Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Malcolm Harkness | Veri Analisti

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Post Malcolm Harkness | Veri Analisti

Kulübümüz, 2020-21 sezonuna yeni bir kadro ve yeni hedeflerle girerken bir yandan da teknik ekipte önemli bir büyümenin şart olduğu kanaatine vardı ve teknik ekibi genişletmek adına çalışmalar başladı. Bir süredir teknik ekipteki genişlemeye dair çalışmalar yürüten Trabzonspor Kulübü, bilindiği üzere LınkedIn üzerinden bir iş ilânı yayımlamış ve teknik ekibe personel alımı yapılacağını resmî olarak duyurmuştu. İlgili projenin çıkış noktası ve sunumu kondisyonerlik görevinde bulunan Gökhan Kandemir’e aitken bu süreçle ilgili tüm inisiyatiflerin de yine kendisine bırakıldığı notlar arasında bulunurken, Avrupa’nın birçok noktasından başvuruların olduğu da kaydedildi. Bu bağlamda, kulübümüz ilk eklemeyi yapmaya karar verdi. Chelsea’de daha önce tam 4 yıl veri analistliği görevinde bulunmuş olan Malcom Harkness, kulübümüzde iş yükü hesaplamaları ve veri analistliği göreviyle bulunacak. Uzaktan olarak mesaisine başladığı bildirilen Harkness, pazartesi günü Trabzon’a gelecek ve takıma dahil olacak. Teknik ekip takviyelerini parça parça sürdürme kararı alan kulübümüz eklemeler yapmak için çalışmaya devam ediyor. Teknik ekibe ek olarak 2 kuvvet antrenörü ve bir kondisyoner eklemesi yapılacak. Kuvvet antrenörlerimizden bir tanesi teknik ekip planlaması doğrultusunda rehabilitasyon antrenörlüğünü de üstlenmiş olacak. Adayların belirlendiği ve seçeneklerin her görev için 3-4 adaya düştüğü gelen bilgiler arasında. Kulübümüz önümüzdeki günlerde tüm görevler için takviyelerini yapmaya başlayacak. BMN Haber
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (05.10.2020 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: Basliga Duzenleme Yapma Ihtiyaci

Nereden
    Trabzon

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malcolm Harkness Bordo Mavililerin kuracağı sistemde önemli bir rol üstlenecek. 10 milyon TL bütçe ayrılan ekibe 4 kuvvet antrenörü, 2 spor bilimci, 1 kondisyoner ve 1 rehabilitasyon uzmanı alınacak.

https://twitter.com/carlmedjani/stat...448187394?s=19
    Şu son kısım gelecek için çok ama çok önemli bir hamle. İnşallah gerçekleşebilir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoş gelmiş

Malcolm Harkness Bordo Mavililerin kuracağı sistemde önemli bir rol üstlenecek. 10 milyon TL bütçe ayrılan ekibe 4 kuvvet antrenörü, 2 spor bilimci, 1 kondisyoner ve 1 rehabilitasyon uzmanı alınacak.

https://twitter.com/carlmedjani/stat...448187394?s=19
    Collins teknik ekip sponsorumuz olmuş

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Adam kondisyoner değil spor bilimci olarak alınmış
    Konu smart tarafından (04.10.2020 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Trabzon

Giray kacar bu adamla da ilgili bir degerlendirme yapti

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

En çok şey beklediğim transfer.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.linkedin.com/in/tim-hark...alSubdomain=uk

Aileden biri sanırım. Tim abimizin fm profili baya iyi. Instadaki postu görev için heyecanlı olduğunu özetliyor. Umarım hem bize hem kendi kariyerine etki edecek olumlu işler yapar.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başarılar...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haberlerin içeriği adamın adı ve kariyeri hariç yanlış

Neyse, bizim haberle değiştirdim ilk mesajdaki hatalı haberi.

Adam kondisyoner değil, veri analisti. Akademik bir geçmişi yok. Bugün Trabzon'da olacak. Ama çalışmaya gelmeden başladı.

Oyuncu performanslarının gözle görülür şekilde yükseleceğine inanıyorum. Çok önemli bir iş yapıyor ve iyi yapıyor. Eddie özellikle çok sevinmiş Malcolm'un işbaşı yapacağını duyunca.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (05.10.2020 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberlerin içeriği adamın adı ve kariyeri hariç yanlış

Neyse, bizim haberle değiştirdim ilk mesajdaki hatalı haberi.

Adam kondisyoner değil, veri analisti. Akademik bir geçmişi yok. Bugün Trabzon'da olacak. Ama çalışmaya gelmeden başladı.

Oyuncu performanslarının gözle görülür şekilde yükseleceğine inanıyorum. Çok önemli bir iş yapıyor ve iyi yapıyor. Eddie özellikle çok sevinmiş Malcolm'un işbaşı yapacağını duyunca.
    Hayir dogru veya tanlis diye demiyorum da ben haberi asagidaki linkten kopyalayip buraya koymustum. Herhalde linkteki haberde yanlislik yapilmis. O halde sizin paylastiginiz haberin dogru kabul edicez. En azindan adamla ilgili varsa elinizde gecmis donemlerle ilgili ingilizce veri paylasin da biz de bi bakariz.

https://www.61saat.com/m/futbol/malc...a-h795754.html

Nereden
    İstanbul

Hayir dogru veya tanlis diye demiyorum da ben haberi asagidaki linkten kopyalayip buraya koymustum. Herhalde linkteki haberde yanlislik yapilmis. O halde sizin paylastiginiz haberin dogru kabul edicez. En azindan adamla ilgili varsa elinizde gecmis donemlerle ilgili ingilizce veri paylasin da biz de bi bakariz.

https://www.61saat.com/m/futbol/malc...a-h795754.html
    Size bir şey demedim zaten. Haberin kaynağı ve yazanları hatalı. Ben de düzelttim.

Adamın Linkedin profili var. Oradan bakabilirsiniz.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size bir şey demedim zaten. Haberin kaynağı ve yazanları hatalı. Ben de düzelttim.

Adamın Linkedin profili var. Oradan bakabilirsiniz.
    Yok benlik birsey biliyorum da boyle bir konuda ikileme dusulmesi biraz tuhafima gitmisti. Peki linkedinden bakarim tesekkur ederim. Iyi forumlar

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Adam data scientist.. Fiziksel performans atletik hocasi ne alaka derler adama? He adamin ne bunun uzerine lisans diplomasi ne yuksek lisans diplomasi var. Linkedin'in 1,5-2 saatlik videolarindan olusan 5-6 sertifikadan baska data science ile alakali egitimi yok. Ne kadar data scientist onu su an bilemem, raporlarini filan paylasirsa ileride goruruz.
    Konu r9emre tarafından (05.10.2020 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Yok benlik birsey biliyorum da boyle bir konuda ikileme dusulmesi biraz tuhafima gitmisti. Peki linkedinden bakarim tesekkur ederim. Iyi forumlar
    Büyük ihtimal ilk bilgi veren kimse uydurmuş. Devamı da zincirleme gelmiş. Küçük yaşta tabiri caizse alaylı olarak girmiş Chealse'den içeri. Önemli bir tecrübe edinmiş. Eddie hoca da yakından tanıyor zaten.

Bu arkadaşımızın saha içiyle bir işi olmayacak özetle.
    Ayağa KALK!

Nereden
    Trabzon

Iyi bari bu adama kisaca istatistikci diyelim. Herhalde bu adamin isi genelde bilgisayar uzerinden bir takim sunumlar, analizler yapip bunlari newton ve steve gravese sunmak olucak. Iste sahadaki kosu mesafeleri, isi haritalari, sokora gore hucum varyasyonlari falan herhalde. Birdr adamin ismini bizimkiler siteye eklesinler artik.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro

Nereden
    Güney Amerika

Bu adam istatistikçi midir nedir valla hiçbir işe yaradığını zannetmiyorum. Halen daha ortasaha bomboş oynuyoruz. Koşu mesafeleri falan da artmadı.

Nereden
    Güney Amerika

En cok bu adama yazik olucak. Geldikten 1 ay sonra gonderilecek. Olmadi calistigi teknik direktor degisecek her sekilde. Adam icin zor bir durum. Kim bilir ingilterede arkasinda ailesini falan kimleri birakarark gelmistir buraya. Yazik hakkatten. Bari bizimkiler adsmin parasini tam verse. Chelseade istatistikci olarak calisiyordu sanirim.

Nereden
    Trabzon

Bu istatistikçinin ismi ne sitede ne de ihsan derelioğlunun ekibinde var. Herhalde bunu newton ve diğer ekibe katılan yabancı steve graves ve alex sergio valverde ile beraber gönderdiler. Kesin kulüp bunların da sezon sonuna kadar ki alacaklarını ödemiştir. Yani kulüp newtonla beraber newtonun yanındaki 3 kişiye de belli bir miktar para ödeyerek göndermiştir diye tahmin ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kontrat fesih galiba. Resmi sitede yer almıyor.
    Konu Anıl C tarafından (02.11.2020 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

haydi bakalim sana da basarilar
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

strmcrw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

transfermarktda 21 yaşında olduğu yazıyor. doğruysa

Nereden
    Trabzon

Bu adamı herhalde geni gelen yabancı diye kovamadılar. Normalde avcının ekibine yer açmak için kim var kim yok herkesi şutluyordular.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

transfermarktta haziran 2021 de görevinden ayrıldığı yazıyor. sitede de teknik kadro içerisinde adı gözükmüyor

https://www.transfermarkt.com.tr/mal...r/84875/plus/1

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...ter/verein/449

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)