Hesaplipazar
Sayfa 82 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 72 80 81 82 83 84 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 2,026 ile 2,050 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasmpaa | Ma Sonucu

Sercan Kele - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Ynetimin istifasn isteyen taraftarlarmza sayg duyuyorum fakat ynetimin yapm olduu bu hatann ve rezilliin bir aklamas var. Futbol mucizeler oyunudur. Newton eer EPL futbolunu burada oynatabilseydi, ve CV'sine yakr birka oyuncu takma katm olsayd bugn bakan iin bambaka eyler konuuyorduk.

Burak Ylmaz'n gnderilmesi olaynda ynetimle restleen bir tayfa vard. Onur'dan boalan kaleye transfer isteyen, Uurcan'n asla kaleci olamayacan dile getiren tayfa vard. Ekuban'n bonservisi neden alnd diyen tayfa vard. Bu tr bakann tek bana alm olduu ve taraftarn ounun dncesine aykr alm olduu kararlarn sonucu ok pozitif sonuland.

nal Karaman ile liderlik yolunda nal Karaman' kovmak inanlmaz doru bir hamleydi. nal' gnderdikten sonra futbolcular ve sistemi dnerek Hseyin Cimir'e bir ans verilmesi fikri son derece hatal bir fikir deildi. Burada Hseyin'in hibir zaman hoca olamayacan seildiinde de dile getirmitim. Hseyin'in gnderilmesinden sonra Chelsea CV'sinden etkilenip Newton ile devam etme kumar da bir ampiyonluk vizyonu ile atlm admd. Bu admlarn bazlarnda baarl oldu bazlarnda baarsz oldu bakan. Bakan'n yapm olduu btn hamleler bir mantk erevesinde. steyen istediinin istifasn isteyebilir. ok net bir ekilde bakann doru ve gerek bir teknik direktr ile devam etmesini can gnlden istiyorum. Bakan futbolda alnmas ok zor kararlar alabildii iin iki sezonda zirveye yakn oynadn. Yine zirvede kalabilmek iin alnmas ok zor kararlar almtr fakat bu sefer ans yannda yer almamtr. Bakann kellesini isteyenlere sayg duymakla birlikte zlyorum onlar adna.
    Dozer Cemil sezonunda bize den baka takm kaptanlarnn kupa kaldrmamasdr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

mustafakaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Alnt Sercan Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ynetimin istifasn isteyen taraftarlarmza sayg duyuyorum fakat ynetimin yapm olduu bu hatann ve rezilliin bir aklamas var. Futbol mucizeler oyunudur. Newton eer EPL futbolunu burada oynatabilseydi, ve CV'sine yakr birka oyuncu takma katm olsayd bugn bakan iin bambaka eyler konuuyorduk.

Burak Ylmaz'n gnderilmesi olaynda ynetimle restleen bir tayfa vard. Onur'dan boalan kaleye transfer isteyen, Uurcan'n asla kaleci olamayacan dile getiren tayfa vard. Ekuban'n bonservisi neden alnd diyen tayfa vard. Bu tr bakann tek bana alm olduu ve taraftarn ounun dncesine aykr alm olduu kararlarn sonucu ok pozitif sonuland.

nal Karaman ile liderlik yolunda nal Karaman' kovmak inanlmaz doru bir hamleydi. nal' gnderdikten sonra futbolcular ve sistemi dnerek Hseyin Cimir'e bir ans verilmesi fikri son derece hatal bir fikir deildi. Burada Hseyin'in hibir zaman hoca olamayacan seildiinde de dile getirmitim. Hseyin'in gnderilmesinden sonra Chelsea CV'sinden etkilenip Newton ile devam etme kumar da bir ampiyonluk vizyonu ile atlm admd. Bu admlarn bazlarnda baarl oldu bazlarnda baarsz oldu bakan. Bakan'n yapm olduu btn hamleler bir mantk erevesinde. steyen istediinin istifasn isteyebilir. ok net bir ekilde bakann doru ve gerek bir teknik direktr ile devam etmesini can gnlden istiyorum. Bakan futbolda alnmas ok zor kararlar alabildii iin iki sezonda zirveye yakn oynadn. Yine zirvede kalabilmek iin alnmas ok zor kararlar almtr fakat bu sefer ans yannda yer almamtr. Bakann kellesini isteyenlere sayg duymakla birlikte zlyorum onlar adna.
    Katlyorum, bakan kalmal ve iyi bir teknik direktrle devam etmeli.
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz.

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

ayakta kalan adam yok sahada wakame 90 dk can kt adamn yazklar olsun u takm u seviyeye nasl drld.. allah kahretsin ya td ve bakan hatas tamamen

asilhamsi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2007
    Nereden
    Dzce
    Ya
    41

afedersiniz g.t ile inatlaan donuna sar derler.
    Yarndan tezi yok akl banda bir teknik ekip ile anlaamazsak bakan yuhalanarak Trabzonu terkeder.
    ALAYINA SYAN,ALAYINA BAKALDIRI,LENE DEK MCADELE..

BYKLERLE SEVEN YNETM S-TE-M-YO-RUM.

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

O kadar yaz bir cmleyle p olabiliyor demek ki. Unal'i kovmak hayatnn hatasyd bedelini de deyecek.

Onur Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Ya edgarn topu olmadn syledik nihayet bugn uyand taraftarmz tam 3 gol yedirdi bize saolsun. in kt taraf bu uyuuk, kabiliyetsiz, dikkatsiz herif Hgoyu da bozuyor.

Bandan beri diyorum Hugonun yannda ilk tercihim HT4 olurdu hadi o kafa olarak ypratld diyelim Hosseini olurdu. ok net bi ekilde oras baryordu edgar olmaz oraya diye. bfk manda gitti Hugoya arpt adamn ayana dolat gol yedirdi ma verdik bu akam yaptklar akl alr gibi deildi ya azm ak kald resmen.

Tamam hoca yok takmn banda ama iyi kt 3-1 bulmusun bunu dahi korumaktan aciz, tepkisiz, yumuak, uyuuk bir takm. Ne yapacaz devre arasna kendimizi nasl atacaz acaba?

Birka kelime de Uurcan iin etmek lazm bence. Bugn herkes iyiydi diyor da bence yapt tek kurtar koitann utunu karmasyd bunun dnda penalt ok kt kullanlmt ve dier pozisyonlarda ya stne geldi ya da ans yaver gitti bana kalrsa.

Peki srekli olarak uzaktan gol yemesini ne yapacaz?

-Boyd, Visca, rfan, Valencia, Tirpan, Koita belki unuttuum bile vardr tam 6 gol uzak mesafeden yemi. Kusura bakmayn da byle kalecilik olmaz.

ok kt durumdayz bu takm bu hale nasl getirdiler inanlr gibi deil. Dnsenize Avc srf tesislere ben davet etmeden gelmeyin dedii iin anlamay iptal ediyor egoya bak.

Ya sen kimsin bu ne kibir lan!

Daha o yaptn kol hareketinin cevabn alacaksn dur hele..
    97-Yusuf Yazc

----------8---------

Sercan Kele - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.06.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O kadar yaz bir cmleyle p olabiliyor demek ki. Unal'i kovmak hayatnn hatasyd bedelini de deyecek.
    Sayg duyuyorum dncene. Ben nal hocann emeklerine hakaret etmek istemiyorum. Bu konu gereklememi bir ihtimal zerine kurulduu iin ne konuursak havada kalacak. nal hoca eldeki futbolculardan st dzey verim almak isteyen onlarla bir sistem kurmak isteyen bir hoca. Bu tr hocalarn baarl olma anslar ok dktr. Futbolcuya bal verimler dtnde futbol olarak k balar. nal hocann saha iinde Sosa'ya vermi olduu misyonu Sosa yorgunluktan kaldramamaya baladnda futbol olarak gerilemeye balamtk. O gn nal hocay kovmayp nal ile devam etmi olsaydk ampiyon olamayacamza adm gibi emindim. nal ile devam edildiinde ampiyonluun kamas durumunda bu seferde bakan nal srar ampiyonluu verdi diye eletireceklerdi. Bu gereklememi bir ihtimal. Fakat ok net bir ekilde ifade ediyorum nal hoca sperligde takm altrabilecek ve altraca takm baarya ulatrabilecek kapasitede bir hoca deildir. Onun kiiler zerine kurduu sistemi biraz deitirerek hareket eden Hseyin'de ayn kadrodan verim alm ve derbiler dahil olmak zere puanlar toplam.

Tam aksini dnenlere saygm var. nal sevgisi epeyi hakim zaten son dnemlerde. Fakat nal hoca eer gerekten hoca olsayd biz puan farkn 8 - 10 puana kartp girerdik pandemi sonrasna. nanlmaz harika bir kadronun alternatif bir plan retemesi neticesinde ampiyonluu elimizle sunduk. Bunu son dzlkte vermi olduumuzu dndmz iin btn suu bakana atyorlar. Ben ampiyonluu salak sama ne geilip puan kaybedilen nal dneminde verdiimizi dnyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize den baka takm kaptanlarnn kupa kaldrmamasdr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Sayg duyuyorum dncene. Ben nal hocann emeklerine hakaret etmek istemiyorum. Bu konu gereklememi bir ihtimal zerine kurulduu iin ne konuursak havada kalacak. nal hoca eldeki futbolculardan st dzey verim almak isteyen onlarla bir sistem kurmak isteyen bir hoca. Bu tr hocalarn baarl olma anslar ok dktr. Futbolcuya bal verimler dtnde futbol olarak k balar. nal hocann saha iinde Sosa'ya vermi olduu misyonu Sosa yorgunluktan kaldramamaya baladnda futbol olarak gerilemeye balamtk. O gn nal hocay kovmayp nal ile devam etmi olsaydk ampiyon olamayacamza adm gibi emindim. nal ile devam edildiinde ampiyonluun kamas durumunda bu seferde bakan nal srar ampiyonluu verdi diye eletireceklerdi. Bu gereklememi bir ihtimal. Fakat ok net bir ekilde ifade ediyorum nal hoca sperligde takm altrabilecek ve altraca takm baarya ulatrabilecek kapasitede bir hoca deildir. Onun kiiler zerine kurduu sistemi biraz deitirerek hareket eden Hseyin'de ayn kadrodan verim alm ve derbiler dahil olmak zere puanlar toplam.

Tam aksini dnenlere saygm var. nal sevgisi epeyi hakim zaten son dnemlerde. Fakat nal hoca eer gerekten hoca olsayd biz puan farkn 8 - 10 puana kartp girerdik pandemi sonrasna. nanlmaz harika bir kadronun alternatif bir plan retemesi neticesinde ampiyonluu elimizle sunduk. Bunu son dzlkte vermi olduumuzu dndmz iin btn suu bakana atyorlar. Ben ampiyonluu salak sama ne geilip puan kaybedilen nal dneminde verdiimizi dnyorum.
    Inanlmaz kadro 3 oyuncunun gitmesiyle inanlr hale mi geldi ? Alternatif plan alternatif oyuncuyla retilir. Ndiaye guilherme hocann eline sezon ba verilse ne reteceini grrdk. Ayn kadro dediin 4, 5 tane sper lig seviyesinde oyuncu eklenmi, sezon ba transferler takma ancak snm bir kadroydu. Zaten 5, 6 hafta srd. O rzgar bitince, takm oyun olarak eskisinden de geri dt, ayrca karakteri de kayboldu.

MA291 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2016
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Isterse 11 eksigin olsun ikinci yaridaki gibi dagilmamak gerekirdi. Uzun zamandir bu kadar kt bir yari izlemedim. Bu kadroyla olmayacak bu cok net belli. Rakibin Nwakemeyi durdurdugunda sen hic birsey yapamiyosun

memmedaga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

hocann ma sonu aklamar gerekten inanlmaz,en ufak bir nedamet,sorumluluu kabullenme,zeletiri yok,sanki dardan bir youmcu tutmularda ma yorumluyor sezon sonu vurgusu gerekten byk hayal krkl
    srf bu aklamalar bile gnderilmesi iin yeterli hem de hemen
    sakin olun...

Cezal ye
    yelik tarihi
    12.07.2011
    Nereden
    Bursa

Hocann oyun plan bu sefer deiikti geen haftalara gre. Topu rakibe braktk ve daha rlantide takldk kendimizi yormadan bunu herkes fark etmitir sanyorum.

Neyse bu durum uzun srmedi ki gol yedik sama sapan bir ekilde 30-35 metreden herhalde. Oyun plan burada bozuldu risk aldk daha fazla pres yaptk ve Flavio ile Kamil bitti. Onlarn grevi aslnda rakibi oynatmamakt yani bozmak bunu da yapyorduk ortalama seviyede ama biz top oynamyorduk rakip biraz rahat geilyordu kaleye halbuki zor gelmesi lazmd.

Neyse ite Newton'un tm plan bu golden sonra bozuldu. Oyuncular yoruldu ve ikinci yarda sapttlar her zamanki gibi. Sama sapan bir hatayla adamlar umutlandrdk. Su Kamil'de deil ona bu kadar sorumluluk ykleyende tabii ki.

Bu man hikayesi de byle oldu. Biz uyutacaktk bir tane sktrp ma alacaktk hatta birden de fazla nk Kasmpaa malup durumda saldracak arkada boluklar verecekti biz de 2. 3. golleri atacaktk deiiklikler vastasyla.

imdi problem nerede? Problem Newton'un ikinci yarda oyuna mdahale etmemesinde. Arkada bu takm her mata bu konuma dyor mu dyor ee sen niye 2 tane enerjik adam atmyorsun oyuna?? Baker btn ma yrd karsana onu, Afobe'yi de al dar Djaniny asl mevkisinde oynasn ve bu kadar fazla top kayb yapmasn...

Neyse olan oldu oyuncular da ar moralsiz hoca deiiklii konusu ok nemli. Oyunculara sorulmal bu durum ynetim ak ak sormal birka tane yerliye takmda hava nasl diye. Off neyse ne ite bu takm adamn sinirini bozuyor...

edimurphy_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2008
    Nereden
    stanbul

Alnt olcay_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ynetimin en byk hatas rakiplerin le olduu sezonda ligi st srada bitirince kendini bir bok sanmak oldu
    Mthi tespit. Katlyorum
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Newtonla ampiyon olunabileceini dnen bir kafa tam bir srdr.ampiyonluk vizyonuyla verilen bir karar felan deil dnyann hangi lkesinde 50 yana gelmi hayatnda takm ynetmemi herifi hoca diye takmn bana koyan ynetim grdn ald rezil kepaze oyuncu msfettelerine ses karmayacak bir skarta lazmd ald koydu oraya bu agaoglu denen adam hakknda daha fazla gzelleme yaplmasna tahamml kalmad artk.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    lk yarnn zeti: 6 Numara.

stediiniz drt ilemi kullann, sonu 6 numara.
    Orta sahay rakibe verdi Newton.
    Oyun Diabate'yi aryor.
    * Yukardaki mesajlar 32 iken yazlmtr. Ma sonucundan bamszdr.

lk on be dakika faciayd, ayamza top demedi. Biraz biraz yakn oynadk, oyuna denge geldi. Bireysel hatalar bir kenara koyuyorum.

1) ndesin, rakip basyor. ki kanattan da geliyor, kamyorsun. ki alternatif var:

Top tutmak, diren gstermek ve den enerjini takviye etmek iin iin orta alan glendirmek

Rakibin klarnda brakt boluklara hcum etmek iin kontra oyuncusu almak

Biz orta sahay boaltp merlez forveti ikiledik. Neye yaradu, daha rahat oynadlar. Sende top tutan oyuncu Nwakaeme ve Pereira. Biraz da Parmak... Adamlara "gel at" dedik.

2) nceki malarda iyi kt pres yapyorduk. Dn o da yoktu. Kanadmza atlan her ters topta eksik kaldk. Marlon ve Serkan karsnda ya iki ya Kasmpaal vard. Abi bir nlem al Allah iin.

3) Vahimi u. 33'ken drd arama itah bizde deildi.

Dnk ma kazansaydk da u teorik ve uygulama hatalar olduka majr.

Bunlar sahada grdklerimiz. Bir de halnn altna sprdklerimiz var. Haftalardr ynetimin adam yerine koymad teknik direktr iin oyuncu ne derece aslr, artk bunlar tartma gerei grmyorum. O klasik sonu yaayacaz. nce hoca gidecek, sonra muhtemelen yeni Onur ile Burak bulunacak ve elveda Aaolu. Yeni Yiit Alpli ynetimlerde buluacaz. Modern zamanlarn Trabzonspor dngs bu...
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (31.10.2020 Saat 08:20 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Takmda bir bakan olmad newton denen ahsn hala orda durmasndan anlalabilir herhangi bir ynetimde yokki bu bakana ne yapyorsun sen diyip durduracak utanlacak haldeyiz.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Bu ynetim teknik direktr gndermedi. Hepsi stajyer saylacak isimlerdir. Hibirisinin cvsi Trabzonspor seviyesinde deildir. Ynetime teknik ve taktik anlamda yoldan adam evirir gibi hoca seildii iin kzlabilir ve istifas istenebilir fakat bugn sahada oynanan futbolun ilk sorumlusu Newton'dur. Takm lige hazrlanmad. Takm hibir eye hazrlanmad.
    Ben Newton sorumlu deildir demedim. Ama Newton sorumlu, imir sorumlu...
    Sen necisin bunlar seen organ olarak?

nal Karaman balang hocasyd. Balang iin doru seimdi. Gitmesi de doru karard.
    Ne yeterli bir teknik direktrd, ne de o konumadan sonra kalmas anlalr bir durumdu.

Ama ondan sonra attklar admlar, imir de Newton da kolayclk.

Bu seviye hocalar ne diye Trabzonspor un bana bela edersin. Hadi bir kere denedin, 2 kere st ste bu halt yemenin sebebi nedir?

Ayrca Ankaragcnden daha yukarda i yapmam kondisyon ekibi nedir?
    Teknik ekibin tamamen deimesi gerektii geen sene net anlalmam gibi...

zerine orta sahay eksik kurmalar ise bambaka bir kr gze parmak vaziyeti.

Bunlar varken, evet Newton gitmeli, kt bir performans gsterdi.
    Ama imir den balayarak ayn hatay st ste yapan ynetim olaanst kongre karar almal.

Derhal...

yelik tarihi
    26.01.2020
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Muhtemelen Newton'un grevine hafta ii son verilir.

Alanya mana onunla kacamz sanmyorum.

Hoca ve oyuncularn aras kopuk,Sosa gibi bir ikinci teknik adam da olmaynca takm dald.

Takm mental olarak bitmi,bu kadar bireysel hatay baka trl aklamak mmkn deil.

Tamer Tuna ile anlarlar, bu sezon aa be yukar byle biter.

yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Bu edgar lee denen arkadatan topu deil sirkte palyano olur bu kadar savruk bu kadar sakar bir adam daha grmedim.Lile bunu bize iyi kitlem

yelik tarihi
    26.01.2020
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

17 yanda bir oyuncuysanz eksileriniz deil artlarnz n plana karlr.

21 yana geldiinizde tam tersi.

mr kendisini tketiyor.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

Alnt Larking Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Muhtemelen Newton'un grevine hafta ii son verilir.

Alanya mana onunla kacamz sanmyorum.

Hoca ve oyuncularn aras kopuk,Sosa gibi bir ikinci teknik adam da olmaynca takm dald.

Takm mental olarak bitmi,bu kadar bireysel hatay baka trl aklamak mmkn deil.

Tamer Tuna ile anlarlar, bu sezon aa be yukar byle biter.
    3 aa 5 yukar, "idare edelim" tadnda bir hoca falan istemiyorum.
    Aln muhteem bir hoca, kloop gelsin, pep gelsin de demiyorum.

Ama geen sene Sergen ve Avc botayken Hseyin'i, bu sene Avc bota iken Newton'u getiriyorsun.
    7. haftadan hoca deitirip yeniden dostlar alverite grsn usl devam edilecekse, ki bu ynetimin hoca seim uslnn berbat olduunu artk anladk, semesinler hoca falan...

Kongreye git, yeni seilecek ynetim sesin hocasn!

Sen gven tazeleyecek olsan bile hoca seimini kongre sonrasna brak.

darelik i yapa yapa bu hale geldik zaten.

yelik tarihi
    26.01.2020
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt Mehmet Fatih Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    3 aa 5 yukar, "idare edelim" tadnda bir hoca falan istemiyorum.
    Aln muhteem bir hoca, kloop gelsin, pep gelsin de demiyorum.

Ama geen sene Sergen ve Avc botayken Hseyin'i, bu sene Avc bota iken Newton'u getiriyorsun.
    7. haftadan hoca deitirip yeniden dostlar alverite grsn usl devam edilecekse, ki bu ynetimin hoca seim uslnn berbat olduunu artk anladk, semesinler hoca falan...

Kongreye git, yeni seilecek ynetim sesin hocasn!

Sen gven tazeleyecek olsan bile hoca seimini kongre sonrasna brak.

darelik i yapa yapa bu hale geldik zaten.
    Geen sezon ampiyonluun kaybedilmesi hele de iskelet kadrodaki 3 oyuncunun kayb ile bu sezon bitmiti zaten.

1996 ve 2011(3 Temmuz gn gecikmi olarak ampiyon olmamza ramen) sezonlar sonras bir dneme gireceimiz akt.

Bir de ekstra pandemi var.

Bu sezon "idarelik"

Bu takma getirecein iyi hocaya ancak ykl tazminat dersin.
    Konu Larking tarafndan (31.10.2020 Saat 09:19 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Trabzonsporun kendi sahasnda 3 ma st ste yenildii bir sezon hatrlayan var m?????? Reziller sizi.

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    26

n diaye gibi bir adam yollayp yerine aldklar flavio nun performans gz kamatryor. 2 krmz kart, 2 penalt... bu adam hangi futbol ulemas transfer ettiyse sektirsin gitsin. ulan alnan adamlarn tamam vasat ve p. kulbn parasn pe atmlar pazartesi gn kongre aln istifa edin.

biz burada 3 ay nce bu takm bozulmazsa nndeki 3 yla ambargo koyabilir derken gelinen noktada kmede kalma sava veriyoruz.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

yelik tarihi
    30.12.2007
    Nereden
    Trabzon

I sahadaki bol goll ve puan kaypl bir kasmpaa man daha geride braktk.Ma hakknda sylenecek en net cmle herhalde dibe vuru olur.

Ma hakknda konuulacak aslnda ok ey yok takm oyunundan uzak,konsantrasyonu dk, amasz bir oyun vard bu durumda sahaya yansd.kasimpasa byle dirensiz bir rakibi karsnda bulunca cezay kesti.Futbolda nasl ki galibiyetler aldka zgven artar takm oyunu geliir ve daha iyi futbol ortaya karsa .Maglubiyetler durumunda da zgven azalr ve takm oyunundan uzaklasilir uan bu sendromu yayoruz.

Ana problemimiz orta saha,kalite olarak bu blgede baya zayfladk.sosanin gidii,trondsenin sakatl,oyuncu almadan doan ve guilhermenin gnderilii ve abdlkadir parmakin hastalanmas ile orta sahada zor durumda kaldk.

Puan kayplar,eksik oyuncular derken ideal bir kadro yakalayamadk.Oyuncularin rollerini tam belirleyemedik ve her gecen gn oyun olarak kan kaybmz devam ediyor.Ornegin;lewis baker ilk malarda bana umut vermiti 8 numara oynarken imdi birok ii birden yapmaya alyor ve etkisiz kalyor.Savunmada da edgar cokulu bir takmda nasl seviyesi yksek bir oyuncu haline gelmiken imdi konsantrasyonu bozuk bir takmda canl bombaya dnt.Futbol byle ite herey birbirine bal.

Yediimiz gollere deinirsek birinci gol ve ikinci gol orta sahasz bir takmn yiyecei goller.Ilk golde rakibin stne kan engel olacak duvar olacak bir oyuncu yok.ikinci golde orjinal pozisyonu orta saha olmayan kamilin srt dnk oyunda ne zaman kontrol pas ne zaman tek pas yapmasn bilmemesi.Ucuncu gol edgarin doru yerde durmamasi rahatca karlayp oyuna sokaca topu kendi kalesine sokmasi.Drdnc gol ise ilk goln bonusu

Artk bir neter vurulmas gerekiyor.Allah korusunda kme dmeyiz kimse demesin iler bi ters gitti mi hayatta herey var biran nce sk ynetim ilan etmeliyiz ve birka galibiyet ile kendimizi orta sralara atmalyz.

cem1990 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.02.2010
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Ma izlemedim
    zetine dahi bakmadm,bakmayacam.
    Yllardr ayn dng,ben bu filmi izledim genler.

zlemeyen var ise nmzde ki 10 yl anlataym;4-5 sene byle gider inceden bir kme dme korkusu yaarz arada belki ufak bir Uefa falan bir umut olur. Sonra baka biri gelir umutlanr tekrar kafaya oynarz sonra yine ampiyon olamayz tekrar baa sararz.

Size iyi seyirler genler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)