Sayfa 79 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79 80 81 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasýmpaþa | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Newton bu saatte hala gorevdeyse kapatalým klubu gitsin.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Serdar A Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baker tamamiyle tamaslý oyundan kaçýnýyor. Ortasahayý Baker'a býrakmak çok ciddi bir taktiksel hataydý. Zaten oyunun son 15 dakikasýna o kadar yoruldu ki pas isabet oraný bile düþtü, ancak geriye dönebildi. Ýstasyon olmasý gereken bölgelere de hiç koþu yapamadý...
    Baker'le pas istasyonu yapacak adamýn yok ki. Ömür aldýðý her topla pas alýþveriþi yapacak yer de yeni doðmuþ buzaðý gibi çayýr da koþuyor. Baker'in futbol aklý gayet yeterli, sorun ona ayak uyduracak adamýmýzin olmayýþý. Parmakla iyi ikili olabilirler. Ekuban'ida merkeze alýp hamallýk yaptýrabiliriz. Þuan için akla yatan en makul çözüm bu. Flavio'yla falan olacak iþ deðil.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu sen mi yazdin yoksa Copy Paste mi yaptin ?

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Birde þu varrr bu edi denen zerzavat ünal hoca döneminde birden ne için kim söyledi diye ne amaçla bu takýma yardýmcý hoca yapýldý bu herifin ismini daha önce kaç kiþi duymuþtu????????
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne diyecekti rakip 10 kisi kalmisken oynanan rezil bir futbol son dakika bos kaleye atamadigi top rakibin sayisiz girilen gol pozisyonu ve hocanin saha kenarinda seyretmesi ve o gun ki futbolda bugun ki gibi trabzonspora yakismiyordu bunu usturuplu bir sekilde elestirmis baskanda taraftar gibi ustelik bu ilk degildi mac aliyorduk ama 9 dogurarak ac bak 3 4 haftalik periyoda o maca kadar olan.cikip bugun de ayni seyleri soylese hocayi mi yemis olacak simdi..hoca kendisine verilen sansi ben bogaza takilirim vs diyerek meydan okuyarak kendisi bitirmistir ligde hicbir takim bu sekilde konusan hocayi orada barindirmaz kurumsalligin oldugu yerde boyle islere yer yok sen yonetimi elestirirsinde usturubuyla terim gibi inceden giydir ona bile tahamul edemediler istifanin esiginden dondu sinyor.ben bogaza takilirim demek kulhanbeylik yapmak kovun beni demektir, zaten yetersiz bir hocaydi birlestiriciligi harici teknik yonu cok zayifdi..
    1- bir baþkan teknik taktik konuþmaz

2-hadi bu iþlere çok meraklý diyelim,bunu medya önünde konuþmaz,gidersin teknik adamla bire bir konuþursun

3-medya önünde hocayý küçük düþürüyorsun sýrýtarak

4-türkiyede genel olarak yönetici profili sorunu var,kol hareketi,sahaya dalma ,teknik taktik konuþma,aðaoðlunun geldiði nokta burasý

5-medyaya bakýn,bol bol edi eleþtirisi var bazý medyada,aðaoðlunu eleþtiremedikleri için ediye bol bol sallýyorlar
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýngilterede kasaba ve bölgesel lig var fabrika iþçileri hafta sonu oynuyorlar kendi aralarýnda bu vasýfsýz herife orda dahi iþ verirlerse þerefsiz evladýyým.
    Ulan varya maçýn stresini aldýn üzerimden.
    Hahahaha

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Newtonla beraber Aðaoðluda gidebilir. Bence yeni yönetimle birlikte yeni bir heyecana ihtiyaç var. Bu yönetim Ünalý yollayarak kendi ayaklarýna sýktý neden sýkma ihtiyqcý hissetiler bilemiyorum. Ünal hoca çok mu iyiydi hayýr ama gazla motivasyonla sinekten yað çýkarabiliyordu. Gerçektende Ünal hocanýn takýmdaki sayýsal ve niteliksel tüm eksiklere ve kendi zayýf yönlerine raðmen bir takým hüviyeti kazandýrabilmiþ olmasýnýn ve bireysel yetenekli oyuncularý kazanabilmesinin ekmeðini yedi bu yönetim. Aynen onun baþarýsýnýn altýnda onu ezmeye kalktýlar takým azýcýk potaya girince. Bence Aðaoðlu gitsin yeni bir heyecan lazým. Yaptýðý güzel þeylerle hatýrlansýn

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Nereden
    Ýstanbul

Ýlk 15 dk pres yiyince 2 pas yapamadý takým. Sonra d maçýn genelinde yine zorlandýk. Presten bu kadar etkilenen baþka takým var mý?

Rakibe bu kadar az pres yapan ve rakipten top kazanmakta bu kadar zorlanan baþka takým var mý?

Futboldaki en temel 2 þeyi yapamýyoruz.
    Konu kaçarava tarafýndan (31.10.2020 Saat 00:01 ) deðiþtirilmiþtir.

muhammed bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Abi en çok zoruma giden þey sekizde içkiyi çýkar altý dedi ya harbi aklýmý aldý aklýmýzla dalga geçiyor bu takýmýn bi itibarý var ayaklar altýna alýyorlar hiç utanmýyorlar mý anlamýyorum

MI 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALÝ KEMAL DENÝZCÝ]

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Birde þu varrr bu edi denen zerzavat ünal hoca döneminde birden ne için kim söyledi diye ne amaçla bu takýma yardýmcý hoca yapýldý bu herifin ismini daha önce kaç kiþi duymuþtu????????
    Ünal deðil Hüseyinle geldi
    Hüseyin istemiþ diyorlardý Yabancý bir antrenör. Ben öyle hatýrlýyorum

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Seneye Uðurcan ve Ömür satýlýp gelen 25-30 milyon'a takýmdaki Serkan,Edgar,Hugo, Ekuban, Nwakaeme iskeleti üzerine takým inþaa edilmeli....Pereria, Afobe, Plaza, Lewis, Marlon, Huseini, Campi ile vedalaþýp seneye Sol bek, ön libero,8 numara, 10 numara ve forvet, alýnmalý, Trondsen ve Flavio rotasyon için kalabilir....

Cezalý Üye
    Nereden
    Adana

Ýngilterede kasaba ve bölgesel lig var fabrika iþçileri hafta sonu oynuyorlar kendi aralarýnda bu vasýfsýz herife orda dahi iþ verirlerse þerefsiz evladýyým.
    Yok ya öyle deme,adam sistem kuruyor sistem)) ciddi ciddi analiz döþüyorlardý )

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Takým sahipsiz mi ya neden açýklama yok. Ýho bile halilhodzici kovdu. Ýho kadar çýkamadý bu aðaoðlu.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Yönetimin en büyük hatasý rakiplerin leþ olduðu sezonda ligi üst sýrada bitirince kendini bir bok sanmak oldu

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý Ahmet Taþçý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Seneye Uðurcan ve Ömür satýlýp gelen 25-30 milyon'a takýmdaki Serkan,Edgar,Hugo, Ekuban, Nwakaeme iskeleti üzerine takým inþaa edilmeli....Pereria, Afobe, Plaza, Lewis, Marlon, Huseini, Campi ile vedalaþýp seneye Sol bek, ön libero,8 numara, 10 numara ve forvet, alýnmalý, Trondsen ve Flavio rotasyon için kalabilir....
    Takým böyle diplerdeyken Uðurcan'ýn da piyasasý düþecek. Ömür zaten bitik. 25-30 tamamen hayal bu koþullarda.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Serkan ile Edgar'la zirveye falan oynayamazsýn.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Mac sonra tüm yorumlari okudum. Vallah ilk defa tüm Forum ayni düsüniyor.
    1. Ruh yok inanc yok
    2. hugo Baker Afobe Edgar Djanni hepsi cöp
    3. pttye dogru gidiyoruz.
    4. Ben olsam Campi Hosseini oynatirim, ne hugosu ne edgarsi, kafayi yedim.. flavio defol git marlon teneke..

Nereden
    Trabzon

En önemli soru(n) da bu zaten hocam. Onu buraya kim getirdiyse o gönderebilir ancak. Getirenin de Aðaoðlu olduðunu sanmýyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Baþkan daha fazla rencide olmadan gitmesi lazým. Her geçen gün kendinden soðutma nin ötesinde tiksindirmeye baþladý

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

serkan ve edgar mý? defansýn bu hale gelmesinin nedenlerinden biri bu iki oyuncu,

perera nýn ölüsü serkandan daha fazla katký verir hem defansta hemde hücumda

edgar ýn stoper olmadýðýný neredeyse 2 aydýr yazýyorum,lille fransada edgar ile küme düþüyordu,iki stoperinide kovdular sonra

eldeki ideal stoper ikilisi macid ve hügo dur,saðbekte perera oynar,marlon un defansif zaaflarýný hügo bir þekilde çözer
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

muhammed bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ulan hiçbiþey yapamadýn Karagümrük'ün aldýðý Biglia'yý alsaydýn bari egoist hain..
    Altýna imzamý atarým

MI 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALÝ KEMAL DENÝZCÝ]

Nereden
    Ankara

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mustafa reþit akçay looading.
    Sonumuz olur hocam allah yazdýysa bozsun
    En büyük Trabzon

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muharrem Usta dönemine dem vurarak 'þeffaflýk' dersi veren Trabzonspor yönetimi önce pandemi sonrasýndaki takýmýn hesabýný, sonrada transfer baþarýsý (!) ile kadrosuna kattýðý Plaza gibi vasýfsýz futbolcularýn hesabýný versin!

Muharrem Usta döneminde transfer edilen Kucka, Okay, Burak Yýlmaz, Castillo hatta Bero gibi isimleri satýp o dönem alt yapýdan çýkan Yusuf Yazýcý'yý transfer baþarýsý olarak lanse edip borcu azalttýk naralarý atan Trabzonspor yönetimi çýksýn Messias'ýn, Baker'in hesabýný versin!

Ünal Karaman'ý gönderip bile bile düzeni bozan, bile bile iyi giden ortamý suistimal eden, ýsrarla hoca tercihlerinde hata yapan Trabzonspor yönetimi þimdi çýksýn Newton'un da hesabýný versin!

Burak Yýlmaz'ý transfer edecek paranýn darphanelerde basýlmadýðýný iddia eden, Vitor Hugo'yu alacak paramýz yok deyip bir hafta sonra Trabzon'a getiren Trabzonspor yönetimi bu ve nice yaman çeliþkilerin hesabýný versin!

Sosa ve Novak'ý son dakikaya kadar kalacak, bizimle olacak deyip daha sonra bu taraftarýn önüne atan Trabzonspor yönetimi çýksýn bozulan kadronun hesabýný versin!

Hesap verilecek çok konu var, çýkýn ve hesap verin. Sonra iþinizin baþýna, batan geminin mallarýný kurtarmaya devam edin!
    Katiliyorum

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

25-30 ha ha ha Allah da seni güldürsün tek yaptýðý küçük hüsamettin tipi yaðlý perçemlerini düzeltmek olan ayaðýnda top tutamayan þut çekemeyen orta dahi açamayan takýmýný sahiplenmeyen vitaminsiz ile 7 maçta 14 gol yiyen bir kaleciye 25 milyon veren bulursan ona þehrin temsili anahtarýnýda verelim fahri hemþerimiz ilan edelim.Taþ çatlasýn küçük hüsamettinin ederi 2 milyon ,uðurcanýn ederi 7 milyon elindeki çöpleri göndermenin ederini sen düþün.
    Konu nakzo tarafýndan (31.10.2020 Saat 00:09 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Ahmet nerdesin ahmet, aciklama yok bi b‘k yok, sahipsiz kulüp

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)