Sayfa 15 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

11 oyuncularýn eksik olabilir. Bu durum senin oyun pratiðini etkiler. Haftasonu takým 2 pas yapamadý, koþamadý. Yenilmek mesele deðil. Hala bunu anlamayanlarýmýz var.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Þahin Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel
    Yaþ
    52

Diabate tam ama tam manasýyla bir hayal kýrýklýðý oldu. Bir tek olumlu hareket veya geleceðe ait umut verecek tek aksiyon görmedim.

Bu adam nasýl premier lig görmüþ hayret ya hayret hayret. Bomboþ bir topçu bomboþþþþþþþþþþþ. Yazýk günah buna verilen paraya.

Maça gelirsek hiç umudum yok.
    TRABZONSPOR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

hocayý getiriyorsan adama malzemesini tam ve eksiksiz verirsin yapamazsa adamý tartýþýrsýn. karambole de olsa adamý td yaptýn transferleri yarým yamalak parça parça yaptýn. adlýðýn bir adam 6 ay sakat oynayamayacak diðer her maçta kýrmýzý görüp atýlýyor diðerleri covid falan derken tam kadro oynatma imkaný bulamadý. fikstürümüzde dengeli deðil maçlara bakýnca hepsinin bir aðýrlýðý var o bile etkiledi.
    kazanamayan baþak bizi yendi þimdi þikecilerle maç var kýsacasý newton için zor oðlu zor.
    bu maçý kazanýrsak newton temiz bir sayfa açacak berabere kalýrsak sonraki maça son hakkýný kullanacak ama kaybedersek o zaman yönetimde iyice sorgulanmaya baþlanacak.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

bizim takimdaki problem su. Herkes sah icinde hayalet gibi. Rakip oyuncularin arkasina saklanip kosmiyorlar, bu yüzden pas veebilecek oyuncu olmiyor.
    Itiraz etmek zaten gecen seneden yok, Ozan tufan Göztepe macinda 2 dk itiraz etti penaltiyi aldi.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

bari novak olsaydi, süpriz gol atardi, haa pardon orta yapami, Novak cok isti. Evet sen o parayi plazaya ver Basikan

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý Alp29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar 1 maçta 4 ilk 11 oyuncun olmadan oynamak zaten baþlý baþýna bir sorundur. Örnek olarak DÜNYANIN en iyi takýmý LÝVERPOOL, Mane olmadan Aston villadan 7 yedi(tabiki baþka faktörler de vardýr). Van dik Everton maçýnda sakatlanýnca 10. dakikada defans allak bullak oldu.

Keza tottenham Harry kane ve Son olmadýðý maçlarda galibiyet kazanamadýlar. Leiscester VArdy olmadýðýnda gol atamadý. Bu kadrolarýn yedek oyuncularý malum bizim ligin içinden geçerler.

Evet bu giriþten sonra , takýmýmýz için Waka, Eku ikisinden yoksun çýktýðýmýz maçta (parmak ve flavioyu saymýyorum þimdilik) maç kazanmamýz imkansýz hale geldi. Ufak bir araþtýrma ile 1,5 senedir Eku veya Waka nýn ikisinin birden olmadýðý bir maç yapmamýþýz.

Yani vaziyet bu haldeyken Newton hoca da deðiþikliðe gitmek pek akýl karý deðil. Teknik ekibine daha geçen hafta gelen istatistikçi, kondisyoner filan var. BUnlarýn sonucunu alabilmek için yarým sezon en azýndan beklenmelidir.

Diðer bir senaryo olarak ; baþkanlýk seçiminde yönetim deðiþmesi durumunda Ünal Hocanýn tekrar takýmýn baþýna getirilmesi olmalýdýr. SAYGILAR
    Kimseye anlatamazsýn ki bu durumu maalesef... Hocaya çoðu kiþi inanýyor madem en azýndan 2 transfer dönemi þans vericeksin... Trabzonspor teknik direktör deðermeni olmuþ, ama suç Yönetimde niye þampiyonluk kelimesini aðzýna alýyorsun, bu yýl yenilendik, yine yarýþta olacaðýz ama bu sezonluk ilk hedef Uefa kupasý ve Türkiye kupasý de...16 milyonluk kadronla 60 milyonluk takýmlarla yarýþamazsýn, geçen yýl biz çok iyi deðildik takipler çok kötüydü sýrf bunu gören biri bile bu yýlýn geçen yýlki gibi piyango sezonu olmayacaðýný görüp tarafyarýna da empoze etmeliydi... Neymiþ efendim Trabzonspor hedef küçültmezmiþ, küçültmessen, küçilttüðünü anlatamazsan sürekli suçu hocaya atar, istikrarsýzlýðýn kýsýr döngüsüne girersin...

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý DNA-TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocayý getiriyorsan adama malzemesini tam ve eksiksiz verirsin yapamazsa adamý tartýþýrsýn. karambole de olsa adamý td yaptýn transferleri yarým yamalak parça parça yaptýn. adlýðýn bir adam 6 ay sakat oynayamayacak diðer her maçta kýrmýzý görüp atýlýyor diðerleri covid falan derken tam kadro oynatma imkaný bulamadý. fikstürümüzde dengeli deðil maçlara bakýnca hepsinin bir aðýrlýðý var o bile etkiledi.
    kazanamayan baþak bizi yendi þimdi þikecilerle maç var kýsacasý newton için zor oðlu zor.
    bu maçý kazanýrsak newton temiz bir sayfa açacak berabere kalýrsak sonraki maça son hakkýný kullanacak ama kaybedersek o zaman yönetimde iyice sorgulanmaya baþlanacak.
    Hocaya en büyük eleþtirim olmayan futbolcu yerine gençleri monte etmeyip devþirme oynatmasý, Flavio mu yok koy Hakan Yeþili kötü oynayýp yenilirsek de gençler ile yenilelim,hem de yönetime inceden göndermeni de yaparsýn, Kamili sürekli devþirerek ne katma deðer üretiriz ne de verim alýrýz... Parmak mý yok baþla orda Taha ile, mevkisinin tecrübesiz elemanýný 10 kere mevkisi olamayan yere devþirilen tecrübeliye tercih ederim... Madem ki biz sürekli dðer üretip satýcaz bu adamlar merkezde asýl 2 adamýn da yokken oynamýyorsa ne zaman oynayacak, kenarlara Ömür ve Diabate varken Sefayý kenara atýp Ömürü ortaya çekmek için Chelsea'de görev yapmaya gerek yok bu iþin en kolayý...
    Konu Ahmet Taþçý tarafýndan (20.10.2020 Saat 13:38 ) deðiþtirilmiþtir.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Gönlümden geçen elbette fb'nin onca transfere raðmen iþlerinin zor olduðunu sahada göstermemiz.

En azýndan bir beraberlik fb'nin "leþ" denilen takýmýmýza denk bir takým imajýný verecektir tüm medya ve futbol camiasýna.

Bu hafta yaþanan teknik direktör tartýþmasý (sonucu ne olur net bir açýklama yapýlmadý ki hoca sorunu olduðu kulislerde konuþuluyor) sonrasý güven almýþ bir Newton baþýnda Malatya maçý kurgusu ile (Parmak-Flavio-Baker orta saha üçlüsü) çýkýlýrsa....,

Ýleride Afobe'nin hareketli oyunu (sabit oyundan vazgeçip orta sahaya gelip top yapmasý, duvar olmasý)...,

Kanatta Wakaeme'nin büyük maç performansý geri döner...,

sað kanatta da Diabete veya Djanini ekstra büyük maç performansý ortaya koyarsa (hatýrýma Wakame'nin ilk olarak ortaya çýktýðý 4-1'lik gs maçý geldi).....,

fb bu maçta hüsrana uðrayýp, "þampiyonluðun en büyük adayý" olmadýðý ortaya çýkabilir.
    Konu CEMEFKER tarafýndan (20.10.2020 Saat 13:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Maalesef bu maçta en ufak bir þansýmýz bile yok. Sürpriz olursa maçý tek farklý kaybederiz. Normal þartlarda 3 farklý bitecek bir maç.

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar
    ben newton gider gitmez onun derdinde degilim fakat fatih tekke gelecegine bin defa abdullah avci derim kimse kusura bakmasin abdullah avcininda cok basarili olacagindan da eminim kendisini sevmedigim halde gelmesini isterim..dünyada her büyük takimin yedekleri canavar gibi deliginde bekleyen yedekleriyle dolu olur firsat beklerler oynamak icin bu yedekler firsat bulunca ölümüne oynarlar , hoca böyle motive eder hazir ol firsat gelcek birgün der..erzurum macinda yedeklerimizin trabzonsporumuz umurlarinda degil bunu gördük basaksehir bizimle dalga gecer gibi oynadi bunada bizim süper yildizlar izin verdiler mactan sonrada üzülen yoktu hocada dahil..yenildik fakat büyük takima yenildik der gibi duruslari vardi herkes memnun..trabzonsporun tarihini hic bir oyuncu bilmiyor sefa ömür cakir haric hal böyle olursa her takima yenilirsin..newton kadro icinde agirligini koyamadi mactan sonrada oyunculara eve gidin playstation oynayin demistir...ben ilk defa trabzonun bu kadar rakibine ezildigine sahit oldum eskiden mac kaybederdik tarihi fark da yemistik yinede bu kadar ezilmemistik..
    tekrar ediyorum kadrolariniza afobeyi yazmayin bu adam calim atamiyor top tutamiyor bildigimiz balon..
    sikecilere karsi santrafor olarak wkaeme oynamali djanini dahi oynamamali böylece ilk onbir icine topla iliskisi iyi olan bir oyuncu daha monte edebiliriz, sadece böyle puan veya puanlar alabiliriz..ön liberolar hüsseini ve flavio olsa önlerinde bakar olsa sikecileri cok zorlayabiliriz.
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Erkan A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Renktaslar
    ben newton gider gitmez onun derdinde degilim fakat fatih tekke gelecegine bin defa abdullah avci derim kimse kusura bakmasin abdullah avcininda cok basarili olacagindan da eminim kendisini sevmedigim halde gelmesini isterim..dünyada her büyük takimin yedekleri canavar gibi deliginde bekleyen yedekleriyle dolu olur firsat beklerler oynamak icin bu yedekler firsat bulunca ölümüne oynarlar , hoca böyle motive eder hazir ol firsat gelcek birgün der..erzurum macinda yedeklerimizin trabzonsporumuz umurlarinda degil bunu gördük basaksehir bizimle dalga gecer gibi oynadi bunada bizim süper yildizlar izin verdiler mactan sonrada üzülen yoktu hocada dahil..yenildik fakat büyük takima yenildik der gibi duruslari vardi herkes memnun..trabzonsporun tarihini hic bir oyuncu bilmiyor sefa ömür cakir haric hal böyle olursa her takima yenilirsin..newton kadro icinde agirligini koyamadi mactan sonrada oyunculara eve gidin playstation oynayin demistir...ben ilk defa trabzonun bu kadar rakibine ezildigine sahit oldum eskiden mac kaybederdik tarihi fark da yemistik yinede bu kadar ezilmemistik..
    tekrar ediyorum kadrolariniza afobeyi yazmayin bu adam calim atamiyor top tutamiyor bildigimiz balon..
    sikecilere karsi santrafor olarak wkaeme oynamali djanini dahi oynamamali böylece ilk onbir icine topla iliskisi iyi olan bir oyuncu daha monte edebiliriz, sadece böyle puan veya puanlar alabiliriz..ön liberolar hüsseini ve flavio olsa önlerinde bakar olsa sikecileri cok zorlayabiliriz.
    sezon basi istemedi yönetim, pahli diye, pardon kadroyu koru 2 takviye lazim demisti. Cok da hakliydi, simdi gelse bu kadroyla ne yapacak ? Suan KAOS var

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Adam Hakeme küfretmiþ. 80 milyon duymuþ hakem duymamýþ, penaltýlarý görmemiþ.

https://www.milliyet.com.tr/skorer/g...ceza-6334729/7

5 puanýnýzýn çalýndýðý ortamda ne hocasý tartýþýyorsunuz siz.
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Sanýrým benim için sezonun son maçý olur sinirlerim kaldýrmýyor kendime yazýk edemem.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý lazminator61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sezon basi istemedi yönetim, pahli diye, pardon kadroyu koru 2 takviye lazim demisti. Cok da hakliydi, simdi gelse bu kadroyla ne yapacak ? Suan KAOS var
    Hocam KAOS ortami var bu gercek olasi bir maglubiyetle bu kaos olayi panik havasi yaratacaktir olumsuz havayi yumusatmak icin hocalik yapmis basarili basarisiz da olsa tecrübeli bir hocaya ihtiyac duyulacaktir..bu kadroya motive lazim trabzonsporu anlatabilecek bir büyüge bir lidere ihtiyac var..sevsek sevmesekte avci trabzonsporun büyüklügünü bilerek görev alacaktir ne kadar zor bir görev oldugunu bilerek gelecektir avci icinde büyük kulüp calistirma icin son bir firsat oldugunu biliyordur büyük ihtimal planlarina baslamistir ,avci olur veya olmaz kim gelirse bu zor göreve onu tebrik etmek gerek ve destek vermek gerekecektir..tabiki bunlar düsüncelerimiz insAllah sikecileri yeneriz ve hoca konusu kapanir yanliz erzurum hüsrani ve basaksehir hezimeti sikecilerle oynayacagimiz mac icin umut vermiyor..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Guilherme parmak flavio ile daha efektif bir orta saha olurdu. Bakeri oynatmazdik boþ adam.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

munzevil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    47

Alýntý Oðuzhan Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    wakame inanmýyor kardeþim. þampiyon olamýycaz diye inanmýyor asýlmýyo o yüzden misyonunu tamamladý gibi biþey. sosa sorloth novak vs. bunlarýn gidiþinden etkilendi.
    O kadar parayý inanmak içinmi alýyor böyle mantýksýzlýk olurmu

14 milyon yýlda para alýyor az vicdaný olan o çimleri yer yer

gayrýsý ahlaksýzlýktýr o para kýlçýk olur insanýn boðazýna takýlýr

doktorun on bin öðretmenin altý bin lira aldýðý bir ülkede yýlda ondört milyon lira alan bir topçudan bahsediyoruz insanda biraz vicdan olur

vallahi billahi utanmasam aðlayacam þampiyonluða inanmýyormuþ tövbe tövbe öyle bir hakký yok yok yok
    “Yenmez taamý ümeranýn, fuzelanýnÇünkü hakkýdýr, yetimin fukaranýn “

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýngiltere

Aðaoðlu'na transferlere karýþmayacak etliye sütlüye burnunu sokmayacak tabiri caizse durumu "idare" edebilecek kelepir fiyatýna çalýþacak bir adam lazýmdý o da Newton oldu..

Newton'a acýyorum açýkçasý kendisi bir kukla..Hocalýk teklifi yapýldýðýnda duruma kendisi bile þaþýrmýþtýr..Öyle ya Chelsea'nin bile aklýna gelmeyen Newton bizim kul Ahmet'in aklýna gelmiþti..

Avcý ise sezon baþýnda hatýrlarsanýz sunum yapmýþtý bizimkilere adým gibi eminim ki Avcý Sosa ve Novak'ýn kalmasýný istemiþtir..Ýkisinin kalmasýný istemesi bir tarafa diðer yandan nokta atýþý 3 4 transfer de istemiþtir ki kendisinin iyi bir scout gözlemci ekibi vardýr transfer listesi iyidir..Baþakþehir'e yaptýrdýðý transferler ortada...Avcý ile ilgili bütün bu geliþmeler ek maliyeT ek külfet getirecekti..Memur kafalý kul Ahmet bu riske girmedi..

Þimdi haberlerde okuyoruz ki Avcý ile görüþülüyormuþ saðýr sultan duydu bu söylentileri ama Aðaoðlu çýkýp da tek kelime açýklama yapamýyor Newton'a sahip çýkamýyor..

Avcý þu kaos ortamýnda þu vasýfsýz kadronun baþýna geçerse amiyane tabirle düpedüz salaktýr gözümde..Geçti borun pazarý sür eþþeði Niðde'ye demesi lazým Aðaoðlu'na..Sezon baþýnda Avcý'yý getirecektin listesinden 3 4 nokta atýþý transferle sezona bomba gibi girecektin..

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu'na transferlere karýþmayacak etliye sütlüye burnunu sokmayacak tabiri caizse durumu "idare" edebilecek kelepir fiyatýna çalýþacak bir adam lazýmdý o da Newton oldu..

Newton'a acýyorum açýkçasý kendisi bir kukla..Hocalýk teklifi yapýldýðýnda duruma kendisi bile þaþýrmýþtýr..Öyle ya Chelsea'nin bile aklýna gelmeyen Newton bizim kul Ahmet'in aklýna gelmiþti..

Avcý ise sezon baþýnda hatýrlarsanýz sunum yapmýþtý bizimkilere adým gibi eminim ki Avcý Sosa ve Novak'ýn kalmasýný istemiþtir..Ýkisinin kalmasýný istemesi bir tarafa diðer yandan nokta atýþý 3 4 transfer de istemiþtir ki kendisinin iyi bir scout gözlemci ekibi vardýr transfer listesi iyidir..Baþakþehir'e yaptýrdýðý transferler ortada...Avcý ile ilgili bütün bu geliþmeler ek maliyeT ek külfet getirecekti..Memur kafalý kul Ahmet bu riske girmedi..

Þimdi haberlerde okuyoruz ki Avcý ile görüþülüyormuþ saðýr sultan duydu bu söylentileri ama Aðaoðlu çýkýp da tek kelime açýklama yapamýyor Newton'a sahip çýkamýyor..

Avcý þu kaos ortamýnda þu vasýfsýz kadronun baþýna geçerse amiyane tabirle düpedüz salaktýr gözümde..Geçti borun pazarý sür eþþeði Niðde'ye demesi lazým Aðaoðlu'na..Sezon baþýnda Avcý'yý getirecektin listesinden 3 4 nokta atýþý transferle sezona bomba gibi girecektin..
    kardeþim abdullah avcý ile sezon baþýnda resmen billur geçildi bu adam bu saatten sonra sence gelirmi bence mümkün deðil gelmez.

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

dikkat ediyorum muhlif yazanlarýn çoðu rumuz arkasýndalar salla gitsin modu

çoðunluk da avcý istiyor

biliyorlar ki avcý gelirse yönetim yýl sonunu göremez

amaçlarý yöntim gitsin yiyiciler gelsin hep berber yesinler

fb ye de yenildirilebilir bu takým

kendi kendine de yenilebilir

sorun o deðil

sorun yiyici tayfanýn kaybetmesi

yönetim sýký durmak zorundadýr

Newton gitse bile ünal fatih hüseyin biri gibi gelmel yabancý getirilecek para yok onlarýn bütçesi de karþýlanamaz avcý gibi bir istanbul ve siyaset çocuðu ASLA GELMEMELÝ...

en doðrusu Newtonla devm etmek olacaktýr yönetimin tek kurtuluþu budur
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim abdullah avcý ile sezon baþýnda resmen billur geçildi bu adam bu saatten sonra sence gelirmi bence mümkün deðil gelmez.
    Mesele Avcý'nýn gelip gelmemesi deðil aslýnda mesele Aðaoðlu'nun Trabzonspor teknik direkötürlük koltuðunu hababam stajerlere teslim edip ayaða düþürmesidir...Trabzonspor'u küçültücü davranýþlarla yönetmeye çalýþan Aðaoðlu'na ve onun þakþakçýlarýna gýcýðým...

Biz kulüp olarak daha iyi bir teknik direktörü ve daha iyi bir kadroyu hak ediyoruz..Aðaoðlu tipindeki yöneticileri Anadolu takýmlarýnýn taraftarlarý bile içselleþtirmez kabullenmez ama bakýyorum ki Trabzonspor'un büyüklüðünden ve tarihinden nasibini almamýþ bazý taraftarlarýmýz hala Aðaoðlu'nun sýçtýklarýný sývama derdinde..

Beypba - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mesele Avcý'nýn gelip gelmemesi deðil aslýnda mesele Aðaoðlu'nun Trabzonspor teknik direkötürlük koltuðunu hababam stajerlere teslim edip ayaða düþürmesidir...Trabzonspor'u küçültücü davranýþlarla yönetmeye çalýþan Aðaoðlu'na ve onun þakþakçýlarýna gýcýðým...

Biz kulüp olarak daha iyi bir teknik direktörü ve daha iyi bir kadroyu hak ediyoruz..Aðaoðlu tipindeki yöneticileri Anadolu takýmlarýnýn taraftarlarý bile içselleþtirmez kabullenmez ama bakýyorum ki Trabzonspor'un büyüklüðünden ve tarihinden nasibini almamýþ bazý taraftarlarýmýz hala Aðaoðlu'nun sýçtýklarýný sývama derdinde..
    Sadece o olsa iyi.. Eleþtirdiðimizde ne taraftarlýðýmýz ne de adamlýðýmýz kalýyor.. Birde Güruh diye bir laf türetmiþler temcit pilavý gibi onu söyleyip duruyorlar...

Haklý çýkmak, doðru olduðuna inandýðýný savunmak gibi bir dertleri yok... Bizim kaygýlarýmýz gerçekleþtiðinde önce sessiz bir þekilde bekliyorlar sonra yok Statüko, yok bilmem ne... Sadece bunlar biliyor zaten Statüko, elma ile armudu...

Zannediyorlar ki onlarýn algýlarý, düþünceleri Trabzonspor için baðlayýcý ve birleþtirici ve ayný zamanda erdemli olandýr.. Diðer düþünceler kiþiliði oturtmamýþ, delme çatma bilgilerle yoðrulmuþ, gerçeklerden uzak ve zararlý olanlardýr...

Sýrf sýð tartýþmalar yüzünden bu forumdan uzaklaþýyorum..

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Yahu Þota'ya teklif yapýldý haberleri de konuþulmaya baþlandý.

Þota denenmiþti, bi daha gerek var mý hüsrana?

Kafayý yiyeceðim.

Bir sezonda bu kaçýncý puzzle oyunudur?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Sýradan takýmlarýn altýna düþtüðünü görmek beni kahrediyor TS efsanesi

Uykularým kaçýyor

Yüzüm gülmüyor

Daha ne kadar üzeceksin bizi?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Þahin Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Diabate tam ama tam manasýyla bir hayal kýrýklýðý oldu. Bir tek olumlu hareket veya geleceðe ait umut verecek tek aksiyon görmedim.

Bu adam nasýl premier lig görmüþ hayret ya hayret hayret. Bomboþ bir topçu bomboþþþþþþþþþþþ. Yazýk günah buna verilen paraya.

Maça gelirsek hiç umudum yok.
    Plaza ve Diabate kadroya girecek kapasitede mi?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    33

Diabete , Sarý , plaza vs bu tür topçular diðer 10 adamýn iyiyse iþ yapar . Kurtarýcý rolü verilirse çuvallarlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)