Sayfa 183 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 4,551 ile 4,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Abdullah Avcý ile Anlaþma Saðlandý!

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar elestiriyoruz kiziyoruz iyi güzelde sonucda kim gelirse gelsin bize destek vermek düsüyor
    tamer hocayi hic istemiyorum benim gibi düsünenler cogunlukta fakat gelirse destekliyecegim trabzonsporumuz icin destekliyecegim desteklemeliyiz bize bu yakisir..
    tamerinde son sansi olcak bunu kendiside biliyordur büyük takim calistirmak icin..
    insAllah bizi yaniltir ve cöpleri en basta canbazi kadro disi eder..masaya yumrugunu vurdukca cogumuzdan güven oyu alacaktir elestiren istemeyenler bende dahil güvenimizi anca öyle alacaktir karakterini ortaya koyacak dik durus gösterecek bir hocaya bu büyük camianin ihtiyaci var..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tamer Tuna durumu kurtaracak bir hoca ama yarýþacak deðil,
    zannedersem en kötü ihtimalle sezon sonu yönetim istifa eder
    sakin olun...

Sadettin_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ne oldu aldýkmý Tamer tunayý
    Azýlý bir ihocuyum

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    müdür diyorsunki baþka takýmlarda ne yaptýðý beni ilgilendirmiyor bende sana diyorumki bizde ne yaptý kupamý kazandýn þampiyonmu oldun bak ben sana ünal karamanýn ilk geldiði sezon ve görevden alýnana kadar yaptýðý maçlarda en az kendi eliyle verdiði en az 5 er maç sayarým artýk sizde ünal karaman sevgisi trabzonspor un önüne geçmiþ þahýslar geçicidir kalýcý olanlar kurumlardýr þakþakçýlýk yapmayýn .
    Trabzonspor 4.oldu türkiye kupasýnda 2.lig takýmýna elendi ünal karamanýn karnesi bu hoca deðildi hicbir zamanda hoca olmayacak.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Boþtaki hocalara bakacak olursak yerli olarak en mantýklý isim Bülent Korkmaz..

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tamer Tuna mý eyvah eyvah.

Alanya bizi yendiði an Tamer Tuna nasýl gönderilir çalýþmasý yapýlýr bu þehirde.

Kimsenin tahammülü yok artýk.

Bize tahammül edilebilecek biri lazým.

O da belli iþte.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sumudica gelmez mi ?

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor 4.oldu türkiye kupasýnda 2.lig takýmýna elendi ünal karamanýn karnesi bu hoca deðildi hicbir zamanda hoca olmayacak.
    kardeþim sevgi baþka biþeydir ünak karaman benim gençliðimde futboluna taptýðým adamlardan biriydi ünal karaman þimdi topçu olsa transfermarkt deðeri 30 milyon euro olurdu ama hoca konusunda ben zayýf olduðunu düþünüyorum bizde 40 yýlda hocalýk yapsa þampiyon yapacaðýný düþünmüyorum burdaki sýkýntý bazý arkadaþalrda þahýslar klübün önüne geçmiþ asýl sýkýntý burada.

Kaan Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ekrem D. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu acar misiniz? Neden MRA korkunc bir secim olur?
    Genel olarak super lig performansi, ozel olarak 2013-14 bizdeki lig performansi nedeniyle.
    Super ligde her takimda bi sure sonra buyuk cokusler yasatip kontrolu yitirdi.
    Tamamen reaktif futbol oynatir.
    Mesela ic sahada kazanmak zorunda oldugun bir maca MRA ile cikmak 90 dakikalik kabustur.
    Yabanci oyunculari anlamak icin incil okumak gibi gülünç, cahil, futbolcularin dunyasindan, hayati algilama bicimlerinden bihaber aciklamalari bonustur.
    Oyunu algilama bicimi komiktir. Ýc sahada Akhisar’a berbat bi oyunla 4-2 yenilip oyundan memnunum diyebilir.

Azmiyle kendini yetistirmis, alt liglerde basarili olmus, saygi duyulmasi gereken bir adam.
    Sadece o kadar.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hey gidi Halilhodzic, sen AVrupa ligini lider bitir, ligte de vasatta olsa belli sablonda ilerle ama gelsin özevlatlar satsin takimi ve suclu sen olasin..simdi konusulan isimlere bak !

Yilana sarilirsan, eninde sonunda seni sokar...kurtulus Kongre, bu Yönetimin yapacagi her hamle, cöküsün baslangici olur!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bunlardan metin diyadin hamlesini bile beklerim
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Kümede kaliriz insAllah. Keske bu sene düsmeyi kaldirsa tff. Tamer ile cikisa geceriz ahahaahahahah

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    https://forum.bordomavi.net/showthre...4%B1ld%C4%B1-!

Ýstanbul kulüpleriyle organik baðý olan tek bir adam dahi bu kulübe sokulmamalý.
    Bunun altýna imzamý atýyorum.

Manava61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kulübede silik tip görmek istemiyorum.Saha kenarýndaki duruþuyla bile bir hoca güven verebilmeli.Tamer mra filan hikaye

Nereden
    Ankara

Bu sezonu zaten kaybettik. Umarým kaybettiðimiz bu sezon bize bu yönetimin gidiþini armaðan eder. Çok büyük bir kazanç olur.
    #TRABZONSPOR#

Chovy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Samet Aybaba
    Sumudica
    Tamer Tuna
    Bulent Korkmaz

Bi bu isimlere bakiyorum bir de Trabzonspor markasina. 2020 yilinda nasil bu adamlar ve Trabzonspor`un ismi ayni cumlede gecebiliyor anlamiyorum.

2-3 yila kalmadan bu kulubun kapisindan bile giremiceksiniz. Tamam, basariya yaklasan bir yonetim oldunuz, fakat bu basarinin hayali bile sizi sarhos etmeye yetti. Ben bilirim dediniz, capsizliginizin getirdigi egolarla harcamadiginiz adam kalmadi.

Simdi sira sana geldi baskan, 18 Temmuz 2020`de Ozgur Buzbasla yaptigin roportajda, eger ben bir hata yaparsam, eger ben basarisiz olursam bir saniye bile durmam dedin.

Sen hata yaptin, sen basarisiz oldun. Newton hayalciligin yuzunden sadece bu yili degil onumuzde ki iki uc yili da perisan ettin. Senden onceki yonetimler, sana satilicak adam biraktilar giderken. Su an elimizde Ugurcan`dan baska satilabilecek futbolcu yok. Maalesef takimin gelecegini de goturuceksin kendinle beraber.

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

müdür diyorsunki baþka takýmlarda ne yaptýðý beni ilgilendirmiyor bende sana diyorumki bizde ne yaptý kupamý kazandýn þampiyonmu oldun bak ben sana ünal karamanýn ilk geldiði sezon ve görevden alýnana kadar yaptýðý maçlarda en az kendi eliyle verdiði en az 5 er maç sayarým artýk sizde ünal karaman sevgisi trabzonspor un önüne geçmiþ þahýslar geçicidir kalýcý olanlar kurumlardýr þakþakçýlýk yapmayýn .
    Ýnanýlmaz ya. Dalga mý geçiyorsun abi hangi dünyada yaþýyorsun acaba merak ediyorum. Trabzonspor her sene þampiyonluða oynuyordu sanýrým ben kaçýrmýþým o kýsmý o yüzden Ünal Hoca baþarýsýzdý evet. Bu takým elindeki kadroyla þampiyonluk adayýdýr mý diyordunuz hocanýn ilk senesinde? Kim diyordu þampiyon oluruz?? Bize bunu dedirten Ünal Hoca'dýr sizin beklentilerinizi yükselten kibirli memnuniyetsiz hale getirip bu takýmýn þampiyon olamamasýný eleþtirme hakký veren de Ünal Karaman'dýr. Yoksa Sosa'yý Novak'ý falan da biliyorduk ilk senelerinde burada herkes gömüyordu.

Trabzonspor camiasýnýn þampiyonluk beklentisi mi vardý da hocadan yana hayal kýrýklýðýna uðradýnýz? Baþkan demedi mi 3 yýl müsaade edin bize ondan sonra þampiyonluk bekleyin diye. Eldeki kadrona bak önce sonra þampiyonluk iste herkes ekonominin toparlanýp 2. 3. yýlda þampiyonluða oynamamýzý bekliyordu bak þampiyonluk bile deðil yeter ki þampiyonluk mücadelesi verelim diyorlardý. Kimse Ünal Hoca'nýn böyle bir takým yaratacaðýný tahmin edemiyordu. Beklentiler arttý ama 2. senesinde daha kötü bir kadro verildi adama ve ona raðmen 2. sýrada tuttu takýmý, devre arasý transferlerle þampiyon da olacaktýk gönderilmeseydi. Bunu defalarca yazmýþ biriyim hoca gönderilmeden 1-2 ay önce bile þampiyon biziz sadece 3 transfer gerekli diye yazýyordum. Yani þampiyonluðu var mý diye sorma hakkýn yok ki senin. Bütçen belli kadron belli hocaya da müsade etmemiþsin hikayenin sonunu yazamadan göndermiþsin þampiyonluðu mu vardý diyorsun. Býraksaydýn yapacaktý þampiyon zaten. Yani o kadar mantýksýz ki söyledikleriniz ben error veriyorum yazdýklarýnýzý okuyunca.

Hoca da hiçbir maçý vermemiþtir yedek kulübesi yetersiz olduðu için oyuna müdahalede bulanamamýþtýr. Bu kadar basit mi bu iþler. Maçý verdi geri çekildi diyenler net futbol cahilidir. Ben kalýcý baþarý için Ünal Karaman diyorum, ayrýca en iyi 3 yerli teknik direktörden birisi. Þuan daha iyi bir seçenek yok.
    Konu TSemih61 tarafýndan (01.11.2020 Saat 00:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý TSemih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnanýlmaz ya. Dalga mý geçiyorsun abi hangi dünyada yaþýyorsun acaba merak ediyorum. Trabzonspor her sene þampiyonluða oynuyordu sanýrým ben kaçýrmýþým o kýsmý o yüzden Ünal Hoca baþarýsýzdý evet. Bu takým elindeki kadroyla þampiyonluk adayýdýr mý diyordunuz hocanýn ilk senesinde? Kim diyordu þampiyon oluruz?? Bize bunu dedirten Ünal Hoca'dýr sizin beklentilerinizi yükselten kibirli memnuniyetsiz hale getirip bu takýmýn þampiyon olamamasýný eleþtirme hakký veren de Ünal Karaman'dýr. Yoksa Sosa'yý Novak'ý falan da biliyorduk ilk senelerinde burada herkes gömüyordu.

Trabzonspor camiasýnýn þampiyonluk beklentisi mi vardý da hocadan yana hayal kýrýklýðýna uðradýnýz? Baþkan demedi mi 3 yýl müsaade edin bize ondan sonra þampiyonluk bekleyin diye. Eldeki kadrona bak önce sonra þampiyonluk iste herkes ekonominin toparlanýp 2. 3. yýlda þampiyonluða oynamamýzý bekliyordu bak þampiyonluk bile deðil yeter ki þampiyonluk mücadelesi verelim diyorlardý. Kimse Ünal Hoca'nýn böyle bir takým yaratacaðýný tahmin edemiyordu. Beklentiler arttý ama 2. senesinde daha kötü bir kadro verildi adama ve ona raðmen 2. sýrada tuttu takýmý, devre arasý transferlerle þampiyon da olacaktýk gönderilmeseydi. Bunu defalarca yazmýþ biriyim hoca gönderilmeden 1-2 ay önce bile þampiyon biziz sadece 3 transfer gerekli diye yazýyordum. Yani þampiyonluðu var mý diye sorma hakkýn yok ki senin. Bütçen belli kadron belli hocaya da müsade etmemiþsin hikayenin sonunu yazamadan göndermiþsin þampiyonluðu mu vardý diyorsun. Býraksaydýn yapacaktý þampiyon zaten. Yani o kadar mantýksýz ki söyledikleriniz ben error veriyorum yazdýklarýnýzý okuyunca.

Hoca da hiçbir maçý vermemiþtir yedek kulübesi yetersiz olduðu için oyuna müdahalede bulanamamýþtýr. Bu kadar basit mi bu iþler. Maçý verdi geri çekildi diyenler net futbol cahilidir. Ben kalýcý baþarý için Ünal Karaman diyorum, ayrýca en iyi 3 yerli teknik direktörden birisi. Þuan daha iyi bir seçenek yok.
    tamam kardeþim sen hakýsýn ünal karaman topclass hoca

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

A spor taner karaman trabzonspor tamer tuna ile 3 yýllýðýna anlaþtý pazartesi açýklanacak.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

kerem_ak
    @benkeremak
    ·
    1d
    Yalçýn Ayhan: "Abdullah Avcý Antalya'ya gitti demek için erken, TS'ye de gidebilir".

Not: Yalçýn senelerce Avcý ile çalýþtý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Emre Çömez Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kerem_ak
    @benkeremak
    ·
    1d
    Yalçýn Ayhan: "Abdullah Avcý Antalya'ya gitti demek için erken, TS'ye de gidebilir".

Not: Yalçýn senelerce Avcý ile çalýþtý
    kardeþim ayný prorgamý bende izliyorum tamer karaman da trabzonspor un tamer tuna ile 3 yýllýk anlaþýldýðýný pazartesi açýklanacaðýný söyledi.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

kardeþim ayný prorgamý bende izliyorum tamer karaman da trabzonspor un tamer tuna ile 3 yýllýk anlaþýldýðýný pazartesi açýklanacaðýný söyledi.
    yok ben izlemiyorum. twitter'da gördüm sadece.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Emre Çömez Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yok ben izlemiyorum. twitter'da gördüm sadece.
    ben izliyorum kardeþim hatta abdullah avcýnýn 4 yýllýk bir anlaþma yaptýðý söylendi antalya spor ile

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

ikisinide alalm mra defans kapanma tunada açýlma ve hucum tarafýný alýr

isveç mi nebi takým denemiþti

mra arada felsefe yapar

tuna gençlik ateþ vs yapar

hakemler zate bizi biçer

ligde de þamp falan yapmazlar

biz kendi kendi takýlýrýz..

daha mutluluk vericiolabilir

defansmý kötü salla mra

golmu yok

yakala tunayý vesselam,
    arada da baþkana saydýrýrz

oh sen saað ben selamet
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

Manava61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetim kendi ayaðýna makineli tüfekle sýkýyor son aylarda son þanslarý da bu hoca iyi bir karar vermeleri lazým.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)