksızdı dua edin de bu takımı seviyordu sezon başında başka hoca gelse geçen sene uçurumdan aşağı yuvarlanmıştık. Fıratcan, Doğan, Ahmet, Avdijaj, Sarı gibi bazıları yetenek olarak bazıları fiziksel kapasite olarak PTT'de zor şans bulacak adamlarla yarım sezon takımı götürdü hem de 3 kulvarda. 2. olarak bıraktı hem de. Yönetim gidip 3 baba transfer yaptı öyle eksik kadromuz vardı bir de.

Ünal Karaman olmasa şuan bu kulüp kaos içinde batmış gitmiş bir kulüptü büyük ihtimal altyapı oyuncularıyla maça çıkıyorduk. Trabzonspor'u öyle bir noktadan çekti aldı nerelere çıkardı yani.

Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünalcılarla tartışmayın teknik değerlendirme yapmazlar mesela Ünal şu sistemi oynatır şu taktik anlayışı vardır futbola şu yeniliği getirmiştir minvalinde ağızlarından bir tane laf alamazsınız sadece Ünal'ın oyuncularla kurduğu ilişkiden aşk tablosundan ve motivasyon gücünden bahsedip gevezelik yaparlar..Edebiyatçı duygusal adamlar bunlar..Futbolda ise edebiyata duygusallığa yer yoktur..Günümüz futbolu tamamen bilimsel metodlarla antrene edilir ve bu metodlar sahada pratiğe dökülür..
    ya bu durum bazı arkadaşalrda takıntı halini almış şahıslar klübün ününe geçmiş o zaman fatih terime galatasaraylıların tapması lazım adam 6 defa şampiyon yapmış yada heykelini dikmeleri lazım.

Nereden
    İstanbul

Herhalde savunacağım adama verilen kadrolara bak ortaya çıkardığı şeye bak abartısız Trabzonspor'un namusunu kurtardı adam yeniden büyük bir kulüp olduğunu herkese hatırlattı. Bu bütçelerle ve oyuncularla bu şekilde başarılı olabilecek hoca tanımıyorum ben Şenol Güneş dahil. Hatırlarsınız Emre Güral'ı bile oynatmamak için ne kadar direnmişti öyle cins bir hocaydı memnun olmadığı kadroda işi inatçılığa götürürdü hep.

Bu adam sırf Trabzon sevdası yüzünden takımda kaldı. Yapılan oyuncu transferleri resmen hocaya ana avrat sövmekten farksızdı dua edin de bu takımı seviyordu sezon başında başka hoca gelse geçen sene uçurumdan aşağı yuvarlanmıştık. Fıratcan, Doğan, Ahmet, Avdijaj, Sarı gibi bazıları yetenek olarak bazıları fiziksel kapasite olarak PTT'de zor şans bulacak adamlarla yarım sezon takımı götürdü hem de 3 kulvarda. 2. olarak bıraktı hem de. Yönetim gidip 3 baba transfer yaptı öyle eksik kadromuz vardı bir de.

Ünal Karaman olmasa şuan bu kulüp kaos içinde batmış gitmiş bir kulüptü büyük ihtimal altyapı oyuncularıyla maça çıkıyorduk. Trabzonspor'u öyle bir noktadan çekti aldı nerelere çıkardı yani.
    müdür sana bir soru soracam bu ünal karaman konyalı neden şuan konyada hoca ismail kartal da ünal değil gene futbolda yıldızının parladığı malatya sporda hamza hamzaoğlu hoca iken ünal orda hoca değil gene sezon başında alanya spor- hatay spor- gençler birliği ankaragücü- kasımpaşa-kayseri-denizli spor gibi 7 tane takım hoca ararken ünal neden bu takımlara hoca olamadı hani sana göre bu ligin en iyi hocası ya ban bir anlatırsan sevinirim.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tamer'i futbolcuyken beğenirdim. Puma, göğüsten şeritli forma yakışırdı.

Antrenörlüğünden hatırladığım, Beşiktaş'ın iki şampiyonluğunda Şenol Güneş'in sağ kolu olduğu. O ayrıldıktan sonra teknik açıdan zorluk yaşadıklarını bizzat o camianın içindeki önemli birkaç kişiden duymuştum. Ama iyi ikinci adamlar, her zaman iyi birinci adam olamayabiliyor.

Gelmişse, hoş gelmiş. İnşallah başarılı olur. Erol, Okan, Çağdaş ve Sergen'den tecrübesiz veya kötü değil. Bu yapıda, bu bölünmüşlükte işi kolay olmaz.

Ekibin ne denli önemli olduğunu son iki ayda gördük. Kampa antrenör yetiştiremedik biz...

Nereden
    Bursa

Bu arada şunu da es geçmeyelim Ünal Hoca gelmeden önce Muharrem Usta şampiyonluk kadrosu kurmuştu başında da Rıza Çalımbay vardı. Yedekten giren oyunculara ve kadroya bakın.

Ekr1an Alıntısı.jpg

Adamdaki lükse bak oyuna sonradan Sosa, Pereira ve Rodallega sokuyor. Bero, N'doye ve Durica gibi oyuncular da yedekte. Ünal Hoca'ya bir kere şöyle bir yedek kadro verildi mi? Yedek kadroyu bırakın ilk 11'de bile Fıratcan, Ahmet, Sarı, Koray Kılınç gibi oyuncuları oynatmak zorunda kaldı. En önemlisi de futbolcuların çoğu kimsenin ucundan kıyısından geçmediği fiziksel olarak bitik oyunculardı. 3 sene önce hayvan gibi koşan Sosa ve Pereira da yoktu hepsinin fizikler ikinci yarılarda bitiyordu.

Dar kadroyla oynadığımız için her oyuncumuz sakatlıklardan kurtulamıyordu iyileşen hemen gelip 11 çıkmak zorunda kalıyordu 30 dakikalık kondisyonu olmasına rağmen ve tekrardan sakatlanıyordu bu yüzden. Çünkü yerine oynayacak oyuncu yoktu ve rotasyon yapamıyorduk.

Şu şartlara bak adam nelerle uğraşmış ya. Cidden hakkını helal eder umarım bize Ünal Hocam. Hiçbir hoca böyle kadrolarla çalışmayı hak etmez resmen hocaya ana avrat sövmekten farksız bir durum bu. Kamuoyunun önüne atıyorsun başarısını sahipleniyorsun hem de bu yönetim cidden ağır haysiyetsiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)