Sayfa 163 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6069 adet sonuctan sayfa basi 4,051 ile 4,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Abdullah Avcý ile Anlaþma Saðlandý!

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bizim teknik direktörümüz belli hocam

bakýnýz:

https://www.hurriyet.com.tr/amp/yazarlar/ahmet-agaoglu/

müthiþ teknik taktik analizler!!!

bazý takýmlarda nadir görülen oyuncu teknik direktör durumu bizde þu anda baþkan teknik direktör olarak evrilmiþtir

bize futboldan hiç anlamayan bir baþkan gerekiyor,bu sayede bir teknik direktörümüz olabilir yakýn gelecekte,diðer türlü baþkan-teknik direktör ile devam edeceðiz
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Osman hoca hekimogluna imza atmak üzereymis
    hazir trabzondayken hemen trabzonspora getirsinler..bilmiyorum neden fakat osman özköylü en az ünal hoca kadar sevilecegini düsünüyorum..osman hocamiz olsun demiyorumda yinede hekimoglu trabzon takiminda cok basarili olacagina inaniyorum basari geldikce kendisini ts icin aday hoca olarak gösterebilecegini kendiside biliyordur bu yüzden sonsuz basarilar diliyorum kendisine..egosu yok burnu havalarda degil osman hocanin..hamiyi isteseydi hekimoglu ego yüzünden kabul etmezdi..
    benimde suan hoca adayim sota fakat gelecegini sanmiyorum...abdullah avci olacagina fatih tekke gelsin isterdim tecrübe yok diyen arkadaslar var cagdas atana bakin derim tecrübe yok derken bu adamlar proffesionel futtbol oynamislar tabiki hocalik farkli fakat tecrübesizlik olmaz ..
    baskan ve yönetim tehlikenin farkinda degil suan sarap icerek dertlesiyorlardir haftaya alanya maci var bunlar gercekten tehlikenin farkinda degil üc dört mac daha yenilsek alt siralardan kendimizi kurtaramicaz ecel terleri dökecegiz..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol güneþ hem bizde hem milli takýda olur mu?
    Hem ÞG, hem TFF, hem de bizim yönetimin onay vermesi gerekir. Fakat bizim yönetim onay verse TFF, TFF onay verse de ÞG istemez. Yýllardýr maalesef bir sürü küfür ve hakaret etti taraftar BJK iþi yüzünden. Þu saatten sonra ÞG çok deðer verdiði bir baþkan olmazsa Trabzon'da bir daha görev almaz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Barýþ Yurduseven Þota'nýn teklifimize teþekkür ettiðini söyledi. Þota akýllý adamdýr þu kriz ortamýnda niye kendisini strese soksun. Yalnýz bu haber doðruysa Aðaoðlu'nun Avcý'yý düþünmediði anlamý çýkýyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ýstanbul

Þota çocukluk kahramaným ama gelmesini istemem. Kafamda onun stili þu an bize gerekli olan oyun stili deðil. Bize þu an oyun disiplinini saðlayacak, önde pres olmasa dahi rakibi kolay oynatmayan, takýmý topun arkasýna iyi geçirten bir hoca lazým. Geriden oyun kurma ve hýzlý hücum yapma da diðer sorunlar. Ama þu an öncelikli sorun kolay gol yememek.

12-13 sezonundan beri kapanma, geriye yaslanma alýþlanlýðý var. Kronik bir sorun haline geldi. Kapanmak ama saðlý solla ortalarla açýk vermek, þut imkaný vermek, sahaya doðru yayýlmayýp kademe eksikliðinden çalýmlar yemek...Bunu çözecek bir hoca lazim. En azýndan son maçtaki gibi rezil olmayýz. Maç 3-3 olunca oyuncular bile zaten belliydi ya gibisinden hareket etti. Herkes biliyordu maç bitmeden yiyeceðimizi. Üzen kýzan görmedim. Tükenmiþlik bu.

Top rakipteyken sinir krizi geçiyorum. Ýnanýlmaz kötüyüz. Þampiyonluk ellerimizden kayýp gitti bunun yüzünden. Ýstanbul medyasý da "Ts strese giriyor önde olduðu maçlarý kaybediyor" sanýyor. Halbuki tamamen saha içiyle alakalý. Takým kolektif halde alan kapatamýyor. Geriye yaslanmýþken hýzlý atak yiyor. Geriye gelmeyenler bile var. Geç gelen var. Oyun disiplini þart.

Logan gibi sakal býrakmýþ son kez sahneye çýkan Ziyaeddin Doðan...Evet, gerekirse o gelsin. Bak biri daha var þike olmasa onu bile isterdim. Yok abi ben býktým usandým hakikaten sinir krizi geçiriyorum. Takým inanýlmaz kötü savunma konusunda. Rakibin peþinde koþuyorlar aadece çaresizce.
    Konu kaçarava tarafýndan (31.10.2020 Saat 02:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

dar kadroyla dusuk butceyle is yapacak dogru adres mustafa resit akcay . umarim kabul eder tabi

MA291 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Avdijaj, Yusuf Sari, Ivanildo gibi oyuncularla bizi Sampiyonluk yarisinda tutan Ünal Karaman olmali. Ayrica alt yapimiz cok iyiya, onlar icinde iyilik yapmis olursunuz.

Bunun gerceklesmesi icin birinin gitmesi gerekiyor...

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Yektaa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dar kadroyla dusuk butceyle is yapacak dogru adres mustafa resit akcay . umarim kabul eder tabi
    yapma be kardeþim trabzonspordan ayrýldýktan sonra gittiði her yerden kovulan mustafa reþit akçay mý ya bizim hocalýk bu kadar kolay olmamalý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

yalnýz yönetim bu hoca kriterlerindeki krediyi o kadar kolay harcadiki þu þartalrda kim gelirse gelsin tartýþýlacak dýr bence yönetimin hocadan önce yapmasý gereken kongreye gitmektir ve yeni hocayý yeni gelen yönetim belirlemelidir.

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hoca degil kongre tarihi konusmaliyiz
    Yeni yönetim yeni hoca ile baslasin, mevcutlara tesekkür edip yollamamiz lazim
    Ara dönem icin bir cözüm bulunur
    Newton yarin postalanmali
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Barýþ Yurduseven Þota'nýn teklifimize teþekkür ettiðini söyledi. Þota akýllý adamdýr þu kriz ortamýnda niye kendisini strese soksun. Yalnýz bu haber doðruysa Aðaoðlu'nun Avcý'yý düþünmediði anlamý çýkýyor...
    Hakan Yoloðlu dün çok yüksek ihtimâlle ikisinin de olmayacaðýný söylemiþti zâten. Shota için Deniz Türker devreye sokulmuþ ama ona da yanýtý ayný olmuþ.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ya shota neden gelsin adamýn orda tuzu kuru net 2.5 milyon euro para alýyormuþ canlý yayýnda mehmet yýlmaz söyledi ayrýca trabzonspor shota ya ne kadar para veriri en fazla 500 bin euro siz olsanýz 2 milyon euroyu býrakýrmýsýnýz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim abdullah avcý sezon baþýnda ki görüþmede olsun geçen haftaki görüþmede olsun para yý hiç konuþmamýþ çünkü konu paraya gelmemiþ bile yönetim abdullah avcýnýn ekibine trabzonlu 1-2 adam sokmak istemiþ avcý kabul etmemiþ ayrýca tesislerde baþkan ve yönetimden adam istemediðini söylemiþ ahmet aðaoðlu bunu kabul etmemiþ yani paraya konu gelmemiþ bile ahmet aðaoðlu klübe kukla arýyor hoca deðil emin ol gene kukla gibi oynatacaðý kendi gibi çapsýz bir hoca bulur getirir nasýlsa yönetimden yetkiyi almýþ.

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newton'un yardýmcýsý dururken baþka isimleri düþünmek hainliktir(!)
    sakin olun...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yapma be kardeþim trabzonspordan ayrýldýktan sonra gittiði her yerden kovulan mustafa reþit akçay mý ya bizim hocalýk bu kadar kolay olmamalý
    abdullah avci shota senol gunes bunlar kaoslu ortamlara gelmezler . transfer olmayan yere gelmezler . bence mutevazi bir hocayla devam etmek en mantiklisi . abdullah avcinin kotu besiktas kadrosuyla kovuldugunu gorduk . senol gunesin isler kotulesince ve para bitince kactiginida gordu bu gozler .

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Yektaa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abdullah avci shota senol gunes bunlar kaoslu ortamlara gelmezler . transfer olmayan yere gelmezler . bence mutevazi bir hocayla devam etmek en mantiklisi . abdullah avcinin kotu besiktas kadrosuyla kovuldugunu gorduk . senol gunesin isler kotulesince ve para bitince kactiginida gordu bu gozler .
    Biz camiayý bilen-seven-Trabzonspor lu diyince bazýlarý amaaaan mikro milliyetçilik diyor, yahu ülkenin en KAOTÝK klübüyüz, el oðlu salak mý Alpin Aðaoðlunun egosunu çeksin, salakça müdahalelere sabretsin???

Kardeþim bu kaosdan Ünal SABREDÝP ÇIKARDI bizi, geçen sene Ýstanbula tek maðlubiyet yoksa Ünalýn eseri, þimdi güveni gitmiþ Uðurcan KALECÝ DEÐÝL yazýyýr ergen twiter yazarlarý, Onuru 31 yaþýnda emekli eden yapý da aynýydý

Sorun Onur Yazýcý Ömür Uðurcan deðil sorun Trabzonspor yönetimleri, gelen Hoca BU DENGEYÝ VE KAOSU kaldýrabilmeli...
    Konu Tekke tarafýndan (31.10.2020 Saat 08:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

mkmoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

akçay tekelioðlu ikilisi...

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

Fatih tekke olmadan gelmesin, Ýstanbulspor’da güzel iþler yapýyor. Ýstanbulsporu üst Lig’de çýkarsýn görev alabiliyorsa bir de süper lig takýmý çalýþtýrsýn. Ondan sonra gelecekse gelsin. Görünen iki makuþ olan iki aday var.Abdullah Avcý ve shota. Onlar da olmasa mra ve tamir Tuna olabilir. Benim adayým Þota ive Samet aybabadýr.

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Agaoglu icin hoca kriteri kendisinin soz gecirebilecegi, yeri geldiginde cabuk harcayabilecegi biri olacaktýr.O yuzden hoca konusunda fazla bir beklentiye girmemek lazým.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Metin Aktas plasesi yapar agagoglu capsiz baskan

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim abdullah avcý sezon baþýnda ki görüþmede olsun geçen haftaki görüþmede olsun para yý hiç konuþmamýþ çünkü konu paraya gelmemiþ bile yönetim abdullah avcýnýn ekibine trabzonlu 1-2 adam sokmak istemiþ avcý kabul etmemiþ ayrýca tesislerde baþkan ve yönetimden adam istemediðini söylemiþ ahmet aðaoðlu bunu kabul etmemiþ yani paraya konu gelmemiþ bile ahmet aðaoðlu klübe kukla arýyor hoca deðil emin ol gene kukla gibi oynatacaðý kendi gibi çapsýz bir hoca bulur getirir nasýlsa yönetimden yetkiyi almýþ.
    dogru tespit

fakat avci bize uygun top oynatmiyor
    basaksehiri hatirlaYin 1-0 a yatan takimdi
    bizi kanser eder

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Eddie Newton'ýn görevine son verildi!

Trt Spor: Trabzonspor Eddie Newton'ýn görevine son verdi.

Takýmýmýzýn yapacaðý antreman da iptal edilmiþ.

Hayýrlýsý olsun.

Sýrada baþkan var.
    Konu outlaws61 tarafýndan (31.10.2020 Saat 10:11 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Almanya

Alýntý MA291 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avdijaj, Yusuf Sari, Ivanildo gibi oyuncularla bizi Sampiyonluk yarisinda tutan Ünal Karaman olmali. Ayrica alt yapimiz cok iyiya, onlar icinde iyilik yapmis olursunuz.

Bunun gerceklesmesi icin birinin gitmesi gerekiyor...
    Sörloth Novak Sosa Mikel Sturridge bunlar seni yarisda tuttu ikisi ilk yari gitti bitanesi pandemeden sonra oynamadi birde simdiki kadroya bak hersey kalitede biter bizde kalite denen birsey yok

MA291 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý Sinan.K Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sörloth Novak Sosa Mikel Sturridge bunlar seni yarisda tuttu ikisi ilk yari gitti bitanesi pandemeden sonra oynamadi birde simdiki kadroya bak hersey kalitede biter bizde kalite denen birsey yok
    Mikel ve Sturridge ne oynadilarki? Benim demek istedigim en vasat gördügümüz oyunculardan bile faydalandi. Zamaninda Murat Cem Akpinari bile oynatdi. Kalite baska birsey, kadroyu takim yapabilmek ve oyunculardan %100 faydalanmak baska birsey. Hocanin görevi budur ve Ünal Karaman bunu basardi. O zaman takim kenetlenmisti ve oyuncular her istedigini yapamiyordu.

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Trabzonspor'da alýnan kötü sonuçlarýn ardýndan teknik direktör Eddie Newton'ýn görevine son verildi.Trtspor
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)