Hesaplipazar
Sayfa 81 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 71 79 80 81 82 83 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,025 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasmpaa | Ma Sonucu

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    26

.
    Konu Emre mez tarafndan (31.10.2020 Saat 00:36 ) deitirilmitir.
    Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

sasort - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2013
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    34

arkadalar hoca deiikliinin fayda salamayacan sylyordum ama ben bu kadarn beklemiyordum

senin orta sahada skntn var tamam var

GELN BAA ALALIM YNETM TRONSENE PARA VERD ALDI
    SAKATLANINCA AYVAYI YEDK TAMAM AMA

BU TRONSEN OLSA D BU ORTA SAHADA GEEN SENE DE SIKINTI VARDI PARMAK DEYP DURDUK MD ADAMI KURTARICI LAN EDECEK OLDUK

YAN GEEN SENE SOSA TEKT AMA ADAM OYUNUN K TARAFIDA BAARILI OYNADI

MD ELNDE BAKER VAR DEFANS YN YOK FLAVO VAR OYUNU YNLENDRME HCUM YN YOK. YAN K ADAM BR SOSA ETMYOR.

TAMAM DA ARKADALAR TRONSEN OLSA ORTA SAHAMIZDAK KANAYAN YARAYA MELHEM OLACAK MI D

yelik tarihi
    27.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Marcone Elneny Khazri Burke falan gelseydi ne durumda olurduk acaba

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    41

Alnt Halil Alemdar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Marcone Elneny Khazri Burke falan gelseydi ne durumda olurduk acaba

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    valla burke ve marcone yaza yaza klavye eskidi.

Bu ligde fizik olarak gl takm ampiyon oluyor.

flavio,mr gibi vitaminsizler ile bir nane olmaz.
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    41

---------marcone-------parmak-------

burke----------ekuban--------------waka

--------------afobe-------------------

yle bir takm kursak u an zirvedeydik.
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

olcay_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Yllardr stajer hocalarn fantezilerini izliyoruz, oyuncu tercihleri oyuna mdahale edememe falan
    Bu akamki film st sralarda kendine yer bulur

senol 6116 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.02.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    44

Pereria bu hrs ile yedek kalmamal. Bence orta sahada oynar.Teknii de hi fena deil. Orta sahann abuk geilirliini dzeltmek iin Parmak, Pereria, Flavio gibi daha hrsl daha salam oyuncular bir arada oynamal gbekte, en azndan orta saha oturana kadar.

Trabzonspor Kongre yesi
    ilyskm - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2009
    Nereden
    Tekirda

Yaplan transferlerin 1 tanesi bile, deil TFF, PTT liginde dahi top oynayabilecek kapasitede deil, sonu gayet normal. Normal olmayan; bu sonucu kul Ahmet ve saz arkadalarnn kabullenmesi...
    Acilen Kul Ahmet ten ve onun zincirini tutanlardan kurtulmak gerek, yoksa efsaneyi hi ummadmz bir durumda grebiliriz...
    Oyun bitince ah'ta Piyon'da ayn kutuya konur...

Bedri Sertkaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2012
    Nereden
    Ankara

Alnt ilyskm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yaplan transferlerin 1 tanesi bile, deil TFF, PTT liginde dahi top oynayabilecek kapasitede deil, sonu gayet normal. Normal olmayan; bu sonucu kul Ahmet ve saz arkadalarnn kabullenmesi...
    Acilen Kul Ahmet ten ve onun zincirini tutanlardan kurtulmak gerek, yoksa efsaneyi hi ummadmz bir durumda grebiliriz...
    Haklsn oyuncular ptt seviyesinde bile deil kalecide batyor mrde satmamak hatayd

Redmi Note 8 Pro cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Trabzonspor'a gol atamayacak yldz golc yoktur. Sadece Trabzonspor'a kar oynamamtr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklmza gelmeyen dierleri...
    Trabzonspor'un asl dman Galatasaray'dr.
    Sebahattin akrolu

mustafakaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

orta sahadan gidenler onazi, yusuf yazc, jose sosa
    gelenler flavio, kamil ahmet,nc?
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz.

MA291 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2016
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Serkan Abds kanadi iyi sallandi 2. yarida. Serkan acil defans nedir nasil yapilir grenmeli.

Orkun 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.11.2014
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Demek ki Erdal Ho Newton'n geli eklinden bouna rahatsz deilmi. Adam bildiin tazminata oynuyor u an.

Hoca filan kesinlikle deil. Ne doru kadro kuruyor, ne doru 18 seiyor ne de doru oyuncu deiiklii yapyor.

Hocadan nce ynetime kar bu fatura. Orta sahaya 3 tane adam alyorsun hepsi de ayn handikap'a sahip.

Ne oynadklar belli deil. 6 desem deil, 8 desem eh ite. 6,5 adamlar hepsi. Net adam lazmd alamadk.

Bu takmn u haline 2 tane 6 lazm. Hugoya alayan arkadalar da grmtr son 2 matr sanrm mesele stoperden nce orta sahayd.

Baker ilk golde stoper gibi ceza sahasndayd. Adam topu ald dzeltti bir daha sana doru drtt , Baker anca izledi koup 3 metre nndeki adama basacana.

Yusuf'un kard topta Hugo adam markaja alm Baker tam nlerinde ama rakip orta saha ceza sahasna elini kolunu sallaya sallaya top att.

Flavio kouyor evet ama bo kouyor toplu oyunda neredeyse hi yok. Topsuz oyunda da kesici zellii olmadndan etkili deil koular.

BRBRN TAMAMLAYAN ADAMLAR OLMADIKA STOPER DE ORTA SAHADA KEVGRE DNER !

Edgar 2 ma bir silkelendi herkes 11'e yazmaya balad. Hugonun yanna direk Campiyi yazarm mevcutlar iinden.

Serkan' beenmeyenler olmu Tecrubesizliine ramen takmda dzgn oynayan nadir adamlardan.

Elinde mit Milli takmlarda top oynayan iki tane 6 numara var ( Taha Tun ve Hakan Yeil ) kisini de 18'e bile yazmyorsun ,

sonrada ma sonunda Plaza neden kadroda yok dediklerinde elimizde ok fazla yabanc oyuncu var birilerini mecburen darda brakmak zorundaydm diyorsun.

Bu ocuklar alsana kadroya madem elinde ok yabanc var. stelik bu mevkide adam eksiinde var.

Oynat bir grelim. Bu Yusuflar, Abdulkadirler de byle kriz zamannda kmad m ortaya ?

Takmn yedeklerine bakyorsun kaleci,stoper bek ve kanat oyuncular, 1 tane de santrafor varken alt yapdan Safa yedekte o da kanat !

Ama Taha vs yok yedekte. Hoca olmadn hereyi brak buradan belli.

Takm bence de hocadan memnun deil ki bu ok tehlikeli.

Abdullah Avc EER Mehmet Ylmazn dedii gibi 5 yllk szleme istemise o i olmaz ! Ki Abdullah Avcnn tarzna uygun hareketler bunlar.

5 yllk szleme istedii dorudur tahminime gre.

Aln alt yapya nem veren ad san duyulmam ama idealist bir Alman getirin takmn bana.
    Konu Orkun 61 tarafndan (31.10.2020 Saat 01:00 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    ilyskm - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.02.2009
    Nereden
    Tekirda

Son sz Uurcan a; o topu hangi akl ile Kamil e attn? Devreye 3-1 girmek ile 3-2 girme arasndaki fark sanrm futbolu brakana kadar unutmazsn. iyi bir kaleci olabilirsin reflekslerin gayet iyi ama ok iyi bir kaleci olman iin aklnla hareket etmelisin ki maalesef o da sende yok...
    Oyun bitince ah'ta Piyon'da ayn kutuya konur...

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Newton niye istifa etsin? Gercekten sebebini aciklayabilen varsa, buyrun ! Yahu adamin eline ne kadro verdin de basari bekliyorsun? Newton iyidir ktdr, tartismasi yapmayalim bosu bosuna. Gecen sezonun kadrosunun zerine katacagina, eksilttin. Burda Newton gnderilsin diyen hic kimse, kendi isyerinde imkanlari bu denli kisitlandiginda, isi birakip, hadi gle gle demez, tazminat hakki varsa ! Cibanin basi belli..transferde cebi glenler, yine cok mutlu, olan Trazonspora oluyor..

Lig uzun, bu sezon cok seye gebe, hele ki ligin ikinci yarisi...6-8-10 oynayabilen Kangayi almayan cakallara mi laf anlatacaksin? Zinckernagel, Kanga, Ivanovic, sonrasinda Mandzukic..kalite degil, niceligi sectiniz..
    Bilenle tartabilirsin. Bilmeyenle de tartabilirsin. Ama bildiini sananla tartmak ahmaklktr. Konfys

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

yelik tarihi
    30.10.2020
    Nereden
    Adana

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu kacinci isimle gelisin biz artik sayamiyoruz yoneticiler engellemekden bikti sen engellenmekden bikmadin..

Bu sefer 1 ay verdiler cezay ne gzel 2 haftadr sesim kmyordu okuyordum sadece bugn yazasm geldi))

Sercan Kele - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Ben demitimci mant sevmiyorum fakat ynetim kadar taraftarda suludur. Taraftarmzda btnlk yok. Sezon banda Baker'e futbolcu deil derken tm forum tarafndan lin yemitim. Geen haftaya kadar sayfalarca Abdullah Avc gzellemesi yapyorum. Bu ma ncesinde bizim ileri getiimizde skoru tutamama hastalmzn devam ettiini dile getirdim. Taraftarmz maalesef kendi iinde ok blnm ve rzgara gre ekil alyor. Bir kulb ampiyonlua oynatacak ana konu kadro kalitesidir, fakat kadro kalitesinde ve gzel futbolda taraftar nemli bir ldr. Abdullah Avc ismi geerken burun kvranlar bugn Newton'a hakaretler ediyorlar.

Yaklak bir haftadr, sezon sezon Avc futbolunu zetledim. Bizim bamzda teknik direktr yok dedim.
    Dozer Cemil sezonunda bize den baka takm kaptanlarnn kupa kaldrmamasdr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Alnt sasort Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadalar hoca deiikliinin fayda salamayacan sylyordum ama ben bu kadarn beklemiyordum

BU TRONSEN OLSA D BU ORTA SAHADA GEEN SENE DE SIKINTI VARDI PARMAK DEYP DURDUK MD ADAMI KURTARICI LAN EDECEK OLDUK

MD ELNDE BAKER VAR DEFANS YN YOK FLAVO VAR OYUNU YNLENDRME HCUM YN YOK. YAN K ADAM BR SOSA ETMYOR.

TAMAM DA ARKADALAR TRONSEN OLSA ORTA SAHAMIZDAK KANAYAN YARAYA MELHEM OLACAK MI D
    Hayr olmayacakt, kr.oldu badem gzl oldu durumu.
    Biz 2 senedir hocasz ve taktiksiz oynuyoruz.
    2 yldr ak ara ligin en kt savunma yapan takmyz.
    Bugn kasimpasaya oynanan oyun artik razln tavan yapt mat.
    nal hocann iyi yn oyuncularla aras cok iyiydi,iyi bir mentordu.daha fazlas degil.
    Bu takm ne zaman ka geti.sosa kaptan olunca.takimi sahiplendi,derledi toparlad,yusuf yazc ve makalenin de cok ciddi katklar oldu.
    Sonraki sene ise sorloth gibi trabzonspor tarihinin en iyi en verimli oyuncusu hereyin zerini rtt.unal karaman,hseyin imir, newton teknik direktr zannedildi sorloth sayesinde.tum sorunlarn st rtlmt.
    Ite sorloth gitti ve takmn basitlii ve bamzdaki obanlarn antronor olmad gereiyle yzletik.
    Artk gerecek hocalar bulunmal.zaten bu sene hedef kalmad.
    Balasn a.avci.sene sonuna kadar frsat verilsin.toparlar ise,umut vadeder ise seneye de devam eder.
    Ama artk newton hoca olmasin ya,ayptr,gnahtr.bunu trabzonspora yapmayn.
    Nerede bu ynetim nerede aaolu.hala uyuyorlar mi.hicbir tepki,konuma yok haftalardr.
    Galibiyet sonras kanal kanal gezen aaolu nerede, sorlothdan gelen paralar mi sayyor hala.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Nweakame bugn hocaya gmd. Sahann iine taktik anlamda mdahale edemem dedi. Daha nce dile getirdiim gibi Abdlkadir mr'de ve Nweakame'deki dte teknik ekibin ve teknik direktrn etkisi var. Abdlkadir mr bunu karlaaca taraftar basksndan dolay dile getiremiyor fakat Nweakame ak ak dile getirdi. ok byk bir teknik direktr problemi var bu camiann. Yaklak olarak 3 yldr bu kulp teknik direktrsz yola devam ediyor. Avc ile anlaamamak bu maa Avc'sz kmann izah yok. enol Gne'i ikna edemiyorsan, eldeki en yetenekli ve verimli teknik direktr Abdullah Avcdr. Ne diye deiik iler peinde koarsn. Zararn neresinden dnersen kardr. Yapmayn etmeyin, ben Avc'nn ekibinde deilim, Akrabas deilim, hibir karm yok. Sadece bir takm nyarglardan kurtulup Avc'ya destek olmalydk. Koca bir seneyi pe atma gafletinin ucundayz.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Kongre karar almadan hoca deitirmeye kalkmak acizliktir.
    2 senede 3. Hocay eskitip 4. sn getiriyorsan otur kabahati kendinde ara.
    Hseyin imir karar da tartmalyd , Newton karar da.

Kurduun kadronun eksii de ok net belli.

Aldlar stoper, zld m pozisyon ve gol yeme sorunu?

Sorunu daha tehis edememisin ynetim olarak.

Orta saha yumuakl sorununu iki senedir stoper sorunu diye diye stoper plne dndk.
    10 tane stoper var , 3 tane orta saha.

Sonra Newton gitsin...

Hayr, Newton senden sonra sulu.
    nce sen...

yelik tarihi
    17.07.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Trabzonspor'un dmanlar ve ikebaheliler yine yldrma politikas izliyorlar, YILMAYACAIZ ULAN SONUNA KADAR MCADELE EDECEZ, Trabzonspor gznze soka soka bu ligde 2011'de ampiyon oldu yine ampiyon olacak, ilk haftalar hakem mdahalesi ile Trabzonspor engellenmek istendi, imdi de sabote ettiriyorlar ve takm iinde kaos karmaya alyorlar bu teknik direktr hain sabote ediyor,Byk bir savan iindeyiz son yllarda ak ak zalimce dmanlklar yapyorlar, bir an nce kendimize gelip bir ve beraber olup tek yumruk olarak gl olmalyz...

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Alnt ilyskm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Son sz Uurcan a; o topu hangi akl ile Kamil e attn? Devreye 3-1 girmek ile 3-2 girme arasndaki fark sanrm futbolu brakana kadar unutmazsn. iyi bir kaleci olabilirsin reflekslerin gayet iyi ama ok iyi bir kaleci olman iin aklnla hareket etmelisin ki maalesef o da sende yok...
    Neuer bile orada pas atyor ndeki oyuncuya, kamil ve orada onu oynatan newton malsa ugurcan ne yapsn.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt sasort Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Trondsen bugn olsa hibir ey fark etmezdi. Trondsen bu seviyede bir futbolcu deil. Bizim orta sahamzdaki sknt isim sknts deil, yetenek sknts deil. Lider sknts var orta sahada. Sezon banda Marcone'yi alm olsaydk bugn bu skntlarn ou ile uramayacaktk. Kurgu hatal kuruldu. Flavio'nun yanna bir nceki sezonun Sosa'sn koymalsn. Tronsen'den umut bekleyen tayfa inanlmaz bir yanlgda. Trondsen Baker'in az daha mcadele eden hali. Hibirisi bu lig seviyesinde deil.

yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt Mehmet Fatih Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kongre karar almadan hoca deitirmeye kalkmak acizliktir.
    2 senede 3. Hocay eskitip 4. sn getiriyorsan otur kabahati kendinde ara.
    Hseyin imir karar da tartmalyd , Newton karar da.

Kurduun kadronun eksii de ok net belli.

Aldlar stoper, zld m pozisyon ve gol yeme sorunu?

Sorunu daha tehis edememisin ynetim olarak.

Orta saha yumuakl sorununu iki senedir stoper sorunu diye diye stoper plne dndk.
    10 tane stoper var , 3 tane orta saha.

Sonra Newton gitsin...

Hayr, Newton senden sonra sulu.
    nce sen...
    Bu ynetim teknik direktr gndermedi. Hepsi stajyer saylacak isimlerdir. Hibirisinin cvsi Trabzonspor seviyesinde deildir. Ynetime teknik ve taktik anlamda yoldan adam evirir gibi hoca seildii iin kzlabilir ve istifas istenebilir fakat bugn sahada oynanan futbolun ilk sorumlusu Newton'dur. Takm lige hazrlanmad. Takm hibir eye hazrlanmad.

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Alnt Fanatik34 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Newton niye istifa etsin? Gercekten sebebini aciklayabilen varsa, buyrun ! Yahu adamin eline ne kadro verdin de basari bekliyorsun? Newton iyidir ktdr, tartismasi yapmayalim bosu bosuna. Gecen sezonun kadrosunun zerine katacagina, eksilttin. Burda Newton gnderilsin diyen hic kimse, kendi isyerinde imkanlari bu denli kisitlandiginda, isi birakip, hadi gle gle demez, tazminat hakki varsa ! Cibanin basi belli..transferde cebi glenler, yine cok mutlu, olan Trazonspora oluyor..

Lig uzun, bu sezon cok seye gebe, hele ki ligin ikinci yarisi...6-8-10 oynayabilen Kangayi almayan cakallara mi laf anlatacaksin? Zinckernagel, Kanga, Ivanovic, sonrasinda Mandzukic..kalite degil, niceligi sectiniz..
    Bu gece ben hoca olsam(Hicbir antrenrlk bilgim yok) bu ma kazandirirdim.
    Nasil newtonun birsey yok.
    Adam.y.hoca olamayacak vasatlukta.neredyse 1 yldr takmla.
    Sene bandan beri hicbir eyi iyi yapmyoruz.
    Ee bir hoca bir takimi nasil daha fazla.sabote edebilir.daha ne yapmas lazim kt hoca olmas icin.

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Alnt Sercan Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nweakame bugn hocaya gmd. Sahann iine taktik anlamda mdahale edemem dedi. Daha nce dile getirdiim gibi Abdlkadir mr'de ve Nweakame'deki dte teknik ekibin ve teknik direktrn etkisi var. Abdlkadir mr bunu karlaaca taraftar basksndan dolay dile getiremiyor fakat Nweakame ak ak dile getirdi. ok byk bir teknik direktr problemi var bu camiann. Yaklak olarak 3 yldr bu kulp teknik direktrsz yola devam ediyor. Avc ile anlaamamak bu maa Avc'sz kmann izah yok. enol Gne'i ikna edemiyorsan, eldeki en yetenekli ve verimli teknik direktr Abdullah Avcdr. Ne diye deiik iler peinde koarsn. Zararn neresinden dnersen kardr. Yapmayn etmeyin, ben Avc'nn ekibinde deilim, Akrabas deilim, hibir karm yok. Sadece bir takm nyarglardan kurtulup Avc'ya destek olmalydk. Koca bir seneyi pe atma gafletinin ucundayz.
    Bu akam nwakame mac sonu bir gol daha att aslinda.
    Trabzonspora.buyuk kyak yapt.
    Hocay mac sonu gnderdi aslinda.
    nk hafta sonuna kadar ya nwakame kadri.disi kalmali(yrek ister), ya da newton kovulmali o aklama sonras.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)