Sayfa 16 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 18 26 66 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Yenileceðimiz aþikar fakat burada önemli bir durum söz konusu. Fenerbahçe oturmuþ bir takým deðil. Güzel futbolu kenara býrakýp sert ve kýsýr bir futbol anlayýþý ile maçý beraberliðe boðabiliriz. Daha önce daha kötü kadrolar ile Fenerbahçe ile berabere kalmýþtýk.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

güzel laflar derin laflar karýndan knuþmak ismin arkasýnda durmak ve sürekli eleþtirmek elit oldu güzel

ben lafla yürümem iþe bakarým

biz bu takýmda bütün topçularý ortalama 2.5 m eurolara oynayýp da kümeye laflarý ile içeri giren takýmlar seyrettim

ne zaan gelmiþlerdi

þampiyon takým daðýtýldýðýnda

þimdide onlarýn nerede ise ezici az miktarýna kupa almýþ þampiyonluðu çalýnmýþ adamlar oluþturan bir yönetim var

statikoca calýnmýþ evet ha iþinize gelmiyor ise diyelim ki ikinci oldular

bu arada 3 futbolcu fiyatýna takýmkurulmuþ

olur ya da olmaz

ben saahayý önemsemiyorum

ekonomik düzelmeyi önceliyorum

geçen sene gördük bu senede göreceðiz ki

onca harcama ile bunca harcama arasýndaki tek fr

trabzonsporun dha güçlenmesi

ve aslklarýn daha çok baðýrmasý olacak

sýð tartýþma

sürekli istemek tir

ve sürekli isteyenler aslýnda rakiplerin ekmeðine yað sürenlerdir

trabzonspor þampiyon olamayabilir ve olamayacaktýrda lig deki tüm parametrelerin gösterdiði bu dur

derin düþünebilen herkes

aslýnda hedefin güzel futbol ve onurlu duruþ olmasý gerektiðini söylerler

borç para ile el malzemesi ile evlenilmez

güçlenirsin borçsuzlanýrsýn eyvallahýn kalma

o zaman sizle beraber isterim

þu anda deðil

þu anda iho gibi þamp büyüme safsatasý ile boþ açýlanýn hem prasýný yerler hemde tepe taklak dökerler

yerel medya ile istanbul basýnýnýn bizimle þu anki derdi þampiyonluk vs deðil

borçlaro bitirme ile ilgilidir

biraz beklerseniz bu takýmda ne kadar para edecek adam çýkar görürsünüz

ama niyet baþka ise bilemem

anlatmaya çalýþýyoruz...
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

bu yönetim sonuç olarak bize þimdiye kadar

nerede ise derbi yenilgisi göstermedi þu yada bu þekilde maddi ferahlýk ve sürdürüle bilirlik saðladý

ikincilik ve kupa veri açýlmamayý baþararak

nasýl bu kadar çabuk karþýlarýna geçebiliyorsunuz ki

sýð yada derin düþünün bakalým

neye hizmet ediliyor...

bana tek bir Allahýn kulu bile þu anki yerel basýn ve istanbul yalakalarýnýn tff si ve basýný ile lehimize hareket ettiklerini söyleyemez

söylemlerede inanmam

çünkü tek bir kuruþ menfaatim olmaz

þampiyonluk výz gelir týrýs gider yeterki ekonomik düzlüðe çýkalým

bu yöntim bunu yapýyýor

yanlamaya baþladýklarý gün

sizden çok eleþtiririm...
    RÝLKE

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý anth Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 maçta net 4 puanýmýz gaspedildi. (Bjk maçýný kazanamazdýk) Hocayý tartýþanlar o zaman hekeme sallamayacak... Orta sahadaki kilit(sertlik katan, topsuz oyunda olan) adamýmýz 2 maçta haksýz atýldý, 2 maçta oynayamadý.... 9 puanýmýz olsa bugün baþka þeyler konuþulacaktý... Bir de Marcone gibi lider bir 6 numaramýz olsaydý...
    Forumda mantikli seyler okumak kadar guzel birsey yok.

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yenileceðimiz aþikar fakat burada önemli bir durum söz konusu. Fenerbahçe oturmuþ bir takým deðil. Güzel futbolu kenara býrakýp sert ve kýsýr bir futbol anlayýþý ile maçý beraberliðe boðabiliriz. Daha önce daha kötü kadrolar ile Fenerbahçe ile berabere kalmýþtýk.
    iþ sahada bitecek olsa haklýsýn

saha dýþýný da deðerlendirmek lazým
    RÝLKE

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý S.Seymen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþ sahada bitecek olsa haklýsýn

saha dýþýný da deðerlendirmek lazým
    Bu konu hakkýnda fikirlerimi daha önce dile getirmiþtim. Bazý hakemlerin gerçekten eyyamcý olduklarý aþikar. Gözünün önündekini çalamayan Ümit Öztürk'ün hakemliðe devam etmesi utançtýr. Ben hakemden baðýmsýz bir þekilde sahada oynadýðýmýz oyunun yetersiz olduðunu görüyorum. Futbolu bir bütün halinde takip ediyorum. Fenerbahçe'nin bütün hesaplarýný takip ederseniz hakemlerin bu sene Galatasaray yanlýsý olduklarýný ve dikkat etmeleri gerektiðini dile getiriyorlar. Galatasaray sayfalarýnda ise Fatih Terim ile hesaplaþma olduðu dile getiriliyor. Beþiktaþ ise en arsýzý. Bizi yendikleri maçýn ilk yarýsý hakeme demediklerini býrakmadýlar. Çarþý taraftar grubu sayfalarý bile hakem bütün takdir haklarýný Trabzonspor'dan yana kullanýyor diyorlar. Hakemlerin bazýlarýnýn eyyamlarý yüzünden adalet saðlanamýyor. Orta yol þöyle bulunuyor. Fenerbahçe ve Galatasaray'a ufak maçlarda lehlerine her þey veriliyor. Alehine ise zor kararlar çýkýyor. Ayný maçlarda bize adil olmaya çalýþýyorlar. Hakemlik bir durum olmayacaktýr maçta. Benim þahsi düþüncem.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mesele Avcý'nýn gelip gelmemesi deðil aslýnda mesele Aðaoðlu'nun Trabzonspor teknik direkötürlük koltuðunu hababam stajerlere teslim edip ayaða düþürmesidir...Trabzonspor'u küçültücü davranýþlarla yönetmeye çalýþan Aðaoðlu'na ve onun þakþakçýlarýna gýcýðým...

Biz kulüp olarak daha iyi bir teknik direktörü ve daha iyi bir kadroyu hak ediyoruz..Aðaoðlu tipindeki yöneticileri Anadolu takýmlarýnýn taraftarlarý bile içselleþtirmez kabullenmez ama bakýyorum ki Trabzonspor'un büyüklüðünden ve tarihinden nasibini almamýþ bazý taraftarlarýmýz hala Aðaoðlu'nun sýçtýklarýný sývama derdinde..
    kardeþim bu forumda gerçekleri söyledinmi olumsuz sun uyumsuz sun antipatiksin burada devamlý kafaný devekuþu gibi kuma gömeceksin þakþakçýlýk yapacaksýn ben burda ünal karaman sporlulur la az mücadele etmedim ben her zaman þu koþulu savundum þahýslar geçici trabzonspor kalýcýdýr ama burda bazý adamlar kurumun deðil þahýslarýn peþindeler ya gördüðünü her zaman söyleyeceksin ama burada bazý adamlar buna katlanamýyor ya ahmet aðaoðlu kötü bir baþkan ve kötü bir yönetici daha bunu saklamaya savunmaya ne gerek var.

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Takým hýcbýr yerde yuzumu guldurmuyor.Ne ligde ne borsada..Hep husran hep husran
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

serdar ali çeliker yazmýþ aðaoðlu abdullah avcý hocaya sezon baþýnda ekibinde bir kaç tane trabzonlu olsun dedi hoca. o hatayý bir kez yaptým diyor baþkan diyorki taktik iþlerine karýþmam ama tesislere geliriz diyor hoca diyorki ben uygun gördüðüm zaman gelirsiniz diyor ve anlaþma olmuyor kaynak vole iþte bizim takýmýn durumu içler acýsý ahmet efendi klübe hoca deðilde kukla arýyormuþ ve kuklayý bulmuþ edie newton.

Dawsofield - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    halilhodzic baya gülünç bir kadroyla 0-0 a kitlemeyi baþarmýþtý
    futbol estetiðinin zirvesi kayarak müdahaledir

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Ahmet aðaoðlu ve yönetimin sonuna kadar arkasindayim bunuda burdan açýkça söyleyelim yanlýþ anlaþýlmayalým. Hoca tercihinde yanýlýyor yanýlmaya devam ediyorlar.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý anth Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 maçta net 4 puanýmýz gaspedildi. (Bjk maçýný kazanamazdýk) Hocayý tartýþanlar o zaman hekeme sallamayacak... Orta sahadaki kilit(sertlik katan, topsuz oyunda olan) adamýmýz 2 maçta haksýz atýldý, 2 maçta oynayamadý.... 9 puanýmýz olsa bugün baþka þeyler konuþulacaktý... Bir de Marcone gibi lider bir 6 numaramýz olsaydý...
    Alýntý Dawsofield Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    halilhodzic baya gülünç bir kadroyla 0-0 a kitlemeyi baþarmýþtý
    Ersun da sacma sapan adamlarla beraberlik aliyordu.

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

4C29D5A6-E2FD-459E-B314-73729FD21ADA.jpg
    Þu görüntünün izahý olamaz
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

güneyli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Sakatlýk olmasýn diye antreman da yapýlmýyor her halde..Bugün normal þartlarda antreman olurdu..
    Vakti gelmiþ bir þampiyonluk kupasýný almamýzý hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF þimdi kararýný düzelt..Düzeltmezsen..

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

newton bu ligi bilmiyor muhtemelen championchip gibi falan diyor kafasýnda yardýmcýsý fethiyede tanýþtýðým ingiliz amcalara benziyor. bu ligi tanýyan bir antrenör ile daha iyi transfer ve oyun oynardýk çaðdaþ atan bile iyi oyun için her þeyi yaparým diyor maç içinde 3 4 taktik deniyoruz diyor. ingilizler antrenör yetiþtiremez zaten hocalarý berbat portekizli ve alman hocalar daha iyi. newtonu derhal göndermek lazým çok dedik bir tane portekizli hoca bulup newton yardýmcýsý olsaydý. baker ve flavio gibi ik tane ptt topçumuzun olmasý da elimizi kolumuzu baðlýyor. transferler zaten berbat ötesi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    serdar ali çeliker yazmýþ aðaoðlu abdullah avcý hocaya sezon baþýnda ekibinde bir kaç tane trabzonlu olsun dedi hoca. o hatayý bir kez yaptým diyor baþkan diyorki taktik iþlerine karýþmam ama tesislere geliriz diyor hoca diyorki ben uygun gördüðüm zaman gelirsiniz diyor ve anlaþma olmuyor kaynak vole iþte bizim takýmýn durumu içler acýsý ahmet efendi klübe hoca deðilde kukla arýyormuþ ve kuklayý bulmuþ edie newton.
    Serdar ali celiker denen azýlý trabzon dusmanini referans alip buraya yorum yapmak neyin nesidir..damat devlet kolluyordu bizi onun laflarina bakarsak..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serdar ali celiker denen azýlý trabzon dusmanini referans alip buraya yorum yapmak neyin nesidir..damat devlet kolluyordu bizi onun laflarina bakarsak..
    kardeþim ben yazýyý gördüm buraya aktardým serdar ali çeliker i referans almam ne söylediði de çok öenmli deðil ama ben ateþ olmayan yerden duman tütmez diyorum bu abdullah avcý olayýnda bit yeniði olduðu belli.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Otomobilin lastiðini, diferansiyelini, þanzýmanýný falan. Ýþte o zaman orada iskeleti bozmuþ olursunuz. Sýkýntý yaþarsýnýz. Bizim planýmýz, programýmýz deðiþeceðini de zannetmiyorum. En fazla 1 oyuncu göndeririz, o da yerini doldurabileceðimiz" dedin ....Hemde sadri ve senol gibi takýmý 2011 de sanki sikeyi biz yapmýþ gibi dagýtan iki tane varlýk karþýnda acý bir örnekken ve bunlarýn yaptýðý bu rezillik 10 senemize ve en az 700 milyon tl zararýmýza maglolmuþken sende aynýsýný yaptýn hiç sýkýlmadan yaptýn.Hoca diyede 50 lik ingiliz stajyeri baþýmýza sardýn ve sývamaya devam ediyorsun bu sene bu takýma ligde tut ve bir daha bu camiaya adýn anýlmamak üzere futbolla alakaný kes tv de yorum bile yapma 65 yaþýndaki annem bile senden daha iyi biliyor futbolu.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Sene sonunda bunu dedik zaten hocam. Newton'u getirip istediði þekilde davranmak istiyordu Baþkan. Bu yeni bir þey deðil. Bazý arkadaþlar da "oo Newton hoca, Chelsea, EPL" diye kendilerini kandýrýyordu.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Fazla izin olayý geçen sezonun devre arasýndan itibaren baþladý. Yani bu sezona özgü deðil. Normal þartlarda maçlarýn ertesi gününde yapýlan rejenerasyon antrenmanýnýn akabinde takýmlar 1 gün izin yapar. 2 gün izin olmasý için maç aralýðýnýn fazla olmasý lazým. Ha diðer taraftan oyunculara her gün idman yaptýrdýðýnýz takdirde sürantrene olma ve sakatlanmalarýn yaþanma riski de artmaya baþlar. Dolayýsýyla günümüz antrenman tekniklerinde artýk her oyuncu için ölçümler yapýlýp, gerektiðinde farklý gruplar halinde idman programý uygulanýyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Otomobilin lastiðini, diferansiyelini, þanzýmanýný falan. Ýþte o zaman orada iskeleti bozmuþ olursunuz. Sýkýntý yaþarsýnýz. Bizim planýmýz, programýmýz deðiþeceðini de zannetmiyorum. En fazla 1 oyuncu göndeririz, o da yerini doldurabileceðimiz" dedin ....Hemde sadri ve senol gibi takýmý 2011 de sanki sikeyi biz yapmýþ gibi dagýtan iki tane varlýk karþýnda acý bir örnekken ve bunlarýn yaptýðý bu rezillik 10 senemize ve en az 700 milyon tl zararýmýza maglolmuþken sende aynýsýný yaptýn hiç sýkýlmadan yaptýn.Hoca diyede 50 lik ingiliz stajyeri baþýmýza sardýn ve sývamaya devam ediyorsun bu sene bu takýma ligde tut ve bir daha bu camiaya adýn anýlmamak üzere futbolla alakaný kes tv de yorum bile yapma 65 yaþýndaki annem bile senden daha iyi biliyor futbolu.
    reis bilmem okudunmu ama ben burada çok defa yazdým ben sorunun hocadan çok kadroda olduðunu düþünüyorum þuanki mevcut kadroya jurgen kloopp da gelse çok bir þey deðiþmezdi evet newton da sezona iyi baþlamadý ama bence asýl sorun hoca dan ziyade kadronun vasat ve kalitesiz oluþu transfer edilen marlon-flavio-diabate-baker-afobe bence sýradan anadolu takýmý topçularý bu kadro ya hangi hocayý getirirsen geitir çok biþey deðiþmez .

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

reis bilmem okudunmu ama ben burada çok defa yazdým ben sorunun hocadan çok kadroda olduðunu düþünüyorum þuanki mevcut kadroya jurgen kloopp da gelse çok bir þey deðiþmezdi evet newton da sezona iyi baþlamadý ama bence asýl sorun hoca dan ziyade kadronun vasat ve kalitesiz oluþu transfer edilen marlon-flavio-diabate-baker-afobe bence sýradan anadolu takýmý topçularý bu kadro ya hangi hocayý getirirsen geitir çok biþey deðiþmez .
    Abi zaten kadroyu mahfetti þampiyonluða oynayamayýz bari küme korkusu yaþamayalým ede newton bu takým düþürür avcý felan hikaye harhangi bir türk deneyimli hoca bizi ligde býrakýr seneye hugo ve son aldýgýmýz forvet hariç hepsinin gönderileceðini düþünüyorum zaten bu seneyi atlatmamýz lazým.

Özgür KARADENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yarin sabah,basin toplantisinda ugurcana neden takimin iki gün izin yaptigi sorulacak mi.?

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Özgür KARADENÝZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yarin sabah,basin toplantisinda ugurcana neden takimin iki gün izin yaptigi sorulacak mi.?
    Takým o kadar vasat ve fizik kondisyon yerlerde adamlardan kurulu ki hoca daha sakatlýk olmasýn diye antreman yatýrmýyor buna eminim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Fanatik34<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->'e beynini kullanmalisin dedigim icin biri 1 hafta ceza verdi de yoktum o yüzden.

Bu sürecte yazilanlari okudum.

BMN'nin yazar kalitesi gercekten diplerde. Insanlar takma isimlerle gelip sövüp sövüp gidiyor. Cözüm önerisi sifir. Tek dedikleri bilmem ne zaman bu futbolcunun les oldugunu söylemistim, cöp oldugunu söylemistim, Agaoglu defol, Newton defol, bilmem kim defol demek.

O yüzden bu tip arkadaslarin daha cok kudurmasi icin umarim fenerbahce denen kulüp bu maci kazanir.

Nasilsa tek meziyetleri küfür etmek salya sümük.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)