Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 121 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Baþkanýmýz Kim Olmalý?

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    milletin aðzýna laf veriyorlar çýkýp bunlarý basýn önünde konuþarak. beðenin beðenmeyin karþýnýzda trabzonspor kulübünün baþkaný var. baþkan elleriyle kafasýný kapatmýþ yere bakýyor yaramazlýk yaptýktan sonra azar yiyen çocuklar gibi. sadýk albayrak da milli görüþ felsefesini benimsemiþ sözüm ona dindar biri. hani bir elin verdiðini diðer el görmezdi? hani müslüman müslümana ayýbýný örtüp gizlerse Allah da onu kýyamet günü onun ayýbýný gizlerdi? kameralar karþýsýna çýkýp ben trabzonspor'a þunu þunu yaptým ben olmasam napardýnýz demek baþkanlýk makamýna en kötüsü de trabzonspor'a büyük hakaret.

trabzonspor sizinle mi var oldu albayrak? ama býraksak sizinle yok olacak. sonra düþünüp duralým neden trabzonspor ülkenin gs ve fb'den sonra nasýl en antipatik camiasý oldu diye. 2 sene önce gs baþakþehirle yarýþýrken herkes hükümetin takýmý baþakþehir diye gs'yi tutuyordu. inanýn biz geçen sene baþakþehirle yarýþýrken kimsenin bizi tuttuðunu görmedim. adana'da yaþýyorum, fenerlisi galatasaraylýsý beþiktaþlýsý adana demirlisi binbir tane arkadaþým var. solcu adam bile gelip diyor ki onlar hükümetin takýmý da siz deðil misiniz? bunu duymayan var mýydý geçen sene bu cümleyi merak ediyorum. ne kadar anlatýrsan anlat aha çýkýyor bi tane devletin malýný kendi malý zanneden kodaman milletin aðzýna veriyor lafý. resmen birilerinin oyuncaðý olmuþuz þaka gibi.
    Konu hamikarakaya tarafýndan (13.11.2020 Saat 13:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu adamlar yüzünden imkan bulsam kimliðimden Trabzon'u sildirmek istiyorum...
    Geçmiþiyle gurur duyduðum memleketimin geçmiþini mahvettiniz(!), yazýklar olsun...
    kardeþim ben doðma büyüme istanbuluyum ama koyu fanayik bir tarabzonsporluyum nedeni baþ kaldýrdýðý için düzeni bozduðu için devrim yaptýðý için ama malesef son senelerde þehir olarak malesef AKP nim oyuncaðý oldu ve seçimlede bu parti adaya dahi gerek yok herhangi bir adamýn ceketini koysa gene 100 de 70 oy alýr bu saatten sonra ahmet gelmiþ mehmet gelmiþ baþkan anlamýnda kim gelirse gelsin bu partinin oyuncaðý olacak malesef ben o yüzden hep nevzat aydýn dedim belki bu düzene o baþ kaldýrýr.

Nereden
    Bursa

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Özür dilerim Muharrrem Baþkaným, buyrun daha çok borca sokun.

Cevap veremeyince de bu tarz yöntemleri býrak forum üyeleri yapsýn,sen forum yöneticisi olarak biraz daha ciddi takýl.

Sen bir iþ yerinde üretim için yapýlan yatýrýmý görmezden gelip,borca sokuyor dersen adama gülerler.Muharrem Usta döneminde kulüp yarýþmacý bir takým olmak için gerekli olaný yaptý,ondan sonra gelen baþkanýn sattýklarý ile elde ettiði gelir 34 milyon euro.
    Döneminde Abdülkadir ve Yusuf Yazýcý ikilisine gelen teklif 40 milyon euro,satsa borcu aldýðýnýn yarýsýnda býrakmýþ olurdu ama kulübün geleceði için sonraki yönetime býraktý bu kararý.

Biraz araþtýrma ve ciddiyet lütfen,sen BMN yöneticisisin.
    • Memento mori

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cevap veremeyince de bu tarz yöntemleri býrak forum üyeleri yapsýn,sen forum yöneticisi olarak biraz daha ciddi takýl.

Sen bir iþ yerinde üretim için yapýlan yatýrýmý görmezden gelip,borca sokuyor dersen adama gülerler.Muharrem Usta döneminde kulüp yarýþmacý bir takým olmak için gerekli olaný yaptý,ondan sonra gelen baþkanýn sattýklarý ile elde ettiði gelir 34 milyon euro.
    Döneminde Abdülkadir ve Yusuf Yazýcý ikilisine gelen teklif 40 milyon euro,satsa borcu aldýðýnýn yarýsýnda býrakmýþ olurdu ama kulübün geleceði için sonraki yönetime býraktý bu kararý.

Biraz araþtýrma ve ciddiyet lütfen,sen BMN yöneticisisin.
    Yahu tamamen piyangodan, tesadüfen öneriyle ortaya çýkmýþ iki tane genç çocuðu kim nereye ne kadar planlamýþ da alttan getirmiþ?

Artýk Muharrem Usta'nýn rezalet transfer politikalarýyla kulübü soktuðu borçlarý dillendirmiyorum bile fakat madem konu alttan gelen çocuklara geldi, Yusuf'u Samsunspor'a kiralýk gitmenin kýyýsýndan döndüren meselenin Mehmet Ekici'nin bir anda kadro dýþý kalmasýyla ve Sadi Tekelioðlu'nun ýsrarýyla direkt olarak alakasý var.

Keza Abdülkadir Ömür'ün as takýma yükseltilmesi süreci tamamen tesadüfen bu çocuklarýn yetenekli olmalarýyla gerçekleþmiþ konular, kulübün ve bu zamana kadar gelmiþ hiçbir baþkanýn yatýrýmý olmayan bir mesele. Bunu da iyice kavrayalým.

Ki asýl olay Yusuf'u öyle kaos ortamýnda bulup kaosun göbeðine atýp 20 farklý teknik direktörle çalýþtýrmakla da olmuyor. 1.5 yýl sabit bir teknik direktörle çalýþtýktan sonra o yatýrýmý yurt dýþýna ne kadar pazarladýðýnla alakalý konu. Aðaoðlu'nun 1 senelik saçmalamalarýndan güç bulup bu kulübün içini dýþý borç yapan beceriksiz, basiretsiz geçmiþ yönetimleri dillendirme gücünü kendinize bulduðunuz için asýl sizin kendi ciddiyetinizi ve Trabzonspora olan yaklaþýmýnýzý sorgulamanýz lâzým.

Tarihin en rezil skorlarýný bize aldýran, menajerlerin bir numaralarý söðüþleme adresi olan, hoca tercihleriyle adeta kepazeliðin dibini ekmekle sýyýran bir hastane ortaðýný bana burda kalkýp da savunmayýn yahu. Aðaoðlu beceriksizse gidecek fakat yerine asla eskilerden bir yama olmayacak. Bu kafayý kulüpte yeni neslin bir üyesi olarak istemiyorum.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Bursa

Yahu tamamen piyangodan, tesadüfen öneriyle ortaya çýkmýþ iki tane genç çocuðu kim nereye ne kadar planlamýþ da alttan getirmiþ?

Artýk Muharrem Usta'nýn rezalet transfer politikalarýyla kulübü soktuðu borçlarý dillendirmiyorum bile fakat madem konu alttan gelen çocuklara geldi, Yusuf'u Samsunspor'a kiralýk gitmenin kýyýsýndan döndüren meselenin Mehmet Ekici'nin bir anda kadro dýþý kalmasýyla ve Sadi Tekelioðlu'nun ýsrarýyla direkt olarak alakasý var.

Keza Abdülkadir Ömür'ün as takýma yükseltilmesi süreci tamamen tesadüfen bu çocuklarýn yetenekli olmalarýyla gerçekleþmiþ konular, kulübün ve bu zamana kadar gelmiþ hiçbir baþkanýn yatýrýmý olmayan bir mesele. Bunu da iyice kavrayalým.

Ki asýl olay Yusuf'u öyle kaos ortamýnda bulup kaosun göbeðine atýp 20 farklý teknik direktörle çalýþtýrmakla da olmuyor. 1.5 yýl sabit bir teknik direktörle çalýþtýktan sonra o yatýrýmý yurt dýþýna ne kadar pazarladýðýnla alakalý konu. Aðaoðlu'nun 1 senelik saçmalamalarýndan güç bulup bu kulübün içini dýþý borç yapan beceriksiz, basiretsiz geçmiþ yönetimleri dillendirme gücünü kendinize bulduðunuz için asýl sizin kendi ciddiyetinizi ve Trabzonspora olan yaklaþýmýnýzý sorgulamanýz lâzým.

Tarihin en rezil skorlarýný bize aldýran, menajerlerin bir numaralarý söðüþleme adresi olan, hoca tercihleriyle adeta kepazeliðin dibini ekmekle sýyýran bir hastane ortaðýný bana burda kalkýp da savunmayýn yahu. Aðaoðlu beceriksizse gidecek fakat yerine asla eskilerden bir yama olmayacak. Bu kafayý kulüpte yeni neslin bir üyesi olarak istemiyorum.
    Yaþýn genç daha çok þey öðreneceksin,tarihin en rezil skorlarýný aldýran kadronun içinde vardý Yusuf,Abdülkadir ve bu kadronun kimden kaldýðýný da bilirsin her halde,hani meþhur 55 futbolcumuzun olduðu Ýbrahim Hacýosmanoðlu dönemi.
    Yani sen alt yapýdan futbolcu çýkarmayý bu kadar basite alýyorsan eðer söyleyecek bir þey yok,o çocuklarý iyi bir kadronun içinde parlattý,Sosa,Burak,Kucka,Perreria,Novak,Onazi,Dur ica gibi saðlam iskeletin üzerinde yetiþti bu çocuklar.
    Yusuf'u Osman Özköylü istemiþti,eðer düþünmüyorsanýz yarým sezon bize kiralayýn Samsunspor'un ligde kalmasý çin çabalýyordu o dönem ve transfer yasaklarý olduðu için bu tür þans bulamayan ve bedavaya alabileceði futbolcular istiyordu,sanki satýlmýþ da kamptan geri döndürülmüþ havasý yaratmanýn anlamý yok.

Bak bugün o çok övdüðün Ahmet Aðaoðlu sayesinde Abdülkadir ve Uðurcan'ý tartýþmaya açýyor taraftar,çünkü genç yaþta çocuklarýn sýrtýna koca Trabzonspor'u yükledi o futbol cahili baþkanýn.

Çok savunuyorsun ya Ahmet Aðaoðlu zamanýnda neden bir tane alt yapýdan adam takýma katýlamadý,tesadüf ya bu iþler,o da denk getirseydi ya?
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Yaþýn genç daha çok þey öðreneceksin,tarihin en rezil skorlarýný aldýran kadronun içinde vardý Yusuf,Abdülkadir ve bu kadronun kimden kaldýðýný da bilirsin her halde,hani meþhur 55 futbolcumuzun olduðu Ýbrahim Hacýosmanoðlu dönemi.
    Yani sen alt yapýdan futbolcu çýkarmayý bu kadar basite alýyorsan eðer söyleyecek bir þey yok,o çocuklarý iyi bir kadronun içinde parlattý,Sosa,Burak,Kucka,Perreria,Novak,Onazi,Dur ica gibi saðlam iskeletin üzerinde yetiþti bu çocuklar.
    Yusuf'u Osman Özköylü istemiþti,eðer düþünmüyorsanýz yarým sezon bize kiralayýn Samsunspor'un ligde kalmasý çin çabalýyordu o dönem ve transfer yasaklarý olduðu için bu tür þans bulamayan ve bedavaya alabileceði futbolcular istiyordu,sanki satýlmýþ da kamptan geri döndürülmüþ havasý yaratmanýn anlamý yok.

Bak bugün o çok övdüðün Ahmet Aðaoðlu sayesinde Abdülkadir ve Uðurcan'ý tartýþmaya açýyor taraftar,çünkü genç yaþta çocuklarýn sýrtýna koca Trabzonspor'u yükledi o futbol cahili baþkanýn.

Çok savunuyorsun ya Ahmet Aðaoðlu zamanýnda neden bir tane alt yapýdan adam takýma katýlamadý,tesadüf ya bu iþler,o da denk getirseydi ya?
    Hocam sen maalesef bir algý zehirlenmesi ve ötesinde fanatizm zehirlenmesi yaþýyorsun. Bu yüzden burda herkes hakikaten senin Muharrem Usta veya onun çok yakýn bir akrabasý olduðunu düþünüyor. Ýnsan bari göz göre göre yalan söylemez. Ýbrahim Hacýosmanoðlu dönemi miymiþ bizim tarihimizin en rezil skorlarýný aldýðýmýz dönem?

Peki o zaman hemen hýzlýca Akhisar'dan 6 gol yediðimiz, Kasýmpaþa'ya 6-0 ve 5-2 kaybettiðimiz, Alanyaspor'a 3-0'dan 4-3 maç verdiðimiz, Antalyaspor'a 7-0 yenildiðimiz maçlar kimin döneminde yaþanmýþ bir hafýzanýzý tazeleyin bakalým.

Hayýr bu kadar da kör göze parmak þeklinde tartýþma olmaz ki. Sadi Tekelioðlu'nun ýsrar üstüne ýsrarý olmasa bu çocuðu lütfen göndermeyin diye evet bu çocuk Samsunspor'a birkaç gün sonra gönderilecekti. Tesadüfen o gün de iþlerine geldi böyle bir boþluðun oluþmasý.

Yaþýn genç edebiyatýna girmenin hiç anlamý yok. Ben bu foruma 10 sene önce 11 yaþýndayken girdiðim dönemden beri yaþým üzerinden fikirlerime bin türlü hakaret ve saldýrýya maruz kaldým, bugün geldiðim noktada bilinci gayet yüksek, bilime inanan ve doðrularý sürekli arayan bir Türk evladý olarak gururla yetiþtim. Bugün ben burdayým, fikirlerimi yaþým üzerinden aþaðýlayan çoðu kiþi yok.

Aðaoðlu'nu falan da savunmuyorum bu arada, bu tamamen sizin saldýrgan tutumunuz sebebiyle benim ne dediðimi algýlamaya çalýþmamanýz, algýnýzý tamamen kapatmanýz üzerine ortaya çýkmýþ bir yargý. Aðaoðlu kötüyse görev süresi sonunda gidecek fakat bu kulübe asla bir daha Muharrem Usta'yý sokmayacaðýz. Bu yeni kötüyü eski kötüyle paklamaya çalýþan zihniyeti tam olarak biz genç nesiller olarak kabul etmiyoruz. Buyrun getirin getirebiliyorsanýz.

Nereden
    Bursa

Hocam sen maalesef bir algý zehirlenmesi ve ötesinde fanatizm zehirlenmesi yaþýyorsun. Bu yüzden burda herkes hakikaten senin Muharrem Usta veya onun çok yakýn bir akrabasý olduðunu düþünüyor. Ýnsan bari göz göre göre yalan söylemez. Ýbrahim Hacýosmanoðlu dönemi miymiþ bizim tarihimizin en rezil skorlarýný aldýðýmýz dönem?

Peki o zaman hemen hýzlýca Akhisar'dan 6 gol yediðimiz, Kasýmpaþa'ya 6-0 ve 5-2 kaybettiðimiz, Alanyaspor'a 3-0'dan 4-3 maç verdiðimiz, Antalyaspor'a 7-0 yenildiðimiz maçlar kimin döneminde yaþanmýþ bir hafýzanýzý tazeleyin bakalým.

Hayýr bu kadar da kör göze parmak þeklinde tartýþma olmaz ki. Sadi Tekelioðlu'nun ýsrar üstüne ýsrarý olmasa bu çocuðu lütfen göndermeyin diye evet bu çocuk Samsunspor'a birkaç gün sonra gönderilecekti. Tesadüfen o gün de iþlerine geldi böyle bir boþluðun oluþmasý.

Yaþýn genç edebiyatýna girmenin hiç anlamý yok. Ben bu foruma 10 sene önce 11 yaþýndayken girdiðim dönemden beri yaþým üzerinden fikirlerime bin türlü hakaret ve saldýrýya maruz kaldým, bugün geldiðim noktada bilinci gayet yüksek, bilime inanan ve doðrularý sürekli arayan bir Türk evladý olarak gururla yetiþtim. Bugün ben burdayým, fikirlerimi yaþým üzerinden aþaðýlayan çoðu kiþi yok.

Aðaoðlu'nu falan da savunmuyorum bu arada, bu tamamen sizin saldýrgan tutumunuz sebebiyle benim ne dediðimi algýlamaya çalýþmamanýz, algýnýzý tamamen kapatmanýz üzerine ortaya çýkmýþ bir yargý. Aðaoðlu kötüyse görev süresi sonunda gidecek fakat bu kulübe asla bir daha Muharrem Usta'yý sokmayacaðýz. Bu yeni kötüyü eski kötüyle paklamaya çalýþan zihniyeti tam olarak biz genç nesiller olarak kabul etmiyoruz. Buyrun getirin getirebiliyorsanýz.
    Al bakalým o maçlarýn linkleri,Muharrem Usta bu kadronun sorumlusu mu,küme düþme tehlikesinde olan bir takýmý aldý ve o kadroyu da kurmadý.

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/2611309

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/2611313

Alanya'ya 3-0'dan maçýn verilmesini ve Akhisar'dan da 6 gol yenilmesini Mehmet Yiðit Alp'e soracaksýn,o takýmý neden sabote ettiler ve Muharrem Usta'nýn gitmesi için istifa ettiler.
    Yoksa kadro kalitesi olarak bu skorlar alýnmazdý.

Kaldý ki konu saha sonuçlarý ise daha geçen yýl þampiyonluða giderken küme düþme hattýndaki Konya'ya 3-1'den maç verdik,Malatya'ya 5-0 yenildik,Aðaoðlu'na bunu sormak aklýna geldi mi_?

Sen daha çok toysun,öðrenmeye açýk ol ama iyi bir iþ yapmak için emek verenle ,sadece algý çalýþmasý yapaný ayýrt edecek kadar bilinç sahibi ol.
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Al bakalým o maçlarýn linkleri,Muharrem Usta bu kadronun sorumlusu mu,küme düþme tehlikesinde olan bir takýmý aldý ve o kadroyu da kurmadý.

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/2611309

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/2611313

Alanya'ya 3-0'dan maçýn verilmesini ve Akhisar'dan da 6 gol yenilmesini Mehmet Yiðit Alp'e soracaksýn,o takýmý neden sabote ettiler ve Muharrem Usta'nýn gitmesi için istifa ettiler.
    Yoksa kadro kalitesi olarak bu skorlar alýnmazdý.

Kaldý ki konu saha sonuçlarý ise daha geçen yýl þampiyonluða giderken küme düþme hattýndaki Konya'ya 3-1'den maç verdik,Malatya'ya 5-0 yenildik,Aðaoðlu'na bunu sormak aklýna geldi mi_?

Sen daha çok toysun,öðrenmeye açýk ol ama iyi bir iþ yapmak için emek verenle ,sadece algý çalýþmasý yapaný ayýrt edecek kadar bilinç sahibi ol.
    Kaliteli bir tartýþma yürütemiyorsunuz maalesef. Sizin nazarýnýzda Trabzonsporun maruz kaldýðý kepaze skorlarýn Muharrem Usta'yla hiçbir ilgisi yok, muhakkak hata baþka birilerinde. Üzülmeniz gerek, zira tüm bunlar aðýr bir fanatizm zehirlenmesi belirtileri. Dünya üzerinde bir kimseyi fanatikçe savunan hangi zümre varsa sizinle ayný semptomlarý gösteriyor. Açýn bakýn bakalým bu kulübe teknik direktör olarak Hami Mandýralý'yý getirirken baþkanlýk koltuðunda kim varmýþ, bu kulübe teknik direktör seçemeyecek kadar çapsýzsa ayrýca iyi bir baþkan olduðunu iddia etmesi komikmiþ zaten.

Takýmýn 6 yemesini Mehmet Yiðit Alp'e sor ama Sosa'dan ancak Aðaoðlu döneminde Ünal Karaman sayesinde verim alýnca burda sinekten yað çýkarýr gibi Muharrem Usta'ya pay çýkar. (Dediðim gibi Aðaoðlu'nun son 1 senesini asla savunmuyorum, baþtan aþaðý yanlýþ politiklar sürdürdüðünü ýsrarla da söylüyorum) Maalesef sana sözle herhangi bir þey anlatabilmek mümkün deðil zira hoþlanmadýðýmý dile getirdiðim bu toysun, gençsin edebiyatýný dalga geçer gibi devam ettiriyorsun. Benimle ne sokakta ne de burda böyle bir üslupla konuþan herhangi birisi benden cevap almaya devam edemez. Siz Muharrem Usta paklama görevinize son gaz devam edin problem yok fakat karþýnýzda Türkiye Cumhuriyeti'nin yetiþkin bir bireyi olduðunu sakýn unutmayýn. Bu kulübe eskiden ona zulmetmiþ hiçbir baþkan adayýný dahi sokmayacaðýmýza en azýndan kulüp hafýzamýzdan dolayý ben eminim.
    Konu Berke6198 tarafýndan (13.11.2020 Saat 15:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Valla buralarý muharrem okusa yahu yeter tamam övme artýk derdi
    Gülmek için okuyorum bazen
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Nereden
    Bursa

Kaliteli bir tartýþma yürütemiyorsunuz maalesef. Sizin nazarýnýzda Trabzonsporun maruz kaldýðý kepaze skorlarýn Muharrem Usta'yla hiçbir ilgisi yok muhakkak hata baþka birilerinde. Üzülmeniz gerek, zira tüm bunlar aðýr bir fanatizm zehirlenmesi belirtileri. Dünya üzerinde bir kimseyi fanatikçe savunan hangi zümre varsa sizinle ayný semptomlarý gösteriyor. Açýn bakýn bakalým bu kulübe teknik direktör olarak Hami Mandýralý'yý getirirken baþkanlýk koltuðunda kim varmýþ, bu kulübe teknik direktör seçemeyecek kadar çapsýzsa ayrýca iyi bir baþkan olduðunu iddia etmesi komikmiþ zaten.

Takýmýn 6 yemesini Mehmet Yiðit Alp'e sor ama Sosa'dan ancak Aðaoðlu döneminde Ünal Karaman sayesinde verim alýnca burda sinekten yað çýkarýr gibi Muharrem Usta'ya pay çýkar. (Dediðim gibi Aðaoðlu'nun son 1 senesini asla savunmuyorum, baþtan aþaðý yanlýþ politiklar sürdürdüðünü ýsrarla da söylüyorum) Maalesef sana sözle herhangi bir þey anlatabilmek mümkün deðil zira hoþlanmadýðýmý dile getirdiðim bu toysun, gençsin edebiyatýný dalga geçer gibi devam ettiriyorsun. Benimle ne sokakta ne de burda böyle bir üslupla konuþan herhangi birisi benden cevap almaya devam edemez. Siz Muharrem Usta paklama görevinize son gaz devam edin problem yok fakat karþýnýzda Türkiye Cumhuriyeti'nin yetiþkin bir bireyi olduðunu sakýn unutmayýn. Bu kulübe eskiden ona zulmetmiþ hiçbir baþkan adayýný dahi sokmayacaðýmýza en azýndan kulüp hafýzamýzdan dolayý ben eminim.
    Ben sana yetiþkin bir birey deðilsin demiyorum ki,yine yetiþkin ol,yaþ mevzusunu da kafana takma,bunlar doðal süreçler erken doðan yaþý büyük oluyor.

Bak sen nasýl fanatiksin onu da göremiyorsun,takýma devre arasýnda baþkan olan ve sýkýntýda olan takýmý alan Muharrem Usta,yola önceki TD'nin yardýmcýsý olan Hami Mandýralý ile devam edince sorun ama takým þampiyonluða giderken önceki TD'nin yardýmcýsý Hüseyin Çimþir ile devam etmek güzel.

Sorarým sana Ünal Karaman ile Hami Mandýralý'nýn TD kariyeri olarak ne farklarý var?
    Ediie Newton veya Hüseyin Çimþir ile ne farký var Hami Mandýralý'nýn.

Ayný saha skorlarýný verdim,iki takýmda fark yemiþ,iki takýmda 3-1'den maç vermiþ ama ben önceki yönetimde Muharrem Usta'yý sýrtýndan býçaklayan birinin ismini veriyorum sen geçen yýl sahamýzda þampiyonluk iddiamýz varken 3-1'den maçý vermemizi neye baðlýyorsun.

Alýntý Burak Býyýklý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla buralarý muharrem okusa yahu yeter tamam övme artýk derdi
    Gülmek için okuyorum bazen
    >Ben de bu cehalete biliyor musun,sizde ki bu dipsiz bilinçsizliðe çok gülüyorum ama sonra sizinle ayný takýmý tuttuðumuz aklýma geliyor ve bu bilinçsiz kitle ile nereye varabilirsin diye üzülüyorum.

Ýþ yapanla laf yapaný ayýramayacak kadar...
    Konu sasone tarafýndan (13.11.2020 Saat 15:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Ben sana yetiþkin bir birey deðilsin demiyorum ki,yine yetiþkin ol,yaþ mevzusunu da kafana takma,bunlar doðal süreçler erken doðan yaþý büyük oluyor.

Bak sen nasýl fanatiksin onu da göremiyorsun,takýma devre arasýnda baþkan olan ve sýkýntýda olan takýmý alan Muharrem Usta,yola önceki TD'nin yardýmcýsý olan Hami Mandýralý ile devam edince sorun ama takým þampiyonluða giderken önceki TD'nin yardýmcýsý Hüseyin Çimþir ile devam etmek güzel.

Sorarým sana Ünal Karaman ile Hami Mandýralý'nýn TD kariyeri olarak ne farklarý var?
    Ediie Newton veya Hüseyin Çimþir ile ne farký var Hami Mandýralý'nýn.

Ayný saha skorlarýný verdim,iki takýmda fark yemiþ,iki takýmda 3-1'den maç vermiþ ama ben önceki yönetimde Muharrem Usta'yý sýrtýndan býçaklayan birinin ismini veriyorum sen geçen yýl sahamýzda þampiyonluk iddiamýz varken 3-1'den maçý vermemizi neye baðlýyorsun.
    Hocam sen benim ne yazdýðýmý okuyor musun yahu? Kim savunmuþ tüm bu saydýðýn þeyleri kime karþý neyi savunuyorsun ýsrarla?

Ben Aðaoðlu falan savunmuyorum, benim için Trabzonspor kurumuna zarar veren herkesin görevi zarar verdiði sürece bitmiþtir. Diyorum ki; YENÝ KÖTÜYÜ ESKÝ KÖTÜYLE PAKLAYAMAZSINIZ. Yazdýðým þey çok açýk ve net þekilde bu.

Nereden
    Bursa

Hocam sen benim ne yazdýðýmý okuyor musun yahu? Kim savunmuþ tüm bu saydýðýn þeyleri kime karþý neyi savunuyorsun ýsrarla?

Ben Aðaoðlu falan savunmuyorum, benim için Trabzonspor kurumuna zarar veren herkesin görevi zarar verdiði sürece bitmiþtir. Diyorum ki; YENÝ KÖTÜYÜ ESKÝ KÖTÜYLE PAKLAYAMAZSINIZ. Yazdýðým þey çok açýk ve net þekilde bu.
    sen de benim ne yazdýðýmý anlamýyorsun,Muharrem Usta ile Ahmet Aðaoðlu'nu ayný kefeye koyan kiþinin daha öðrenecek çok þeyi var diyorum,bana cevap yazarak zamanýný tüketme.
    • Memento mori

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

bana cevap yazarak zamanýný tüketme.
    Adam uyarýyor zaten, siz üsteliyorsunuz
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

kudu_89 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    34

Beyler sasone forumu ele mi geçirdi? Her baþlýkta Muharrem Usta konusu gündemde.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Yargýnýn siyasallaþmasý gibi divan kurulu da siyasallaþtý bir nevi.

Kulübün refleksleri yok edildi. Her zaman söylerim Türkiye Trabzonspor'dur. Trabzonspor ülkenin ahlak ve onur turnusolu olduðu gibi ülkenin bire bir iz düþümüdür. Ülkedeki yozlaþmýþlýk, bayaðýlýk, ayaklarýn baþ olmasý, kepazelik, düþük profillilik, yalakalýk vs hepsi konjonktür neyse Trabzonspor bunu yansýttý.

500 senelik mirasýný þu günlerde tüketip sýfýrlayan bu þehir artýk en büyük fabrikasýný da teslim etti. Yeniden bir meydan okumaya ihtiyaç var.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hiko baba.

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

Alýntý mmert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yargýnýn siyasallaþmasý gibi divan kurulu da siyasallaþtý bir nevi.

Kulübün refleksleri yok edildi. Her zaman söylerim Türkiye Trabzonspor'dur. Trabzonspor ülkenin ahlak ve onur turnusolu olduðu gibi ülkenin bire bir iz düþümüdür. Ülkedeki yozlaþmýþlýk, bayaðýlýk, ayaklarýn baþ olmasý, kepazelik, düþük profillilik, yalakalýk vs hepsi konjonktür neyse Trabzonspor bunu yansýttý.

500 senelik mirasýný þu günlerde tüketip sýfýrlayan bu þehir artýk en büyük fabrikasýný da teslim etti. Yeniden bir meydan okumaya ihtiyaç var.
    ellerine saðlýk kardeþim çok güzel yazmýþsýn tebrikler.
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bakýn muharem usta iyi baþkandýr kötü baþkandýr bu tartýþýlýr ama bu adam klübe hala para kazandýrmaktadýr bakýn forma sýrt sponsoruna ve maçlarýmýzý oynadýðýmýz stadýn adýna

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Acayip saçma bir durum var forumda. Hangi baþlýða girsem Usta tartýþtýrýliyor. Þu an bu haltý yiyen Aðaoðlu ama ne alakaysa her baþlýkta Usta konuþturuliyor.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Acayip saçma bir durum var forumda. Hangi baþlýða girsem Usta tartýþtýrýliyor. Þu an bu haltý yiyen Aðaoðlu ama ne alakaysa her baþlýkta Usta konuþturuliyor.
    Usta musta iþi deðil.
    Yönetim ile ilgili ne zaman sýkýntýlar ayyuka çýksa bu tipler gelip burada Usta mevzusunu devreye sokup yönetime kalkan oluyorlar.

Ustacý falan deðil, kripto Aðaoðlu savunma ekibi.

False flag operation gibi bir þey arkadaþlarýn yaptýklarý!

USta'dan yana görünüp aslýnda Aðaoðlu'una yönelen tepkileri savuþturmak!

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta musta iþi deðil.
    Yönetim ile ilgili ne zaman sýkýntýlar ayyuka çýksa bu tipler gelip burada Usta mevzusunu devreye sokup yönetime kalkan oluyorlar.

Ustacý falan deðil, kripto Aðaoðlu savunma ekibi.

False flag operation gibi bir þey arkadaþlarýn yaptýklarý!

USta'dan yana görünüp aslýnda Aðaoðlu'una yönelen tepkileri savuþturmak!
    Valla eveliyatlarýný bilmesek arkadaþlarýn aynen dediðin gibi. Þu ortamda gündemi Usta'ya taþýmak kusura bakmasýnlar ama ahmaklýktan baþka bir þey degil. Þu forumda gördüðüm en sývacý adam stichus'tu. O bile Albayrak sonrasý pasif duruma geçip zaman zaman o da gündeme kendi bakýþ açýsýndan dwlar çýkar. Bunlarýn ki baþka bir seviye.
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)