Hesaplipazar
Sayfa 79 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79 80 81 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2126 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,975 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasmpaa | Ma Sonucu

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Newton bu saatte hala gorevdeyse kapatalm klubu gitsin.

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Alnt Serdar A Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baker tamamiyle tamasl oyundan kanyor. Ortasahay Baker'a brakmak ok ciddi bir taktiksel hatayd. Zaten oyunun son 15 dakikasna o kadar yoruldu ki pas isabet oran bile dt, ancak geriye dnebildi. stasyon olmas gereken blgelere de hi kou yapamad...
    Baker'le pas istasyonu yapacak adamn yok ki. mr ald her topla pas alverii yapacak yer de yeni domu buza gibi ayr da kouyor. Baker'in futbol akl gayet yeterli, sorun ona ayak uyduracak adammzin olmay. Parmakla iyi ikili olabilirler. Ekuban'ida merkeze alp hamallk yaptrabiliriz. uan iin akla yatan en makul zm bu. Flavio'yla falan olacak i deil.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Alnt Nazim Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bunu sen mi yazdin yoksa Copy Paste mi yaptin ?

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

Birde u varrr bu edi denen zerzavat nal hoca dneminde birden ne iin kim syledi diye ne amala bu takma yardmc hoca yapld bu herifin ismini daha nce ka kii duymutu????????
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne diyecekti rakip 10 kisi kalmisken oynanan rezil bir futbol son dakika bos kaleye atamadigi top rakibin sayisiz girilen gol pozisyonu ve hocanin saha kenarinda seyretmesi ve o gun ki futbolda bugun ki gibi trabzonspora yakismiyordu bunu usturuplu bir sekilde elestirmis baskanda taraftar gibi ustelik bu ilk degildi mac aliyorduk ama 9 dogurarak ac bak 3 4 haftalik periyoda o maca kadar olan.cikip bugun de ayni seyleri soylese hocayi mi yemis olacak simdi..hoca kendisine verilen sansi ben bogaza takilirim vs diyerek meydan okuyarak kendisi bitirmistir ligde hicbir takim bu sekilde konusan hocayi orada barindirmaz kurumsalligin oldugu yerde boyle islere yer yok sen yonetimi elestirirsinde usturubuyla terim gibi inceden giydir ona bile tahamul edemediler istifanin esiginden dondu sinyor.ben bogaza takilirim demek kulhanbeylik yapmak kovun beni demektir, zaten yetersiz bir hocaydi birlestiriciligi harici teknik yonu cok zayifdi..
    1- bir bakan teknik taktik konumaz

2-hadi bu ilere ok merakl diyelim,bunu medya nnde konumaz,gidersin teknik adamla bire bir konuursun

3-medya nnde hocay kk dryorsun srtarak

4-trkiyede genel olarak ynetici profili sorunu var,kol hareketi,sahaya dalma ,teknik taktik konuma,aaolunun geldii nokta buras

5-medyaya bakn,bol bol edi eletirisi var baz medyada,aaolunu eletiremedikleri iin ediye bol bol sallyorlar
    Evlad- z 2019-2020= Uurcan akr,,Abdulkadir mr,,Abdulkadir Parmak ....

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ngilterede kasaba ve blgesel lig var fabrika iileri hafta sonu oynuyorlar kendi aralarnda bu vasfsz herife orda dahi i verirlerse erefsiz evladym.
    Ulan varya man stresini aldn zerimden.
    Hahahaha

yelik tarihi
    30.07.2018
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Newtonla beraber Aaoluda gidebilir. Bence yeni ynetimle birlikte yeni bir heyecana ihtiya var. Bu ynetim nal yollayarak kendi ayaklarna skt neden skma ihtiyqc hissetiler bilemiyorum. nal hoca ok mu iyiydi hayr ama gazla motivasyonla sinekten ya karabiliyordu. Gerektende nal hocann takmdaki saysal ve niteliksel tm eksiklere ve kendi zayf ynlerine ramen bir takm hviyeti kazandrabilmi olmasnn ve bireysel yetenekli oyuncular kazanabilmesinin ekmeini yedi bu ynetim. Aynen onun baarsnn altnda onu ezmeye kalktlar takm azck potaya girince. Bence Aaolu gitsin yeni bir heyecan lazm. Yapt gzel eylerle hatrlansn

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

yelik tarihi
    16.09.2019
    Nereden
    stanbul

lk 15 dk pres yiyince 2 pas yapamad takm. Sonra d man genelinde yine zorlandk. Presten bu kadar etkilenen baka takm var m?

Rakibe bu kadar az pres yapan ve rakipten top kazanmakta bu kadar zorlanan baka takm var m?

Futboldaki en temel 2 eyi yapamyoruz.
    Konu kaarava tarafndan (31.10.2020 Saat 00:01 ) deitirilmitir.

muhammed bilgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Abi en ok zoruma giden ey sekizde ikiyi kar alt dedi ya harbi aklm ald aklmzla dalga geiyor bu takmn bi itibar var ayaklar altna alyorlar hi utanmyorlar m anlamyorum

MI 8 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk iin G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [AL KEMAL DENZC]

olcay_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Birde u varrr bu edi denen zerzavat nal hoca dneminde birden ne iin kim syledi diye ne amala bu takma yardmc hoca yapld bu herifin ismini daha nce ka kii duymutu????????
    nal deil Hseyinle geldi
    Hseyin istemi diyorlard Yabanc bir antrenr. Ben yle hatrlyorum

Ahmet Ta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2013
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

Seneye Uurcan ve mr satlp gelen 25-30 milyon'a takmdaki Serkan,Edgar,Hugo, Ekuban, Nwakaeme iskeleti zerine takm inaa edilmeli....Pereria, Afobe, Plaza, Lewis, Marlon, Huseini, Campi ile vedalap seneye Sol bek, n libero,8 numara, 10 numara ve forvet, alnmal, Trondsen ve Flavio rotasyon iin kalabilir....

Cezal ye
    yelik tarihi
    30.10.2020
    Nereden
    Adana

ngilterede kasaba ve blgesel lig var fabrika iileri hafta sonu oynuyorlar kendi aralarnda bu vasfsz herife orda dahi i verirlerse erefsiz evladym.
    Yok ya yle deme,adam sistem kuruyor sistem)) ciddi ciddi analiz dyorlard )

Antonio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2012
    Nereden
    Isparta
    Ya
    33

Takm sahipsiz mi ya neden aklama yok. ho bile halilhodzici kovdu. ho kadar kamad bu aaolu.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarl nafi (Hasan Ali Topta) Bin hznl haz...

olcay_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Ynetimin en byk hatas rakiplerin le olduu sezonda ligi st srada bitirince kendini bir bok sanmak oldu

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    34

Alnt Ahmet Ta Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Seneye Uurcan ve mr satlp gelen 25-30 milyon'a takmdaki Serkan,Edgar,Hugo, Ekuban, Nwakaeme iskeleti zerine takm inaa edilmeli....Pereria, Afobe, Plaza, Lewis, Marlon, Huseini, Campi ile vedalap seneye Sol bek, n libero,8 numara, 10 numara ve forvet, alnmal, Trondsen ve Flavio rotasyon iin kalabilir....
    Takm byle diplerdeyken Uurcan'n da piyasas decek. mr zaten bitik. 25-30 tamamen hayal bu koullarda.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Serkan ile Edgar'la zirveye falan oynayamazsn.

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Mac sonra tm yorumlari okudum. Vallah ilk defa tm Forum ayni dsniyor.
    1. Ruh yok inanc yok
    2. hugo Baker Afobe Edgar Djanni hepsi cp
    3. pttye dogru gidiyoruz.
    4. Ben olsam Campi Hosseini oynatirim, ne hugosu ne edgarsi, kafayi yedim.. flavio defol git marlon teneke..

yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon

En nemli soru(n) da bu zaten hocam. Onu buraya kim getirdiyse o gnderebilir ancak. Getirenin de Aaolu olduunu sanmyorum

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

yelik tarihi
    15.08.2019
    Nereden
    Rize
    Ya
    28

Bakan daha fazla rencide olmadan gitmesi lazm. Her geen gn kendinden soutma nin tesinde tiksindirmeye balad

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

serkan ve edgar m? defansn bu hale gelmesinin nedenlerinden biri bu iki oyuncu,

perera nn ls serkandan daha fazla katk verir hem defansta hemde hcumda

edgar n stoper olmadn neredeyse 2 aydr yazyorum,lille fransada edgar ile kme dyordu,iki stoperinide kovdular sonra

eldeki ideal stoper ikilisi macid ve hgo dur,sabekte perera oynar,marlon un defansif zaaflarn hgo bir ekilde zer
    Evlad- z 2019-2020= Uurcan akr,,Abdulkadir mr,,Abdulkadir Parmak ....

muhammed bilgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt yorumsuz6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ulan hibiey yapamadn Karagmrk'n ald Biglia'y alsaydn bari egoist hain..
    Altna imzam atarm

MI 8 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk iin G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [AL KEMAL DENZC]

yelik tarihi
    11.05.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt redbul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mustafa reit akay looading.
    Sonumuz olur hocam allah yazdysa bozsun
    En byk Trabzon

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Alnt Enes Bakaya60 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Muharrem Usta dnemine dem vurarak 'effaflk' dersi veren Trabzonspor ynetimi nce pandemi sonrasndaki takmn hesabn, sonrada transfer baars (!) ile kadrosuna katt Plaza gibi vasfsz futbolcularn hesabn versin!

Muharrem Usta dneminde transfer edilen Kucka, Okay, Burak Ylmaz, Castillo hatta Bero gibi isimleri satp o dnem alt yapdan kan Yusuf Yazc'y transfer baars olarak lanse edip borcu azalttk naralar atan Trabzonspor ynetimi ksn Messias'n, Baker'in hesabn versin!

nal Karaman' gnderip bile bile dzeni bozan, bile bile iyi giden ortam suistimal eden, srarla hoca tercihlerinde hata yapan Trabzonspor ynetimi imdi ksn Newton'un da hesabn versin!

Burak Ylmaz' transfer edecek parann darphanelerde baslmadn iddia eden, Vitor Hugo'yu alacak paramz yok deyip bir hafta sonra Trabzon'a getiren Trabzonspor ynetimi bu ve nice yaman elikilerin hesabn versin!

Sosa ve Novak' son dakikaya kadar kalacak, bizimle olacak deyip daha sonra bu taraftarn nne atan Trabzonspor ynetimi ksn bozulan kadronun hesabn versin!

Hesap verilecek ok konu var, kn ve hesap verin. Sonra iinizin bana, batan geminin mallarn kurtarmaya devam edin!
    Katiliyorum

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    38

25-30 ha ha ha Allah da seni gldrsn tek yapt kk hsamettin tipi yal peremlerini dzeltmek olan ayanda top tutamayan ut ekemeyen orta dahi aamayan takmn sahiplenmeyen vitaminsiz ile 7 mata 14 gol yiyen bir kaleciye 25 milyon veren bulursan ona ehrin temsili anahtarnda verelim fahri hemerimiz ilan edelim.Ta atlasn kk hsamettinin ederi 2 milyon ,uurcann ederi 7 milyon elindeki pleri gndermenin ederini sen dn.
    Konu nakzo tarafndan (31.10.2020 Saat 00:09 ) deitirilmitir.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

yelik tarihi
    10.09.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Ahmet nerdesin ahmet, aciklama yok bi bk yok, sahipsiz kulp

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)