Sayfa 29 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29 30 31 39 79 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Rahmi Akkurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sorloth'dan önce 4. idi takým, ondan sonra 2. olduk. Arada baþka bir fark yok.
    Ama çok enterasan bir þekilde bazý arkadaþlar sanki takým bu ligi domine ediyormuþ da falancanýn gitmesiyle bu duruma gerilemiþiz gibi bir hava içinde. Anlamasý güç. Ünal Karamanlý, Çimþirli takýmýn saç baþ yoldurup her dakikasý gol yeme riskiyle geçen maçlarý çabuk unutulmuþ herhalde. Skora bakýp konuþulunca oluyor bunlar.
    Tirebolu/Ýstanbul/YýldýzT/Ankara

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1 haftadýr bizi yerin dibine sokup sanki bizden daha iyi oynayan, kazandýklarý 11 puanýn tümü haram olan þikecileri öve öve bitiremeyip resmen ve alanen bunlarýn galip gelmesi için ortama zemin hazýrlayan medyanýn suratýna nasýl sýçacaðýmýzý yarýn akþam bu saatlerde göreceðiz.
    Hani biz bu filmeleri çok gördük alaylý yavþak medyasý, lakin her defasýnda kabusunuz olduk.
    aynen al benden de o kadar

yarýn burda görüþürüz

ben bu korona iþine de ayar oldum bu ülkede olmayacak dümen yok

hak mýdýr bizim 3 topçu korona oynatýlmýyor

ya fark edilmeyenler

bence bir takýmda coronadan kayýp var ise maçý iptal edilmeli

bunlar üstünlük saðlamak için bile bulaþtýrýr hastalýðý

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý hamikarakaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu istatistiklerin ne gibi bir önemi var? 20 sene fenere evimizde yenilmesek kupa mý alacagýz?
    büyük takýmlara yenilmemen senin iyi takým oldugunun bir gostergesidir ve iyi takimsan kupada alýrsýn aldýn da zaten.
    bu sene önüne gelene yeniliyorsun cünkü kötü takýmsýn
    bu kadar basit

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý tamuð yamtar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eþim ile ayný köydeniz.

Ama, Ýstanbul’da doðup büyümüþler.

Gerçi ben de Trabzon doðumluyum ama Ankara’da büyüdüm.

Hanýmýn abi ve kardeþi baya saðlam Galatasaray’lý.

Duyunca çok þaþýrmýþtým.

Açýklama olarak, mahallelerinden bilmem ne abi küçükken hep Ali Sami Yen’e maça götürürmüþ.

Bir de Gs’nin arka arkaya þampiyon olduðu yýllar tabi.

Kayýnpeder de Trabzonspor’lu aslýnda ama hiç karýþmamýþ duruma.

10 aylýk bir oðlum var ve Trabzonsporlu olacak inþallah.

TsClub’ýn önünden ne zaman geçsem birþeyler alýyorum kendisine.

Ama dayýlar arada bir yokluyor tabi.

Ki sýkýntý þu; imkanlarý olduðu için rahatlýkla maçlara götürebilecek ve en iyi yerden maçlarý izleyebilecek durumdalar.

Bana da ya sürekli Trabzon’a maç izlemeye mi gideceksiniz diyorlar

Dediðiniz gibi baba faktörü gerçekten önemli netice itibariyle.

Ama mücadelem büyük olacak gibi.

Rakiplerim baya güçlü bu konuda.

Doðduðu gibi kapýsýna asmýþtým ama bordo maviyi.

Konuyu kapatmýþtým kendi adýma
    Eklenti 19808

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    98 yýlýnýn kasým ayýnýn soðuk bir hafta sonu gününde mahallede bi abinin balýkçý tezgâhýný iþletiyorum. O gün gs ile sami yen de oynayacaz ve ben tezgahdaki balýklarý sýrf maça semtim pendik kaynarca'dan gitmek için öðleyi bulmadan baðýra çaðýra sattým ve yanýmda takýlan aslen Trabzonlu olup sakarya'li bjk taraftarý arkadaþýmý gel seni maça götürüyorum deyip 123p mecidiyeköy otobüsüne bindik stada gittik, karaborsadan bileti kaptýðýmýz gibi bize ayrýlan kale arkasý tribününü týklým týklým doldurduk. Baþkan M.A.Yýlmaz, hoca Gordon Milne idi. Taraflý tarafsýz herkes Fatih Terimli þaþaali gs'nin bizi dumur edeceðini düþünüyordu. Maçýn baþýndan sonuna kadar gs'yi surkalise ettik, bjk'li arkadaþýmin boyu kýsa olduðu için pozisyonlarý görebilsin diye baya baya omuzumda maçi tamamladý. Gözümüzün önünde kale arkasýndan bile gördüðümüz gs ataðýnda top çizgiyi býrak geçmeyi belki de 50 cm dýþarda olmasýna raðmen top çizgiyi geçti diye gs'yi oyundan düþürmemek için haybeye gol verdi hakemler. Ama Büyük Orhan'ýn maça son dakikalarda girip sol çaprazdan yardirarak getirdiði topa tam önümüzde asýlýþýný kaleci Taffarel ancak seyredebilmiþ, gs taraftarý utancýndan tribünleri maç bitmeden boþaltmýþ, biz ize maçýn bitimiyle yarým saat tribünde ve katlý otoparkýn orda ki otobüs duraðýnda çýlgýnlar gibi galibiyeti kutlamýþtýk.
    Hani o bjk'li kankam Sinan, bu maçla beraber benden daha fanatik Trabzonspor'lu oldu, otobüsle Pendiðe semte dönene kadar zil zurna sarhoþ zaferi kutlamýþtýk.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý sasort Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aynen al benden de o kadar

yarýn burda görüþürüz

ben bu korona iþine de ayar oldum bu ülkede olmayacak dümen yok

hak mýdýr bizim 3 topçu korona oynatýlmýyor

ya fark edilmeyenler

bence bir takýmda coronadan kayýp var ise maçý iptal edilmeli

bunlar üstünlük saðlamak için bile bulaþtýrýr hastalýðý
    Ya yerim bunlarýn ayaklarýný. Yaþýmýz 40 oldu, çok gördük algý saptamalarini.
    Kalecimiz Uðurcan 3 gün önce bu maçýn önemine binaen oyuncu arkadaþlarýmý motive ediyorum deyince ben de ýþýk uyandý.
    Motive ol, harekete geç ve sapla.
    Olay bu kadar basit.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

büyük bir sürpriz olmazsa kaybedeceðiz.
    geçen sene beþiktaþ deplasmanýnda ki gibi aciz bir takým görmesek iyi.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Digi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    40

Alýntý Ahmet Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    büyük bir sürpriz olmazsa kaybedeceðiz.
    geçen sene beþiktaþ deplasmanýnda ki gibi aciz bir takým görmesek iyi.
    100% kayip edeceðiz ve bu Newton'un son maçý olacak ordan yani Istanbuldan doðru Londraya uçacak. Yarýn Gece acaba uçak seferi var mý bilmem londraya, arkadaþlar bir göz attýn bir zahmet. Umarým Baþakþehirin Onursal Baþkaný Ahmet Aðaoðlu Trabzona birdaha ayak basmaz...!
    BORDO MAVI

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Maçý hiç izleyip sinirimi bile bozmayacaðým...

Sadece 21.00'da maç sonucuna bakacaðým kaç fark yemiþiz diye 3-0 4-1'e kabulüm inþallah fazla fark yemeyiz..

Bu senenin tamamen bittiðine delil olacak maçtýr
    ..

Kimse boþuna izleyip sinirlerini bozmasýn bu takýmdan maalesef birþey olmaz...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Digi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    40

Bence 3:0 biter...benim anlamadýðým Trabzonspor maça hiç çýkmazsýn daha iyi...!
    BORDO MAVI

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

98 yýlýnýn kasým ayýnýn soðuk bir hafta sonu gününde mahallede bi abinin balýkçý tezgâhýný iþletiyorum. O gün gs ile sami yen de oynayacaz ve ben tezgahdaki balýklarý sýrf maça semtim pendik kaynarca'dan gitmek için öðleyi bulmadan baðýra çaðýra sattým ve yanýmda takýlan aslen Trabzonlu olup sakarya'li bjk taraftarý arkadaþýmý gel seni maça götürüyorum deyip 123p mecidiyeköy otobüsüne bindik stada gittik, karaborsadan bileti kaptýðýmýz gibi bize ayrýlan kale arkasý tribününü týklým týklým doldurduk. Baþkan M.A.Yýlmaz, hoca Gordon Milne idi. Taraflý tarafsýz herkes Fatih Terimli þaþaali gs'nin bizi dumur edeceðini düþünüyordu. Maçýn baþýndan sonuna kadar gs'yi surkalise ettik, bjk'li arkadaþýmin boyu kýsa olduðu için pozisyonlarý görebilsin diye baya baya omuzumda maçi tamamladý. Gözümüzün önünde kale arkasýndan bile gördüðümüz gs ataðýnda top çizgiyi býrak geçmeyi belki de 50 cm dýþarda olmasýna raðmen top çizgiyi geçti diye gs'yi oyundan düþürmemek için haybeye gol verdi hakemler. Ama Büyük Orhan'ýn maça son dakikalarda girip sol çaprazdan yardirarak getirdiði topa tam önümüzde asýlýþýný kaleci Taffarel ancak seyredebilmiþ, gs taraftarý utancýndan tribünleri maç bitmeden boþaltmýþ, biz ize maçýn bitimiyle yarým saat tribünde ve katlý otoparkýn orda ki otobüs duraðýnda çýlgýnlar gibi galibiyeti kutlamýþtýk.
    Hani o bjk'li kankam Sinan, bu maçla beraber benden daha fanatik Trabzonspor'lu oldu, otobüsle Pendiðe semte dönene kadar zil zurna sarhoþ zaferi kutlamýþtýk.
    O vasýfsýz hakem þimdi MHK baþkaný ülke futbolunun durumuna þaþýrmamak lazým. Beter olsun ülke futbolu gram üzülmüyorum.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

1990 yýlýnýn ekim ayýnda avrupa kupasý rövanþ maçýnda deplasmanda Barca'ya 7-2 maðlup olan takýmýmýzý baþkan M.Ali Yýlmaz ancak hafta sonu feneri deplasmanda yenerseniz sizi affederim diyor ve fenere 5 atýyoruz.
    O kadroyla bu bir mi .Hami efsanenin baþladýðý yýl ,orhan ülkenin en iyi sol açýðý rüzgarýn oðlu ,hamdi buldu mu affetmeyen bir forvet öðün genç cýva gibi,abdullah bile yedekti o maçta ,soner çok iyi bir orta alan þimdiki kadro utanç kaynaðý .
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    30

Alýntý trbzonsporlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    büyük takýmlara yenilmemen senin iyi takým oldugunun bir gostergesidir ve iyi takimsan kupada alýrsýn aldýn da zaten.
    bu sene önüne gelene yeniliyorsun cünkü kötü takýmsýn
    bu kadar basit
    yýllarca þikeciler her derbi maçýný kazandý kaç kere þampiyon oldular? en basitinden geçen sene baþakþehiri 2 maçta da yendiler ama 20 puan fark yediler. biz her sene gs'yi yenerken gs þampiyon oluyordu. boþ muhabbetler. ülkede covid belasý var bi tek bizde covid vakasý çýkýyor sen oyuncularýný önce disipline ediceksin hocana bir kaç hafta sabredeceksin. bugün tr'nin her takýmýnda ekuban nwakaeme abdülkadir baker vitor hugo uðurcan çakýr ilk 11 baþlar ama sahada çoðu eli belinde geziyor. küçük maçlarda böyle oynarsan derbileri kazansan kaç yazar?
    BABAMIZDAN MÝRAS KARADENÝZ FIRTINASI

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O vasýfsýz hakem þimdi MHK baþkaný ülke futbolunun durumuna þaþýrmamak lazým. Beter olsun ülke futbolu gram üzülmüyorum.
    Aynen. Askerden henüz gelmiþim, Ýnönü'de 2003 eylül ayý bjk maçýna gittim, yine bu yeteneksiz herif atanmýþ, maçýn baþýndan sonuna kadar doðramýþtý bizi, 5-0 yenilmistik. Fatih Tekke'yi ilk yarý bitiminde seyircinin gazýyla kýrmýzý verip dýþarý atmýþtý kansýz herif.
    Bunlarýn alayý, alaylý þekilde düþmanýmýzdýr. Genç arkadaþlarýmýz çoðu zaman takýmýn anlýk durumuna göre takýmýný savunup savunmama arasýnda kalýyor ya, vallahi buna üzülüyorum. Þu geçmiþte bize yapýlan ve bu þerefsizlikleri bize reva görenler hâlâ futbolun merkezinde olup bize yine oynamaya devam edenleri bi kavrasalar yeterdi.
    Bunlarla baþa çýkamayýz. Ya sistemin içinden elimizi eteðimizi çekeceðiz ya da yýllardýr dediðim gibi bu namussuz lig de bi þekilde avrupa kupalarýna katýlma hakkýný kazanýp her sene avrupa kupalarýnda boy göstereceðiz. Bu lig için harcanan her kuruþ haram oðlu haramdýr.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O kadroyla bu bir mi .Hami efsanenin baþladýðý yýl ,orhan ülkenin en iyi sol açýðý rüzgarýn oðlu ,hamdi buldu mu affetmeyen bir forvet öðün genç cýva gibi,abdullah bile yedekti o maçta ,soner çok iyi bir orta alan þimdiki kadro utanç kaynaðý .
    Uçurum da yok dostum. O zamanlar iþin içinde daha çok aidiyet vardý, o zamanlarla bu zaman arasýnda ki belirgin fark bu.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ben bu maçta kaybetsek bile öyle çok farklý kaybedeceðimizi düþünmüyorum adamlarýn attýðý gollerin çoðu duran toplardan akan oyunda çok etkili bir takým deðil ayrýca maçýn seyircisiz olmasý deplasmanda olduðumuz için avantaj ama kayberdersekde durum çok da iyi olmaz 6 haftada 5 puan demek çok gerideyiz anlamý taþýr.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Forumdaki karamsar havayý daðýtýp anýlarý tazeleyelim diyorum...

90'lý yýllarda Avni Aker'in müdavimi bir taraftar olarak internette bizzat canlý izlediðim bir fener maçý buldum..Bulgarlarýn Hristo Stoichkov'dan sonra Dünya futbolunun vitrinine sunduðu Kostadinovlu Bolicli Okochalý Ucheli Höghlü Saffetli Ýlkerli Kemalettinli kadrosunu ilk yarýda bulduðumuz 4 golle ve bir o kadar kaçýrdýðýmýz golle Avni AKER'in çimlerine gömmüþtük...8-3 bitecek maç 4-3 bitmiþti..Son dakikalar epey stresli geçmiþti..Ercan Taner'in nefis anlatýmýyla ilk kez izledim þimdi ve duygulandým..

O deðil de ben Avni Aker'i özledim arkadaþ...Sahil yolundan Avni Aker'e giden yokuþu daracýk sokaklardan evlerin arasýndan stada varmayý özledim...Ne yapýp edip yeni bir stadyum yerine Avni Aker'i büyütmeliydik diyorum...Avni Aker'in ruhu bambaþkaydý..

Before Elvis There was Nothing

John Lennon

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Form itibariyle ligin en güçlü orta sahasý FB'de olduðundan maça üçlü orta saha ile baþlamamýz kesin gözüküyor. Hasan Tuncel, Hosseini sürprizi olabilir demiþti Yunus Emre Sel ise Kamil'in oynayacaðýný söyledi. Dolayýsýyla Abdulkadir Ömür ve Diabate ikilisinden biri kesik yiyecek. Buradaki kilit nokta Flavio veya Kamil'den hangisi ilk yarýda sarý kart görürse ikinci yarýda mutlaka oyundan alýnmasý gerekiyor aksi takdirde 10 kiþi kaldýðýmýz anda maç hiç istemediðimiz bir noktaya gider...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Valla pek iyimser arkadaþlar.
    Yahu geçen seneden birisi sol kanat, birisi Tr nin gol kralý, birisi Kaptan ve oyun kurucu 3 oyuncu kaybetmiþiz
    Gecen hafta herkesin yendiði baþakþehire ezilerek yenilmiþiz.
    þu an ligde 16.yýz

Sevmesekte bizim sol kanat ve oyunkurucuyu almýþ, üstüne oldukça iyi tranfer sezonu geçirmiþ( harcama limitlerin yoluna hile hurda sokmus)
    Tff baþkanýnýn Mhk nin destekledigi bizden de üstün þikeciler ileyiz.

Bu maç ya fark yeriz. Ya da belki (umuyorum) bir gaz ile oynayýp puan alýrýz. Korkum ezile ezile yenilmek.
    Maçý nasýl izlemem nasýl haber almam plan yapýyorum
    13 Vitor Hugo

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Nwakaeme Afobe Ömür üclüsü kompakt oynayamaz
    Ömür ile kontra falan yapamazsýn
    Çocuðun 2-3 kiþi ekarte edio ya da hýzlanýp gole gitme özelligi yok

Nwakaeme Afobe Diabate iyidir.

Ayrýca Hosseini'yi stoperlerin arasýna sokup Perreira ve Marlon'u orta sahaya çýkarýp 3-4-3 gibi dizilmeliyiz
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Ankara

Burasý aðlama duvarýna dönmüþ yine
    En büyük Trabzon

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

90'lý yýllarda Avni Aker'in müdavimi bir taraftar olarak internette bizzat canlý izlediðim bir fener maçý buldum..Bulgarlarýn Hristo Stoichkov'dan sonra Dünya futbolunun vitrinine sunduðu Kostadinovlu Bolicli Okochalý Ucheli Höghlü Saffetli Ýlkerli Kemalettinli kadrosunu ilk yarýda bulduðumuz 4 golle ve bir o kadar kaçýrdýðýmýz golle Avni AKER'in çimlerine gömmüþtük...8-3 bitecek maç 4-3 bitmiþti..Son dakikalar epey stresli geçmiþti..Ercan Taner'in nefis anlatýmýyla ilk kez izledim þimdi ve duygulandým..

O deðil de ben Avni Aker'i özledim arkadaþ...Sahil yolundan Avni Aker'e giden yokuþu daracýk sokaklardan evlerin arasýndan stada varmayý özledim...Ne yapýp edip yeni bir stadyum yerine Avni Aker'i büyütmeliydik diyorum...Avni Aker'in ruhu bambaþkaydý..

Hoca defatla söylediðim yýlmaz vural....Maçtan önce ne diyor kimse Trabzonspora avni akerde kabadayýlýk yapamadý yapamaz biz bunu kaybettik,YERLÝ kadroya bak mükemmel hepsi milli takým oyuncusu bunu kaybettik seyirci ateþli psikopat oyuncular hýrslý çok þey kaybettik..Birde elimizdeki takýma bak vallahi billahi tillahi bu kadro ve hoca avni akerde o yýllarda tek maçý bitiremezdi.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

57-0 yenileceðiz maça hiç çýkmayalým.

cellchook - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

4-0

CLT-L09 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hoca defatla söylediðim yýlmaz vural....Maçtan önce ne diyor kimse Trabzonspora avni akerde kabadayýlýk yapamadý yapamaz biz bunu kaybettik,YERLÝ kadroya bak mükemmel hepsi milli takým oyuncusu bunu kaybettik seyirci ateþli psikopat oyuncular hýrslý çok þey kaybettik..Birde elimizdeki takýma bak vallahi billahi tillahi bu kadro ve hoca avni akerde o yýllarda tek maçý bitiremezdi.

Aynen öyle hocam...90'lý yýllarda tribün baskýsý vardý..Bu baskýdan hem hakem hem rakip futbocular etkileniyordu..Kendi futbolcularýmýz ise hýrslýydý Avni Aker'de puan kaybetmek dünyanýn sonu gibi bir þeydi..Kýyamet kopuyordu býrak yenilgiyi berabere kaldýðýmýz bir maçtan sonra kendi takým otobüsümüzün taþlandýðýný bilirim..Bizim oyuncularýn puan kaybý sonrasýnda Avni Aker'den tesislere gitmesi için polis özel önlem alýrdý..Oyuncular bu baskýyý düpedüz hissediyordu ve üzerine hýrslarýný da katýnca Avni Aker rakipler için içinden çýkýlmaz bir hal alýyordu..

Dediðin gibi hem oyuncu kalitesini kaybettik hem o baskýyý kaybettik hem o ruhu kaybettik..

Trabzonspor'u büyüten o baský þimdi yerlerde sürünüyor..Genç yaþtaki taraftarlarýmýza o ruhu aksettiremedik..Yine dediðin gibi þu andaki kadroda bulunan oyuncular eski Avni Aker'de 15 dakika top oynayamazdý sahaya taraftar dalardý valla..Dönemin yöneticisi baþkaný her kimse dayak yerdi hiç abartmadan yazýyorum..Þimdi bakýyorum da taraftar Aðaoðlu'na methiye düzüyor 90'lý yýllarda Aðaoðlu gibi adamlarý pýlýný pýrtýný topla þehri terket diye kovalarlardý valla..

Hata neredeydi? Niye bu hallere düþtük? Bu sorularýn cevabý uzunca bir analizle anlatýlýr fakat vakit yok..
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (25.10.2020 Saat 02:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu maçtaki Trabzonspor kadrosuna bakarsan, FB kadrosundan daha iyi olduðunu göreceksin

Bir kere Þota gibi Avrupa çapýnda bir kalite golcü

Hami gibi TR liginin bugýný bulmuþ efsane golcü

Ünal gibi bir ortasaha

þu üçlü o zamanki halleriyle bu takýmda olsa þu anki takým bile þaha kalkar.

Ogün, Abdullah, Tolunay gibi o zaman mevkilerinin ülkede en iyileri (ikisi fenere biri gsye gitti zaten) de bizde...

Maç ilk yarý 7-0 olmalýyken, hatta 2. yarý bile 2-3 tane net kaçan var, az kalsýn yenemiyorduk. Kemalettin'in beceriksizliði bize yaramýþ

Ambians falan tamam ama, sahada hem kalitesiyle hem yüreðiyle biþey yapacak bir kadron olacak önce. O kadro öyle bir kadroydu 82 puanla (TR tarihinde iki kez yaþandý ve ikisinde de biz kupa alamadýk) 2. olduk... Milli takýmýn yarýsý bizdendi ve as kadroda oynarlardý.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)