Hesaplipazar
Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19
Toplam 467 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 467 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 6.Hafta l ikebahe - Trabzonspor | 25.10.2020 Pazar, 19:00

Erkan A. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2015
    Nereden
    Almanya

Renktaslarim
    galibiyetler karizmasi olmayan bir hocayi karizmasi var gibi gsterir
    maglubiyetler karizmasi olan bir hocayi karizmasi yok itici gsterir..
    futbol acimasizdir ronaldo bes mac kt oynasin yedege oturur yaptiklari tarihe karisir
    burada hic kimse newton gitsin demiyor aslinda basaksehire ezilerek yenilmemizin hesabini sorumlusunu ariyor..basaksehir macinin ikinci yarisindaki oyunumuzu 3 lig takimi oynamazdi..
    bizleri endisenlendiren sikebahceyle oynayacagimiz msabaka ncesi bu isteksizlik kadroda..
    ya isteksizlik yada gercekci olalim basaksehir bizden on gmlek iyi diyelim..senin eksigin olabilir byk takimsin yedeklerin var bu yedekler yeteneksizlerle doluysa ona gre kadro cikarirsin sahaya yeteneksizlerle de antroman yapmayacaksin kadro disi edersin yada grevini birakirsin..newton takimi motive edemiyor edemedigi icin yanina bir yerli hoca fena olmazdi eger kalacaksa..
    basaksehir maci kazaydi diyelim, sikecilere karsi savasarak hirsli sekilde yenilirsek bizim camiamiz sizleri alkislarla karsilar..unutmayalim ki biz koca byk trabzonsporuz gider sikecileri yener dneriz spriz de sayilmaz, basaksehir macindaki oyunumuzu devam edersek hersey sil bastan olur..sota- avci- veya tekke byk orhan yattara cls gelir grev alirlar..
    bu maca mutlaka bakin tekrar ediyorum bu maca mutlaka afobesiz ve djanini olmadan baslamaliyiz en uca wkaeme oynamali geriye kalanlar karinca gibi calismali cabalamali flavio kamil husseini mutlaka ilk onbirde olmali bylece kontra ataktan goller buluruz..saygilar
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dny'da, menfaat iin sevgi gsterisinde bulunan insanlar kadar ala yoktur!"

yelik tarihi
    10.05.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt mrKaradeniz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aldmz adamlarn ou vasat sayn performans uzman.
    Performans uzman deilim
    En byk Trabzon

mrm Can SEZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2016
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    27

Semih aciklasana tam kadromuz fenerin kadrosundan nasl iyi karlatr
    Y cuales deseos me vas a dar?
    Dices tu, Mi tesoro basta con mirarlo
    Tuyo ser, y tuyo ser

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

Alnt serdaracl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aldmz adamlarn hi biri vasat deil. Hepsi byk ligleri grm adamlar. Ancak bu oyuncularn ou uzun sredir almayan, formsuz futbolcular. yi bir hoca ve dzenli almayla form tutacak, faydal olacaklar
    50. kez ayn yorumu yapacam ama olsun. Eer hedef 4. 5. sraysa evet vasat deiller. Ama ampiyonlua veya ampiyonlar ligine oynayacam diyorsan vasatlar. Bu takma net transferler gerekiyordu ama biz takm srpriz yumurtalarla doldurduk bir takmn ayarlaryla bu kadar oynanmaz.

Sadece Hugo'nun nokta at olduunu dnyorum. Djaniny deiik bir arkada olumlu anlamda patlama ihtimali var. Ama dier oyuncular vasat.
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

flavio-baker--marlon--afobe--diabate bu adamlar vasat olu vasat bana kimse kaliteli felan demesin kaliteli diyen adamda bu saatten sonra futbol izlemesin bu saydm adamlar sradan anadolu takm topular samedo tavares hakknda yorum yapmak iin daha erken olduunu dnyorum

yelik tarihi
    01.05.2013
    Nereden
    Ankara

Alnt serdaracl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aldmz adamlarn hi biri vasat deil. Hepsi byk ligleri grm adamlar. Ancak bu oyuncularn ou uzun sredir almayan, formsuz futbolcular. yi bir hoca ve dzenli almayla form tutacak, faydal olacaklar
    Bir kalemde 8-10 sene iinde byk lig grm 20 tane vasat alt oyuncu sayabilirim. 5-6 tane de u anki kadromuzda bulunuyor.

Ayrca Baker getirtip her ma orta sahada turlatan adam Nwakaemeyi beenmiyorsa yolu ak olsun. Sen nce getirttiin adamlar yedek brak sonra gel 2 senedir takm tayan oyuncuya amur at.
    Konu Fatih K. tarafndan (Bugn Saat 15:00 ) deitirilmitir.
    #TRABZONSPOR#

~UniCef~ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Basaksehiri Leipzig karsisinda cok begendim. Yetenekli bir forvet ile rahat bir galibiyet alabililerdi.

Yani o gn ki ilk 11 ile cok iyi bir ilk yari cikardik. A.mr biraz daha iyi olsa cok farkli olabilirdi.
    Nefsin icin sevme

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

KALEC Uurcan Erce
    SA BEK JP Serkan
    STOPER Edgar Hseyin
    STOPER Hugo Campi
    SOL BEK Marlon
    OS Kamil mr
    OS Baker Majid
    OS Flavio Ahmet
    SA AIK Diabate Yusuf
    ST Afobe Semedo
    SOL AIK Nwakaeme Bilal

Beklerinin hcuma rahat kmasna engel olmalyz. zellikle Caner'in tarafna, JP'nin nnde Kamil Ahmet bu grevi yapabilir (Benzer ekilde Marlon tarafnda da Flavio). Flavio'nun gelmesiyle Baker hcumda sorumluluu daha ok alabilir. Savunmada harika deiller. Aleyhimize sakatlk, sama bir krmz kart, ahmak bir gol olmaz inallah...

hamikarakaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2020
    Nereden
    Adana
    Ya
    26

man hakemi tetiki akr olmu 4. hakem de gs alanya mann hakemi olmu.
    BABAMIZDAN MRAS KARADENZ FIRTINASI

Onur Eretin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2016
    Nereden
    Trabzon

Alnt Ogn YAZICI Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Newton'u istemeyenleri "srf yerli olsun amurdan olsun 'cular olarak niteleyenlerin Newton'u isteme sebeplerinin "srf yabanc olsun amurdan olsun" olmas ne kadar ac

Newton hangi vasf,kariyer ve donanmla Trabzonspor teknik direktrlg yapyor
    Chelsea'dan muhasebe mdr gelse arkasnda saf tutuluyor hemen
    Resmen grmemilik.

Adam Nwakaeme'yi bitirdi ya.
    2 ylda 80 maa kan herkes sakatlktan krlrken ma karmayan adam sorunlu Afrikalya dndrd.

Liberoda adam kovalatyor Nwakaeme'ye.Rakip ceza alan apraznda topla bulutuunu grmedim
    Newton istiyor ki takm Premier Lig takm gibi olsun.Hcumu da hayvan gibi yapsn,savunma yaparken de herkes it gibi kosun.Hayal dnyasnda yayor yani.Buras vasat oyuncularla dolu bir lig.
    Konu Onur Eretin tarafndan (Bugn Saat 15:33 ) deitirilmitir.

Onur Eretin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2016
    Nereden
    Trabzon

Kadromuzu en bandan beri deerlendiriyorum.Yorumlarm da ortada.Bana tepki gsterenler olmutu ama gerei gryorsunuz yava yava.

Flavionun ok mcadeleci ve akll ama yetenek olarak vasat bir isim olduunu sylemitim ve bunun iin de tepki almtm.Hala ayn grteyim.Bir oyuncunun yetenekli olup olmad anlamam iin 50 ma seyretmeme gerek yok.

Afobe iin de burada be para etmez,Rodellegadan daha iyi deil dediimde yine tepki aldm.Erken konuuyorsun dediler.Yahu bu vasat herif form tutsa ne olacak.Adamda hz ve eviklik sfr,sakatlktan sonra komple bitmi.Top saklama yok,gelen her topu bir ekilde kaptryor.Top alp dribblingle alan katetme de yok,yanna pas vermek dnda bir boka yaramyor.Hava toplarnda vasat.Gol vuruu belki de st dzeydir ama bizim buna al da at diyecek oyuncularmz yok,biz o kalitede deiliz.Kendisi sahada ekstra iler yapmak zorunda ama bunu yapacak kapasite yok.

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt yorumsuz6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    unu yazmadan geemicem Abdullah Avc'nn Trabzonspor'da baar salamas imkanszdr, yapaca tek ey Trabzonspor'un milyon eurolarn cukkalayp gitmek, Avc iyi bir teknik direktrde deildir, nerde neyi baarm bu adam..
    Alnt Anl C Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Abdullah Avc, Newton gitsincilerin snd bir liman. Geldikten sonra bu seferde Hunter gitsincilere evrilecekler. Bu bir dng Trabzonspor'da. Ynetimler doru transfer yapmadka Klopp gelse 5 ma sonunda gnderilecek kvama gelir.
    Ben Newton'un sevilen ve yetenekli bir hoca olduuna inanyorum. Sknt ynetimde.
    kesinlikle katldm iki fikir..

sknt bakan ve ynetimde ama onlarda gitmesin..
    zihniyetlerini deitirsinler..
    biz ok fakiriz ve eziiz zihniyetinden kurtulsunlar..
    10 dakika iinde 500.000 kii bilmemne paray satn alp kulbe 5 trilyon salyorsa o kulp byk kulptr..
    sadece kafas almayanlar bunu farkedemez..

Antonio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2012
    Nereden
    Isparta
    Ya
    33

Bu kadroyla bundan sonra Yunanistan gibi kapanp kontra ile gol arayan bir ara Sivas'n oynadgi futbolu oynarsak iyi bir k yakalarz. Ver topu fenere oynasn ver karagumruke ver almanyaya lmne kapan. Bir kav kontra taktin olsun o isimler ile hcum al lene kadar. Bak bu kadro ile o zaman millet sinir olur trabzon yine kapand bir tane att ald maci. Bu rakipleri mahveder strese sokar psikolojisini bozar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarl nafi (Hasan Ali Topta) Bin hznl haz...

yelik tarihi
    01.05.2013
    Nereden
    Ankara

Afobe, Baker, Diabate yerine salam 2 orta saha alsak mevzu ok farkl olurdu. Ama yine yapmadlar.
    #TRABZONSPOR#

sa Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.01.2013
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Ya
    37

hezimet olmazsa berabere biter
    kazanma ansmz yok
    HER CANLI LM TADACAKTIR

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt yorumsuz6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    unu yazmadan geemicem Abdullah Avc'nn Trabzonspor'da baar salamas imkanszdr, yapaca tek ey Trabzonspor'un milyon eurolarn cukkalayp gitmek, Avc iyi bir teknik direktrde deildir, nerde neyi baarm bu adam..
    Alnt Hamza Yilmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne dedi o serefsiz it herif

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    bakanla Newton hocann ortasahada grmesi ..
    bugne kadar daha nce hi olmayan bieymi..
    falan filan..
    10 dakika hocaya biey anlatm oooo byle biey olurmu falan..
    hocann bileti kesilir diyor..

ayn haberi yunus emre sel den dinledim hi kzacak biey bulmadm..
    yunus emre sel de diyorki bakan hocaya destek olmak iin o konumay yapt..

hofsaale - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2010
    Nereden
    Almanya
    Ya
    26

Sahada lider yok... Sosa dan kalan boluu uan dokdurabilecek kimse yok...

Antrenman videolarna bakyorum.. Kimse glmyor.. Kimse isirmior... Herkes mutlu.. Param alaym baka birsey nemli deil modunda...

Keke ikeciler den daha ok istesek ama adamlar lmne oynayacak bizde kk ocuk gibi onlarn yenmesini izleyeceiz
    Sevinelim diye sevmedik.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 30 kullanc bu konuyu grntlyor. (13 kaytl ve 17 misafir)

1. alperrr,
  2. bahadr2561,
  3. ERKAN TC,
  4. Faruk UYSAL,
  5. ferata,
  6. gurur6134,
  7. hofsaale,
  8. Mehmet Can Bayrak,
  9. Mehmet Fatih Yavuz,
  10. Metin Ural,
  11. musti5576,
  12. odyseuys,