Sayfa 174 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 224 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 4,326 ile 4,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Abdullah Avcý ile Anlaþma Saðlandý!

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Gokdeniz geçen gün Antalya'da golf oynuyordu sanki
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Ankara

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gokdeniz geçen gün Antalya'da golf oynuyordu sanki
    Senin olayýn futbol, býrak þu sopayý deseydin ona. Gelsin þu kulübü futboldan anlamayan baþkanlarýn elinden kurtarsýn
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senin olayýn futbol, býrak þu sopayý deseydin ona. Gelsin þu kulübü futboldan anlamayan baþkanlarýn elinden kurtarsýn
    Instagramda hikaye atmýþtýr öyle kaldý aklýmda
    Golf-Aðaoðlu falan herþey beklenir bunlardan
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------

naimbektas6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih tekke gelecekse bari yanýnda gökdeniz’i de getirse. Kader birliði devam eder. Fatih-gökdeniz-bosingwa
    Aynen fatih gökdeniz A. Þ kaldýðý yerden devam etsin

Nereden
    Ankara

Fatih-gökdeniz-bosi. Ekip bu þekilde olacaksa ben fitim. ünal hoca, þenol ve avcý’dan biri olsa eyvallah derim. Bunlar dýþýndaki yerli hoca beni hayata küstürür
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Aylardýr ikna edemediðimiz Avcý'yý Antalya 1 günde ikna etti
    Milletin baþkanýnýn tesislerde elim kolum olsun gibi fantazisi olmayýnca oluyor demek ki bu iþler
    -------------

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

vallahi billahi yazýk þunlar gelirse bu sezon maç izleme iþini askýya alýyorum.

giray
    tolunay
    þota
    mra

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Erkan A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben trabzonlu gelsin mecbur olarak demiyorum sadece yorumumda akli istanbul takimlarinda olan bir cocugu da getirin trabzonun hocasi olsun istemiyorum..
    ben kendim trabzonluyum trabzonlulara can kurban malesef suan piyasada bu yükü kaldirabilecek sadece mra görüyorum ama fatih tekke gelse mutlaka basarili olacagina inancim tamdir..batarsak hocamizda bizler gibi uykusuz geceler yasar
    Alakasý yok bizi basamak olarak kullanacak biri gelsin hedefleri olsun gelecek adamin. Fatih Tekke ile falan olacak iþler deðil bunlar

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aylardýr ikna edemediðimiz Avcý'yý Antalya 1 günde ikna etti
    Milletin baþkanýnýn tesislerde elim kolum olsun gibi fantazisi olmayýnca oluyor demek ki bu iþler
    Palavra ya. Belki bir kere temas kurulmuþtur. Avcý kendi ekibiyle çalýþmak ister, iþine baþkasýnýn burnunu sokturmaz. Öylesi mevcut yönetimin, özellikle baþkanýn iþine gelmiyor.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

fatih tekke istanbulspor da 2 maç kazandý diye getirin diyorlar. vallahi bizim taraftar akýllanmaz. fatih tekke 2 maç galibiyet alamasýn ana avrat küfür yer istifa derler.

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý 14TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bursaspor da Ali Akman diye genç var 18 yaþýnda takp Eden varmý takir takir atýyor arkadaþ

Transfer baslýgýnda cogu kez yazýldý hatta Burak Kapacak ile paket yapmak vardý.Ama coplere para harcamaktan bunlara sýra gelmedi buyuk ihtimalle.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Nereden
    Kocaeli

Fatih Tekke tarzý biri gelecekse o kiþi ancak yönetime kalkan olarak seçilmiþtir. Çünkü Tekke'nin kredisi var ama yönetimin yok. Son kurþunu atýyorlar. Tekke, kulübe erken gelip de kendine zarar vermesin. Týpký Newton'da olduðu gibi.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Reþit Akçay gelsin bence macera aramaya gerek yok,adam en azýndan disiplinli herkes hizaya gelir.

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Kral Fatih Tekke nolur gelme, bu yönetim seni de yiyecek. Gelme!

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Zamanýnda Tekke'yi çok beðenirdim. Ýnanýlmaz bir golcüydü. Ancak sýrf Trabzonlu diye hoca yapmalarýna karþýyým. Gelirse eðer hem kendisi dibe vuracak hem Trabzonspor. Hami 2 olur net olarak.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Vakti zamanýnda ''Ünal Karaman'ý göndermeyin, bu adam giderse yalnýzca bir teknik direktör kaybý yaþamayýz'' dedik. Ama çok bilen bazý arkadaþlar Karaman'ýn arkasýndan ''Hoca deðil ya!'' sözleri ile tekme sallamýþlardý. Geldiðimiz noktada kimin haklý, kimin haksýz olduðu açýkça görünmüþtür. Ünal Karaman takýmýn ruhu idi. O ruhu elbirliði ile öldürdünüz! Þimdi kýna yakýn! Takriben 8-10 sene gibi bir süre 5-10. sýra arasýnda yarýþý sürdürürüz. Bir kulüp her on senede bir ayný hatayý yapar mý? Yapýyor iþte! Geçmiþ olsun.

Nereden
    Kocaeli

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vakti zamanýnda ''Ünal Karaman'ý göndermeyin, bu adam giderse yalnýzca bir teknik direktör kaybý yaþamayýz'' dedik. Ama çok bilen bazý arkadaþlar Karaman'ýn arkasýndan ''Hoca deðil ya!'' sözleri ile tekme sallamýþlardý. Geldiðimiz noktada kimin haklý, kimin haksýz olduðu açýkça görünmüþtür. Ünal Karaman takýmýn ruhu idi. O ruhu elbirliði ile öldürdünüz! Þimdi kýna yakýn! Takriben 8-10 sene gibi bir süre 5-10. sýra arasýnda yarýþý sürdürürüz. Bir kulüp her on senede bir ayný hatayý yapar mý? Yapýyor iþte! Geçmiþ olsun.
    Ünal Karaman'dan sonra profesyonel maçý bile olmayan 2 antrenörün getirilmiþ olmasý, ne seni haklý çýkarýr ne de baþkasýný haksýz çýkarýr. Ünal gitsin Hüseyin gelsin, Hüseyin gitsin Newton gelsin demedi kimse sonuçta.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Erdener Karataþ
    @ErdenerKaratas
    ·
    24d
    Yangýn Özel | Trabzonspor, teknik direktörlük koltuðuna Fatih Tekke'yi getirmek için Ýstanbulspor ile görüþmeye baþladý.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý Emre Çömez Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erdener Karataþ
    @ErdenerKaratas
    ·
    24d
    Yangýn Özel | Trabzonspor, teknik direktörlük koltuðuna Fatih Tekke'yi getirmek için Ýstanbulspor ile görüþmeye baþladý.
    Hakikaten yangýn olur bu hareket.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tekke'ye yazýk olur..
    I am not in danger , I am the danger..

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý ilelebeTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Karaman'dan sonra profesyonel maçý bile olmayan 2 antrenörün getirilmiþ olmasý, ne seni haklý çýkarýr ne de baþkasýný haksýz çýkarýr. Ünal gitsin Hüseyin gelsin, Hüseyin gitsin Newton gelsin demedi kimse sonuçta.
    Ben de ÜNAL GELMELÝ iddiasýnýn savunucularýndaným, ama bazýlarý alýnýyor anlayamadým???

Yahu arkadaþlar, biz sizin gibi SÝYASÝ bakmýyoruz olaya, Ünal deme sebeplerimizi yazalým bari:

1. Ünal 2011 den sonra en uzun süre bizi çalýþtýran Hoca

2. burada dahil Ünalý KARAKTER-KARÝZMA-DÝSÝPLÝN-ÝNSANLIK konularýnda eleþtiren görmedim, Þenolu bile eleþtiren tipler adedince max %30-40 ý TAKTÝK konusunda eleþtirdi, galip gelince KAPANIYORUZ dedi

3. DÝKKATTTTTT, öne geçince kapanmak-Ünal zamaný tek derdimiz ÖNE GEÇÝNCE kapanmaktý, herkesi dümdüz ettik

4. Geri yaslanma sorunu ÇÖZÜLEMEZ MÝYDÝ???

Yapmayýn beyler, yeminle ben dayanamýyorum, manyaklýk derecesinde acý çekiyorum bu klüp yüzünden, lanet olsun bu takýmý tuttuðum güne vazgeçemiyorum da

AMA BURADA TARAFTAR VE TAKIMDAÞ olarak derdimi yazýyorum, görüþümü yazýyorum, 1996-2005-2011-2020 travmalarýný yaþamama raðmen çekip gidemiyorum bazýlarý gibi

ETMEYÝN, burda herkes Trabzonsporlu...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Vakti zamanýnda ''Ünal Karaman'ý göndermeyin, bu adam giderse yalnýzca bir teknik direktör kaybý yaþamayýz'' dedik.

Bu söz çok þey anlatýyor ama anlayabilene... Anlayamayan arkadaþlar da zaman geçtikçe anlayacaklar. Eminim.

Ne kaybettiðimiz ortada...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çýkarýr, gitmesin derken bütün bunlarý kapsayan bir görüþ bildiriyorduk çünkü ayrýca baþkan savunularak yapýldý tartýþmalar. Her neyse mesele haklý çýkmak deðildi, ünal hoca da deðildi, trabzonspor için endiþelendik, düþündüðümüzden de kötü oldu sonuç.

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

ya ne tekkesi saçmalamasýnlar.

bu berbat kadroyu anca çok tecrübeli hocalar çözebilir.

Türkiye de Þ.G harici isim yok o yüzden yabancý tecrübeli hocalara baksýnlar zaten kadronun %80iyabancý

ama doðru ya önce yönetim deðiþmeli hoca iþine sonra bakarýz..

Nereden
    Kocaeli

Vakti zamanýnda ''Ünal Karaman'ý göndermeyin, bu adam giderse yalnýzca bir teknik direktör kaybý yaþamayýz'' dedik.

Bu söz çok þey anlatýyor ama anlayabilene... Anlayamayan arkadaþlar da zaman geçtikçe anlayacaklar. Eminim.

Ne kaybettiðimiz ortada...
    Hoca getirmediler hoca. Sen kayýptan bahsediyorsun. Getir Güneþ'i, kim arar Ünal'ý? Hoca getirmezsen ararsýn tabi. Bu tamamen yönetimin beceriksizliði.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)