Sayfa 85 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 75 83 84 85 86 SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 2,101 ile 2,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasımpaşa | Maç Sonucu

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mra gelsin,takım en azından gol yemez karakter ortaya koyar.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercan sen baya komiksin bugün.İnanılmaz kadro ne hacı.

Geçen sezon değil ondan önce ki seneye bakalım.Yazıcılı döneme yani.Novak ve Pereiranın alternatiflerinin olmadığı,stoperlerin vasat altı olduğu,Onazi,Sosa ve Parmakın alternatifinin Batuhan Artaslan olduğu,Waka ve Ömürün yedeğinin olmadığı,santraforu Rodellaga gibi vasat bir adam olan takım mı inanılmazdı.Boş konuşmayı ne çok seviyorsunuz.

Hüseyin ve Newton hıyarıyla kaybettiğimiz şampiyonluğa bakalım.Hani Ünalın devre arası gittiği dönem yani.Stoperde alternatif yoktu,Da Costa Ünal döneminde değil sonradan alındı.Pereira ve Novakın alternatifi yine yoktu,Kamil idare ediyordu.Ortasahada Mikel,Sosa ve Parmakın yedeği olarak Doğan kazması vardı,Mikel daha yeni yeni form tutmaya başlamıştı.Ndiaye ve Guilherme Ünal döneminde değil Hüseyin döneminde alındı.Wakanın alternatifi Advijaj malıydı.Takımın en önemli isimleri Ekuban ve Ömür sakattı,Hüseyin döneminde düzelip geri dönüş yaptılar.Sağ kanatta oyun görüşü berbat olan Yusuf Sarıyı oynattı adam.Sorlothun yedeği yoktu.Wakanın yedeği yoktu.Ortasahada adam yoktu hep aynı adamlar oynadılar,oyuna sonradan sokabileceğin kaliteli bir isim yoktu.

Böylesine boktan durumlarda adam takımı şampiyonluğa oynatmaya çalıştı.

Bazen gerçekten şaşırıyorum futbol bilginize.Bu kadar komik olmayın.Evet Ünal bazen geç oyuncu değiştiriyordu doğru ama adamın elinde ki kadro iyiydi falan derseniz size kargalar bile güler.

Neymiş efendim motive ediyormuş ama sistem yokmuş.Kardeşim ne sistemi.Sanki burası Avrupa.Adam hem Uefa kupasını hem de ligi aynı anda götürmeye çalıştı bir ton eskiğe rağmen.

Her teknik adamın sistemi vardır ama Türkiyede sistem oluşturmana izin vermezler.Burada eline bir malzeme verirler,o malzemeyle birşey yapmanı isterler.İster motivasyon ister farklı şekilde,bir şekilde yap derler.

Sistemmiş,güldürdün beni.Al bak sistem nasıl oluyor.Newton mesela 4-3-3 oynamak istiyor,ısrarla bunu deniyor ama adamda kafa yok ki anlamıyor.Kardeşim senin 4-3-3 e uygun ortasaha oyuncun yok,kanat oyuncuların yok.Takımın en iyi ismi yürüyerek oynayan Wakayeme.

Böyle bir takımda sistem falan kuramazsın.Avrupalı bir teknik adama bizim elimizde bunlar var,sistemini kur dersen sana s.ktiri çekerler.Zorla sistem kurulmaz.

Sistem nasıl kurulur ben sana söyliyim.Adama dersin ki kardeşim ben 4-3-3 oynayacam.Bana bir adet Marcone ayarında bir topçu,iki tane box to box kaliteli ortasaha oyuncusu,bir tane sağ tarafa kanat-forvet profilinde golcü bir isim,ileriye de hareketli 9-10 karışımı bir oyuncu istiyorum.Bunları eğer yapabilirsen sistemi kurmuş olursun.

Sen ne yapıyorsun.Adam temposuz oyuncuyla oynamak istemiyor misal.Sen adama temposu bitmiş Sosa ve Wakayı veriyorsun,üstüne alternatif olarak da Doğan hıyarını veriyorsun,ondan sonra diyorsun ki neden ikinci yarılarda baskı yiyoruz sürekli.Kardeşim enerjin yok işte.Alternatiflerin amatör düzeyde.Bu takımla 90 dk baskı yapacağını düşünmek salaklık zaten.

Ünal da doğal olarak elimde iki tane kaliteli adam var,onlar da oynamasa takım komple amatör takıma dönecek biliyor.O yüzden maksimum motivasyonla,elinde ki oyuncuları en şekilde kullanmaya çalışıyor.

Gördük Newtonun sistemlerini.Olmuyor işte kardeşim kalite yok olmuyor.Wakayı da forvet arkasına atmaya çalıştılar ne oldu gördük,sol kanat etkinliği sıfıra indi.

Fatih Terimi de Şenol Güneşi de gördük.İkisinin de sistemden falan anladığı yok.İkisi de motivasyonla iş yapan adamlar.Elindekileri motive ederek başarılı olan adamlar.İkisi de yetersiz kadrolar olduğunda başarısız olan adamlar.
    Ünal Karaman'ın maçı başına puan ortalaması ile Hüseyin Cimşir'in maç başına puan ortalamasına bakarsak Hüseyin Cimşir'in Ünal Karaman'dan üstün olduğu sonucuna bile varabiliriz. Burada başarısızlık olarak yansıtılan durum Ünal Karaman döneminde rakipler çatur çutur puan kaybederken Hüseyin Cimşir döneminde rakipler seri yaptılar. Ünala verilmesi gereken bir hak var ise oda kurmuş olduğu kadrodur. Bu rüya gibi inanılmaz dediğim kadro öldürücü hücum gücüne sahip kadroyu Ünal hoca bir araya getirdi. Fakat bu öldürücü kadrodan teknik direktör dokunuşu ile faydalanamadığı için maalesef şampiyon olamadık.

Bu konuda haklı olduğumu gösterecek en önemli veri ise Ünal Karaman'ın asla başarılı bir kariyerinin olmayacağı gerçeğidir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, çok doğru. Atlamışım.

Anımsadığımda, Karaman gidene kadar yüzü hep asık demeçler vermiş, oyuncağı alınmış çocuk gibi ekranlara çıkmış, anlam veremiyordum.

Maalesef birilerinin istekleri için birileri feda edildi gibi.
    Sorloth az daha pişmiş aşa su katacaktı....
    Hatta ünal karamana bir önceki sezon ki futbol niye yok dendiğinde oyuncu karakterlerinin değiştiğini söylemişti...

Bi takıma plazayı flavioyu da alırsın... Ama önlerine oynayacak adamı alırsın bunlarıda yedek olarak ya tutarsa yaparsın... Aynı seviyede 10 tane adamı alıp şampiyonluk kadromuz dersen salı pazarındaki pazarcı esnafına akşam gidiyim uyanıklık yapiyim dersen... Kesenin altına doldururlar kötü meyveleri...

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Ankara

Alıntı Beypba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk ateş bence geçen yılki yaz transfer dönemiydi..

Ben Ağaoğlu’nun futbol anlamadığını o zaman anlamıştım.. Ünal Hocanın ayarını o transfer sezonunda bozmuştu..

Düşünsenize Ünal stoper istiyor, 6 Numara istiyor.. Bu tv tv dolaşıp Advidaj, Andusic, Canbaz,Doğan Erdoğan,Fıratcanı vb....nasıl aldığını atlatıyordu..

Her şeyimiz ezber hocam, yusuf ile abdüş tutunca bütün gençler aynı etkiyi yaratacak diye düşündüler. Ne kadar çöp varsa doldurdular takıma. Üstelik altyapıdaki gençlerin önü kesildi. Şörlot tutunca bi ton adam kiraladık. Onlar da malesef şu ana kadar verimli olamadılar. Her şey kararında güzel. Genç olacak ama 1-2 tane. Büyük liglerde tutunamamış oyuncu olabilir ama 1 tane. Takımı bunlarla doldurmak kardan çoz zarar getiriyor
    Konu serdaracıl tarafından (31.10.2020 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

geçen sene ünalla ve hüseyinle vakit kaybettik. sağlam bir yabancı hoca gelmeli veya şenol hoca gelmeli.

ama kadro yetersiz transfer de yapmak lazım.

unutmadan ağaoğlu ve beraberindeki yönetim en kısa zamanda istifa etmeli
    "Annuit cœptis"

CesurHamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Insanlarin sagligi acisindan diyorum, bu takimi derhal kapatmalari gerek
    hic bir bok olacagi yok bu takimdan, anca milleti strese sokup hasta ederler
    yok bu gelmis o gelmis felan da gecsinler o isleri, kimseye guvenmiyorum bu saatten sonra
    bu klubu kimse toparliyamaz!
    Bedelsiz bir duygu, fiyakalı bi duruştur...

TRABZONSPOR'luluk ; Şeref, Onur ve Gururdur!

Nereden
    İstanbul

Alıntı CesurHamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok bu gelmis o gelmis felan da gecsinler o isleri, kimseye guvenmiyorum bu saatten sonra
    Katılıyorum sana bu takımdan bu saat den sonra hiç bir şey olmaz kulübü kapatsınlar daha iyi insanların pisikolejisini bozdular bu kadar yontulmamış odun başka takımda yok

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

İyi bir Alman Hoca ama o da takımı tanıyana kadar zaman alır.
    Ucuza da gelmez.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Digi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı CesurHamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bende bunu söylemeye çalışıyorum anlayan yok galiba...! 100% Haklısın...! Takım Ligden derhal çekilmelidir, bakalım o zaman TFF ve Beinsports ne Bok yiyecek...!!!
    Konu Digi61 tarafından (31.10.2020 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.
    BORDO MAVI

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Digi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bende bunu söylemeye çalışıyorum anlayan yok galiba...! 100% Haklısın...! Takım Ligden derhal çekilmelidir, bakalım o zaman TFF ve Beinsports ne Bok yiyecek...!!!
    Güle güle derler.

Digi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kudu_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle derler.
    Hiç zannetmiyorum...!
    BORDO MAVI

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın yenilgisinin sebebi hocanın yetersizliğindendir,
    bu Eddie Newton ya futbolu çok iyi bilmiyor,
    ya Türk futbolunu iyi bilmiyor, yada Trabzonsporlu futbolcuları iyi tanıyamamış...
    Bu takımı
    Eddie Newton dan başka herkes daha iyi çalıştırabilir.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene ünalla ve hüseyinle vakit kaybettik. sağlam bir yabancı hoca gelmeli veya şenol hoca gelmeli.

ama kadro yetersiz transfer de yapmak lazım.

unutmadan ağaoğlu ve beraberindeki yönetim en kısa zamanda istifa etmeli
    Eren bi insanin her mesaji yabancı olabilir mi ya?
    Ulan millet seni tinlamiyor artik sallamıyor artık ama deli ettin yabanci yabanci yabanci diye.
    Aha newton yabancı, yardımcısı da öyle. Sonuc ortada! Her mesajinda yabancı olayını atip kafa s...meyi Bırak artık!
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçın yenilgisinin sebebi hocanın yetersizliğindendir,
    bu Eddie Newton ya futbolu çok iyi bilmiyor,
    ya Türk futbolunu iyi bilmiyor, yada Trabzonsporlu futbolcuları iyi tanıyamamış...
    Bu takımı
    Eddie Newton dan başka herkes daha iyi çalıştırabilir.
    Katılmıyorum sadece hoca değil kadroda berbat ortasahaya bi bak Allah aşkına kamil flavio baker yok gibi bişey ortasaha toplama takım gibi kimi getirsen bu takım herkese yenilir önlibero büyük eksiklik

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ünal Karamanın kullanamadığı oyuncular ;

Da Costa : Hüseyin döneminde alındı.
    Ndiaye : Hüseyin döneminde alındı.
    Guilherme : Hüseyin döneminde alındı.
    Ekuban : Sezon başında sakatlandığı için kullanılamadı.
    Ömür : Sezon başında sakatlandığı için kullanılamadı.

Guilherme ve Da Costanın performansı vasatı aşamadı ama neticede alternatif isimlerdi.Ndiayenin alternatif olarak katkısı çok oldu.Ekuban ve Ömürün olmayışı da ciddi sıkıntılar yaşattı.Özellikle Ekubansız oynamak çok zordu.

Neticede Ünal çok zor bir dönem geçirdi.Bu kadar kısıtlı bir kadroyla süper ligin haricinde bir de avrupa ligini götürmeye çalıştı.En kötü zamanlarımızda bile şimdikinden daha iyi top oynuyorduk.

Ünal kalsaydı bence şampiyon olurduk.Son düzlükte yüksek motivasyon sağlayabilirdi,takımı ateşleyebilirdi.En azından takımın efsanevi bir ismi olduğu için bir ağırlık koyabilirdi.Hüseyin ve Newtonu kimse takmıyordu.Sosa yönetmeye çalışıyordu sadece o da sözleşmeyi kafasına taktığı için top oynamadı.

Şimdi bu yazdıklarımdan Ünal çok iyi bir teknik direktördür anlamı çıkmasın.Elindeki isimlerden en iyi şekilde yararlanırdı Ünal.Bazen oyuncu değiştirmezdi adamı delirtirdi ama genel olarak takım en iyi şekilde mücadele ediyordu,Ünal bunu sağlıyordu.Rotasyonda ki adamların kalitesizliği de oyuncu değiştirmemesinde etkiliydi aslında.

Nereden
    Trabzon

Ahmetsporlu ya da Ünalsporlu değilim. Fetişizm işlerini bir bırakın artık.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karamanın kullanamadığı oyuncular ;

Da Costa : Hüseyin döneminde alındı.
    Ndiaye : Hüseyin döneminde alındı.
    Guilherme : Hüseyin döneminde alındı.
    Ekuban : Sezon başında sakatlandığı için kullanılamadı.
    Ömür : Sezon başında sakatlandığı için kullanılamadı.

Guilherme ve Da Costanın performansı vasatı aşamadı ama neticede alternatif isimlerdi.Ndiayenin alternatif olarak katkısı çok oldu.Ekuban ve Ömürün olmayışı da ciddi sıkıntılar yaşattı.Özellikle Ekubansız oynamak çok zordu.

Neticede Ünal çok zor bir dönem geçirdi.Bu kadar kısıtlı bir kadroyla süper ligin haricinde bir de avrupa ligini götürmeye çalıştı.En kötü zamanlarımızda bile şimdikinden daha iyi top oynuyorduk.

Ünal kalsaydı bence şampiyon olurduk.Son düzlükte yüksek motivasyon sağlayabilirdi,takımı ateşleyebilirdi.En azından takımın efsanevi bir ismi olduğu için bir ağırlık koyabilirdi.Hüseyin ve Newtonu kimse takmıyordu.Sosa yönetmeye çalışıyordu sadece o da sözleşmeyi kafasına taktığı için top oynamadı.

Şimdi bu yazdıklarımdan Ünal çok iyi bir teknik direktördür anlamı çıkmasın.Elindeki isimlerden en iyi şekilde yararlanırdı Ünal.Bazen oyuncu değiştirmezdi adamı delirtirdi ama genel olarak takım en iyi şekilde mücadele ediyordu,Ünal bunu sağlıyordu.Rotasyonda ki adamların kalitesizliği de oyuncu değiştirmemesinde etkiliydi aslında.
    Unal Karaman'ın kurdugu aile ortamı,birliktelik ve cosku ile sampiyon olurdu bu takım.Ama sampiyonlugu siyasete peskes cektiler yoksa sampiyonluga oynayan takımın son 6 haftadaki kayıplarının baska bir acıklaması yok.Sampiyonluga oynuyorsan o cimleri yiyeceksin ama son 6 mac ruhsuzlar ordusu.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

karabela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar kusura bakmayın ama geçmişi unutuyoruz galiba Ünal hoca elinden geleni yaptı fakat bir çok maç özellikle oyuncu değişiklikleri ve sahaya müdahalede yetersiz kalıyordu kör ölür badem gözlü kel ölür sırma saçlı olur bence Ünal hoca da şampiyonluk için yeterli olmazdı
    “Yolun karşısında söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktır.”

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkiye kupası finalinin ilk maçını 3-0 kaybedip ikinci maçta 5 atıp kupayı kazanan trabzonspordan geriye anadolu takımlarına 3-0 dan maç veren, yine anadolu takımlarından sahasında 3 4 5 6 yiyen, deplasmanda antalyaspor dan 7 yiyen bir takıma geldik. üstelik son yıllarda elini kolunu sallayan 2-3 farkla geriye dönüyor buda yetmiyor 4 gollü galibiyet alıyor. bu takımdan ümidimi ben geçen sene sonu itibariyle kestim önümüzdeki 50 yıl daha şampiyonluk beklemesin kimse.

o değil de artık yavaş yavaş futboldan elimi ayağımı çekip hayatımdan çıkarmaya başlayacam. şike, siyaset, kirli oyunlar derken trabzonspor un sistematik bir şekilde şampiyonluk kaçırıp en iyi oyuncularını rakiplerine dağıtması bir klasik haline geldi artık.

valla beyler gerçeklerle yüzleşmeliyiz artık.
    Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bir anda elimizi ayağımızı çekebilsek maalesef olmuyor...Yapabilirsen bana da öneri de bulun...

Aynen biz Şampiyon felan olamayız asla...

Boşuna ümit ediyoruz...

Bu çektiğimiz ızdırabı kalbimizden bir an önce söküp atmalıyız...
    başkana.. yönetime .. scoutlara salak falan diyorum ama asıl salak biziz heralde..

ilgilenmemek için maçları izlemiyorum ama yinede bu kulüp insanı acıtacak bişey buluyor..
    ya tamam şampiyon olamıyoz.. ve yapmıyolarda zaten..
    orta sıralarda takıl..1 kazan 1 kaybet ..
    küme düşmek ne..

ya 1-0 kaybet tamam..
    3-1 öne geçip 4-3 kaybetmek ne..

ah ağaoğlu ah..gerçekten safsın..
    10 yaşındaki zihinsel engelli bi çocuk eminim senden akıllıdır..

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkana.. yönetime .. scoutlara salak falan diyorum ama asıl salak biziz heralde..

ilgilenmemek için maçları izlemiyorum ama yinede bu kulüp insanı acıtacak bişey buluyor..
    ya tamam şampiyon olamıyoz.. ve yapmıyolarda zaten..
    orta sıralarda takıl..1 kazan 1 kaybet ..
    küme düşmek ne..

ya 1-0 kaybet tamam..
    3-1 öne geçip 4-3 kaybetmek ne..

ah ağaoğlu ah..gerçekten safsın..
    10 yaşındaki zihinsel engelli bi çocuk eminim senden akıllıdır..
    Newton-3
    Altıparmak-4

Yaktın bizi Ağaoğlu
    Eddie, Çimşir'den de kötü bir TD
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Pandemi sonrasi Hüseyin´in yerine, Eddie Newton gelse sampiyonduk. Adam Hüseyin´den sonra, Türkmen´den bile daha iyi verim aldi ki, takimin boyunu 50 metreye düsürmeyi basarmisti son maclarda. Zaten Kupayi bu sayede kazandik.
    Ama yeni sezon yapilan, daha dogrusu yapilamayan transferler, buna ek sakatlar, cezalilar ve en önemlisi yapilan fahis hakem hatalari Newton´un piskolojisini bozdu. son iki lig macinda bunu gördüm..kolay isler degil, Türkiye burasi, yepyeni bir kadroya sistem yerlestireceksin, saha sonuclari buna paralel yerinde olacak, hele ki kendini futboldan anladigini zanneden bir kitleye kendini kabul ettireceksin..hele ki bunu Altyapidaki cöpleri hakettikleri yere göndererek yapacaksin..imkansiz vesselam!

Ligte daha 33 hafta var ve zaten zor bitecek. Herseye bir Lig, sikisik fikstürde, en iyisini yapan sampiyon olacak Yani kaybedilmis hicbirsey yok ama sampiyon olma gibi bir amacimiz yok, isin acisi bu!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı cem1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izlemedim
    Özetine dahi bakmadım,bakmayacağım.
    Yıllardır aynı döngü,ben bu filmi izledim gençler.

İzlemeyen var ise önümüzde ki 10 yılı anlatayım;4-5 sene böyle gider inceden bir küme düşme korkusu yaşarız arada belki ufak bir Uefa falan bir umut olur. Sonra başka biri gelir umutlanır tekrar kafaya oynarız sonra yine şampiyon olamayız tekrar başa sararız.

Size iyi seyirler gençler
    en kötüsüde bu başkan bu yönetim ve bu taraftarın bir kısmı yine ders almıyacak..

yine aynı hatalar..
    yine yapılacak..

10 yaşında zihinsel engelli bir çocuk kadar zekası olmayanlar bizi yönetiyor..
    hiç ders almayanlar bizi yönetiyor..
    bizim günahımız ne..

............

bence bu güne kadar yaşadıklarımız ders olsun ve kalite ve yaş konularını tartışmadan çıkaralım..
    Perirea' ya bile yaşlı gitsin diyenler çoğunluktaydı..

Sosa'ya b.k atanda baya vardı..şimdi takımın lideri yok..
    Biglia 'da yaşlıydı..fazla para vermeye gerek yoktu..
    (karagümrükten 1milyon alıyor(primler dahilmiş)..son maçında 84 pas yapıp %96 başarılı ohaaaaaaa)

alın size beyinsizce koşan flavio..

kalite kalite kalite..
    Konu alperrr tarafından (01.11.2020 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu rezilliği de gördük çok şükür...
    Hangisinden başlayayım ki..Oturdum Cuma akşamı..Keyifle..Maçı kazanacağımıza inancım tam..
    Kadroyu görünce yuh dememe rağmen ilk 20 dakikası ölüm gibi geçen maçta dengeyi sağlayıp öne geçmemizin kayefini yaşarken Kamil Ahmet beyin sıçtığı topun gol oluşuyla kader ağlarını örmeye başladı..

Ya kardeşim bu hocalar Bu Abdulkadir denen top sevdalısına neden bukadar dayanıyor..Çıkartsana..kamili 70 dakika oyunda tutmanın anlamı ne...
    wakaeme kendi dünyasında çalım sevdasında..
    Yazıklar olsun..
    Hoca ya ne diyeyim..
    Hoca ne yapsın...
    Bu kadar dallamanın arasında ne işi var adamın...

Yazıklar olsun..
    Afobe denen adam etkisiz..
    Ama orta saha dan top gelmeyince adam ne yapsın..

Ecubanı arar oldu gözlerimiz..

Eğer giydiğiniz formanın her zerresi terlemiyorsa bi siktir olun gidin..
    Adam gibi hoca olsa şu takımda en az 5 oyuncu kesik yer...

Uğurcan'a yazık be..

Hiç mi utanmanız yok sizin..
    Trabzonun öz evlatlarıymış..Ne geldiyse bunlardan başımıza geldi zaten...

yazık ulan yazık

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Uğur Tenekecioğlu'nu Türkgün'deki maç yazısında, Uğurcan'ın takımımız için önemini vurgularken stoperleri şöyle gömüyor:

"...Ve Uğurcan. Önünde 'Evlere şenlik' iki stoper varken neler kurtardı, neler. Yetmedi üstüne bir de penaltıda gole izin vermedi. Onu da al kenara, Trabzonspor çok sıkıntı çeker çok."

Bu tam da geçen iki sezondaki hatalı tespitlerin devam ettiğini göstermesi açısından önemli bir paragraf. Rakip 60% topla oynamış. Bizi ilk yirmi ve son otuz dakika kalemize hapsetmiş. Bir buçuk katımız pas yapmış. Ama kabahatli stoperler! Toure kötüydü, Campi geldi. Campi'ye kötü dendi, Hugo geldi. Yenen gol sayısının stoperle alakalı olmadığını inşallah anlayacağız.

Ayağında top tutamayan, doğru pası yapamayan, geri koşmayan, prese katılmayan, rakibi karşılamayan öndeki altılı için felsefe değişmedikçe, futbolun takım oyunu olduğu kabul edilmedikçe daha çok stoper gönderip getiririz, attığımızdan fazlasını yeriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)