Sayfa 91 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 2,251 ile 2,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

61saat.com
    Ana Sayfa
    Kategoriler
    Galeri
    Video
    Yazarlar
    Anketler
    Künye
    Ýletiþim
    Kapat
    Haluk Ayyýldýz - Trabzonspor’u uçuracak hali yok!
    25 Ekim 2020, 21:31
    YAZARIN DÝÐER YAZILARI

Trabzonspor, Fenerbahçe maçýna öyle hýzlý ve istekli baþladý ki, Fenerbahçe’nin aklý baþýndan gitti diyebiliriz. Afobe’nin attýðý harika golle de ilk yarýyý 1-0 önde kapattý. Fakat maçta ilginç bir hikaye yaþandý. Fenerbahçe’de Sosa doksan dakika oynamýþ olsaydý inanýn Trabzonspor maçý kazanýrdý. Durumu fark eden Erol Bulut, ikinci yarýya Sosa’yý saha kenarýna alarak baþladý ve ard ardada goller buldu. Yani insanýn keþke Sosa oynasaydý diyesi geliyor deðil mi?

Ýlk yarýda Trabzonspor çok doðru iþler yaptý.

Takým halinde mükemmel oynadý. Hatta ikinci golü de bulabilirlerdi ama olmadý. Dediðim gibi Erol Bulut, Sosa gibi önemli bir oyuncuyu oyundan almasý maçýn kader anýdýr. Sosa, Trabzonspor’da oynadýðý dönemlerde ne Ünal Karaman ne de Hüseyin Çimþir tarafýndan kenara alýnabilmiþ deðildir. Yanýlýyor muyum? Sanýrým ne demek istediðim çok iyi anlaþýlmýþtýr.

Newton’a gelince, Sosa oyundan çýktýðýnda bu duruma hazýrlýklý olup, ona göre oyun sisteminde deðiþiklik yapmalýydý. Örneðin, Kamil Ahmet’in yerine Djaniny’i daha erken alabilir ve orta sahayý daha diri hale getirebilirdi. Evet Trabzonspor, kazanabileceði maçý kaybetti ama ben derim ki, yine de Newton, Fenerbahçe’ye maðlup olmasýna raðmen, devam etmeli. Bu takým, takým olacak. Ben ýþýðý gördüm. A.Kadir Parmak ve Ekuban’da döndüðünde Trabzonspor, geçtiðimiz sezona yakýn olabilir. Diyeceksiniz ki aradaki puan farký 9’a çýktý. Yeni hoca gelsin. O hoca kimse Trabzonspor’u uçuracak hali yok. Yeni maceralar aramanýn anlamý yok derim ben.

Newton tam takým olduðunda topun aðzýna konulmalýdýr diyorum baþkada bir þey demiyorum. Evet eleþtirilebiliriz ama ben Trabzonspor’u yine de Fenerbahçe’ye karþý beðendiðimi söyleyebilirim. Unutulmasýn ki, Fenerbahçe’nin elinde çok geniþ biri kadrosu var. Dolayýsýyla Erol Bulut’un da eli çok güçlüydü. Bu durumda Newton’a haksýzlýk etmemek gerekiyor.

Son sözümüz Abdülkadir Ömür’e olsun. Kafan baþka yerlerde oynuyorsun, Maçýn ilk yarýsýnda eskisi gibiydin, ama ikinci yarýda daðýldýn. Halbu ki takýmý toparlayan isim olmalýydýn. Hiç mi Nwakaeme’yi örnek almýyorsun. O, 31 yaþýnda sen 22 yaþýnda. Sana göre de bu iþte bir terslik yok mu? Toparla kendini. Seni yeni Messi yaptýk, belli ki hata yaptýk. NOKTA
    Haluk ayyildiz
    Akli basinda okudugum nadir yazilardan birisi..

Nereden
    Ýstanbul

Maça sakin gözle tekrar bakýyorum.

1) Oyuncularda öz güven kalmamýþ. Verdikleri/vermedikleri paslar, ürkek top sürmeler...Biz bu maçý kazanýcaz demiyorlar.

2) Bu, mücadele ve hýrsý da etkiliyor. Tansiyon yükseldiði an buharlaþýyorlar.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Net küme adayýyýz bukadar net söylüyorum bu kadar birbirinden bir haber oyuncu ve hocayý en son 2001 de gormustüm sonuç ortada ve newtonun kaldýðý hergun dahada kötü olacak .
    2 galibiyetle ilk dörde yerleþiriz. Ziya doðanlý 2004 yýlý tee diplerden kalkýp þampiyonluga oynadýk. 2006 halilhodzicin geliþiyle yine diplerden çýkýp ilk dorde girdik. Böyle tonlarca örneði var. Kadromuz 2 orta saha eksiði dýþýnda gayet yeterli. Evet sittin sene bu sistemde þampiyon olamayiz ama avrupa kupalarýna rahatlýkla katýlýriz. 2001 kadrosu kýyasý yanlýþ, o kadro bu gözlerin görüp görebilecegi en rezalet kadroydu. Haftalar ilerledikçe göze hoþ gelen oyunu oynayacaðýz. Decoderi iptal ettirdim, kaçak maçak takýmý takip edeceðim.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý sasort Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iyiydi marlonda iyiydi defansta

tek baþýna beklerin kabati deðil orta sahada rakibi domine demememizden kaynaklanýyor asýl sýkýltý

ama

bakýyorum bazýlarý waka bazýlarý ömüre yüklenmiþler

ama adamlarýn arkasýndan hiç destek gelmediki

birde serkan tamam koþuyor mücadele ama oyun okuma oyunu görme noktasýnda kamil ve o en vasat olanlardý

verdikleri paslar bile çýldýrttý beni

adama pas verecek önü boþ üzerine at o da olur

tutuyor gerisine atýyor pas veriyor ömüre ya doðru koþacan pas alacaksýn veriyor pasý çýkmýyor rakibin arkasýndan

pereria olsa ömür daha fazla iþlerdi

sol beke marlon ne verirse ona yapacak bir þey yok
    Yasi cok genc oynadikca tecrube kazanacaktir alt yapida aldiklari egitim sifir gibi birsey ilk yari en cok mucadele kazanan adamdi o boyuna ragmen kafa topuda aldi sabredilmeli arkasinda durulmali simdiden sovup saymaya baslarsak turkmen gibi kaybederiz onuda yusuf yazici oynamaya yeni basladiginda ne yorumlar gorduk burada akillara ziyan..

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bu arada abdullah avcýya burun kývýran arkadaþlar bu yönetimde abdullah avcýyý takýmýn baþýna getirecek çap yok newton gitse dahi emin olunki geitrecekleri hoca newtondan dahi kötü olacaktýr.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 galibiyetle ilk dörde yerleþiriz. Ziya doðanlý 2004 yýlý tee diplerden kalkýp þampiyonluga oynadýk. 2006 halilhodzicin geliþiyle yine diplerden çýkýp ilk dorde girdik. Böyle tonlarca örneði var. Kadromuz 2 orta saha eksiði dýþýnda gayet yeterli. Evet sittin sene bu sistemde þampiyon olamayiz ama avrupa kupalarýna rahatlýkla katýlýriz. 2001 kadrosu kýyasý yanlýþ, o kadro bu gözlerin görüp görebilecegi en rezalet kadroydu. Haftalar ilerledikçe göze hoþ gelen oyunu oynayacaðýz. Decoderi iptal ettirdim, kaçak maçak takýmý takip edeceðim.
    Nasý oynadn sameti gönderip ziyayý getirerek ............ elinde fatih gokdeniz ve yattara gibibadamlar varken kim var elinde ömür denen küçük hüsamettinlemi maç çevirecen yoksa newton denen 50 lik stajjerlemi
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu arada abdullah avcýya burun kývýran arkadaþlar bu yönetimde abdullah avcýyý takýmýn baþýna getirecek çap yok newton gitse dahi emin olunki geitrecekleri hoca newtondan dahi kötü olacaktýr.
    Avcý yýllarýni vereceði sistem takýmý hocasý. Sen býrak yýlý 2 kötü sonuca adamýn götüne teneke baðlarsýn.
    Newton yapýlmayan orta saha transferine raðmen bir sistem oturtmaya çalýþýyor. Tek top, hýzlý oyun, dikine paslarla rakibin baþýný döndür. 3-4 haftaya bu takým bambaþka seviyeye gelir. Daha 3 saat önce ilk yarý anlý þanlý þiþirilmiþ balon fenerin orta sahasýný yetersiz orta sahamizla bile üç hýzlý pasla beþbin defa geçtik ama serefini sildigimin hakemleri yine doðradý bizi. Bu oyun haftalar geçtikce geliþir sonra bu laflari ettiðine piþman olursun.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

8tasda kendi yaptigi transferle ne yaptigi daha dogrusu yapamadigi ortadayken simdi yeni olusturulmus bir takimin basina getirilmesi hata olur boyle bir topa girecegini sanmiyorum yonetimin basarisizliga kilifi da hazir olur ustune bir dunya tazminati alir gider tinercilerde oldugu gibi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýlk yarý hasbelkader iyi oynadýk ama ikinci yarý erken golle birden daðýldýk. Birileri sahadakilere 1-1 olunca maçýn bitmediðini, 40 dakka daha olduðunu söylesin.Anlamsýz þekilde durulduk ve 3.gole kadar demolize devam ettik.Febeþ yorulunca takým atak yapmaya baþladý ama iþ iþten geçmiþti.Ýnanýlmaz sýkýntýlý bir görüntü bu, inþallah toparlarýz yoksa yukardaki arkadaþýn dediðin gibi düþme adayý oluruz.
    Febeþ maðlubiyetleri hem takýmý hem bizi fena halde yýpratýyor ama bu yenilgi kaosa sürükleyebilir , aman dikkat!

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Nasý oynadn sameti gönderip ziyayý getirerek ............ elinde fatih gokdeniz ve yattara gibibadamlar varken kim var elinde ömür denen küçük hüsamettinlemi maç çevirecen yoksa newton denen 50 lik stajjerlemi
    Eku, waka, afobe bunlar tenekesporda mi oynuyor?

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Eku, waka, afobe bunlar tenekesporda mi oynuyor?
    Fatih bu adamlarý fatih gökdeniz yattarayla mý kýyaslýyorsun eku ligin yarýsýnda yok müzmin sakat waka umrunda deðil afobe berbat bir forvet .

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Fatih bu adamlarý fatih gökdeniz yattarayla mý kýyaslýyorsun eku ligin yarýsýnda yok müzmin sakat waka umrunda deðil afobe berbat bir forvet .
    Allah aþkýna sus artýk
    Waka, 40 yýldýr takýp ettiðin Trabzonsporda görüp görebileceðin en iyi yabancý oyuncu, bugün gerekli desteði alamamasýna raðmen çok iyi mücadele etti. Afobeye doðru dürüst top taþýrsan 25 golü bulur, bulacakta. Ekuban da geldiðinden beri takýmýn can suyuydu. Ulan sanki Yattara 2004-2005 yýllarýndan sonra koca 34 haftada 10 maçtan fazla doðru düzgün oynamisligi vardý da. Geri kalan 5 sezon yattý ibine

Nereden
    Ankara

Avcý’ya neden burun kývýrýlýyor onu da anlamýþ deðilim. Geçmiþte bizimle ilgili yanlýþ þeyler söyledi de ben mi unuttum acaba
    En büyük Trabzon

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Allah aþkýna sus artýk
    Waka, 40 yýldýr takýp ettiðin Trabzonsporda görüp görebileceðin en iyi yabancý oyuncu, bugün gerekli desteði alamamasýna raðmen çok iyi mücadele etti. Afobeye doðru dürüst top taþýrsan 25 golü bulur, bulacakta. Ekuban da geldiðinden beri takýmýn can suyuydu. Ulan sanki Yattara 2004-2005 yýllarýndan sonra koca 34 haftada 10 maçtan fazla doðru düzgün oynamisligi vardý da. Geri kalan 5 sezon yattý ibine
    Yahu waka kötü deðil ama adamýn umrunda deðil takým diyorum geçen senenin son 8 maçý bu sene 6 maç waka nerede ne yapýyor kardeþim.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Vallaha fatih newton kaldýgý sürece bu takým hep dipte kalýr kümeye oynar sende burdasýn bende burdayým ne kadar geç giderse býraktýgý hasar o kadar derin olacak.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Yahu waka kötü deðil ama adamýn umrunda deðil takým diyorum geçen senenin son 8 maçý bu sene 6 maç waka nerede ne yapýyor kardeþim.
    Mevzu yine salaklikla yapýlmayan orta saha transferine geliyor. Ortadan wakaya top gelmeyince mecburen içeri girip top yapmaya çalýþýyor ve haliyle iþ boyunu aþýyor. 2 sene boyunca Novakla git gel yapmýþ adam, arkadan destek gelmeyince bireysel olarak canýný diþine takýyor. Farkýndaysan fenerin ceza alanýna adam eksilterek giriþlerinde gerekli destek gelmedi çok yalnýz kaldý. Marlonla birkaç maç süreklilik kazanmasý ve Ekubanin acilen takýma katýlmasý lazým. Bugün bir Ekubanin olsa Waka maçýn yýldýzý olurdu, tabi namussuz hakem triosunu hesaba katmadan olmaz.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Vallaha fatih newton kaldýgý sürece bu takým hep dipte kalýr kümeye oynar sende burdasýn bende burdayým ne kadar geç giderse býraktýgý hasar o kadar derin olacak.
    Ölmezsek burdayiz dostum. Newton devam etsin, 10.haftadan sonra bu takýmý izlemeye doyamayacaðýz.

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

sinirden uyuyamýyorum emeði geçenlere teþekkürler. baþkan federasyondan randevu talep etmeye devam et...
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

Nereden
    Ankara

Ölmezsek burdayiz dostum. Newton devam etsin, 10.haftadan sonra bu takýmý izlemeye doyamayacaðýz.

Hadi bakalým. Takipteyiz
    En büyük Trabzon

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yahu fb vasat kadro kurduysa senin kadron amatör küme kadrosu adamýn oyuna soktuklarýna bak senin çýkarýp soktuklarýna bak.
    fb ne futbol oynuyor aga

kurduklarý kadro pas oyunu oynayabiliyor mu? 90 lý yýllar futbolu oynuyor fb

þu maçý kaybetmemizin ana nedeni þansýzlýktýr birazda

fb nin aldýðý puanlarda hakem desteðide var ayrýca,rize maçýnda beleþten penaltý ile +2 puan aldýlar misal
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Nereden
    Ýstanbul

vaka bu maçta iyidi ama hala bazý anlarda topu fazla ayaðýnda tutuyor,vaka nýn sezon baþý ortalarda gözükmemesi ayrýca tartýþýlabilir

ayrýca vaka nýn defansif zaaflarýný en aza indirecek sistem kurmak gerekiyor

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Yaw Fatih abi sen dediðine inanýyor musun Allah aþkýna ya bu orta saha ile hiçbir takýma karþý izlemeye doyamayacaðýmýz futbol izleyemeyeceðiz bu sene ligden düþmeyelim bu kadro ile yeter bana hoca deðiþtirsen ne olacak boþ iþler bunlar lig baþýnda yapýlacaktý bu ama Avcý ekibi ile geleceði için ve transferleri biraz tuzlu olacak diye alýnmadý Novak ile Sosa kesinlikle kalmalý diye getirilmedi baya bir dönen dolaplar var baþa sardýk maalesef ...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Ýstanbul

bu arada ünal hocanýn sebebsiz yere kovulmasý halen anlaþýlmayan vakýalardan biri ve fazlada sorgulanmadý,

oysa ünal hoca ile kulüp ve takým kimyasý tutmuþtu kadro defolarý olmasýna raðmen

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Fatih Tekke bu sene bu sekilde devâm etsin, seneye hocamiz olur...

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaw Fatih abi sen dediðine inanýyor musun Allah aþkýna ya bu orta saha ile hiçbir takýma karþý izlemeye doyamayacaðýmýz futbol izleyemeyeceðiz bu sene ligden düþmeyelim bu kadro ile yeter bana hoca deðiþtirsen ne olacak boþ iþler bunlar lig baþýnda yapýlacaktý bu ama Avcý ekibi ile geleceði için ve transferleri biraz tuzlu olacak diye alýnmadý Novak ile Sosa kesinlikle kalmalý diye getirilmedi baya bir dönen dolaplar var baþa sardýk maalesef ...
    Alanya maçýndan çok korkuyorum fb nin oyun sitili bizi farklý yenecek düzeyde deðildi ama alanya bizi rezil edebilir alanya maçýnýn gelmesini istemiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)