Sayfa 21 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

böyle maçlar 15 ihtimallidir.

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Transferler yapýlýnca burda uzun uzun yazdýk bu takým geçen yýlki gibi rahat gol bulan,çok atan çok yiyen takým gibi olmayacak diye.. Ama millet yok Sosa zaten yarýsýný penaltýdan attý, Novak'ýn kanadý otobandý diye gidenlere çamur atma geleneðine devam etti... Allahtan Sorloth 'un gidiþinden sonra gol sýkýntýsý yaþayacaðýmýza %90 olarak mutabýk kalabildik...

Dün Erdal Hoþ güzel bir þey söyledi, biz oyunu Sosa, Ömür, Pereria ile sað kanattan üçgenler ile kuryorduk,Rakip defans da blok halinde kendi soluna yanaþýyordu, Waka da bu süreçte solda aktif dinlenme halindeydi, sonra bir ters topla diri olan Waka görülüyor Waka da fiþi çekiyordu...

........ . Lewis....... Flavio....
    Diabate.... Ömür......... Wakame
    ............. . Afobe...............

Ayný þeyi Baker, Pereria ve Diabate ile yapabiliriz hafta sonu:
    1.Lewis saða yanaþacak, Diabate, Pereria ve Lewis üçgenler kuracak onlara ortada oynayacan ömür de eþlik edecek.
    2.Ayrýca Lewis 'Ýn ciddi manada tehditkar þutlarý var saðdan delemedinmi, Lewis sað içten bol þut deneyecek.
    3.Diabateyi bir Maçla çarmaða germeyin, pas oyunu iyi dikine gidiyor ve þutlarý da abduþtan iyi, iyi iþleyen takýmda daha iyi olacak...
    4.Ömür sýk sýk merkeze yardým edecek, dikine yarýp oyun kuracak
    5.Flavio 2'li göbeðin soluna yakýn oynaycak böylece hem Waka'nýn arkasýný toplayacak hem de sosa 'nýn kurduðu üçgrnlri bozabilecek tek adam...
    6.Afobe kapanan takýmlara karþý sýkýntý yaþayan bir forvet,yaslanan takýmlarda ne kadar etkisiz ve silik kaldýðýný gördük, en önemli özelliði koþularý,Fener' in topa sahip olup oyunu bizim sahaya yýkmak isteyeceði düþünüldüðünde arkada boþluklar býrakacaðýndan Afobe ile baþlamak daha mantýklý.
    7.Bizim için en büyük handikap Fenerin bize sahamýzda BASKI YAPARAK baþlamasý. Ýþte bu noktada Parmak çok önemliydi.Flavio, Lewis ve Parmak üçlüsü olunca orda güzel paslaþýp çýkmýþtýk Malatya'nýn baskýsýna raðmen.. Maalesef en büyük korkum çýkarken kaptýrýlacak toplar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þu maça derbi diyip durmayýn lütfen utanýyorum. Ýstanbul takýmlarýný yüceltmekten baþka bir þey deðil.
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

orta sahada hoseini ve flavio gibi iki maþa kullanýrsak baker'dan yüksek verim alabiliriz bu maçta . flavio içinde bu geçerli . rol paylaþýmý þart orta sahada . bir iþi tüm orta saha yapmaya çalýþýnca iþler daðýlýyor .
    sosa,ozan ve gustavo aðýr basýyor kaðýt üzerinde. burada baský kurabilirsek maçý alabiliriz .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Veysel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu maça derbi diyip durmayýn lütfen utanýyorum. Ýstanbul takýmlarýný yüceltmekten baþka bir þey deðil.
    Aynen ben de nefret ediyorum derbi kelimesinin kullanýlmasýndan
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hakem Flavio'yu atmazsa, kaybedeceðimizi sanmýyorum.Lakin þimdiye deðin yapýlan her þey bu maç içindi. Burada bizim fiþimizi çekmek isteyeceklerdir.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    48

Rüyamda 1-0 öndeydik maçýn sonucunu göremedim )

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Veysel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Derbi, iki þehrin takýmý arasýnda oynanan karþýlaþmadýr.

Örneðin; TRABZONSPOR-HEKÝMOÐLU TRABZON
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Serdar A Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakem Flavio'yu atmazsa, kaybedeceðimizi sanmýyorum.Lakin þimdiye deðin yapýlan her þey bu maç içindi. Burada bizim fiþimizi çekmek isteyeceklerdir.
    Ahlaksýzlar CÇ hakkýnda serzeniþte bulunup akýllarýnca hakemin kararlarýný þimdiden etkilemeye çalýþýyorlar.

Ýnsanlýktan yoksun pislik camia
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahlaksýzlar CÇ hakkýnda serzeniþte bulunup akýllarýnca hakemin kararlarýný þimdiden etkilemeye çalýþýyorlar.

Ýnsanlýktan yoksun pislik camia

2 sene önceki maçta biz öndeyken yardýmcý hakemin zaman geçmesin diye ayaðýyla þikebahçeli oyuncuya topu atmasý ve devamýnda gol yiyerek gelen beraberlik... bu hakem halen bizim maçlara atanýyor, bu maçta da görevli.en azýndan bu hakemin o rezil görüntüsü üzerinden asýl bizim algý yapmamýz gerekir
    Konu LaðusKusteli tarafýndan (22.10.2020 Saat 12:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Serdar A Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Acik konusmak gerekirse, hakem konusu basarisizliga mazeret olmamali. Biz bunu þike doneminden sonra yillarca yaptik, kotu planlamalar ve kotu yonetimler ile saha icinde zayif kaldik, basarisizligi kabullenemeyip hakemlere saldirdik.

2 senedir fenerin yaptigini simdi biz yapiyoruz, onlar akillandi ve 3 sene ust uste sampiyon olacak kadro kurdu, biz vasat ve sakat oyuncularla takimi doldurduk. Simdi rakip kaleye sut cekemeyen bir takimimiz var ve basarisizligimiza sebep olarak yine saha disina cikmaya basladik.

Hakemler hep hata yapacak, bu macta simdiden yaziyorum yine aleyhimize kararlar cikacak ama yenilmemizin sebebi hakem olmayacak. Kadrolari karsilastirin, adamlar yedekleriyle ciksa bize fark atar.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maç öncesi takýmdaki yerliler yeni gelenlere bu maçýn önemini anlatmalý.

Ýþte anlatacak birileri var mý o muamma.

Zira görünüþ itibarýyla yerli oyuncular dahil herkes kendi kafasýna göre takýlýyor,idmanýmý yaparým,maçýmý oynarým basar evime giderim.

Takýmýn sahiplenilmesi olarak güzel þeyler baþarýlýyordu, þimdi o sahiplenme duygusundan eser yok. Bu sinerji tekrar geri gelmeli.
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Husseini ilk onbirde oynasin diyoruz da adam antromanlarda yok..
    kalitesiz ortasahamiz var basa bela, birde ekuban yok parmak yok...
    bu durumlarda safa ilk onbirde tekrar oynamali hic olmasa cocuk futbolcu olarak kosuyor birseyler deniyor öbür süperstarlara göre, bakar kac mactir sorumluluk alamadi aslinda cok iyi oyuncu..flavioda ben burdayim desin artik gizli kahraman degil de süpermen olsun artik..
    ne olur ne olmaz bilemeyiz fakat göztepe maci gösterdiki sikeciler hakemler sayesinde bir yerlere geldiler..bu maca mutlaka afobe djanini olmadan cikmaliyiz ortasahayi kalabalik tutarak ,wkaemeyi öne atarak ortasaha karincalar gibi kosmali calismali böyle kontradan sikecileri yeneriz..afobeye newton nerde durmazini nasil vurus yapmasini ögretiyorsa bu adamdan af edersiniz golcü olmaz..erzurum ve basaksehir maclarinda adam sahada yoktu ne top tutuyor nede aliyor veriyor teknigide köksal babadan iyi degil..ahmet canbazi ilk onbire veya sonradan oyuna alirsa hocamiz iste o zaman bavularini toplasin gitsin bir zahmet ahmet canbaz gibi yeteneksiz ptt liginde de zorlanacak biri bu büyük formayi giyinmemeli bu cocuk nasil buralara gelmis cok ilginc birde ümit milli takimina cagirildi..tolunay hocada 45 dk dayana bildi bu yeteneksize..
    afobesiz djaninisiz ekubansiz parmaksiz husseinisiz ilk onbirim...
    ugurcan—pereira—Hugo—Edgar—marlon——serkan—bakar—fl avio—safa(kamil)—ömür———wkaeme , bu onbir sikecilerden puan veya puanlar alir..saygilarla
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Lige yeni çýkan Karagümrük gider Baþakþehir'i yener Hatay Kadýköy'den puan alýr biz yeniliriz hemen mazeretler üretiriz.Bu lig'te 2. lig'ten çýkamayacak olan Bursa þampiyon olur daha 4 yýllýk bir mazisi olan ve stadýný 70 Bin kiþi ile doldurduðumuz Baþakþehir þampiyon olur ama biz olamayýz.Ahhhh þu siyaseti bilse halkýmýz herþey çözülecek. Neyse konuþmayayým ben....

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rüyamda son dakikalara 4-0 önde giriyorduk

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ýdeal 11'lerde müdahale oyuncusu olarak tek Djaniny kalýyor kenarda. Fener'in ise 5 oyuncu deðiþikliðini çok rahat yapabileceði kadrosu var. Bunun da eksisini görürüz bu maç, özellikle 70.dakikadan sonra.

Kaan Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takým sýnýrlý enerjisini ilk yarým saatte tüketmemeli.
    Ýlk yarý oyun temposunu sürekli rakip savunma arkasýna uzun oynayýp Fb'nin takým boyunu uzatarak ve mümkün mertebe aðýr oynayarak düþürmeliyiz.
    Fb zaten ofansif tempo ve hücum akýþkanlýðýna sahip deðil.

Ýkinci yarý beklentiler nedeniyle riskler almaya baþlayacaklar.
    Son yarým saate girerken presle tempo yapýp pozisyon kovalayabiliriz.
    O arada oyun üstünlüðünü ele alabilirsek psikolojik olarak zorluk yaþayýp oyuncu deðiþikliklerine gideceklerdir.
    Biz tam ritm bulmuþken 3-4 oyuncu deðiþtirirlerse oyun tamamen bize döner.
    Konu Kaan Çetin tarafýndan (22.10.2020 Saat 14:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maç kaybedildiði gece teknik direktör kovarak gündem deðiþtirecek baþarýsýz yönetim tayfasý

50 civarý maç yapacaðýn pandemi riskli sezona 3 asýl orta saha rotasyonu ile baþlamak neresinden bakarsanýz bakýn REZÝLLÝKTÝR.

Sorumlularý bellidir bunun mesias, plaza, diabate transferlerini yapanlar.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Maç kaybedilse bile hoca durmalý

Getirmek istedikleri adamlar komedi ötesi

Sacmalamanin sýnýrý yok bu camiada
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Derbi, iki þehrin takýmý arasýnda oynanan karþýlaþmadýr.
    "Büyük takýmlar arasýnda oynanan oyun"lar da derbidir.

Bkz: TDK
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

flavio

diabate-baker-ömür-nwakaeme

afobe

her þeyden önemlisi newton maçtan önce topun arkasýnda mý bekleyeceðiz, topa sahip mi olacaðýz bunun kararýný vermeli ve ona göre oynamalýyýz. bana kalýrsa klasik 4-1-4-1 tam bu maça göre. 1'in önündeki 4 oyuncu kompakt savunma yapmak zorunda. çünkü rakibin üçlüsü gustavo sosa ve ozan fizik olarak orta sahayý kapatabiliyor. kanatlarýnda etkili oyuncu olmamasýndan mütevellit sað ve sol beklerimiz de içeriyi orta alaný kapatabilir.

saðda diabate'nin caner'in arkasýna sarktýðý pozisyonlar, solda da ömür'ün topla driplingleriyle sosa-gökhan hattýnýn arasýný yarmasýyla net pozisyonlara girebiliriz. saatli bomba stoperleri 5 haftada 3 penaltý yaptýrdýlar bu maçta cüneyt fb'nin algý operasyonlarýna boyun eðmezse her türlü bir penaltý pozisyonumuz olur.

bugüne kadar driplingçi hýzlý oyunculara karþý çok büyük sýkýntý yaþadýlar. bkz: ndao, bzk: halil, bkz: tripiç. bizde de bu oyunculardan 2 gömlek iyi abdülkadir, diabate, nwakaeme var. arkadan besleyebilecek baker var.(topu ayaðýnda çok fazla gevelemezse)
    erol bulut göztepe maçýnda intihar taktiði uyguladý 60'tan sonra önde olmalarýna raðmen. eðer maçý 60'a kadar 0-0 götürürsek son 30 dk rahatça skora gidebiliriz. önde girersek hele çok daha iyi olur.

yeter ki takým 90 dakika oyundan kopmasýn ve kartondan kaplan fenerbahçe'den korkmasýn. geçen sene baþýnda da fener þöyle uçuyor böyle kaçýyor demiþlerdi seyircileri önünde zar zor beraberliði kurtardýlar, 60'tan sonra tek kale oynamýþtýk. ki o fb kadrosunda vedat kruse ve rodrigues en formda oyunculardý.
    Konu hamikarakaya tarafýndan (22.10.2020 Saat 15:10 ) deðiþtirilmiþtir.
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

Sinan G. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

maç ne olur bilmem ama flavio bu maçta da kýrmýz kart görür, kendisini þimdiden tebrik ediyorum

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý mustafakaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakikaten ben de bu maçý seyrettim, ilk yarým saatte bulduðumuz pozisyonlardan birisi girse maçýn tuhu deðiþecekti, bu kadar gömmeyelim takýmý, fenebahçenin bize fark atacak bir kadrosu olduðunu düþünmüyorum.
    TD cok erken tartisilmaya baslandi. Bunlar en erken 10. haftadan sonra olmasi gerekirdi.
    Nefsin icin sevme

Yýldýray Emanet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Hoca gider baþkan sallantýya girer

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Þikecilerin bütün maçlarýný 90 dakika izledim..Göztepe maçýna kadar oynadýklarý futbol hiç iç açýcý deðildi..Ama Göztepe maçýnda beni de þaþýrtacak derecede iyi futbol oynadýlar...Kanat bekler ceza sahasýna bol miktarda orta kesti önde bastýlar ceza sahasý içersinde haddinden fazla topla buluþtular oyuncular sýk sýk mevki deðiþerek prese katkýda bulundular peþ peþe ardý ardýna 7 8 pasla orta sahayý kolay geçtiler dikine ve derine oynadýlar Sosa etkisiyle ve maçýn skoru yanýltýcý olmasýn maçý farklý da kazanabilirlerdi..Ben Göztepe maçýndaki bu hayret verici deðiþikliði Beleþoðlu'nun takýma müdahalesine baðlýyorum..Kesinlikle Göztepe maçýnda oynadýklarý oyun Alman köylüsü Erol'un yiyeceði nane deðil..

Erol Aykut'un futbol felsefesinin jönüdür...

Neyse Erol bahsini geçiyorum..

Kendimizi ve Newton'u ise deðerlendiremiyorum çünkü sahada ne oynadýðýný çözemediðim savunma mý yaptýðýný hücum mu oynadýðýný kestiremediðim tam bir kaos takýmý var..Oynanan lig ve hazýrlýk maçlarýndan çýkarabileceðim bir analiz yok açýkçasý..Ne taktik anlayýþ var sahada ne oyun planý..Kadro kalitesi de olmayýnca þikeciler karþýsýnda puan alýrýz diyemiyorsun...Yoksa þikecileri durdurmanýn yollarý da var yok deðil ama bu kadro bunu beceremez..

Benim bu maçta savunma anlamýnda güvendiðim 2 isim var biri Hugo diðeri Uðurcan bir güvendiðim noktada þikecilerdeki Vedat tipi pivot forvet yoksunluðu..Bütün bunlar 1 puaný bize getirebilir..O kadar fazla orta kesiyor ki Gökhan-Caner ikilisi bu ortalara kafa vuracak adam lazým fakat bu sene golcü diye transfer ettikleri oyuncular daha çok geniþ alan seven kontra tipi atletik golcüler iþte bu noktada devreye Ozan giriyor rakip cezasahasýna dalýyor ceza sahasýndaki forvet etkisizliðini bu þekilde gideriyorlar..Cisse dediðimiz adamý yedekte tutuyorlar sonradan girerse baþýmýza bela olabilir..

Futbol þansýnýn yanýmýzda olmasý dileðiyle..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)