Hesaplipazar
Sayfa 80 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 82 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasmpaa | Ma Sonucu

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt lazminator61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mac sonra tm yorumlari okudum. Vallah ilk defa tm Forum ayni dsniyor.
    1. Ruh yok inanc yok
    2. hugo Baker Afobe Edgar Djanni hepsi cp
    3. pttye dogru gidiyoruz.
    4. Ben olsam Campi Hosseini oynatirim, ne hugosu ne edgarsi, kafayi yedim.. flavio defol git marlon teneke..
    hgo ligin en iyi stoperlerinden biri,

afobe baker samedo p deil

sadece egdar bu seviyenin stoperi deil,zaten stoper deil seviyeyi getim

serkan edgar hgo marlon hatt ile gol yemeden ma bitirmek imkansz,nk hgo haricinde defansif melekeleri yksek olan oyuncu yok
    Evlad- z 2019-2020= Uurcan akr,,Abdulkadir mr,,Abdulkadir Parmak ....

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt El Cordobes Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet bugnk durumun milad bu aklamadr. En azndan ierideki rahatszlk ilk defa o gn ortaya kt. Bu konuma hocaya ak ekilde git demektir. ok kr devre aras geliyor demek hocaya ayan denk al demektir. Trabzonspor un oynayaca futbol bu olamaz demek hocaya bu ii beceremiyorsun demektir. Defanstan ayaa pasla kmak bu kadar zor olmamal demek hocaya apszsn demektir. Ve bunu patron konumundaki kii basn yoluyla yapyor, ve biz bunu normal taraftar eletirisi gibi alglayacaz. Olmaz yle ey.

Bakann aklamalar belli birikmi skntlarn da vurumuydu. Skntlar neydi Allah bilir. Resti ekti karln ald.

Anlamak istemediiniz konu u: Hoca boaznza taklrm dedii iin gitmedi, gittii iin boaznza taklrm dedi. Bu kulb iliklerine ilemi birinin bakanlk makamna bu ekilde hitap edip grevde kalmak istediine mi inanyorsunuz?

Bata milat bu konuma dedim. Bu sreten sonra hibir doru kararlar yok. Ac ama gerek maalesef.
    Trabzonsporun oynayacagi futbol o olamazdi ve baskan hakliydi unal karaman kadar huseyin cimsirde oynatdi bu takimi hatta zaman zaman daha da iyi en ufak elestiriye tahamulu olmayan adamin klupde isi yok.. baskan hicbir hocalik basarisi olmayan adami klup basina gecirip arkasinda durduysa o kadar elestiriyede hakki vardir kaldiramayan adam ustune birde hakaret eden adam hoca olarak kalamaz takimin basinda hangi takimda olursa olsun icerde bir suru dedikodu dondu madem oyle karaman cikip aciklasaydi su yuzden gittim su yuzden istenmedim su adam ipimi cekti kuyumu kazdi diye.. o kadar iyi adamdi hocaydi rizeyi ates hattindayken arkasina bakmadan neden birakip kacti 2 hafta kala bitime ac bak rize baskani arkasindan ne dedi onunda mi bogazinda kaldi..hicbirsey onla baslamadi bu takim ligin bitimine 7 hafta kala liderdi onu kesildi yoksa sampiyondu.karaman yada cimsir oynatmiyordu takimi shorth gibi bir piyango vurdu takima ekuban cakir wakame pik yapti futbol anlaminda basari geldi..baskani elestiririm ama karaman konusunda degil o konuda haklidir bu benim gorusum isteyen istedigini dusunebilir

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Ynetim istifa rezil olduk, 3:1 maci verdik, stelik bizim goller wakayeme ve kasimpasasanin kalecisi sagolsun

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Futbol cahilleri defansmz tamam haklettik diyordu 7 ma 14 gol ligdeki en rezil defans.Edgar sama salak bir herif serkan asan futbolcu bile deil ki pereirann ayandaki kokmu orap olmaz marlon denen bidonu grnce ben utanyorum bam tam ters istikamete eviriyorum.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

Cezal ye
    yelik tarihi
    30.10.2020
    Nereden
    Adana

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne diyecekti rakip 10 kisi kalmisken oynanan rezil bir futbol son dakika bos kaleye atamadigi top rakibin sayisiz girilen gol pozisyonu ve hocanin saha kenarinda seyretmesi ve o gun ki futbolda bugun ki gibi trabzonspora yakismiyordu bunu usturuplu bir sekilde elestirmis baskanda taraftar gibi ustelik bu ilk degildi mac aliyorduk ama 9 dogurarak ac bak 3 4 haftalik periyoda o maca kadar olan.cikip bugun de ayni seyleri soylese hocayi mi yemis olacak simdi..hoca kendisine verilen sansi ben bogaza takilirim vs diyerek meydan okuyarak kendisi bitirmistir ligde hicbir takim bu sekilde konusan hocayi orada barindirmaz kurumsalligin oldugu yerde boyle islere yer yok sen yonetimi elestirirsinde usturubuyla terim gibi inceden giydir ona bile tahamul edemediler istifanin esiginden dondu sinyor.ben bogaza takilirim demek kulhanbeylik yapmak kovun beni demektir, zaten yetersiz bir hocaydi birlestiriciligi harici teknik yonu cok zayifdi..

Bakan bakanlk yapsn taraftar olmasn taraftar gibi dnmesin bi zahmet,taraftar gibi duygusal dnp konuunca byle samalyor ite.Takmn eksii varsa alrsn hocay karna gzelce konuursun byle mikrofon karsnda gevek gevek konumazsn heee yle konuursan da cevabn alrsn senin karnda ocuk mu var?herkesin bir gururu bir onuru var bakansn diye kimseyi rencide edemezsin.

Cezal ye
    yelik tarihi
    18.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt serdaracl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sonumuz olur hocam allah yazdysa bozsun
    kardeim uan kimi geitirirsen getir tarlacak ok zor bir durum .

yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1- bir bakan teknik taktik konumaz

2-hadi bu ilere ok merakl diyelim,bunu medya nnde konumaz,gidersin teknik adamla bire bir konuursun

3-medya nnde hocay kk dryorsun srtarak

4-trkiyede genel olarak ynetici profili sorunu var,kol hareketi,sahaya dalma ,teknik taktik konuma,aaolunun geldii nokta buras

5-medyaya bakn,bol bol edi eletirisi var baz medyada,aaolunu eletiremedikleri iin ediye bol bol sallyorlar
    Burasi turkiye bugune kadar elestirdi elestirirde ispanya yada ingiltere degil kulturle alakali bugune kadar olmustur bundan sonra da olacaktir italyada da bu is boyledir..mustafa cengiz daha yeni elestirdi terimi kamera onunde sayisiz ornegi var boyle gelmis boyle gider..

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Futbol cahilleri defansmz tamam haklettik diyordu 7 ma 14 gol ligdeki en rezil defans.Edgar sama salak bir herif serkan asan futbolcu bile deil ki pereirann ayandaki kokmu orap olmaz marlon denen bidonu grnce ben utanyorum bam tam ters istikamete eviriyorum.
    Ama novak orta yapami ..

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Baskan ve ynetim nerde ? Haftaya alanya bize cakacak

yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt prisonbreak2021 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakan bakanlk yapsn taraftar olmasn taraftar gibi dnmesin bi zahmet,taraftar gibi duygusal dnp konuunca byle samalyor ite.Takmn eksii varsa alrsn hocay karna gzelce konuursun byle mikrofon karsnda gevek gevek konumazsn heee yle konuursan da cevabn alrsn senin karnda ocuk mu var?herkesin bir gururu bir onuru var bakansn diye kimseyi rencide edemezsin.
    bu kacinci isimle gelisin biz artik sayamiyoruz yoneticiler engellemekden bikti sen engellenmekden bikmadin..

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Bu takmn sag beki pereiradr n libero huseynidir humm parmak orta alana ilk yazlacak adamdr.Ekuban direk oynar mr bir daha asla 11 balamamaldr bu sene bu ekilde bir trk hocayla ligde kalrz seneye agaoglunu yapt bu rezil transferler ve mr istisnasz bu takmdan gnderilmelidir direk.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    26

trkiye kupas finalinin ilk man 3-0 kaybedip ikinci mata 5 atp kupay kazanan trabzonspordan geriye anadolu takmlarna 3-0 dan ma veren, yine anadolu takmlarndan sahasnda 3 4 5 6 yiyen, deplasmanda antalyaspor dan 7 yiyen bir takma geldik. stelik son yllarda elini kolunu sallayan 2-3 farkla geriye dnyor buda yetmiyor 4 goll galibiyet alyor. bu takmdan midimi ben geen sene sonu itibariyle kestim nmzdeki 50 yl daha ampiyonluk beklemesin kimse.

o deil de artk yava yava futboldan elimi ayam ekip hayatmdan karmaya balayacam. ike, siyaset, kirli oyunlar derken trabzonspor un sistematik bir ekilde ampiyonluk karp en iyi oyuncularn rakiplerine datmas bir klasik haline geldi artk.

valla beyler gereklerle yzlemeliyiz artk.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

yelik tarihi
    21.10.2020
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    32

Bu kafa yaps newtonu kovsa kimi alcak... Bouna mitlenmeyin...

Takmlarn dleri olur dnem dnem... Ama bylesi ok fazla grlmedi...

u takmndan wakaeme ve uurcan kar hekimolunu yenemez...

STK-L21 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Enes Bakaya60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Bingl
    Ya
    32

Alnt lazminator61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baskan ve ynetim nerde ? Haftaya alanya bize cakacak
    Alanya bize 5'den az gol atmazsa adm Enes deil matan sonra da burdaym rezil olacaz rezil el alem iine kamayacaz bu sene tek umudum Korona...
    S.V.A.K.O
    FATH TEKKE

Cezal ye
    yelik tarihi
    18.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

flavio-baker-marlon-diabate afobe gibi sradan ve vasat adamlar transfer edersen baarszklk kanlmaz olur bunlara plaza ve samedo yu dahil etmedim nk daha gremedik bu adamlar konya kayseri malatya gibi sradan anadolu takm topular sen bu kadroya hangi hocay getirirsen getir 3-5 ma sonra kna teneke balarz.

yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hgo ligin en iyi stoperlerinden biri,

afobe baker samedo p deil

sadece egdar bu seviyenin stoperi deil,zaten stoper deil seviyeyi getim

serkan edgar hgo marlon hatt ile gol yemeden ma bitirmek imkansz,nk hgo haricinde defansif melekeleri yksek olan oyuncu yok
    Edgarin ayaklari iyi diye puyol yapanlara huseyin turkmen fazla net..sakar stoperin teki ilk macinda ovulurkende yazmistim bana ivanildo fernandezi hatirlatiyor diye hollandadan bosuna postalanmamis yaptiklarini huseyin yapsa ortalik yangin yerine donmustu 3 golde de net hatasi var turkmen kadar hava topuda alamiyor o kadar vahim campi yada turkmen acil geri donmeli

Enes Bakaya60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Bingl
    Ya
    32

Alnt Doukan Uan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    trkiye kupas finalinin ilk man 3-0 kaybedip ikinci mata 5 atp kupay kazanan trabzonspordan geriye anadolu takmlarna 3-0 dan ma veren, yine anadolu takmlarndan sahasnda 3 4 5 6 yiyen, deplasmanda antalyaspor dan 7 yiyen bir takma geldik. stelik son yllarda elini kolunu sallayan 2-3 farkla geriye dnyor buda yetmiyor 4 goll galibiyet alyor. bu takmdan midimi ben geen sene sonu itibariyle kestim nmzdeki 50 yl daha ampiyonluk beklemesin kimse.

o deil de artk yava yava futboldan elimi ayam ekip hayatmdan karmaya balayacam. ike, siyaset, kirli oyunlar derken trabzonspor un sistematik bir ekilde ampiyonluk karp en iyi oyuncularn rakiplerine datmas bir klasik haline geldi artk.

valla beyler gereklerle yzlemeliyiz artk.
    Keke bir anda elimizi ayamz ekebilsek maalesef olmuyor...Yapabilirsen bana da neri de bulun...

Aynen biz ampiyon felan olamayz asla...

Bouna mit ediyoruz...

Bu ektiimiz zdrab kalbimizden bir an nce skp atmalyz...
    S.V.A.K.O
    FATH TEKKE

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    41

devre arasna kadar bu kadro ile idare edecegiz mecbur. Abdullah avc yarndan tezi yok ie balamal. Bu saatten sonra baka macera aramak gereksiz.Ben kadronun p olduunu dnmyorum. Ne savunma ne hcum taktii belirlemedik. Bu yzden herkes kafasna gre taklyor. lk olarak cok sk bir sekilde takm belli bir oyun sablonuna ve taktie bal oynamal.

kinci olarak merkeze en az bir oyuncu alt yapdan kazandrlmal. nal hocann burak,onur hamlesi gibi bir hamle yaplmal. Baz oyuncularn takm baltalad aikar.

---------------ugurcan---------------

pareira-----husaini-------hugo------????

-------parmak-----hakan yeil----baker----

ekuban------------afobe/semdo-----------wakame

bizi bu kadro devre arasna atar.

Sol bek sorunu da takm iinden bir ekilde zlmeli.
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

olcay_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Birinin bakana 1 milyondan 5 tane yetersiz adam almak yerine 2.5dan 2 tane iyi adam alnca limit ayn oranda azalyoru anlatmas lazm
    Hatta o 5 yetersizle baar gelmeyince para da gelmiyor bunu da anlatsn
    Son olarak ucuz teknik ekiplere yllardr verdii paralar bantla yaptrsaydi iyi bir hoca alrd

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Edgarin ayaklari iyi diye puyol yapanlara huseyin turkmen fazla net..sakar stoperin teki ilk macinda ovulurkende yazmistim bana ivanildo fernandezi hatirlatiyor diye hollandadan bosuna postalanmamis yaptiklarini huseyin yapsa ortalik yangin yerine donmustu 3 golde de net hatasi var turkmen kadar hava topuda alamiyor o kadar vahim campi yada turkmen acil geri donmeli
    Hosseini bunlarn hepsini top diye oynar.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

yelik tarihi
    19.01.2008
    Nereden
    stanbul

Bandirmaspora kiralanan abdrrahim dursun marlon dan 2 gmlek daha iyiydi takmda sol bek yok orta saha yok edgar kadro d kalmal 2 haftadr golleri onun yznden yiyoruz teknik direktr ma koyun gibi seyrediyor takmn orta ahsi sakatlaniyor sen elindeki son orta sahayida karp takmn iini bitiriyor bu takm kme dme aday malesef

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

zm ne?

devre arasndan nce kongre yaplp yeni bir bakann greve gelmesi,devre aras 4-5 yeni oyuncu transferi ile tehlikeli blgeden uzaklalabilir

dier trl kme dme tehlikesi yaamak iten bile olmaz

edi gitsin ahmet mehmet gelsin bunlar asl sorunun zerini rtmekten baka bi ie yaramaz

iktidar olmak ve hrete kavumak mutlak anlamda bir bozulmaya neden oluyor,aaolunun geldii nokta bize bunu ispatlyor,malum konyaspor mandan sonraki srtarak yaplan aklama kol hareketi sahaya dalma bunu ispatlyor
    Evlad- z 2019-2020= Uurcan akr,,Abdulkadir mr,,Abdulkadir Parmak ....

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    34

Alnt olcay_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Birinin bakana 1 milyondan 5 tane yetersiz adam almak yerine 2.5dan 2 tane iyi adam alnca limit ayn oranda azalyoru anlatmas lazm
    Hatta o 5 yetersizle baar gelmeyince para da gelmiyor bunu da anlatsn
    Son olarak ucuz teknik ekiplere yllardr verdii paralar bantla yaptrsaydi iyi bir hoca alrd
    Kendimi bildim bileli bizim yneticilerimiz hep bunu yapyor. Yllarca yazdk bunlar. 10 tane vasat alt oyuncuya 10 milyon vereceimize 2 tane gayet kaliteli oyuncuya o paralar verebilirdik. Peki verdik mi? Hi vermedik. Nitelikten ziyade hep nicelie odaklanan isimler bu kulb ynettike ancak 10 ylda bir zirveye oynarz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    41

kongre ciddi olarak bir alternatif. Ynetim kendisine duyulan gveni tamamen kaybetti.
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

El Cordobes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.08.2014
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Trabzonsporun oynayacagi futbol o olamazdi ve baskan hakliydi unal karaman kadar huseyin cimsirde oynatdi bu takimi hatta zaman zaman daha da iyi en ufak elestiriye tahamulu olmayan adamin klupde isi yok.. baskan hicbir hocalik basarisi olmayan adami klup basina gecirip arkasinda durduysa o kadar elestiriyede hakki vardir kaldiramayan adam ustune birde hakaret eden adam hoca olarak kalamaz takimin basinda hangi takimda olursa olsun icerde bir suru dedikodu dondu madem oyle karaman cikip aciklasaydi su yuzden gittim su yuzden istenmedim su adam ipimi cekti kuyumu kazdi diye.. o kadar iyi adamdi hocaydi rizeyi ates hattindayken arkasina bakmadan neden birakip kacti 2 hafta kala bitime ac bak rize baskani arkasindan ne dedi onunda mi bogazinda kaldi..hicbirsey onla baslamadi bu takim ligin bitimine 7 hafta kala liderdi onu kesildi yoksa sampiyondu.karaman yada cimsir oynatmiyordu takimi shorth gibi bir piyango vurdu takima ekuban cakir wakame pik yapti futbol anlaminda basari geldi..baskani elestiririm ama karaman konusunda degil o konuda haklidir bu benim gorusum isteyen istedigini dusunebilir
    te bakan da senin gibi dnd iin bugn bu haldeyiz. Hocann hoca olmadn ileri srerek, baarnn yapt transferlerden kaynaklandn zannederek, o yzden szm ona takm daha iyi oynasn diye daha iyi bir teknik adam getirmeyecek, tm mucizeyi kendinde grerek.

Hoca ne zaman konumu ki o gn de konumasn bekledin? Futbolcuyken Campell a yaplan terbiyesizlie kar ba kaldrdnda m, kaptanl elinden alndnda m, takmdan gnderildiinde mi, enol un yardmclndan ayrldnda m, iho zaman sportif direktrlk ten istifa ettiinde mi, burak kendisine kfrettiinde mi? Ne zaman sorunlarn basn nnde ak ak paylat ki?

Rize bakannn arkadan atp tutmalar ne zamandan beri muteber oldu? Hoca rica minnet gittii rize den dmenin olmayacan rendiinde ayrlm olabilir mi? Bi dn istersen.

Baz arkadalar o dneme dnmeyin diyebilir. Kesinlikle katlmyorum. O krizin analizi yaplmadan sebepleri anlalmadan bugn anlayamayz. Zira o srecin sportif nedenlerle yaandn kesinlikle dnmyorum. Siyasi olduu sonucu da kmasn. Baka hesaplar dnd belli ki. Soru u:Kaybeden kim oldu?
    There is no spoon...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)