Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Baþkanýmýz Kim Olmalý?

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Ý. SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O dediðini usta beceriyordu az daha.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Yanlýþ hatýrlýyorsun. Aðaoðlu Asbaþkan olarak beceriyordu. Yarým kalan iþini bitirmek istiyor belliki.

2001-2002 Sezonu

2001-2002.JPG

2020-2021

puan durumu.JPG

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim baþarýsýz ancak þu anda düþecek yönetime ÝHO balýklama atlar ve adaysýz seçim olursa yarým kalan iþini tamamlar bizi bir dertten kurtarýr..

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

1. Bu kadar borcun altina baska bir enayi girmez.

2. Girse de alacagi futbolcular marlon, flavio kivami ucuz yollu adamlar olur. Hayal görmeyin.

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Türkiye'de Trabzonlu olup Trabzonspor taraftarý nice insanlar var bir de Trabzon'lu olmayýp da bu takýmý tutan nice taraftarlar var!
    Ulen kaçýnýz gidip Trabzonspor formasý, battaniyesi vs aldýnýz?
    Kaçýnýz gidip kombine aldýnýz?
    Trabzonspor þampiyon olsun diyorsunuz da, siz neler yapýyorsunuz?

Bakýn, Ýstanbul takýmlarýna, taraftarlarý iyi ya da kötü günde arkalarýnda ve manevi desteðin yanýnda maddi destek de veriyorlar.
    Siz gidip forma almaya üþeniyorsunuz!
    Bari dergiye abone olun!

Her kongre dönemi adeta ''Mehdi'' gibi ortaya çýkan sözümona Trabzon'lu sermeye sahibi kiþiler bir tane futbolcu da ben alayým bu kulube dedi mi?
    Ya da aksine, baþarýzlýklar karþýsýnda avuçlarýný okþayýp, fýrsat mý kolladý?
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

mkmoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý mete61bordomavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkiye'de Trabzonlu olup Trabzonspor taraftarý nice insanlar var bir de Trabzon'lu olmayýp da bu takýmý tutan nice taraftarlar var!
    Ulen kaçýnýz gidip Trabzonspor formasý, battaniyesi vs aldýnýz?
    Kaçýnýz gidip kombine aldýnýz?
    Trabzonspor þampiyon olsun diyorsunuz da, siz neler yapýyorsunuz?

Bakýn, Ýstanbul takýmlarýna, taraftarlarý iyi ya da kötü günde arkalarýnda ve manevi desteðin yanýnda maddi destek de veriyorlar.
    Siz gidip forma almaya üþeniyorsunuz!
    Bari dergiye abone olun!

Her kongre dönemi adeta ''Mehdi'' gibi ortaya çýkan sözümona Trabzon'lu sermeye sahibi kiþiler bir tane futbolcu da ben alayým bu kulube dedi mi?
    Ya da aksine, baþarýzlýklar karþýsýnda avuçlarýný okþayýp, fýrsat mý kolladý?

çok doðru söylüyorsunuz..

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

O tren geçen sene kaçtý
    Artýk Trabzonspor'u þampiyonluða oynatmazlar
    Yýllardýr bekleyen Fb'nin alacaðý þampiyonluklar hemen akabinde devreye sokulacak Bjk ve tekrar nimetlendirilecek Gs var

Benim bu saatten sonra tek beklentim þýmarýk bir baþkan var geçen sene Trabzonspor'u hergün basinýn karþýsýna çýkýp sakýz gibi çiðnedi.
    Camiadan bir Allah'ýn kulu çýkýp ne diyorsun diyemedi

Her lafýna misliyle karþýlýk verecek ,her alanda Trabzonspor'un hakkýný koruyacak pýsýrýk kalmayacak baþkan istiyorum

Birlikte kamera karþýsýna geçip "biz Novak'a kaç vermiþiz baþkaným" deyip sýrýtmasýn yeter o þahýsla
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Hakan kulacoglu harici kim gelirse gelsin borc artmaya devam eder bugunleri mumla arariz o da secilmeyecegine gore mevcut baskanla kongrede guven tazelesin devam derim tabi buna izin verirseler koseye sýkýþtýrilmis durumdalar tecrubelerime dayanarak omurleri cok uzun olmaz diyorum emir buyuk yerden .hatalari vardir da kredileri de vardir olmalidir, yonetim basarisiz diyenler bu adamlar daha 3 ay once 10 yil sonra kupa koydu klubun muzesine biatci herseyi sineye ceken bir sehir olmasa sampiyonluguda alacaklardi ekonomik olarak klubu bir yola soktular yillar sonra icra dosyamiz futbolculara borcumuz kalmadi bana ne ekonomiden diyen akillilar bu sene avrupaya gecmisde yaptigimiz borc anlasmasina uyamadigimiz icin gidemedik bunu da unutmayin, beklentiniz ne cok merak ediyorum 2.5 yildir yapilan olumlu isleri 3 ayda yerle yeksan edecek kadar nankor olmamak gerekir sonuc hep husran sonra gelen gideni aratiyor..su baskan olsun ucariz kacariz sampiyon oluruz diyeceginiz tek isim oneriniz var mi su tabloda kim aday olur hadi oldu diyelim siyaset isaret etmedikce secilebilir mi bu konjekturde basari gelir mi eminmisiniz secilebilecek ve basari saglayabilecek mantikli tek isim soyleyin..boynumuza takilan siyaset yularindan bizi kurtarabilecek tek isim hakan kulacoglu yada ozkan sumerdir onlardan birisi aday olmaz digeri olsada secilemez sectirilmez onun icin guven tazelesinler hatalarindan ders alsinlar devam etsinler derim ama buna izin veririler mi hic sanmiyorum uzeri cokdan cizildi baskanin..geldiklerinde aldiklari tablo bundan cok kotuydu 2.5 yilda aldiklari enkazdan kimsenin beklemedigi yerlere geldik sabah aksam tvlerde bu takim oyuncular yonetimin icraatleri ovuldu dogru yolda olduklari soylendi istanbulun ezik taraftar sitelerinin forumlarinda bile yapilanlar ornek gosterilmisken daha ligin basinda oyuncular ile hocanin kimyasi tutmadi diye yonetimin istifasini istemek en hafif tabiriyle vicdansizlikdir ahmaklikdir gecmise ozlem duymaktir.trabzonspor camiasi birilerinin yonlendirilmesi ile senelerdir istenilen yonde ruzgara gore yon alir vaziyetde tam gaz devam ediyor uyanmadikca sonumuz husran..

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetim baþarýsýz ancak þu anda düþecek yönetime ÝHO balýklama atlar ve adaysýz seçim olursa yarým kalan iþini tamamlar bizi bir dertten kurtarýr..
    Kesinlikle iho gelsin 3. Lige düþelim kayyum atansýn. Kurtuluruz tek yol iho ben de böyle düþünüyorum.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

teknik direktörden önce açýlmasý gereken baþlýktý.
    pandemide ne olduyda oldu ve baþkan ve yönetimi þampiyonluðu- ne uðruna olduðuna ileride öðreniriz- sattý.
    þampiyonluk gittikten sonra baþkan ve yönetimi ömürlerinin uzun olmadýðýný da biliyordu ve artýk kendilerine çalýþmaya baþladýlar. bu abuk sabuk transferler bu yüzden yapýldý. bu planlarý da kamufle edebilmek için de novak, sosa, shörlot'u kamuoyunun önüne attýlar.
    durum budur.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

baþkan iyi sýkýntý yok

ha illede gitsin diyorsanýz

adayým iho

istediklerinizi en iyi yapacak adam o daha önce yaptý zaten

süpriz yok
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

Beypba - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Muharrem Usta dýþýnda bu kulübe þahsi kefaletini veren, cebinden para veren baþka baþkan yok .. O da bunun karþýlýðýný kat kat aldý..

Ýho kulüp için evimi sattým filan dedi yalan..

Aðaoðlu da ayný Ýho’nun tayfasýndan.. Siyasiler bir kredi filan verince, yapýlandýrma yapýnca kendilerini bir þey zannediyorlar, ben baþardým þark kurnazlýðý yapýyorlar..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Sadýk Albayrak. As baþkan da Ali Sürmen, Salih Cora ve Oktay Saral. Tam yakýþacak yönetim bu.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Hahaha bu baþlýk tam komedi baþlýðý okuyup okuyup gülüyorum dönen isimlere þu lanet günlerde.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

nevzat aydýn olsun isterim..

vizyon sahibi, yenilikleri takip ediyor.. kulübün parasýný çakala yedirmez.. yönetimde iken hatýrý sayýlýr bir para verdi.. yönetimden ayrýldýktan sonra her sene 2 bin civarýnda forma hediye ediyor millete.. asla küsüp sýrt çevirmedi.. bunlar artýlarý..

hizipçi bir yapýsý var.. burnunun dikine gidebilecek birisi.. iktidarla her an ters düþebilir.. atara atar gidere gider bir tarzý var.. yerel dinamiklere hakim deðil.. bunlar da eksileri..

yerelde hayrettin hacýsalihoðlu gibi derin trabzonu bilen ve futboldan anlayan kiþileri yanýna alýp, futbola çok karýþmazsa iyi bir baþkan olabilir..
    Attan inip eþeðe bindik!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Fenerli mehmet ali yýlmazýn trabzonspor düþmaný karadeniz gazetesi iyice çoþtu. Gazete kaynak olarak da fotosporu göstermiþ.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nevzat aydýn olsun isterim..

vizyon sahibi, yenilikleri takip ediyor.. kulübün parasýný çakala yedirmez.. yönetimde iken hatýrý sayýlýr bir para verdi.. yönetimden ayrýldýktan sonra her sene 2 bin civarýnda forma hediye ediyor millete.. asla küsüp sýrt çevirmedi.. bunlar artýlarý..

hizipçi bir yapýsý var.. burnunun dikine gidebilecek birisi.. iktidarla her an ters düþebilir.. atara atar gidere gider bir tarzý var.. yerel dinamiklere hakim deðil.. bunlar da eksileri..

yerelde hayrettin hacýsalihoðlu gibi derin trabzonu bilen ve futboldan anlayan kiþileri yanýna alýp, futbola çok karýþmazsa iyi bir baþkan olabilir..
    Tabi beþiktaþýb yardým kampanyasýna yine destek verir kendisi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence bunda hiç bir sýkýntý yok.. ama bjkye 10 verip bize 5 veriyor olsa haklýsýnýz derdim.. onlara verdiðinin 10 katýný bizim takýma veriyor her sene.. hatrý sayýlýr da bir alacaðý var içerden..

ben özellikle kongre döneminde ortaya çýkýp þu kadar parayla geliyorum vs. þeklinde haber yaptýranlara ayar oluyorum.. 3 sene piyasada görünmezler paraþütle baþkan olmak isterler.. asýl böylelerinden uzak durmak lazým..
    Konu memozcan tarafýndan (01.11.2020 Saat 20:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Fenerli mehmet ali yýlmazýn trabzonspor düþmaný karadeniz gazetesi iyice çoþtu. Gazete kaynak olarak da fotosporu göstermiþ.
    haha.. haberde her türlü sallamasyon var.. biri tutmazsa diðeri tutar hesabý..
    Attan inip eþeðe bindik!

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

bizim takýmdan bir cacýk olmaz

yerel medya ve destekçileri

sanýrým artýk mamalanamýyorlar
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Trabzonspor'un kurtuluþu satýlmaktýr. Amatörler deðil profesyoneller yönetmeli bu kulübü. Foruma üye olduðumda da bunu yazmýþ biriyim. Özevlat sarmalýndan kurtulmadýkça bir þey olmayacak. Özevlat futbolcu, TD, yönetici ve medya bu kulübü geliþtirmedi, geliþtirmeyecek.
    Konu Oruç tarafýndan (01.11.2020 Saat 21:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Kaliteli hizmet almak istiyorsanýz rekabete dayalý alternatifi bol bir sistem kurmalýsýnýz..Aksi takdirde bir sektörde baþarýlý olmanýz hizmet kalitesini artýrmanýz müþterilere/taraftarlara zevk alabilecekleri bir ortam yaratmanýz mümkün deðildir..Tekelleþen ve monopolleþen her kiþi ve ya kurum hitap ettiði kitleye karþý kibirleþir tepeden bakar Jakobenleþir..Yapacaðý iþi savsaklar çünkü zorlayaný yoktur..Bu tip kiþi ve kurumlar koltuklarý hegemonyalarý sallantýda olmadýðý için iþgüzar davranýrlar..Benim Ahmet Aðaoðlu özelinde Trabzonspor'da gördüðüm olay budur..

Mesela Türkiye'de sarý taksicilere alternatif olarak UBER diye bir firma ortaya çýktý..Kýsa mesafede yolcu taþýmayan taksimetrenin ayarlarýyla oynayan yol bilmeyen yolcuyu daha fazla para kazanmak için kestirme yol yerine kilometrelerce dolaþtýran yolcuya þiddet baský ve tacizde bulunan turistleri dolandýran sarý taksi denen tekel grup bunlarýn tam tersini yapýp yolcuyu kaliteli araçlarla teknolojik navigasyonlarla istediði yere þark kurnazlýðý yapmadan taþýyan UBER'i devlet eliyle bu topraklardan dýþladý..Neden? UBER'e raðbet artttýðý için daha iyi hizmet ve kalite getirdiði için..Vatandaþa hizmet eden ve sarý taksiye alternatif olan bir þirketi bu topraklardan þutladý tekelciler..Vatandaþý sarý taksiye mecbur býraktýlar..Tekelleþme olmasaydý UBER gibi üç dört firma daha bu topraklara gelebilir taþýmacýlýk rekabetten dolayý geliþebilir vatandaþ istediði yere istediði zaman daha ucuza gidebilirdi..

Trabzonspor'daki sorunun ta kendisi olan þey de bu tekelleþmedir..Bu kulüpte muhalefet yok alternatif yok..Göreve gelen baþkana denetleme yok soruþturma yok..Koltuk sallantýda olmayýnca Ahmet Aðaoðlu örneðinde olduðu gibi kibir nirvanaya ulaþmakta..Baský ortamý yok..Kulübün yanlýþ bilmiyorsam 20 30 bin kongre üyesi var ve bu üyeler içersinden geçen sezon stajer hoca tercihleri sebebiyle kaçan þampiyonluðun faturasýný baþkana ve yönetimine kesecek olan fikri hür vicdani hür bir kongre üyesi yok..

Takým küme düþme hattýna yaklaþtý diye kongre istemenin bir anlamý yok..Kongre geçen sezon þampiyonluk kaçtýðýnda istenecekti..Bu iþi beceremediniz adamakýllý bir hoca getireceðiz kadroya takviye yapýp yeni sezona daha güçlü gireceðiz diyen bir muhalefet olmalýydý..Zamanlama da yanlýþ yapýldý..Bugün geldiðimiz nokta benim için sürpriz deðil..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Adam iþ insaný, ne var yardýmcý olsa? Ülkeler savaþ halinde bile alýþveriþ yapýyor. Býrakýn bu kafayý.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

zengin bir baþkan gelsin sponsor olsun ali koç gibi iyi oyuncular izlemek istiyorum flavio falan izlemek istemiyorum.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

sorsan o kadar zengin karadenizli, trabzonlu falan var ama hiç biri baþkanlýk yapmýyor. biz bu þartlarda zaten istanbul takýmlarý ile yarýþamayýz. geçen sene bile þampiyon olamadýk gerisini düþünün iþte. mesela araplar psg yi almasaydý o kadroyu ve þampiyonluklarý rüyasýnda bile göremezlerdi. adamlarýn hayatý lyon þampiyonluklarýný görmekle geçti. kulübü araplarýn, çinlilerin almasý bize bir þey kaybettirmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)