Sayfa 18 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 426 ile 450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Bir þekilde bu maçý alýrsak her þey yeniden baþlar, þike lobisine raðmen kazanmak için sahada çok iyi olmamýz lazým.
    Baþakþehir'in maç kazanamamasý insanlarý yanýlttý ama geçen seneyle ayný düzeydeler yine yarýþýn baþ aktörü olacaklar.

Bizim ise o seviyeye çýkamadýðýmýz görülüyor, orta saha problemi çok canýmýzý sýkacak.
    Konu Enaldo61 tarafýndan (21.10.2020 Saat 09:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Eddie Newton, oyunculara verdiði iki günlük iznin ardýndan takýmý motive etmek için tüm ekibiyle bire bir görüþmeleri artýracak. Rakibin geride kalan maçlarýný ve özellikle yapýlan hatalarý iyi analiz etmeyi planlayan Ýngiliz hoca, "Hýzlý pas, topla oynama ve ofansif futbol" mantalitesini bu kez tam anlamýyla adapte etmek istiyor.

*
    haftalarca buradan dile getirdim.Hatta bu hafta Erdal hoþ ta dillendirdi.
    bu kadar izni lig lideri vermiyor,ligin ikinci sýrasýndaki takým fb vermiyor
    tonlarca takýmda;
    güç,kondisyon,dayanýklýlýk,hýz,hýzlý oynama,korner atýþý,þut çekme
    birbirlerini tanýma,paslaþma,atak sonuçlandýrma,geri dönme,toplu ileri çýkma,top rakipteyken en kýsa sürede top kazanma,
    pres.............vs vs

gözle görülür eksikliklerimiz varken bu kadar izin niçin?

düdük çalar,fb ölümüne ilk 45 dakika baskýlý baþlar
    bakalým 2 günlük izin ve sonrasýndaki antremanlar iþe yarayacakmý?

en son gelen oyuncumuzun bile trabzonda geçirdiði süre 3 haftadan fazla olmasýna raðmen,
    hala takýma alýþamamýþ dün takýma baþlamýþ gibi oynayan oyuncularýmýz var.
    lütfen bir an önce gösterin kendinizi.
    bu vurdumduymazlýk,kiþiliksiz oyununuz
    formamýza yakýþmýyor.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Wakayeme sistemine uymuyormuþ.

Bu iþten bir an önce vazgeçmesi lazým.

Yerinde oynayacak adam Waka’nýn yarýsý deðil.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ateþle oynuyor Eddie

Vakeme gibi adam 3 büyüklerin iþtahýný kabartýrken bu ne saçma olaydýr?

Haldun Domaç, SIRASIYLA

AVCI
    TEKKE-ÇIKRIKÇI-YATTARA
    ARVELADZE
    MANDIRALI (çok az ihtimal dedi)

üzerinde liste oluþturulduðunu söyledi.

ÞB maçýndaki oyun ve sonuç yönetimin TD konusundaki tavrýný belirleyecek dedi.

Eddie'ye sabredelim diyoruz da
    O da þansýný zorlamasýn.

TRABZONSPOR>NEWTON
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Wakameden maçta güzel yürüyüþler bekliyorum.
    A.Ömürden rakip kaleden uzak kendi etrafýnda güzel turlar çalýmlar bekliyorum. Güzel saçlarýný düzeltiþini bekliyorum, çok yakýþýklýsýn aslaným.
    Flaviodan güzel bir kýrmýzý kart bekliyorum.
    Afobeden aðýr çekim koþular bekliyorum. Hatta 10metre geriden koþan stoperin gelip önüne geçiþini izlemeyi bekliyorum.
    Topu alanýn 10 kiþiyi geçip gol atmaya çalýþmalarýný bekliyorum.

Beklentilerim bu yönde, fazlasýný beklemek hayalcilik. Varsa daha fazlasýný bekleyen maçý takip etmesin.
    trabzonspor bir sevdadir...

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Newton'u istemeyenleri "sýrf yerli olsun çamurdan olsun 'cular olarak niteleyenlerin Newton'u isteme sebeplerinin "sýrf yabancý olsun çamurdan olsun" olmasý ne kadar acý

Newton hangi vasýf,kariyer ve donanýmla Trabzonspor teknik direktörlügü yapýyor
    Chelsea'dan muhasebe müdürü gelse arkasýnda saf tutuluyor hemen
    Resmen görmemiþlik.

Adam Nwakaeme'yi bitirdi ya.
    2 yýlda 80 maça çýkan herkes sakatlýktan kýrýlýrken maç kaçýrmayan adamý sorunlu Afrikalýya döndürdü.

Liberoda adam kovalatýyor Nwakaeme'ye.Rakip ceza alaný çaprazýnda topla buluþtuðunu görmedim
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Sistemi mi varmis ? Marketi en yuksek takimlardan birini aldi kumeye oynatiyor, oyuncu da begendiremiyoruz. Begenmedigi adam da 2 senedir yilin 11 ine secilen ligin en iyi kanat forveti.

fb maci kaderini belirler. Eger kaos cikarsa sozlesmesi 1 ay sonra bitecek olan Sota'yi getirirler.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Cüneyt Çakýr aleyhimize 1-2 penaltý verir diye tahmin ediyorum.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

bu kulübün düþmana ihtiyacý yokki barýþ yurdusevenin tavýrlara bak..
    trt de çok güzel kulübü aþaðýladý..
    aþaðýlýk ..karaktersiz..utanmaz herif..
    git þikecileri yala ezik..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newton'u istemeyenleri "sýrf yerli olsun çamurdan olsun 'cular olarak niteleyenlerin Newton'u isteme sebeplerinin "sýrf yabancý olsun çamurdan olsun" olmasý ne kadar acý

Newton hangi vasýf,kariyer ve donanýmla Trabzonspor teknik direktörlügü yapýyor
    Chelsea'dan muhasebe müdürü gelse arkasýnda saf tutuluyor hemen
    Resmen görmemiþlik.

Adam Nwakaeme'yi bitirdi ya.
    2 yýlda 80 maça çýkan herkes sakatlýktan kýrýlýrken maç kaçýrmayan adamý sorunlu Afrikalýya döndürdü.

Liberoda adam kovalatýyor Nwakaeme'ye.Rakip ceza alaný çaprazýnda topla buluþtuðunu görmedim
    Newton bu kulübü çalýþtýracak biri deðil. Lig bitince yeni hoca alýnmalý diyenlerdenim. Ama yok kendisinin Chelsea geçmiþi var diye birçok arkadaþ coþmuþtu. Kaç aydýr bu takýmda. Takýma kattýðý tek bir þey yok. Sistem yok. Onu geçtik zaten. Takým sahada koþamýyor, stoperlerle forvet arasý 60 metre. Ýngilizler gibi al ver mi yapýyoruz? Yok. Birinin ayaðýna top geldi mi 2-3 kere dürtüyor, çalým atýyor. Diðerleri onu izliyor. Ne katýyor bu Newton takýma? Bakýn maç kaybettiði için deðil, takým zerre top oynamadýðý için söylüyorum bunlarý. Takýmýn bir oyun pratiði var mý? Yok. Üstüne Waka gibi son derece etkili elemaný silip attý.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne dedi o serefsiz it herif

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Newton son maçýna çýkar Þota gelir.

Aslýnda ufak dokunuþlar ile bu takým kendisini yine yukarý atar.

Baker 8-10 arasý takýlýp 2 ve 3. bölgeler arasý mekik dokuyacak. Ligin üstündeyim havalarýný geçecek ve toplu topsuz temposunu arttýracak.

Parmak topu daðýtacak. Flavio da azmi ve enerjisi ile bu arkadaþlarý tamamlayacak.

Defans hattý hemen hemen belli zaten. Oynayýp birbirlerine alýþtýkça daha da iyi olacaktýr.

Djaniny duvar olup, pas oyununa katký saðlayan profilde ise her þey yerine oturmuþ olur. Tabii hemen form tutmalý.

En nihayetinde Pereira-Abdüþ-Parmak-Baker-Djaniny'den birbirleriyle iyi anlaþan, ayaða seri ve kýsa pas yapacak bir ekip çýkarabilirsek pozitif yönde hýzlý bir deðiþim olur takýmda.

Newton'dan kurtulursak Wakayeme kendi bildiðini yapacaktýr zaten.

Pereira.......Ie........Hugo.......Marlon
    ................Parmak
    ...........................Flavio
    ....Abdüþ.......Baker.......Nwakaeme
    .....................Djaniny

Newton'u istemeyip Avcý diyenlere ise gülüyorum. Takýmdan en hýzlý þekilde verim alacak düzen yerine Newton gibi garip sistem denemelerine giriþecek hepimiz biliyoruz bunu. beþiktaþ'ta da ayný naneyi yedi.

Bu ülke 1-2 yýl sabredilip sistem oturtulacak ülke deðil ayný þekilde bizim takým da deðil.

Bizzat þahit olduk iþte. Trabzonspor dar kadrosuna raðmen ligin en pozitif, seyir zevki en yüksek futbolunu oynuyordu. Yapýlacak olan kaliteyi arttýrmaktý sadece ama ne yapýldý? Yusuf satýlýp Mikel alýndý. Kafaya bak kafaya... 10 no satýp 6 alýyorsun. Þu kafayý aþamýyorum.

Düþünün bir yýllýk koca emeðin bir transfer döneminde içine etti sonra da çýkýp "ýýýýý defanstan ayaða ýýýý paslarla çýkmak ýýýýý bu kadar zor olmasa gerek" diye ahkam kesti.

Bu ülkede sistem oturtmazlar, kimse kendini kandýrmasýn.

Þota'ya gelince þahsen yetersiz buluyorum ama gelmesi muhtemel en yüksek isim.

Þerafettin Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Yaþ
    32

Bu ligte teknik,taktik vs. geçerli olmadýðýný anlamak bu kadar zor olmamalý burasý Avrupa deðil.Seçilecek hoca camiayý tüm unsurlarýyla birleþtirip sevgisiyle kaldýrmasý gerekiyor bkz:Ünal Hoca.Dolayýsýyla bu saaten sonra kaybedilen her puan hocaya deðil baþkana yazar.Güzel giden tüm þeyleri batýran kendisidir!

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Parmak bildiðim kadarýyla yetiþemicek... Eku reis de yok... Bu durumda:
    ............ Uðurcan..........
    Joa.... Edgar... Hugo.... Marlon....
    ........... Flavio...... Baker......
    Diabate..... Ömür.........Nwakaeme
    ............... Afobe................ Eldekilerle çýkýlabilcek en iyi 11 bu.... Oyun gidiþatýna göre Djaniny, Yusuf Sarý, Kamil, Serkan girecektir....

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þu Fener'e yeniliriz diyenler bir tane maçlarýný izledi mi acaba? Takým aleyhine baský yaratýyorsunuz durduk yere, biz tam kadro olduðumuzda Fener'den iyi bir takýmýz þuan için.Onca transfere raðmen kesinlikle vasat bir takým, penaltýlarla duran toplarla maçlarý koparmaya çalýþýyorlar. Son hafta hariç diðer maçlarýný izledim hiçbir rakibe diþ geçiremedi, 9 kiþi Hatay'a karþý bile rezilleri oynadýlar.

Ortada medya ve sosyal medya abartmasý var, bir sürü muhabiri yorumcusu osu busu var adamlarýn þampiyonluðun yolunu yapmaya çalýþýyorlar bu sene iþi çok ciddi tutuyor adamlar ama ortada bir oyun yok acayip kötü bir takým.

Yani bu maçýn favorisi olarak bizi görüyorum. Gerçekten beraberlik falan deðil doðru oyunla bunlarý yeneriz çünkü hakikaten vasat bir takým. Hoca üzerine düþeni yapmalý gereksiz sistem ýsrarýnda bulunmamalý ve geçen senelerden alýþageldiðimiz oyunu oynamalýyýz. Oyunu Nwakaeme üzerinden kurgulamalýyýz. Umarým o da iyi durumdadýr 2 senedir bizde bu maçýn önemini ve Fenerbahçe'nin bize ne ifade ettiðini gayet iyi biliyor.

Takým geçen hafta salmýþ göründü ama bu eksikliklerden kaynaklýydý diye düþünüyorum. Oyuncular birbirine güvensizdi, direkt olarak hocaya karþý bi cephe aldýklarýný düþünmüyorum, öyle olsa ilk haftalarda gösterirlerdi bunu.
    Konu TSemih61 tarafýndan (21.10.2020 Saat 12:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    by tam içimizdeki irlandalý yýllardýr. bilerek mi yapýyor salak olduðu için mi bilmiyorum ama takýma ciddi zarar veriyor. tesislere giriþi, takýmla münasebeti yasaklanmalý
    trabzonspor bir sevdadir...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Geçmiþ olsun.

Kadýköy'de þb aleyhine zor düdük çalan Cücü ile oradan 3 puanla dönmek hayal ötesi

1 puan iyidir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Sistemi neymiþ? Sahada yürümek. haftanýn yarýsýný izinli geçirmek. 4 haftada gol atamayan takýmdan 2 yemek. pozisyona girememek. ortasahaya adam aldýrmayýp kamil ahmetle oynamak. süper sistemi var da beyfendi wakaeme'yi beðenmiyor haspam

Emre Doðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    29

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newton son maçýna çýkar Þota gelir.

Aslýnda ufak dokunuþlar ile bu takým kendisini yine yukarý atar.

Baker 8-10 arasý takýlýp 2 ve 3. bölgeler arasý mekik dokuyacak. Ligin üstündeyim havalarýný geçecek ve toplu topsuz temposunu arttýracak.

Parmak topu daðýtacak. Flavio da azmi ve enerjisi ile bu arkadaþlarý tamamlayacak.

Defans hattý hemen hemen belli zaten. Oynayýp birbirlerine alýþtýkça daha da iyi olacaktýr.

Djaniny duvar olup, pas oyununa katký saðlayan profilde ise her þey yerine oturmuþ olur. Tabii hemen form tutmalý.

En nihayetinde Pereira-Abdüþ-Parmak-Baker-Djaniny'den birbirleriyle iyi anlaþan, ayaða seri ve kýsa pas yapacak bir ekip çýkarabilirsek pozitif yönde hýzlý bir deðiþim olur takýmda.

Newton'dan kurtulursak Wakayeme kendi bildiðini yapacaktýr zaten.

Pereira.......Ie........Hugo.......Marlon
    ................Parmak
    ...........................Flavio
    ....Abdüþ.......Baker.......Nwakaeme
    .....................Djaniny

Newton'u istemeyip Avcý diyenlere ise gülüyorum. Takýmdan en hýzlý þekilde verim alacak düzen yerine Newton gibi garip sistem denemelerine giriþecek hepimiz biliyoruz bunu. beþiktaþ'ta da ayný naneyi yedi.

Bu ülke 1-2 yýl sabredilip sistem oturtulacak ülke deðil ayný þekilde bizim takým da deðil.

Bizzat þahit olduk iþte. Trabzonspor dar kadrosuna raðmen ligin en pozitif, seyir zevki en yüksek futbolunu oynuyordu. Yapýlacak olan kaliteyi arttýrmaktý sadece ama ne yapýldý? Yusuf satýlýp Mikel alýndý. Kafaya bak kafaya... 10 no satýp 6 alýyorsun. Þu kafayý aþamýyorum.

Düþünün bir yýllýk koca emeðin bir transfer döneminde içine etti sonra da çýkýp "ýýýýý defanstan ayaða ýýýý paslarla çýkmak ýýýýý bu kadar zor olmasa gerek" diye ahkam kesti.

Bu ülkede sistem oturtmazlar, kimse kendini kandýrmasýn.

Þota'ya gelince þahsen yetersiz buluyorum ama gelmesi muhtemel en yüksek isim.
    Ufak dokunuþ dediðin Parmak-Flavio-Baker üçlüsünün ayný anda olmadý bir sistem kuracaksýn. Çünkü Newton un böyle bir þansý sadece Malatya maçýnda oldu.

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kadroyu vasat adamlarla doldurduk pek bir baþarý beklemiyorum. Ali Koç ilk iki senesinde hangi hatalarý yaptýysa aynýsýný biz yaptýk. Market deðeri hikaye.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ankara

Aldýðýmýz adamlarýn hiç biri vasat deðil. Hepsi büyük ligleri görmüþ adamlar. Ancak bu oyuncularýn çoðu uzun süredir çalýþmayan, formsuz futbolcular. Ýyi bir hoca ve düzenli çalýþmayla form tutacak, faydalý olacaklar
    En büyük Trabzon

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aldýðýmýz adamlarýn hiç biri vasat deðil. Hepsi büyük ligleri görmüþ adamlar. Ancak bu oyuncularýn çoðu uzun süredir çalýþmayan, formsuz futbolcular. Ýyi bir hoca ve düzenli çalýþmayla form tutacak, faydalý olacaklar
    Aldýðýmýz adamlarýn çoðu vasat sayýn performans uzmaný.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Üçlü orta saha lazým ve doðru oyunla direk sonuca gidebilecek bir hücum hattý. Parmak yoksa Kamil'i koy.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bütün þartlar kaybetmeye uygun.

Son yýllarda fb maçlarýndan önce psikolojik üstünlük bizde oluyordu, ya kazanýyor ya kaybetmiyorduk.

Þimdi tersi bir durum var.

Kaybedersek Newton'un arkasýnda duramaz yönetim.Bu net.Bazý yöneticilerin sezon baþýnda hoca olmasýna karþý olduðunu da biliyoruz.

Bana göre bu sezon Newton ile bitirilmeli,sezon baþýndan bu yana tekrarlýyorum "kayýp sezon"bizim için.En azýndan bir futbol felsefesi oturtabilir gelecek yýllar için. Baþakþehir maçýnda uygulamaya çalýþtýðý sistemin oturmasý için hem çok erken hem de bu kadro özellikle de orta saha rotasyonu ile bunu hayata geçirmek çok zor.

Giderse yerli gelir.En yakýn isim Fatih Tekke.Tabii hem kendisi hem de kulübü kabul ederse.
    Konu Larking tarafýndan (21.10.2020 Saat 13:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)