Sayfa 2 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Þikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu stoper bolluðu,bu orta saha yokluðu,defansif anlamda yetersiz ve kýsa boylu bu bek oyuncularý ve bu kadar çok kanat forvet oyuncusu ile bu takýma 3-4-3 ve 3-5-2 'den baþka birþey oynatmaya çalýþmak vakit kaybýdýr
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eksik cikmazsak donus macimiz olur diye umut ediyorum..boyle maclarin havasi baska olur.parmak nwakame ekuban donmeli takima.2.pozitif vaka kim bu da onemli nwakeme cikarsa bunun hesabini veremez kimse.
    Parmak ve ekuban þimdilik kesin eksikler.buna nwakame de etkilenir.baska isimler de bu kervana katýlabilir her an.
    Mac sonu newton gidici.baskanin da gidiþatý yakin olabilir.
    Benim alamadýðým neden her trabzonspor þampiyonluða oynayýnca hep ayný senaryo oluyor.
    Sonraki sene bildiðin hep sýfýrdan baþlýyoruz.
    Bu kadar ahmakça iþler olmaz.
    Birileri çýksýn su konuyu açýklasýn.neden sürekli ayný olay tekrarlanýyor.
    Neden hic hatalrdan nasihat almýyoruz.
    Bildiðin trabzonspor her þampiyonluða oynayýnca cezalandýrýlýyor gibi, otur yerine.ederin kadar iþ yap gibi.
    Bu sorunun cevabýný cok merak ediyorum.
    Sözde baþkan bu sene icin aynýsý olmayacak demiþti,eskisi gibi olmayacaktý.
    Çok ciddi bir özeleþtiri yapmasý lazim.bu camianin

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belli olmaz bu maç,iyi bir sonuç alabiliriz çünkü fenerbahçe iyi bir takým deðil týpký bizim Usta baþkanlýðýnda Ersun varkenki buraklý,kuckalý,sosalý ýskarta oyuncularla kurulu sezonumuz gibi bu sene fener.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sosa ve Novak süre aldýklarý takdirde Aðaoðlu'na inat gol ve asist katkýsý yapacaklardýr.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Parmak ve ekuban þimdilik kesin eksikler.buna nwakame de etkilenir.baska isimler de bu kervana katýlabilir her an.
    Mac sonu newton gidici.baskanin da gidiþatý yakin olabilir.
    Benim alamadýðým neden her trabzonspor þampiyonluða oynayýnca hep ayný senaryo oluyor.
    Sonraki sene bildiðin hep sýfýrdan baþlýyoruz.
    Bu kadar ahmakça iþler olmaz.
    Birileri çýksýn su konuyu açýklasýn.neden sürekli ayný olay tekrarlanýyor.
    Neden hic hatalrdan nasihat almýyoruz.
    Bildiðin trabzonspor her þampiyonluða oynayýnca cezalandýrýlýyor gibi, otur yerine.ederin kadar iþ yap gibi.
    Bu sorunun cevabýný cok merak ediyorum.
    Sözde baþkan bu sene icin aynýsý olmayacak demiþti,eskisi gibi olmayacaktý.
    Çok ciddi bir özeleþtiri yapmasý lazim.bu camianin
    Bilerek yapýlýyor. Engin Baytar Trabzonspor yönetimleri Trabzonsporun þampiyon olmasýný istemiyor demiþti tamen katýlýyorum þampiyonluk kaybetti diye kadrosunu takviye yapacaðýna bozan dünyada takým yok ama vicdansýzlar Trabzonsporu sürekli içerden hançerliyorlar.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sosa ve Novak süre aldýklarý takdirde Aðaoðlu'na inat gol ve asist katkýsý yapacaklardýr.
    Novak caner varken turkiye kupasi disinda oynamaz

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Novak caner varken turkiye kupasi disinda oynamaz
    Bu maç özelinde inadýna forma verebilir bulut erol
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu maç özelinde inadýna forma verebilir bulut erol
    Caner'in oynamamasý iþimize gelir bence. Bu tarz pislik topçular bizim maçlarda yýldýzlaþýyor.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Caner'in oynamamasý iþimize gelir bence. Bu tarz pislik topçular bizim maçlarda yýldýzlaþýyor.
    Hangisi oynarsa oynasýn cevap verecek bir kadromuz yok çok bir þey fark etmez
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

falcon_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Takýmý iyi gömüyorsunuz da bu kadar kemik kadrodan eksik olan var mý rakiplerde. Her hafta 3-5 oyuncumuz yok. Takýmýn daðýlmasý falan konusu deðil bu. Sakatý, cezalýsý, koronalýsý hepsi bizde. Bý de ishali çýktý . Belimizi doðrultamadýk ki takým b.k gibi diyelim.

Mi A1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý falcon_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmý iyi gömüyorsunuz da bu kadar kemik kadrodan eksik olan var mý rakiplerde. Her hafta 3-5 oyuncumuz yok. Takýmýn daðýlmasý falan konusu deðil bu. Sakatý, cezalýsý, koronalýsý hepsi bizde. Bý de ishali çýktý . Belimizi doðrultamadýk ki takým b.k gibi diyelim.

50 civarý maç yapýlacak bir serüvene girdiðin böyle farklý sezon için 3-4 eksiði yedekleyemeyecek bir kadro oluþturmuþlarsa daha çok maç rezil olmaya devam ederiz. Bahaneye bak
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hangisi oynarsa oynasýn cevap verecek bir kadromuz yok çok bir þey fark etmez
    Novak yine sahada efendi adam, bir þekilde durdurmaya çalýþýrsýn. Caner-Pereira kanadýnda yüksek gerilim görüyorum. O gerilimden bize fayda çýkmaz.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Newton’un son maçý olur
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

falcon_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

50 civarý maç yapýlacak bir serüvene girdiðin böyle farklý sezon için 3-4 eksiði yedekleyemeyecek bir kadro oluþturmuþlarsa daha çok maç rezil olmaya devam ederiz. Bahaneye bak
    3-4 taneden fazlasýný da yedekleyecek oyuncu var da yedekte bile arýza çýkýyor. Her þeyi düþünüp yedeðin de yedeðini almalýydýk di mi ha onu yapan oldu. bi tek þikeciler þike ile yapabildi. Hayal dünyasýnda yaþamaya gerek yok. Bir tane daha ortasaha alýnabilirdi ( limit var mýydý bilmiyorum).

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý falcon_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3-4 taneden fazlasýný da yedekleyecek oyuncu var da yedekte bile arýza çýkýyor. Her þeyi düþünüp yedeðin de yedeðini almalýydýk di mi ha onu yapan oldu. bi tek þikeciler þike ile yapabildi. Hayal dünyasýnda yaþamaya gerek yok. Bir tane daha ortasaha alýnabilirdi ( limit var mýydý bilmiyorum).

Limit yoksa gidip plaza diabate falan getirme ortaya bir adam koy, 4 tane yabancý stopere sahip takým
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ya aslýnda burada yazanlarýn korkusu demeyelimde endiþesi þikecilerin çok iyi olmasý deðil de bizim kadronun son derece vasat ve sýradan olmasý bizim þuanki mevcut kadro yapýmýz ile bu ligde çoðu takýma eziliriz bu sadece þikebahçe maçý ile alakalý deðil bizi þu þartlarda alanya g. saray sivas karagümrük gibi kalbur üstü takýmlar bizi çok rahat bir þeklde yener 5 maça çýktýk yenildiðimiz takýmlar ölü bjk gol atamayan baþakþehit berabre kaldýðýmýz takýmlar denizli gibi düþmeye en büyük aday ve sýradan antep takýmý düþünün ki ne kadar vasat ve kötü bir kadromuz var yapýlan transferlerin çoðu sýradan baker-flavio-marlon-diabate-afobe bence sýradan anadolu takýmý topçularý bu adamalr kayseri malatya konya g .birliði gibi sýradan anadolu takýmý topçularý.

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Newton’un son maçý olur
    Mehmet Ayan? Emre Bol?
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sikecilerde — volkan,mehmet yozgatli,erol bulut,emre belözoglu, bize düsman gözüyle bakan bu sahislar caneri ileri sürerek kadro icinde bu düsmanligi kadroya yeni gelenlere anlatmaya baslamislardir sampion olmayalim yeterki trabzonu yenelim moduna dün geceden beri girmislerdir baskanlari trabzona 3 atarsaniz prim bu kadar 5 olursa bu kadar diyordur gülerek..
    bunlara istanbulda iyi bir osmanli tokati vurmak lazim bu trabzonspora yakisir fakat bizde oyunculara sikecilerle olan durumlari anlata bilecek bir abi yok..hocada yok yardimcida yok..hersey motive anlaminda sikecilerle görünüyor..hakem faktörünüde düsünsek..trabzonsporlu olarak hic bir takimdan korkmuyoruz lakin görülen köy kilavuz istemez derler ya lider oyuncumuzda yok..öyle bir durumdayizki yeterli olmayan oyuncularda yarin bügün antromanda sakatlik da yasayabilirler ve bu maca ahmet canbaz baykus ikilisiylede baslayabiliriz bu yoklukta..bizler yinede iyi düsünelim wkame akli baska yerlerdeysede kankasi acun ilicaliyi kirmak istemesede ricada bulunalim bu macta birazcik gayret etsin yeter sinyor..sizleri bilemem ben trabzonsporlu olarak trabzonda böyle ezildigimizi ilk defa gördüm basaksehir kuruldu kurulali ilk defa böyle rahat mac kazandi..trabzondada herkes memnun gözüküyor köprüler basaksehir rengine boyaniyor trabzon halki sus pus olmus belkide pandemi yüzünden bilemem fakat sadece kadro degil trabzon sehrindeki ruh ucmus gitmis..böyle mac sonrasi protesto edilirdi tesisler basilmaliydi oyuncularin götünde degil artik sehirde ruh yok kadroda olsa ne olur..saygilar
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Bu agaoglu denen þahýs futbol camiasýndan tezzz zamanda elini eteðini çekmelidir.2002 dede ayný ucuz diye ne kadar brazilyalý tarlabaþý saatcisini bu takýma doldurdular az daha koca efsaneyi düþürüyorlardý 37 puanlý takým düþtü 40 puanla ligde kaldýk Trabzonsporlu unutma o günlerini çok deðil 18 sene önceydi bu sene yapamazsa seneye düþürür bizi bu adam.

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 sezon önce Malatyadan 5 yedikten sonra fbyi yenmistik ve çýkýþ o maçla baþlamýþtý. Tarih umarým tekerrür eder

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu agaoglu denen þahýs futbol camiasýndan tezzz zamanda elini eteðini çekmelidir.2002 dede ayný ucuz diye ne kadar brazilyalý tarlabaþý saatcisini bu takýma doldurdular az daha koca efsaneyi düþürüyorlardý 37 puanlý takým düþtü 40 puanla ligde kaldýk Trabzonsporlu unutma o günlerini çok deðil 18 sene önceydi bu sene yapamazsa seneye düþürür bizi bu adam.
    o sezonu hiç unutmam sadi tekelioðlu ile baþlanýlan 3 te 3 yapýlan hatta bu 3 takým içersinde istanbulda 2-1 lik bjk galibiyeti var ondan sonra diyarbakýr spor maçý ile çöküþ dönemi sadinin kovulmasý hans peter brigel in gelmesi samsun sporu tarbzonda zorla 2-1 yenip ligde kalmamýz ahmet aðaoðlu bize o rezil dönemi yaþatan þahýslardan biriydi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 sezon önce Malatyadan 5 yedikten sonra fbyi yenmistik ve çýkýþ o maçla baþlamýþtý. Tarih umarým tekerrür eder
    yalnýz o anki þikecilerin kadrýosu ile þimdiki þikecilerin kadrosu arasýnda daðlar kadar fark var bu ayrýntýyýda unutmamak gerek.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o sezonu hiç unutmam sadi tekelioðlu ile baþlanýlan 3 te 3 yapýlan hatta bu 3 takým içersinde istanbulda 2-1 lik bjk galibiyeti var ondan sonra diyarbakýr spor maçý ile çöküþ dönemi sadinin kovulmasý hans peter brigel in gelmesi samsun sporu tarbzonda zorla 2-1 yenip ligde kalmamýz ahmet aðaoðlu bize o rezil dönemi yaþatan þahýslardan biriydi.
    Samsunspor'u deðil Rize'yi 2-1 yendik ve kümede kaldýk..Ben o maçta Avni Aker'deydim iliklerime kadar küme düþeceðiz hissiyatýyla maçý izledim Trabzonspor tarihinde ilk kez böyle bir duygu yaþadým bir taraftar olarak..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Samsunspor'u deðil Rize'yi 2-1 yendik ve kümede kaldýk..Ben o maçta Avni Aker'deydim iliklerime kadar küme düþeceðiz hissiyatýyla maçý izledim Trabzonspor tarihinde ilk kez böyle bir duygu yaþadým bir taraftar olarak..
    valla kardeþim osman özköylü gol atmýþtý o maçta ama benim aklýmda samsun gibi kalmýþ
    Konu redbul tarafýndan (18.10.2020 Saat 15:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Doðru samsunu samsunda yendik rizeyi yendik istanbulsporla Trabzonda berabere kalýp ligde kaldýk son maç yine göztepeye yenilmiþtik son maça kalsa düþüyorduk.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)