Sayfa 80 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 82 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasýmpaþa | Maç Sonucu

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý lazminator61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mac sonra tüm yorumlari okudum. Vallah ilk defa tüm Forum ayni düsüniyor.
    1. Ruh yok inanc yok
    2. hugo Baker Afobe Edgar Djanni hepsi cöp
    3. pttye dogru gidiyoruz.
    4. Ben olsam Campi Hosseini oynatirim, ne hugosu ne edgarsi, kafayi yedim.. flavio defol git marlon teneke..
    hügo ligin en iyi stoperlerinden biri,

afobe baker samedo çöp deðil

sadece egdar bu seviyenin stoperi deðil,zaten stoper deðil seviyeyi geçtim

serkan edgar hügo marlon hattý ile gol yemeden maç bitirmek imkansýz,çünkü hügo haricinde defansif melekeleri yüksek olan oyuncu yok
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý El Cordobes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet bugünkü durumun miladý bu açýklamadýr. En azýndan içerideki rahatsýzlýk ilk defa o gün ortaya çýktý. Bu konuþma hocaya açýk þekilde git demektir. Çok þükür devre arasý geliyor demek hocaya ayaðýný denk al demektir. Trabzonspor un oynayacaðý futbol bu olamaz demek hocaya bu iþi beceremiyorsun demektir. Defanstan ayaða pasla çýkmak bu kadar zor olmamalý demek hocaya çapsýzsýn demektir. Ve bunu patron konumundaki kiþi basýn yoluyla yapýyor, ve biz bunu normal taraftar eleþtirisi gibi algýlayacaðýz. Olmaz öyle þey.

Baþkanýn açýklamalarý belli birikmiþ sýkýntýlarýn dýþa vurumuydu. Sýkýntýlar neydi Allah bilir. Resti çekti karþýlýðýný aldý.

Anlamak istemediðiniz konu þu: Hoca boðazýnýza takýlýrým dediði için gitmedi, gittiði için boðazýnýza takýlýrým dedi. Bu kulübü iliklerine iþlemiþ birinin baþkanlýk makamýna bu þekilde hitap edip görevde kalmak istediðine mi inanýyorsunuz?

Baþta milat bu konuþma dedim. Bu süreçten sonra hiçbir doðru kararlarý yok. Acý ama gerçek maalesef.
    Trabzonsporun oynayacagi futbol o olamazdi ve baskan hakliydi unal karaman kadar huseyin cimsirde oynatdi bu takimi hatta zaman zaman daha da iyi en ufak elestiriye tahamulu olmayan adamin klupde isi yok.. baskan hicbir hocalik basarisi olmayan adami klup basina gecirip arkasinda durduysa o kadar elestiriyede hakki vardir kaldiramayan adam ustune birde hakaret eden adam hoca olarak kalamaz takimin basinda hangi takimda olursa olsun icerde bir suru dedikodu dondu madem oyle karaman cikip aciklasaydi su yuzden gittim su yuzden istenmedim su adam ipimi cekti kuyumu kazdi diye.. o kadar iyi adamdi hocaydi rizeyi ates hattindayken arkasina bakmadan neden birakip kacti 2 hafta kala bitime ac bak rize baskani arkasindan ne dedi onunda mi bogazinda kaldi..hicbirsey onla baslamadi bu takim ligin bitimine 7 hafta kala liderdi onu kesildi yoksa sampiyondu.karaman yada cimsir oynatmiyordu takimi shorth gibi bir piyango vurdu takima ekuban cakir wakame pik yapti futbol anlaminda basari geldi..baskani elestiririm ama karaman konusunda degil o konuda haklidir bu benim gorusum isteyen istedigini dusunebilir

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Yönetim istifa rezil olduk, 3:1 maci verdik, üstelik bizim goller wakayeme ve kasimpasasanin kalecisi sagolsun

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Futbol cahilleri defansýmýz tamam haklettik diyordu 7 maç 14 gol ligdeki en rezil defans.Edgar saçma salak bir herif serkan asan futbolcu bile deðil ki pereiranýn ayaðýndaki kokmuþ çorap olmaz marlon denen bidonu görünce ben utanýyorum baþýmý tam ters istikamete çeviriyorum.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Cezalý Üye
    Nereden
    Adana

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne diyecekti rakip 10 kisi kalmisken oynanan rezil bir futbol son dakika bos kaleye atamadigi top rakibin sayisiz girilen gol pozisyonu ve hocanin saha kenarinda seyretmesi ve o gun ki futbolda bugun ki gibi trabzonspora yakismiyordu bunu usturuplu bir sekilde elestirmis baskanda taraftar gibi ustelik bu ilk degildi mac aliyorduk ama 9 dogurarak ac bak 3 4 haftalik periyoda o maca kadar olan.cikip bugun de ayni seyleri soylese hocayi mi yemis olacak simdi..hoca kendisine verilen sansi ben bogaza takilirim vs diyerek meydan okuyarak kendisi bitirmistir ligde hicbir takim bu sekilde konusan hocayi orada barindirmaz kurumsalligin oldugu yerde boyle islere yer yok sen yonetimi elestirirsinde usturubuyla terim gibi inceden giydir ona bile tahamul edemediler istifanin esiginden dondu sinyor.ben bogaza takilirim demek kulhanbeylik yapmak kovun beni demektir, zaten yetersiz bir hocaydi birlestiriciligi harici teknik yonu cok zayifdi..

Baþkan baþkanlýk yapsýn taraftar olmasýn taraftar gibi düþünmesin bi zahmet,taraftar gibi duygusal düþünüp konuþunca böyle saçmalýyor iþte.Takýmýn eksiði varsa alýrsýn hocayý karþýna güzelce konuþursun böyle mikrofon karþýsýnda gevþek gevþek konuþmazsýn heee öyle konuþursan da cevabýný alýrsýn senin karþýnda çocuk mu var?herkesin bir gururu bir onuru var baþkansýn diye kimseyi rencide edemezsin.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sonumuz olur hocam allah yazdýysa bozsun
    kardeþim þuan kimi geitirirsen getir tarýþýlacak çok zor bir durum .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1- bir baþkan teknik taktik konuþmaz

2-hadi bu iþlere çok meraklý diyelim,bunu medya önünde konuþmaz,gidersin teknik adamla bire bir konuþursun

3-medya önünde hocayý küçük düþürüyorsun sýrýtarak

4-türkiyede genel olarak yönetici profili sorunu var,kol hareketi,sahaya dalma ,teknik taktik konuþma,aðaoðlunun geldiði nokta burasý

5-medyaya bakýn,bol bol edi eleþtirisi var bazý medyada,aðaoðlunu eleþtiremedikleri için ediye bol bol sallýyorlar
    Burasi turkiye bugune kadar elestirdi elestirirde ispanya yada ingiltere degil kulturle alakali bugune kadar olmustur bundan sonra da olacaktir italyada da bu is boyledir..mustafa cengiz daha yeni elestirdi terimi kamera onunde sayisiz ornegi var boyle gelmis boyle gider..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbol cahilleri defansýmýz tamam haklettik diyordu 7 maç 14 gol ligdeki en rezil defans.Edgar saçma salak bir herif serkan asan futbolcu bile deðil ki pereiranýn ayaðýndaki kokmuþ çorap olmaz marlon denen bidonu görünce ben utanýyorum baþýmý tam ters istikamete çeviriyorum.
    Ama novak orta yapami ..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Baskan ve yönetim nerde ? Haftaya alanya bize cakacak

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý prisonbreak2021 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan baþkanlýk yapsýn taraftar olmasýn taraftar gibi düþünmesin bi zahmet,taraftar gibi duygusal düþünüp konuþunca böyle saçmalýyor iþte.Takýmýn eksiði varsa alýrsýn hocayý karþýna güzelce konuþursun böyle mikrofon karþýsýnda gevþek gevþek konuþmazsýn heee öyle konuþursan da cevabýný alýrsýn senin karþýnda çocuk mu var?herkesin bir gururu bir onuru var baþkansýn diye kimseyi rencide edemezsin.
    bu kacinci isimle gelisin biz artik sayamiyoruz yoneticiler engellemekden bikti sen engellenmekden bikmadin..

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Bu takýmýn sag beki pereiradýr ön libero huseynidir humm parmak orta alana ilk yazýlacak adamdýr.Ekuban direk oynar ömür bir daha asla 11 baþlamamalýdýr bu sene bu þekilde bir türk hocayla ligde kalýrýz seneye agaoglunu yaptýðý bu rezil transferler ve ömür istisnasýz bu takýmdan gönderilmelidir direk.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

türkiye kupasý finalinin ilk maçýný 3-0 kaybedip ikinci maçta 5 atýp kupayý kazanan trabzonspordan geriye anadolu takýmlarýna 3-0 dan maç veren, yine anadolu takýmlarýndan sahasýnda 3 4 5 6 yiyen, deplasmanda antalyaspor dan 7 yiyen bir takýma geldik. üstelik son yýllarda elini kolunu sallayan 2-3 farkla geriye dönüyor buda yetmiyor 4 gollü galibiyet alýyor. bu takýmdan ümidimi ben geçen sene sonu itibariyle kestim önümüzdeki 50 yýl daha þampiyonluk beklemesin kimse.

o deðil de artýk yavaþ yavaþ futboldan elimi ayaðýmý çekip hayatýmdan çýkarmaya baþlayacam. þike, siyaset, kirli oyunlar derken trabzonspor un sistematik bir þekilde þampiyonluk kaçýrýp en iyi oyuncularýný rakiplerine daðýtmasý bir klasik haline geldi artýk.

valla beyler gerçeklerle yüzleþmeliyiz artýk.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    35

Bu kafa yapýsý newtonu kovsa kimi alcak... Boþuna ümitlenmeyin...

Takýmlarýn düþüþleri olur dönem dönem... Ama böylesi çok fazla görülmedi...

Þu takýmýndan wakaeme ve uðurcaný çýkar hekimoðlunu yenemez...

STK-L21 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý lazminator61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baskan ve yönetim nerde ? Haftaya alanya bize cakacak
    Alanya bize 5'den az gol atmazsa adým Enes deðil maçtan sonra da burdayým rezil olacaðýz rezil el alem içine çýkamayacaðýz bu sene tek umudum Korona...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

flavio-baker-marlon-diabate afobe gibi sýradan ve vasat adamlarý transfer edersen baþarýszýklýk kaçýnýlmaz olur bunlara plaza ve samedo yu dahil etmedim çünkü daha göremedik bu adamlar konya kayseri malatya gibi sýradan anadolu takýmý topçularý sen bu kadroya hangi hocayý getirirsen getir 3-5 maç sonra kýçýna teneke baðlarýz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hügo ligin en iyi stoperlerinden biri,

afobe baker samedo çöp deðil

sadece egdar bu seviyenin stoperi deðil,zaten stoper deðil seviyeyi geçtim

serkan edgar hügo marlon hattý ile gol yemeden maç bitirmek imkansýz,çünkü hügo haricinde defansif melekeleri yüksek olan oyuncu yok
    Edgarin ayaklari iyi diye puyol yapanlara huseyin turkmen fazla net..sakar stoperin teki ilk macinda ovulurkende yazmistim bana ivanildo fernandezi hatirlatiyor diye hollandadan bosuna postalanmamis yaptiklarini huseyin yapsa ortalik yangin yerine donmustu 3 golde de net hatasi var turkmen kadar hava topuda alamiyor o kadar vahim campi yada turkmen acil geri donmeli

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    türkiye kupasý finalinin ilk maçýný 3-0 kaybedip ikinci maçta 5 atýp kupayý kazanan trabzonspordan geriye anadolu takýmlarýna 3-0 dan maç veren, yine anadolu takýmlarýndan sahasýnda 3 4 5 6 yiyen, deplasmanda antalyaspor dan 7 yiyen bir takýma geldik. üstelik son yýllarda elini kolunu sallayan 2-3 farkla geriye dönüyor buda yetmiyor 4 gollü galibiyet alýyor. bu takýmdan ümidimi ben geçen sene sonu itibariyle kestim önümüzdeki 50 yýl daha þampiyonluk beklemesin kimse.

o deðil de artýk yavaþ yavaþ futboldan elimi ayaðýmý çekip hayatýmdan çýkarmaya baþlayacam. þike, siyaset, kirli oyunlar derken trabzonspor un sistematik bir þekilde þampiyonluk kaçýrýp en iyi oyuncularýný rakiplerine daðýtmasý bir klasik haline geldi artýk.

valla beyler gerçeklerle yüzleþmeliyiz artýk.
    Keþke bir anda elimizi ayaðýmýzý çekebilsek maalesef olmuyor...Yapabilirsen bana da öneri de bulun...

Aynen biz Þampiyon felan olamayýz asla...

Boþuna ümit ediyoruz...

Bu çektiðimiz ýzdýrabý kalbimizden bir an önce söküp atmalýyýz...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

devre arasýna kadar bu kadro ile idare edecegiz mecbur. Abdullah avcý yarýndan tezi yok iþe baþlamalý. Bu saatten sonra baþka macera aramak gereksiz.Ben kadronun çöp olduðunu düþünmüyorum. Ne savunma ne hücum taktiði belirlemedik. Bu yüzden herkes kafasýna göre takýlýyor. Ýlk olarak cok sýký bir sekilde takým belli bir oyun sablonuna ve taktiðe baðlý oynamalý.

Ýkinci olarak merkeze en az bir oyuncu alt yapýdan kazandýrýlmalý. Ünal hocanýn burak,onur hamlesi gibi bir hamle yapýlmalý. Bazý oyuncularýn takýmý baltaladýðý aþikar.

---------------ugurcan---------------

pareira-----husaini-------hugo------????

-------parmak-----hakan yeþil----baker----

ekuban------------afobe/semdo-----------wakame

bizi bu kadro devre arasýna atar.

Sol bek sorunu da takým içinden bir þekilde çözülmeli.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Birinin baþkana 1 milyondan 5 tane yetersiz adam almak yerine 2.5dan 2 tane iyi adam alýnca limit ayný oranda azalýyoru anlatmasý lazým
    Hatta o 5 yetersizle baþarý gelmeyince para da gelmiyor bunu da anlatsýn
    Son olarak ucuz teknik ekiplere yýllardýr verdiði paralarý bantla yapýþtýrsaydi iyi bir hoca alýrdý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Edgarin ayaklari iyi diye puyol yapanlara huseyin turkmen fazla net..sakar stoperin teki ilk macinda ovulurkende yazmistim bana ivanildo fernandezi hatirlatiyor diye hollandadan bosuna postalanmamis yaptiklarini huseyin yapsa ortalik yangin yerine donmustu 3 golde de net hatasi var turkmen kadar hava topuda alamiyor o kadar vahim campi yada turkmen acil geri donmeli
    Hosseini bunlarýn hepsini top diye oynar.

Nereden
    Ýstanbul

Bandirmaspora kiralanan abdürrahim dursun marlon dan 2 gömlek daha iyiydi takýmda sol bek yok orta saha yok edgar kadro dýþý kalmalý 2 haftadýr golleri onun yüzünden yiyoruz teknik direktör maçý koyun gibi seyrediyor takýmýn orta þahsi sakatlaniyor sen elindeki son orta sahayida çýkarýp takýmýn iþini bitiriyor bu takým küme düþme adayý malesef

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çözüm ne?

devre arasýndan önce kongre yapýlýp yeni bir baþkanýn göreve gelmesi,devre arasý 4-5 yeni oyuncu transferi ile tehlikeli bölgeden uzaklaþýlabilir

diðer türlü küme düþme tehlikesi yaþamak iþten bile olmaz

edi gitsin ahmet mehmet gelsin bunlar asýl sorunun üzerini örtmekten baþka bi iþe yaramaz

iktidar olmak ve þöhrete kavuþmak mutlak anlamda bir bozulmaya neden oluyor,aðaoðlunun geldiði nokta bize bunu ispatlýyor,malum konyaspor maçýndan sonraki sýrýtarak yapýlan açýklama kol hareketi sahaya dalma bunu ispatlýyor
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý olcay_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birinin baþkana 1 milyondan 5 tane yetersiz adam almak yerine 2.5dan 2 tane iyi adam alýnca limit ayný oranda azalýyoru anlatmasý lazým
    Hatta o 5 yetersizle baþarý gelmeyince para da gelmiyor bunu da anlatsýn
    Son olarak ucuz teknik ekiplere yýllardýr verdiði paralarý bantla yapýþtýrsaydi iyi bir hoca alýrdý
    Kendimi bildim bileli bizim yöneticilerimiz hep bunu yapýyor. Yýllarca yazdýk bunlarý. 10 tane vasat altý oyuncuya 10 milyon vereceðimize 2 tane gayet kaliteli oyuncuya o paralarý verebilirdik. Peki verdik mi? Hiç vermedik. Nitelikten ziyade hep niceliðe odaklanan isimler bu kulübü yönettikçe ancak 10 yýlda bir zirveye oynarýz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

kongre ciddi olarak bir alternatif. Yönetim kendisine duyulan güveni tamamen kaybetti.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Trabzonsporun oynayacagi futbol o olamazdi ve baskan hakliydi unal karaman kadar huseyin cimsirde oynatdi bu takimi hatta zaman zaman daha da iyi en ufak elestiriye tahamulu olmayan adamin klupde isi yok.. baskan hicbir hocalik basarisi olmayan adami klup basina gecirip arkasinda durduysa o kadar elestiriyede hakki vardir kaldiramayan adam ustune birde hakaret eden adam hoca olarak kalamaz takimin basinda hangi takimda olursa olsun icerde bir suru dedikodu dondu madem oyle karaman cikip aciklasaydi su yuzden gittim su yuzden istenmedim su adam ipimi cekti kuyumu kazdi diye.. o kadar iyi adamdi hocaydi rizeyi ates hattindayken arkasina bakmadan neden birakip kacti 2 hafta kala bitime ac bak rize baskani arkasindan ne dedi onunda mi bogazinda kaldi..hicbirsey onla baslamadi bu takim ligin bitimine 7 hafta kala liderdi onu kesildi yoksa sampiyondu.karaman yada cimsir oynatmiyordu takimi shorth gibi bir piyango vurdu takima ekuban cakir wakame pik yapti futbol anlaminda basari geldi..baskani elestiririm ama karaman konusunda degil o konuda haklidir bu benim gorusum isteyen istedigini dusunebilir
    Ýþte baþkan da senin gibi düþündüðü için bugün bu haldeyiz. Hocanýn hoca olmadýðýný ileri sürerek, baþarýnýn yaptýðý transferlerden kaynaklandýðýný zannederek, o yüzden sözüm ona takým daha iyi oynasýn diye daha iyi bir teknik adam getirmeyecek, tüm mucizeyi kendinde görerek.

Hoca ne zaman konuþmuþ ki o gün de konuþmasýný bekledin? Futbolcuyken Campell a yapýlan terbiyesizliðe karþý baþ kaldýrdýðýnda mý, kaptanlýðý elinden alýndýðýnda mý, takýmdan gönderildiðinde mi, þenol un yardýmcýlýðýndan ayrýldýðýnda mý, iho zamaný sportif direktörlük ten istifa ettiðinde mi, burak kendisine küfrettiðinde mi? Ne zaman sorunlarýný basýn önünde açýk açýk paylaþtý ki?

Rize baþkanýnýn arkadan atýp tutmalarý ne zamandan beri muteber oldu? Hoca rica minnet gittiði rize den düþmenin olmayacaðýný öðrendiðinde ayrýlmýþ olabilir mi? Bi düþün istersen.

Bazý arkadaþlar o döneme dönmeyin diyebilir. Kesinlikle katýlmýyorum. O krizin analizi yapýlmadan sebepleri anlaþýlmadan bugünü anlayamayýz. Zira o sürecin sportif nedenlerle yaþandýðýný kesinlikle düþünmüyorum. Siyasi olduðu sonucu da çýkmasýn. Baþka hesaplar döndü belli ki. Soru þu:Kaybeden kim oldu?
    There is no spoon...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)