Sayfa 70 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70
Toplam 1747 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,747 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta l Trabzonspor 0 - 2 Medipol Baþakþehir l maç sonucu

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

o iþ geçti bro ) ortasaha transferi ve artý bir stoper transferi diye baðrýyor kadro.ve diðer kondisyoner ve diðer yerli personeller de takýmý ileriye taþýmak için bir halt yaptýklarý yok bence.hedefi olan takýmýn yönetimi böyle olmaz
    Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor misyonu ve büyüklüðü gereði hedef küçültemez!

Sonra.. Hem neden hedef küçültüyoruz ki ortada bir sebep mi var hedef küçültecek?

Geçen sezon þampiyonluðu kýl payý kaçýrmýþsýn kadroyu koruyup üzerine takviyeler yapýp lige bomba gibi girmek varken neden hedef küçültelim?

Boþ konuþmayý býrakýn..
    "Annuit cœptis"

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

aynen dediðimiz gibi oldu..
    adamlar ilk golunu atar ilk puanýný alýr demiþtik..

Þimdi ne diyeyeim ki?
    Bu takým yürümüyor bile..
    alýnan adamlar ne derece katký veriyor..
    He yeni baþladýlar diyeceðim de zaten bir çoðu hazýr geldi...

Neyse caným çok sýkkýn...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

abdulkadirin totsunu kaldýrýrsan adam yoklarý oynar...

herþeyi yapmak istersen hiçbirþey yapamazsýn....

Çok boþ..keþke satýlsaydý alanýn elinde patlardý...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

igin en kötü topunu oynayan en kötü hocasý olan takým
    biziz.benim þahsi düþüncem

10 maçtýr... yýllardýr bu takýmý yenemiyoruz.
    lige kötü baþlamýþlar,golleri yok,1 puanlarý var
    buna raðmen 1 hafta önce buradan yazmýþtým.
    Takým hiç ümit vermiyor.
    aksaklýklarýmýz devam ediyor.
    en önemlisi gol yeme hastalýðýmýz.
    erzurum maçýnda da devam etti.

bizim takým ölüyü diriltir.
    kýsaca korkuyorum.

inþallah utanan ben olurum.
    yanýlan ben olurum.

newton hoca 4 gözle bu maçý beklediðini söyledi.
    neye göre 4 gözle bu maçý bekliyor?

dedim ya bizim takým ölüyü diriltir.
    adamlar ilk golüde atar
    ilk galibiyetlerinide alýr.

tekrar ediyorum inþallah utanan yanýlan ben olurum.
    ama çok zor çokkkkk.

**

oldu olasý biziz takým ölüyü diriltiyor.
    derdiniz ne sizin kardeþim.

nereden baþlasam bilmiyorum
    newton sezon baþýndan beri takýma þunu kazandýrdý diyeceðim
    gr bir þey yok.
    takým her geçen gün geriye gidiyor
    güç olarak
    kondisyon olarak
    ruh olarak
    kiþilik olarak
    en önemlisi de
    oyun olarak
    geriye gidiyoruz geriye gidiyoruz geriye gidiyoruz

bekýr denen adam yýllardýr chelse de niçin oynamadýðýn
    yaptýðýn hareketten anlaþýlýyor
    artislik yapmanýn ne anlamý var o yerde
    gördün hatanýn sonucunu 3 kiþi irfancaný durduramadýnýz
    hele o pozisyonda kamil ahmet denen adamda konu mankeni gibi izliyor
    dikkatli pozisyonu izlerseniz anlarsýnýz
    kamil ahmet kaný gibi geriden pozisyonu izlior hýzlý bassa þutu çektirmeyecek irfan cana

ömür senin yerin ilk 11 deðil
    senin aklýn baþka yerlerde
    pozisyonu yakalýyorsun hýzlýsýn kaleye 2 metre depar la gitsen kaleciyle karþý karþýyasýn
    sen ne yapýyorsun topu alýyorsun rakiplerinin önüne geçmesi bekliyorsun sonra
    10 yaþýndaki kaleciyi çalýþtýrýr gibi þut çekiyorsun
    hikaye

antremanlarda ve maçöncesi ýsýnma hareletleri yaparken kafanda topu dakikalarca bekleteceðine
    þut çalýþ,güçsüzsün
    þu toplarý birgünde 90'a atacaðýn günleri görecekmiyiz acba?

birde duran toplarý ömürün kullatýlmamalý
    güçü yok duran top ve kornerleri saðlýklý kullanamýyor
    verimli olmuyor balon gibi zar zor orta yapýyor

afobe efendi hala tatilde
    ofsayt olan pozisyonda mertle karþý karþý ya kaldýðý pozisyonda topu vuruþ þeklini gördünüz deðilmi?
    ne kadar acemice aptalc bir vuruþtu
    yan hekem pozisyonu beklenti sonra kaldýrdý
    sen ofsaytta olsa o müsait pozisyonu gol yapacaksýn
    öyle laubali vurmayacksýn topa
    visca nasýl vurdu bizim gibi sende görmüþtürsün herhalde afobe?

kýrýlganlýðýmýzý kim düzeltecek?
    newton
    eksik kalýrýz maçý býrakýrýz allah canlarý almýþ gibi maçý býrakýrlar
    gol yeriz maç bitmiþ gibi maçý býrakýyorlar
    kardeþim maçýn 90 dakika olduðu bizim beyinsiz oyuncularýn kafasýna kazýyacaksýn

maçý býrakmak ne demek
    ben kabul etmiyorum

rakip kim olursa olsun heleki maç
    trabzondaysa
    rakibin 5 dakika pas yapmasýna izin veriliyorsa
    ben bunu kabul etmiyorum.

newton hoca 4 gözle bu maçý bekliyordun
    takýmýn hali ne?

15 günlük arada takýma 4 gün izin verdin
    milli takýmlara giden oyuncular vardý
    1 hafta izin verdiðin oyuncular vardý
    hastalan oyuncular vardý
    kýsaca milli arada biz hiç ama hiç çalýþmamýþýz
    yatmýþýz
    çok net.

bizim oyuncular koþmuyor yürüyor
    ruhsuz oynuyorlar
    isteksiz oynuyorlar
    kiþiliksiz oynuyorlar

ne kadar yeteneðin sýnýrlýda olsa
    mücadele edeceksin
    paralarýný týkýr týkýr alýyorsunuz....
    newton hocanýn sezon baþýndan beri takýma þu özelliði kazandýrdýðý artý bir þey varmý?

üzülerek yazýyorum.
    fb maçýndan hiç ümidim yok.

Sezgin Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Orta sahasý olmayan takým kafasý kesilmiþ tavuk gibidir...Tüm mevkiler bir þekilde idare edilir fakat orta sahan iyi deðilse bu oyunda hiç bir þansýn yok demektir.
    Aðasarlý_61

Nereden
    Ýstanbul

3-5 haftada hoca kovma kývamýna geldiysek klasik Trabzonspor'a tam dönüþ yaptýk demektir. Baþakþehir maçýnýn ilk yarýsý bu kadar eksiðe raðmen fena oynanmadý ama ikinci yarý takým çok güçsüz kuvvetsizdi. Bu sorunu halledebilirsek ve eksiklerimiz erken dönerse hala 3-4 hafta en az hocanýn kredisi olmalý.

Beypba - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eðer ben bu baþkaný biraz tanýyorsam atacaðý kolpa bellidir..

''Newton hoca ile yollarýmýzý ayýrdýk. Israrla ortasaha transferi gerektiðini söylememize raðmen hoca yeterlidir diye salýk verdi.''

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun Yanal destekçisi þöyle þeyler yazýnca kafayý yiyorum.

3 senedir teknik direktörsüz ilerliyormuþuz. Yahu Ünal Karaman dönemi teknik direktörsüz isek Ersun Yanal'lý dönem ne?

Þu kompleksi yenemediðiniz sürece daha çok kadro yazarsýnýz.
    Ersun Yanal destekçisi olduðumu nereden çýkarttýn. Ben geldiðinde destekledim fakat kafa olarak bittiði için desteði geri çektim. Benim bahsettiðim dönem kadro dönemi. Rüya gibi kadroyu ellerinde bulunduran 3 hocanýnda rezil olmasýdýr.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun Yanal destekçisi olduðumu nereden çýkarttýn. Ben geldiðinde destekledim fakat kafa olarak bittiði için desteði geri çektim. Benim bahsettiðim dönem kadro dönemi. Rüya gibi kadroyu ellerinde bulunduran 3 hocanýnda rezil olmasýdýr.
    Uzatmayacaðým ama imzanda bile Ersun Yanal vardý.

Rüya kadroya gelince 18/19 kadrosunun Waka hariç bütün aðýr taþlarý Rýza ve Ersun'un elinde de vardý. Hiçbiri Ünal hocanýn oynattýðý oyuna yaklaþamadý. Ayrýca 11-12 kiþilik kadroydu. Batuhan Artarslan giriyordu oyuna.

19/20'ye gelince Abdüþ ve Eku sezon baþýnda sakatlandý. Stoperleri Hüseyin Hosseini Campi idi.

Yusuf Sarý as kanat oyuncumuzdu. Yedekten Koray girdi Kadýköy deplasmanýnda.

Ünal hoca rüya kadrolarla çalýþtý diyen gitsin buz hokeyi izlesin.

Ona raðmen de rezil olmamýþtýr. Ýlk sezon ligin en pozitif futbolunu oynatmýþtýr. Ýkinci sezon ise tüm sýkýntýlara raðmen zirveden kopmamýþtýr.
    Konu castillo61 tarafýndan (19.10.2020 Saat 13:19 ) deðiþtirilmiþtir.

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ünal Karamanin gönderilisinden sonra , tam gaz eski TS 'ye dönme yoluna girdik. Bakalim ne kadar sürer.
    Nefsin icin sevme

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Uzatmayacaðým ama imzanda bile Ersun Yanal vardý.

Rüya kadroya gelince 18/19 kadrosunun Waka hariç bütün aðýr taþlarý Rýza ve Ersun'un elinde de vardý. Hiçbiri Ünal hocanýn oynattýðý oyuna yaklaþamadý. Ayrýca 11-12 kiþilik kadroydu. Batuhan Artarslan giriyordu oyuna.

19/20'ye gelince Abdüþ ve Eku sezon baþýnda sakatlandý. Stoperleri Hüseyin Hosseini Campi idi.

Yusuf Sarý as kanat oyuncumuzdu. Yedekten Koray girdi Kadýköy deplasmanýnda.

Ünal hoca rüya kadrolarla çalýþtý diyen gitsin buz hokeyi izlesin.

Ona raðmen de rezil olmamýþtýr. Ýlk sezon ligin en pozitif futbolunu oynatmýþtýr. Ýkinci sezon ise tüm sýkýntýlara raðmen zirveden kopmamýþtýr.
    Konuþmalar Ünal hoca kovulduðu için varsayým üzerine devam edecek konuþmalar. Haklýsýn bir yere varamayýz. Benim bahsettiðim bu kadro ile þampiyonluk yaþayamamak çok büyük bir loserlýðýn ürünü. Bu konuda teknik ekibin varlýðý beni çok rahatsýz etti ediyorda. Ünal hocaya saygým var fakat kesinlikle teknik direktör olmadýðýna eminim. Maçlarýn elimizden kayýp gitmesini göz göre göre seyrediyorduk. Farký açmamýz gereken yerde yerimizde saydýk. Gerimizde yarýþta bile olmamasý gereken ekibi yarýþa dahil ettik. Geçmiþ zaman ve ihtimaller üzerinden konuþmaya gerek yok.

Ünal hocanýn çok seveni var fakat hemen hemen hepsi duygusal tepkilerden oluþuyor.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Sercan Keleþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konuþmalar Ünal hoca kovulduðu için varsayým üzerine devam edecek konuþmalar. Haklýsýn bir yere varamayýz. Benim bahsettiðim bu kadro ile þampiyonluk yaþayamamak çok büyük bir loserlýðýn ürünü. Bu konuda teknik ekibin varlýðý beni çok rahatsýz etti ediyorda. Ünal hocaya saygým var fakat kesinlikle teknik direktör olmadýðýna eminim. Maçlarýn elimizden kayýp gitmesini göz göre göre seyrediyorduk. Farký açmamýz gereken yerde yerimizde saydýk. Gerimizde yarýþta bile olmamasý gereken ekibi yarýþa dahil ettik. Geçmiþ zaman ve ihtimaller üzerinden konuþmaya gerek yok.

Ünal hocanýn çok seveni var fakat hemen hemen hepsi duygusal tepkilerden oluþuyor.
    "Farký açmamýz gereken yerde yerimizde saydýk."

Þu ifadenin futbolda yeri yok. Kim istemez skoru arttýrmayý? Ama futbol tek taraflý bi oyun deðil rakip de bostan korkuluðu deðil. Kalite ve fiziksel olarak rakibi boðacak güçte deðilsen rakibin reaksiyon göstermesi gayet doðal.

Misal Konya maçý var akýllarda. Neymiþ Konya bize karþý 10 kiþi nasýl baský kurmuþ? Niye ayaða paslarla defanstan çýkamýyor muþuz? Ýronik olacak ama o maçýn ilk yarýsýnda %70 topla oynadýk. Ünal hocanýn bu yönden en iyi maçý olabilir. Ha ne oldu dediðim gibi fiziksel olarak ayakta kalamýyorsan rakip de reaksiyon verir. Ayrýca bir önceki hafta Denizli'ye karþý arzuladýðýn þekilde farký arttýrmaya oynarken maç verdin. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak geri çekildin. Ama en nihayetinde maçý kazandýn. Kötü oynadýðýn maçý kazanmak þampiyonluk alameti diye kliþe vardýr. Ama biz her sene þampiyon olduðumuz için bunu kabullenemezdik. Her maç mükemmel oynayarak, 3-4 fark atmalýydýk. Yahu bunu Liverpool bile yapamadý. Sen o kadroyla hiç yapamazdýn.

En basit tabirle þýmarýklýk yaptý taraftar o dönem, bedelini de çok geçmeden ödedi.

Avdijaj, Ahmet Canbaz, Yusuf Sarý, Koray, Doðan'ýn oynadýðý maçta Göztepe kalesini abluka altýna alan Trabzonspor'dan þampiyonluk maçýnda ligin dibine demir atmýþ, orta sahasýnda 90 dakika Sedat oynamýþ, maçýn son bölümünü 10 kiþi tamamlamýþ Ankaragücü'ne karþý pozisyona giremeyen Trabzonspor'a.

Þampiyonluðu kaybetmeyi falan geçtim bundan daha büyük bir ceza olamazdý.
    Konu castillo61 tarafýndan (19.10.2020 Saat 14:07 ) deðiþtirilmiþtir.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim çok güzel kanat oyunlarýmýz vardý. Rakibi kolay çözüyorduk. Ne zaman o oyun sekteye uðradý o zaman çöküþe geçtik. Kanatsýz oyunla bizim takým sýradan takým oldu. Fark burada.

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allah askina. Oyun ikinci yari cok kötüydü ama ilk 11 'de ,gecen sezon ile kiyasladiginiz takdirde, 8 farkli oyuncu vardi. 10 numaramiz, yani oyunu kuracak oyuncu, hayatinda ilk defa ilk 11 oynayan Safa. Kamil Ahmet ön libero olarak oynadi.

Yani el insaf.
    Nefsin icin sevme

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Ömrümüzü yedininiz,gençliðimizin en güzel yýllarý heba oldu.Lanet olsun içimizdeki bu futbol tutkusuna...Daha da acýsý bunca yýldýr uðradýðýmýz hakem hatalarý ve çalýnan þampiyonluklara raðmen bu takýmýn hakkýný savunamadýk.Savunmaya kalktýk en yakýnýmýzdakilerden arkadan kahpece vurulduk.Alýn siyasiler de sizin olsun futbol da..........................

Nereden
    Bursa

Alýntý oksoholu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burasý olmaz mý manzaralý havadar bir alan ev olmadýðýna göre devlet arazisi olabilir
    Sera Gölü'ne yakýn bir yer görmüþtüm ve orasý tam da Trabzonspor tesisi yapýlacak yerdi,bu yönetimden bir beklentim yok ama Trabzon kamuoyu bu konuda gerekli lobilere baþlamalý,hem yeni ve modern tesislerimiz olur hem de borcu azaltýrýz MAY'ý satarak.

Trabzonspor'un geleceðini kurtaracak proje bu bana göre,sportif baþarý vizyon sahibi biri baþkan olana kadar zor en azýndan o kiþi her kimse gelene kadar tesisleþme ve maddi durumu düzeltme yoluna gitmeliyiz.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Baþakþehir iyi falan oynamadý. Göztepe maçý sonrasý toparlayýp atýlým yaparlar diye düþünüyordum ama yok imkaný yok. Bitmiþ okeye dönüyorlar.

Þampiyonlar ligi fikstürü de eklenince tamamen kontak kapatýrlar. Aðaoðlu kýna yaksýn bu sefer gerçekten fb þampiyonluðu izleteckler bize.
    Hayýr bir de sanki baþaklehir iyi top oynamýþ da biz ona karþýlýk verememiþiz gibi bir algý oluþtu,rakip geçen yýldan çok geride ÞL'de averaj takýmý olurlar bu halleriyle ve biz bu takýma teslim olduk,yenilmek ayri biz sallantýda olan rakibe teslim olduk.

Trabzonspor'un geçmiþine saygýsý olan 2.yarýdaki futbolu izledikten sonra buna tepki gösterir.
    • Memento mori

cellchook - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýr bir de sanki baþaklehir iyi top oynamýþ da biz ona karþýlýk verememiþiz gibi bir algý oluþtu,rakip geçen yýldan çok geride ÞL'de averaj takýmý olurlar bu halleriyle ve biz bu takýma teslim olduk,yenilmek ayri biz sallantýda olan rakibe teslim olduk.

Trabzonspor'un geçmiþine saygýsý olan 2.yarýdaki futbolu izledikten sonra buna tepki gösterir.
    Ýlk yarý gayet haddimizi bilerek iyi top oynadýk diye düþünüyorum mevcut eksik kadroya raðmen.

Baþakþehir ise esasen geçen sezondan beri ayný topu oynuyor. Rakibi boðan,bunaltan deðil de kontrollü futbolla skoru bulmaya çalýþan bir takým.
    Kabýz bir futbol anlayýþlarý var ve þampiyon oldular. Öyle olunca görmezden geliniyor.

Nereden
    Bursa

Alýntý cellchook Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarý gayet haddimizi bilerek iyi top oynadýk diye düþünüyorum mevcut eksik kadroya raðmen.

Baþakþehir ise esasen geçen sezondan beri ayný topu oynuyor. Rakibi boðan,bunaltan deðil de kontrollü futbolla skoru bulmaya çalýþan bir takým.
    Kabýz bir futbol anlayýþlarý var ve þampiyon oldular. Öyle olunca görmezden geliniyor.
    Oyun kurgularý ayný ama geçen yýla göre çok yavaþ oynuyorlar ve fizik olarak çok gerideler,takýmlarý hiç iyi hazýrlanmamýþ lige,ÞL'de inanýlmaz zorlanýrlar bu fizik kaliteyle.

Bu maç genelinde söylemek istediðim bir diðer konuyu da ekleyelim,þu anki Trabzonspor'un hafta sonu Baþakþehir'i yeneceðine inanan veya bunu bekleyen her kim varsa,lütfen futbol oyun bilginizi sýfýrdan yeniden oluþturun,bu þekilde hem Trabzonspor'a hem de gerçekleri gören taraftara zarar veriyorsunuz.
    Konu sasone tarafýndan (19.10.2020 Saat 18:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Mac kadrosundaki su ortasaha oyuncularýný gorunce gercekten hocayý eleþtirebilen arkadaslara sasiriyorum. Bunlara bir de sahada kariyerinin en kotu maçlarýndan birini çýkaran Abdulkadir Omur eklendi. Ilk 10 hafta bu takým 12-15 arasý bir puan toplarsa büyük bir basari olur. Ondan sonra takim oturursa ve Parmak-Flavio-Lewis üçlüsünden hic biri sakatlanmadan ligi tamamlarsa bir seyler konuþabiliriz.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Nasýl olur ya

Baþkan demiþti bu orta sahanýn yeterli olduðunu düþünüyorum
    Baþkanýn haklý çýkmasý lazýmdý!!
    Bu skor yanlýþ!!

Üstün zekalý baþkana bak sen!
    Ona göre orta saha muazzam!!

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþakþehir iyi oynamadý , biz çok karaktersiz bir takýmýz malesef. Sahada yürümek nedir ya ? 15 gündür maç yapmayan takým sahada yürüyemez. Koþ , mücadele et kötü oyna ve kaybet eyvallah ama yürümek ayrý bir boyut.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)