Sayfa 79 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79 80 81 89 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

TSLIEMRE - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bu teknik direktör ile olmaz kadro kötü deðil ama hýrslý bir teknik adam lazým özellikle Yerli bir Teknik Direktör þart.

Manava61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý fadigaTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hüseyinin yanýnda newton yetiþtirdik
    Orda öyle olmadý iþte. Newton'ý neden ýsrarla Avcýnýn rkibine sokmak idtiyor dizce baþkan?

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Yazýk oldu mücadeleye ve oyuna .. Ömür maalesef olmuyor artýk, baþka bir þey düþünülmeli onun için. Biz de baþarýlý olamayacak belli ki. Trondsen sakatlýðýna ve pandemi sürecine raðmen orta sahanýn bu kadar alternatifsiz olmasý yönetimin suçudur. Newton pasif ama günah keçisi o olmamalý !

Zaten hakemler her türlü pislii yapýyorlar, bir de fikstür zorluðu olunca yapacak bir þey kalmadý !
    McLas was Here

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Flavio vasat oyuncu dediðimizde "ama kýrmýzý görünce aðlýyor" diyenler oldu. Bize kýrmýzý görünce aðlayacak deðil maç kazandýracak iyi oyuncular lazým.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

flavio--marlon--afobe--baker--diabate bu adamalrla þampityon felan olamassýn polyanacýlýk oynamaya gerek yok bu adamlar malatya konya denizli gibi seviyedki takýmlarýn adamlarý bu kadroya kloop da gelse deðiþen biþey olmaz newton dan ziyade bu kadroyu kuran sorgulanmalý he þurda da þu anlaþýlmasýn ben newton çok kaliteli hocadýr demiyorum benin demek istediðim hocadan daha çok kadro sorunu bence daha önemlidir

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

beyler yönetim hatasý alýnan topçulara tartýþýlýr ama

tronsen gibi zayýf adamlar ile bu orta sahada baþarýlý olamazsýn

bize sosa dan sonra beyin lazýmdý. en önemli transfer forvet deðildi. sol bek deðildi. orta saha idi. ona karþýn bir atýmlýk barutumuz vardý. Onuda tek para verdiðimiz tronsene oynadýk. oda çok fena patladý.
    BÝZÝM BÜTÇEMÝZ NEDENÝ ÝLE EN UFAK BÝR HATA YAPMA ÞANSIMIZ YOKTU. HATA YAPTIK CANIMIZ SAÐOLSUN

alýnan orta sahalar flavio baker elemanlar oynuyor ama biri bir tarafta biri bir tarfta orta saha yöneten beyin yok

takým bence fena deðil ama takýmýn beyni oymayýnca kafasý kesilmiþ tavuk gibi mücadele ediyor

KÝMÝ WAKA KIZIYOR KÝMÝ ABDÜÞE ÝKÝ ÝSÝMDE ÝLERÝDE HEP TEK KALDI. BEKLERÝMÝZ ÇIKAMADI ÞB AÇIKLARI NEDENÝ ÝLE BUNU KIRACAK ORTA SAHA OLACAKTI ORTA SAHA OLAYDI BU SENE BAÞKA OLURDU.

ARKADAÞLAR KÜME DÝYOR AMA ORTA DA ADAM OLSA BU TAKIM ÞAHLANIR

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ý sani - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muþ
    Yaþ
    34

Hâlâ yapýlanma var sabredin diyenler var bilmem ne diyen var. Zaten yönetimlerimiz bu kafalarýn aynadaki görüntüsü olduðu için bu haldeyiz.

Bu þehir adamsa, Trabzonspor Kulüp baþkaný ayný zamanda þehrin tek ve baðýmsýz milletvekili adayý da olmalý ve Trabzon'un Ve tüm Trabzonsporlularin mecliste sesi olabilmeli ve artýk kaç kiþiyse 3 milyon mu 4 milyon mu, ülkenin seçim kaderini deðiþtirebilmelidir. Sinmiþ sustutulmuþ ezik sünepe parya bir þehir benim memleketim de olamaz takýmdaþým da.
    Yüzde 95 inden fazlasý x bir partinin fahiþesi olmuþ sürülerle futbol da bu halde olur eðitim de ülke de.
    Yaþarsak belki 50 sene sonra güzel þeyler görürüz milyarda bir ihtimal de olsa. Hadi eyvallah

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Flavio vasat oyuncu dediðimizde "ama kýrmýzý görünce aðlýyor" diyenler oldu. Bize kýrmýzý görünce aðlayacak deðil maç kazandýracak iyi oyuncular lazým.
    kardeþim burada bas bas baðýrdýk brezilyadan defansif adam alýnmaz diye ama kimse bizi duymadý .

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu ne Avcý'sý. Bu kulüp niye ders çýkarmayý bilmiyor???

Ýstanbul takýmlarý yüzüne bakmadýðý için Ersun gibi yayýncý kuruluþa çýkarýlarak prim yaptýrýlmaya çalýþýlýyor ama burada Trabzonspor için nimetmiþ gibi algý kasanlar var.

Avcý geldiði an seneyi de kaybederiz. Ben bu filmi çokça izledim.
    Herhangi bir türk hoca avcý gelmez zaten maksat düþmeden bitsin bu sezon bu hafta lig bizim için bitmistir .Bu hoca kaldýðý sürece tahribatý dahada büyük olacak.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dünya para harcadýlar iþ yine duran toplarla belirlendi. Organize gelip 5 tane atsalar daha fazla üzülür müydüm bilmiyorum. Ya arkadaþ adamlarýn gol için tek silahlarý duran top ve yan ortalar, hiç mi önlem almadýnýz þuna. Tüm takým ceza sahasýna doluþuyor dýþarýda iki üüç tane þut atabilecek adam boþta bekliyor. Hadi bu riski aldýn içeride alan kapattýn bari içeriye kesilen toplara vurdurma. Her duran topta gelip vurdu adamlar.

Savunma ikilisini beðendim, özellikle Hugo bence gayet iyi oynadý. Edgar ile oynadýkça iyi bir ikili olabilirler.

Baker'ýn oyunu yönlendirmesi fena deðil, arkasýnda oyun kuracak biri olursa önde daha iyi iþ yapabilir. Özellikle sað-sol þut atabilmesi yay çevresinde kendisini deðerli bir oyuncu yapar.

Bence gidenlerden sadece Sörloth'u arýyoruz. Onun dýþýnda ne Sosa, ne Novak bugün olsa daha fazlasý olmazdý. He Sörloth'u arýyoruz ama bu Afobe'nin kötü topçu olmasýndan deðil Sörloth'un ligin çok üstünde bir topçu olmasýndan dolayý. Afobe de bugün tek baþýna aldý attý golü, maç boyunca kendisine bir iki pas dýþýnda pozisyon hazýrlayamadýk. Ligin en iyi forveti þu an kim tam kestiremiyorum ama getir bize koy yine ayný þeyleri izleriz. Hücumsal organizasyonlarýmýzda kilit rol üstlenecek Ömür ve Nwakaeme'den faydalanamýyoruz. Özellikle Nwakaeme ne oynuyor çözemiyorum. Pas atmýyor kimseye, tek baþýna iþ çözmeye çalýþýyor üç kiþinin arasýna saldýrýyor falan. Saða sola paslarýyla zehir saçan Nwakaeme gitmiþ bencil ptt topçusu gelmiþ resmen.

Serkan iyi mücadele etti ama kendi oyun tarzýnýn farkýna varýp önündeki alaný kullanmadýkça vasatý aþamaz. Marlon fena deðildi önünde top ezme makinesi Nwakaeme varken bu kadar iyi bile bence. Flavio iki tane teknik oyuncu varken onlarýn arkasýný toplayacak iyi bir oyuncu olabilir ama Kamil de varken yaratýcýlýk azalýyor doðal olarak.

Uðurcan da form düþüklüðü devam ediyor. Kalecilerin antrenman videolarýný izledikçe bu kadarýna bile þükrediyor insan.

Hakemlere her hafta mý bahane bulacaðýz diyorum ama her hafta bariz hatalarý var. Bu maçta bile bir tane net bir tane muallak penaltý pozisyonu var. Yediðimiz gol öncesi faul var. Allah yardýmcýmýz olsun ne diyeyim.

Eddie hoca; maça iyi anlayýþla baþladý ama ikinci yarýda fbnin hamlesine karþýlýk veremedi. Golden sonra takým çöktü o da izledi. Ne yapacaðým ben mi hareketlendireceðim takýmý, hocanýn iþi bu. Ýkiyi yedi hala bekliyor. Üçü yedi Djaniny sokuyor oyuna. Ýþ iþten geçtikten sonra hamle yapmak alýþkanlýk haline geliyor. Kullanacak kredisi yok zaten, eski topçu falan olsa çýkýp bizim deðerimiz diye arkasýnda duran olurdu. Yakýnda kovulur maalesef. Bizim ülkede sabýr falan hikaye. Sonuç alamýyorsan tekmeyi vururlar.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Mehmet Bilgin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Karaman
    Ana hocasý Ünal Karaman olanýn sonu bu olur iþte.

Ana hocaya bak.

Manava61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ataullah-ý sani Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hâlâ yapýlanma var sabredin diyenler var bilmem ne diyen var. Zaten yönetimlerimiz bu kafalarýn aynadaki görüntüsü olduðu için bu haldeyiz.

Bu þehir adamsa, Trabzonspor Kulüp baþkaný ayný zamanda þehrin tek ve baðýmsýz milletvekili adayý da olmalý ve Trabzon'un Ve tüm Trabzonsporlularin mecliste sesi olabilmeli ve artýk kaç kiþiyse 3 milyon mu 4 milyon mu, ülkenin seçim kaderini deðiþtirebilmelidir. Sinmiþ sustutulmuþ ezik sünepe parya bir þehir benim memleketim de olamaz takýmdaþým da.
    Yüzde 95 inden fazlasý x bir partinin fahiþesi olmuþ sürülerle futbol da bu halde olur eðitim de ülke de. Hadi eyvallah.
    Yaþarsak belki 50 sene sonra güzel þeyler görürüz milyarda bir ihtimal de olsa
    Þehir daha görünürdeki dizayncýlara karþý bile tek ses olamýyor, kaldý ki arka plandakilere ses çýkartsýn.

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

11 tane türkle oynasaydýk keþke o trabzon kümeye tezahüratýný duyunca en azýndan 1-2 futbolcularýný sakatlarlardý koca maç 1 sarý kart görmüþüz ne hýrs ne azim ne istek 34 yaþýnda gustavo 90. dakika kaleciye basýyor abdülkadir 2. yarý eli belinde geziyor.
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý SZYMEK55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Renktaþlar, hemen kýyameti koparmayalým. 3 maðlubiyetimiz var, BJK, Baþakþehir bi de þikeciler o kadar olabilir yani.
    Tamam oynanan oyun kimseyi tatmin etmiyor. Ben ilk yarýnýn son 20 dakikasýni izleyebildim, tempo 0 takýmda. Bunun nedenlerini bence Newton da görüyor ama alternatifsiz olduðundan deðiþtiremiyor hala.
    Pandemi nedeniyle kadro da iyice daraldý. Fikstür olarak önümüzde nisbeten daha kolay maçlar var hemen kazan kaldirmayalim bence
    "Bjk basaksehir bi de sikeciler o kadar olabilir yani"

Kusura bakma ama Kücük takim taraftarlari böyle konusur

Gecen sene sampiyonluga oynadin ve türkiye kupasini kazandin unutma..

Bu takimin toparlanacagi yok..tempo yok oyun yok..5 oyuncu degistirme hakkin var adam 70i bekliyor ilk degisikligi yapmak icin oda 3-1 geriye düstükten sonra

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kurtarýcý olarak görülen parmak bile yedek olmasý gerekirken, kalitesizlikten adam ilk tercih oldu.

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim burada bas bas baðýrdýk brezilyadan defansif adam alýnmaz diye ama kimse bizi duymadý .
    Bulmuþlar birilerini scout'çuluk oynuyorlar hocam. Sonra Baþkan çýkýp "Trabzonspor'un sokaða atacak parasý yok" diyor. Þaka gibi kulübüz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ligden çekileceðiz o zaman. Bu kadar basit. Takýmýn ligden çekilebileceðine inanýyor musun gerçekten? Buna izin verecekler mi cidden soruyorum.
    Ben basindan beri bunu savunuyorum zaten bu sehir camia figuranligi icine sindiriyorsa sorun yok o zaman neyi tartisiyoruz.ha ligden cekemediler izin verilmedi o zaman yapilacak tek sey var once ekonomik bagimsizlik bunu yapacaksin ki siyaset elini cekecek klupden gebe kalmayacaksin ki alayina gider yapip aman vermeyecek el acmayacaksin aksi takdirde boyle onlar emegini her firsatda calar sende izlersin hakemler bize karsi hep boyle zaten diyerek neden hakemler bize karsi hep boyle sistemin duzenin disina cikamadigimiz cikarilmadigimiz icin olabilir mi ?

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Serkan Asanda kornerlerde direkte nasil durulur ögrensin artik..sadece trabzonlu oldugu icin kadroda buda bi gercek

1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

þimdi kalan 2 hafta maç kazansan ne olacak yine milli ara hop baþtan baþla covidler movidler .

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

#KongreÝstiyoruz Turkýye gundemýnde ýlk sýralarda
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Hala unal karaman paylasiyorlar .
    Unal karaman zaten kotu bir hocaydi.
    Yerine gelenlerde kotu.

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý Punisher-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serkan Asanda kornerlerde direkte nasil durulur ögrensin artik..sadece trabzonlu oldugu icin kadroda buda bi gercek

Özevlat olsun çamurdan olsun hocam. Yenilmiþiz çok da mühim deðil.

Nereden
    Ankara

bugüne kadar hep kýrýp döktük. sakin kafayla hareket etmeliyiz.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

ben maç öncesi de demiþtim erken bir gol bulursak 1-3 falan kazanýrýz maçý diye erkenden gol bulduk ama 2. yarý öyle korkak oynadýk ki beraberliðe dua edecek takýmý baþýmýzýn üstüne çýkardýk sonuçta 1 maç 3 puan ama bu futbolculardaki ruhsuzluk daha önemli. vücut dilleri falan.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hepsi kötü son aldýklarý hugoda kötü baker oyunu yavaþlatmaktan baska bir halta yaramýyor tek iyi yönümüz kalemimizdi oda sezon baþýndan beri sýradan vasat bir kaleci .Çok çok kötüyüz sert kararlar alýp silkenlenmeliyiz seri bir kaç maç alýp kendimize gelmeli ondan sonra kendi sahamýzda galibiyet deplasmanda beraberlige oynayýp bu seneyi bitirmeliyiz.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)