Sayfa 82 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 72 80 81 82 83 84 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 2,026 ile 2,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasýmpaþa | Maç Sonucu

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Yönetimin istifasýný isteyen taraftarlarýmýza saygý duyuyorum fakat yönetimin yapmýþ olduðu bu hatanýn ve rezilliðin bir açýklamasý var. Futbol mucizeler oyunudur. Newton eðer EPL futbolunu burada oynatabilseydi, ve CV'sine yakýþýr birkaç oyuncu takýma katmýþ olsaydý bugün baþkan için bambaþka þeyler konuþuyorduk.

Burak Yýlmaz'ýn gönderilmesi olayýnda yönetimle restleþen bir tayfa vardý. Onur'dan boþalan kaleye transfer isteyen, Uðurcan'ýn asla kaleci olamayacaðýný dile getiren tayfa vardý. Ekuban'ýn bonservisi neden alýndý diyen tayfa vardý. Bu tür baþkanýn tek baþýna almýþ olduðu ve taraftarýn çoðunun düþüncesine aykýrý almýþ olduðu kararlarýn sonucu çok pozitif sonuçlandý.

Ünal Karaman ile liderlik yolunda Ünal Karaman'ý kovmak inanýlmaz doðru bir hamleydi. Ünal'ý gönderdikten sonra futbolcularý ve sistemi düþünerek Hüseyin Cimþir'e bir þans verilmesi fikri son derece hatalý bir fikir deðildi. Burada Hüseyin'in hiçbir zaman hoca olamayacaðýný seçildiðinde de dile getirmiþtim. Hüseyin'in gönderilmesinden sonra Chelsea CV'sinden etkilenip Newton ile devam etme kumarý da bir þampiyonluk vizyonu ile atýlmýþ adýmdý. Bu adýmlarýn bazýlarýnda baþarýlý oldu bazýlarýnda baþarýsýz oldu baþkan. Baþkan'ýn yapmýþ olduðu bütün hamleler bir mantýk çerçevesinde. Ýsteyen istediðinin istifasýný isteyebilir. Çok net bir þekilde baþkanýn doðru ve gerçek bir teknik direktör ile devam etmesini caný gönülden istiyorum. Baþkan futbolda alýnmasý çok zor kararlarý alabildiði için iki sezonda zirveye yakýn oynadýn. Yine zirvede kalabilmek için alýnmasý çok zor kararlar almýþtýr fakat bu sefer þans yanýnda yer almamýþtýr. Baþkanýn kellesini isteyenlere saygý duymakla birlikte üzülüyorum onlar adýna.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

mustafakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetimin istifasýný isteyen taraftarlarýmýza saygý duyuyorum fakat yönetimin yapmýþ olduðu bu hatanýn ve rezilliðin bir açýklamasý var. Futbol mucizeler oyunudur. Newton eðer EPL futbolunu burada oynatabilseydi, ve CV'sine yakýþýr birkaç oyuncu takýma katmýþ olsaydý bugün baþkan için bambaþka þeyler konuþuyorduk.

Burak Yýlmaz'ýn gönderilmesi olayýnda yönetimle restleþen bir tayfa vardý. Onur'dan boþalan kaleye transfer isteyen, Uðurcan'ýn asla kaleci olamayacaðýný dile getiren tayfa vardý. Ekuban'ýn bonservisi neden alýndý diyen tayfa vardý. Bu tür baþkanýn tek baþýna almýþ olduðu ve taraftarýn çoðunun düþüncesine aykýrý almýþ olduðu kararlarýn sonucu çok pozitif sonuçlandý.

Ünal Karaman ile liderlik yolunda Ünal Karaman'ý kovmak inanýlmaz doðru bir hamleydi. Ünal'ý gönderdikten sonra futbolcularý ve sistemi düþünerek Hüseyin Cimþir'e bir þans verilmesi fikri son derece hatalý bir fikir deðildi. Burada Hüseyin'in hiçbir zaman hoca olamayacaðýný seçildiðinde de dile getirmiþtim. Hüseyin'in gönderilmesinden sonra Chelsea CV'sinden etkilenip Newton ile devam etme kumarý da bir þampiyonluk vizyonu ile atýlmýþ adýmdý. Bu adýmlarýn bazýlarýnda baþarýlý oldu bazýlarýnda baþarýsýz oldu baþkan. Baþkan'ýn yapmýþ olduðu bütün hamleler bir mantýk çerçevesinde. Ýsteyen istediðinin istifasýný isteyebilir. Çok net bir þekilde baþkanýn doðru ve gerçek bir teknik direktör ile devam etmesini caný gönülden istiyorum. Baþkan futbolda alýnmasý çok zor kararlarý alabildiði için iki sezonda zirveye yakýn oynadýn. Yine zirvede kalabilmek için alýnmasý çok zor kararlar almýþtýr fakat bu sefer þans yanýnda yer almamýþtýr. Baþkanýn kellesini isteyenlere saygý duymakla birlikte üzülüyorum onlar adýna.
    Katýlýyorum, baþkan kalmalý ve iyi bir teknik direktörle devam etmeli.
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

ayakta kalan adam yok sahada wakame 90 dk caný çýktý adamýn yazýklar olsun þu takým þu seviyeye nasýl düþürüldü.. allah kahretsin ya td ve baþkan hatasý tamamen

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

afedersiniz g.tü ile inatlaþan donuna sýçar derler.
    Yarýndan tezi yok aklý baþýnda bir teknik ekip ile anlaþamazsak baþkan yuhalanarak Trabzonu terkeder.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

O kadar yazý bir cümleyle çöp olabiliyor demek ki. Unal'i kovmak hayatýnýn hatasýydý bedelini de ödeyecek.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Ya edgar’ýn topçu olmadýðýný söyledik nihayet bugün uyandý taraftarýmýz tam 3 gol yedirdi bize saðolsun. Ýþin kötü tarafý bu uyuþuk, kabiliyetsiz, dikkatsiz herif Hügo’yu da bozuyor.

Baþýndan beri diyorum Hugo’nun yanýnda ilk tercihim HT4 olurdu hadi o kafa olarak yýpratýldý diyelim Hosseini olurdu. Çok net bi þekilde orasý baðýrýyordu edgar olmaz oraya diye. Ýbfk maçýnda gitti Hugo’ya çarptý adamýn ayaðýna dolaþtý golü yedirdi maçý verdik bu akþam yaptýklarý akýl alýr gibi deðildi ya aðzým açýk kaldý resmen.

Tamam hoca yok takýmýn baþýnda ama iyi kötü 3-1 bulmuþsun bunu dahi korumaktan aciz, tepkisiz, yumuþak, uyuþuk bir takým. Ne yapacaðýz devre arasýna kendimizi nasýl atacaðýz acaba?

Birkaç kelime de Uðurcan için etmek lazým bence. Bugün herkes iyiydi diyor da bence yaptýðý tek kurtarýþ koita’nýn þutunu çýkarmasýydý bunun dýþýnda penaltý çok kötü kullanýlmýþtý ve diðer pozisyonlarda ya üstüne geldi ya da þansý yaver gitti bana kalýrsa.

Peki sürekli olarak uzaktan gol yemesini ne yapacaðýz?

-Boyd, Visca, Ýrfan, Valencia, Tirpan, Koita belki unuttuðum bile vardýr tam 6 gol uzak mesafeden yemiþ. Kusura bakmayýn da böyle kalecilik olmaz.

Çok kötü durumdayýz bu takýmý bu hale nasýl getirdiler inanýlýr gibi deðil. Düþünsenize Avcý sýrf tesislere ben davet etmeden gelmeyin dediði için anlaþmayý iptal ediyor egoya bak.

Ya sen kimsin bu ne kibir lan!

Daha o yaptýðýn kol hareketinin cevabýný alacaksýn dur hele..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O kadar yazý bir cümleyle çöp olabiliyor demek ki. Unal'i kovmak hayatýnýn hatasýydý bedelini de ödeyecek.
    Saygý duyuyorum düþüncene. Ben Ünal hocanýn emeklerine hakaret etmek istemiyorum. Bu konu gerçekleþmemiþ bir ihtimal üzerine kurulduðu için ne konuþursak havada kalacak. Ünal hoca eldeki futbolculardan üst düzey verim almak isteyen onlarla bir sistem kurmak isteyen bir hoca. Bu tür hocalarýn baþarýlý olma þanslarý çok düþüktür. Futbolcuya baðlý verimler düþtüðünde futbol olarak çöküþ baþlar. Ünal hocanýn saha içinde Sosa'ya vermiþ olduðu misyonu Sosa yorgunluktan kaldýramamaya baþladýðýnda futbol olarak gerilemeye baþlamýþtýk. O gün Ünal hocayý kovmayýp Ünal ile devam etmiþ olsaydýk þampiyon olamayacaðýmýza adým gibi emindim. Ünal ile devam edildiðinde þampiyonluðun kaçmasý durumunda bu seferde baþkaný Ünal ýsrarý þampiyonluðu verdi diye eleþtireceklerdi. Bu gerçekleþmemiþ bir ihtimal. Fakat çok net bir þekilde ifade ediyorum Ünal hoca süperligde takým çalýþtýrabilecek ve çalýþtýracaðý takýmý baþarýya ulaþtýrabilecek kapasitede bir hoca deðildir. Onun kiþiler üzerine kurduðu sistemi biraz deðiþtirerek hareket eden Hüseyin'de ayný kadrodan verim almýþ ve derbiler dahil olmak üzere puanlar toplamýþ.

Tam aksini düþünenlere saygým var. Ünal sevgisi epeyi hakim zaten son dönemlerde. Fakat Ünal hoca eðer gerçekten hoca olsaydý biz puan farkýný 8 - 10 puana çýkartýp girerdik pandemi sonrasýna. Ýnanýlmaz harika bir kadronun alternatif bir plan üretemesi neticesinde þampiyonluðu elimizle sunduk. Bunu son düzlükte vermiþ olduðumuzu düþündüðümüz için bütün suçu baþkana atýyorlar. Ben þampiyonluðu salak saçma öne geçilip puan kaybedilen Ünal döneminde verdiðimizi düþünüyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Saygý duyuyorum düþüncene. Ben Ünal hocanýn emeklerine hakaret etmek istemiyorum. Bu konu gerçekleþmemiþ bir ihtimal üzerine kurulduðu için ne konuþursak havada kalacak. Ünal hoca eldeki futbolculardan üst düzey verim almak isteyen onlarla bir sistem kurmak isteyen bir hoca. Bu tür hocalarýn baþarýlý olma þanslarý çok düþüktür. Futbolcuya baðlý verimler düþtüðünde futbol olarak çöküþ baþlar. Ünal hocanýn saha içinde Sosa'ya vermiþ olduðu misyonu Sosa yorgunluktan kaldýramamaya baþladýðýnda futbol olarak gerilemeye baþlamýþtýk. O gün Ünal hocayý kovmayýp Ünal ile devam etmiþ olsaydýk þampiyon olamayacaðýmýza adým gibi emindim. Ünal ile devam edildiðinde þampiyonluðun kaçmasý durumunda bu seferde baþkaný Ünal ýsrarý þampiyonluðu verdi diye eleþtireceklerdi. Bu gerçekleþmemiþ bir ihtimal. Fakat çok net bir þekilde ifade ediyorum Ünal hoca süperligde takým çalýþtýrabilecek ve çalýþtýracaðý takýmý baþarýya ulaþtýrabilecek kapasitede bir hoca deðildir. Onun kiþiler üzerine kurduðu sistemi biraz deðiþtirerek hareket eden Hüseyin'de ayný kadrodan verim almýþ ve derbiler dahil olmak üzere puanlar toplamýþ.

Tam aksini düþünenlere saygým var. Ünal sevgisi epeyi hakim zaten son dönemlerde. Fakat Ünal hoca eðer gerçekten hoca olsaydý biz puan farkýný 8 - 10 puana çýkartýp girerdik pandemi sonrasýna. Ýnanýlmaz harika bir kadronun alternatif bir plan üretemesi neticesinde þampiyonluðu elimizle sunduk. Bunu son düzlükte vermiþ olduðumuzu düþündüðümüz için bütün suçu baþkana atýyorlar. Ben þampiyonluðu salak saçma öne geçilip puan kaybedilen Ünal döneminde verdiðimizi düþünüyorum.
    Inanýlmaz kadro 3 oyuncunun gitmesiyle inanýlýr hale mi geldi ? Alternatif plan alternatif oyuncuyla üretilir. Ndiaye guilherme hocanýn eline sezon baþý verilse ne üreteceðini görürdük. Ayný kadro dediðin 4, 5 tane süper lig seviyesinde oyuncu eklenmiþ, sezon baþý transferler takýma ancak ýsýnmýþ bir kadroydu. Zaten 5, 6 hafta sürdü. O rüzgar bitince, takým oyun olarak eskisinden de geri düþtü, ayrýca karakteri de kayboldu.

MA291 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Isterse 11 eksigin olsun ikinci yaridaki gibi dagilmamak gerekirdi. Uzun zamandir bu kadar kötü bir yari izlemedim. Bu kadroyla olmayacak bu cok net belli. Rakibin Nwakemeyi durdurdugunda sen hic birsey yapamiyosun

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hocanýn maç sonu açýklamarý gerçekten inanýlmaz,en ufak bir nedamet,sorumluluðu kabullenme,özeleþtiri yok,sanki dýþarýdan bir youmcu tutmuþlarda maçý yorumluyor sezon sonu vurgusu gerçekten büyük hayal kýrýklýðý
    sýrf bu açýklamalarý bile gönderilmesi için yeterli hem de hemen
    sakin olun...

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hocanýn oyun planý bu sefer deðiþikti geçen haftalara göre. Topu rakibe býraktýk ve daha rölantide takýldýk kendimizi yormadan bunu herkes fark etmiþtir sanýyorum.

Neyse bu durum uzun sürmedi ki golü yedik saçma sapan bir þekilde 30-35 metreden herhalde. Oyun planý burada bozuldu risk aldýk daha fazla pres yaptýk ve Flavio ile Kamil bitti. Onlarýn görevi aslýnda rakibi oynatmamaktý yani bozmak bunu da yapýyorduk ortalama seviyede ama biz top oynamýyorduk rakip biraz rahat geilyordu kaleye halbuki zor gelmesi lazýmdý.

Neyse iþte Newton'un tüm planý bu golden sonra bozuldu. Oyuncular yoruldu ve ikinci yarýda sapýttýlar her zamanki gibi. Saçma sapan bir hatayla adamlarý umutlandýrdýk. Suç Kamil'de deðil ona bu kadar sorumluluk yükleyende tabii ki.

Bu maçýn hikayesi de böyle oldu. Biz uyutacaktýk bir tane sýkýþtýrýp maçý alacaktýk hatta birden de fazla çünkü Kasýmpaþa maðlup durumda saldýracak arkada boþluklar verecekti biz de 2. 3. golleri atacaktýk deðiþiklikler vasýtasýyla.

Þimdi problem nerede? Problem Newton'un ikinci yarýda oyuna müdahale etmemesinde. Arkadaþ bu takým her maçta bu konuma düþüyor mu düþüyor ee sen niye 2 tane enerjik adam atmýyorsun oyuna?? Baker bütün maç yürüdü çýkarsana onu, Afobe'yi de al dýþarý Djaniny asýl mevkisinde oynasýn ve bu kadar fazla top kaybý yapmasýn...

Neyse olan oldu oyuncular da aþýrý moralsiz hoca deðiþikliði konusu çok önemli. Oyunculara sorulmalý bu durum yönetim açýk açýk sormalý birkaç tane yerliye takýmda hava nasýl diye. Off neyse ne iþte bu takým adamýn sinirini bozuyor...

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý olcay_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetimin en büyük hatasý rakiplerin leþ olduðu sezonda ligi üst sýrada bitirince kendini bir bok sanmak oldu
    Müthiþ tespit. Katýlýyorum
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Newtonla þampiyon olunabileceðini düþünen bir kafa tam bir sýðýrýdýr.Þampiyonluk vizyonuyla verilen bir karar felan deðil dünyanýn hangi ülkesinde 50 yaþýna gelmiþ hayatýnda takým yönetmemiþ herifi hoca diye takýmýn baþýna koyan yönetim gördün aldýðý rezil kepaze oyuncu müsfettelerine ses çýkarmayacak bir ýskarta lazýmýdý aldý koydu oraya bu agaoglu denen adam hakkýnda daha fazla güzelleme yapýlmasýna tahammül kalmadý artýk.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarýnýn özeti: 6 Numara.

Ýstediðiniz dört iþlemi kullanýn, sonuç 6 numara.
    Orta sahayý rakibe verdi Newton.
    Oyun Diabate'yi çaðýrýyor.
    * Yukarýdaki mesajlar 3–2 iken yazýlmýþtýr. Maç sonucundan baðýmsýzdýr.

Ýlk on beþ dakika faciaydý, ayaðýmýza top deðmedi. Biraz biraz yakýn oynadýk, oyuna denge geldi. Bireysel hatalarý bir kenara koyuyorum.

1) Öndesin, rakip basýyor. Ýki kanattan da geliyor, çýkamýyorsun. Ýki alternatif var:

– Top tutmak, direnç göstermek ve düþen enerjini takviye etmek için için orta alaný güçlendirmek

– Rakibin çýkýþlarýnda býraktýðý boþluklara hücum etmek için kontra oyuncusu almak

Biz orta sahayý boþaltýp merlez forveti ikiledik. Neye yaradu, daha rahat oynadýlar. Sende top tutan oyuncu Nwakaeme ve Pereira. Biraz da Parmak... Adamlara "gel at" dedik.

2) Önceki maçlarda iyi kötü pres yapýyorduk. Dün o da yoktu. Kanadýmýza atýlan her ters topta eksik kaldýk. Marlon ve Serkan karþýsýnda ya iki ya üç Kasýmpaþalý vardý. Abi bir önlem al Allah için.

3) Vahimi þu. 3–3'ken dördü arama iþtahý bizde deðildi.

Dünkü maçý kazansaydýk da þu teorik ve uygulama hatalarý oldukça majör.

Bunlar sahada gördüklerimiz. Bir de halýnýn altýna süpürdüklerimiz var. Haftalardýr yönetimin adam yerine koymadýðý teknik direktör için oyuncu ne derece asýlýr, artýk bunlarý tartýþma gereði görmüyorum. O klasik sonu yaþayacaðýz. Önce hoca gidecek, sonra muhtemelen yeni Onur ile Burak bulunacak ve elveda Aðaoðlu. Yeni Yiðit Alpli yönetimlerde buluþacaðýz. Modern zamanlarýn Trabzonspor döngüsü bu...
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (31.10.2020 Saat 08:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Takýmda bir baþkan olmadýðý newton denen þahýsýn hala orda durmasýndan anlaþýlabilir herhangi bir yönetimde yokki bu baþkana ne yapýyorsun sen diyip durduracak utanýlacak haldeyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Bu yönetim teknik direktör göndermedi. Hepsi stajyer sayýlacak isimlerdir. Hiçbirisinin cvsi Trabzonspor seviyesinde deðildir. Yönetime teknik ve taktik anlamda yoldan adam çevirir gibi hoca seçildiði için kýzýlabilir ve istifasý istenebilir fakat bugün sahada oynanan futbolun ilk sorumlusu Newton'dur. Takým lige hazýrlanmadý. Takým hiçbir þeye hazýrlanmadý.
    Ben Newton sorumlu deðildir demedim. Ama Newton sorumlu, Çimþir sorumlu...
    Sen necisin bunlarý seçen organ olarak?

Ünal Karaman baþlangýç hocasýydý. Baþlangýç için doðru seçimdi. Gitmesi de doðru karardý.
    Ne yeterli bir teknik direktördü, ne de o konuþmadan sonra kalmasý anlaþýlýr bir durumdu.

Ama ondan sonra attýklarý adýmlar, Çimþir de Newton da kolaycýlýk.

Bu seviye hocalarý ne diye Trabzonspor un baþýna bela edersin. Hadi bir kere denedin, 2 kere üst üste bu haltý yemenin sebebi nedir?

Ayrýca Ankaragücünden daha yukarýda iþ yapmamýþ kondisyon ekibi nedir?
    Teknik ekibin tamamen deðiþmesi gerektiði geçen sene net anlaþýlmamýþ gibi...

Üzerine orta sahayý eksik kurmalarý ise bambaþka bir kör göze parmak vaziyeti.

Bunlar varken, evet Newton gitmeli, kötü bir performans gösterdi.
    Ama Çimþir den baþlayarak ayný hatayý üst üste yapan yönetim olaðanüstü kongre kararý almalý.

Derhal...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Muhtemelen Newton'un görevine hafta içi son verilir.

Alanya maçýna onunla çýkacaðýmýzý sanmýyorum.

Hoca ve oyuncularýn arasý kopuk,Sosa gibi bir ikinci teknik adam da olmayýnca takým daðýldý.

Takým mental olarak bitmiþ,bu kadar bireysel hatayý baþka türlü açýklamak mümkün deðil.

Tamer Tuna ile anlaþýrlar, bu sezon üç aþaðý beþ yukarý böyle biter.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Bu edgar lee denen arkadaþtan topçu deðil sirkte palyanço olur bu kadar savruk bu kadar sakar bir adam daha görmedim.Lile bunu bize iyi kitlemýþ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

17 yaþýnda bir oyuncuysanýz eksileriniz deðil artýlarýnýz ön plana çýkarýlýr.

21 yaþýna geldiðinizde tam tersi.

Ömür kendisini tüketiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Larking Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muhtemelen Newton'un görevine hafta içi son verilir.

Alanya maçýna onunla çýkacaðýmýzý sanmýyorum.

Hoca ve oyuncularýn arasý kopuk,Sosa gibi bir ikinci teknik adam da olmayýnca takým daðýldý.

Takým mental olarak bitmiþ,bu kadar bireysel hatayý baþka türlü açýklamak mümkün deðil.

Tamer Tuna ile anlaþýrlar, bu sezon üç aþaðý beþ yukarý böyle biter.
    3 aþaðý 5 yukarý, "idare edelim" tadýnda bir hoca falan istemiyorum.
    Alýn muhteþem bir hoca, kloop gelsin, pep gelsin de demiyorum.

Ama geçen sene Sergen ve Avcý boþtayken Hüseyin'i, bu sene Avcý boþta iken Newton'u getiriyorsun.
    7. haftadan hoca deðiþtirip yeniden dostlar alýþveriþte görsün usülü devam edilecekse, ki bu yönetimin hoca seçim usülünün berbat olduðunu artýk anladýk, seçmesinler hoca falan...

Kongreye git, yeni seçilecek yönetim seçsin hocasýný!

Sen güven tazeleyecek olsan bile hoca seçimini kongre sonrasýna býrak.

Ýdarelik iþ yapa yapa bu hale geldik zaten.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 aþaðý 5 yukarý, "idare edelim" tadýnda bir hoca falan istemiyorum.
    Alýn muhteþem bir hoca, kloop gelsin, pep gelsin de demiyorum.

Ama geçen sene Sergen ve Avcý boþtayken Hüseyin'i, bu sene Avcý boþta iken Newton'u getiriyorsun.
    7. haftadan hoca deðiþtirip yeniden dostlar alýþveriþte görsün usülü devam edilecekse, ki bu yönetimin hoca seçim usülünün berbat olduðunu artýk anladýk, seçmesinler hoca falan...

Kongreye git, yeni seçilecek yönetim seçsin hocasýný!

Sen güven tazeleyecek olsan bile hoca seçimini kongre sonrasýna býrak.

Ýdarelik iþ yapa yapa bu hale geldik zaten.
    Geçen sezon þampiyonluðun kaybedilmesi hele de iskelet kadrodaki 3 oyuncunun kaybý ile bu sezon bitmiþti zaten.

1996 ve 2011(3 Temmuz günü gecikmiþ olarak þampiyon olmamýza raðmen) sezonlarý sonrasý bir döneme gireceðimiz açýktý.

Bir de ekstra pandemi var.

Bu sezon "idarelik"

Bu takýma getireceðin iyi hocaya ancak yüklü tazminat ödersin.
    Konu Larking tarafýndan (31.10.2020 Saat 09:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Trabzonsporun kendi sahasýnda 3 maç üst üste yenildiði bir sezon hatýrlayan var mý?????? Reziller sizi.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

n diaye gibi bir adamý yollayýp yerine aldýklarý flavio nun performansý göz kamaþtýrýyor. 2 kýrmýzý kart, 2 penaltý... bu adamý hangi futbol ulemasý transfer ettiyse sektirsin gitsin. ulan alýnan adamlarýn tamamý vasat ve çöp. kulübün parasýný çöpe atmýþlar pazartesi günü kongre alýn istifa edin.

biz burada 3 ay önce bu takým bozulmazsa önündeki 3 yýla ambargo koyabilir derken gelinen noktada kümede kalma savaþý veriyoruz.

Nereden
    Trabzon

Iç sahadaki bol gollü ve puan kayýplý bir kasýmpaþa maçýný daha geride býraktýk.Maç hakkýnda söylenecek en net cümle herhalde dibe vuruþ olur.

Maç hakkýnda konuþulacak aslýnda çok þey yok takým oyunundan uzak,konsantrasyonu düþük, amaçsýz bir oyun vardý bu durumda sahaya yansýdý.kasimpasa böyle dirençsiz bir rakibi karþýsýnda bulunca cezayý kesti.Futbolda nasýl ki galibiyetler aldýkça özgüven artar takým oyunu geliþir ve daha iyi futbol ortaya çýkarsa .Maglubiyetler durumunda da özgüven azalýr ve takým oyunundan uzaklasilir þuan bu sendromu yaþýyoruz.

Ana problemimiz orta saha,kalite olarak bu bölgede bayaðý zayýfladýk.sosanin gidiþi,trondsenin sakatlýðý,oyuncu almadan doðan ve guilhermenin gönderiliþi ve abdülkadir parmakin hastalanmasý ile orta sahada zor durumda kaldýk.

Puan kayýplarý,eksik oyuncular derken ideal bir kadro yakalayamadýk.Oyuncularin rollerini tam belirleyemedik ve her gecen gün oyun olarak kan kaybýmýz devam ediyor.Ornegin;lewis baker ilk maçlarda bana umut vermiþti 8 numara oynarken þimdi birçok iþi birden yapmaya çalýþýyor ve etkisiz kalýyor.Savunmada da edgar coþkulu bir takýmda nasýl seviyesi yüksek bir oyuncu haline gelmiþken þimdi konsantrasyonu bozuk bir takýmda canlý bombaya dönüþtü.Futbol böyle iþte herþey birbirine baðlý.

Yediðimiz gollere deðinirsek birinci gol ve ikinci gol orta sahasýz bir takýmýn yiyeceði goller.Ilk golde rakibin üstüne çýkan engel olacak duvar olacak bir oyuncu yok.ikinci golde orjinal pozisyonu orta saha olmayan kamilin sýrtý dönük oyunda ne zaman kontrol pas ne zaman tek pas yapmasýný bilmemesi.Ucuncu gol edgarin doðru yerde durmamasi rahatca karþýlayýp oyuna sokacaðý topu kendi kalesine sokmasi.Dördüncü gol ise ilk üç golün bonusu

Artýk bir neþter vurulmasý gerekiyor.Allah korusunda küme düþmeyiz kimse demesin iþler bi ters gitti mi hayatta herþey var biran önce sýký yönetim ilan etmeliyiz ve birkaç galibiyet ile kendimizi orta sýralara atmalýyýz.

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Maçý izlemedim
    Özetine dahi bakmadým,bakmayacaðým.
    Yýllardýr ayný döngü,ben bu filmi izledim gençler.

Ýzlemeyen var ise önümüzde ki 10 yýlý anlatayým;4-5 sene böyle gider inceden bir küme düþme korkusu yaþarýz arada belki ufak bir Uefa falan bir umut olur. Sonra baþka biri gelir umutlanýr tekrar kafaya oynarýz sonra yine þampiyon olamayýz tekrar baþa sararýz.

Size iyi seyirler gençler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)